Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
barcakiraly
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2005.09.02. 12:51:41
Tartózkodási hely: Szolnok/Szandaszolos

2008.03.29. 21:37:56

Los Banditos írta:Ha van ebben az emberben egy kis önérzet, akkor ma bejelenti a lemondását... :roll:
úgysefogja...ismerjük már...
imadom a spanyol jatekvezetest (L)
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.03.29. 21:36:59

Ha van ebben az emberben egy kis önérzet, akkor ma bejelenti a lemondását... :roll:
in to exile
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.03.29. 20:57:58

Zsolti írta:
Ilúvatar írta:http://www.youtube.com/watch?v=0qLCQRwn ... re=related

2:50 -nél csekkoljátok :D frankie beszót' vkinek xD
Nem beszólt,hanem leköpte Völlert :wink:
Völler beszólt neki, rasszista megnilvánulás volt, ezért köpte le.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.03.29. 17:03:32

Rijkaard köpködöt mint a láma.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2008.03.29. 16:52:14

Ilúvatar írta:http://www.youtube.com/watch?v=0qLCQRwn ... re=related

2:50 -nél csekkoljátok :D frankie beszót' vkinek xD
Nem beszólt,hanem leköpte Völlert :wink:
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2008.03.29. 13:29:38

Hát remélem nem jön Benitez, bár sztem ha egyáltalán eljön Liverpoolból, akkor is a fővárosba veszi az irányt, jobb lenne mindenkinek....
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.03.29. 13:27:27

Boixos írta:nem hiszem el, h mondjuk murinnyó a samuval, ronaldinhóval vagy messivel és xaviékkal nekiállna bekkelős focit játszani, ők erre alkalmatlanok.
de ez vonatkozik a többi edzőre is.
Na igen, ez az egy dolog tartja bennem a reményt Benitezzel szemben is. Viszont őrá tényleg nem emlékszem, hogy valaha is játszott volna szépen. Majd itt beletanul... (esetleg kizárólag livescoron majd követem a meccseket :D )
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.03.29. 13:15:56

http://www.youtube.com/watch?v=0qLCQRwn ... re=related

2:50 -nél csekkoljátok :D frankie beszót' vkinek xD
KépKép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.03.29. 13:15:22

akárki is jönne, azért egy jó edzőnél sztem alapkövetelmény, h a rendelkezésre álló brigáddal (az általa kért kiegészítésekkel, cserékkel), olyan focit játszasson, ami az adott feltételek mellett a lehető legjobb.
nem hiszem el, h mondjuk murinnyó a samuval, ronaldinhóval vagy messivel és xaviékkal nekiállna bekkelős focit játszani, ők erre alkalmatlanok.
de ez vonatkozik a többi edzőre is.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21299
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.03.29. 12:46:03

Meg kiverték a Lyont is, aki már akkor sem volt gyenge, meg asszem a Deportivot is ők ütötték meg, aki ugye egy lengendás párharcot megverte a cimvédőt. Emelett nem is játszottak a csunyán, az akkori Porto egy nagyon kis penge csapat volt, Mourinho mindent megnyert vele. A következő szezonban a Chelseavel az angol bajnokságban legyőzhetetlenek voltak, hihetetlen teljesitményt nyujtottak. A BLban kiütöttek minket, és nem mondh6tjuk, a 2. meccsen csunyán játszottak volna, az 10 perc alatt berendeztek 3 gólt, igaz, a védelmünk Valdessel együt tragédia volt. A Bayernt is ütötték, simán. A Pool megverte őket 1 olyan góllal ami nem haladt át gólvonalon, nem mond6tjuk, h annyira megérdemelték.
A következő szezony gyengébre sikerült egy kicsit, a bajnokságot akkor is lazán nyerték, a BLben meg a legyőzhetetlen Barca verte őket.
3. szezonban jöttek a problémák, megromlott a viszony a tulajdonossal, le kellett igazolni Sevcsenkot, pedig neki nem kellett, Ballack se bizonyult jó igazolásnak, a bajnokságban megerősödtek a riválisok, sok-sok sérülés, közöttük olyan kulcsfiguráknak mint Terry, Cech...szóval egy nagyon rossz helyzetben az erős Mu mögött 2.-ak lettek a bajnokságban, BL elődöntőt játszottak, de a Pool ismét győzött.
A 4. szezonban már Abramovics nem támogadta, nem tudta leigazolni azokat, akiket szeretett volna, a gyenge idénykezdet után le is mondott, de ő legalább megetette ezt, volt benne annyi gerincesség, az itt töketlenkedő dilettánsba még ez sincs meg.
Ami a játékukat illetei, az első szezonban egész jó volt, amit a számok is bizonyitanak, a másodikban már több volt a szenvedős meccs. De azért annyira [auto_cenzúra] nem volt, mint itt sokan elmondják, attól, h utáljátok a cselzit, még reálisabban is lehetne nézni a teljesitményüket. Meg a játékoskeretük sem volt teli olyan játékosokkal, mint pl. itt a Barcelonában. Gondoljunk bele, volt egy betovédlmük egy jó kapussal, a középályán 2 vkp-val nyomták előrébb Lámpa, Robben-mikor nem volt épp sérült, vagy Duff, esetleg Guddy, később Ballack. Elől meg Drogba, Kezman, Guddy, Crespo, majd később Seva, akit Abramovics erőltetett, nem sok sikere lett. Azért ezek nem azok a tipikus labdazsonglőrök. :D
Amúgy ha jönne, nyilván nem rakná ki a fél csapatot... egész egyszerűen nem tehetné meg... másképp ide se jöhetne semmiképp, ez sztem nyilvánvaló. Előbb repül ő, mint bárki a jelenlegi kezdőnkből mondjuk, Zambrot kivéve.
Nehogy azt hidd....
Sztem nem rakná ki a fél csapatot, de nem azért, mert nem engednék meg neki. Ő elmondta, h oda m1, ahol valóban őt akarják, és nem 1 bábot, aki azt csinálja, amit a vezetőség mond neki. A cselziben is akkor tört meg a jég, mikor már Abra beleszólt a dolgokba.

Viszont a ha igaz, a hir, h az Interbe m1, akkor a vezetőség meg eltöketlenkedte a legjobb lehetőséget :x
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.03.29. 12:29:12

Azért ha szépségre játszották volna abban az évben a BL-t, akkor most Giuly is kétszeres BL-győztes lenne. :)

Mondjuk a BL-ben a szerencse mellett jó taktika és fegyelem szükséges. A szép játék főleg a bajnokságban fontos, itthon mindenképpen, idegenben meg kis és középcsapatok ellen. Néha tudni kell földet túrni, mert nem mindenhonnan lehet 3 ponttal távozni Joga Bonitoval.

Scolari nekem is nagy kedvencem, bár úgy üt, mint egy lány, és évek óta nem foglalkozott csapattal napi szinten.

Lippi korántsem akorra démon, mint itt sokan gondolnák, állítólag a Juve sem játszott vele csúnyán, és a 06-os olaszok sem.

Viszont Benitezt és a szép játék fogalmát sosem hallottam még egy mondatban. :)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8692
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.03.29. 09:55:35

lionelmessi19 írta:Fernando: Én azért nem emlékszem olyan sok szép Porto meccsre, a BL-ben legalábbis, a bajnokságról nemtudok nyilatkozni, úgyhogy nemtudok mit mondani. :)
Nem oktalanul nyertek ők BL-t már azis igaz hogy a nagy ellenfeleket a Monaco búcsúztatta Chelsea, Real Madrid stb... De ezért a Porto is kiejtett egy Menjúnájted-et. Eredményesen és ahoz viszonyítva milyen játékos állománya volt akkor a Portonak szépen is játszottak. Deco, Costinha, Maniche középpálya. És ezt most csak azért tudom így elmondani mert Mourinho nevelt belőlek "sztárokat"

De ettől függetlenül nem szeretném José fejét látni a Nou Camp gyepe mellett...
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.29. 09:35:36

grecki írta: Azért túlzásokba se essünk már.Nem kell úgy beállítani a dolgot, mintha csörgőlabdázók lettek volna a pályán. Azért annyira nem volt [auto_cenzúra] a Chelsea játéka.

2004/05: 72-15-ös gk
2005/06: 72-22-es gk

Jó, tudom, ezek száraz adatok, nem feltétlenül tükrözik az akkori játékukat. Taktikusak, fegyelmezettek, eredményesek voltak, nem brillíroztak, de azért megrúgták a maguk góljait. A Barcelonánál nem hinném, hogy betonvédekezésen és kontrán alapulna a játékunk.

De ha már Mourinho. Mostanában úgy vagyok vele, hogy nem feltétlenül örülnék neki. Például, ha a fél csapatot kitenné, mint macskát szrni, akkor nem biztos, hogy ujjonganék örömömben... :)
Hát igen, én nem emlékszem, hogy mennyi gólt rúgtak, de arra igen, hogy siralmas volt a legtöbb meccsük.

Amúgy ha jönne, nyilván nem rakná ki a fél csapatot... egész egyszerűen nem tehetné meg... másképp ide se jöhetne semmiképp, ez sztem nyilvánvaló. Előbb repül ő, mint bárki a jelenlegi kezdőnkből mondjuk, Zambrot kivéve.

Fernando: Én azért nem emlékszem olyan sok szép Porto meccsre, a BL-ben legalábbis, a bajnokságról nemtudok nyilatkozni, úgyhogy nemtudok mit mondani. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8692
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.03.29. 09:20:51

lionelmessi19 írta:Nekem nem kell az a Murinho féle vacak, amit a szovjetek játszottak, mikor bajnokok lettek.
Szted a Portonál egy technikás bajnokságban vacak focit játszottak? Vacak focival nyertek bl-t? Én nem így emlékszem. A Chelsea-s korszakot nem lehet összehasonlítani azzal hogy miylen lenne ha a Barca kispadjára ülne. Más más a két bajnokság
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8692
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.03.29. 09:17:02

grecki írta:
gekkodan írta:Szerintem felesleges olyan edzőkről beszélgetni, akik eddig szóba sem kerültek. Scolari, etc.

Ha kívánságműsor lehetne, akkor Guus Hiddink kellene ide és el lenne intézve minden hosszú távra.

De gyaníthatóan a Benitez-Mourinho-Laudrup-Blanc-Guardiola csoportból kerül ki a befutó, ha Rijkaard tényleg elmegy.
Ez a hármas még viccnek is rossz lenne...
Talán Guardiola és Laudrup igen már Laudrup szépen menetel a Getafevel de vszeg őt megkaparintja a Chelsea. Blanc meg mesés amit elért a Bordeaux-al. Kiesés ellen harcoló csapatból bajnokesélyes csapatot alkotott.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.03.29. 07:42:59

lionelmessi19 írta:Scolarit nagyon birom. Ha valakinek igazán örülnék, az mindenképpen ő volna. Mindig is eredményes volt, és emellé látványos támadó focit játszat.
Persze az ő igazolása nagyon gázos az EB miatt.. bár akár lehet vele előszerződést kötni, úgyis az a lényeg, h kiderüljön, Frankkel mi lesz.
Jó, Scolari, Scolari...Tényleg jó lenne, de ha már másoknál felhoztuk a negatívumokat akkor hozzuk fel nála is. Ahogy én tudom, a portugálokkal már egy jó ideje nem nagyon megy neki, VB is nyögvenyelős volt, és azóta is csinálnak totógyilkos eredményeket nem a saját javukra...

Beniteznek egyébként én sem örülnék. Az átigazolási politikája nem tetszik, ahogy az említett túlzásba vitt rotálás se.

Úgy látszik, Mourinho se lesz befutó. Ezek után nálam marad Lippi meg Scolari, de könnyen lehet, hogy Laportáék egy kevésbé ismert, nem klasszis edzőnek beállított trénert hoznak el, ami ettől függetlenül lehet jó megoldás.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8692
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.03.29. 07:16:06

grecki írta:De ha már Mourinho. Mostanában úgy vagyok vele, hogy nem feltétlenül örülnék neki. Például, ha a fél csapatot kitenné, mint macskát szrni, akkor nem biztos, hogy ujjonganék örömömben... :)
Jelen esetben nem soke sély van rá hogy hozzánk jöjjön José. Térgyal az Interrel. És akkor Roberto Mancini szabad lenne. Örülnék ha a következő állomáshelye Barcelona városa lenne.

Egyébként Mourinho nem hinném, hogy kitenné a fél csapatot, akit kitenne megérdemelné. Szerintem Ronaldinho lenne az első. Deco-t pedig dédelgetné hamár semmit sem csinál + idehozná a Mourinho után síró Drogba-t is. Áh nem kell ide José.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2008.03.29. 06:07:44

Hát, pedig sztem elég esélyes, h kitenné.
Én még mindig azt mondom, hogy ő rendet tudna tenni. Viszont belátom, h nem csak ez az egyetlen megoldás létezik, így nem is ragaszkodom Mourinho-hoz. De azért ne alázzuk már, amit a Chelsea-vel elért, meg a mutatott játékot, mert nem volt az "olyan rossz". Tény, alkalom adtán tuti, h José mellett tenném le a voksom. Ami persze nincs :)
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2008.03.29. 00:12:41

lionelmessi19 írta:Nekem nem kell az a Murinho féle vacak, amit a szovjetek játszottak, mikor bajnokok lettek. Pláne mikor már az se jött össze..
Azért túlzásokba se essünk már.Nem kell úgy beállítani a dolgot, mintha csörgőlabdázók lettek volna a pályán. Azért annyira nem volt [auto_cenzúra] a Chelsea játéka.

2004/05: 72-15-ös gk
2005/06: 72-22-es gk

Jó, tudom, ezek száraz adatok, nem feltétlenül tükrözik az akkori játékukat. Taktikusak, fegyelmezettek, eredményesek voltak, nem brillíroztak, de azért megrúgták a maguk góljait. A Barcelonánál nem hinném, hogy betonvédekezésen és kontrán alapulna a játékunk.

De ha már Mourinho. Mostanában úgy vagyok vele, hogy nem feltétlenül örülnék neki. Például, ha a fél csapatot kitenné, mint macskát szrni, akkor nem biztos, hogy ujjonganék örömömben... :)
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.03.28. 23:58:59

Pontosan!
Most se lennék elégedett ha bajnokok lennénk vagy ilyesmi.Nem az,h nem örülnék mert örülnék,de a játék az szörnyű és nem érdemelnénk meg....

Szóval ha mi itt így gondoljuk akkor gondolom ez hatványozottan igaz kint is.Így nem hiszem,h meg merik engedni maguknak a vezetők,h antifocit játszató trénerünk legyen.

Más kérdés,h lehet Benítez vagy Mourinho meg tudna újulni,de Lippit pl kétlem.
Mindenesetre én maradok Scolari párti.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.28. 23:47:35

Los Banditos írta: Jelenleg szerintem bőven elég lesz, ha eredményesek leszünk. Utánna majd ráérünk a szép, támadó játékra törekedni.
A Nou Camp közönsége, és rajtuk kívül például én nem lennék elégedett, rohadtul nem lennék elégedett, ha bajnokok lennénk, és nem játszanánk szépen, sok gólos meccsekkel. Nekem nem kell az a Murinho féle vacak, amit a szovjetek játszottak, mikor bajnokok lettek. Pláne mikor már az se jött össze..
Benitez stílusát se különösebben birom, de még mindig jobb mint José. Persze ez nem jelenti, hogy kettejük közül az előbbit választanám összességében.
Lippi nálam szóba se jön. Az világ szégyene ocsmányság sztem, amit ő játszat, persze az eredményét ugyanakkor láttuk..

Scolarit nagyon birom. Ha valakinek igazán örülnék, az mindenképpen ő volna. Mindig is eredményes volt, és emellé látványos támadó focit játszat.
Persze az ő igazolása nagyon gázos az EB miatt.. bár akár lehet vele előszerződést kötni, úgyis az a lényeg, h kiderüljön, Frankkel mi lesz.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.03.28. 23:19:35

Mourinho egyre távolabb... remélem Benítez nem közeledik. :) Egy Riise - Alonso - Mascherano - Gerrard kp-sortól a víz kiver még most is. Remélem ha idejön nem rotál orrba szájba, mert belőle kinézem, hogy a csúcsformában lévő Ronaldinho helyett Ezquerrot játszattja, ha épp ő jön a sorban. Az idegenbeli meccseik meg siralmasan deffenzívek.

Reméljük a legjobbakat.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.03.28. 23:11:05

mrmonster írta:
LG írta:Akiknek örülnék: Mourinho, Lippi, Benitez :arrow: Ebben a sorrendben.
Egyik sem a támadó felfogásáról híres, sőt... (egyéni vélemény)
Jelenleg szerintem bőven elég lesz, ha eredményesek leszünk. Utánna majd ráérünk a szép, támadó játékra törekedni.
in to exile
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2008.03.28. 22:54:29

LG írta:Akiknek örülnék: Mourinho, Lippi, Benitez :arrow: Ebben a sorrendben.
Egyik sem a támadó felfogásáról híres, sőt... (egyéni vélemény)
Előre a TITOlusokért!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21299
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.03.28. 22:47:12

Bányász írta: Lehet nem lesz igazam,de sztem nem merik mégegyszer meghúzni azt,h egy "névtelen" emberkét ültetnek a padra.
És sztem ennek a csapatnak most nem is az kell,én jobban hiszek abban,h egy "nagy név" tudja felrázni őket.
Igy van. Most egészen más a helyzet, mások a körülmények, elvárások, lehetőségek. Akkor anyagilak sem voltunk nagyon elengedve, olyan edzp kellett, aki elég olcsón bevállalja, a BLban nem is indulhattunk, a riválisok erőssek voltak nagyon, ugy h eleve nem volt tul sok remény...A másik dolog, h a akkor Rijkaard leigazolása nagyon jól sült el, bár nagy szerencséje volt, h Ronaldinho tavasszal nyujtott vmi parádés produkciót, különban valszeg mehetett volna.
Lezárt