Egykori és jelenlegi magyar játékosok

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.02. 19:22:35

Na, most érkezik is egy 30 percre. :)
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.08.02. 16:47:05

18:00-tól a Sport1-en Bologna-Köln meccs lesz, ha valaki szeretné meglesni Nagyot az új klubján annak itt a lehetőség :).
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.28. 00:17:42

Olyan sok különbség nincs aközött, hogy a törököknél vagy az araboknál keresi hülyére magát. Ő már az orosz körútjával elintézte a karrierjét. Ott baromi magas fizetést kapott és nyilván ebből nem nagyon akart lejjebb adni így csak a Bursaspor és társai maradtak. Egy top bajnokságban szereplő középcsapat nem fog egy ilyen szintű játékosnak több millió eurós fizetést adni plusz még fizetni és kéne érte pár millát, teljesen érthető, hogy a kutyának sem kell.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.07.28. 00:07:16

Tényleg csak az arabok látnak potenciált Dzsudzsákban? :?
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.07.27. 23:44:23

A török Milliyet arról számolt be, hogy a Bursaspor elnöke, Ali Ay megegyezett a Dzsudzsák Balázs után érdeklődő arab klubbal a magyar labdarúgó vételáráról.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.18. 16:23:05

Nekem nagyon szimpatikus, ami Nagy Ádi körül zajlik. Még azért ne mnyugodtam meg az olasz bajnokságot illetően, de ideje és lehetősége lesz váltani, ha nem jön be, ebben biztos vagyok. Viszont a menedzserén is úgy érződik, hogy nem a levegőbe beszél, tudatosan alakítják Ádám karrierjét, talán még a Wágner resők is beleszólhatnak, el tudom képzelni. :)
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2016.07.16. 10:04:46

ferninho írta:Ádámot nem befektetésnek vitték oda, hanem komolyan számítanak rá, Donadoni is felhívta telefon, hogy is képzeli el...
Igen, tényleg így néz ki a kép, ez pedig azért sokkal inkább biztató.
Elég korrekt magyarázatot adott a menedzsere:

http://www.nemzetisport.hu/legiosok/leg ... et-2513607

"Az elején eldöntöttük, olyan klubot keresünk, amely nagyon akarja a játékost, ahol az edző, a sportigazgató is ragaszkodik hozzá, ahol komolyan számolnak vele. Voltak nagynevű klubok, csábító anyagi ajánlatok, de sportszakmailag nem soroltuk a komoly érdeklődők közé, aki azt mondta, kifizeti a vételárat, Ádámnak szép fizetést kínál, de azonnal kölcsönadná egy kisebb csapatnak, mert náluk szerintük még nem tud játszani. Az ilyen megkereséseket a játékossal egyeztetve tisztelettel megköszöntük, és mondtuk, reméljük, néhány év múlva találkozunk, amikor már nem akarják kölcsönadni.” (Kövesdi Viktor)
més que un club
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.07.15. 10:15:35

Ádámot nem befektetésnek vitték oda, hanem komolyan számítanak rá, Donadoni is felhívta telefon, hogy is képzeli el... Ha egy szimpla pénzmosoda lenne nagy ívben tojtak volna rá.

Illetve a Bolognánál egy-két magyar megfordult már és kedvelik őket eléggé, Weisz Árpádot nem kell bemutatni, nagy sikereket ért el itt is és Détári is megfordult a csapatnál.

Tudjuk milyen olasz csapatok vannak, akik adogatják körbe a jàtékosokat, de most nem erről van szó.
Ádámnak meg lesz a lehetősége, számítanak rá, onnantól meg csak rajta áll, hogy él-e vele.
madridista
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.07.15. 08:32:50

én sem örülök a Bolognának, mert ha nem sikerül elkerülnie ezt a kölcsönadjuk, megosztjuk a játékjogát, pénzt mosunk vele olasz focis sorsot, akkor tényleg ennyi volt a karrierje. bízok benne, hogy ezt ők is tudták és mérlegelték, mielőtt így döntöttek. ha viszont ezt elkerüli, és a kezdőcsapat közelében tud maradni végig, akkor azért játszhat egy Juve, Napoli, Roma vagy Inter ellen, ami nem rossz, úgy ahogy szem előtt lenne, és akár külföldi csapatba vagy erősebb olaszba is vezethet út. sajnos az tény, hogy nem állítható, hogy erre nagyobb esély mutatkozik, mint az első variációra, de azért bizakodok.

az viszont tuti, hogy most már muszáj lesz felépítenie a fizikumát, mert sajna fején találta a szöget vmi marseillei illetőségű ember, aki azt mondta, hogy nem örülne Ádámnak, mert a testfelépítése olyan, mint egy junioré. ezer százalék, hogy sehol sem azért mondtak le róla, mert a technika képzettsége nincs meg, hanem mert úgy gondolták, hogy többre mennek egy akár butább, de erős játékossal. azt amúgy nem is sajnálom, hogy a Marseillebe nem ment el, az biztos, hogy a francia bajnokságban arra a posztra hamarabb raknak be afrikai játékost.

szóval azért én még bizakodok, ha felhozza a fizikumát akkor az adottságai alapján simán benne van egy bolognai kezdőtagság, nem korszakalkotó zsenikkel kell megküzdeni ott a helyért. így benne van az előrelépés lehetősége. ha kölcsönadják vagy a padon fog ülni, akkor nincs. remélem, ezt ők is átgondolták, miután úgy döntöttek, hogy ide megéri elmenni a Fradiból.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.07.15. 02:06:19

visca el barca írta:
Alfa írta:vajon a Benficaba jön-e akkor
maradjunk annyiban, ha nagyon kellett volna a benficának akkor fizetnek érte 1.5 helyett 2 milliót. azért itt nem barca real kategoriákról van szó, hogy 50 vagy 100 milla.
Hát igen, azért érdemes megnézni, kit igazolt helyette a Benfica. Guillermo Celis kétszer akkora, mint Ádám.

Én sem tartom érthetőnek a döntést egy sportszakmailag ennyire ígéretes játékosnál. De a fizetés biztos jó lesz... Azt, hogy kereste a Leicester meg a Sevilla, elhinném, de nem fogom. A Leicester egy Kanté-klónt igazolt erre a posztra, a Sevilla meg nem innen szemezget, ahogy a Valencia, Soton, stb. sem.

Nagyon nehéz lesz Bolognában megragadni, de hátha. Először is rakja be őt Donadoni a csapatba.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.07.15. 01:07:00

Upsz, akkor ezek szerint nem néztem körül megfelelően. :( Bizakodok mindenesetre
"And my heart will leave you never."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.14. 22:20:31

Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2016.07.14. 21:42:42

Így múlik el a világ dicsősége... Katasztrofális döntés, a karrierjének itt vége. Egy magyar játékosnak nincs 2. lehetőség. Nem fogja megváltani a Bolognában a világot, az olasz alsó-középszerből kitörni nem lehet egy kelet-európainak. Aki oda aláír, a saját minőségét írja alá. Még az Inter meg stb. utánpótlásában is kb. 0% az esélyed valahova bekerülni majd nagy csapathoz. Ilyen 15-16. bolonyákból meg -30. Olyan ez az összes, mint a méreg, szétterjed a korrupt, se füle, se farka hígfs latin szellemiség rajtad is, aztán egy kettőre a debreceni, miskolci, pesti pusztán találod magadat mint egykori tehetség. Aztán meg miután a tengerparti homok kiürül a füledből meg a nap is sz.rabbul süt télen az Alföldön, akkor meg simogatod a lelkedet, meg próbálod csitítgatni, hogy mi lett volna, ha... Ismerős a lemez? Ja, mindegyik magyar játékos az elmúlt 30 évből.

Érthetetlen döntés. Ülök itt, olvasom és nem látok ki a fejemből, hogy pont Ádám csinál ilyet. Pedig egészen megkedveltem már. Nem Ádám, nem te vagy a kiválasztott, hiába dobott egy 'mailt Morpheus. Nevetséges az egész. Elszrtad az estémet, köszi. Fájó pont lesz a felismerésed, de akkor már rég késő lesz... Már most is az.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.14. 20:38:13

visca el barca írta:
maradjunk annyiban, ha nagyon kellett volna a benficának akkor fizetnek érte 1.5 helyett 2 milliót. azért itt nem barca real kategoriákról van szó, hogy 50 vagy 100 milla.
Félreértettél. Nem gondolom úgy, hogy a Benfica lett volna a legjobb választás sőt egyenlőre még nem is Benfica szint a srác. Csak érzékeltetni akartam ezzel a példával, hogy akit különböző külföldi újságok adnak el a Benficanak egy 40 millióért távozó "szupertehetség" pótlásra annak valószínűleg nem csak egy megkeresése van.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.14. 20:24:48

Simán vinnie kellett volna a Marseillenek, úgyis megörülni látszik pár hely a kp-n. Azért azzal vitatkoznék, hogy kiemelkedő EB-je volt, sajnos úgy éreztem folyamat lefelé megy a teljesítménye, s a belgák ellen nagyon ki is jött, hogy fizikálisan nem az igazi. Szerintem sem jó a Bologna, de sok sikert kívánok neki. Olaszoknál talán még fontosabb, hogy valaki beszéljen olaszul, úgyhogy a legelső ez lesz, mert különben könnyen parkolópályára tehetik s nem lenne jó még egy Filkor, hogy na majd ő, aztán kölcsönből-kölcsönbe, cseberből-vederbe.....
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.14. 19:55:31

Alfa írta:vajon a Benficaba jön-e akkor
maradjunk annyiban, ha nagyon kellett volna a benficának akkor fizetnek érte 1.5 helyett 2 milliót. azért itt nem barca real kategoriákról van szó, hogy 50 vagy 100 milla.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.14. 18:36:58

En se orulok annyira, de azert szerintem kezd eledezni az olasz foci. Bar lehet csak en akarom belelatni a jot, de a Juve ujra komoly tenyezo, a Napoliban olyan jatekosok vannak, mint Higu, Jorginho vagy Koulibaly, akik a legtobb nagy csapatba befernenek siman. Az Inter is erosodik szep lassan, jon a pemz a Milanhoz is, talan nem lesz total bukta a kaland. Ott van az Empoli peldaul, Zielinski es Paredes tobb nagy europai klub erdeklodeset is felkeltettek, pedig szinten kis csapatban jatszanak. A tehetseg Adinal is megvan, remelem lesz eselye bizonyitani is, nem csak adogatjak jobbrol balra, mert akkor jo dontes lehet ez vegul.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2016.07.14. 18:14:22

Ettől még az is jobb lett volna, ha marad a Fradiban...
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.14. 18:09:35

visca el barca írta:
mindenki annyit ér amennyit fizetnek érte. ádám ennyit ér. egy braziliából behozott noname feka gyerek ára általában 5 milláról indul. oké h mi marhára látjuk benne a tehetséget, de sztem igazából nem is volt neki más kérője...
Nyilván mi kicsit elfogultak vagyunk vele, de ha levesszük a magyar szemüvegünket akkor is látszik, hogy ebből a srácból simán lehet valaki. Az NSO-s híresztelésekből nem szabad messze menő következtetéseket levonni viszont amikor egy elég nagy portugál lap foglalkozik a címoldalán , hogy vajon a Benficaba jön-e akkor nehezen hiszem, hogy nem volt más kérője.

Az ára meg szerintem bőven nem felel meg a realitásoknak. A benne rejlő potenciál és az EB-n mutatott játékával bőven többet ér mint 1,5 milla. A közelmúltban az NB1-ből több millióért eladott játékosoknál mind jobb ( egyedül talán Besicnél nem). A Fradi simán kérhetett volna és valószínűleg kapott is volna több pénzt.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.14. 17:33:54

Alfa írta:Szerintem is baromi rossz döntést hozott. Az olasz csapatok méltán híresek az elképesztő mennyiségű kölcsönjátékos tartásáról illetve a fiatalokba vetett hit hiányáról. Nem tudom milyen ajánlatai voltak, de ennél még az is jobb lett volna szerintem, hogy ha egy nagy csapat ajánlatát fogadja el. Nagyon szimpatikus és tehetséges srác ezért remélem, hogy sikerül nagy karriert befutnia. Az ára meg eléggé nevetséges. Egy ekkora ígéretért kicsit többet szoktak kérni mint másfél milla. Ha egy Baloghot a Loki eltudott adni 2,2-ért akkor egy Nagy Ádámért bőven kérhettek volna többet.
mindenki annyit ér amennyit fizetnek érte. ádám ennyit ér. egy braziliából behozott noname feka gyerek ára általában 5 milláról indul. oké h mi marhára látjuk benne a tehetséget, de sztem igazából nem is volt neki más kérője...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.14. 17:23:13

Szerintem is baromi rossz döntést hozott. Az olasz csapatok méltán híresek az elképesztő mennyiségű kölcsönjátékos tartásáról illetve a fiatalokba vetett hit hiányáról. Nem tudom milyen ajánlatai voltak, de ennél még az is jobb lett volna szerintem, hogy ha egy nagy csapat ajánlatát fogadja el. Nagyon szimpatikus és tehetséges srác ezért remélem, hogy sikerül nagy karriert befutnia. Az ára meg eléggé nevetséges. Egy ekkora ígéretért kicsit többet szoktak kérni mint másfél milla. Ha egy Baloghot a Loki eltudott adni 2,2-ért akkor egy Nagy Ádámért bőven kérhettek volna többet.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.07.14. 17:15:11

Igen, mondjuk ahhoz képest, hogy kinyilatkoztatta, hogy németbe vagy spanyolba menne, játszós fociba, szépen beigazolt...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.14. 16:54:20

messideco írta:Nagy Ádám :arrow: Bologna

Hivatalos, talán a legjobb döntést hozta. Sok sikert Taljánföldön :)
legjobb? :D viccelsz? :D egy klasszikus emberkereskedő klub, náluk már kb csak a genoa meg a palermo foglalkoztat több embert :D arról nem is beszélek, hogy nagyjából 4-5 játékos van előtte a sorban. nem legyen igazam, de sanszos h már most tolják kölcsönbe...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.07.14. 16:45:39

Nagy Ádám :arrow: Bologna

Hivatalos, talán a legjobb döntést hozta. Sok sikert Taljánföldön :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2016.07.09. 13:53:39

palesz77 írta:Nagy Ádit legújabban a Bolognával hozták össze, de már olyan szinten, hogy hamarosan orvosira megy állítólag.. Kíváncsi leszek, nem tudom ott milyenek a körülmények, ha nem csak csereüzletekből való pénzmosodaként üzemel a csapat, akkor talán nem lenne rossz, de tartok kicsit a dologtól.

szerk.: Közben meg a portugálok szerint ma érkezik Lisszabonba aláírni a Benficához.. :D
Olvastam én is mindkét hírt. :lol:
Mégis a Bologna a valószínűbb jelenleg. Én jobban örülnék egy spanyol vagy német kiscsapatnak (első osztályban), de ő tudja..

szerk.: Elismerte a Bursaspor elnöke, hogy tárgyalnak a Schalkéval Dzsudzsákról! Jaj, bárcsak [-o< [-o<
més que un club
Lezárt