Egykori és jelenlegi magyar játékosok

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.08.19. 10:50:55

MQuCsabi írta:De ne mértem, ha bejutnak a BL-be, miért vált.
Mert a BLben ugyis verőgép lesz belőlük az ázsiója leesne és elbukná az utolsó topligás lehetőséget.Ennyi.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.08.19. 09:58:09

MQuCsabi írta:De ne mértem, ha bejutnak a BL-be, miért vált.
Kap a Legia egy rakat pénzt. Ingyen jött, most 3,5 millió fontért távozik. Élete formájában van, ennyit sosem fog érni többet. BL-ben úgyis feltöri a hátsójukat a háló, nagyon csatárra nem lesz szükség a csoportkörben.
Niko többszörösét keresi, mint lengyelben. Utolsó szalmaszál 28 évesen a topligába. Ő legalább él a lehetőséggel. Szerintem teljesen jó döntés a klubnak és Nikonak is.

Inkább azt nem értem a Fradinál miért nem volt senkinek annyi esze, hogy hasonlóan adják el Nagy Ádámot. Lehetett volna egy EL szereplés talán. Bologna sem indul kupában, simán várhattak volna a cserepadra 1 hónapot.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.19. 08:26:43

De ne mértem, ha bejutnak a BL-be, miért vált.
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.08.18. 23:12:22

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ol-2520975" target="_blank

Egy szezon alatt bejátszotta magát a Premier Leaguebe egy huszadrangú ligából, nem semmi. Bár Abel Hernández mögött nem lesz egyszerű lehetőséghez jutni.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.08.13. 15:08:29

Bob_Marley írta:Guzmics már szinte a Pescara játékosa, megelőlegeztem a feljebb lépést. :D
Erről nem tudtam, akkor nem szóltam :-# :D .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.13. 14:41:35

Guzmics már szinte a Pescara játékosa, megelőlegeztem a feljebb lépést. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.08.13. 14:33:03

Bob_Marley írta:Felemás ez így, mert Guzmics, Nagy Ádi feljebb tudott lépni, de "vöröske"-Dzsudzsák meg lejjebb. És pl Kádárról nem is nagyon hallani, Szalainak azt se tudom már, hogy van-e egyáltalán csapata stb. Többet vártam a menedzserektől. Egy holland, portugál ligákba talán lehetett volna szerződéseket kicsikarni, vagy adta volna magát, hogy Franciaországba. :?
Guzmics se lépett feljebb, már elég régóta a Wislaban jatszik. Dzsudzsák már régóta elveszett, Kádár maradását viszont én se nagyon értem, szerintem ő volt a legjobb magyar az EB-n erre mégse tud előrelépni. Szalai a Hoffenheimben van és úgy néz ki, hogy számítanak rá. Kleinheisler pedig papíron hátralépett, de neki most játékpercek kellenek amit a Darmstadtba bőven megtud kapni.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.13. 14:18:58

Felemás ez így, mert Guzmics, Nagy Ádi feljebb tudott lépni, de "vöröske"-Dzsudzsák meg lejjebb. És pl Kádárról nem is nagyon hallani, Szalainak azt se tudom már, hogy van-e egyáltalán csapata stb. Többet vártam a menedzserektől. Egy holland, portugál ligákba talán lehetett volna szerződéseket kicsikarni, vagy adta volna magát, hogy Franciaországba. :?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.08.13. 13:51:06

Kleinheisler a Darmstadthoz ment kölcsönbe.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.08.12. 23:48:37

Nagy Ádám végigjátszotta a Trapani (Serie B) elleni Coppa Italia-mérkőzést, 2-0-val jutottak tovább, a Bologna Mirante - Krafth, Gastaldello, Maietta, Masina - Pulgar, Nagy, Taider - Verdi, Destro, Krejci összeállításban lépett pályára, tehát jól látható, hogy a szezonra nézve nagyjából a várható alapcsapatot küldte fel Donadoni. Ádám egyébként már edzőmeccsen is nagyon magabiztosan mozgott érzésem szerint, úgyhogy reméljük, ezek jó jelek lehetnek arra, hogy a bajnokságban is a kezdőcsapatban találhassa magát.

Egy olasz Bologna-szurkoló azt írta egy magyar srác kérdésére a Facebook-oldalon a meccs után, hogy nagyon jól játszott Ádám.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.08.07. 22:43:21

geridoss írta:
PCsabi írta:Dzsudzsák -> al-Vahda.
Félelmetes, hogy senki sem tartott rá igényt.
Egyáltalán nem meglepő, Portugália ellen nagyon jól tolta (nem a 2 megpattanó gólja miatt mondom ezt), a többi 3 meccsen a válogatott leggyengébb embere volt. Teljesen szürke egér.
CSK szalagot szépen átdobhatja Gerának ha még lesz válogatott, vagy Guzmicsnak.

Dzsudzsák jelenléte nagyon fontos a válogatottnak, hiszen neki van nagy szája, de, mint futballista, nem nagyon veszik hasznát. Tényleg érdemes visszanézni a másik 3 meccset az EB-ről, konkrétan 0 volt.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.08.07. 22:27:07

Kétségtelen hogy a PSV óta csak a pénz motiválja, de egyébként nem tudok haragudni, egyrészt mert valahol igaza van abban hogy ha valaki csinál valamit akkor a lehető legtöbb pénzért szeretné csinálni, másrészt ő pont az a ritka játékosok egyike aki klubszinten kevés, de a válogatottba mindig kihajtja a belét és húzza a válogatottat rendesen.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.08.07. 19:31:25

Nekem nagy csalódás így az EB után. Maradjon nyilván válogatott, de a karszalagot nyugodtan leteheti, nem méltó rá.
Szép lassan bebizonyosodik, hogy egyénileg nullák a válogatott játékosok, a részsiker az egységes csapat játéknak volt köszönhető.
Kádáron azért tényleg csodálkozom, hogy nem kellett sehová.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.08.07. 15:54:04

Soha senkinek nem kellett, azon kívül, akik megvették. PSV-ben sem tudott védekezni, azóta sem. Ezt nem én mondom, hanem sportközgazdász, azt mondta egy klub sem igazol olyan középpályást, aki nem elég komplex.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.08.07. 15:49:03

PCsabi írta:Dzsudzsák -> al-Vahda.
Félelmetes, hogy senki sem tartott rá igényt. Bár gyanítom a fizetési igényeiből nem igazán adott lejjebb, pedig a 3 millió euró egyik európai középcsapatnak sem lehet elrettentő, olyan szintet meg szerintem bőven megüt... A heti 70.000 $-os fizu már kicsit túlzó. :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.07. 14:32:34

PCsabi írta:Dzsudzsák -> al-Vahda.
jól tette. a kutyánsk nem kell, innentől már csak a minél több pénz a cél.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.08.07. 14:01:30

Dzsudzsák -> al-Vahda.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.08.03. 18:43:37

Alcantara írta:
Feast4 írta: Gyanítom a fizetési igényéből nem ad lentebb, ráadásul már 29 éves elmúlt szóval nem is biztos hogy lehet rá hosszú távú befektetésként gondolni.Ha annyira nehezen szokik hozzá megint az új közeghez mint most akkor kb. masszív emberhátrányt jelent vagy két hónapig.Ez se igen szól mellette.A Hertaval is azért nem tudott megállapodásra jutni mert nem adta le a fizetését.Nem az elit liga neki a lényeg hanem hogy pénzt keressen.Valahol igazat is adok neki, már túl van a kísérletező korszakán még a VBig viszont bőven kihúzhatja a karrierje.Most kell a lóvét behúzni ameddig teheti.
Amit leírtál, az éppen nem igaz semmilyen formában. Már tavaly is kijelentette, hogy jóval kevesebbért is játszana Dárdai irányítása alatt. Az emberek szeretik pénzéhesnek beállítani, mert nagyrészt irigyek, hogy halomra kereste magát. Tény, hogy rossz szerződést kötött a menedzsere több alkalommal. Ott borult a bili, amikor a PSV-nél 1 éve volt hátra és lett volna lehetőség kicsit várni egy jó ajánlatra Európából. Vörösbaranyai rábeszélte a hosszabbításra a hollandoknál és onnan, abból a hosszú kontrkatusból már nem volt megállás, akkor a PSV kiárulta a legjobbjait jó pénzért. Nem volt sok beleszólása, jöttek a dagesztániak, nagyratörő tervekkel, tömérdek pénzzel.
Azzal az egy aláírással kikerült az irányítás a kezéből.
A Dinamónál azért annyira rossz nem volt, ott egy baj volt, nem tudott igazából védekezni és azt ha jól emlékszem Zsirkov profin megoldotta helyette. Viszont rengeteget fejlődött e tekintetben, ez meglátszott a válogatottnál a védekezésén.
Törökország megint csak vakvágány, de oda sem volt beleszólása nagyon, mivel el akarta a Dinamo passzolni és senki nem adott érte sok pénzt.

Amennyiben annyira pénzéhes lenne, már régen aláírt volna az arabokhoz, nem várna a Hertha ajánlatára. Lehet odamegy, mert nem lesz más megoldás, de arra esküdni mernék, hogy elsődleges cél a Bundesliga neki még utoljára.Van benne még becsvágy és elegendő tűz.

Rettentő divat ebben az országban őt bántani, alázni internetes fórumokon, de ő is kijelentette, hogy a sajtóban keringő hírek (Liverpool, Juventus stb...) mind újságírói kreálmány volt a lapszám és kattintás emelésére. Nagyon jól tudja ő, hogy nem sztárjátékos, de nekünk akkor is a legjobb játékosunk az országban, akár szeretik akár nem.
Hát ezt azért cáfolja az hogy a Herta tavaly azt közölte hogy a játékos és az ő álláspontjuk nem illett össze.Na vajon mibe bem tudtak megegyezni?

Nem is ez a lényeg, sajnos elitligahoz már késő ahogy mondtad az ügynöke belehajszolta abba a horrorisztikus orosz üzletbe onnantól kikerült az európai körforgásból ezzel vége is lett.Nem a pénzt sajnálom én tőle ki kell mondani aki az egész fiatalságát profi sportra áldozza minimum hogy megfizessék.A baj az hogy nem volt benne akkor elég tökösség és inkább tutira akart menni vagy/lehet nem érezte magában az erőt.Ezt csak ő tudhatja.

Más dolog.Én személy szerint most Ádám miatt aggódom.Eleve fiatal tehetségként olaszba menni másrészt az ő fizikumával és pont egy ilyen csapatba...

Eddigi Bologna meccsek amiket láttam okés hogy még ez csak felkészülés da ha ez ilyen lesz, akkor a bentmaradás se lesz egyszerű.Ha meg kiesnek akkor lehúzható a karrierje a wc-n...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.08.03. 18:08:18

hank1ee írta:
palesz77 írta:Na, most érkezik is egy 30 percre. :)
Hogy játszott ma Ádám?
Néztem, de minek. A Bologna- ból nem lógott ki. Passzai pontosak voltak, hajtott, de maga a csapat egy nagy rakás.... Kikaptak 1:0-ra a hajrában kapott góllal.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.08.02. 23:22:47

Király Gábor lemondta a válogatottságot. Mindent köszönünk Mackókapitány :( =D>

Link
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.02. 23:02:47

hank1ee írta:Hogy játszott ma Ádám?
Nem tudom sajna, 7-8 percet láttam, az alatt kb 4-szer ért labdába, azokat jól megjátszotta, különösebb kockázat nélkül, utána mennem kellett focizni. De aki végignézte, az leírhatná. :D
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2016.08.02. 23:00:21

palesz77 írta:Na, most érkezik is egy 30 percre. :)
Hogy játszott ma Ádám?
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.08.02. 21:03:47

Feast4 írta: Gyanítom a fizetési igényéből nem ad lentebb, ráadásul már 29 éves elmúlt szóval nem is biztos hogy lehet rá hosszú távú befektetésként gondolni.Ha annyira nehezen szokik hozzá megint az új közeghez mint most akkor kb. masszív emberhátrányt jelent vagy két hónapig.Ez se igen szól mellette.A Hertaval is azért nem tudott megállapodásra jutni mert nem adta le a fizetését.Nem az elit liga neki a lényeg hanem hogy pénzt keressen.Valahol igazat is adok neki, már túl van a kísérletező korszakán még a VBig viszont bőven kihúzhatja a karrierje.Most kell a lóvét behúzni ameddig teheti.
Amit leírtál, az éppen nem igaz semmilyen formában. Már tavaly is kijelentette, hogy jóval kevesebbért is játszana Dárdai irányítása alatt. Az emberek szeretik pénzéhesnek beállítani, mert nagyrészt irigyek, hogy halomra kereste magát. Tény, hogy rossz szerződést kötött a menedzsere több alkalommal. Ott borult a bili, amikor a PSV-nél 1 éve volt hátra és lett volna lehetőség kicsit várni egy jó ajánlatra Európából. Vörösbaranyai rábeszélte a hosszabbításra a hollandoknál és onnan, abból a hosszú kontrkatusból már nem volt megállás, akkor a PSV kiárulta a legjobbjait jó pénzért. Nem volt sok beleszólása, jöttek a dagesztániak, nagyratörő tervekkel, tömérdek pénzzel.
Azzal az egy aláírással kikerült az irányítás a kezéből.
A Dinamónál azért annyira rossz nem volt, ott egy baj volt, nem tudott igazából védekezni és azt ha jól emlékszem Zsirkov profin megoldotta helyette. Viszont rengeteget fejlődött e tekintetben, ez meglátszott a válogatottnál a védekezésén.
Törökország megint csak vakvágány, de oda sem volt beleszólása nagyon, mivel el akarta a Dinamo passzolni és senki nem adott érte sok pénzt.

Amennyiben annyira pénzéhes lenne, már régen aláírt volna az arabokhoz, nem várna a Hertha ajánlatára. Lehet odamegy, mert nem lesz más megoldás, de arra esküdni mernék, hogy elsődleges cél a Bundesliga neki még utoljára.Van benne még becsvágy és elegendő tűz.

Rettentő divat ebben az országban őt bántani, alázni internetes fórumokon, de ő is kijelentette, hogy a sajtóban keringő hírek (Liverpool, Juventus stb...) mind újságírói kreálmány volt a lapszám és kattintás emelésére. Nagyon jól tudja ő, hogy nem sztárjátékos, de nekünk akkor is a legjobb játékosunk az országban, akár szeretik akár nem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.02. 20:27:58

messideco írta:Tényleg csak az arabok látnak potenciált Dzsudzsákban? :?
dzsudzsáknak volt egy kimagaslóan jó éve a psv-ben azóta abból él. sajnos mi magyarok hajlamosak vagyunk mindenkibe belelátni a világsztárt, de valahogy nem hiába nem kellett még csak egy normalis középcsapatba se. igazából se a macskakajában, se a dinamoban, se a töröknél nem tudott semmit felmutatni... valószinuleg vhol ő is tudja ezt nagyon jól és ha van egy kis esze, akkor így 30-hoz közel elmegy az arabokhoz és halálra keresi magát nulla lötyögéssel.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.08.02. 19:41:10

messideco írta:Tényleg csak az arabok látnak potenciált Dzsudzsákban? :?
Gyanítom a fizetési igényéből nem ad lentebb, ráadásul már 29 éves elmúlt szóval nem is biztos hogy lehet rá hosszú távú befektetésként gondolni.Ha annyira nehezen szokik hozzá megint az új közeghez mint most akkor kb. masszív emberhátrányt jelent vagy két hónapig.Ez se igen szól mellette.A Hertaval is azért nem tudott megállapodásra jutni mert nem adta le a fizetését.Nem az elit liga neki a lényeg hanem hogy pénzt keressen.Valahol igazat is adok neki, már túl van a kísérletező korszakán még a VBig viszont bőven kihúzhatja a karrierje.Most kell a lóvét behúzni ameddig teheti.
Kép
Lezárt