Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
CS-KO
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2005.05.05. 11:17:26

2008.03.29. 22:10:18

Én is ritkán írok, de ezt mér nem lehet kibírni!
Nem lehet csak az edző nyakába varni, hiszen a játékosok is kellenek ilyen lelketlen játékhoz, DE az edző tudja feltüzelni őket, neki kellene életet vinni a játékosokba!
Hiába utálom Murinhot, őérte meghalnának a játékosai!
Nekünk is kellene egy olyan edző, aki tudja motiválni a játékosokat, és kellenenének újra olyan játékos akik meghalnak a gránátvörökék mezért !!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.03.29. 22:10:11

Varga Tamás írta:SIC TRANSIT GLORIA MUNDI!

Komolyan mondom, nem hittem volna. Nem is tudom, mit mondjak, még agondolkodás is fáj.
Fáj a szívem, majd' meghasad, úgy fáj. Szomorú és elesett vagyok, nem tudom, mitévő legyek a Barcelonával kapcsolatban. Nem gondoltam volna, hogy a Gaspart-éra kilátástalansága még egyszer megelevenedik a Nou Camp felett. Nem gondoltam, hogy visszatér az akkori nihil, semmittevés, szakmaiatlanság és dilettantizmus. Nem gondoltam volna, hogy Joan laporta ugyanilyen mélységekbe tud zuhanni. Nem hittem volna, hogy ilyen letargia tud újfent elhatalmasodni rajtam.
Nem tudnám pontosan leírni azt az érzést, ami a a hatalmába kerített. Fájdalom, harag, szenvedés, gyűlölet, indulat, sírógörcs, nevetés. Ez mind együtt és egyszerre. "Minek nevezzelek?" Nem tudom. TAnácstalan vagyok. És szomorú. Mérhetetlenül szomorú.
De, ettől még az érzéseim nem változtak: A KLUBOT SZERETEM, CSODÁLOM, ÉS BÍZOM BENNE! Csak nem ezekkel a vezetőkkel, nem ezzel az edzői apparátussal, és nem ezzel a játékoskerettel! Gyökeres változtatások kellenek, mert Rijkaard, Laporta és egyes játékosok ideje lejárt!
"Mené, Mené, Tekél, Ufarszin!"
Mindenben tökéletesen egyetértek. Hihetetlen, hogy nem tehetünk semmit, csak várjuk a csodát. És hihetetlen, hogy ezzel több millióan vagyunk így a földön, akik lelkesek, szeretik a csapatot és élnek halnak a klubbért. Jóban-rosszban velük vagyunk, de emberi jellemünkből adódóan menekülünk a rossztól és a jót keressük. Nagyon régen nem jó szurkolónak lenni errefelé. És nagyon régen eljött az idő arra, hogy ezt az elnökség is meglássa és tegyen.

Mert nem 11 játékos és nem egy klub és az alkalmazottai égnek le ilyenkor, hanem mindenki, akiben gránátvörös-kék szív dobog. És nem kevesen vannak így.

Csak sajnos nem mindig azok vannak döntési pozícióban, akik arra méltóak és bölcsek is.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.03.29. 22:09:49

Hát igen,kikaptunk!Az első félidőben le kellett volna zárni a meccset,de bármilyen furcsa, talán jobb is így,mivel akkor mindenki azt hitte volna,hogy ez a régi Barca!Olyan már Frankie-vel nem lesz!Az első félidőben is csak azért rúgtunk két gólt ezzel a langyos játékunkkal,mert a Betis nem védekezett és nem tömörült!Ha ez megvan,megint a sablonos meccset láthattunk volna,amin ugyanígy kikaptunk volna!A második félidőben meg már a totális motiválatlanság,már-már a "kit érdekel ez a csapat" szindróma volt!No se baj,ezt is megéltük!

VV:jó volt,büntetőt védett,ilyen védelemmel nem lehet "igazán" hatákonyan teljesíteni!
Zambrotta:Sokat fut,viszont valamiért sosem azt a világbanjnok Zambit látom benne itt nálunk!
Thuram:Neki már abba kellett volna hagynia az aktív futballt!
Puyol:Semmi különös,kűzdött,mint mindig,kisebb-nagyobb hibákkal!(Ha volt egyáltalán)
Abidal:Nem,nem,ez nem a Lyon-os Abidal és nem az év eleji Barcás Abidal!Ez egy másik Eric Abidal!
Yaya:Sérülten nehéz játszani,így is talán ő volt a legkevesebbet hibázó játékos!
Xavi:Sok mezőnymunka,kevés pazar,penge megmozdulás a gólpasszán kívűl!
Iniesta:Ugyanaz,mint Xavinál,csak talán egy kicsit több pengés megmozdulás,gólpassza neki is volt,az szép is volt!
Eto'o:Lőtt egy gólt,futott,semmi extra!
Bojan:Hozza a jó formáját,gyakran három Betis védővel kellett megkűzdeni,ezekből párszor el is vesztette a labdát,dehát 3 az 1 ellen nagyon kevesen képesek megtartani a labdát(egy Messi meg egy 2005-2006-os R10 képes rá)meg majd ő is,ha egy kicsit jobb lesz a kondíciója!
Henry:Hát,gyakorlatilag semmi azonkívűl,hogy jópárszor hátrafutott menteni,ez dícséretes,de nem ezért vettük!Azok a jó megoldások,a ritmusváltások,a gyorsaság hiányzik belőle!
Frank Rijkaard:A csapatot jól összeállította,viszont megint elkövetett egy nagy hibát a szünetben!Elfelejtette a srácokat figyelmeztetni,hogy még csak 45 perc telt el!

Tanulság és egyben jótanács is:Változás kell,most,nem a nyáron,nem jövőre,és a változást Franknél kell elkezdeni!Mondjon le vagy Joan kösszönnye meg neki a munkáját!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára B. Tamás 2008.03.29. 22:12:43-kor.
.
Demonhunter
Capitá del Barça
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:20:41
Tartózkodási hely: Bp

2008.03.29. 22:09:39

Én mostmár bízok benne hogy az UEFA kupás helyre odaérünk, és jó játékkal legalább a nyolcaddöntőig eljutunk.Hajrá fiúk!Eddig egy álom volt amit nyújtottatok, ne rontsátok el!
Rijkaard:Semmi nem az én hibám, lemondok!Én szerintem a világ legjobb csapatát hoztam össze:a nagyon erős betis ellen is mindössze csak 3-2-re kaptunk ki!És erre mindenki ekégedetlen!Nemigaz!Lemondok! :roll:
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2008.03.29. 22:09:26

42* szorzója volt a Betisnek. Az elég jó pénz.
Avatar
Ede72
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2005.08.21. 21:14:26

2008.03.29. 22:08:15

Kérdezem azokat az okosokat akik eddig még védték ezt az idióta hollandot..most, még midíg akarjátok edzőnek??
A második félidő első 10 perce után pénzt tettem arra, hogy fordít a Betis...elég jól jövedelmezett a gondolatom.
Tavaly a bajnokságot buktuk ezzel az idióta tili toli játékkal...idén is...ha most nem rugják ki ezt a [auto_cenzúra] akkor én madrid szurkoló leszek...
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2008.03.29. 22:07:52

VICC! Komolyan nem értem, hogy 0:2 -es vezetésnél, egy ötlettelen összeomlott csapattól hogy lehet kikapni. Közben mi meg csak játszadozunk passzolgatunk. Ez csak az első félidő volt. A második félidőben pedig sorra hibázunk a kapu előtt. Rijkaardot igenis hibáztatni kell ezért a vereségért (persze nem csak őt).Bojan volt talán a legaktívabb, és kit hozott le: Bojant. Ez csak az első rossz húzás, ezután behozza a falábú Gudjohnsent, aki kihagy egy óriási helyzetet. Majd a végefelé ki melegít, hát Silvynho.

Nem értem hogy miért elégszünk meg mindig egy kis előnnyel. Rijkaard meg mit mond a szünetben a játékosoknak? Jó volt fiúk passzolgassatok hátúl, aztá úgyse rugnak nekünk hármat?

Röhej ez az egész, nagyon dühös vagyok.
Rijkaardnak le kell mondania, ha nem teszi remélem Laporta intészkedik...

:cry: :evil: :lol:
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2008.03.29. 22:07:34

Dawe írta:...
Igen, Dawe, ezt már pár hozzászólással lejjebb leírtad, és akkor sem reagált rá senki, szánalmas, hogy a nevetséges, gyerekes hozzászólásaid (az utolsó 2) mellett sportot szerető, Barca-szurkolónak nevezed magad....
Ami szeretett csapatunkat illeti, sajnos ismét vereséget szenvedtünk - A meccset jómagam nem láttam - sajnos, bár az eredményt, s főleg azt, hogy az hogyan alakult ki, lehet nem is baj...
Visszatérve a csapathoz, igen, most aztán mindenki káromkodjon egy jót, küldjük el mindenhová Riijkardot, és Ronnie-t, és persze A többi játékost is szép sorjában...hát sajnálom hogy ennél tovább szinte senkinek nem sikerül eljutnia fejben.. :roll:
Felhívnám a figyelmet, hogy a pályán és a kispadon is EMBEREK ülnek, akik bizony néha az ellenfélhez passzolnak, néha hoznak olyan döntést, mely a jövőben megbosszulhatja magát. De könyörgöm, olyan szinten van már Riijkard megalázása, hogy ez azért egyrészt túlzás, másrészt egy kicsit felháborító, valamint szégyenteljes az állítólagos "Barca-szurkolók" szájából....
Avatar
lowride
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2007.09.05. 23:54:19
Tartózkodási hely: Székelyudvarhely/Kolozsvár

2008.03.29. 22:06:57

Ahogy nezem itt mar nem csak az edzovel van a baj. Nincs mar meg az a "kemia":D Velemenyem szerint nagyon sok jatekost le kellene cserelni ahhoz, hogy megin helyrealljon a rend.
Egy Leo tízezer botlábúval felér.
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.03.29. 22:06:53

ismerős az érzés! egy párszor énis hasonlókat mondtam a Real-ra.Amúgy utoljára pont ilyen meccset a 2004/2005 ös szezonban láttam akkor a Sampdoria vezetett a San Siroban az Inter ellen 0-2-re és kb az utolsó 15 percben az Inter szerzett 3 gólt és megnyerte a meccset 3-2-re
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.29. 22:06:22

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI!

Komolyan mondom, nem hittem volna. Nem is tudom, mit mondjak, még agondolkodás is fáj.
Fáj a szívem, majd' meghasad, úgy fáj. Szomorú és elesett vagyok, nem tudom, mitévő legyek a Barcelonával kapcsolatban. Nem gondoltam volna, hogy a Gaspart-éra kilátástalansága még egyszer megelevenedik a Nou Camp felett. Nem gondoltam, hogy visszatér az akkori nihil, semmittevés, szakmaiatlanság és dilettantizmus. Nem gondoltam volna, hogy Joan laporta ugyanilyen mélységekbe tud zuhanni. Nem hittem volna, hogy ilyen letargia tud újfent elhatalmasodni rajtam.
Nem tudnám pontosan leírni azt az érzést, ami a a hatalmába kerített. Fájdalom, harag, szenvedés, gyűlölet, indulat, sírógörcs, nevetés. Ez mind együtt és egyszerre. "Minek nevezzelek?" Nem tudom. TAnácstalan vagyok. És szomorú. Mérhetetlenül szomorú.
De, ettől még az érzéseim nem változtak: A KLUBOT SZERETEM, CSODÁLOM, ÉS BÍZOM BENNE! Csak nem ezekkel a vezetőkkel, nem ezzel az edzői apparátussal, és nem ezzel a játékoskerettel! Gyökeres változtatások kellenek, mert Rijkaard, Laporta és egyes játékosok ideje lejárt!
"Mené, Mené, Tekél, Ufarszin!"
Kép
Attila-Raul
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.12.22. 21:07:24

2008.03.29. 22:06:15

Hozzáteszem: Ha ez kell ahhoz, hogy rijkaard menjen innen, hát tessék. De nem tudom elképzelni, hogyha jövőre is rijkaard marad a "tréner" mi lesz itt. Tüntetés?...
TI EGYSZERUEN NEM VAGYTOK NORMALISOK!!!!! Meg egy ilyen meccs utan is az Frankit hibaztatjatok..mikor 70 percen keresztul a jatekosok csak setalnak a pajan??? Rajkard nem futhat helyettuk.....Ezek mar unjak az egeszet.....oke` h nem tudott belenyulni ameccsbe..de `o` amit tudott megtett..behozta Gio-t `es Gudjonsent..mas nem volt a padon...!! MIT TEHETETT VOLNA??? ezert csak a jatekosok a hibasok!!!!
noodle77260
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2008.03.17. 19:34:26
Tartózkodási hely: Szombathely

2008.03.29. 22:04:57

Szerintem egy ilyen mecs után meg azonnal edzőt kell váltani és az új edző meg eldönti a következő 8 meccsen, hogy ki kell neki és ki nem
topi
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007.06.23. 19:32:00

2008.03.29. 22:03:27

Nem szoktam fórumozni,de most ezt meg kell írnom.
elég fanatikus Barca drukker vagyok,a tetves mecsekhez igazítom a hétvégi programomat,egészen eddig.
Előbb azt hittem széttöröm a TV-t,de rájöttem semmi értelme.
Végigszenvedtem a tavaLYI ÉS AZ IDEI ÉVET IS.
Nem tudok másra asszociálni mint a rakás gőzölgő ürülékre.
Remélem a Villareal berobog elsőnek mert ha a madrid nyer akkor megörülök.
Remélem semmit sem nyerünk idén,én szivesen megadnám a bontási engedélyt már most,és lehetne kezdeni újból építkezni.
És még azt is tudom,hogy mi lesz holnap.
Még nincs veszve semmi,előre kell nézni,még sok meccs van vissza,bármi megtörténhet,folytatni kell a munkát a megkezdett úton,
dehát már rég elfogyott az út!!!!!!!!!!!
Elmahet az összes a fenébe.tisztelet a kivételnek.
Ha ma lett volna 11 cserelehetőségem,mindet megléptem volna.
Öcsém az eszem megáll,hogy megint elb.....tam 2 azaz kettő órát

Nyugi,nyugi! L.
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2008.03.29. 22:03:13

nah most lesz műsor a fórumon :lol:

melyik fogyatékos magyarázta itt nekem, hogy a fiúk lelkiállapota miatt milyen büntetésről beszélek én. hogy aki nem teljesít annak húzzák le a fizetését.
ez egy szemét mocskos társulat. így kikapni csak az igazán lúzer csapatok tudnak. az a minimum hogy itt jó pár játékossal elkellene beszélgetni.
reikardot szídni lehet, de nem valóüszínű hogy kevesebb futásra, küzdésre bíztatott volna. hogy leheoza bojant? hát henryt kellett volna. a mai teljesítményével újfent nem tud elszámolni.
de egy ilyen mocskos szemét védelmet, mint ezek még európa nem ba*ott.
toure takarodjon megműtetni magát. 2.gól az övé volt.
thuram helyett meg valami fiatal csávót akár valentét kell felhozni a csapataba. az öreg lassú [auto_cenzúra] még az öreg egylábú deák bill is megforgatná.
érezhető volt ha gólt kapunk meleglesz a pite. a bojan csere után számunkra véget ért a meccs
Avatar
fcb77
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2005.06.10. 09:21:50
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.29. 22:03:04

A legjobb az lenne, ha már végre vége lenne ennek az idénynek és nem kéne látni ezt a sok szenvedést... Habár nincs rá semmi garancia, hogy a nyár után feljavulunk, de én akkor sem bírom már tovább nézni ezt a szemetet!
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2008.03.29. 22:03:00

De az ezelőtti idényben mind a kettő játszott..És hálistennek mindent megnyertünk...Ennek a csapatnak az ideje lejárt!!!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3765
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.03.29. 22:02:33

Nem akartam hinni benne, de muszáj volt. A meccs után megint felmerült bennem a tavalyi kép: Campeones Real Madrid... Felesleges lenne idehívni bárkit 8 meccs erejéig. Azért remélem BL-selejtezős helyen leszünk még az év végére.
Hozzáteszem: Ha ez kell ahhoz, hogy rijkaard menjen innen, hát tessék. De nem tudom elképzelni, hogyha jövőre is rijkaard marad a "tréner" mi lesz itt. Tüntetés?...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4513
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.03.29. 22:01:30

Ronaldinho és Deco nemis játszott, de adjuk el őket mert szarok voltak... azért a szinvonal megvan megint...
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
barcakiraly
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2005.09.02. 12:51:41
Tartózkodási hely: Szolnok/Szandaszolos

2008.03.29. 22:01:18

balazs14 írta:mehetnek aludni... most kíváncsi vagyok, hogy ilyenkor mi zajlik az öltözőben...
zuhanyoznak, és gondolkodnak hogy mire költik a böszmenagy fizetésüket. "Kit érdekel egy pitiáner meccs?" és ez főleg frankieboyra igaz
imadom a spanyol jatekvezetest (L)
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.03.29. 22:01:08

M19 írta:Pár gondolat:
-Ha nyer a Villareal, BL-selejtezős helyen leszünk
Azt gondolom, ez az egy dolog van ami miatt új edző kell napokon belül. A BL-t nem nyerjük meg, a Bajnokság elszált. Legalább el kell tudjunk indulni a jövő évi BL-ben. Komolyan mondom ez az egyetlen cél kell, hogy előttünk legyen, ennek van realitása.
andris871120
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2007.06.25. 18:03:08

2008.03.29. 22:00:32

Kell egy új edző és minimum 7-8 játékos.1-2 klasszis a többi mindegy.Ehez menni kel Ronaldinhonak és Deconak.
balazs14
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:23:59

2008.03.29. 22:00:26

mehetnek aludni... most kíváncsi vagyok, hogy ilyenkor mi zajlik az öltözőben...
Gránátvörös a szív,

kék a lélek,

barcás leszek amíg élek!!!!!!!! Egészségemre xDxD
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15458
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.03.29. 21:59:50

Ez a meccs után Laporta helyében elzavarnék mindenkit akinek köze volt ehhez az estéhez :evil:
nem hiszem el h egy ilyen első félidő után,h voltunk képesek ezt művelni...
ez edzői hiba,játékosok hülyeségei egyben...
senkit se lehet kiemelni a mai meccs után,mindenki értékelhetetlent nyújtott...jó kiv valdest,ő egy 2est kaphatna...
Xavi,Ini,Etoo,Bojan,Henry az első félidőben mind jól játszottak...a másodikban viszont megye 3 u11es szintet nyújtottak...meg a többi játékos is...
Rijkaard meg megint ült a padon mint egy rakás szerencsétlenség ,aztán 3-2nél felállt és mutogatott vmit majd visszaült...taps...

Eddig bevallom őszintén reménykedtem h megnyerjük a bajnokságot...de ma beláttam,h felesleges reménykednem...nem vagyunk képesek idén semmit se nyerni...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
M19
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2007.07.24. 21:15:47
Tartózkodási hely: Kiskunmucsaröcsögeháza

2008.03.29. 21:59:23

Pár gondolat:
-Ha nyer a Villareal, BL-selejtezős helyen leszünk
-Az 5 legutóbbi meccsünkön 4 pontot szereztünk :oops: :oops: :oops:
-Kit terhel a felelőség? Rijkard? vagy mindenki benne van? a hozzáálás? Igen
-Miért nem tudunk tanulni? Csak kapásból:Athletic, Alméria, Atlético, Espanyol Mindig vezettünk, aztán elszórakoztuk. De egy profi csapat hogy tehet ilyet?
-Hogy számol el a világ egyik legnépesebb szurkolótáborával rendelkező csapat vezetősége?
-Ezt nem lehet csak Messi hiányára fogni
Lezárt