Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2006.12.13. 22:28:04

Egyszer, még régen, te azt írtad nekem hogyha a Barcáról/val kapcsolatban vmi igazságtalanságot olvasol odaát, akkor még meg is véded szeretett csapatomat. Szóval, statisztikát, meg ne madott büntetüket már olvastam, viszont elismerőt még nem, max úgy hogy most jobbak vagytok, de tavasszal már minden más lesz stb. És ügye itt van az egyértelmű hülyeség, ahol egy szóval se írtad hogy ez badarság. De egyébként nem lényeg, az egészen egy jó nagyot nevettem, nem kell ebből vita, messze van még a Classico... :)
R.M.C.F

2006.12.13. 22:14:49

Cooltiszo írta:R.M.C.F: tényleg,most nem bántotta az igazságérzetedet a képi összeállítás? Vagy csak a statisztikákban utazol, és a büntetőkben? :lol:
Ezt hogy érted?
R.M.C.F

2006.12.13. 22:12:13

Szerintem ne várjatok nagy változást.Tényleg nem piszkálódás de ha változik is valami az nem lesz ekkora horderejű mint amire itt sokan várnak.Erre csak a tavaly tavaszt tudom felhozni amikor nemhogy játszottak de szuper-top-ultra-extra formában voltak és mégis mi több pontot szereztünk.Keményedik a tavasz...jön a Bl..nem bírja mindenki a kettős terhelést....kupa meccsek...
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2006.12.13. 22:11:44

R.M.C.F: tényleg,most nem bántotta az igazságérzetedet a képi összeállítás? Vagy csak a statisztikákban utazol, és a büntetőkben? :lol:
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2006.12.13. 22:05:00

funghi: sztem a nagy változás ha minden jól megy a rangadókon lesz, amiket eddig nem naon nyertünk, csak a Sevillát vertük, ezen kellene tavasszal változtatni, amiben közre játszhatnak az egyéniségek, mint ők.
R.M.C.F

2006.12.13. 22:01:12

Iszonyat naiv.Ha ismered Capello munkásságát,akkor tudod,hogy ő minden csapatát így játszatja.Biztos védelem,és középpálya,elöl meg az esélylesés,és a más hibáiból való élés
Valamelyest ismerem.....de te ismered a Real Madrid "munkásságát"?Mert ott ezt ideig óráig tűrnék el....akár lesz eredmény akár nem -a szép zsuga idővel meglesz.
Érdekes hogy most hirtelen ez lett a téma...amikor kaja volt mindenkinek akkor meg csönd volt...nem értem.Mintha aláírtuk volna hogy - csudába 100 év tradicióival mostantól 100 évig nem rugunk gólt csak ha véletlenűl bemegy akkor.
kapellóval és az általa favorizált játékosokkal nem is nagyon várható más, mint a "mindegy, h hogyan, csak eredmény legyen"-stílus
Egy dolgot hamar megtanultam Real Madrid drukkerként-bármit tegyen a csapat- bármit nyerjen-bármit akarjon mindig kritizálják és leminősítik.
....had tegyék....
real_funghi

2006.12.13. 21:51:46

Cruyff, te nem értesz valamit. Most is nyeritek a meccseket. Ha visszajön Eto'o, Messi, akkor mi fog változni? 4-5 pontot fogtok kapni egy győzelemért? :D Szerintem csak 3-mat. Ezért nem lesztek előrébb. Csak a játék minősége fog esetleg változni. :)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.12.13. 21:45:02

nem tök mindegy, h egy csapat milyen stílusban játszik? az a lényeg, h a meccsek leessenek, amíg nem pontozzák a játékot, mint a műkorcsolyában, addig a többi kit érdekel? fünfkommanajn. :D
ha a madrid esetleg így nyeri a meccseit, addig ott sztem ezzel senki sem problémázik. kapellóval és az általa favorizált játékosokkal nem is nagyon várható más, mint a "mindegy, h hogyan, csak eredmény legyen"-stílus (nistelroy, bekem, diarra, emerson, kokszos, öregcarlos, ja és raul, a gerontológiai csoda nem fog bonitózni.) robinnyo meg addig pihenget a padon.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.13. 21:34:23

R.M.C.F írta:Attolmeg ne izgulj hogy ez sokáig igy lesz.Egyszerű taktika ez hogy ne ragadjunk le mögöttetek.Most igy játszunk.
Naiv vagy... :lol:
Iszonyat naiv.Ha ismered Capello munkásságát,akkor tudod,hogy ő minden csapatát így játszatja.Biztos védelem,és középpálya,elöl meg az esélylesés,és a más hibáiból való élés.most ti is "szemet gyönyörködtetően"játszotok. :lol: És nemhogy három hónap,de három év múltán sem fogtok másként játszani-ha a maffiozó marad az edző.
Rivaldo-A Legnagyobb.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.13. 21:02:04

R.M.C.F írta:Kedves cruyff:

Ha Etoo és Messi nélkül is nyer a csapat az én szerintem is azért van mert jó a keret és a csapat.De ezt már leírtam.Én azt boncolgattam hogy nem kell várni földindulást attól ha visszatérnek....lehet hogy egy-két dolog változik...lehet hogy több gólt löttök olyan meccseken amikor 3-4 gól van.De mivel nélkülük is jönnek a meccsek igy felesleges erre kihegyezni mindent.Jön a tavasz...valakinek jobb lesz..valakinek rosszabb.Lehet hogy Etoo nem találja a góllövő Pumát hónapokig..nem tudhatod.Lehet hogy nálunk Ronaldo elkezdi termelni a gólokat...nem tudhatod.Jönnek a kemény BL-meccsek és nem bírja mindenki a kettős terhelést megfelelően.
Hát végül is igazad van, miért is várnánk változást.. végül is csak a Barcelona 3 csúcsjátékosa közül kettő hiányzik. Miért is lenne ez probléma? :? Most Ronaldinho, aki nem góllövő csatár, rúgta a legtöbb gólt. Ébredj már fel! Eto'o és Messi saját magának is gólhelyzetet tud teremteni, amire Guily vagy Gudjohnsen képtelen. Nem vagyok képes elhinni, hogy valaki aki (állítólag) nézi a Barca meccseit ennyire ne lássa a különbséget. Eto'o-val a cselszki ellen és a Bernabeauban is más lett volna a bugi! Ezt elhiheted! De ha Te szerinted Guily és Gudi egy kategória Eto'o-val és Messivel, akkor csak sajnálni tudom a reál szurkolóit, mert az utóbbi időben nem lehetnek túlzottan elkényeztetve..... :lol: :lol: :lol:
VISCA EL BARCA!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.12.13. 20:50:47

De,összekevertem a másikkal.

Elnézést... :oops:
in to exile
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.12.13. 20:50:05

Gago nem Bocás :?:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.12.13. 20:45:43

Azért az apró módon befigyel hogy kis betűvel lett már írva az As. :D

Nemhizsem hogy leigazolják,nagy [auto_cenzúra] lenne a River Gago nélkül.
in to exile
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2006.12.13. 20:40:17

R.M.C.F írta:
,nyugodj meg.A futballgyilkos capello meg hiába talál ki bármit...a gusztustalan kontrafocija most eredménytelen lesz.
Nyugodt vagyok...és te?
Azt hogy Capello mit talál ki azt várd ki,de ha ez boldogít akkor jósolgass tovább vagy álmodozz.
Ja hogy már a kontra foci is gusztustalan lett ez évtől....na miért is?Ja tudom....
a cselszki is kontrázik(kontrázott) , és arra is azt mondtuk szerintem hogy gusztustalan...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.12.13. 20:39:07

Game90 írta:18:45 - !!!GAGO A REAL MADRID JÁTÉKOSA LESZ, S NAPOKON BELÜL BE IS MUTATJÁK!!! - közli a spanyol AS.
Már mióta ezt mondják :?: :roll: :D
És mi mióta mondjuk, hogy nem érdekel :lol: :lol:

egyébként igazad van, már vagy 10x leigazolták és be is mutattak, ennyire nagy játékos lenne? :lol:
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2006.12.13. 20:31:57

18:45 - !!!GAGO A REAL MADRID JÁTÉKOSA LESZ, S NAPOKON BELÜL BE IS MUTATJÁK!!! - közli a spanyol AS.
Már mióta ezt mondják :?: :roll: :D
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
R.M.C.F

2006.12.12. 07:02:55

Rivaldo11 írta:A kontra foci egy olyan csapattól gusztustalan,alattomos,és sunyi,mint a Real.A Realnak szép,offenzív,látványos játékot kellene játszania,amire egyébként-akárcsak nálunk-a hagyományok is köteleznék.Bár a jelen keretetek erre hivatott.Emerson,és Diarra a pálya közepén...
Bár örülök,ha neked tetszik a játékotok.
Nem lehetsz vmi nagyigényű ezzel kapcsolatban...
Szerinted 100 éven át ti minden évben ugyanezt játszottátok? :D :D
Mert mi nem,csak ez a hagyományunk,ez a stilusunk.attól még lehet igy is játszani egy-két évet nem?Attolmeg ne izgulj hogy ez sokáig igy lesz.Egyszerű taktika ez hogy ne ragadjunk le mögöttetek.nem lehet pár hónap alatt mindent megoldani,vagy igen? A kontrafoci pedig biztos gusztustalan és sunyi ha a Real játsza...de játszat szerinted bármit...akkor is az a Real,ezt megszoktam.Emerson és Diarra pedig nem kötelem arra hogy ez a stilus.Most igy játszunk.A nagyigényről pedig annyit: Nem véletlen lettem Real szurkoló...ha érted mire gondolok.Ugyhogy én is azt várom hogy csapjunk le ujra mindenkit.Még várni kell erre ....nemsokáig.
Real Madrid C.F.
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2006.08.22. 14:10:33

2006.12.11. 23:30:40

A Real tavaly támado focit jáccott, lehet hogy szépen támadtak, de semmire se mentek vele, mivel a kp átjároház volt. A Barcában aza jo, hogy ott akiknek támadni kell, azok tudnak védekezni is, és a Barcába van egy Deco, Ronaldinho, Guily, Messi, Xavi, Iniesta akik szint visznek a játékba! Ellenben a realba: Robinho, Ronaldo, Guti, Reyes. A Realba nincsen meg azaz irányito, akik a csatároknak osszogassák a labdákat, ezért nem vmi tul jo a támadásunk. Minenképpen kell egy irányito, mert Guti...( :? ) nem a legjobb.
De ha jön Gago akkor Emerson helyett ő már kicsit kreativabb játékos, és segitheti a támadásokat. Hiába nem szeretem a Barcát, de nekik sajnos nagyobb esélyük van hogy megnyerjék a bajnokságot, mivel van elég játékosuk, és összeszokottak. De azért szép a foci, mert nem mindig az esélyesebb csapat győz! Sztem ha lesz egy jo irányitonk, és Reyes és Robinho összeszokik, Ronaldo jo formába lendül, jön Gago, akkor lehet esélyünk a bajnokságra. Amig ezek nem teljesülnek, addig itt szép offenziv focira nem lehet számitani.
Hala Madrid!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.11. 23:14:41

A kontra foci egy olyan csapattól gusztustalan,alattomos,és sunyi,mint a Real.A Realnak szép,offenzív,látványos játékot kellene játszania,amire egyébként-akárcsak nálunk-a hagyományok is köteleznék.Bár a jelen keretetek erre hivatott.Emerson,és Diarra a pálya közepén...
Bár örülök,ha neked tetszik a játékotok.
Nem lehetsz vmi nagyigényű ezzel kapcsolatban...
Rivaldo-A Legnagyobb.
R.M.C.F

2006.12.11. 22:08:22

,nyugodj meg.A futballgyilkos capello meg hiába talál ki bármit...a gusztustalan kontrafocija most eredménytelen lesz.
Nyugodt vagyok...és te?
Azt hogy Capello mit talál ki azt várd ki,de ha ez boldogít akkor jósolgass tovább vagy álmodozz.
Ja hogy már a kontra foci is gusztustalan lett ez évtől....na miért is?Ja tudom....
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.11. 21:54:58

R.M.C.F írta:Kedves cruyff:

Ha Etoo és Messi nélkül is nyer a csapat az én szerintem is azért van mert jó a keret és a csapat.De ezt már leírtam.Én azt boncolgattam hogy nem kell várni földindulást attól ha visszatérnek....lehet hogy egy-két dolog változik...lehet hogy több gólt löttök olyan meccseken amikor 3-4 gól van.De mivel nélkülük is jönnek a meccsek igy felesleges erre kihegyezni mindent.Jön a tavasz...valakinek jobb lesz..valakinek rosszabb.Lehet hogy Etoo nem találja a góllövő Pumát hónapokig..nem tudhatod.Lehet hogy nálunk Ronaldo elkezdi termelni a gólokat...nem tudhatod.Jönnek a kemény BL-meccsek és nem bírja mindenki a kettős terhelést megfelelően.
Eto'oval,és Messivel sokkal kevésbé van benne a játékunkban a kellemetlen meglepetés.Ha nélkülük hozzuk a meccseket,akkor velük sem botlunk,nyugodj meg.A futballgyilkos capello meg hiába talál ki bármit...a gusztustalan kontrafocija most eredménytelen lesz.
Rivaldo-A Legnagyobb.
R.M.C.F

2006.12.11. 21:41:01

Kedves cruyff:

Ha Etoo és Messi nélkül is nyer a csapat az én szerintem is azért van mert jó a keret és a csapat.De ezt már leírtam.Én azt boncolgattam hogy nem kell várni földindulást attól ha visszatérnek....lehet hogy egy-két dolog változik...lehet hogy több gólt löttök olyan meccseken amikor 3-4 gól van.De mivel nélkülük is jönnek a meccsek igy felesleges erre kihegyezni mindent.Jön a tavasz...valakinek jobb lesz..valakinek rosszabb.Lehet hogy Etoo nem találja a góllövő Pumát hónapokig..nem tudhatod.Lehet hogy nálunk Ronaldo elkezdi termelni a gólokat...nem tudhatod.Jönnek a kemény BL-meccsek és nem bírja mindenki a kettős terhelést megfelelően.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.12.11. 18:54:13

Perrero: Eto'o már nem volt ott a Sevilla verésnél!
in to exile
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.11. 18:42:14

R. M. C. F. : A Barca Eto'o és Messi nélkül olyan, mint a MU mondjuk Rooney és Saha nélkül, az Inter Crespo és Adriano (Ibra) nélkül, az Arsenal Henry nélkül, a cselszki Drogba nélkül stb... persze, így is tudunk nyerni. Innen látszik, hogy jó csapatunk van és elég brutális a keretünk. Ha nem így lenne, már előre tudom, hogy a sok ellendrukker mit mondana: "Na mi van Eto'o nélkül már nem is megy?" és hasonló finomságok.... Az igazság azonban az, hogy amit most látsz kedves R.M.C.F. az távolról sem az "igazi" Barca. Szerintem ezt Te is észrevetted. A labdabirtoklás amely korábban ALAPBÓL 60%-40% vagy 70%-30% volt ide, most inkább már-már az ellenfélnek kedvez! Miért is van ez? Rossz a középpályánk? A francokat! Csak most az ellenfél játékosai jóval bátrabban ki mernek támadni és ott merik hagyni Gudit és Guilyt 1 az 1-ben. Eto'o-nál viszont sokkal inkább betömörültek, mert Messit vagy éppen Eto'o-t legfeljebb csak 2 vagy 3 az egy ellen lehetett otthagyni, így a középpályánk sokkal magabiztosabb volt, mert az ellenfél sündisznózott. Most nem feltétlenül sündisznóznak. Ez a nem mindegy..... :!: :!: :!: :!: :!:
VISCA EL BARCA!
Lezárt