Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.05.19. 10:20:18

Nagyon durva, hogy páran Etot el akarjátok küldeni. Nincs szerencséje, sajnos március óta nem sok gólt lőtt, ez igaz, de azt gondolom, hogy elfáradt mentálisan. Tiszetelem, és becsülöm Eto küzdőképességét. Sokan példát vehetnének. Nagyon szeretne gólt lőni, talán az a baj. Túlságosan is akarja. Remélem, pihenni fog a döntőig. Jót fog tenni neki.

A Barcában el tudnám képzelni Tevez-t. Ő ismeri ezt a fajta játékot. Messivel remekül dolgoznának együtt. Argentinában is mit műveltek Venezuela ellen. Agueroval a csapatban.

Bocsánat, hogy ide írom, de muszáj megvédenem Messit. Van, aki őt is szóba hozta. azért neki sok jó meccse volt tavasszal is, és gólokat rúgott. Nem látok olyan nagy különbséget az őszi Messi és a tavaszi között. Ő is elfáradt, de azért összeszedi magát. Meg neki ez az első szezonja, ami hosszabb lett. Korábbban mindig sérült volt. Fizikailag is bírnia kellett. Rengeteg meccs van a lábában. Próbálta beosztani az erejét. A bolíviai vereség megviselhette. Amúgy 2 mérkőzésen volt nagyon gyenge. Volt, mikor a csapattal dolgozott. Támadások lassítása, segítése, volt mikor védekezett. sok egyéb feladata is volt. 21 éves, nem tudom tőle is mit várnak egyesek. senki sem tud minden meccsen 120%-os lenni.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.05.19. 09:30:02

CFirpo3 írta:Ha nem vesszük/veszik észre a hibákat, akkor megint oda jutunk, ahol az elmúlt 2 évben voltunk. Nem szabad ezek mellett elmenni, hanem meg kell próbálni javítani rajtuk. Mi nem sokat tehetünk ennek érdekében, de Eto'oék edzésen igen.
Nagyon sokat köszönhetünk neki, nem csak ebben a szezonban, de azt nem merném kijelenteni, hogy más csatárral nem lennénk ugyan itt. Samunak a világ talán legjobb játékosai adogatják meccsről-meccsre a jó lasztikat, jól ki van szolgálva és sok ziccerbe kerül.
Nem mondom, hogy el kell adni, de nem lenne jó, hogyha őneki is innentől kezdve csak lefelé ívelne a karrierje.
Nézd sztem az elvben igazad van, de mi páran, akik Eto'o támadását soknak tartjuk arra gondolunk, hogy egy ilyen idény közben és után azt hiszem kár bárkit is ennyire ( lehet kritizálni,de ebben a topicban már hetek óta kb napi 24 órában ez folyik) támadni. Lehet, hogy a vezetőségnek önkritikát kell gyakorolni és észrevenni a hibákat, de sztem mi Mo-ról nem nagyon befolyásoljuk az ottani dolgokat. Abból, ha mi kicsit optimistábbak meg elbizakodotabbak vagyunk, mint kellene, a csapatnak nem származik hátránya. Valszeg az utóbbi két évben sem a mi dolgaink miatt ment nekik rosszul :D Látjuk a hibákat, de sokan túl drasztikusan fogalmaznak és néha butaságokat is irogatnak ide. Amikor már százhuszadszorra írják le, hogy mi a baj Eto'o-val, meg hogy kit kéne helyette venni, unalmas na. Semmi értelme. Sztem érti, érzi mindenki a bajt, akkor is, ha nem írjuk le 120-szor. :
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.05.19. 09:10:51

CFirpo3 írta:Ha nem vesszük/veszik észre a hibákat, akkor megint oda jutunk, ahol az elmúlt 2 évben voltunk. Nem szabad ezek mellett elmenni, hanem meg kell próbálni javítani rajtuk. Mi nem sokat tehetünk ennek érdekében, de Eto'oék edzésen igen.
Nagyon sokat köszönhetünk neki, nem csak ebben a szezonban, de azt nem merném kijelenteni, hogy más csatárral nem lennénk ugyan itt. Samunak a világ talán legjobb játékosai adogatják meccsről-meccsre a jó lasztikat, jól ki van szolgálva és sok ziccerbe kerül.
Nem mondom, hogy el kell adni, de nem lenne jó, hogyha őneki is innentől kezdve csak lefelé ívelne a karrierje.
Osztom. Nem szabad a hibák mellett elmenni, 2006 után is talán az volt a gond, hogy midnenki túlságosan beleszeretett a játékosokba. Utólag persze jobban jártunk volna, ha eladjuk Dinhót 100-150 millió euróért... (Deco még szerintem király volt 2007-ben) Itt is ez a helyzet... ha nem Adebayorokkal vagy Forlánokkal, hanem minőségi, valódi klasszisokkal pótolhatjuk Eto'o-t akkor érdemes eladni.

Sérülékeny játékos (ez egy mákos idénye ebből a szempontból), sok pénzt adnának érte, és nem fiatal. Henryt pedig azért adnám el, mert ha megnyerjük a BL-t, neki már nem lesz nagy motivációja + öreg lesz már...
most tudnánk érte nagyot kaszálni, és 9 millió eurós fizetés sok egy veteránnak.

Mindkét játékost tisztelem, de szerintem jövőre nem fogunk itt tartani, ha nem lesznek változtatások. Én úgy érzem, hogy mindkét játékosnak ez az utolsó nagy idénye.
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.19. 06:56:30

Komolyan mondom, nem értem azokat az embereket, akik elküldenék őt... :? Minden csatár életében vannak hullámvölgyek. Vagy Ti tudtok olyan csatárt, aki képes Samut hullámvölgy nélkül, ilyen meccs/gól aránnyal és ekkora mezőnymunkával pótolni?
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.05.19. 06:17:07

ozsimiki írta: Istenem, szánalmas,h direkt nem érted meg sok esetben amit írnak. értsd félre direkt,vagy nem direkt, te esetedben nem tudni, jó szórakozást hozzá,és ennyit írnék csak, illetve idéznék a hszemből ,amit te is idéztél:

Eto'onak nagyban köszönhetjük,hogy a sorozatok végére mi álltunk a legjobban...

ezt nem tudom,h lehet úgy lefordítani,h nem érnek semmit a régebbi
duplák, szimplák....

szerk: szánalmasra már írtam példát, ha szerinted az szánalmas,hogy megjegyezzük ha vkinek gyengébben megy,és leírjuk,h fontos pillanatokban majd jobban kell koncentrálnia ,akkor bajok vannak. és neked írom, aki játékos SZAPULÁSBAN (amit mi írtunk páran,az közel sem az, mi nem akartuk eladni, ha meg nem rám-ránk érted,akkor ne engem idézve írd) eléggé jártas.
este venni fogom a fáradtságot, hogy kiemelkedő tudású csatáraink teljesítményének bajnoki/gól relációban utánanézzek.
3. semmit sem értettem félre. Amit írtál, azt lefordítottam magamban, és sokadszorra is arra jutottam, amit leírtam. Persze, majd jön XY és megint elmondja, hogy "én milyen hülye vagyok, nem tudok magyarul, nem tudok értelmezni" - már megszoktam, nem is érdekel különösebben.
4. remélem 2014-ig hosszabbítanak vele a nyáron, és akkor még kénytelenek lesztek elviselni őt évekig a Barcelonában. Remélem, nem betegedtek bele!
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.05.19. 00:19:47

Istenem...komolyan mondom hogy hihetetlen hogy pár ember nem bírja felfogni azt amit írunk. De hát megéltem én már pár csatát a Ronaldinho és Henry topicban is. Nem új számomra hogy ész érvekkel nem tudunk meggyőzni embereket, akik csak ugyan azokat az elcsépelt szavakat tudják "érvként" felhozni. Részemről a vita lezárva. Azt hiszem hogy elég tartalmas és alappal rendelkező tényeket, ész érveket hoztam fel Eto'o formahanyatlása mellett. Csak akkor fogok ide írni, ha valami olyan hsz-t látok amit tényleg nem tudok megállni hogy ne válaszoljak rá.


Korábban asszem Miki egész jól leírta hogy van 3 tábor. Az egyik akik kritizálják, el akarják adni, a másik akik kritizálják de megtartanák, elismerik az eddigi teljesítményét és remélik hogy feljavul a formája, a harmadik csoport meg akiket nem érdekel hogy hogy játszik, akkor is Ő lesz a király. Na most én a második csoportba tartozom, úgyhogy ha a BL döntőben hint egy duplát, vagy csak egyszerűen egy góljával eldönti a meccset a mi javunkra, akkor nem fogom magamra venni hogy ha jönnek az olyan hsz-ek hogy "ezért szidtuk?" meg "Samu jól kifújta a kétkedők orrát" illetve a "hol vannak ilyenkor a múltkor Őt kritizáló emberkék"....


Én egyszerűen csak azért nem tudok elmenni a kihagyott ziccerei mellett és azért vagyok rá nagyon nagyon mérges, mert kimondhatatlanul szeretném ha a csapat megnyerné a BL-t. És egy BL döntő nem gyerekjáték. Általában nüanszok döntenek és nincsenek sok gólos meccsek. Tehát egy gólnak is óriási jelentősége van. És ott valószinűleg, ahogy ismerem a Manchester játékát....nem fog Eto'o előtt 4-5 ziccer adódni...lesz 1-2, max 3 de akkor már nagyon jók leszünk. Azok közül kell berúgni legalább egyet....



.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.05.18. 23:10:54

Én sem értem mi a baj Samuval. Legalább nem lőtte el a puskaport. Van itt néhány ember aki csak arra vár, hogy beleköthessen, mert alapból nem kedveli. De tudománul kell venni, hogy Samu része a Barca huszonegyedik századi történelmének és hatalmas sikereinek, sőt Ő az egyik legfontosabb láncszem ha tetszik, ha nem. Nekem momentán tetszik, mert nagyon jó és intelligens futballistának tartom.
VISCA EL BARCA!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.05.18. 23:04:14

Mindannyiunknak hatalmas örömet és elégtételt okozna, ha az ő nagyszerű játékával dőlne el a bl döntő.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2009.05.18. 23:03:49

riboo írta: ...
Teljes mértékben egyetértek :!: Sokat köszönhetünk neki, és nem csak az idei szezon miatt :!: Remélem Rómában betalál, és azt is remélem hogy a gólkirályi cím is az övé lesz :!: Hajrá Samu :!: 8) Hajrá Barca =D>
Kép
riboo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:34:46
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2009.05.18. 22:54:44

Komolyan mondom... nemtudom, hogy sírjak vagy nevessek!
Jópáran nem tudjátok már mit csináljatok jódolgotokban! :shock:
-Adott egy Bajnok, illetve Kupagyőztes, és a triplázásra esélyes csapat.
- Adott egy befejező, aki legeredményesebb szezonját hozza éppen, s ezzel a csapatcímek mellett esélye van komoly egyéni kitüntetésekre is (aranycipő, spanyol gólkirályi cím)
Mindezt teszi úgy, hogy a mester a szezon kezdetekor létszám fölöttinek minősítette, s csak az Ő olthatatlan bizonyítási vágyának köszönhető, hogy maradt. ( meg annak, hogy beállt a piac és sem az eladása, sem a pótlása nem lett volna egyszerű. )
Lehet, hogy ide csak dolgozni jár, de a tüdejét is kiköpi, ha felmegy a pályára.
De adott emberek szemében egyes érdemek olyan hamar veszni látszanak, hogy az elképesztő. 2 hónapja kis túlzással a világ legjobb befejezőjének nyilvánítják, majd ha éppen kifelé jön a zsuga a kapufáról, akkor mehet a csere az isteni Diego Forlánra, meg két zacskó haribo gumicukorra.
Nem is tudok igazából mit írni, mert egyre inkább stílustalan, és vagdalkozó lenne ez a szösszenet a továbbiakban...
Talán annyit, hogy akik most ennyire szélsőséges, felelőtlen dolgokat irkálnak Vele kapcsolatban, azok vegyenek egy mély levegőt. Irják be a youtube-re szépen, hogy Samuel Eto'o, és közben merengjenek arról, hogy mit is tett ez az ember az elmult években, vagy akár ebben a szezonban. Majd forduljanak el szépen Mekka felé, s adjanak hálát az égnek, hogy mások döntenek a maradásáról.

Rászolgált ő már arra bőven, hogy köszönetet mondjunk neki, ahelyett, hogy pár gyengébb meccs után a leváltásáról gondolkodjunk. Szerintem.
Nem egy zokniról van szó, ami ha büdös átvesszük!

Legyen úgy, hogy ez az iromány sem gondolkodtat el senkit az őt szídalmazók táborából...Ellenben az ő egy-pici, apró gólocskájával hozzák el a fiúk a serleget Rómából :wink: Akkor talán meglátja, akinek megkell látnia, hogy "...milyen óriás Ő..." :roll:

Elnézést, ha valakit megbántottam, bennevan a pakliban, hogy elragadtattam magam. Akinek nem inge, ne vegye magára! :oops:
Minden vélemény egy nézőpontot képvisel, végtelensok nézőpont között. Az enyém jelen esetben már sokkal inkább az "igazságérzetemre" vonatkozik, mintsem az Eto'o-val szembeni elfogultságomra... :wink:
Persze ezzel együtt természetesen megvétózható! :)

Üdv. Mindenkinek!
Több, mint egy klubb...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.05.18. 22:49:40

Varga Tamás írta:
ozsimiki írta:Mihunak szerintem teljesen igaza van, én is hasonlót írtam, hogy attól,h egy időszakban nagyon jó,még nem ad mentességet az utánalévő szerényebb teljesítményre...

jól is példálózott, nem fűzök hozzá különösebb dolgot, Eto'onak nagyban köszönhetjük,hogy a sorozatok végére mi álltunk a legjobban,de amikor eldőlnek a címek, még fontos lenne,hogy legalább a nagy ziccereket értékesítse, mert rossz irányban is eldőlhet...

De összekapja magát, és eladni meg badarság lenne szntem is.
ezek szerint a szezon elején, közepén, a 20. fordulóban, a 30. fordulóban lőtt duplák-szimplák nem érnek semmit, de kevesebb súllyal esnek latba? Mert most ezt sikerült leírnod...Amikor az ő egyetlen gólja jelentette a 3 pontot Bilbaóban, Valladolidban, az már nem is olyan értékes?
Szánalom, ami itt megy...aztán le lehet divatszurkolózni emiatt nyugodtan...nem érdekel... :roll:
Istenem, szánalmas,h direkt nem érted meg sok esetben amit írnak. értsd félre direkt,vagy nem direkt, te esetedben nem tudni, jó szórakozást hozzá,és ennyit írnék csak, illetve idéznék a hszemből ,amit te is idéztél:

Eto'onak nagyban köszönhetjük,hogy a sorozatok végére mi álltunk a legjobban...

ezt nem tudom,h lehet úgy lefordítani,h nem érnek semmit a régebbi
duplák, szimplák....

szerk: szánalmasra már írtam példát, ha szerinted az szánalmas,hogy megjegyezzük ha vkinek gyengébben megy,és leírjuk,h fontos pillanatokban majd jobban kell koncentrálnia ,akkor bajok vannak. és neked írom, aki játékos SZAPULÁSBAN (amit mi írtunk páran,az közel sem az, mi nem akartuk eladni, ha meg nem rám-ránk érted,akkor ne engem idézve írd) eléggé jártas.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ozsimiki 2009.05.18. 23:08:54-kor.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.05.18. 22:49:24

Varga Tamás írta:
ozsimiki írta:Mihunak szerintem teljesen igaza van, én is hasonlót írtam, hogy attól,h egy időszakban nagyon jó,még nem ad mentességet az utánalévő szerényebb teljesítményre...

jól is példálózott, nem fűzök hozzá különösebb dolgot, Eto'onak nagyban köszönhetjük,hogy a sorozatok végére mi álltunk a legjobban,de amikor eldőlnek a címek, még fontos lenne,hogy legalább a nagy ziccereket értékesítse, mert rossz irányban is eldőlhet...

De összekapja magát, és eladni meg badarság lenne szntem is.
ezek szerint a szezon elején, közepén, a 20. fordulóban, a 30. fordulóban lőtt duplák-szimplák nem érnek semmit, de kevesebb súllyal esnek latba? Mert most ezt sikerült leírnod...Amikor az ő egyetlen gólja jelentette a 3 pontot Bilbaóban, Valladolidban, az már nem is olyan értékes?
Szánalom, ami itt megy...aztán le lehet divatszurkolózni emiatt nyugodtan...nem érdekel... :roll:
Én pedig akkor megkérdezném,h Nálad Iniesta Sevvillának lőtt gólja ugyan olyan súlyú mint a Chelseanek lőtt gólja?Gyaníthatóan nem...

Tehát akkor Eto'o góljainak a súlya is más..szvsz.
Vagy szerinted egy Bl döntőben lőtt győztes gól az ugyan akkora értékkel bír mint a többi amit előtte szerzet?Ugye,h nem...mert ezt sikerült leírni.

Egyébként az egész dologhoz csak annyit szeretnék hozzátenni,h sztem(persze lehet,h rosszul látom) Eto'o amikor formába van akkor is iszonyat sok helyzetet kihagy...csak ugye most sokkal feltűnőbb.

Az "aggodalmaskodóknak" pedig csak annyit írnék,h emlékezzenek a 2006-os Bl döntő 76. percére... :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.05.18. 22:28:21

CFirpo3 írta:Ha nem vesszük/veszik észre a hibákat, akkor megint oda jutunk, ahol az elmúlt 2 évben voltunk. Nem szabad ezek mellett elmenni, hanem meg kell próbálni javítani rajtuk. Mi nem sokat tehetünk ennek érdekében, de Eto'oék edzésen igen.
Nagyon sokat köszönhetünk neki, nem csak ebben a szezonban, de azt nem merném kijelenteni, hogy más csatárral nem lennénk ugyan itt. Samunak a világ talán legjobb játékosai adogatják meccsről-meccsre a jó lasztikat, jól ki van szolgálva és sok ziccerbe kerül.
Nem mondom, hogy el kell adni, de nem lenne jó, hogyha őneki is innentől kezdve csak lefelé ívelne a karrierje.
Nagyon jó hozzászólás. Eto'o-t tisztelni kell és sztem itt mindenki tiszteli is. Viszont páran másfél évvel mondtuk Deco és Ronaldinho esetében, hogy itt gáz van. Tisztán emlékszem az ellenérvekre: Ronnie így is rúgott 20 gólt a szezonba, nem volt vele semmi gond, mi vagyunk a szurkolók szégyene (jó ez nem volt, de páran biztos így gondolták :) ), és lám-lám mindkettő játékos azóta is a süllyesztőbe van (mindkettőjüket kedvelem, egyáltalán nem kívánom nekik, hogy ez így is maradjon), de ami a legeslegfontosabb az az, hogy a csapat felszabadult a hiányukban :!:
Eto'o-nál más a helyzet, ő küzd, nem szarik az egészre, viszont nem 1-2 meccsről van most már nála szó, hanem rengetegről. Olyan erősségeit nem tudja megcsinálni, mint az 1-1ek rendszeresen (néha bejön, de vissza lehet nézni régi meccseket, hogy milyen volt), a saját magának kialakított gólhelyzetek. A jelenlegi Barcában ő a sokadik lett nálam akitől várom, hogy villanjon, hogy majd tőle lesz jó a meccs. Előtte van nálam jelenleg Ini, Messi, Xavi és forma alapján Henry is. Régen nem csak Ronaldinho passzai miatt lőtt gólokat, mint magárautalt játékos is életveszély volt, most nem az. Kb január végén járt 20 gólnál emberek(pontosan 19-nél)! Egy csatártól gólok kellenek, ezek számával nincs is gond, de nem csak azon múlik minden. Én még pont a hozzáállása miatt marasztalnám nyáron, de nem szabadna elzárkózni egy jó üzlettől sem, mert azt kell tenni ami a csapatnak a legjobb. És ez nem szentségtörés, mindannyiunk nevében kikérem magunknak a divatszurkolózást, főleg, hogy jópárunk köztudottan végigélte a csapat sanyarúbb időszakait is ennek a nagyszerű klubnak, sokan egyedüli csapatként a Barcának szurkolva. Más szurkolókat ne szidjunk a véleményükért, főleg ha az MEG VAN MAGYARÁZVA, ÉRVEK VANNAK FELSORAKOZTATVA!!! A válaszokban az nem érv,hogy 29 gólt rúgott, meg most nyertünk mindent, meg telhetetlenek vagyunk, érveket kérek Eto'o kb február-március óta tartó látványos formahanyatlásának magyarázatára(február közepétől 13 meccsen maradt gólképtelen, 20 meccsen játszott ezen időszak alatt majdnem végig, a Valladolidot az ő góljával vertük, plusz most a Villareal és Mallorca ellen lőtt, de ezek frissek, nem kell magyarázni, egyébként a többi győzelem esetén 3-5 gólokkal vertük az ellent), addig itt nem vita folyik, hanem fröcsögés, mindkét oldalról és ez méltatlan ehhez az oldalhoz. Písz
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2009.05.18. 22:19:48

Mihu írta: Ugyan ez a helyzet Eto'o-val is. Kit érdekel hogy a bajnokságban rúgott 29 gólt, hogy ha sorsdöntő állásnál, sorsdöntő szituációban nem bírja berúgni a helyzeteit?
Nem igazán értek egyet az okfejtéssel. Vegyük alapul a 2006os Ronaldinhot. Én nem a BL döntőn mutatott formájára emlékezem vissza, hanem a szezonbéli teljesítményére. Ez akkor sem lenne másképp, ha bukjuk azt a döntőt.

Eto'o idén is remek csatárként tartható számon. Annak ellenére, hogy szerintem a sérülései előtt sokkal robbanékonyabb volt, mégsem tudnék sok játékost elképzelni a helyén. Talán 2-3 nevet lehetne mondani, akik az önéletrajzuk alapján talán talán meg tudnának közelíteni ezeket a mutatókat.

Az utóbbi meccseken tényleg elég laposan produkál, de ketyeg a bomba, és nem lepne meg, ha pont a BL döntőn robbanna. :twisted:

Go Samuel!
Avatar
Luis Gustavo
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.05.04. 16:40:35
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2009.05.18. 22:12:21

Engem nem zavart a tegnapi meccsen a játéka (kivéve: a büntető), de ne játszottak volna annyira rá, de ha már valaki ajtó-ablak helyzet van akkor lője rá aki helyzetbe kerül....(Hlebnek nem sikerült) ezt gondolom, ettől nem lesz etoo jobb vagy rosszabb. Ezen a meccsen mondjuk, ugy elnézhető lenne a sok kihagyott helyzet, csak aggodalomra adhat okot ez a BL finálé elött.

Vedd kisebbre az aláírásképedet, max. 150px magas legyen!
S.
Kép
CFirpo3
Fejléc Specialista :)
Hozzászólások: 3243
Csatlakozott: 2008.01.18. 13:50:11
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton...

2009.05.18. 22:12:08

Ha nem vesszük/veszik észre a hibákat, akkor megint oda jutunk, ahol az elmúlt 2 évben voltunk. Nem szabad ezek mellett elmenni, hanem meg kell próbálni javítani rajtuk. Mi nem sokat tehetünk ennek érdekében, de Eto'oék edzésen igen.
Nagyon sokat köszönhetünk neki, nem csak ebben a szezonban, de azt nem merném kijelenteni, hogy más csatárral nem lennénk ugyan itt. Samunak a világ talán legjobb játékosai adogatják meccsről-meccsre a jó lasztikat, jól ki van szolgálva és sok ziccerbe kerül.
Nem mondom, hogy el kell adni, de nem lenne jó, hogyha őneki is innentől kezdve csak lefelé ívelne a karrierje.
csiga
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2009.04.29. 21:00:12

2009.05.18. 22:03:47

Bocsi ,hogy csak most értékelem a meccset. Szóval az első félidő a barca nevével ébredő ellenfél meghátrálása és eto'o aranyciőjéről szólt. A második félidőben rádöbbent a Mallorca, hogy ez a barca nem a kivégzőosztagot vonultatta fel és tulajdonképpen csak Eto'o -t kell legyőzni. Nos remélem tanultak a dologból. Talán ha más is betalált volna... Egy padlon lévő Mallorcába (KB:0-3) Eto'o is eredményesen törölte volna a lábát.
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2009.05.18. 22:01:17

Szánalom...
Itt leírjátok a világ legjobb csatárát. Miatta akár bukhattuk volna a bajnokságot?! Nélküle el is ment volna. Szerintem. Kihagyott néhány helyzetet. ÉS??????????????????
Szánalom ami itt folyik. A Barcelona legendája Eto'o. O türelem van iránta?
MR. TROMORT777

2009.05.18. 21:50:15

Te úrisisten milyen emberek vannak, komolyan ti hol éltek?
1. Röhej h Eto-t elzavarnátok a ******-ba azért mert a szezon végére elfáradt, rengeteg meccsen játszott, és rengeteg gólt rugott, erre ti meg szidjátok orrba szályba,
Messinek is voltak ilyen meccsei, és Henry-nak is, ahol nem ment, ez egy ilyen bicikli egyszer fent egyszer lent, de ez kit érdekel amikor megvan a bajnoki cím, meg a spanyol kupa, és ott vagyunk a bl döntőbe
Ha a szezon során a fontos meccseken jól teljesít, sőt remekül, akkor ne az utobbi 4-5 meccs alapján itéljük már meg, hisz nem csak annyiból áll egy szezon, csak ti néha ezt hajlamosak vagytok elfelejteni, és nem emlékezni arra h Eto nélkül nem lennénk itt ahol
most nem jól teljesít, de a szezonban remekelt, és csak ez számít

az meg h már arról beszéltek h ki kéne a helyére, komolyan mondom, mintha csak az utsó 5 meccset láttátok volna a szezonból

Remélem mostmár felfogják az Eto szidok is, h nincs igazuk, és leszálnak a témáról, és ha nem akkor az az ő bajuk
Aki meg egyet ért velem annak ajánlom, h ne figyeljen rájuk, a jövőben én is ezt fogom tenni

PEACE!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.05.18. 21:47:59

ozsimiki írta:Mihunak szerintem teljesen igaza van, én is hasonlót írtam, hogy attól,h egy időszakban nagyon jó,még nem ad mentességet az utánalévő szerényebb teljesítményre...

jól is példálózott, nem fűzök hozzá különösebb dolgot, Eto'onak nagyban köszönhetjük,hogy a sorozatok végére mi álltunk a legjobban,de amikor eldőlnek a címek, még fontos lenne,hogy legalább a nagy ziccereket értékesítse, mert rossz irányban is eldőlhet...

De összekapja magát, és eladni meg badarság lenne szntem is.
ezek szerint a szezon elején, közepén, a 20. fordulóban, a 30. fordulóban lőtt duplák-szimplák nem érnek semmit, de kevesebb súllyal esnek latba? Mert most ezt sikerült leírnod...Amikor az ő egyetlen gólja jelentette a 3 pontot Bilbaóban, Valladolidban, az már nem is olyan értékes?
Szánalom, ami itt megy...aztán le lehet divatszurkolózni emiatt nyugodtan...nem érdekel... :roll:
Kép
Avatar
M.I.P.A.X.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2009.05.10. 19:24:59

2009.05.18. 21:41:28

Tavaly meg tavaly előtt Eto'o sérült volt! Akkor az volt a baj hogy nincs! Most meg az a baj hogy nem volt sérült MÉG az idényben és rúgott 29 gólt a bajnokságban??? Istenem mostnaában Messi se úgy játszik mint ősszel aztán még sincs telírva a topikja a szidásával :D De Eto'o attól függetlenül, hogy nincs formában (mert el kell ismerni hogy egy formában lévő Eto'o a mllorca ellen mester3ast rúgott volna) még rúgott így is pár gólt! Ne legyünk telhetetlenek! Inkább azon filózzunk hogy hogyan fogunk felállni a BL-döntőben és szurkoljunk együtt május 27-én a Barcának!

HAJRÁ BARCELONA!!!
A felhasználónevem kezdő betűi embereket takar: Messi, Iniesta, Puyol, Alves és Xavi +HENRY fan vagyok :)
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.05.18. 21:40:03

Mihunak szerintem teljesen igaza van, én is hasonlót írtam, hogy attól,h egy időszakban nagyon jó,még nem ad mentességet az utánalévő szerényebb teljesítményre...

jól is példálózott, nem fűzök hozzá különösebb dolgot, Eto'onak nagyban köszönhetjük,hogy a sorozatok végére mi álltunk a legjobban,de amikor eldőlnek a címek, még fontos lenne,hogy legalább a nagy ziccereket értékesítse, mert rossz irányban is eldőlhet...

De összekapja magát, és eladni meg badarság lenne szntem is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.05.18. 21:34:47

maister6000cm3 írta:Komáim ez a divatszurkulás egyik elkorcsosult formája!!!!!!!
Vegyetek vissza pls!!!
Én nem Samuel Eto'o Fils-nek drukkolok hanem az FC Barcelona-nak. Én voltam az egyik legjobban felháborodva nyáron hogy el akarták adni. Guardiola így indított nálam...nem volt egy jó pont a szememben....és most meg én vagyok aki fel van háborodva Eto'o teljesítményén...úgyhogy mindennel lehet vádolni csak divatszurkolással nem.

Amúgy meg igaz hogy a 29 góljával nem itt tartanánk. De ha jól emlékszem akkor egy góllal sem járult hozzá ahhoz hogy 4 pontról visszajöjjünk 7-re. Ahhoz Messi és Henry 2-2-vel, illetve a két középhátvédünk 1-1 góllal járult hozzá. Igaz rúgott egy gólt a Villareal ellen amivel nem lett volna 3-3 de ott is kihagyott 2-3 ziccert amivel már otthon, 98 ezer ember előtt bajnokok lehettünk volna. Persze a többiek is rontottak, nem arról van szó.


Szóval csak azt akarom mondani, hogy úgy is megvolt az esélye annak hogy elveszítjük a bajnokságot, hogy előtte 28 gólt rúgott.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.05.18. 21:16:44

LG írta:
Sanama írta:LG!
Igaz,hogy csak rajta múlik,teljesen igazad van.
De képzeld már magad a helyébe. Több milió szurkoló várja el tőled,hogy 2-3gólt lőjj az elkövetkező 2meccsen,és ez hatalmas teher a vállán.
Persze ez nem indok mindenre,de hagyjuk is.
Igen, de már 1x ezt eljátszotta. Másodszor már tanulhatott volna belőle. És teher alatt is kell tudni teljesiteni. A BL döntőn is oriási teher lesz rajta, higgyünk benne, h jobban birja, mint a bajnokságon.
Tudom persze,én sem vagyok vele elégedett,hogy kihagy egy csomó ziccert,de attól,hogy szidom,nem lesz előrébb.


A nap képén egyébként az a kisfia ott mellette,vagy ki? Mert csak mellette sétál kisfiu,ahogy látom.
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2009.05.18. 21:16:15

Komáim ez a divatszurkulás egyik elkorcsosult formája!!!!!!!
Vegyetek vissza pls!!!
Kép
Lezárt