Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Shakur
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006.10.30. 11:20:44

2007.02.18. 21:40:23

jó te neleégyél már ien ku.va vicces...sose nemfog idejönni a [.........]gyerek nehogymá azt higgyétek h majd csak elengedik nem egy olcsó klub a manchester.

Nem az első eset, h valaki rossz meccs utáni indulatában ilyen jelzőt használ, kezd belőle elegem lenni. Befejezni!
Lio
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shakur 2007.02.18. 21:42:19-kor.
50 sucks,The Game and big pac the kings of hip hop...
Kép
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.02.18. 21:39:12

Lehet,hogy naív vagyok,de én még mindig abban bízok,hogy ha teljesértékű Messi és Eto'o szerepel majd a kezdőcsapatban,akkor sokkal jobbak leszünk.
A védelmünk ettől még [auto_cenzúra],de ha végre egyszer az életben mi tudnánk szerezni az első gólt(idegenben is),akkor már nem játszhatnák ellenünk a bunkerfocit,és máris jobb lenne minden.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.02.18. 21:38:12

lionelmessi19 írta:Most érkezett el az a pillanat, ahol azt érzem, C.Ronaldot ide kell hozni
Én is ezt mondtam már. Ilyen Guddykkal meg Giulykkel nem lehet meccseket hozni. Iniestának meg nem a jobbcsatár az igazi posztja. Minden nagycsapatnak vannak jó cseréi, kivéve nekünk. Saviola az egyetlen értékelhető cserecsatár.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.02.18. 21:38:05

el fuero írta:Azért Riijkardnak is ki kéne vmi újat találnia. Mert már elég kiismerhető a játékunk még úgy is h 1-1 ritmus váltással megbolondítjuk a védelmet, de meccsről-meccsre egyre kevesebb ilyet vélek felfedezni.
Szerintem 1 kicsit már kiismertek a csapatok.
Bárcsak visszatérne Cruyff a nyúgdíjból! Rijkaarddal együtt dolgozhatnának, talán taníthatna Frenkienek néhány dolgot.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.18. 21:38:02

el fuero írta:Azért Riijkardnak is ki kéne vmi újat találnia. Mert már elég kiismerhető a játékunk még úgy is h 1-1 ritmus váltással megbolondítjuk a védelmet, de meccsről-meccsre egyre kevesebb ilyet vélek felfedezni.
Szerintem 1 kicsit már kiismertek a csapatok.
Ezt én is látom, de sztem nem az a megoldás, h Franket el kell küldeni, mint ahogy sokan szeretnék...

Tényleg kiismerhető a csapat, de én várok még, amig összeálla a Deco, Iniesta, Etoo, Messi, Ronaldinho támadósor, és ha no eredmény, akkor itt az ideje elgondolkodni a legfőbb taktikai elemeken.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2007.02.18. 21:37:49

lionelmessi19 írta:
Xavinho írta:Rijkaard takarodjon Gudjohnsennel,Oleguerrel,Mottával,Edmilsonnal (és lassan Márquezt is ide sorolnám)!!! Elegem van abból,h egy rohadt rangadót nem képes megnyerni a csapat. Az a gond,h egy "igazi" profi edzső sincs a kispadon..,ugyanis az egyetlen,aki volt : Henk elhúzott. Én szívesebben látnám őt a kispadon,mint Rijkaardot.
Ebből hatalmas zakó lesz lesz szerdán!!!!!!!!!!!!!!
Rijkaard nem megy sehova, nem is kell hogy menjen, és nem fogunk zakózni Szerdán!
Röviden ennyi. Sajnálom, hogy eleged van, de ha igazi szurkolónak tartod magad, akkor kiálsz a csapat mellett, és kicsit türelmes vagy, nem pedig le váltod a 2/3 csapatot!.
Sajnálom,ha félreértetted,én nem azt mondtam,h nem fogok a Barcának szurkolni-2002-2003-ban is végig neki szurkoltam,pedig akkor nem voltak a táblázat élén..
Abból van elegem,h kezdünk olyanok lenni,mint a real: mindenki rólunk beszél...,csak sajnos nem a pályán mutatott dolgok miatt. Ha elbukjuk a bajnokságot,akkor Rijkaard biztos,h repülni fog és nem fogom sajnálni,sőt már most sem bánnám,ha elmenne. A Pool ellen meg ilyen játékkal hatalmas zakót fogunk kapni...ez biztos.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.18. 21:36:15

Shakur írta:Sztem ide még crespo is jó lenne cronaldo helyett:
1.gudi helyére kell vki aki JÓ
2.O.L.C.S.Ó
3.vágja a latin focit,hobban mint józsi
4.[auto_cenzúra] :oops: m utálom ezt a cronaldo gyereket :evil:
5.csatár
A Legviccesebb hozzászólás díjat mára elvitték! Továbbiakban senki ne száljon versenybe érte! :lol:

Komolyra fordítva, Crespo már kifutó ágon van, Guddy monjuk télleg [auto_cenzúra] sem ér, de sztem Hernan sem lenne sokkal jobb.
Cronaldoval kapcs. véleményed oké, meg is értem, de ettől még tud focizni, és lehetséges h rendbetenné kicsit a csapat játékát...

5. pontal csak egyet tudok érteni, Crespo valóban csatár :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2007.02.18. 21:36:00

Azért Riijkardnak is ki kéne vmi újat találnia. Mert már elég kiismerhető a játékunk még úgy is h 1-1 ritmus váltással megbolondítjuk a védelmet, de meccsről-meccsre egyre kevesebb ilyet vélek felfedezni.
Szerintem 1 kicsit már kiismerték a csapatok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára el fuero 2007.02.18. 21:37:23-kor.
Forza Lazio!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.02.18. 21:34:38

Rumig írta: Ennyi siker után ez érzelmileg is nehéz feladat, én például Ezquerrón kívűl senkit se tudnék kitenni szívfájdalom nélkül.
ezzel ugyanígy vagyok én is, dehát a cél érdekében meg kell köszönni pár ember munkáját, és szevasz.
minden adott a Klubnál, h normálisan jöjjünk ki ebből az egészből.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.18. 21:33:22

Xavinho írta:Rijkaard takarodjon Gudjohnsennel,Oleguerrel,Mottával,Edmilsonnal (és lassan Márquezt is ide sorolnám)!!! Elegem van abból,h egy rohadt rangadót nem képes megnyerni a csapat. Az a gond,h egy "igazi" profi edzső sincs a kispadon..,ugyanis az egyetlen,aki volt : Henk elhúzott. Én szívesebben látnám őt a kispadon,mint Rijkaardot.
Ebből hatalmas zakó lesz lesz szerdán!!!!!!!!!!!!!!
Rijkaard nem megy sehova, nem is kell hogy menjen, és nem fogunk zakózni Szerdán!
Röviden ennyi. Sajnálom, hogy eleged van, de ha igazi szurkolónak tartod magad, akkor kiálsz a csapat mellett, és kicsit türelmes vagy, nem pedig le váltod a 2/3 csapatot!.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.18. 21:33:11

a mai meccset elnézve a pool simán továbblép rajtunk... sajnos!!! és ez nem pesszimizmus, mert lehet mondani, h a csapat összeszedi majd magát, mire a finish lesz, csak sajnos addigra nem lesz talpon a BL-ben, mert az a meccse napok múlva lesz!!! sztem csak a bajnokság marad nekünk és még az is nagyon neccesen, mert a sevilla ki fog jönni a gödörből lassacskán...
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.02.18. 21:32:39

Bodi írta:Bocs,lionelmessi,tényleg félreértelmeztem,amit írtál.
Csak idegesít,hogy sokan(nem pont te) még most is Ronaldinhora kennek mindent.
Nem játszott jól,de rajta múlott a legkevésbé!
Nem t'om, de nem sok Ronnie ellenes vélemény volt ma, őt nem szidtuk(annyira), csak a társait.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.18. 21:31:24

Slither írta:Nyáron akkor is le kell váltani! Nem fog már megújulni. Én más játékrendszerbemennék át (4-4-1-1-be) é akkor nem is hiányozna.
Asszem alapvetően nem értitek, h miről beszélek!
Nem kell megújulnia, amikor csúcson volt, a barca mindent vitt, nagyon nagy részt neki köszönhetően.

Az, h most nem megy annyira neki, nem azt jelenti, h meg kell újulnia!

Deconak a játékstílusát, eszét nem lehet pótolni!
Senki nincs a világon, aki ezt ma utánna csinálja!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2007.02.18. 21:31:15

Boixos írta:kifutotta magát ez a brigád, kellenek a frissítések, h az eddigi eredmények tovább folytatódjanak.
A vezetőség megmutatta szakértelmét, amikor két lépésben, 2003 és 2004 nyarán felépítette ezt a mostani csapatot. Most (illetve majd nyáron) eljött az az idő, amikor ismét nagyon okosan kell igazolni. Ez talán nehezebb lesz, mert az eddig működő gépezetet kell kijavítani, nem pedig egy újat építeni.
Ennyi siker után ez érzelmileg is nehéz feladat, én például Ezquerrón kívűl senkit se tudnék kitenni szívfájdalom nélkül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rumig 2007.02.18. 21:34:24-kor.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Shakur
Barça B
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006.10.30. 11:20:44

2007.02.18. 21:31:13

Sztem ide még crespo is jó lenne cronaldo helyett:
1.gudi helyére kell vki aki JÓ
2.O.L.C.S.Ó
3.vágja a latin focit,hobban mint józsi
4.[auto_cenzúra] :oops: m utálom ezt a cronaldo gyereket :evil:
5.csatár
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shakur 2007.02.18. 21:31:45-kor.
50 sucks,The Game and big pac the kings of hip hop...
Kép
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2007.02.18. 21:31:04

Ronaldinhotól egy pozitív dolog volt ma, hogy hajtott, becsúszott, volt hogy a saját 16osáig visszament, de ettől függetlenül semmi se jött be.Ezen lehet javítani, csak már egy ideje várom ezt, rendben hogy lövi a szabigólokat, de Beckham is lőné, de ő elvileg a világ legjobbja, ez ellen igyekszik minden mecsen tenni, mikor csinált meg 2 sikeres cselt egymás után, vagy lassan már 1 meccsen? :roll: :?
Hát jó rég, és ez tőle édeskevés, amellett hogy dicséretes a mai meccsen látott hajtás, adná az ég hogy újra magára találjon, én örülnék a legjobban, de ez így nem megy, lássuk be.
És kitől várjuk a csodát, Oleguertől vagy a világ legjobbjától? Nyílván neki kéne tennie a szépet és jót, és ha csak azon múlna hogy már 4en körbeveszik, már erre sincs szükség, általában 1 emberen nem jut át.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cooltiszo 2007.02.18. 21:33:49-kor.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2007.02.18. 21:31:01

Rijkaard takarodjon Gudjohnsennel,Oleguerrel,Mottával,Edmilsonnal (és lassan Márquezt is ide sorolnám)!!! Elegem van abból,h egy rohadt rangadót nem képes megnyerni a csapat. Az a gond,h egy "igazi" profi edzső sincs a kispadon..,ugyanis az egyetlen,aki volt : Henk elhúzott. Én szívesebben látnám őt a kispadon,mint Rijkaardot.
Ebből hatalmas zakó lesz lesz szerdán!!!!!!!!!!!!!!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.02.18. 21:30:43

Bocs,lionelmessi,tényleg félreértelmeztem,amit írtál.
Csak idegesít,hogy sokan(nem pont te) még most is Ronaldinhora kennek mindent.
Nem játszott jól,de rajta múlott a legkevésbé!
lionel19

2007.02.18. 21:30:41

Az egyetlen megoldás ha nyáron váltunk! Uj kiegészitőemberek kellenek!
Tehát.: Gudjonsen,Gio,Giuly,Ezquerro és Edmilson mehetnek!
És helyetttük kellnekem kiegészitő emberek! Maxi Lopez,Dos Santos és uj igazolások jobbszélre vkp-re és a felsoroltak helyett kiegészitő embereket!
+ kell még C.Roni , és be kell épiteni!

Csupán ennyi :)
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006.08.26. 12:44:19

2007.02.18. 21:30:09

Csatlakozom Boixoshoz, ennyi rossz meccs már tényleg nem lehet véletlen.
Avatar
-Deco-
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.01.16. 15:59:36
Tartózkodási hely: Tiszaeszlár

2007.02.18. 21:28:38

lionelmessi19 írta:
Cooltiszo írta:Decot a jelenlegi keretből senki sem képes pótolni. Deco a csapat esze, erre Iniesta nem képes. De Deco sem pótolhatatlan...
Csatlakoznék...hiába flegma néha, még mindig a motor, és az ész. Iniesta és Xavi más szerepkörben játszanak, Deco az a játékos, akihez hasonló egy generációban kb. egy sincs. Ritkán születik ilyen ember, aki ennyire áltlátja a pályát, és ilyen érzéke van a dologhoz!

pó-tol-ha-tat-lan! :)

Én is csatlakozom :P
A keretből valóban senki sem tudja pótolni.. És jelenleg sztem nehezen tudnának olyan játékost hozni a csapatba, aki tudná helyettesíteni.. De azért nem lehetetlen, meg ha majd eljön az idő, hogy muszáj, akkor muszáj.. Mégha nem is pont ilyen emberrel fogják helyettesíteni, akinek az a munkája, amit ő csinál.. Bár ugyanilyet nemigen fognak találni..
Visca el Barça!!! Deco es mi favorito jugador:) y Messi:) /Jugadors, seguidors, tots units fem força!/ Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom: Barça, Barça, Barça!!!/
"Més que un club"

Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.18. 21:28:36

Bodi írta:
lionelmessi19 írta:Fiúk, eddig én ellene voltam.
Igazából nem tul igazságos, h egy meccs alatt megfodul a dolog, de!

Most érkezett el az a pillanat, ahol azt érzem, C.Ronaldot ide kell hozni, ki kell fizetni, hisz megengedhetjük magunknak...

Hiába van az, h ego, önző, stb..
De végig hajt, győzelemre tör, nagyon ügyes, gólerős, ha pl. nincs bef. csatár (ahogy mostanság nálunk...).

Szerintem rá kell gyúrni a dologra, és megpróbálni elcsábítani!

Ronaldinho szted nem hajtott ma???
Egyébként semmivel nem gólerősebb,mint Ronaldinho!
Szóval nem modtam, h Dinho teljesítménye miatt kell idehozni, azt sem h az ő posztjára, azt sem mondtam h nem hajtot, azt sem h nem gólerős! :P :D :D

Nem tom mit olvastál!? 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.02.18. 21:27:18

Léfe írta: de ez a csapat tul jutott a csucson.
ez így van, túl vannak a csúcson.

Elmegy Giuly, Guddy, Ezqu, Motta, Edmilka, Syl, Gio, illetve egyre kevésbé vagyok kibékülve Saviolával is, és akkor át kell kicsit rendezni a padot.

A játékosanyagunkal ami a kezdőt illeti, sztem nem a képességekkel van a gond.

ezt az időszakot egy jó cserepaddal át lehetett volna vészelni, de most már egyre kevésbé bírják a fiú, főleg Puyolon és dinhon látom, akik eddig tartották a csapatot.

Jó lesz ez!
Fiúk! Messi kezdeni fog, Otthon lesz a csapat a nou campban, Liverpoolt odaverjük!
Forca Barca!!!!!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2007.02.18. 21:26:19

Lio 19:Abban egyetértünk hogy a jelenlegi keretből pótolhatatlan, de én már nyáron hoznám a werderből Diegot. Ő tökéletes arra a posztra. Vagy Xabi Alonso. De nem lehet hosszútávon úgy játszani hogy a csapat esze néha megvillan, neki "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" teljesíteni, nemtom Deco mikor játszott utóljára jól. Persze hasznos, de ez az IRÁNYÍTÓtól semmi. Arra hogy vki hasznos legyen ott van Xavi, Iniesta, Marquez, tőle ez nem elég. Nem kelle mindig varázsolnia, de egy alapvető csapatmozgatást el kell tőle várni, ezt mostanában nem csinálja, nincs elől tér, és a formán kívül lévő, vagy csak egszerűen [auto_cenzúra] csatáraink nem tudják az 1-1eket terület nélkül megcsinálni, sokszor még úgy se.
gejzy10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2005.05.19. 18:14:39

2007.02.18. 21:25:35

még mindig nem tudok napirendre térni rijkardtól!!(mert ugye szidhatjuk olit, dszulit, gudit..de mégiscak ő rakta beőket)...
remélem Savit csak aBLre pihentette :lol:

ja mellesleg sztem rijkardt rühelli saviolat, és mivel, az elmult meccsén nem szerezett gólt, végre leültethette :oops:
Lezárt