Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.10.18. 18:59:17

szbalint88 írta:
MichaaBee írta:
szbalint88 írta:Csakhogy ő nem tud középcsatárt és balszélső játszani egyszerre..."
erre meg tényleg nem tudok mást mondani...LOL
szóval Villa nem tud balszélsőt játszani, Etoo meg tudott. Jó lenne, ha néha meccseket is néznél mielőtt ilyeneket írkálsz. Legalább a spanyol válogatott meccseibe illett volna belenézni.
Tudod, hogy mit jelent az egyszerre szó? Legközelebb olvasd el rendesen azt, amit írnak, és legfeljebb utána kezdj oltogatni...
Nem oltogatlak, de fizikai képtelenség, hogy valaki EGYSZERRE játszon középcsatárt és balszélsőt :lol: :lol: :lol:
hihetetlen egy pali vagy :D
na szóval ne sértődj meg, inkább most már próbáld meg elmagyarázni nekem, hogy mit is akartál mondani, hogyan tudott Etoo egyszerre balszélsőt és középcsatárt játszani, és ha tudott, Villa miért nem, vagy ha nem így gondoltad, amit asszem jól sejtek, akkor mit szerettél volna mondani valójában.
Sztem jól sejted.Nincs párhuzam az ominózus mondatban Samu és Villa között!
Ha jól veszem ki,akkor azt írta MichaBee,h Samu kiváló csatárunk volt,akit nehéz pótolni.Erre méltónak csak Villát tartja,de mivel ő megosztva balszellő és center,ezért nehezebb dolga van az érvényesülésben,mint Samunak volt,aki általában centert tolt,és csak időnként került szélre.Ellenben Daviddal,aki szinte egyszerre kellene helyt állnia mindkét poszton...Szal nem azt írta,h Samunak ment a két poszt egyszerre,ezt a részt kizárólag Villára értette sztem.
De majd jön a kollega és igazságot tesz :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2010.10.18. 19:02:51-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.10.18. 18:58:12

szbalint88 írta: Nem oltogatlak, de fizikai képtelenség, hogy valaki EGYSZERRE játszon középcsatárt és balszélsőt :lol: :lol: :lol:
Pontosan, épp ezért kéne egy RENDES BALSZÉLSŐ és egy RENDES KÖZÉPCSATÁR

1.: Bojan balszélsőként: kuka (most a formája amúgy is)
2.: Iniesta balszélsőként: visszamegy a középpályára, Villa kijön balra és nincs középcsatár

2 opció van: Villa-Bojan-Messi (ilyenkor természetesen Bojan véletlenül sem játszik csatárt, úgyhogy kihúzva), és Pedro-Villa-Messi.
Magyarul egyféleképpen tudunk kiállítani egy normális támadósort
Szóval Eto'o nem játszott egyszerre balszélsőt meg középcsatárt, de a pótlására jött Villának most ezt kéne megoldania
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2010.10.18. 18:32:06

MichaaBee írta:
szbalint88 írta:Csakhogy ő nem tud középcsatárt és balszélső játszani egyszerre..."
erre meg tényleg nem tudok mást mondani...LOL
szóval Villa nem tud balszélsőt játszani, Etoo meg tudott. Jó lenne, ha néha meccseket is néznél mielőtt ilyeneket írkálsz. Legalább a spanyol válogatott meccseibe illett volna belenézni.
Tudod, hogy mit jelent az egyszerre szó? Legközelebb olvasd el rendesen azt, amit írnak, és legfeljebb utána kezdj oltogatni...
Nem oltogatlak, de fizikai képtelenség, hogy valaki EGYSZERRE játszon középcsatárt és balszélsőt :lol: :lol: :lol:
hihetetlen egy pali vagy :D
na szóval ne sértődj meg, inkább most már próbáld meg elmagyarázni nekem, hogy mit is akartál mondani, hogyan tudott Etoo egyszerre balszélsőt és középcsatárt játszani, és ha tudott, Villa miért nem, vagy ha nem így gondoltad, amit asszem jól sejtek, akkor mit szerettél volna mondani valójában.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.10.18. 18:30:11

MichaaBee írta:
Mikaos írta:Mert Eto'o-val 3 kupát nyertünk, Eto'o nélkül szintén 3-at a következő szezonban, és most eddig 1-et, szintén nélküle.
Csak az nem mindegy, hogy milyen kupát. Eto'óval azt a kupát BL-nek hívták, nélküle meg egy meccses verjük el az ukrán fenegyerekeket szintű Európai Szuperkupának.

Abszolúte egyetértek LG-vel, hogy gyengültünk, mióta nincs Eto'o. Egyetlen olyan játékost tudok megnevezni, aki szinte ugyanannyira illik ebbe a csapatba, mint a kameruni, és őt David Villának hívják. Csakhogy ő nem tud középcsatárt és balszélső játszani egyszerre...
- picsorgás, fröcsögés, habzószáj ide vagy oda, DE! Eto'o hiányzik!
Egyenlőre Villa sem pótolja, Zlatan pedig egyenesen vicc volt ebbe a csapatba, a mentalitása és játékstílusa alapján! Egyébként, egy kiváló erőcsatár - primadonna - aki köré csapatot lehet építeni, DE! ugyebár a Barca stílus nem erről szól!
Számomra az a gáz, hogy többen is leírják Samu romboló hatását, illetve a mester bölcs döntését, hogy időben likvidálta! :arrow: erre személyes óhajára, horror pénzért idehozatja Zlatant, akiről köztudott, hogy nem egy csipkejózsika....., a fórumozók egy részének nagy elégedettségére, avval a mottóval, hogy majd megszelídíti és embert farag belőle a kiváló pszihomókus mesterünk! :arrow: 1 szezon múlva kuka, mert elfogyott a szerelem és a sokat ígért türelem!
Talán a mesternek kellett volna időben felismerni, hogy a csapat számára legideálisabb "9"-est meneszti és kicsit áldozni az EGO-jából! Egyébként, mint kiváló pszichológusnak szerintem megérte volna áldozni Samura, DE! Pep a könnyebb utat választotta, tisztán emberi unszinpátia alapján! Nagy kár!!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.10.18. 18:19:56

szbalint88 írta:Csakhogy ő nem tud középcsatárt és balszélső játszani egyszerre..."
erre meg tényleg nem tudok mást mondani...LOL
szóval Villa nem tud balszélsőt játszani, Etoo meg tudott. Jó lenne, ha néha meccseket is néznél mielőtt ilyeneket írkálsz. Legalább a spanyol válogatott meccseibe illett volna belenézni.
Tudod, hogy mit jelent az egyszerre szó? Legközelebb olvasd el rendesen azt, amit írnak, és legfeljebb utána kezdj oltogatni...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2010.10.18. 18:08:29

"Már hol nem lenne helye? Ugyanazt tudná játszani a csapat mint most, csak Eto'o posztja gyakrabban lenne a közép. Az meg hogy szélen ergya volt, egyáltalán nem igaz. Bár nem az ő helye az, de a posztcserével együtt teljesen tudott játszani ott is. Szerintem nagyon kár volt őt eladni, én azóta már rengetegszer visszasírtam. Bár most talán Villa méltó utódjává válhat. "

Pont az a lényeg, hogy Messinek is középen megy igazán, Pedro meg így nagyon jó a szélen... Nem tudom, biztosan az idő megszépített pár dolgot a kamerunival kapcsolatban egyeseknél, de Etoo a szélen nagyon gyengén játszott, erre azért tudjunk már visszaemlékezni...
Ezeket nem azért mondom, mert utáltam a srácot, sőt, de most már semmi értelme ezeknek a "vele erősebbek voltunk, ez tény" című kijelentéseknek, mert egyszerűen nem lehet összemérni a dolgokat. Ez egy csapatjáték. Meg lehet nézni, hogy a Valencia pl eladta a 2 legjobb játékosát, és most mégis erősebb, mint tavaly. És ilyenkor sem lehet azt mondani, hogy de velük meg még erősebbek lennének, vagy miattuk voltak gyengék, mert ezt sem tudhatjuk.

"Abszolúte egyetértek LG-vel, hogy gyengültünk, mióta nincs Eto'o. Egyetlen olyan játékost tudok megnevezni, aki szinte ugyanannyira illik ebbe a csapatba, mint a kameruni, és őt David Villának hívják. Csakhogy ő nem tud középcsatárt és balszélső játszani egyszerre..."
erre meg tényleg nem tudok mást mondani...LOL
szóval Villa nem tud balszélsőt játszani, Etoo meg tudott. Jó lenne, ha néha meccseket is néznél mielőtt ilyeneket írkálsz. Legalább a spanyol válogatott meccseibe illett volna belenézni.
Luigi
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:48:57

2010.10.18. 17:53:25

Tocy írta:Jelenleg Eto'onak nem lenne helye a csapatban. El kell fogadni, hogy középen Messi játszik, aki a tavalyi szezonban megmutatta h milyen eredményes tud ott lenni. A széleken pedig Eto'o enyhén szólva sem nyújtott klasszisteljesítményt. Pedro simán jobb. Annak a csapatnak vége, Busquets-Touré cserével más a középpálya, és teljesen más a támadósor. Sztem jobban játszik a csapat, mint akkor, most a szerencsefaktor nagyon hiányzik, illetve némi koncentrációs probléma van. Eto'o ugyanúgy kihagyta a legnagyobb ziccereket is, és sztem Villa sem küzd kevésbé mint ő.
Már hol nem lenne helye? Ugyanazt tudná játszani a csapat mint most, csak Eto'o posztja gyakrabban lenne a közép. Az meg hogy szélen ergya volt, egyáltalán nem igaz. Bár nem az ő helye az, de a posztcserével együtt teljesen tudott játszani ott is. Szerintem nagyon kár volt őt eladni, én azóta már rengetegszer visszasírtam. Bár most talán Villa méltó utódjává válhat.

szerk.: Amúgy nagyon bírom Pedrót, meg igenis helye van a kezdőben, de szerintem még a mostani Pedró-Villa-Messi hármasnál is ütősebb lenne mondjuk egy Villa-Eto'o-Messi trió.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.10.18. 17:47:59

Jelenleg Eto'onak nem lenne helye a csapatban. El kell fogadni, hogy középen Messi játszik, aki a tavalyi szezonban megmutatta h milyen eredményes tud ott lenni. A széleken pedig Eto'o enyhén szólva sem nyújtott klasszisteljesítményt. Pedro simán jobb. Annak a csapatnak vége, Busquets-Touré cserével más a középpálya, és teljesen más a támadósor. Sztem jobban játszik a csapat, mint akkor, most a szerencsefaktor nagyon hiányzik, illetve némi koncentrációs probléma van. Eto'o ugyanúgy kihagyta a legnagyobb ziccereket is, és sztem Villa sem küzd kevésbé mint ő.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.10.18. 17:31:16

Mikaos írta:Mert Eto'o-val 3 kupát nyertünk, Eto'o nélkül szintén 3-at a következő szezonban, és most eddig 1-et, szintén nélküle.
Csak az nem mindegy, hogy milyen kupát. Eto'óval azt a kupát BL-nek hívták, nélküle meg egy meccses verjük el az ukrán fenegyerekeket szintű Európai Szuperkupának.

Abszolúte egyetértek LG-vel, hogy gyengültünk, mióta nincs Eto'o. Egyetlen olyan játékost tudok megnevezni, aki szinte ugyanannyira illik ebbe a csapatba, mint a kameruni, és őt David Villának hívják. Csakhogy ő nem tud középcsatárt és balszélső játszani egyszerre...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2010.10.18. 17:07:00

LG írta:Talán azért sírnak(ok) még mindig sokan Etoo után, mert egyszerűen azóta gyengébb a csapat, és nincs megfelelő csatárunk. Ezek a tények. Majd ha lesz vki, aki játékban és gólokban hozza majd azt a szintet, amit ő, akkor már nem fogok siránkozni utána.
Én akkor még nagyon csíptem Guardiolát. Eto'o-val nem volt komoly bajom (idegesítettek a távoli lövései pl.), és igazából nem sok pályán kívüli eseményt hallottam (én nem nagyon szoktam ezekben tájékozódni, nem szeretem, hogy már ők is celebesednek a média miatt), nekem elég az, amit a pályán látok, ha nem összeférhető, akkor az az edző és a csapat dolga, hogy ezt "szankcionálja". Ez az én véleményem. És akkor most jön, amit igazából akartam ( :lol: ):
Szerintem nem személyes indokokból is szükséges lehetett Samu távozása. Én mindig abban a hitben éltem (amíg azt láttam, hogy Guardiola nem picázza ki Yaya-t meg Ibrát), hogy csak azt akarja elkerülni, amibe Rijkaard beleesett. A Chelsea elleni meccsen egyértelművé vált, hogy van az a játék, amivel le lehet gyilkolni a játékunkat, valamilyen elem hiányzik, ami Ibra magasságával és fizikumával meg lehetett volna (gondoltuk akkor). Egy bevált csapatot kiismernek és én a változtatást indokoltnak tartottam, és úgy gondoltam, hogy igen, ezt a csatároknál kell megtenni. Szóval én örültem neki, attól függetlenül, hogy nem volt roppant szimpatikus egyikük sem.
Az én bajom Guardiola részéről van. Azért szerintem nem ilyen formán kell megválni egy játékostól, aki oszlopos tagja volt a történelem egyik legerősebb Barcájának. De attól sem, aki nem. Ha elmondta volna diplomatikusan, de egyértelműen, hogy miért küldi el, akkor nem lenne ekkora paláver ebből sem.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.10.18. 16:57:55

LG írta:Talán azért sírnak(ok) még mindig sokan Etoo után, mert egyszerűen azóta gyengébb a csapat.
Milyen értelemben gyengébb a csapat?
Mert Eto'o-val 3 kupát nyertünk, Eto'o nélkül szintén 3-at a következő szezonban, és most eddig 1-et, szintén nélküle.

Vagy úgy érted, hogy játékban gyengébb a csapat?
Szerintem a mostani csapat jobban játszik, mint Pep első szezonjában. Annyi a különbség, hogy a helyzeteket nem váltjuk gólra. De ez nemcsak a középcsatár hibája, mert sajnos mindenki kihagyja a nagy helyzeteket ez évben - eddig legalábbis.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.10.18. 16:48:31

LG írta: Talán azért sírnak(ok) még mindig sokan Etoo után, mert egyszerűen azóta gyengébb a csapat, és nincs megfelelő csatárunk. Ezek a tények. Majd ha lesz vki, aki játékban és gólokban hozza majd azt a szintet, amit ő, akkor már nem fogok siránkozni utána.
Hátha a 6kupás szezont veszed alapul akkor elég sokáig csalódnod kell majd.
Az egy olyan csapat volt ami soha nem volt a futballtörténelemben nem is nagyon sanszos hogy lesz.
Azt nem lehet összehasonlítási alapnak venni. De sokszor lerágott csont ez is már.
Villa-ról meg másfél hónap után gyakorlatilag semennyire sem lehet eldönteni hogy hozzni fogja e az elvárt szintet.
Nagyobb nyomás van rajta mint Eto'o bármikor is volt majd ha összejön neki pár jó meccs onnantól sínen leszünk 8)
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2010.10.18. 16:40:52

LG írta:
Charlie írta:Unalmas ez az Eto'o utáni siránkozás már, rossz volt mikor elment, körülbelül ismerjük a történéseket az indokokat. Ezek tudatában teljesen érthető, hogy miért is nincs itt. Kezdjek oldalakon át sírni Rivaldo távozása miatt is? Nem fog minden kedvencünk innen visszavonulni, ezt meg kell érteni. Különböző okok miatt menniük kellett, kelleni is fog a későbbiekben. Gergő által leírt TÉNYEK nálad nc kategória, akkor mit mondjak a hozzászólásaidra? Tudok gratulálni, hogy ennyi idő után is habzószájjal fröcsögsz, mint egy őrült. Nálam az ilyen ember már orvosi esetnek minősül.
C.
Talán azért sírnak(ok) még mindig sokan Etoo után, mert egyszerűen azóta gyengébb a csapat, és nincs megfelelő csatárunk. Ezek a tények. Majd ha lesz vki, aki játékban és gólokban hozza majd azt a szintet, amit ő, akkor már nem fogok siránkozni utána.
Olyan dolgokat hasonlítgatsz össze, amiket nem lehet. Nem lehet tudni, hogy ha maradt volna, mi történt volna. Így az egész nyavalygásod értelmetlen.
De ha már képzelgünk, van egy olyan eredményes csatárunk, mint Eto'o volt, őt Messinek hívják, és Guardiola a kameruni távozása után találta meg a tökéletes pozícióját, amit másként nem biztos hogy kitalált volna (értsd ha Eto'o itt marad). De mondom ez csak értelmetlen picsogás.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.10.18. 16:30:04

Neked ez az indokod LG, ami teljesen rendben van, mert igaz. De én nem ezt olvasom a többi embertől, hanem sajátos összeesküvéselméleteket és sértegetéseket, amitől a belem kifordul. Én is bírtam, de felfogtam, hogy amit és ahogy tette a pályán kívül a dolgait az nem volt helyes.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.10.18. 16:30:00

Sírjuk vissza Eto'o-t nyugodtan nincs vele baj, de jobb lenne ezt anélkül tenni, hogy közben mást meg sértegessünk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.10.18. 16:26:27

LG írta:
Charlie írta:Unalmas ez az Eto'o utáni siránkozás már, rossz volt mikor elment, körülbelül ismerjük a történéseket az indokokat. Ezek tudatában teljesen érthető, hogy miért is nincs itt. Kezdjek oldalakon át sírni Rivaldo távozása miatt is? Nem fog minden kedvencünk innen visszavonulni, ezt meg kell érteni. Különböző okok miatt menniük kellett, kelleni is fog a későbbiekben. Gergő által leírt TÉNYEK nálad nc kategória, akkor mit mondjak a hozzászólásaidra? Tudok gratulálni, hogy ennyi idő után is habzószájjal fröcsögsz, mint egy őrült. Nálam az ilyen ember már orvosi esetnek minősül.
C.
Talán azért sírnak(ok) még mindig sokan Etoo után, mert egyszerűen azóta gyengébb a csapat, és nincs megfelelő csatárunk. Ezek a tények. Majd ha lesz vki, aki játékban és gólokban hozza majd azt a szintet, amit ő, akkor már nem fogok siránkozni utána.
Odáig rendben van, ha a játéka miatt sírja vissza az ember, nekem is egyik kedvencem volt. A csatárok közül pedig A kedvencem. Villa ide, Villa oda. Ettől még el lehet fogadni és nem kell figyelmen kívül hagyni Guardiola a csapatról alkotott képét. Nem tudjuk, hogy gyengébb lett-e a csapat nélküle, mert egy új szezont nem lehet összehasonlítani az előtte lévővel . Elképzelhető, hogy a kamerunival sem lettünk volna jobbak. Guardiolának olyan elvei vannak, amikből nem enged (ha egyetértünk vele, ha nem) és ő a főnök. Nem pedig egy csatár. Eto'o ezt nem vette eléggé figyelembe és ezért is kellett mennie.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.10.18. 16:22:19

Charlie írta:Unalmas ez az Eto'o utáni siránkozás már, rossz volt mikor elment, körülbelül ismerjük a történéseket az indokokat. Ezek tudatában teljesen érthető, hogy miért is nincs itt. Kezdjek oldalakon át sírni Rivaldo távozása miatt is? Nem fog minden kedvencünk innen visszavonulni, ezt meg kell érteni. Különböző okok miatt menniük kellett, kelleni is fog a későbbiekben. Gergő által leírt TÉNYEK nálad nc kategória, akkor mit mondjak a hozzászólásaidra? Tudok gratulálni, hogy ennyi idő után is habzószájjal fröcsögsz, mint egy őrült. Nálam az ilyen ember már orvosi esetnek minősül.
C.
Talán azért sírnak(ok) még mindig sokan Etoo után, mert egyszerűen azóta gyengébb a csapat, és nincs megfelelő csatárunk. Ezek a tények. Majd ha lesz vki, aki játékban és gólokban hozza majd azt a szintet, amit ő, akkor már nem fogok siránkozni utána.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.10.18. 15:52:46

Unalmas ez az Eto'o utáni siránkozás már, rossz volt mikor elment, körülbelül ismerjük a történéseket az indokokat. Ezek tudatában teljesen érthető, hogy miért is nincs itt. Kezdjek oldalakon át sírni Rivaldo távozása miatt is? Nem fog minden kedvencünk innen visszavonulni, ezt meg kell érteni. Különböző okok miatt menniük kellett, kelleni is fog a későbbiekben. Gergő által leírt TÉNYEK nálad nc kategória, akkor mit mondjak a hozzászólásaidra? Tudok gratulálni, hogy ennyi idő után is habzószájjal fröcsögsz, mint egy őrült. Nálam az ilyen ember már orvosi esetnek minősül.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2010.10.18. 15:37:23

Jah, a de a végén csak gólt lőtt a Manchesternek megfordítva a meccset!!! (a gólig jó nagy kakiban voltunk...)

És ne felejtsük el, hogy Pep már a triplázós idény előtt is el akarta őt adni... lehet ,hogy akkor még Ibra nem volt elérhető illetve kb csak Samu lőtt gólt a felkészülési szezonban, Henry-ra meg nem lehetett alapozni az első idénye után.

Szerintem Pep nagy edző, de már nagy hibái is voltak.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 829
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2010.10.18. 15:36:24

Elmult mar egy kis ido, miota elment. Szerelmesek vagytok bele, vagy miert nem tudjatok "elengedni". Ideje lenne megerteni, hogy neki mennie kellett es ment is !
Avatar
blaugrana!?
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2010.08.26. 22:15:29
Tartózkodási hely: egy messi messi galaxisba :P

2010.10.18. 15:33:32

BlauGranaGroc írta:Bocs, de nevetségesek vagytok.
Eldönthetnétek végre melyik hazugság mellett teszitek le voksotok.
Nem jön be a pénzéhes verzió, akkor jön a balhés teória?

1. úgy írtok róla, mintha állandóan balhéi lettek volna, ezzel szemben a valóság az, hogy az itt eltöltött 5 éve alatt volt 2-3 ügy ami máshol, másokkal is megesett már és ezután is megfog.
2. nem voltak drogos, piás, kurvás balhéi, nem késett edzésekről, nem verekedett csapattársaival, rendezett a családi élete
3. manapság amikor sok más -sztár- focista van akire a 2. pont nem igaz, pont Samu az egyetlen akinek távoznia kell csapatától sokkal enyhébb magaviseleti problémák miatt?
4. csapattársaival Ronaldinhon kívül sose volt problémája, a csapattársak mindig kiálltak mellette és ő is mindig tisztelettel és csodálattal nyilatkozott társairól
5. problémás a viselkedése, jöjjön helyette a példás viselkedésű Szent Zlatan

gratulálok nektek és doppingos edzőtöknek

mi volt közte és ronnie közt?? :-k ez vhogy kimaradt nekem ... de gyébkéntt én őt sokkalta többre tartottam ibránál milliószor emberibb volt nála, apám utálta őt pedig ő nem sok focistát utált nem érttem egyszerűen mi baja....
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.10.18. 14:36:44

BlauGranaGroc írta:Bocs, de nevetségesek vagytok.
Eldönthetnétek végre melyik hazugság mellett teszitek le voksotok.
Nem jön be a pénzéhes verzió, akkor jön a balhés teória?

1. úgy írtok róla, mintha állandóan balhéi lettek volna, ezzel szemben a valóság az, hogy az itt eltöltött 5 éve alatt volt 2-3 ügy ami máshol, másokkal is megesett már és ezután is megfog.
2. nem voltak drogos, piás, kurvás balhéi, nem késett edzésekről, nem verekedett csapattársaival, rendezett a családi élete
3. manapság amikor sok más -sztár- focista van akire a 2. pont nem igaz, pont Samu az egyetlen akinek távoznia kell csapatától sokkal enyhébb magaviseleti problémák miatt?
4. csapattársaival Ronaldinhon kívül sose volt problémája, a csapattársak mindig kiálltak mellette és ő is mindig tisztelettel és csodálattal nyilatkozott társairól
5. problémás a viselkedése, jöjjön helyette a példás viselkedésű Szent Zlatan

gratulálok nektek és doppingos edzőtöknek
Azért én emlékszem videóra ahol Thuram-ot fojtogatja edzésen.
A pályán nem voltak vele gondok bár jogos kritikákat kapott a vége felé mikor 15 ajtó ablak helyzetből 15öt kihagyott már meccsről meccsre. Félreértés ne essék én szerettem Eto'o-t de elhiszem, hogy Pepnek problémái lehettek vele és nehezen tudta kezelni/fegyelmezni. Innentől kezdve meg szíve joga az edzőnek azzal dolgozni akivel akar/tudd (ha utálod az edzőt ha nem) ezt kár megkérdőjelezni. Ha Eto'ot nem csak a pénz érdekelte akkor az addigi pénzügyi feltételek mellett elfogadta volna a szerződéshosszabbítást amit elé tettek, de ő minden képen plusz pénzt akart.
Az egyik oldalt adott egy nagyon jó góllövő aki szezon vége felé gyengébb formát mutat és nyilván nézeteltérése van az edzőjével plusz fizetés emelést akar kicsikarni magának minden áron A másik oldalt ott van egy edző aki a sikerek után változtatni akar a csapatán és ahhoz a játékoshoz nyúl aki problémás és fizetés emelést is akar. Nem mondom hogy jó döntés volt, de dönteni kellett, nem feltétlen értek egyet Pep döntésével de meg tudom érteni. Egyik felet sem kell külön kiemelni és okolni mert mind a két oldal ugyan annyira benne volt, ha csak az egyik enged akkor még talán most is itt rúgná a bőrt a kameruni.

szerk.: és bocs ha én is nevetséges vagyok, de gondolom nem zavar ha már te is azzá tetted magadat az utolsó mondatoddal.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.10.18. 14:19:06

BlauGranaGroc írta:Bocs, de nevetségesek vagytok.
Eldönthetnétek végre melyik hazugság mellett teszitek le voksotok.
Nem jön be a pénzéhes verzió, akkor jön a balhés teória?

1. úgy írtok róla, mintha állandóan balhéi lettek volna, ezzel szemben a valóság az, hogy az itt eltöltött 5 éve alatt volt 2-3 ügy ami máshol, másokkal is megesett már és ezután is megfog.
2. nem voltak drogos, piás, kurvás balhéi, nem késett edzésekről, nem verekedett csapattársaival, rendezett a családi élete
3. manapság amikor sok más -sztár- focista van akire a 2. pont nem igaz, pont Samu az egyetlen akinek távoznia kell csapatától sokkal enyhébb magaviseleti problémák miatt?
4. csapattársaival Ronaldinhon kívül sose volt problémája, a csapattársak mindig kiálltak mellette és ő is mindig tisztelettel és csodálattal nyilatkozott társairól
5. problémás a viselkedése, jöjjön helyette a példás viselkedésű Szent Zlatan

gratulálok nektek és doppingos edzőtöknek
:lol: :lol:

Barca címert felcserélhetnéd Eto'osra.

köszönjük,h felvilágosítottál minket,h ez mind hazugság, hiszen ugye Te döntöd el mi az,és mi nem, nyilván amit te gondolsz az az igazság,amit mi az pedig a hazugság :D hm

a pénzéhes és balhés teória között ugye véletlenül sincs összefüggés? :)

utolsó mondatod után pedig egy jó ideig nem foglak tudni komolyan venni, sokkal nagyobb szégyen,mint az,hogy valakiknek Eto'o pályán kívüli magatartása nem jött annyira be,mint pl neked.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.10.18. 13:24:35

BlauGranaGroc írta: Na akkor, hogy Te is megértsd:
Aki szerint nem érdemelt volna Samuel Eto'o 10m fizetést az elmehet oda ahova gondolom.
Bocs, de nevetségesek vagytok.
gratulálok nektek és doppingos edzőtöknek
OFF:
Csak 4-5 embert küldtél el a 3,14csába burkoltan. De nah én nem vitatkozom most így ebéd után olyannal aki anno megkérdezte hogy Iniesta játékával mégis mivel vagyunk előrébb, mikor ott van Thiago aki most 100X jobban lát a pályán mint Fabregas valaha is fog. Én emlékszem :mrgreen:
De nah minden szurkolótábornak megvan a saját danomicsa, további sok sikert neked.

Zsolti
Ibra-ra nagyon kevés % panaszkodott ekkortájt majd a klasszikus utáni időszak volt a kritikus rész az elején még dolgozott hajtott viszonylag jól megértette magát a társakkal gólokat szerzett, majd csak a gólok maradtak meg majd azok sem , decembertől kapta az ívet.
Ott is 3-4 meccs után amikor borzasztó nulla volt.
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.10.18. 13:08:22

Bocs, de nevetségesek vagytok.
Eldönthetnétek végre melyik hazugság mellett teszitek le voksotok.
Nem jön be a pénzéhes verzió, akkor jön a balhés teória?

1. úgy írtok róla, mintha állandóan balhéi lettek volna, ezzel szemben a valóság az, hogy az itt eltöltött 5 éve alatt volt 2-3 ügy ami máshol, másokkal is megesett már és ezután is megfog.
2. nem voltak drogos, piás, kurvás balhéi, nem késett edzésekről, nem verekedett csapattársaival, rendezett a családi élete
3. manapság amikor sok más -sztár- focista van akire a 2. pont nem igaz, pont Samu az egyetlen akinek távoznia kell csapatától sokkal enyhébb magaviseleti problémák miatt?
4. csapattársaival Ronaldinhon kívül sose volt problémája, a csapattársak mindig kiálltak mellette és ő is mindig tisztelettel és csodálattal nyilatkozott társairól
5. problémás a viselkedése, jöjjön helyette a példás viselkedésű Szent Zlatan

gratulálok nektek és doppingos edzőtöknek
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Lezárt