Kérdések, észrevételek a FÓRUMMAL kapcsolatban

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Ötletelés a fórum átalakításához:

Cali vázlata:
4
80%
https://docs.google.com/document/d/17Z- ... 9ctPs/edit" target="_blank
1
20%
Ehhez lehet ötleteket írni még ide a topicba, amik aztán összegezve lesznek.
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 5
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.15. 20:44:12

Vérig sértettél a kisbetűkkel.

Nemtom mi van, majd megoldjuk mindjárt.

Én matek korrepetálom Szandit aki épp itt van nálam, és baromira nem a fórumra figyelek.

Különbenis írhatnék autocenzúrázandó dolgokat, hogy mi a véleményem arról hogy mindennel engem találsz meg. (cseréld át mindegyik fordítható szót autocenzúrásra)

Melyik topic? nincs az ajánlóban?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2009.09.15. 20:45:30-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.09.15. 20:35:48

andriska!

Hova jutott ez a honlap?
Erről szól a Barcelona?
Hogy emberek személyiségi jogait tiporjátok sárba?
Kik vagytok ti?
Hová fajultak a dolgok!
Ennek következményei lesznek! Ezt garantálom!
Nagy nyilvánosság előtt elkövetett rágalmazás, jó hírnévhez fűződő jog megsértése.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.09.15. 18:27:58

Köszönöm !
Nem tudom Melyik Moderátor Úr látogatta délután az Eto'o topikot, de köszönöm neki !

Nem tudom ,hogy a hsz-emben mi érte azt el, hogy Törlésre kerüljön.

Talán Offoltam, hogy milyenek a Nők? Amit alattam tettek,és mind ottmaradt?

Már az a baj,ha egy játékos topikjában az adott emberől beszélünk?

Talán káromkodtam?

Talán össze-vissza írákltam butaságokat?

Szerintem nem.

Várom a választ a mélyen Tisztelt Moderátortól.

Sajnos muszáj megkérdeznem,kemény világot élünk, 5törölt hsz, és ban.

Köszönöm.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.15. 16:22:00

FerNando7 írta: És mi van azokkal, akiknek nincs otthon gépe, nete, ideje, stb?!
Lehessen már időben tippelni!
Köszi!
7
amíg nem volt otthon gépem,netem,időm, addig nem tippeltem,fórumoztam,neteztem.

komolyra fordítva: le volt írva,h eddig miért nem kerültek időben fel a tippek, aki tavaly rendszeresen tette (Slither), ő nem ér rá annyira meló,és suli mellett, Drigo jelenleg Barcelonában van, Enrique mostanában egyáltalán nincs fent, más meg még nem tett fel tippeket,de ez változni fog remélhetőleg hamarosan.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
FerNando7
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.09.24. 13:18:42

2009.09.15. 16:17:10

A tippjátékkal kapcsolatban szólnék egy pár szót.
Kár, hogy tippelni csak igen későn lehet!
Jó lenne, ha hétköznap már le lehetne tudni a tippelést!
Tudniillik, munkahelyen a gép mellett pihenésképp 2 perc alatt meg lehetne tenni, és nem kellene ezért otthon hétvégén bekapcsolnom a gépet, amiből így is egyébként elegem van!
Így mindig lemaradok a tippeléssel és a levesben sem vagyok!
Kár érte!
És mi van azokkal, akiknek nincs otthon gépe, nete, ideje, stb?!
Lehessen már időben tippelni!
Köszi!
7
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.14. 22:09:35

Sima ban felhasználónév alapján megy.

A súlyosabb változat az ip ban, amikor az oldalt sem lehet látogatni, nem csak a belépés van megtagadva. Ilyet ritkán osztunk.

A dinamikus ip-kkel nem tudunk mit kezdeni, de a szolgáltatókról is tudunk, és ha valaki tényleg nagy gondot okoz, azt el tudjuk távolítani az oldalról más eszközzel.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
MR. TROMORT777

2009.09.14. 22:05:18

Akit egy hétre kiraknak azt IP-bant kap?
Van valami más fajta mód kirakni az illetőt egy időre?

Mert ha csak IP-bann van, akkor nekem nem gáz(tom változtatni az IP-m). :wink:
Na nem mint ha büntetést akarnék, csak hogyha én megtudom, akkor más is, és ezért érdekelne.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.14. 21:53:13

Mondjuk lm19 már nem tud válaszolni. :)

Sajnáljuk a dolgot, úgy néz ki ez ilyen kellemetlen mellékhatás egyeseknél. Sajnos el kell fogadni, olyasmi ami szintén a bannal jár, mint pl a tippjáték, amitől eredetileg szintén nem tiltanánk el a 'büntetett' fórumozókat.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.09.14. 21:14:24

Az ilyen hibák mindig böngészőből jönnek, már a hibakód is gyanús:)

Amúgy meg sztem azért segítenek többen, mert van aki már így járt és egyszerűbb beírni, mint Andrisra várni.

Nem kell rögtön a feszkó srácok :wink:

msnre picit lépj fel, fifacucc, Ozsi
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
socio66

2009.09.14. 21:10:18

Perrero írta: soci66, Te sem lm19 vagy... :roll: :P
Valóban nem,de mivel ugyanebben a cipőben jártam én is,ezért 'illetékes' vagyok az ügyben. :)
Úgyhogy ha megengedik az érintettek,akkor Andris nevében válaszolnék, akivel,mondom,megbeszéltem anno ezt a problémát.
Amint lejár a bann,Ilúvatar újra használhatja rendesen az oldalt.
Addig Internet Explorer.
socio66

2009.09.14. 21:03:01

Nekem is ez volt.
Ilúvatar az eltiltás végéig kénytelen lesz mellőzni a tűzrókás böngészőt és áttérni az IE-re.
Bocs,hogy 'beleszóltam',de mivel anno megbeszéltem Andrissal a problémám,ezért tudom,hogy Ő is csak ennyit tudna mondani.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.09.14. 21:00:04

Kétlem.

Ugyanis tegnap a kitiltás pillanatától egy másodpercre sem tud feljönni az oldalra.

Amúgy nem Téged kérdeztelek!

szerk.: socio66! Köszönjük a tippet, bejött! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varga Tamás 2009.09.14. 21:11:01-kor.
Kép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.09.14. 20:40:24

lm19-től kérdezném, tőle várom a választ! (köszönöm)

Úgy emlékszem, hogy akik 5 törölt hsz miatt kapnak 1 hetes kitiltást, azok az oldalt látogatni tudják, a cikkeket elolvashatják, a fórumot figyelemmel kísérhetik. Csupán bejelentkezni, és kommentelni nem tudnak. Én így emlékszem, lehet, hogy rosszul.

Azt szeretném kérdezni, hogy Ilúvatar esetében miért nem engedélyezett az oldal látogatása sem.

"Warning: include(../_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /nfs/c03/h04/mnt/56611/domains/eurobarca.hu/html/upper.php on line 16

Warning: include() [function.include]: Failed opening '../_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php-5.2.6-1/share/pear') in /nfs/c03/h04/mnt/56611/domains/eurobarca.hu/html/upper.php on line 16
Az oldal betöltése sikertelen!"

Ezt írja ki neki.

Azaz: miért nem tud egyáltalán feljönni az oldalra?

Bocsánat, ha rosszul emlékeznék, ha okoskodónak tűnnék. Csupán érdeklődés.

Köszönöm lm19 megtisztelő válaszát!
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.13. 20:13:38

Victor_Valdes írta:Már lehet nevet változtatni a fórumon, vagy mi :?: :shock:
Elvileg mindig is lehetett, gyakorlatban továbbra sem. :)
Mondhatjuk, hogy ez egy tényleges admin előny a fórumon.

Egyébként gondolkoztam ezen már legalább 2 éve. Csak épp veszélyes, volt már hogy ilyen miatt elveszett egy acc. Gondoltam mostmár megkockáztatom, mert nem izgat igazán.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.09.13. 20:11:06

Már lehet nevet változtatni a fórumon, vagy mi :?: :shock:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2009.09.12. 20:22:36

Köszi Bányász, erre vártam már a legutóbbi alkalommal is.
lionelmessi19 írta:Nincs türelem csillogó-korrekt hozzászólásokat írni, amikor már 10edszer kéne ugyanazokra a dolgokra számotokra kimerítő választ írni. De mostmár lehetőleg olyat ami tetszik is nektek. És mindig ugyan az a 2-3 ember.
Valószínűleg nem kaphattam volna bant, kis túlzással 5 hszt sem írtam, mióta a feketelista működik. Nincs ugyanis időm mostanság a témákhoz hozzászólni igazán.
Nem is csillogó és korrekt választ vártam, hanem egy sima választ. Ugyanis mióta elkezdődött ez a "herce-hurca" (fellángolásokkal) valahogy úgy jött ki, hogy mindig te "válaszoltál". De ezeknek mindig az volt a tartalma, hogy a téged ért támadás/kritika miatt mostad kezeidet, érdemi részt/választ sosem írtál. Csak akkor nem tudom miért te válaszoltál rá. Sokszor olyan vagy, mint, akiket törölsz. De ha valaki kritikával illet, akkor a "válaszod" annyit jelent, hogy ,,nem", aztán esetleg próbál magyarázni, akkor meg kap egy ,,akkor sem"-et. Ha ennyire nem tudsz kommunikálni, akkor miért te tartod a kapcsolatot a forumerekkel? 2-3ember kritizál? Látom én, hogy törzstagokkal jóban vagy. És, ha valamit kritizálok, akkor abban nem kell a támadási szándékot látni. Nem ismerlek, nem is ítéllek meg annyira (nyílván egyfajta kép kialakul, de sejtem, hogy ez közel sem teljes), de ha azt gondolod, hogy csak nekünk kellene változnunk komám, akkor nagyot tévedsz. És őszintén szólva ebben a képben bizony látok életkori sajátosságokat. De ezt nem akarom tovább folytatni, mondom, nem ismerlek, nem szándékom leírni téged, sőt ki tudja, egyszer talán személyesen is összefutunk és kiderül, hogy mennyire egyetértünk ebben vagy abban. Ha esetleg valami reakciód lenne, akkor szívesen veszem, akár itt, akár pü-ben, és válaszolni is fogok rá pü-ben.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.09.12. 13:01:19

jelwaz!

Az a baj,h sztem nem lehet mit finomítani már a szabályzaton.Nem írhatjuk le,h na most akkor a sz*r a határ mert sz*r és sz*r között is van különbség azt gondolom tudod.

A személyeskedő hszeket meg én személy szerint úgy próbálom szűrni,h mérlegelem,h miből robbanhat ki vita(nagyobb eséllyel,és itt most nem a jó értelembe vett vitáról beszélek) és mi az ami még elmegy.Nyilván ez nem működik tökéletesen és soha nem lesz mindenki elégedett de én is és mindenki más próbálja a lehető legjobban végezni a dolgát.Nem akarunk mi rosszat senkinek és mi is ugyan azt szeretnénk mint mindenki más...színvonalas fórumot.

Torrestoninak pedig volt nem egy olyan hsze amire bizony egy hevesebb vérmérsékletű fórumozó egy nem ide való válasszal reagálhatott volna.Tud az ember sértő lenni akkor is ha nem akar az lenni.Nyilván valaki úgy érezte,h annak a hsznek nincs ott a helye vagy jobb ha eltűnik onnan.És így szép lassan összejött az 5 törlés.

Emberek vagyunk...így nyilván hozunk rossz döntéseket.Nincs kizárva,h ami másnak belefér az nekem már nem és ezért lehetnek és lesznek is mindig elégedetlenkedők ez elkerülhetetlen.De mint mondtam sztem ez a két dolog amire nem lehet pontos szabályt hozni.

Így marad az a rendszer ami most van. :) Ami sztem eddig egészen jól működik/dött.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.09.12. 12:58:32

Tudom, hogy ez nem a szerkesztők hibája, hisz Ők mindig mondják, hogy olvassuk el a szabályokat, de nem lehetne mégis valamit csinálni, mert elég bosszantó, hogy az Aláírásképek, avatarok topicba mindenhéten 100x megkérdezik, hogy hogyan lehet beiileszteni az aláírás képet.

Nem lehetne oda ahol a szavzás szokott lenni berakni a linket nagybetűkkel, hogy képek használata? :roll:

Remélem érthető voltam. :oops:
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.12. 10:01:16

Nincs türelem csillogó-korrekt hozzászólásokat írni, amikor már 10edszer kéne ugyanazokra a dolgokra számotokra kimerítő választ írni. De mostmár lehetőleg olyat ami tetszik is nektek. És mindig ugyan az a 2-3 ember.
Valószínűleg nem kaphattam volna bant, kis túlzással 5 hszt sem írtam, mióta a feketelista működik. Nincs ugyanis időm mostanság a témákhoz hozzászólni igazán.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2009.09.12. 09:30:25

lionelmessi19 írta:...
Mindig megy a hárítás... Moderátor létedre olyan hangnemben írsz, ami nem lenne megengedhető. Részemről sokkal szívesebben beszélnék Bányásszal ilyen témákban, ha megoldható. Nem akarlak támadni, nem is akarlak kikezdeni, de állandóan feltolja az agyam, hogy nem úgy reagálsz, ahogy azt egy felelősségteljes "hatalmi pozícióban lévőnek" kellene. Biztos én vagyok túl nárcisztikus, de az ilyen magas lóról beszélést nem viselem el. Mellesleg már te is kaphattál volna bann-t, s csak annyi a bűnöd, mint Toninak (felhozom már, ha kérésem ellenére te is felhoztad, reagáltál arra a részre).
Lezárt