Kérdések, észrevételek a FÓRUMMAL kapcsolatban

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Ötletelés a fórum átalakításához:

Cali vázlata:
4
80%
https://docs.google.com/document/d/17Z- ... 9ctPs/edit" target="_blank
1
20%
Ehhez lehet ötleteket írni még ide a topicba, amik aztán összegezve lesznek.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 5
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.25. 12:21:56

A forumot nem akarjatok kicsit frissiteni? Felvetodott ma, hogy Munirnak es Sandronak sincs topicja, ami vegulis nem olyan gaz, mert komoly vitak ugyse lesznek nagyon roluk, de ha Douglasnak van peldaul, akkor nekik is lehete - meg Pedro is atkerulhetne a masik kategoriaba akkor mar. Pluszba meg a 14/15-oket nem irjatok at 15/16-ra?

Egyik se olyan zavaro vegulis, csak kicsit fura nekem.. Remelem nem gaz, hogy szoltam miatta. :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2015.06.29. 21:58:25

hank1ee írta:
Tim írta:Ugyan nem vagyok érintett az ügyben,de a végleges kitiltás az viszonylag ritka,és indokolt esetben alkalmazzák csak(pld. ujraregisztrálás esetén). Biztos vagyok benne hogy nem véglegesen akartak kirakni,csak simán törölt hsz.-ek esetén kizárt dolog,notórius visszaesőként más lenne a helyzet,de nem emlékszem túl sok kitiltásra veled kapcsolatban.
Egy se volt Tim, erről beszéltem itt az előbb. És pont ezek miatt beszélek unszimpátiáról, itt egyértelmű, hogy öntörvényűen járt el az admin, mert mégiscsak véglegest kaptam.
Én sem úgy ismetelek meg, mint aki véglegest érő dolgot csinál... ha csak fel nem törik a profilodat :mrgreen:
Épp ezért engedtelek vissza, amikor megláttam, h már régóta pihin vagy.

Nem tudtam róla, mivel a jelek szerint elfelejtődött beírni a Kitiltásokban. Ezért bocs :oops:

A végleges pedig nem tuti, h pofára ment, lehet, h csak az aktuális rovatban a Kitiltottnak megjelenő szöveg legördülőjében egy sorral mellékattintott ;)

Erről így én ennyit tudnék mondani.
Sanama írta:Tehát akkor valakit, aki valószínűsíthetően megkerülte a szabályt, bannoltok úgy, hogy Ti is megkerülitek. Szép.
Nem kerülöm meg, kap értesítést személyesen ;) :P
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.06.29. 21:48:47

hank1ee írta:
Tim írta:Ugyan nem vagyok érintett az ügyben,de a végleges kitiltás az viszonylag ritka,és indokolt esetben alkalmazzák csak(pld. ujraregisztrálás esetén). Biztos vagyok benne hogy nem véglegesen akartak kirakni,csak simán törölt hsz.-ek esetén kizárt dolog,notórius visszaesőként más lenne a helyzet,de nem emlékszem túl sok kitiltásra veled kapcsolatban.
Egy se volt Tim, erről beszéltem itt az előbb. És pont ezek miatt beszélek unszimpátiáról, itt egyértelmű, hogy öntörvényűen járt el az admin, mert mégiscsak véglegest kaptam.
Nem akarok belefolyni a vitába( vagy inkább eszmecserébe) de a Kitiltások című topicban benne sincs a kitiltásod. Érdekes :-k ...
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.06.29. 20:30:55

Tim írta:Ugyan nem vagyok érintett az ügyben,de a végleges kitiltás az viszonylag ritka,és indokolt esetben alkalmazzák csak(pld. ujraregisztrálás esetén). Biztos vagyok benne hogy nem véglegesen akartak kirakni,csak simán törölt hsz.-ek esetén kizárt dolog,notórius visszaesőként más lenne a helyzet,de nem emlékszem túl sok kitiltásra veled kapcsolatban.
Egy se volt Tim, erről beszéltem itt az előbb. És pont ezek miatt beszélek unszimpátiáról, itt egyértelmű, hogy öntörvényűen járt el az admin, mert mégiscsak véglegest kaptam.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2015.06.29. 20:29:36

Ugyan nem vagyok érintett az ügyben,de a végleges kitiltás az viszonylag ritka,és indokolt esetben alkalmazzák csak(pld. ujraregisztrálás esetén). Biztos vagyok benne hogy nem véglegesen akartak kirakni,csak simán törölt hsz.-ek alapján kizárt dolog,notórius visszaesőként más lenne a helyzet,de nem emlékszem túl sok kitiltásra veled kapcsolatban.
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.06.29. 20:07:44

Ehhez a témához nem kívánok megjegyzést fűzni, viszont hadd legyen nekem is egy észrevételem, mégpedig az én kitiltásommal kapcsolatban... Nem feltétlen akartam ezt szóvá tenni, de mégis úgy döntöttem, hogy leírom.

Ugye engem bannoltak végleg, amit most pár hónap után az egyik kedves admin feloldott. Neki ezúton is köszönöm szépen. Viszont... A kitiltásom úgy nézett ki, hogy törölték az egyik hozzászólásomat, off megjegyzés volt. Ilyenből összeszedtem néhányat, mióta fórumozok, törölték is, de szinte az összes valamiféle reakció volt egy adott hozzászólásra valamelyik topikban, még ha az alaptémától el is tért. Nem tudom pontosan, hány ilyet szedtem össze, nem ez a lényeg. Mivel 5 törölt után figyelmeztető és pihenés van, és nekem ilyenből egy se jutott a kitiltásomig, ugyebár rögtön az jutott eszembe, hogy mennyire nem korrekt figyelmeztetés nélkül kitenni valakit csak azért, mert törölni kellett egy-egy hozzászólását, vagy éppen nem szimpatikus. Azért olyan súlyos tevékenységeket nem folytattam itt a fórumon, ahova egyébként szeretek feljárni.

Na most ezt az indoklást kaptam: Tiltás oka: az off hsz-ek miatt összegyűét a tiltási mennyiség, és ugye a "véglegesen kitiltottak erről a fórumról" rendszerüzenet.

Véletlen se akarok szembeszállni az illetékes adminnal, de nem volt ez korrekt, lássuk be... Ha annyi offom gyűlik össze, tiltsatok négy hétre inkább, de ne elsőre véglegesen!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.06.29. 19:51:06

Tehát akkor valakit, aki valószínűsíthetően megkerülte a szabályt, bannoltok úgy, hogy Ti is megkerülitek. Szép.

Anniyra nem érdekel a dolog, csak volt egy észrevételem.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2015.06.29. 18:47:27

Sanama írta:
miihii írta:Asszem jó a szó, tesó :D

Tényleg ugyanolyan félre nem ismerhető a stílus, mint anno vkinga különböző inkarnációinál. Mástól még nem olvastam a klasszikus VT kifejezést: szerecsenmosdatás... Még a dehonesztáló kellett volna hozzá, hogy akár aláírásba is mehessen: én vagyok vété :D

Élvezze ki mindenki, ennyi idő volt megszokni újra a jelenlétét...

Kösz a tippet, srácok! :wink:
Nem akarok védeni senkit, és nyilván valószínű, hogy Ő volt.
De, ezt alá tudod támasztani bármilyen IP-vel? Mert amúgy ez így annyira nem hiteles... Ennyi erővel bárki bárkire rámondhat bármit, és ha van hasonlóság a stílusban, akkor mehet a ban.

És azért, nagyjából 2 ember vette észre, még az adminok se, csak jött a köpés.
Nyilván tudom, hogy a szabályban van, hogy ne regelj új accot, de azért valamivel komolyabban lehetne venni a szabályok betartóit, ha mondjuk egy IP-vel indokolnátok, nem pedig azzal, hogy XY beköpte, és végül is tényleg hasonlít a stílusa.
A dinamikus IP világában asszem elég cinkes lenne ezzel indokolni bármit is. Arról nem is beszélve, h nem kell bíróság elé vinnem a kitiltásokat és megvédenem, indokolnom, bizonyítanom a bünösséget. Elég nekem a megalapozott gyanú és az ujjlenyomattal felérő stílus ahhoz, h nyugovóra térjen a delikvens.

Anno vkinga 3-4-5 alteregóját is csuklóból ki lehetett szúrni, nem is kért senki bizonyítékot.

Mondjuk úgy, h én ezt a döntést most így magánnyomozás nélkül, saját számlámra hoztam meg. A tévedés jogát fenntartom, ez esetben bocsánat mindenkitől, h már nem élvezhetitek tovább Mathieu18 tevékenységét.

A szabályok betartóit azzal veszem komolyan, h a múltban elég drasztikus tevékenységet űző kollegákat távol tartom a komfortzónánktól ;)

Amennyiben túlkapás v bármi más probléma merülne fel, az oldal szerkesztői felé való jelzés után tuti átvilágítják majd a tevékenységemet, szal hajrá :)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.06.29. 18:45:10

És azért, nagyjából 2 ember vette észre
körülbelül 8-10 embernek tűnt fel, csak nem írták be a fórumra.
ha mondjuk egy IP-vel indokolnátok
a mai világban nem nagy probléma megoldani az IP címet, ez alapján 65x újraregelhetne bárki új IP-vel.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.06.29. 18:30:07

miihii írta:Asszem jó a szó, tesó :D

Tényleg ugyanolyan félre nem ismerhető a stílus, mint anno vkinga különböző inkarnációinál. Mástól még nem olvastam a klasszikus VT kifejezést: szerecsenmosdatás... Még a dehonesztáló kellett volna hozzá, hogy akár aláírásba is mehessen: én vagyok vété :D

Élvezze ki mindenki, ennyi idő volt megszokni újra a jelenlétét...

Kösz a tippet, srácok! :wink:
Nem akarok védeni senkit, és nyilván valószínű, hogy Ő volt.
De, ezt alá tudod támasztani bármilyen IP-vel? Mert amúgy ez így annyira nem hiteles... Ennyi erővel bárki bárkire rámondhat bármit, és ha van hasonlóság a stílusban, akkor mehet a ban.

És azért, nagyjából 2 ember vette észre, még az adminok se, csak jött a köpés.
Nyilván tudom, hogy a szabályban van, hogy ne regelj új accot, de azért valamivel komolyabban lehetne venni a szabályok betartóit, ha mondjuk egy IP-vel indokolnátok, nem pedig azzal, hogy XY beköpte, és végül is tényleg hasonlít a stílusa.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2015.06.29. 18:20:25

Asszem jó a szó, tesó :D

Tényleg ugyanolyan félre nem ismerhető a stílus, mint anno vkinga különböző inkarnációinál. Mástól még nem olvastam a klasszikus VT kifejezést: szerecsenmosdatás... Még a dehonesztáló kellett volna hozzá, hogy akár aláírásba is mehessen: én vagyok vété :D

Élvezze ki mindenki, ennyi idő volt megszokni újra a jelenlétét...

Kösz a tippet, srácok! :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.06.27. 22:05:40

Mathieu18...

a stílus tagadhatatlan, egy kommentben célzott rá, hogy szombathelyi, jár ki barcelonába meccsrkre és még a fideszt is bemarta finoman.

szerintem...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.27. 19:14:08

vt?

nálam a taglista alapján 6 éve volt utoljára itt. vagy új nickje van?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5179
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2015.06.27. 18:12:15

Tim írta:
shutterisland írta:es az, hogy VT ujra itt van, nem hìr ? :D
Csak viccelsz,ugye? [-o<
Nem vicc, ez nagyon is komoly. Nem nehéz megtalálni :D
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.06.27. 18:09:05

Köszönöm szépen az aggodalmat a kollégáknak, sikerült belépnem! :)
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2015.06.27. 14:53:43

palesz77 írta:
Tim írta:Lemaradtam valamiről? :shock: Csak azért kérdem,mert ha kiraknak valakit,pláne véglegesen azért azt bejelentik.
Hát bant tuti kapott, véglegesben nem vagyok biztos, de mintha fb csoportban azt olvastam volna. Azt meg, hogy miért nem tudom megmondom őszintén, de hogy nincs itt már a fórumon 1-2 hónapja az biztos - utolsó hsz-e májusi volt.
Lehet hogy csak elfelejtették visszaengedni? Volt már rá példa,sajnos.
shutterisland írta:es az, hogy VT ujra itt van, nem hìr ? :D
Csak viccelsz,ugye? [-o<
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.27. 12:56:27

Tim írta:Lemaradtam valamiről? :shock: Csak azért kérdem,mert ha kiraknak valakit,pláne véglegesen azért azt bejelentik.
Hát bant tuti kapott, véglegesben nem vagyok biztos, de mintha fb csoportban azt olvastam volna. Azt meg, hogy miért nem tudom megmondom őszintén, de hogy nincs itt már a fórumon 1-2 hónapja az biztos - utolsó hsz-e májusi volt.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.06.27. 12:50:04

es az, hogy VT ujra itt van, nem hìr ? :D
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2015.06.27. 12:37:54

palesz77 írta:... míg hankLee kolléga, aki érdemben is szokott hozzászólni a dolgokhoz, tudtommal véglegest kapott.. :-k
Lemaradtam valamiről? :shock: Csak azért kérdem,mert ha kiraknak valakit,pláne véglegesen azért azt bejelentik.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.27. 11:51:40

palesz77 írta:Azt valaki mondja már meg nekem, hogy hogy lehet az, hogy Csbal kolléga ismét itt emeli a fórum színvonalát a személyeskedésektől mentes hsz-eivel, míg hankLee kolléga, aki érdemben is szokott hozzászólni a dolgokhoz, tudtommal véglegest kapott.. :-k
észre se vettem h hankLee nincs itt? mit csinált szegény? pedig emlékeim szerint nem volt soha semmi komolyabb gond :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.27. 09:33:49

Azt valaki mondja már meg nekem, hogy hogy lehet az, hogy Csbal kolléga ismét itt emeli a fórum színvonalát a személyeskedésektől mentes hsz-eivel, míg hankLee kolléga, aki érdemben is szokott hozzászólni a dolgokhoz, tudtommal véglegest kapott.. :-k
Strange
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.09. 21:03:03

2015.06.23. 09:37:56

A regisztráció ellenőrző kérdésének a válaszát módosítani kellene szerencsére :) Legalábbis amikor regisztráltam, akkor még a 22 bajnoki címet fogadta el a rendszer.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.06.15. 11:32:18

Busis interjúban az Prison Break nem Prison Brake.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.24. 12:06:06

LG írta:A Csbal nevezetű fórumozóval nem lehethe valamit kezdeni? Szerintem a bicskanyitogató, személyeskedő stílusa nem ide való.
örülök h valaki leírta, nem én akartam lenni az első. simán lehülyéz mindenkit, ráadásul minden második hozzászólása ilyen
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21172
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.05.24. 11:55:14

A Csbal nevezetű fórumozóval nem lehethe valamit kezdeni? Szerintem a bicskanyitogató, személyeskedő stílusa nem ide való.
Lezárt