Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.07.16. 23:06:35

Most olvastam a hír a sport.es-en, hogy Eto'o-t mindenképpen el akarják adni, így döntött a vezetés és az edzői személyzet is. Továbbá azt is említi a cikk a végén, hogy sok kérője van, és hogy támadólag fognak fellépni a tárgyalásokok, tehát minnél többet akarnak kapni érte. Továbbá, hogy nem akarnak úgy járni, hogy az új csatár érkezésével 4 csatár lesz(az arra utalhat szerintem, hogy a háttérben már le van zsírozva egy csatár, könnye lehet hogy Ade, de ez csak a személyes véleményem). Ezzel Eto'o ügy lezárva, szerintem 100%, hogy megy, kérdés csak hogy hova, mennyiért. Sajnálom, nagyon, nagyon, de legyünk optimisták, és hátha az új csatárunk is lesz ilyen eredményes.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
vilmso94
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.07.09. 10:43:57
Tartózkodási hely: Eger
Kapcsolat:

2008.07.15. 20:01:32

matador írta:Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval...ez tényleg durva volt :?
Eto'o-nak maradnia kell a barcelonába !!! Nem lehet ugy eldobni Eto'o-t mint Ronaldinhot !! :!: :!: :!:
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!,
Kép
Kép
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2008.07.15. 19:56:28

Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval...ez tényleg durva volt :?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.15. 17:50:07

mrlevy írta:Eto'ot fél évre 1 ÜZBÉG :shock: csapat akarja,rekordlovéért :roll:
Komolyan mondom ennél már csak az arsavin messi csere nagyobb poén :lol:

REMÉLEM SAMI MARAD :!: :!: A MADRID CABRÓN.....ÓTA NAGY KEDVENCEM :wink:
Első részhez: Mindenkinek, aki még1szer be linkeli, azt kapásból banoljuk örökre az oldalról. Eddig még csak 20 ember linkelte vagy írta be.

A második résztől meg a pofám leszakad. Elég szomorú hogy azóta nagy kedvenced. Égő vagy hombre.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.15. 10:32:14

Ne felejtsétek el, hogy Eto'oért nem érkezett ajánlat, így nem tudom, hova akarják elküldeni. Egyébként meg többször is előfordult már, hogy a sikerért "emberáldozatokat" kellett hozni.

2002-ben a brazilok otthonhagyták Romariot ->mégis megnyerték a VB-t

Idén a spanyolok otthonhagyták Rault ->mégis egnyerték az EB-t

A Real Madrid is amikor újra bajnok lett, akkor már nem játszott ott Figo,Zidane vagy Ronaldo, mégis bajnokok lettek(2007,2008).

Ha Pepnek nem kell Eto'o, akkor biztos megvan az oka rá, ne ítélkezzünk előre. Ezt annak ellenére mondom, hogy én is Eto'o megtartása mellett vagyok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Valbali 2008.07.15. 16:46:09-kor.
Kép
Avatar
otto'o
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2007.01.27. 20:42:50
Tartózkodási hely: bp.

2008.07.15. 10:25:05

ja, a kabronozás ciki volt, de megbocsátható
mert elragadta a hangulat+pia+személyes sérelmek
és főleg mert őszintén megbánta és bocsánatot kért

a fejhallgatós sztori szerintem nem gáz
én is dobálózok ha ideg vagyok, csak engem nem vesz a kamera (h.i.)

ha(!) guardiola fél eto'otól az már régen rossz
szvsz ő olyan játékosokban gondolkodik akik még nem nyertek bl-t, hogy harapjanak
de hát sam így is motivált, hisz épp a trófák hiánya miatt gondolkozott a távozáson

azt meg egyszerűen nem hiszem el hogy egyik nagy csapat sem lát fantáziát ebben a szuperklasszis fiatalemberben
lehet hogy az egész csak pszichikai hadviselés hogy eto'o megtanulja ki az úr a háznál

gond szerintem csak akkor lehet, ha tényleg csak henry és bojan fog játszani, mert a padozást azt nehezen viseli a kameruni csillag
barca, barca, baaar-ca
kleno04
Capitá del Barça
Hozzászólások: 934
Csatlakozott: 2008.05.08. 19:50:42
Tartózkodási hely: Kisharsány, Barcelona
Kapcsolat:

2008.07.15. 10:19:32

Ne hogy higyetek már ilyen hülyeségeknek ennyi erővel jöhetne az magyarországba a Fradi-ba ott többet érne mint egy nem tom milyen csapatba :!:
MES QUE UN CLUB!!!
CSAK A BARCA!!!
Hattrick: FC_KlenoBarca04 (1648107)
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2008.07.15. 09:57:51

Eto'ot fél évre 1 ÜZBÉG :shock: csapat akarja,rekordlovéért :roll:
Komolyan mondom ennél már csak az arsavin messi csere nagyobb poén :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :

REMÉLEM SAMI MARAD :!: :!: A MADRID CABRÓN.....ÓTA NAGY KEDVENCEM :wink:

VISCA BARCA :!: :!: :!:

Ne használj feleslegesen 2 sornyi smájlit!
S.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21249
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.15. 09:30:45

Fernando írta:Lehet már előttem is leírták, de ha Pep Eto'o helyett Adebayort szeretné igazolni akkor jobb ha Eto'o marad.
Más:
Azért ha Eto'o marad szerintem egy cserecsatárt érdemes lenne keresni. Kevés Henry, Eto'o, Bojan esetleg Messi.
Attól is függ ez, h Pep milyen fölálást fog választani. Ha marad az 1 középcsatár, akkor elég Henry, Etoo(vagy aki jön helyette), Bojan, és vészhelyzetben Messi.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2008.07.14. 22:58:16

Nagyon remélem,hogy Eto'o marad,biztosan be tudná magát verekedni idővel a csapatba,azzal meg csak jól járnánk.
Richardinho
Barça B
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2006.04.10. 11:33:06

2008.07.14. 22:50:28

Sziasztok! Nem ide tartozik...bocsi....tud valaki egy oldalt, ahol meg lehet nézni a magyar-bolgár U19-es meccset, összefoglalóját, valamit???
köszi!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8675
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.14. 22:45:46

Lehet már előttem is leírták, de ha Pep Eto'o helyett Adebayort szeretné igazolni akkor jobb ha Eto'o marad.
Más:
Azért ha Eto'o marad szerintem egy cserecsatárt érdemes lenne keresni. Kevés Henry, Eto'o, Bojan esetleg Messi.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
sabres
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2006.03.03. 22:26:10

2008.07.14. 22:32:39

fcbarcelonazsombi írta:Valaki meg tudná mondani, hogy Eto'onak mikor jár le a szerződése??
Ronaldinho-val egyszere, tehat 2010 junius
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.14. 22:16:11

Andris!
Elbeszélünk egymás mellett. Az érveid megalapozottak, de engem nem győznek meg. A cabrónozást én is elítéltem, de megértettem. Tudjuk, hogyan bánt vele a RM, és ennek fényében magyarázható volt.
Pep edzőként semmit sem tett le az asztalra, ahhoz képest, amit Samu játékosként.
Sajnos, Pep nem tudja alátámasztani Samu elzavarását - és ez nem tetszik a legjobban. Ép ésszel felfoghatatlan Pep lépése, és én nem tudom elfogadni. Magyarázat nélkül semmiképp.
Az meg, hogy lassabb lett. Szerintem, rossz meglátás.
Ha Pep nem bír a sztárokkal, akkor az egyet jelent: felkészületlen, tapasztalatlan, ergo - alkalmatlan. Középszerű játékosokkal, ill. sztárok nélkül a Barcelona sosem volt igazi, sosem volt eredményes.
Kép
Avatar
Cardine
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2008.05.06. 20:17:03

2008.07.14. 21:49:19

A "két dudást" ugy értettem,hogy azonos poszton vannak és ha együtt voltak a pályán nem igazán tudtak összejátszani.Két ilyen kaliberű középcsatárt pedig nem szoktak padoztatni a rotáció miatt.Szerintem Guardiola inkább szélsőtámadót szeretne Titi mellé(nyilatkozott is valamit erröl ha jól emlékszem).
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21249
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.14. 21:40:46

Fergusson is elküldte anno a legjobb góllövőjét, a Lovat, és az idő lám őt igazolta....lehet nem lesz baj, ha m1 Etoo. Ha igen, akkor jöhet majd a jogos kritikák, de addig előre nem dobáljuk a kakát Pepre :!: Elég nagy Barca legenda ahhoz, h egy esélyt megérdemeljen, nem :?:
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2008.07.14. 21:37:21

Tehát Pep kevés Eto'ohoz. :D
Azér ez szép. Még várnék az ilyenekkel.
Avatar
Cardine
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2008.05.06. 20:17:03

2008.07.14. 21:35:35

Azzal nem lehet vitatkozni,hogy Samu világklasszis,de néha hajmeresztő dolgai vannak.A modora olyan amilyen,ezzel együtt én megtartanám,mert gólerős.Viszont van egy olyan érzésem,hogy is azért kell mennie mert Pep Henry-ra akarja a támadójátékot építeni és tudjuk milyen az ha két dudás van egy csárdában.Szerintem nagy hiba elengedni őt,arról nem is szólva,hogy kevés befejezőcsatárunk lesz igy.
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2008.07.14. 21:33:49

Valaki meg tudná mondani, hogy Eto'onak mikor jár le a szerződése??
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.14. 21:18:56

Varga Tamás írta:
lionelmessi19 írta:Természetesen itt nem kell egyetérteni velem srácok, ez egy személyes vélemény volt, számomra nem volt elég az, hogy a gólátlaga jó volt Samunak. És persze az is lehet, hogy a mezőnyjátékát, játékstílusát is másképp láttátok, mint én.

Azt viszont nem értem Tamás, hogy miért nem fontos számodra a magaviselete. Semmi sem nyilvánvalóbb, mint az, hogy az ilyen bomlasztja a csapatot, a klubot. Tehát amennyiben marad, ez nem megengedhető dolog a továbbiakban, szerintem.
Érdekes, mikor cabrónozott nem bomlasztotta a csapatot, hanem mindenki tapsolt neki Katalóniában. Amikor a gólokat lőtte, akkor ez senkit nem érdekelt. Amikor Párizsban a 76. percben egyenlített, a kutya sem foglalkozott vele. Amikor Drogba egyenlítésekor majdnem összetörte a fülhallgatót, akkor nem volt rossz fiú. ne vicceljünk már.
Az a lényeg, hogy Pep kevés ahhoz, hogy szót tudjon érteni vele, inkább elküldi. Hogy miért, azt senki nem tudja. Szerintem. Maradona sem volt az a kezesbárány játékosként, mégis a legnagyobbak közé emelkedett, és sikert-sikerre halmozott. Ez csak egy példa volt, mondhatnék még kismilliót.
Tamás, megmondom őszintén, hogy aki legalább egy kicsit is (velem együtt) nem szégyellte a pofáját, mikor Eto'o elskandálta azt a dolgot, azt megvetem, de minimum szégyenlem hogy ugyan annak a csapatnak szurkolunk.
Természetesen szeretem őt, mint játékost, emlékszem, hogy mit csinált , mit tett a klub sikereiért, de minden egyes megmozdulásánál ami ilyen jellegű volt, mint pl a fülhalgató földhözverése, én szégyeltem magam, vagy őt vagy nem is tudom mi a megfelelő kifejezés.

Maradona se volt kezesbárány, valóban, minden idők egyik legnagyobbja, nekem mégis nagyobb játékosként marad több más kortársa ( vagy legalábbis már legendává vált játékos), aki talán valamivel kevésbé volt hatalmas futbalista, de se játékosi pályafutása alatt, se után nem volt olyan ügye, ami szégyellni való.

És bár állítani nem állítanám, ahogy te teszed, mert igazából erről neked se lehet semmi fogalmad, de valóban lehet, hogy Pep úgy gondolja, nem bírna vele, és így kiteszi a szűrét. És ezesetben azt mondom, igaza van, ha a vezetőség azt mondta, hogy ő az edző, övé a jövő, ahogy a szurkolók is (mielőtt jönnél a Laporta gyűlölettel) gondolják amúgy, akkor bizony törekedjen a legjobbra, és ha Samuval nemtud megbírkózni, és hátrányosnak ítéli meg a jelenlétét a keretben, hát küldje el.

Neked, másoknak személy szerint lehet hogy nem, nekem az edző előrébb van a rangsorban fontosság szemponjából mint egyetlen játékos. Persze lehetne 1-2 játékost választani a keretből, akiknél már nem mondanám ugyanezt, mint Iniesta, Messi stb.. de Samu már nem az, még ha szeretem is nagyon a játékát, és inkább megtartanám őt mint elküldeném...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21249
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.14. 21:18:19

lionelmessi19 írta:Természetesen itt nem kell egyetérteni velem srácok, ez egy személyes vélemény volt, számomra nem volt elég az, hogy a gólátlaga jó volt Samunak. És persze az is lehet, hogy a mezőnyjátékát, játékstílusát is másképp láttátok, mint én.

Azt viszont nem értem Tamás, hogy miért nem fontos számodra a magaviselete. Semmi sem nyilvánvalóbb, mint az, hogy az ilyen bomlasztja a csapatot, a klubot. Tehát amennyiben marad, ez nem megengedhető dolog a továbbiakban, szerintem.
Lassabb lett, az vitathatatlan. Lőte a gólokat miután visszatért, de volt az igazi, akit megszokhattunk. DE még elég fiatal, jó edzéssel bőven lehet még ugyanolyan jó.
Saviola007
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.01.25. 19:32:56

2008.07.14. 21:02:24

Az a lényeg, hogy Pep kevés ahhoz, hogy szót tudjon érteni vele, inkább elküldi. Hogy miért, azt senki nem tudja. Szerintem.
Szerintem is ez van. Azonban ezt nem tudom elfogadni, igenis próbálják meg együtt a munkát azt ha nagyon nem megy akkor lehet lépni. Bár szerintem Eto'o ha nem jönne ki vele akkor is hajtana és rugná a gólokat. Ez a bomlasztja a csapatot duma meg egyszerűe sablonos belemagyarázásnak tűnik. Eddig nem bomlaszotta? Amikor nyettünk sorba mindent akkor senki se mondott ilyet. Eto'o nagy szájú az tény, de az hogy bomlassza a csapatot az szerintem hülyeség. Akkor őt miért nem távolították el, mint Ronit vagy Decot? Akiről ugye azt mondták hogy bomlasszák a légkört.

Nekem az a véleményem Eto'o minden szeozonban tett annyit a klubbért hogy ne ilyen kijelentést tegyen Pep hogy nem számol vele.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.14. 20:37:53

lionelmessi19 írta:Természetesen itt nem kell egyetérteni velem srácok, ez egy személyes vélemény volt, számomra nem volt elég az, hogy a gólátlaga jó volt Samunak. És persze az is lehet, hogy a mezőnyjátékát, játékstílusát is másképp láttátok, mint én.

Azt viszont nem értem Tamás, hogy miért nem fontos számodra a magaviselete. Semmi sem nyilvánvalóbb, mint az, hogy az ilyen bomlasztja a csapatot, a klubot. Tehát amennyiben marad, ez nem megengedhető dolog a továbbiakban, szerintem.
Érdekes, mikor cabrónozott nem bomlasztotta a csapatot, hanem mindenki tapsolt neki Katalóniában. Amikor a gólokat lőtte, akkor ez senkit nem érdekelt. Amikor Párizsban a 76. percben egyenlített, a kutya sem foglalkozott vele. Amikor Drogba egyenlítésekor majdnem összetörte a fülhallgatót, akkor nem volt rossz fiú. ne vicceljünk már.
Az a lényeg, hogy Pep kevés ahhoz, hogy szót tudjon érteni vele, inkább elküldi. Hogy miért, azt senki nem tudja. Szerintem. Maradona sem volt az a kezesbárány játékosként, mégis a legnagyobbak közé emelkedett, és sikert-sikerre halmozott. Ez csak egy példa volt, mondhatnék még kismilliót.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.14. 20:16:44

Természetesen itt nem kell egyetérteni velem srácok, ez egy személyes vélemény volt, számomra nem volt elég az, hogy a gólátlaga jó volt Samunak. És persze az is lehet, hogy a mezőnyjátékát, játékstílusát is másképp láttátok, mint én.

Azt viszont nem értem Tamás, hogy miért nem fontos számodra a magaviselete. Semmi sem nyilvánvalóbb, mint az, hogy az ilyen bomlasztja a csapatot, a klubot. Tehát amennyiben marad, ez nem megengedhető dolog a továbbiakban, szerintem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2008.07.14. 19:23:10

lionelmessi19 írta:Szerintem azért, mert Samu, akár tetszik akár nem, rengeteget vesztett a robbanékonyságából a sok sérülés után, ez tisztán látszott. És erősen kérdésesnek ítélem, hogy visszanyeri-e a legfőbb erényét..

De örülnék ha maradna, és legalább gránátvörös kékben derülne ki, mi is a helyzet.

Mindenesetre gólok ide vagy oda, ő is azok közt volt tavaly, akiktől lényegesen többet vártam volna mutatott játékban, belekalkulálva a sérülését, stb..

Valamint a továbbiakban nyilván nem megengedhető a töredéke sem annak, amit a sajtómegnyilvánulásai, és az egyéb engedetlenségei jelentettek.
Kedves lionelmessi19!

Én személy szerint "Nem" értek veled egyet, mert:
- lehet, hogy vesztett a robbanékonyságából a sok sérülés után, DE! a gólátlaga így is magáért beszél!
- ha jól emlékszem (örök kedvencem) H. Larsson is komoly sérülés után alkotott pár maradandót ill. talán adjuk meg neki azt az esélyt, hogy felépüljön!
- az engedetlenségről talán majd akkor, ha klub csak fele olyan korrektúl viselkedik mint Ö.

ui.: légyszi' vegyétek ki a piros színt mint formázási lehetőséget és ne fenyegetőzzetek!

Nem fenyegetőzünk, csak ha sokadik kérésünkre sem érti meg valaki, hogy a piros szín a moderálás színe. Mért vennénk ki? elég ha mindenki megjegyzi, mikor rászólunk. L.
Lezárt