Észrevételek, kérdések, kérések az Eurobarcával kapcsolatban

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.11.26. 01:49:03

Marci írta:Kiakadt a számláló, vagy tényleg most lett meg a 10.000. regisztrált felhasználója az oldalnak?
Tényleg most. :)
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2008.11.26. 00:43:30

Kiakadt a számláló, vagy tényleg most lett meg a 10.000. regisztrált felhasználója az oldalnak?
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.25. 23:05:08

Aki még 1et ír ide ebben a témában, kidobom 1 hónapra.

Egyébként pedig Kiki nem írhat ilyet, VT nálad pedig szinte mindennapos a hasonlóan sértő jelző, és te sem teheted meg.

Remélem emlékszel miről beszéltünk a múltkor, hogy mi lesz ha újra egy balhé kellős közepében vagy. Ehhez mérten folytasd tovább ha akarod. Nem sokáig teheted meg.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.25. 23:01:36

Chris0527 írta:Válaszolok neked. Nem nem lehet ilyet írni. DE. Először is ezt mint forumozó írtam neked nem mint az a személy akit beajánlottak moderátornak. A bunkót elfogadod mint jelző feléd nézve? Azt leírhatom? Ha igen visszavonom az elözőt és élek ezzel a lehetőséggel. Te írogathatsz hasonló dolgokat szerinted? Nem te SEM.
Csak tudod, mi a kettőnk közötti különbség?
Te azért vagy itt, hogy fenntartsd a rendet. Én meg szimpla fórumozó vagyok.
Vagy egy rendőr, gyilkolhat büntetlenül csak azért, mert rendőr? Nem.
Ennyi a különbség.
Egyébként, a szegénységi bizonyítvány kiállítva.
A gugli pedig a barátod, de segítek:
Manus manum lavat - Kéz kezet mos.
Similis simile gaudet - Hasonló a hasonlóhoz.
Azt meg te sem gondolhatod komolyan, amit a DE után írtál, mert ilyen nincs. Ennyi erővel, amit az ország miniszterelnöke mond, azt egyszer úgy mondja, mint állami vezető, máskor meg, mint magánember. Fából vaskarika.
Kép
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.11.25. 22:59:05

boixosnoisbarca írta:beraktam a profilomhoz 1 képet ,de vmiért nem jeleníti meg...pedig a megadott méretnél kisebb a kép.Szerintetek mi lehet a problem?
...az, hogy nem olvastad el ezt
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2008.11.25. 22:57:37

Válaszolok neked. Nem nem lehet ilyet írni. DE. Először is ezt mint forumozó írtam neked nem mint az a személy akit beajánlottak moderátornak. A bunkót elfogadod mint jelző feléd nézve? Azt leírhatom? Ha igen visszavonom az elözőt és élek ezzel a lehetőséggel. Te írogathatsz hasonló dolgokat szerinted? Nem te SEM.
boixosnoisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2008.05.26. 22:09:22

2008.11.25. 22:55:05

beraktam a profilomhoz 1 képet ,de vmiért nem jeleníti meg...pedig a megadott méretnél kisebb a kép.Szerintetek mi lehet a problem?
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.25. 22:43:52

"Chris0527 In hungarian, asshole...

A hozzászólás időpontja: 2008.11.25., 22:27"

Meg szeretném kérdezni, hogy a honlapon egy Moderátor, vagy egy szimpla fórumozó leseggfejezheti-e a másikat.
Attól, hogy Chris latin tudása nulla, attól még erre nincs felhatalmazva.
Köszönöm
A Chamartín-botrány c. cikk 21. hozzászólása amúgy.
Lehet törölni, de mentve van.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.11.25. 21:34:46

"Úgy gondolom nem ide való ez a téma. Igaz,h jelen esetben egyik cikkíró irománya a téma,de elég személyes síkra tévedt, szóval itt abba is lehetne hagyni."

több mint fél órával ezelőtt írtam ide ezt, MINDENKIRE VONATKOZÓAN, pro és kontra. vitátok van egymással nem ez a megfelelő hely ahova le kell írni, ott vannak az off topicok! Miért nehéz betartani ezt?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.25. 21:10:24

Ez akkor sem ide tartozik!
Attól hogy nyilvános fórumra írsz jobb lesz? (nem kérek választ...) Ha nagyon muszáj ott az offtopic.

És ha törlünk egy hsz-edet és felszólítunk vmire, akkor próbáld meg betartanni és nem makaccsul azért is beírni vmit!

Nem kérünk ide több véleményt ezzel a cikkel kapcsolatban SENKItől!
S.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.11.25. 21:00:48

Úgy gondolom nem ide való ez a téma. Igaz,h jelen esetben egyik cikkíró irománya a téma,de elég személyes síkra tévedt, szóval itt abba is lehetne hagyni.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.25. 20:57:01

grecki írta:Ha már így megszólítottál kedves gekkodan!

Akkor ajánlom figyelmedbe Kormanik Zsolt, Moncz Attila szerzőpárostól származó Barcelona című könyvet, és annak egészen pontosan a negyvenharmadik oldalát. Olvasd el, és hasonlítsd össze a cikkel. :wink:

De kösz a kioktatást.
Igen, onnan van. Na és?
Ez nem szakdolgozat, még csak nem is diplomamunka.
Majd ha a diplomamunkádat az egyetemen Ormos Mária professzor-asszony kiválóra értékeli, és az elmúlt évek legszínvonalasabb művének titulálja, akkor jöhetsz velem vitatkozni. Majd ha leteszel az asztalra egyszer egy 130, másodszor pedig egy 150 oldalas munkát, amelyben 257 hivatkozás van, akkor szólhatsz.
Ez nem tanulmány, szakdolgozat, stb. hogy hivatkoznom kellene. De legközelebb megteszem, ha ez kielégít, és boldogsággal tölt el.
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.11.25. 20:54:33

Itt van a könyv a polcomon. Nem egy olyan szurkoló vagyok, aki Ronaldinho miatt jött a Barcához. És ezzel nem rád céloztam.

Ettől még a beszólásod ocsmány volt, gonosz és totálisan értelmetlen. Semmi mást nem lehet mögötte látni, mint tudatos bunkóságot.

Nem otkattalak ki, csak elmondtam azt, amit minden értelmes ember gondol egy ilyen komment olvasása után. De tán, ha bocsánatot kértél volna és visszavonod, lehet, hogy nem tartunk itt. És máshogy is lehetett volna az észrevételeidet intepretálni.

Helyette beletiportál egy emberbe, semmibe vetted a munkáját és halálosan megsértettél valakit, aki jószándékkal és NEKÜNK írt valamit.

Ezen nincs mit magyarázni grecki, ocsmány dolog volt. Ha kioktatásnak veszed, áldásom rá. De nem túlzottan érdekel... Lehet előbb is gondolkodni és a lényegre figyelni. De ha valamihez elvből rosszindulatból áll az ember, ilyen eredménye van.

Egyébként meg ahogy a kommentek között van: neked nem totál mindegy honnan írta? A lényeg, hogy hasznos és érdekes kis cikk.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.11.25. 20:50:31

Ha már így megszólítottál kedves gekkodan!

Akkor ajánlom figyelmedbe Kormanik Zsolt, Moncz Attila szerzőpárostól származó Barcelona című könyvet, és annak egészen pontosan a negyvenharmadik oldalát. Olvasd el, és hasonlítsd össze a cikkel. :wink:

De kösz a kioktatást.

Szerk. Bocsánat, de a negyvennegyedik oldalra is átcsúszik. Csak a miheztartás véget...

Szerk2. Iván meg nyilván nem fogja lecsekkolni, hogy másolta-e az író a cikket, mert erre nyilván sem ideje, sem enegiája nincsen. Illetve, nyilván nem is feltételezte volna senkiről. Eddig.

És hogy a végén még én legyek a fekete bárány, mert szóba mertem hozni, ez maga a jéghegy csúcsa.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára grecki 2008.11.25. 20:56:39-kor.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.11.25. 20:02:27

Látom elég komoly vihart kavart Tamás cikke. Grecki barátunk nyitotta a sort, aki szánalmasnak nevezte Tamást, mert szórakoztatni akar és mert érdekességeket hoz.

Jól vagytok emberek? Jól vagy grecki? Mit jösz ezekkel a szánalmas rágalmazásokkal? Plágium? Valami hihetetlen gonoszság van a megjegyzések mögött. Adott egy szurkolótársunk, aki feldolgozza a csapat múltját és történelmét és ezt cikkek formájában eljuttatja hozzánk. Ahogy az elmúlt hetekben ez látható volt, többször nagyon érdekes és komoly munkát adott ki a kezéből. Nyilván Iván is azért rakja ki az oldalra, mert egyetért vele. Nekem is jelent már meg cikkem, Iván átnézte és csak akkor tette ki az oldalra, ha megfelelt a követelményeknek és az oldal mondanivalójának.

Tamás sokszor ír és ehhez forrásokat használ. Például a wikipédiát. Azt a közösségi és ignyenes, SZABAD FORRÁSKÓDÚ ÉS FELHASZNÁLÁSÚ oldalt, amit a világ minden táján használnak, SZABADON, ENGEDÉLLYEL. És igen, sok egyetemistát, időskorút, szakembert, érdeklődőt, tudóst, tanulút és kíváncsit segít azzal, hogy tudást ad át és információt vihetek rá fel, amit aztán mások is használhatnak.

Ezt nem nevezném szánalmasnak. Ráadásul, ha az említett Aréna Kiadó által megjelenített könyvet is használta, azt is megteheti, mert nem szó szerinti idézés esetén bármit felhasználhatsz a forrás megjelölése nélkül. Ad 2. ez nem szakdolgozat! Ha pályázati munkát, dolgozatot, vagy netán szakdolgozatot készítene Tamás, akkor biztosak lehettek benne, hogy megjelölné a forrást.

Az egész kifakadás egy szorgalmas és jóindulatú emberrel szemben nem más, mint kicsinyes és gonoszkodó piszkálódás, áskálódás és rosszindulatú döfködés. Gondolkozzon el mindenki, aki érintett, szégyellje el magát és eszébe ne jusson szidni egy olyan embert, aki azért ír, hogy ne csak az elmúlt 3 év csapatát ismerd, ne csak Thierry Henry nevét tudd, ha felkeltenek álmodból, hanem tisztába legyél a csapat történelmével. Annak a csapatnak a történelmével, akinek szurkolsz. És ez a szándék már önmagában olyan jóindulatú és építő jellegű, hogy senkinek sincs joga rossz szót szólni.

Ja és még valami. Ahogy egy televízióban történt incidensért is a szereplő felel, felelőssége van a televízió vezetésének is, valamint a szerkesztőknek. Azzal, hogy Tamás cikkét megkérdőjelezi bárki is, az oldal szerkesztőit is megkérdőjelezi, mert Ők adták áldásukat a megjelenésre.

Szvóal minden szempontból undorítóak ezek a támadások és mélységesen elítélendőek.

Az oldal fórumának szintje egyre lejjebb van, gonoszság és rosszindulat kezd uralkodni, egyre több az építőnek nem nevezhető civakodás és veszekedés. Ez a mai minősíthetetlen támadás és övön aluli ütés erre a folyamatra ékes példa.

Szomorú vagyok és nagyon csúnya ami történt.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.11.22. 18:38:44

palesz77 írta:kérdés. csak nekem v. mindenkinek1 órával előbb van a hozzászólás időpontja rész? nem lehet átállítani ezt az órát? köszi :D
nem rossz az órád, tényleg ennyi az idő.


(egyébként a profilodban be tudod állítani az időzónát a jelenlegi GMT+2-ről GMT+1re, és akkor minden okés lesz.)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2008.11.22. 18:37:53

palesz77 írta:kérdés. csak nekem v. mindenkinek1 órával előbb van a hozzászólás időpontja rész? nem lehet átállítani ezt az órát? köszi :D
profil :arrow: időzóna s ott átállítod :wink:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.22. 18:37:50

palesz77 írta:kérdés. csak nekem v. mindenkinek1 órával előbb van a hozzászólás időpontja rész? nem lehet átállítani ezt az órát? köszi :D
Saját profilodban tudod átállítani az időt.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2008.11.22. 18:36:13

kérdés. csak nekem v. mindenkinek1 órával előbb van a hozzászólás időpontja rész? nem lehet átállítani ezt az órát? köszi :D
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.22. 15:26:19

Ez is javítva, köszi!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.11.22. 15:22:06

Én a Puyolosban találtam ezt:
"A csapat sorozatban nyeri a meccseit az elmúlt időszakban, és már nyoma sincs a tavalyi állandó bukdácsolásnak, amikor szinte alig tudod idegenben meccset nyerni a Barcelona."

Gondolom ez TT lenne... :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.22. 15:20:30

Köszi javítjuk! :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Xzibit25
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 461
Csatlakozott: 2008.09.13. 17:30:12
Tartózkodási hely: Budapest XXI

2008.11.22. 15:08:10

Észrevettem egy hibát az új cikkben ami Eto'o szerződéshosszabításáról szól.
Itt a hiba:Eto’o vitathatatlanul a világ egyik legjobb, ha nem a legjobb középcsatára, aki már eddig is nagyon sokat keresett, Messi mögött és Henry mellett más nem keres hasonlóan sok, 7-8 millió eurónyi összeget egy évben a Barcágban
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2008.11.21. 15:23:32

Tegnap este olvasgattam a Célkeresztben: Lionel Messi cikket a Játkoskeretek menüpont alatt, és a szövegben észrevettem egy kisebb hibát:

Ekkor Messi 13 éves volt, de az álomszerződés nem jött létre, ugyanis kiderült súlyos betegsége: hormonális problémái miatt nem nőttek rendesen a csontjai, s amikor ezt megtutták, a Milliomosoknak nevezett klub vezetői, elálltak az üzlettől.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.11.21. 14:25:03

Javítottam, köszi.
Lezárt