Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
barcakiraly
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2005.09.02. 12:51:41
Tartózkodási hely: Szolnok/Szandaszolos

2008.03.30. 10:37:04

Sharky írta:Amíg ez a töketlen balf.... ember a CSAPAT edzője, addig én nem nézek több Barca meccset...
nekem hálistennek nincs tv6-om, így nem kell néznem ahogy porrá vernek minket.
imadom a spanyol jatekvezetest (L)
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2008.03.30. 10:35:15

Amíg ez a töketlen balf.... ember a CSAPAT edzője, addig én nem nézek több Barca meccset...
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.03.30. 10:33:50

gaborvermes írta:Mourinho kiadott közleményében tagadta hogy bármilyen találkozója lett volna az Inter vezetőségével, sőt mi töb azt nyilatkozta hogy nem is akar találkozni velük :!: :!: :!:

Szabad az út a Barcába 8) 8)
Pedig még 1-2 éve ő volt a legnagyobb ellensége a Barcelonának, most mégis úgy néz ki, hogy José az egyetlen reményeink egyike. :roll:

Egyébként szerintem Mourinho is ide szeretne jönni. Nem hiába halasztja, húzza azt, hogy hova fog igazolni. :roll:
in to exile
Avatar
horvimate9
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2007.08.23. 19:13:37
Tartózkodási hely: Camp Nou
Kapcsolat:

2008.03.30. 10:32:26

Riijkard egy nagyon jó edző (most ő sincs "formában") hiszen azért BL-győzelemre és bajnoki címre vezette a Barcát.Nem vagyok képes felfogni azt,hogy amikor 2-0-ra vezetünk és Rijjkard látja hogy leültek a fiúk akkor miért nem tudja őket a szünetben felrázni?Annyi gl kellet vola rúgni ahányat csak tudtak volna.A REal se állt le a Valladolid ellen 2-0-nál!!! Hát nem látja hogy ennek rosssz vége lesz?Nemtudom ki emlékszik a tavalyi szezon utolsó előtti meccsére az Espanol ellen?Ottt ment el bajnoki cím.Ugyanígy leélltunk a 2-1-es vezetés tudatában és csodák csodájára kiegyenlített
az Espanol.Sajnos ezt kell mondanom:ez alapján a Real megérdemelten lett bajnok.
Campeones 2009
Csiszi"6"
Jugador del Barça
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2006.06.09. 08:27:12
Tartózkodási hely: Camp Nou gyepszőnyegén, sátorban!!

2008.03.30. 10:26:29

a tegnapi meccs... szánalmas amit műveltek a játékosok...SAJNOS!!! :( :( [/b]
..........!!!!V i s c a el B a r c a!!!!..........
Kép
..........!!!!M é s que un c l u b!!!!..........
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.30. 10:19:02

Semmi gáz. Egyébként néha már én sem vagyok biztos abban,hogy meccsek után, ideggócos állapotban miket írok.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.30. 10:16:50

Rivaldo11 írta:
Varga Tamás írta: Már sokszor én is úgy vagyok, mint Rivaldo11, hogy nem nézem meg a Barca meccsét, de aztán a bizakodás, a csapat szeretete mindig felülkerekedik bennem, és leülök a tévé elé. Bár, nem érdemlik meg. Egyáltalán nem.
De azért továbbra is: CATALUNYA, TRIOMFANT!
Öööö...én ilyet nem állíttottam, szerintem Rivaldinhoval keversz :wink: Olyan nincs, hogy én ne nézzem meg.
Amúgy ez a kinek a hibája kérdés...nos valóban a játékosok hibája, hogy legbelül elhitték, megvan a meccs. De azért van az edző, hogy belenyúljon a meccsbe, ha kell.
Bocsi, igen. Összekevertelek Titeket, de azt gondolom a tegnap este történtek után egy picit érthető. Bocsi még egyszer. :oops:
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3797
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.03.30. 10:16:41

Valaki, könyörgöm fordítsa le, hogy mit nyilatkozott tegnap. Gondolom a szokásos dumáját, csak olyan jó lenne röhögni rajta egyet. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.03.30. 10:14:50

Varga Tamás írta:Tudod Zoli, ha a fejében minden a helyén lenne, akkor már nem lenne a csapat edzője. Normális országban, normális kluboknál ennyi katasztrófális eredmény után az edzők vagy veszik a kalapjukat, vagy útilaput kötnek a lábukra. Az elmúlt két évben ez volt kb. a 20. ilyen meccse a csapatnak. Ezeek szerint egyik sem az edző hibája.
Már sokszor én is úgy vagyok, mint Rivaldo11, hogy nem nézem meg a Barca meccsét, de aztán a bizakodás, a csapat szeretete mindig felülkerekedik bennem, és leülök a tévé elé. Bár, nem érdemlik meg. Egyáltalán nem.
De azért továbbra is: CATALUNYA, TRIOMFANT!
Ennél sokkal kevesebbért rúgtak már ki edzőt! Csak sajnos nekünk egy töketlen elnökünk van, aki fél, retteg, töszörög. Ennek a töszörgésnek látjuk az eredményét az elmúlt két évben. Szánalmasak mind a ketten.

Tamás!
Mondj már egy olyan csapatot, ahol 8 fordulóval a bajnokság vége előtt kirúgnak egy edzőt, ami még harcban (?) van a bl-ben.
Tudom, hogy te úgy gondoltad, hogy már előbb el kellett volna küldeni, de így már nem látom értelmét a dolognak...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.30. 10:14:40

Varga Tamás írta: Már sokszor én is úgy vagyok, mint Rivaldo11, hogy nem nézem meg a Barca meccsét, de aztán a bizakodás, a csapat szeretete mindig felülkerekedik bennem, és leülök a tévé elé. Bár, nem érdemlik meg. Egyáltalán nem.
De azért továbbra is: CATALUNYA, TRIOMFANT!
Öööö...én ilyet nem állíttottam, szerintem Rivaldinhoval keversz :wink: Olyan nincs, hogy én ne nézzem meg.
Amúgy ez a kinek a hibája kérdés...nos valóban a játékosok hibája, hogy legbelül elhitték, megvan a meccs. De azért van az edző, hogy belenyúljon a meccsbe, ha kell.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
gaborvermes
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.06.25. 20:56:53

2008.03.30. 10:11:50

Nem is azt mondtam hogy holnap már üljön le a Barca kispadjára csak annyit hogy nem akar tárgyalni az Interrel így nagy esélye van a csapatnak megszerezni őt.
Amiket meg te leírtál azokkal meg tökéletesen tisztában vagyok. És így is van
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.03.30. 10:09:23

Nem tudom milrt olyan nehéz elhinni azt, hogy:

1. Rijkaard nyárig mindenképpen a kispadon marad. Ha a Clássico után nem rúgták ki/mondott le, akkor már nem is fogják/fog. Annál nagyobb szégyen már úgysem nagyon érhet. Nem mondom, hogy egyáltalán nem, mert mindig van lejjebb.

2. Mourinho nem fog addig sehova "leülni", amíg nálunk nem tiszta a helyzet. Max ha holnap kezdődne az EB félhetnénk, mert talán a portugál kispadra még leülne, de mire ez a kérdés aktuálissá válik, addigra a mi edzőkérdésünk már rég eldől.

Én legalábbis így látom.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
gaborvermes
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.06.25. 20:56:53

2008.03.30. 10:01:31

Mourinho kiadott közleményében tagadta hogy bármilyen találkozója lett volna az Inter vezetőségével, sőt mi töb azt nyilatkozta hogy nem is akar találkozni velük :!: :!: :!:

Szabad az út a Barcába 8) 8)
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.03.30. 10:00:36

Varga Tamás írta:Tudod Zoli, ha a fejében minden a helyén lenne, akkor már nem lenne a csapat edzője. Normális országban, normális kluboknál ennyi katasztrófális eredmény után az edzők vagy veszik a kalapjukat, vagy útilaput kötnek a lábukra. Az elmúlt két évben ez volt kb. a 20. ilyen meccse a csapatnak. Ezeek szerint egyik sem az edző hibája.
Már sokszor én is úgy vagyok, mint Rivaldo11, hogy nem nézem meg a Barca meccsét, de aztán a bizakodás, a csapat szeretete mindig felülkerekedik bennem, és leülök a tévé elé. Bár, nem érdemlik meg. Egyáltalán nem.
De azért továbbra is: CATALUNYA, TRIOMFANT!
Ennél sokkal kevesebbért rúgtak már ki edzőt! Csak sajnos nekünk egy töketlen elnökünk van, aki fél, retteg, töszörög. Ennek a töszörgésnek látjuk az eredményét az elmúlt két évben. Szánalmasak mind a ketten.
Azért maradt, mert 1. Ő hitt még a csapatban, azt hitte (tévesen), hogy tud még újat mutatni. (emberi tévedés) A 2., hogy Laporta nem rugta ki. Szerintem ebben nincs az benne, hogy ne lenne normális.
Már rég nem itt lenne a helye, de Laporta miatt itt van. Nyáron elmegy, ez a szezon meg mehet a sutba. Majd jövőre. Ettől függetlenül a játékosok szarságát nem kell rákenni. Az más dolog, hogy ezen csak egy edző tudna változtatni, majd nyártól változtat is valaki.
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2008.03.30. 09:46:39

Wa2x_ írta: Mért, ha sz!r lesz a Barca, akkor már nem is szurkolsz neki? (ill már az :? )
Hol olvastad hogy nem szurkolok neki ?Idézd légyszíves.
Ez csak egy felhívás, a részemről, hgy nem a legjobb edző dolgozik a klubnál...Igazából tudom, hogy enm sok értelme van, mert én egymagam nem tudom meggyőzni a vezetőket. De az lenne a jó, ha a vezetőség eszmélne, hogy minnél kevesebben nézik a Barca meccseket, jelenti, hogy minnél többen kételkednek az edző munkásságában...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.30. 09:43:59

Tudod Zoli, ha a fejében minden a helyén lenne, akkor már nem lenne a csapat edzője. Normális országban, normális kluboknál ennyi katasztrófális eredmény után az edzők vagy veszik a kalapjukat, vagy útilaput kötnek a lábukra. Az elmúlt két évben ez volt kb. a 20. ilyen meccse a csapatnak. Ezeek szerint egyik sem az edző hibája.
Már sokszor én is úgy vagyok, mint Rivaldo11, hogy nem nézem meg a Barca meccsét, de aztán a bizakodás, a csapat szeretete mindig felülkerekedik bennem, és leülök a tévé elé. Bár, nem érdemlik meg. Egyáltalán nem.
De azért továbbra is: CATALUNYA, TRIOMFANT!
Ennél sokkal kevesebbért rúgtak már ki edzőt! Csak sajnos nekünk egy töketlen elnökünk van, aki fél, retteg, töszörög. Ennek a töszörgésnek látjuk az eredményét az elmúlt két évben. Szánalmasak mind a ketten.
Kép
Avatar
Wa2x_
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007.09.29. 10:05:49
Tartózkodási hely: NK

2008.03.30. 09:37:57

Rivaldinho írta:Én az athleticó elleni meccs után megfogadtam, nem nézek addig Barca meccset amíg Rijkaard az edző. Be is tartottam, nem néztem meg azóta Barca meccset, igaz néha néha bele-bele pillantottam az eredményt fürkészve.De amíg Rijkaard az edző, addíg nem fogok teljes meccset nézni, ezt tartom most is.... :cry:
Nem ez a lényeg..., h meg kell sértődni b!sszus. Mért, ha sz!r lesz a Barca, akkor már nem is szurkolsz neki? (ill már az :? )
Bár a te döntésed, nem érdekel, csak nem értem ezeket a kijelentéseket, de, ha neked ettől jobb lesz......
Hinni akkor is, ha a tételt olykor csak hitünk bizonyítja, s küzdeni, bárha elégtételt csak a jövő ad álmainkra.
FCB> °Mes que un club.
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2008.03.30. 09:33:17

Én az athleticó elleni meccs után megfogadtam, nem nézek addig Barca meccset amíg Rijkaard az edző. Be is tartottam, nem néztem meg azóta Barca meccset, igaz néha néha bele-bele pillantottam az eredményt fürkészve.De amíg Rijkaard az edző, addíg nem fogok teljes meccset nézni, ezt tartom most is.... :cry:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.03.30. 09:29:52

Első olyan nyilatkozata ami helyén van.
Varga Tamás írta:Ki mondta, hogy Frenkie normális? Messze van ő a normálistól! Orvosi eset!
Ez azért már túlzás. Nem szeretem én se, nem jó edző, de azt nem hiszem, hogy ne lenne normális. Egyébként a tegnapi nem hiszem, hogy az Ő felelőssége. Gondolom megmondta a játékosoknak, hogy ne üljenek rá, mennyenek tovább, mégis ráültek. A második félidő a játékosok sara.
Avatar
Blaugrana10
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.03.07. 14:08:48
Tartózkodási hely: Csíkszereda (Székelyföld)

2008.03.30. 09:22:37

Nem voltam Rijkaard ellen s most sem vagyok, de nyaron most mar tennyleg kell edzo valtas. Szerintem ez a Rijkaard fele stilus mar nem tesz jot a csapatnak. Talan a 4-3-3as felallasunkon is kene valtoztatni, na de ez mar az uj edzotol fugg. Na de nem csak Rijkaard a bunos a kudarcokert, hanem a jatekosok is...
Kép KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY NEM LETTEM MADRIDISTA
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.30. 09:09:47

Tomsa írta:
Etooka írta:De most őszintén,Frankie milyen rossz időkről beszél?Már 2006 szeptembere óta rossz időket élünk meg!Meddig legyünk még türelmesek!?
Normális edző már régen lemondott volna, de úgy tűnik túlélésre hajt.
Ki mondta, hogy Frenkie normális? Messze van ő a normálistól! Orvosi eset!
Kép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2008.03.30. 09:07:56

Addig még a Rijkaard lesz az edző,addig nem fogok Barca meccset nézni...
Azért,hogy idegesítsem magamat,azért nem éri meg...Vajon mit mondtott tegnap a fiúknak a félidőben, 0-2-es állásnál?Mert hogy nem az a Barca jött vissza a pályára aki az elsőben kint volt az 100%... :evil:
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8680
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.03.30. 09:06:55

Tomsa írta:
Etooka írta:De most őszintén,Frankie milyen rossz időkről beszél?Már 2006 szeptembere óta rossz időket élünk meg!Meddig legyünk még türelmesek!?
Normális edző már régen lemondott volna, de úgy tűnik túlélésre hajt.
Azt mondta nem ezt kérte a csapattól, mégis nyugodtan ült a kispadon és nézett kia fejéből ahelyett h fölállt volna és elmondta volna h mit kéne.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.03.30. 08:36:29

Etooka írta:De most őszintén,Frankie milyen rossz időkről beszél?Már 2006 szeptembere óta rossz időket élünk meg!Meddig legyünk még türelmesek!?
Normális edző már régen lemondott volna, de úgy tűnik túlélésre hajt.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.03.30. 08:13:36

De most őszintén,Frankie milyen rossz időkről beszél?Már 2006 szeptembere óta rossz időket élünk meg!Meddig legyünk még türelmesek!?
.
Lezárt