Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2007.01.14. 14:37:25

Zozzy 5 írta:Mindenkinek, minden 1es barca drukkernek össze kéne fogni lélekben és reménykedni, biztatni a csapatot.
Ezzel egyetértek, össze kéne tartani!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.14. 14:26:19

noname írta:Rijkaard sztem a legkevésbé hibás azért mert a csapat nincs valami nagy formában. De sztem ha visszatérnek a sérültek, akkor újra ugyanolyan jó lesz a csapat, mint tavaly. Ugyan tavaly Xavi szinte végig sérült volt, de ott volt Iniesta, aki kiválóan pótolta. Guddy nagyon jó játékos, de még nem szoktra meg teljesen a spanyol bajnokságot, ezért Etoo felépülése nagy lendületet adhat a csapatnak, Giulynál pedig Messi sokkal jobb.
Tavaly leginkább Van Bommel helyettesítette Xavit...Ini csak csere volt ált.
Ha Etoo és Messi visszatér, nem lesz gond. Emlékezzetek, tegnap már az első félidőben volt Dinhonak legalább 2 passza, amit mind Etoo mind Messi gólra váltottak volna, de Guddyi és Giuly eltöketlenkedte... :(
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.01.14. 14:23:27

Rijkaard sztem a legkevésbé hibás azért mert a csapat nincs valami nagy formában. De sztem ha visszatérnek a sérültek, akkor újra ugyanolyan jó lesz a csapat, mint tavaly. Ugyan tavaly Xavi szinte végig sérült volt, de ott volt Iniesta, aki kiválóan pótolta. Guddy nagyon jó játékos, de még nem szoktra meg teljesen a spanyol bajnokságot, ezért Etoo felépülése nagy lendületet adhat a csapatnak, Giulynál pedig Messi sokkal jobb.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.14. 14:15:45

Na ez az, mindenért Rijkaard a hibás... :?

Az, h nem képesek egyes emberek végrehajtani azt, ami kell ahhoz, h működjön a taktika, az nem az edző hibája.

Franknek képtelenség ilyen játékos kerettel bármit is tenni, egyáltalán nem lehet az ő nyakába varrni a dolgot.

Az, h egyesek mindenért őt okolják, nem normális dolog.
Szerintem azért is ő volt a hibás, h Ronaldinhot szétrugdosták Iniestával egyetemben, meg hogy Gio már olyan rohadt lassú, hogy hihetetlen.

Komolyan mondom, nincs itt teljesen észnél minden ember, hozzászoktatok ahhoz, h mindig 2-3 góllal verünk mindenkit, és akkor egy két rosszabb meccs után már mindenkit a pokolba kívánnátok, főleg azt, akire a legkönnyebb ráhúzni a dolgot....

Úgy beszéltek mint egy madridista, valamit elszúrt, vagy egy kis ideje nem találja a megoldást, akkor kuka....iszonyat :evil:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Dos Santos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2006.11.18. 06:11:05
Tartózkodási hely: Híd alatt

2007.01.14. 13:47:33

Minél hamarabb túl kell lépni ezen az egészen.Az mindenestere elgondolkodtató hogy pont a 3 legnagyobb presztízsmeccset buktuk el(Real,Chelsea,Espanyol).Kár. :roll:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.01.14. 13:28:40

Vagy akkor értsd úgy h számomra többé nem barcások. Villoghatnak majd a győztes meccsek után h barcás vagyok de SZÁMOMRA az csak üres dicsekvés lesz, és nem is a barcát fogják majd dícsérni hanem magukat h ők milyen jól "választottak"
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.01.14. 13:26:07

lionel19 írta:
Zozzy 5 írta:A gödör kifejezés talán még elmegy de a [auto_cenzúra] az már nem! Most nem akarom felhozni az Eto'o témát mert már lejárt lemez de IGAZ. Viszont nagyon sok barca "szurkolóban" csalódtam tegnap. Amikor a "Takarodj Rijkaard" hozzászólásokat kellett olvasnom majdhogynem könnyes lett a szemem :( Remélem megbántátok amit mondtatok viszont ha nem AKKOR TI TÖBBET NEM VAGYTOK BARCÁSOK!
Ki vagy te hogy eldöntsd ki Barca szurkoló és ki nem ? talán tiszteletben tartanád mások véleményet ők is ezt tennék a tieddel!!
nem én írtam h "Rijkaard takarodj"!!! Én mindíg is tiszteletben tartottam a mások véleményét viszont ez már sok volt, és elismerem h kicsit durva volt a Ti nem vagytok.... hozzászólás viszont felment bennem a pumpa. de ezeket a rijkaard elköldő hozzászólásokat nem tudom hova tenni!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.01.14. 13:22:59

Mindenkinek, minden 1es barca drukkernek össze kéne fogni lélekben és reménykedni, biztatni a csapatot. Nem pedig edzőváltásról beszélni. Elismerem, a játékoskok között is volt naon gyenge teljesítmény és pl Gio-ra haragszom is egy kicsit. Ő ennél sokkal többre lenne képes ha komolyabban venné. A 2. gólnál egyszerűen nem ment rá az emberre, hagyta h beadhassa. nem értem az ilyeneket meg néha Puyol-on is meglepődök. nem értem miért kell mindíg csak távolról kísérni a labdás embert, miért nem lehet határozottan odamenni és elvenni, vagy neadjisten faltolni?
lionel19

2007.01.14. 13:18:48

Zozzy 5 írta:A gödör kifejezés talán még elmegy de a [auto_cenzúra] az már nem! Most nem akarom felhozni az Eto'o témát mert már lejárt lemez de IGAZ. Viszont nagyon sok barca "szurkolóban" csalódtam tegnap. Amikor a "Takarodj Rijkaard" hozzászólásokat kellett olvasnom majdhogynem könnyes lett a szemem :( Remélem megbántátok amit mondtatok viszont ha nem AKKOR TI TÖBBET NEM VAGYTOK BARCÁSOK!
Ki vagy te hogy eldöntsd ki Barca szurkoló és ki nem ? talán tiszteletben tartanád mások véleményet ők is ezt tennék a tieddel!!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.01.14. 13:16:01

A gödör kifejezés talán még elmegy de a [auto_cenzúra] az már nem! Most nem akarom felhozni az Eto'o témát mert már lejárt lemez de IGAZ. Viszont nagyon sok barca "szurkolóban" csalódtam tegnap. Amikor a "Takarodj Rijkaard" hozzászólásokat kellett olvasnom majdhogynem könnyes lett a szemem :( Remélem megbántátok amit mondtatok viszont ha nem akkot ti SZÁMOMRA nem vagytok barcások!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2007.01.14. 13:35:10-kor.
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2007.01.14. 13:12:12

Tavaly a Zaragozátol kaptunk ki hasonlómódon Januárban és rá egy hónapra nyertünk a cselszki otthonában én!
Az Espanyol megkülönben is most sztem nagyon jó paszban van és nagyon régen volt ilyen jó játékosálománya a csapatnak és tudták hogy most ezt a Barcát simán elkaphatják!
Azon gondolkodom hogy ha némely játékos így játszik a B-ből kell beépíteni néhány embert a csapatba mert nagyon látszik hogy vannak olyan játékosok a csapatban akikben nincsen motiváció a csapat íránt!
SÁVIOLÁT A KEZDŐBE!
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2007.01.14. 13:08:40

Hát amit én tegnap láttam az alapján nem kis gödörben vagyunk...
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.01.14. 13:05:48

HAnonymus írta:Az lesz a kemény ha visszajönnek a sérültek és akkor se fog menni... Először rendet kéne tenni az egészségesek fejében, két épphogy felgyógyult játékos nem bizti hogy ki tud húzni bennünket azonnal a [auto_cenzúra], olyan mélyen vagyunk...
szerinted [auto_cenzúra] vagyunk :?: hát szerintem még elég messze vagyunk a [auto_cenzúra] :!: :!: :evil:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2007.01.14. 13:04:01

Kedves Mindenki, aki negatív megjegyzéseket tett a csapatra és Frankra!
Csak egy számot mondok...2.... Nem egy nagy szám, akármiben is mérjük. Pláne a félévre jutó vereségek tekintetében. Egy kicsit kellene csak elgondolkoznotok, hogy csaknem fél szezon alatt csupán ennyi meccsen kapituláltunk... Igen, tegnap volt az egyik ilyen eset. A városi rivális megvert minket. Kérdezem én..nem férne bele ennyi? Dehogynem... 5 (azaz öt) éve nyertek ellenünk utoljára. Mindenki tudta, hogy ez a sorozat egyszer megszakad. Nem dőlt össze a világ. Ötévente nekik is lehet sikerélményük. A másik vereség pedig a Real ellen volt. Ugyebár azok pedig mindig ki-ki meccsek. Sokan már olyan pánikhangulatban vagytok, mintha ezzel a tegnapi meccsel a kieső helyre csúsztunk volna. Úgy látszik, ha már nem megy olyan gördülékenyen a játék, akkor már nem is kell kitartnai a csapat mellett? A BL-győzelem után bezzeg mindenki büszkén vállalta, hogy BArca-szurkoló. Akkor tessék, most is meg lehet mutatni, hogy azok vagytok... A csapattal a bajban is ki kell tartani!!!!
alföldi zoltán
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2005.11.07. 00:41:15
Tartózkodási hely: Mohács

2007.01.14. 13:03:24

Nem Rajjkard a hibás mert a csapatnak nem megy, ez egy elég durva hullámvölgy amiből ha végre vissza térnek a sérültek Zambi,Etoo,Messi sokkal erősebben fogunk játszani. A tegnapi meccs szerintem Gion és Bélán ment el ők ketten mintha nem is lettek volna a védelemben, Gio csak ott futosgált meg se probálta elvenni a labdát a támadoktól eközben Bála, Gyula helyén küldte.
Rijjkardnak talán annyi a hibája ,hogy sok pihenőt adott a csapatnak 12 nap az nagyon sok(véleményem szerint)
Remélem az év hárta levő részében nem láthatjuk szeretett csapatunkat ennyire gyengén játszani.Még mindig szomorú vagyok :cry:
Visca el Barca, Visca el Catalunya :!:
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2007.01.14. 13:03:20

Az lesz a kemény ha visszajönnek a sérültek és akkor se fog menni... Először rendet kéne tenni az egészségesek fejében, két épphogy felgyógyult játékos nem bizti hogy ki tud húzni bennünket azonnal a [auto_cenzúra], olyan mélyen vagyunk...
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.01.14. 13:02:30

Őrült nagy baromság lenne Rijkaard elküldése.
Ha Messi és Eto'o nem sérült volna meg,akkor most vezetnénk a bajnokságot és senkinek nem jutna eszébe ilyen hülyeség.

A játékosokkal jó a kapcsolata,sztem káosz törne ki,ha elzavarnák,a játékosok tuti kiállnának mellette.

Nem tudom,hogy mennyire hiányzik ten Cate,de az biztos,hogy az ő játékrendszere is Eto'o-ra volt kihegyezve,de ő szeptember óta sérült!

Ha egy Eto'o-val és Messivel felálló Barca játszaná sorra az ilyen meccseket,akkor lehetne elgondolkodni Rijkaard elküldésén.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.01.14. 12:58:06

de ha azt nézzük hogy 2. helyen állunk a bajnokságba ugy hogy azért néha néha elégé döcögősen megy akkor milesz ha visszatérnek a sérültek és megint ugy fog menni mint tavaly :?: :twisted:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.01.14. 12:55:21

antiimperialista írta:Enrique, ha a játékosok nem azt csinálják, amit az edző mond nekik, az megint az edző hibája, mert nem tudja kézben tartani, motiválni őket. Tehát akkor nem elég keménykezű.
Nem értek egyet. A csapatban mindenkinek megvan a mega szerepköre. Ha nem tudja maradéktalanul véghezvinni az edző kérését, utasítását, az a játékos saját felelőssége. Lehet, hogy nem elég keménykezű, de én tartom annyira az összes játékost, hogy felfogják amit kérnek tőlük.

A taktikai dologban lehet, hogy igazatok van, de kérdem én: Hogy változtasson ennyi hiányzóval a csapaton? Semmi nem garantálja, hogy egy más felállásban több sikere lenne a csapatnak.
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.01.14. 12:54:36

én azt mondom nektek drága testvéreim, hogy még sok van hátra az idényből ha visszatérnek a sérültek akkor sima lesz minden és miénk lesz a bajnokság :D meg tegnap ennyi erővel Albertirsa U-13-as hátvédsora is játszhatott volna annyit csináltunk volna mi is mint a barca védők tegnap :evil:
Barátotok Valdes :!:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.01.14. 12:40:35

Enrique, ha a játékosok nem azt csinálják, amit az edző mond nekik, az megint az edző hibája, mert nem tudja kézben tartani, motiválni őket. Tehát akkor nem elég keménykezű.
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2007.01.14. 12:38:43

Enrique írta:Kielemltem a lényeget, pont ez az. Ebben hol Rijkaard a hibás? Semmi új nincs a taktikában a tavalyi, tavalyelőtthez képest, egyszerűen a játékosok nem tudják megvalósítani UGYANAZT, amit korábban. Ugyanott játszik mindenki, ugyanaz lenne a feladatuk, de az hogy a Broki hagyja nagyvonalúan, hogy szétszivassák, vagy hogy a Béla elképesztő megoldásokat csinál, és néha önszántából csatárt játszik, arra mit lépjen? Biztos nem edzői utasításra teszik ezeket...
A Barca taktikája valóban nem változott, viszont az ellenfeleké igen és ehhez sajnos mi eddig nem tudtunk alkalmazkodni.
Annyi azért más volt tegnap, hogy nem csalogattuk ki a betömörülő ellenfelet, hanem nekik rontottunk.
Már nem az első mérkőzés idén amikor 2x4 ember védekezik az ellenfélnél és mi ennek ellenére erőltetjük a támadásokat. Régebben ilyenkor addig passzolgattunk hátul és a kp-n amíg nem csináltunk helyet a támadóinknak.
Én ellene vagyok az edző váltásnak, de őszintén nem tudom mennyi szerepe volt Franknek az elért sikereinkben. Sokkal könnyebb dolgom lenne eldönteni, ha Henk nem lett volna itt és ezt az egészet Rijkaard egymaga érte volna el. Akkor töretlen lenne a bizalmam iránta, de így azért vannak kétségei az embernek.
Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.01.14. 12:26:07

varga tamás írta:[...] Nem azt várom, hogy mindenki minden meccsen tudása 200%-át nyújtsa, meg hogy Dinho az egész ellenfelet, meg a kapufát és a szögletzászlót is kicselezze, hanem az átlagot, amit tudunk, azt kihozzuk magunkból. Mert - én - az akaratot, a küzdést-hajtást tegnap csak VV-en meg Carlesen láttam, a többiek csak lézengtek, bolyongtak. [...] Nem lehet mindig brillírozni, de ha már az akaratot, a küzdőszellemet sem látom a csapaton, akkor ott nagy bajnak kell lenni. Ha vki úgy érzi a csapatból, hogy fáradt, elege van mindenből, akkor menjen, nem marasztalunk semmit.
Kielemltem a lényeget, pont ez az. Ebben hol Rijkaard a hibás? Semmi új nincs a taktikában a tavalyi, tavalyelőtthez képest, egyszerűen a játékosok nem tudják megvalósítani UGYANAZT, amit korábban. Ugyanott játszik mindenki, ugyanaz lenne a feladatuk, de az hogy a Broki hagyja nagyvonalúan, hogy szétszivassák, vagy hogy a Béla elképesztő megoldásokat csinál, és néha önszántából csatárt játszik, arra mit lépjen? Biztos nem edzői utasításra teszik ezeket...

Az akarással van a baj, azzal, hogy úgy látni néha, hogy néhány emberen kívül szarik mindenki az egészre. És Rijkaardon is látszott, hogy biztos nem ezt beszélték meccs előtt, szünetben, akármikor, mert vérben forogtak a szemei olyan ideges volt. Lehet, hogy hibázott, nem akarom szentté avatni, de azért a csapatnak legalább akkora, ha nem nagyobb szerepe van az utóbbi meccsekben, mint a Frenkinek. Ez az én véleményem.
lionel19

2007.01.14. 12:25:24

Srácok! Semmi baj nincs itt sem Riijkard-dal! Egyszerűen minden csapat életében vannak hullámvölgyek! Nálunk ez most van! 1 hónapja kb. gyenge a játék a játékosok nem testben hanem fejben nem birják a nyomást! Főeg Ronaldinho, mert mindenki tőle várja hogy csodát tegyen, de ő is ember! Visszajön Eto'o és Messi lelkileg akkora lőkést adhat a csapatnak hogy kilábalnak a hullámvölgyből! És a csapat megint focizni fog, de fontos hogy ne szidjuk őket hanem tartsunk ki mellette! Szal nem Rijkaard-dal van baj! Hanem a csapatra tett nyomás itt a gond!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.01.14. 12:13:58

antiimperialista írta:Gondoljatok már bele, hogy idén még egyetlen fontos meccset nyertünk meg, a Bréma elleni itthonit :!:
(Idegenben meg ellenük is csak döntetlenre futotta.)
Ez nemigaz!

A sérülésekkel sújtott kerettel is megvertük a Zaragozát és a Sevillát. Azt hiszem azok eléggé fontos meccsek voltak, és nem is akárkik ellen.

Illetve a Cselszkijt is jóformán megvertük, mert jóval jobban játszottunk náluk itthon és 92 percig jobbak is voltunk:D
Lezárt