Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.06.10. 00:13:52

lionelmessi19 írta:Ha nem a kisebbséghez tartoznék, nem volna okom másokat győzködni.
Csak tudod, itt senkit nem kell győzködni szerintem...
De mind1, nem akarom folytatni.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.10. 00:10:13

Na, én lépek "aludni", már ha ez lehetséges :roll:
Mindenki álmodjon szépkeket a jövő évi csapatról :wink:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.06.10. 00:08:29

Modi vagy,tudhatnád,hogy ezt már akár a Deco topicban is folytathatnád :wink: De mind1...

Végén még aranycipős is lessz a Holland...írtam én a legelején,hogy Vele jól jártak...nagyon!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
deffent
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2005.07.14. 14:37:04
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.10. 00:07:38

Azért úgy látom egy dologban egyetérthetünk. Rijkaard volt a leggyengébb láncszem az idén. Elbuktuk a kupát, emellett az utóbbi 3 év legrosszabb játékát játszottuk, több megnyert meccset engedtünk ki a kezünkből. Ebben az az idényben Rijkaard nem tudott jó döntést hozni a meccsek alatt. A jó edzők ismérve, hogy ahogy alakul a meccs, úgy cserélnek, úgy variálnak, hogy megforduljon a játék. Ezt tejesen hiányzik Rijkaardból. A megnyert meccseinket is csak a sztárjaink hozták, részben egyéniségükből, részben az összeszokottság miatt. De amikor Rijkaardra lett volna szükség, sosem döntött jól. Mehet Isten hírével.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.10. 00:06:30

grecki írta:De egyszerűen elfogadhatatlannak tartom azt, hogy makacsul ragaszkodsz a véleményedhez, és még akkor is győzködni akarod az embereket, amikor szemlátomást a kisebbséghez tartozol.
Én kérek elnézést.
Makacsul ragaszkodok, mert úgy látom, hogy javul a játéka, méghozzá folytonosan, és úgy gondolom, hogy megérdemli azt, hogy jövőre is kapjon lehetőséget. Ha nem a kisebbséghez tartoznék, nem volna okom másokat győzködni.

Na, csak sikerült összeszólalkoznom vkivel, pedig 5 percig ültem a meccs után, h kicsit lehiggadjak. :(

peace
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.10. 00:02:19

Fájó szívvel bár,de gratulálok a Real Madridnak. Ezt a bajnokságot kb. 85 helyen vesztettük el,ahogyan ugyanennyin meg is nyerhettük volna. Igazából ez a futball. Másodperceken múlik a menny és a pokol, pillanatnyi érvek és ellenérvek vsz most semmit sem érnek. Mélyen csalódtam a csapatban, írhatnék most esszéket, hogy mi nem tetszett (mondjuk az, hogy pl. ebben a bajnokságban kábé 10 meccsen vesztettünk pontot csak azért mert egy gólos előnynél megálltunk védekezni, no meg az - és tényleg nem ragozom tovább - hogy Marquez, Oleguer, Motta, Edmilson, Giuly, Gudjohnsen, Thuram és Deco minősíthetetlen ebben az évben), hogy mi tetszett, de értelme nincs sok. Tegyük a szívünkre a kezünket: ha nincs Messi, ez a csapat sehol sem volna, de persze ne nyaljuk a Madrid seggét se, ott uez a helyzet Ruuddal. Szörnyű ez így,de tovább kell lépni, ma nem egy bajnoksággal, hanem inkább 1 illúzióval lettünk szegényebbek.. A bajnokság már ezelőtt elment (még akkor is, ha 1 percen múlt)... 85 helyen...
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2007.06.10. 00:02:16

Ezt mi buktuk el,nem csak a mai meccsen,hanem a másikokon is,amiket simán hozni kellett volna.De nem így történt.Ezért csak MI,ismétlem MI vagyunk a hibásak.Réges-régen be kellett volna húzni a bajnokságot.De nem tettük..s ezt megköszönhetjük az idióta edzőnknek,meg a sok elkényelmesedett sztárnak,akik nagy ívben szartak az egészre.S ezt a bajnokságot a madrid ugyanugy nem erdemelte meg,mint mi sem.Ő is ugyanolyan fost alkottak,mint mi,csak nekik hatalmas [auto_cenzúra] volt.Ennyi volt a különbség.

Hatalmas vérfrissítés kell nyáron,s mindenek előtt egy új edző,meg normális alapozás,mert ez így nem mehet tovább.

Az utolsó fordulóban bízhatunk a csodában.Semmi másban.Én ezennel lezártam.Úgy ordibáltam a meccs végén,hogy elment a hagom,s ütöttem mindent,ami a kezembe került,most már kezdek beletörődni,hogy szépen elbasztuk magunknak.Az csak a hab,hogy a 0szintu madrid lesz(?) a bajnok.Siralom.

ViScA eL BaRcA!
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.10. 00:01:28

ozsimiki írta:
grecki írta:Miki, szó sincs istenítésről. Ne dobálózzunk már a mák így, mák úgy szlogenekkel. Persze, arra is szükségük volt, de ahogy a mondás tartja, jó kapusnak szerencséje van. Azt Fortuna is a kegyeibe fogadja, aki tesz is valamit érte...
Nem a Te részedről írtam az Istenítést...és azt se írtam egyszer sem,hogy mákjuk van csak,meg minden,csak csupán arra hegyezem ki az egészet,h nekik KELLETT HAJTANI,MERT OLYAN VOLT AZ EREDMÉNY!!! Addig mi is Hajtottunk mint állat,és nyomtunk! Mert vkik úgy írják,h ezt nem veszik figyelembe! Az a baj,h utána leálltunk...de addig semmivel sem tettünk kevesebbet mint ők...sőt,mi fordítottunk..csak semmire se megyünk vele...
Ők a szezon végi meccseiket behúzták, mi meg nem... :roll:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.06.10. 00:00:52

lionelmessi19 írta:Én befejeztem, Grecki és én is idegesek vagyunk, mint ahogy mindenki más, én részemről bocsánatot kérek.
Figyelj, nem kell bocsánatot kérned. Főleg mivel én kezdtem... De egyszerűen elfogadhatatlannak tartom azt, hogy makacsul ragaszkodsz a véleményedhez, és még akkor is győzködni akarod az embereket, amikor szemlátomást a kisebbséghez tartozol.
Én kérek elnézést.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.06.10. 00:00:22

grecki írta:Miki, szó sincs istenítésről. Ne dobálózzunk már a mák így, mák úgy szlogenekkel. Persze, arra is szükségük volt, de ahogy a mondás tartja, jó kapusnak szerencséje van. Azt Fortuna is a kegyeibe fogadja, aki tesz is valamit érte...
Nem a Te részedről írtam az Istenítést...és azt se írtam egyszer sem,hogy mákjuk van csak,meg minden,csak csupán arra hegyezem ki az egészet,h nekik KELLETT HAJTANI,MERT OLYAN VOLT AZ EREDMÉNY!!! Addig mi is Hajtottunk mint állat,és nyomtunk! Mert vkik úgy írják,h ezt nem veszik figyelembe! Az a baj,h utána leálltunk...de addig semmivel sem tettünk kevesebbet mint ők...sőt,mi fordítottunk..csak semmire se megyünk vele...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.09. 23:59:13

barca99 írta:Ezért szép játék a foci. Mert most mérhetetlenül dühös és rendkívül csalódott vagyok, de ez a csapat okozott nekem nagyon de nagyon szép örömöket is. Sajnos idén a szerencse elpártolt mellőlünk legtöbb esetben.

Még mindig van egy forduló, de ha nem hát nem. Visca el következő szezon!
Többről van itt szó, mit szerencseelpártolásról...
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.09. 23:58:40

Ja, és gratulálok a Madridnak!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.06.09. 23:58:16

Ezért szép játék a foci. Mert most mérhetetlenül dühös és rendkívül csalódott vagyok, de ez a csapat okozott nekem nagyon de nagyon szép örömöket is. Sajnos idén a szerencse elpártolt mellőlünk legtöbb esetben.

Még mindig van egy forduló, de ha nem hát nem. Visca el következő szezon!
Avatar
deffent
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2005.07.14. 14:37:04
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.09. 23:58:06

Higgyétek el, hogy ha hozzunk az Espanyol elleni meccset, a lópofa a 95. percben is begyötört volna egy gólt. Így nem volt már rá szükség...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.06.09. 23:57:31

varga tamás írta: Valamikor Figo is korának legjobb középpályása volt, de a madrid kb. 2 évet késett az eladásával.
Hát utálom Figot,de nagyon rossz példát hoztál :wink: Egyedül Ő akart abban a Madridban,és Ő hozta a szintet...egy szavuk nem lehetett rá,olyan volt,mint most Beckham :wink:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.09. 23:57:23

varga tamás írta:
lionelmessi19 írta:Deco jóval több mint 10 éve focizik. Az elmult 4-5 éve páratlanul jó és sikeres volt. Kijelenthetjük, hogy ennek az elmult 5 éves szakasznak a legjobb középpályása (európában)

Idén az idény meccseinek nagyobbik részén (közel sem az összesen) nem ment olyan jól neki a játék. Sőt, meccsek óta egyre jobb volt, a mai teljesítménye pedig remek volt.

Kérdezem én, tőled Tamás, szerinted melyik a nagyobb időintervallum? (ha már ez alapján döntünk...)
Nem időintervallumról van itt szó. A tavalyi szezonja is egy rakás nudli volt, az idei pedig értékelhetetlen. Valamikor Figo is korának legjobb középpályása volt, de a madrid kb. 2 évet késett az eladásával. És ehhez jön még, hogy nem is akart: semfutni, sem küzdeni, hogy a góllövésről már ne is beszéljünk. Vagy szerinted az egy szabadrúgásgól, amit betermelt, az elfogadható? fenomanális? hasra kéne esnem előtte? Nem teszem, hanem eladását szorgalmazom.
Szerintem tavaly azért jól tolta, de az ez évre írtakkal egyetértek. Ha jönne Henry, akkor őt kellene "kiszórni". Ha a francia nem jön, akkor valószínűleg marad.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.06.09. 23:56:49

Miki, szó sincs istenítésről. Ne dobálózzunk már a mák így, mák úgy szlogenekkel. Persze, arra is szükségük volt, de ahogy a mondás tartja, jó kapusnak szerencséje van. Azt Fortuna is a kegyeibe fogadja, aki tesz is valamit érte...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.09. 23:56:49

varga tamás írta:A tavalyi szezonja is egy rakás nudli volt, .
Én megértem, én is írok hülyeségeket, ha ideges vagyok. De azért érezd, hogy ez így nem igazán állja meg a helyét. :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.06.09. 23:56:42

Szégyellje magát az egész nagyképű banda a hozzánemértő, baromarcú, hülye rijkaarddal az élen. A Zaragoza megteszi nekünk azt a szívességet, hogy nem kap ki a Madridtól, a Barca meg nem tudja megtartani a vezetész az Espanyol ellen hazai pályán :evil:

Saviolát nagyon sajnálom... Marad még egy évet, abban bízva, hogy nyer valamit a Barcával, vállalva a megaláztatást, hogy nála lényegesen gyengébb játékosok mögött a kispadon (vagy csak a lelátón) ül, egy időben még viszi is a hátán a csapatot, erre a csapattársai elkúrják a bajnoki címet, ő pedig tehetetlenül nézi ezt. Most pedig távoznia kell, úgy, hogy semmit nem nyert az idényben a csapata...
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.06.09. 23:56:08

grecki írta:
lionelmessi19 írta:
grecki írta: Hagyjuk már Deco faxának [auto_cenzúra]ását! Ki a kubai kékerest érdekel! Húzd le magad a klotyón!
Talán a bszogatását is abba lehetne hagyni, nem? Én egy szót nem írtam volna róla, ha nem akarja most is elküldeni mindenki a pcsába.

HÚzd le magad te. :evil:
Lehet, hogy ha tízből kilenc ember azt mondja, hogy húzzon, akkor lehet van alapja. Védjed csak, hirdesd az igét...
Nem csak Deconak, de a lelassult Ronaldinhonak is távozni kellene.... Vagy szedje össze őket valaki! Az biztos, hogy nem Rijkaard lesz...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.06.09. 23:55:21

lionelmessi19 írta:Deco jóval több mint 10 éve focizik. Az elmult 4-5 éve páratlanul jó és sikeres volt. Kijelenthetjük, hogy ennek az elmult 5 éves szakasznak a legjobb középpályása (európában)

Idén az idény meccseinek nagyobbik részén (közel sem az összesen) nem ment olyan jól neki a játék. Sőt, meccsek óta egyre jobb volt, a mai teljesítménye pedig remek volt.

Kérdezem én, tőled Tamás, szerinted melyik a nagyobb időintervallum? (ha már ez alapján döntünk...)
Nem időintervallumról van itt szó. A tavalyi szezonja is egy rakás nudli volt, az idei pedig értékelhetetlen. Valamikor Figo is korának legjobb középpályása volt, de a madrid kb. 2 évet késett az eladásával. És ehhez jön még, hogy nem is akart: semfutni, sem küzdeni, hogy a góllövésről már ne is beszéljünk. Vagy szerinted az egy szabadrúgásgól, amit betermelt, az elfogadható? fenomanális? hasra kéne esnem előtte? Nem teszem, hanem eladását szorgalmazom.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.06.09. 23:54:58

Én befejeztem, Grecki és én is idegesek vagyunk, mint ahogy mindenki más, én részemről bocsánatot kérek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2007.06.09. 23:54:12

ozsimiki írta:
grecki írta:szerintem ne a madriddal foglalkozzatok.
megérdemlik, én azt mondom.
akarták, és el is érték
a focit gólra játszák és nem a látványra.
tudom, hogy mindeki elkeseredett, de én egy rossz szór nem mondok rájuk.
Én sem szidom őket...csak azt túlzónak tartom,h elájulunk attól,h hajtottak,hisz amikor hátrányban voltunk,és x re álltunk mi is hajtottunk...szóval semmivel sem tett többet a Real...csak mi álltunk le a vezetés megszerzésénél...a Realnak nem volt miért leállni,mert folyton futott az eredmény után...szóval ne Istenítsük már őket...
Ők képesek voltak változtatni! És mi??? Mondjuk a Getafe elleni kupa meccsen??? Volt azért még pár hasonló kudarcunk....
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.06.09. 23:54:10

lionelmessi19 írta:
grecki írta: Hagyjuk már Deco faxának [auto_cenzúra]ását! Ki a kubai kékerest érdekel! Húzd le magad a klotyón!
Talán a bszogatását is abba lehetne hagyni, nem? Én egy szót nem írtam volna róla, ha nem akarja most is elküldeni mindenki a pcsába.

HÚzd le magad te. :evil:
Lehet, hogy ha tízből kilenc ember azt mondja, hogy húzzon, akkor lehet van alapja. Védjed csak, hirdesd az igét...
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.06.09. 23:52:48

lionelmessi19 írta:
grecki írta: Hagyjuk már Deco faxának [auto_cenzúra]ását! Ki a kubai kékerest érdekel! Húzd le magad a klotyón!
Talán a bszogatását is abba lehetne hagyni, nem? Én egy szót nem írtam volna róla, ha nem akarja most is elküldeni mindenki a pcsába.

HÚzd le magad te. :evil:
Hagyjuk már ezt srácok! Nehogy már a játékosok hibája miatt egymást kívánjuk a...Valakinek ez a véleménye egy játékosról, másnak meg az. Ennyi...
Lezárt