Leo Messi #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4513
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.03.05. 21:39:31

Fernando írta:Szerintem nem egy emberen kéne múlnia az egész csapatjátékunknak! Ha ígyvan megis érdemeljük, hogy elbukjunk mindent... :roll:
Na igen, ez igaz. De valahogy Messi olyan.. mint ferrari jelen a paci... vagy tényleg nemtudom, annyira jó játékos és msot ismertem meg valójában mit is jelent neki a foci, hogy elsírja magát.. hatalmas ember ő. :cry:
Ígyis hozni kell a meccseket, muszáj lesz!!! Mindent Bele Srácok!!! Legalább Messiért küzdjünk most kicsit!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
tagore
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2007.11.11. 10:23:33

2008.03.05. 21:37:47

Messa írta:
tagore írta:BIZTOS, hogy ezért akarta pihentetni. De megint mindenki okosabb volt nála.
Most játszott Messi, tessék. Lehet örülni...
Én baromi ideg vagyok speciel.
tagore! Csak azt ne mondd, hogy Rijkaard eljött Magyarországra, és meghallgatott minket, hogy mi látni akarjuk a pályán és ezért játszatta Messit. :D Na ennyit erről...
Amúgy remélem minél hamarabb visszatér, bár igazatok van, nem kéne elkapkodni, de a Villareal ellen sztem nagy szükség lenne rá.

Bár fensőbbséggel kijelentetted, hogy "erről ennyit", azért, ha megengeded, válaszolnék...
Nem egészen úgy gondoltam, hogy bárkit is meghallgatott. (Mellesleg: olvasom a spanyol sajtót minden nap, az összes újság azt kapacitálta, hogy játsszon Messi, utána meg nyígtak, hogy miért nem.)
A ti hozzászólásaitokat nem olvastam, de - gondolom - hasonlókat írtatok. Csak arra akartam utalni, hogy eléggé szánalmas, hogy mindenki nagy szakértőként okoskodik, aztán valahogy mindig kiderül, hogy az illetékesek többnyire tudják, mit miért csinálnak....
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8674
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.03.05. 21:31:46

Szerintem nem egy emberen kéne múlnia az egész csapatjátékunknak! Ha ígyvan megis érdemeljük, hogy elbukjunk mindent... :roll:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.05. 21:26:52

Sajna a másfél hónap alatt mindent elveszíthetünk... :(
játékunk alapja Messi teljesítménye. Akkor lehet sanszunk nélküle, ha Dinho megrázza magát.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.03.05. 21:03:55

skacok, tudtok adni videót a szerencsétlen Messi sérüléséről? Youtube -ról levan tiltva az összes :shock:

SZERK:
megvan...
http://www.youtube.com/watch?v=d2NhNexIDZY

Fáj a szívem miatta :cry: sohabüdös életben nem fogom lecserélni a banneremet :!: Ő a legnagyobb. Nemérdekel ki mit mond. És mégmindig dühös vagyok, hogy nem kapta meg az aranylabdát, eddig 1x se...
KépKép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.03.05. 20:24:52

Nekem is eszembe jutott már az rengetegszer, hogy azért ilyen sérülékeny Leo, mert ezek lehetnek a növekedeséi hormot serkentő szerek mellékhatása. Reméljük a legjobbakat és várunk vissza Messi!

Én ezt egy megfeszített gitár húrjához hasonlítanám. Feszes a húr, de húzod-húzod, aztán elszakad. Megfoltozod, megint húzod, megint elszakad. És ugyebár nem ellenálló egy életen át a húr, egyszer komolyabban felmondja a szolgálatot. Azért remélem ettől messze van Leo! :(

Szerkeszt gomb!!!
S.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3777
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.03.05. 20:24:41

tagore írta:BIZTOS, hogy ezért akarta pihentetni. De megint mindenki okosabb volt nála.
Most játszott Messi, tessék. Lehet örülni...
Én baromi ideg vagyok speciel.
tagore! Csak azt ne mondd, hogy Rijkaard eljött Magyarországra, és meghallgatott minket, hogy mi látni akarjuk a pályán és ezért játszatta Messit. :D Na ennyit erről...
Amúgy remélem minél hamarabb visszatér, bár igazatok van, nem kéne elkapkodni, de a Villareal ellen sztem nagy szükség lenne rá.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Messa 2008.03.05. 20:25:11-kor.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
socio66

2008.03.05. 20:24:12

Most igazolódik be igazán Henry leigazolása! Ha
ő most nem lenne.....nem tudom mire mennénk
az idény hátralévő részében!
Avatar
Attya
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2005.01.20. 09:47:59
Tartózkodási hely: North Carolina

2008.03.05. 20:23:43

Lehet hüeség amit írok, de én úgy gondolom, h kb 2 havonta el kellene küldeni 1 hétig pihenni....No foci, csak pihenés ( szauna, masszírozás....stb ) vszínűleg az ő teste több pihenést igényel....
"Leo egy egyéniség. Senkihez nem lehet hasonlítani. Idén mindenki Cristiano Ronaldoról beszél, pedig Messi az, akiről érdemes többet beszélni. Ugyan Ronaldo sem rossz játékos, csapattársak vagyunk a portugál válogatottban, csodálatos játékos. Viszont Messi bármikor képes a jó játékra és nem csak akkor, amikor kedve szottyan focizni, ellentétben másokkal.”
DECO
socio66

2008.03.05. 20:22:38

Soha nem láttam még Messi-hez hasonló focistát!
A sok pénzhajhász,érdektelen focista között egy ilyen
tiszta szívből focizó "kisgyerek",aki sír hogyha nem jácchat!
elképesztő,példaértékű játékos! Büszkék lehetünk rá hogy
a Mi csapatunkban játszik!!
Pihenj sokat,gyógyulj meg és bírd ki valahogy ezt nehéz időszakot Leo!
Avatar
BarcandLove
Barça B
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2008.03.04. 20:29:08

2008.03.05. 20:14:27

Szerintem attól hogy most megint lesérült még simán tartozhat a Világ legjobb focisái közé ,hisz van egy kis ideje :lol: még csak 20 éves elötte áll még 1000 mecs nem kell szerintem túlreagálni. H.Larson a sérülése után azt se tudták hogy járni tud-e nem hogy focizni,viszzatért és még jobb volt mint korában... :!:
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.03.05. 18:08:12

szerintem 2 hónapot kéne kihagynia. Valenciaiak által okozott sérülés után is kapkodva tért vissza. Ez nem tett neki jót, pl mikor Henry ideigazolt félgyógyultan játszott. és milett? majd fél élvre kidőlt. ronnie is azt a gyulladást 3 hét alatt kipihente volna. de 2 hét után elkezdett edzeni és meghúzódott... Nem kéne kapkodni! Akkor sem ha "alapembere" a csapatnak :!: :!: :!:
Kép
Més que un club
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.03.05. 18:04:48

JOEY20 írta:...
Ehhez hasonló gondolat már bennem is felmerült. Még ha az nem is, hogy ezek olyan hibák amiket nem lehet orvosolni, de az tény, hogy sérülékeny és valami nincs rendben ott a bokája tájékán. Én nem értek ehhez, de szerintem nem ártana, ha az orvosok csinálnának egy mélyremenőbb vizsgálatot rendszeres megfigyeléssel stb.
Abba pedig bele se merek gondolni, hogy ilyenek miatt nem fog tudni kiteljesedni.
Avatar
JOEY20
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:54:51
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2008.03.05. 17:59:12

Ez az amitől féltem.Eddig még nem mondtam ki de most már nem tudom palástolni, hogy SZERINTEM lehet hogy soha nem fog csatlakozni a legnagyobb futbalsztárokhoz még pedig ezért ami most is történt.Nevezzünk nevén 1 dolog van a focipályán a világon ami megálíthatja Messit ez pedig a sérülés!És eddig mindig meg is álította.Eddig reménykedtem hogy véletlen de most már majdnem biztos vagyok benne hogy nem.Egész egyszerűen nem elég jó hiszen mit számít a technikai tudása Leonak vagy az a hihetetlen ütemérzék(szvsz neki van a legjobb a világon) ha vannak emberek akiket a fizikai adottságuk alapján a focipályára teremtettek és Messi nem tartozik közéjük.Erre a legjobb példa C.Ronaldo aki egy sokkal keményebb fizikai csatákkal teletűzdelt angol bajnokságba játszik és sztem még soha nem hagyott ki 1nél több meccset zsinorban a sérülései miatt.Mert el kell ismerni Roni sem tartana itt ha 10 hónapból 5-6 sérüléssel bajlódna már pedig Messivel ez a helyzet.Pedig leo is járhatna 30/30-as mutatónál(bár nem is ez a fontos) ha legalább 1-2 évig elkerülnék a legkisebb sérülések is.Sérülékenységének okai:talán azok a szerek amik beinditották a növekedéshormonját vagy magában Messi génjeiben keresendő a hiba?Na de kérem aki ilyen játékos annak a génjeiben nem lehet hiba!Vagy mégis? :cry:
Forca BARCA
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.03.05. 17:57:51

Anno Ronaldinho is elsírta magát, amikor Rodriquez santiago kiállította a Zaragoza ellen. Nem tudom, hogy ezek az érzelmi kitörések mennyire őszinték, de Messiből nem nézem ki, hogy színészkedik.

Jobbulást, Lio!
in to exile
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.03.05. 17:57:47

Nagyon megható volt a tegnapi jelenet... Eto,Messi,Ronaldinho,Henry,Xavi,Puyol emberileg is nagyon nagyok Hihetetlen volt a jelenet eto,ronaldinho,puyol,deco mintha a testvérét vigasztalta volna Na a Barcelona ezért több mint egy klub :wink:
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.03.05. 17:47:53

én azt hittem hogy rosszullett, mert alig sántikált valamit. De amikor elkezdett sírni...nem volt egy jó érzés
Bocsi the best Barca-fan
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2008.02.02. 20:28:17
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.03.05. 17:45:55

Varga Tamás írta: Csatlakozom!
Én is elsírtam magam, és nagyon, nagyon szomorú vagyok!
Lio! Nagyon szeretünk! Várunk!
Először nem is tudtam mi történik aszittem h szabálytalanul szerelték aztá a bíró tovább engedte ezé feltette a kezét a fejére de később már tudtam...megsérül...

Egyszerre csak 2-t idézz :wink:

Z.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.05. 17:38:09

Pocsa11 írta:
realm89 írta:Pont láttam az esetet, meg hogy sírt, hát nem semmi ez az ember. Az jutott eszembe, hogy egy 6 éves kisfiú sír, ha nem mehet focizni. És épp ezért nagyon nagy dolog ez, hogy 20 éves fejjel is ennyire őszintén szereti ezt a játékot, hogy sírva fakad, ha arra gondol, hogy nem tud majd játszani...nagyon becsülendő ez a hozzáállás. Mielőbbi jobbulást neki!
Bravó öreg! Legsportszerűbb ember vagy...Le a kalappal. Fantasztikus hsz :wink:
Csatlakozom!
Én is elsírtam magam, és nagyon, nagyon szomorú vagyok!
Lio! Nagyon szeretünk! Várunk!
Kép
Avatar
Pocsa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2008.02.18. 21:07:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.03.05. 17:34:30

realm89 írta:Pont láttam az esetet, meg hogy sírt, hát nem semmi ez az ember. Az jutott eszembe, hogy egy 6 éves kisfiú sír, ha nem mehet focizni. És épp ezért nagyon nagy dolog ez, hogy 20 éves fejjel is ennyire őszintén szereti ezt a játékot, hogy sírva fakad, ha arra gondol, hogy nem tud majd játszani...nagyon becsülendő ez a hozzáállás. Mielőbbi jobbulást neki!
Bravó öreg! Legsportszerűbb ember vagy...Le a kalappal. Fantasztikus hsz :wink:
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8568
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.03.05. 17:21:38

tagore írta:
Slither írta:Lehet hogy ezért akarta Frank hétvégén pihentetni, hogy az ilyet elkerüljük, volt is vmi hogy Messinek kisebb fájdalmai voltak. Egyszerűen nem bírja a sorozatos terhelést, vagy nem tom mi van. Eddig még egy félévet sem tudott végigjátszani, mi lesz itt később... :(
BIZTOS, hogy ezért akarta pihentetni. De megint mindenki okosabb volt nála.
Most játszott Messi, tessék. Lehet örülni...
Én baromi ideg vagyok speciel.
Akkor ennyi erővel sose küldje fel a pályára, mert lehet megsérül.
tagore
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2007.11.11. 10:23:33

2008.03.05. 17:10:49

Slither írta:Lehet hogy ezért akarta Frank hétvégén pihentetni, hogy az ilyet elkerüljük, volt is vmi hogy Messinek kisebb fájdalmai voltak. Egyszerűen nem bírja a sorozatos terhelést, vagy nem tom mi van. Eddig még egy félévet sem tudott végigjátszani, mi lesz itt később... :(
BIZTOS, hogy ezért akarta pihentetni. De megint mindenki okosabb volt nála.
Most játszott Messi, tessék. Lehet örülni...
Én baromi ideg vagyok speciel.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.03.05. 17:06:53

Lehet hogy ezért akarta Frank hétvégén pihentetni, hogy az ilyet elkerüljük, volt is vmi hogy Messinek kisebb fájdalmai voltak. Egyszerűen nem bírja a sorozatos terhelést, vagy nem tom mi van. Eddig még egy félévet sem tudott végigjátszani, mi lesz itt később... :(
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.05. 16:46:36

Ez nem igaz. Fel tudnék robbanni a dühtől!
Az idényben már csak pihenjen, nem kellene erőltetni a játékaát, felesleges. Májusban van három-négy forduló, úgyhogy nyugodtan épüljön fel. Rájár a rúd!
Most inkább többet nem írok, mert nem bírná el a nyomdafesték a szavaimat, a dühömet... :twisted:
Gyógyulj meg! Lassan, nem kell sietni!
Azért megkérdezném, hogy az orvosi stáb mit csinál? Miért veszik fel a hatalmas fizetéseiket? Elkülgeném őket a francba.
Kép
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.03.05. 16:28:37

Ronaldinho&Barca írta:danko ezt nem gondolod komolyan ugye? 1 szezon nálunk, de más clubban se megy ugy el, hogy ne történjen sérülés.
Legfontosabb emberünk kidőlt, most kemény csapatmunkára lesz szükség, kupa, bajnokság, Bl nagyon kemény meccsek következnek, mindent belekell adnunk!!!! Ha nemfigyelünk oda, 1 hónap alatt minden elszáll...
Messinek gyógyulást kívánok, és mihamarabb térjen vissza egészségessen, ma is láttam a bejátszást az eurosport2 sporthíreiben, ahogy pályáról jött le és SÍRT... mindent elárul, bizonyítani akart, és játszani.. hihetetlen egy ember! :cry:

Jobbulást Messi!!!!
Nem azt mondom hanem azt h inkább nyárig ne jáccon mint h élete végiig ezzel a sérüléssel kelljen küzdenie lásd Ronaldo aki 32 évesen valszeg abbahaggya....
Lezárt