Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.09. 19:43:31

Enrique írta:
lionelmessi19 írta:Nézem az elmundo osztályzatait...

[...]
Eurobarca, vagyis jómagam írta:Barcelonában úgy tűnik, a vasárnapi rendkívül halovány produkciót értékelésre sem méltatta az El Mundo Deportivo, így most az [ib]Eurobarca [/i]osztályozza a játékosok teljesítményeit.
Az összes jegy tehát az én agyszüleményem, és ha a többivel lehetne is vitatkozni, Márkó kettesével semmiképp. Akárhogy nézem, a kapott gól teljesen az ő lelkén szárad...
hmmm....nem olvastam végig a cikket :oops:

hát szerintem halovány egy védelmünk volt, és Rafa legalább 3 góltól megmentett minket, és egyet meg ő bszott el...

Én így is megadtam volna a hármast... :P
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Gromph
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2007.01.07. 01:00:04

2007.01.09. 19:34:22

Köszönöm a segítséget mindenkinek.

(én most konkréten ebben a meccsben gondolkodom, mert akkor egy pár nap Barcelonában leszek)

Ott kell/kéne amúgy majd megvenni a jegyet vagy itthon meg lehet/kéne rendelni valahol előre?
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.01.09. 16:40:03

lionelmessi19 írta:Nézem az elmundo osztályzatait...

[...]
Eurobarca, vagyis jómagam írta:Barcelonában úgy tűnik, a vasárnapi rendkívül halovány produkciót értékelésre sem méltatta az El Mundo Deportivo, így most az [ib]Eurobarca [/i]osztályozza a játékosok teljesítményeit.
Az összes jegy tehát az én agyszüleményem, és ha a többivel lehetne is vitatkozni, Márkó kettesével semmiképp. Akárhogy nézem, a kapott gól teljesen az ő lelkén szárad...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.01.09. 11:37:08

lionelmessi19 írta:Hájjájj...
Nézem az elmundo osztályzatait...
nagyából egyet is értek, de igazából Marquez miért kapott csak kettest?
ha nincs az a rossz passza, ami, valljuk be, mindenkinek a játékában benne van néha, akkor legalább négyes, hatalmas teljesítményt nyújtott szerintem, hihetetlen nagyokat mentett.

Sajnálom h csak kettest kapott, nálam neki is megvolt a 3-as.
Én megértem. Bár tény,h sokat mentett,de pl ha 1 játékos kumma nagyot játszik és 1 hibájáért kiszórja a bíró,akkor is levonnak 2 jegyet min!
Rafa pedig abban a gólban súlyosan benne volt.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
kath23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2006.08.25. 12:21:16
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.01.09. 11:13:15

Forever Barcelona írta:Zambi és Messi mikor lesz ujra egészséges?
:roll:
elvileg Zazának már lejárt az egy honap amit elöre megjosoltak, de ezekszerint nem ugy áll a dolog! MEssi pedig feb közepén lesz egészséges, de remélem elöbb!! :lol: :lol:
Visca el barca!
Forever Barcelona
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2006.10.21. 07:59:23

2007.01.09. 05:57:48

Zambi és Messi mikor lesz ujra egészséges?
:roll:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.08. 23:15:39

Hájjájj...
Nézem az elmundo osztályzatait...
nagyából egyet is értek, de igazából Marquez miért kapott csak kettest?
ha nincs az a rossz passza, ami, valljuk be, mindenkinek a játékában benne van néha, akkor legalább négyes, hatalmas teljesítményt nyújtott szerintem, hihetetlen nagyokat mentett.

Sajnálom h csak kettest kapott, nálam neki is megvolt a 3-as.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.01.08. 21:48:46

Gromphnak!Ja!2007 feb 25.Barca-Blibao!Otthon!
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.01.08. 21:45:06

Csao Gromph!Az attól függ milyen meccsre szeretnél menni!!!Mert én szeptemberben voltam kettön is,a bajnoki volt 75euro az Ossasuna ellen a Levski ellen is voltam mert egymás követő héten volt mindkettő az volt 30euro de az akciós volt.De én most akarok menni a Barca-Realra egy picivel erösebb az ár,csak a jegy 500euró!Hát ilyen külömbségek vannak a meccsárak között!Gromphnak!
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.08. 21:32:01

Gromph írta:Hello!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Van-e bármi infó arról, 2007 február 24-25 hétvégén kivel, hol (otthon vagy idegenben) és melyik nap játszik a Barca? Átnéztegy egy pár oldalt, köztük a hivatalos Barca honlapot is, de semmi. Valszeg nincs még meg a menetrend? Kb. mikor lesz meg? Ja, ha volt-e már vki Barca meccsen, kb. mennyi lehet a jegyár (az olcsóbbak) bajnoki meccsre?
Köszi.

Gromph
Gromph!

24-25 hétvégén nem tudom kivel játszunk, de év elején kisorsolták.
Ajánlani tudom, h tölds le az NSO-n található szurkolói füzeteket, főként a spanyolt, abban mindent megtalálsz.

Barca jegyárakban nem tudok segíteni, mert a szentélybe látogatásom első időpontját idén őszre tervezem.
Egyébként nem vagyok benne biztos, h a jegyárak olcsóbbak.
pl. El Classicó sztem többe fáj, mint egy levszki vs. Barca.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.01.08. 21:31:45

Gromph írta:Hello!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Van-e bármi infó arról, 2007 február 24-25 hétvégén kivel, hol (otthon vagy idegenben) és melyik nap játszik a Barca? Átnéztegy egy pár oldalt, köztük a hivatalos Barca honlapot is, de semmi. Valszeg nincs még meg a menetrend? Kb. mikor lesz meg? Ja, ha volt-e már vki Barca meccsen, kb. mennyi lehet a jegyár (az olcsóbbak) bajnoki meccsre?
Köszi.

Gromph
Az Athletic Bilbaoval játszank, hogy melyik nap nem tudom, a belépők árát sem ismerem.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.01.08. 21:29:27

Hát, a getafe elleni meccs volt a csapat idei mélypontja. Semmi játék, nulla elképzelés, sétálgatás, ténfergés a pályán. Ilyen gyenge játékot nem engedhet meg a csapat, még akkor sem, ha ilyen tartalékos. A tegnap esti meccs tűrhetetlen volt, és nézhetetlen. A meccs egyetlen pozitívuma XAVI gólja, na az tseniális volt. Alig akartam hinni a szememnek, először azt hittem fölé ment, de nem. A hátralévő 3 őszi meccset kötelező megnyerni, még ha abból kettő idegenben is lesz. Az az 5döntetlen a 16-ból nagyon sok, ősszel már pontot nem veszthetünk, ha igen, akkor bajok is lehetnek. Ez a bajnokság nem olyan, mint a tavalyi, sokkal kiegyenlítettebb.
A meccs legrosszabbja, nem tudom ki volt, a legjobbja Valdés. Nem először mentett pontot-pontokat az idén. Rijkaard pedig elég szürke, mintha a csapattal nem mozogna egy hullámhosszon. Aza a baj - sztem -, hogy nem elég erélyes, ha kellene, akkor sem tud kiabálni. A kifakadásra, vagy az ordibálásra tavaly ott volt Ten Cate, Neeskens viszont egy nyugodt habitusu edző. Tegnap pedig a szünetben igenis le kellett volna ordítani a játékosok fejét, mert megérdemelték volna. És Márquez ilyet nem hibázhatna, de megtörtént. Én mérges vagyok rá, de van ilyen, mindenkivel előfordul,és hát sokat köszönhetünk neki. Úgyhogy Márquez: fel a fejjel, szeretünk Téged!
varga tamás
Gromph
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2007.01.07. 01:00:04

2007.01.08. 21:21:20

Hello!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Van-e bármi infó arról, 2007 február 24-25 hétvégén kivel, hol (otthon vagy idegenben) és melyik nap játszik a Barca? Átnéztegy egy pár oldalt, köztük a hivatalos Barca honlapot is, de semmi. Valszeg nincs még meg a menetrend? Kb. mikor lesz meg? Ja, ha volt-e már vki Barca meccsen, kb. mennyi lehet a jegyár (az olcsóbbak) bajnoki meccsre?
Köszi.

Gromph
Fary21
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2005.10.03. 23:28:16
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.01.08. 17:47:01

A taktikában igazad van, és játék tényleg nem volt, de hajtás, akarat sem. Ha játék nincs attól még futhatnak, hajthatnak ,küzdethetnek. Elötte megnéztem a MU-Aston Villa meccset és ott a Villa a csak küzdésével majdnem szerzett egy pontot a legjobbjaival felálló MU ellen.
Ezért kellett volna ordítani ahogy Ferguson teszi néha, mert a Barca meccs végén is csak ugy lassan, kényelmesen passzolgattak, ez nem akarat, hajtás!
Ennyi pénzért tegyék ki a lelküket a csapatért!
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.01.08. 14:27:09

1. Rijkard taktikailag nem tud semmit, csak annyit ami megmaradt Ten Catetől :arrow: a Barca csak egy fajta játékot tud játszani.
2. A játékosok próbátak hajtani, csak hát ha nem megy a játék akkor nem megy.
3. Nincs gond szerintam az öltözőben, nem kell itt ordíbálni. Egyszerűen rossz formában voltak.
4. Ilyen meccsek mindig voltak, mindig lesznek.
Fary21
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2005.10.03. 23:28:16
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.01.08. 14:20:09

ÉN amióta az eszemet tudom, Barca szurkoló vagyok. Nem az volt a baj tegnap hogy nem volt játék, mert persze 4 nagyon meghatározó ember hiányzott, és ezt sok csapat megsínylené. Hanem az akarat. Én Rijkaard helyében nekiálltam volna üvölteni meg dobálózni mindennel ami a kezem közelébe került volna, hogy mi a f***t képzelnek magukról a játékosok, ha 10 percen belül nem hajtják szét magukat akkor jöjjön Crosas meg Olmo meg Saviola, hogy merik egyáltalán felvenni igy a csapat mezét, nem égeti a címer a szívüket ki? A juniorbol felhozott játékosok jobban hajtottak volna és akkor nem is baj ha kikapunk.
Rijkaardnak ebben kell fejlödnie, hogy átállni szükségszerüen más formációra és ha kell akkor igenis felemelni a hangját és rendet b***ni az öltözőben.
Remélem ez nem fordul elő többet a csapatnál!
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2007.01.08. 14:05:31

Fél én múlva pedig már úgyis tökmindegy lesz minden, mert ingyen megy, ha még most nem adja el a Barça, akkor sokat nem bukik vele, bár az a 10 millió se jönne rosszul, amit adnak az oroszok.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.01.08. 12:40:20

Saviolát már évek óta elakarják adni, de eddig vagy [auto_cenzúra] volt az ajánlat, vagy Saviola nem akart elmenni. Most is az lesz a helyzet :!: Saviola úgysem akar majd oroszba menni, ezért inkább végigpadoza az idei idényt, és nyáron mad maga dönthet, hogy hova megy (meg hát szerintem azért is akar maradni, hogy mielőtt még elmegy még nyerjen pár trófeát)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.01.08. 12:35:25

visca el barca írta:jesszus atyauristen....
kb mintha egy murcia-rayo meccset néztem volna...

siralmasan rossz volt tegnap a jatek...
azert az luxus h nincs etoo messi ronnie, deco és saviola csak a kispadon van....
ha ennyire nem akarjak megtartani adjak el a pic*aba a szpartaknak...


viszont amiert már érdemes volt "vegeig birkoznom" azt a 90 percet, az Xavi golja volt...
nem hiba hangoztatta ém itt mikor ronnienak nem ment a szabadrugas, hogy néha más is lohetné...

remeljuk a tegnapi volt a 2007-es év barca meccse..
Tény,hogy 4 :!: alapemberünk,és meghatározó játékosunk nélkül 0 volt szinte a mutatott teljesítményünk :!: Ezt minden BARCA szurkoló be is látja,viszont azokkal a hsz ekkel nem értek egyet,h a Pool ellen semmi keresnivalónk ilyen játékkal meg minden,amikor pontosan tudja mindenki,h ott nem ilyen kezdő lesz,és nem ilyen játék...
Minden Csapat,legyen az kis,vagy nagycsapat megérezné,ha 4 meghatározó játékosa nem lenne a pályán,akik közül 2 minimum vezére a csapatnak :!: :wink:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.01.08. 12:29:29

jesszus atyauristen....
kb mintha egy murcia-rayo meccset néztem volna...

siralmasan rossz volt tegnap a jatek...
azert az luxus h nincs etoo messi ronnie, deco és saviola csak a kispadon van....
ha ennyire nem akarjak megtartani adjak el a pic*aba a szpartaknak...


viszont amiert már érdemes volt "vegeig birkoznom" azt a 90 percet, az Xavi golja volt...
nem hiba hangoztattam én itt mikor ronnienak nem ment a szabadrugas, hogy néha más is lohetné...

remeljuk a tegnapi volt a 2007-es év barca meccse..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Lionel86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2006.04.24. 20:28:30
Tartózkodási hely: Lepsény

2007.01.08. 10:46:33

Sziasztok! Tegnapi meccs az siralmas volt azon gondolkodtam hogy fogom azt kikapcsolom a tv-t! Ettől jóval többet vártam a csapattól de sajnos nem tudta meg mutatni a tartaléksor hogy rájuk is lehet számítani! Azt nem értettem hogy ezqu miként lehetett kezdő? Na mindegy is!
Tegnap úgy nézett ki a a csapat mint egy hadsereg kapitány nélkül! Na most a tegnapi nem volt kapitány és ez meg is látszott az önbizalom hiányban!!!!
Remélem nem lesz még egy ilyen gyenge meccsünk!
De még így is jól jöttünk ki a dologból hiszen a riválisaink buktak!!!!
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2007.01.08. 10:19:58

Nagyon gyenge meccset láthattunk tegnap! De a lényeg hogy szereztünk egy pontot, ez a jelenlegi helyzetünkben szinte győzelemmel ért fel! Nagyon örültem Xavi góljának, csodálatos volt én mindíg vele lövetném, dehát a mester máshogy gondolja. :)
A Sevillan hoztunk a Madridnak adtunk egy pontot, nem rossz!
Valdés valóban világklasszis kapus, dehát ez eddig sem volt kérdés! :)
Márquez pedig istenem hibázott, benne van, belefér évente egyszer, főleg annak fényében, hogy mennyi mindent tett már a csapatért!

Szerdán kup!

Forca BARCA!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2007.01.08. 10:12:21

A "második sorunk"a barcahoz méltatlan!
Valdes valóban egyre jobb.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.01.08. 09:11:12

ezzel a csapattal nem számítottam semmi jóra.
a meccsen igazából nem lehet pozitívumot találni, az elmundo megválaszthatná a meccs legrosszabb játékosát -biztos nagy harc lenne az első helyért, nálam Sylvinho lenne tán a befutó...
...legalább 1 pontot nyertünk a két vetélytárssal szemben.

viszont! nagyon fontos megjegyezni, hogy végre ki lehet mondani :
Klasszis kapusunk van Valdes személyében!
tegnap is volt két bravúrja és talán egy kis szerencsével Marquez baki után is védhetett volna...
csak így tovább VV!

másik dolog pedig az, hogy szvsz idén piszok erős a primera! itt most nem lehet biztosra menni senkinek, bármelyik "kis" és "közép"csapat megszoríthtja a nagyokat és, ha megnézitek a tabellát, látható, hogy nagyon minimális a differencia az első 7-8 csapat között.
azola
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:54:08

2007.01.08. 08:16:48

cps46 írta:
elprat írta:Hy cps46 ,ez jó hír mert akkor én is beficcenek holnap a Kutiba!
Amúgy is akartam 1új hátizsákot kaufen,also ich werde partout dahin gehen!
Állítólag lehet 5rongyért Barcás ágytakarót is venni,kíváncsi vagyok-főleg mivel holnap fizu!!!! 8) 8) 8)
Láttam naptárat is 3500-ért.
Ja és a poharakat elég gyorsan el szokták kapkodni, nem biztos, hogy szerencséd lesz.
Sziasztok!
Nekem nincs benne érdekeltségem csak ismerem a címet, még itt is lehet venni barca (+ persze más klub) ereklyéket. Ha más nem összehasonlítási alapnak is jó:
focibolt.hu

üdv:
Z
Lezárt