Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.29. 22:40:20

gekkodan írta:Mourinho-t ide :arrow: jövő héttől az edzés részeként a Barcelona játékosai egy könnyed úszással kezdik a napot. Barcelona - Korzika 48 perc oda-vissza.

A délután hátralévő részében pedig a Camp Nou körül futóedzés, az első 5 legjobb időt elérő játékos mentesül az esti gimnasztika alól.

Aki nem kerül az első 5-be, az medicinlabdát dobálgat a kapu vonaláról a kezdőkör irányába. Az első 5 legjobb eredményt elért játékos már 11-kor lefeküdhet, a többieknek Mourinho tart esti mesét a klub edzőtermében.

A mese első része a "hogy rugom szét a hátsótokat, ha holnap 7-kor nem vagytok frissen és üdén a tengerparton, úszócuccban".

A mérkőzések előtt pedig 5 órás taktikai megbeszélés, hogy mit jelent a 4-4-2 és hogy kell helyezkedni védekezéskor.

Mourinho rulez!!!!
Most én értek egyet! Csak sajnos addig tökölünk, amíg Mourinho elfogadja az egyik ajánlatot. Az pedig -Laportát ismerve-nem a miénk lesz. Sokáig azt mondtam, hogy év közben nem lehet edzőt váltani. Már holnap jöhetne José. Nem biztos hogy nem nyernénk meg a ligát még innen is.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.29. 22:39:41

gekkodan írta:Mourinho-t ide :arrow: jövő héttől az edzés részeként a Barcelona játékosai egy könnyed úszással kezdik a napot. Barcelona - Korzika 48 perc oda-vissza.

A délután hátralévő részében pedig a Camp Nou körül futóedzés, az első 5 legjobb időt elérő játékos mentesül az esti gimnasztika alól.

Aki nem kerül az első 5-be, az medicinlabdát dobálgat a kapu vonaláról a kezdőkör irányába. Az első 5 legjobb eredményt elért játékos már 11-kor lefeküdhet, a többieknek Mourinho tart esti mesét a klub edzőtermében.

A mese első része a "hogy rugom szét a hátsótokat, ha holnap 7-kor nem vagytok frissen és üdén a tengerparton, úszócuccban".

A mérkőzések előtt pedig 5 órás taktikai megbeszélés, hogy mit jelent a 4-4-2 és hogy kell helyezkedni védekezéskor.

Mourinho rulez!!!!

Bármiylen irreális dolgot irtál most le de hogy ez beválna az tuti! csak én a PAnama csatorna fele usztatnám őket! :lol:
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.29. 22:37:59

Egyszerűen NEM HISZEM el, hogy nem lehet BELENYÚLNI vhogy az ilyen meccsekbe. Sajnos a mi edzőnk nem tud. Pedig ezer és egy lehetőség van mondjuk-ha már nem döntöttük el a meccset az első félidőben, és ha már visszaálltunk-legalább 2:1-nél lefékezni az ellent, és behúzni a 3 pontot. Ajátékosok mellett nyakig sáros Frank is.
Rivaldo-A Legnagyobb.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.03.29. 22:36:29

Mourinho-t ide :arrow: jövő héttől az edzés részeként a Barcelona játékosai egy könnyed úszással kezdik a napot. Barcelona - Korzika 48 perc oda-vissza.

A délután hátralévő részében pedig a Camp Nou körül futóedzés, az első 5 legjobb időt elérő játékos mentesül az esti gimnasztika alól.

Aki nem kerül az első 5-be, az medicinlabdát dobálgat a kapu vonaláról a kezdőkör irányába. Az első 5 legjobb eredményt elért játékos már 11-kor lefeküdhet, a többieknek Mourinho tart esti mesét a klub edzőtermében.

A mese első része a "hogy rugom szét a hátsótokat, ha holnap 7-kor nem vagytok frissen és üdén a tengerparton, úszócuccban".

A mérkőzések előtt pedig 5 órás taktikai megbeszélés, hogy mit jelent a 4-4-2 és hogy kell helyezkedni védekezéskor.

Mourinho rulez!!!!
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2008.03.29. 22:36:02

Boixos írta:az a gáz ebben az egészben, h ha elengedi az edző a gyeplőt, akkor azt kumma könnyen meg fogják szokni a játékosok, h ne szakadjanak meg, pláne, ha előtte még nyertek is fontos versenyeket és azokkal jóllaktak.
sajnos a csapat többségét nem lehet lecserélni, pedig megtenném szívesen, mert ez, amit már jóideje a brigád nagy része mutat, egyszerűen méltatlan a barca mezéhez! így viszont marad az edző menesztése, aki idáig engedte fajulni a dolgokat.
már az idény elején látszott, h rijkaard ezt a brigádot már nem fogja tudni visszahozni, még ha vért pisáltatna velük az edzéseken, akkor sem.
egyébként is, sztem ha nekiállna keménykedni, tuti, h körberöhögnék.
nincs tekintélye, nincs pedagógiai érzéke, kár volt eddig is a padon tartani...
Én csak azt nem értem, nem esik nekik jól az újabb BL-győzelem? Nem kell az újabb bajnoki cím? Nem jut eszükbe az a pillanat, amikor ezeket átélték, hogy át kéne élni még ilyeneket?
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.03.29. 22:33:49

Varga írta: :shock: :lol: Valaki valami hasonlót jósolt. Hát sajnos várható volt.
36 perccel ezelőtt kb. valami hasonlót írtam a Bajnoki Mérkőzések topicba...ilyen nincs... :shock: De mindegy...mindig ugyanazt nyilatkozza, valahogy már nem tud érdekelni, hogy mit nyilatkozik a meccsek után. :?
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.03.29. 22:32:17

az a gáz ebben az egészben, h ha elengedi az edző a gyeplőt, akkor azt kumma könnyen meg fogják szokni a játékosok, h ne szakadjanak meg, pláne, ha előtte még nyertek is fontos versenyeket és azokkal jóllaktak.
sajnos a csapat többségét nem lehet lecserélni, pedig megtenném szívesen, mert ez, amit már jóideje a brigád nagy része mutat, egyszerűen méltatlan a barca mezéhez! így viszont marad az edző menesztése, aki idáig engedte fajulni a dolgokat.
már az idény elején látszott, h rijkaard ezt a brigádot már nem fogja tudni visszahozni, még ha vért pisáltatna velük az edzéseken, akkor sem.
egyébként is, sztem ha nekiállna keménykedni, tuti, h körberöhögnék.
nincs tekintélye, nincs pedagógiai érzéke, kár volt eddig is a padon tartani...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2008.03.29. 22:28:40

Titinho írta:Csak elmondanám, hogy már fent van az El Mundo-n a nyilatkozata és NEM MOND LE!

Azt taglalja, hogy nem volt a csapatnak szerencséje, meghogy a csapat most 2 ellentétes arcát mutatta meg. És hogy az a fontos, hogy mindenki nyugodjon meg és nézzük meg, hogy mi történt...kb. ennyivel zárta le a mondandóját...de majd biztos kiírják részletesen a főoldalra Ivánék a cikket...Szomorú, dühös és csalódott vagyok az egész csapat miatt...
:shock: :lol: Valaki valami hasonlót jósolt. Hát sajnos várható volt.
Slither írta:Nem tudom hogy tudtok mindig a nyilatkozatán kiakadni, mindenki tudja, hogy mindig ugyanazokat a sablonszövegeket nyomja le.
Lehet, hogy mást nem is tud spanyolul. :P
Meglehet. :lol: :lol:
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.03.29. 22:27:51

Nem tudom hogy tudtok mindig a nyilatkozatán kiakadni, mindenki tudja, hogy mindig ugyanazokat a sablonszövegeket nyomja le.
Lehet, hogy mást nem is tud spanyolul. :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Slither 2008.03.29. 22:28:42-kor.
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.29. 22:25:10

Titinho írta:Csak elmondanám, hogy már fent van az El Mundo-n a nyilatkozata és NEM MOND LE! Azt taglalja, hogy nem volt a csapatnak szerencséje, meghogy a csapat most 2 ellentétes arcát mutatta meg. És hogy az a fontos, hogy mindenki nyugodjon meg és nézzük meg, hogy mi történt...kb. ennyivel zárta le a mondandóját...de majd biztos kiírják részletesen a főoldalra Ivánék a cikket...Szomorú, dühös és csalódott vagyok az egész csapat miatt...

Titi ha ez igaz ez a nyilatkozat akkor én mondok le az letemről! :D komoylan mondom van pofija iylet nyilatkozni! :evil:
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.03.29. 22:24:05

Csak elmondanám, hogy már fent van az El Mundo-n a nyilatkozata és NEM MOND LE!

Azt taglalja, hogy nem volt a csapatnak szerencséje, meghogy a csapat most 2 ellentétes arcát mutatta meg. És hogy az a fontos, hogy mindenki nyugodjon meg és nézzük meg, hogy mi történt...kb. ennyivel zárta le a mondandóját...de majd biztos kiírják részletesen a főoldalra Ivánék a cikket...Szomorú, dühös és csalódott vagyok az egész csapat miatt...
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3763
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.03.29. 22:23:40

ozsimiki írta:Ennyi volt! Felesleges szidni mint a bokrot, nyártól elköszön a Barcától. Ez biztos.
Nem tudott újjítani ebben az évben,így nem javította ki a tavalyi hibákat. Tehát elég egyértelmű,h mi lesz a vezetők döntése...amiket nyilatkoznak,az csak sablon,meglátjátok,h igazam lesz. Ezért sem kellene őket is ocsmány szavakkal illetni.

Persze egyeseknek meghaladja az értelmi szintjét a normál kritika.
Nagyon-nagyon leírhatatlanul remélem, hogy igazad lesz. Ehhez mást már nem tudok hozzáfűzni.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2008.03.29. 22:20:54

mellőzendő az ürülék közismertebb megfelelője, bármely formában!!!
a bélsár közismertnek számít? :wink:

szal így kívülállóként 1értelműen Rijkaard számlájára írandó a mai barcakudarc, kivéve ha nincs tényleg összeesküvés az öltözőben. Hihetetlen, miért áll vissza ennyire egy csapat, amikor alázni képes. Köszi Fürtös!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.29. 22:15:05

Felhívnám a kedves fórumozótársak figyelmét, hogy a ma esti eszmecserében is változatlanul mellőzendő az ürülék közismertebb megfelelője, bármely formában!!!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
barcakiraly
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2005.09.02. 12:51:41
Tartózkodási hely: Szolnok/Szandaszolos

2008.03.29. 22:14:27

Igen. Ezek a mondatok/szószerkezetek már annyira megszokottak nála, hogy azon sem csodálkoznék ha az utolsó bajnoki után jönne ezzel. Nemtudom hogy ő tudja-e nem félszezonnál járunk?
imadom a spanyol jatekvezetest (L)
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2008.03.29. 22:14:25

Varga Tamás írta:Egy töketlen barom.
Hehe. Bagoly mondja verébnek...
Lehet szidni, és ráhárítani a felelősséget, valamennyire igazatok is van. De ez a Barca, kivétel nélkül, rohadt lelketlenül játszik. Nem érdekel, ha kikapnak küzdve, de így már fel sem húzom magam. Puyol is megmutatta, hogy nem érdemli meg a csk. címet, nem kapitány, a többiek is alibiznek. A csapat felének ki kellene adni az útját...
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2008.03.29. 22:13:29

Hát ja egyhelyben ül és néz ki a fejéből. Mintha nem lenne ötlete, ilyen most a Barca játéka is ötlettelen, és ez nagyban Rijkaard hibája.
Avatar
Blest
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2007.04.06. 21:41:50
Tartózkodási hely: Pécs

2008.03.29. 22:12:54

Ha van valami emberi értékrended, akkor tudod, hogy Völler sokkalta ocsmányabb dolgot csinált. Én nemcsak leköptem volna.
Viszont kora egyik legnagyobb játékosa, mondhatsz akármit. :roll:
jó ezt majd megtárgyalhatjuk, de most szerintem nem ez van napirenden, scak megakadt a szemem rajta, és eszembejutott, tehát leírtam.

Már alig várom a következő magyarázkodó szavakat:
-nem volt szerencsénk
-hiányzott valami a csapatból
-folytatni kell tovább, továbblépni gyorsan
Undorodok már ezektől a betanult meséken, köszönöm nekem elég volt!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Blest 2008.03.29. 22:13:38-kor.
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2008.03.29. 22:12:36

Los Banditos írta:A mostani teljesítménye után márt aztis nehéz elhinni, hogy mi valaha ezzel az emberrel nyertünk egy halom kupát. :roll: Az a legszomorúbb az egészben, hogy állandóan csak ül a kispadon, és nemis "hergeli" a srácokat vagy valami. :(

A kulcsnév: HENK
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.03.29. 22:11:26

A mostani teljesítménye után márt aztis nehéz elhinni, hogy mi valaha ezzel az emberrel nyertünk egy halom kupát. :roll: Az a legszomorúbb az egészben, hogy állandóan csak ül a kispadon, és nemis "hergeli" a srácokat vagy valami. :(
in to exile
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.03.29. 22:11:00

Ennyi volt! Felesleges szidni mint a bokrot, nyártól elköszön a Barcától. Ez biztos.
Nem tudott újjítani ebben az évben,így nem javította ki a tavalyi hibákat. Tehát elég egyértelmű,h mi lesz a vezetők döntése...amiket nyilatkoznak,az csak sablon,meglátjátok,h igazam lesz. Ezért sem kellene őket is ocsmány szavakkal illetni.

Persze egyeseknek meghaladja az értelmi szintjét a normál kritika.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.29. 22:10:14

Blest írta:
lionelmessi19 írta: és tisztelem mint volt játékost, és vagyok hálás neki az eddigiekért, fél órája lassan úgy érzem, hogy ha itt lenne, minimum orrba verném. :(
mint játékost, milyen játékos az aki leköp egy másikat, számomra ez nagyon elszomorító. gerinctelenségnek tartottam, tartom
Ha van valami emberi értékrended, akkor tudod, hogy Völler sokkalta ocsmányabb dolgot csinált. Én nemcsak leköptem volna.
Viszont kora egyik legnagyobb játékosa, mondhatsz akármit. :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
errant
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2007.02.04. 17:20:52
Tartózkodási hely: Gödöllő

2008.03.29. 22:09:52

Nem akarom hosszan leírni.. Csak a lényeget.. Húzzon el de gyorsan rijkaard..
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.29. 22:08:18

Önbecsülés ! Ez az egy dolog amimiatt feláll és azt mondja fiuk ez nem megy tovább nekem!
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
Blest
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2007.04.06. 21:41:50
Tartózkodási hely: Pécs

2008.03.29. 22:08:02

lionelmessi19 írta: és tisztelem mint volt játékost, és vagyok hálás neki az eddigiekért, fél órája lassan úgy érzem, hogy ha itt lenne, minimum orrba verném. :(
mint játékost, milyen játékos az aki leköp egy másikat, számomra ez nagyon elszomorító. gerinctelenségnek tartottam, tartom

LE LEHET MONDANI, Köszönjük!

Akar valamit tenni a csapatért? Azzal tudna a legtöbbet tenni, ha elkotródna!

jóéjt midnenkinek :evil:
Lezárt