Aranylabda, FIFA Év Játékosa

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
csoho
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006.03.17. 13:59:49

2006.11.28. 22:15:13

R.M.C.F írta:
kirakatcsapatba igazolt.
Akkor nem követed az eseményeket mert a Real Madridba igazolt a nyáron...
Követem az eseményeket. Kirakatcsapatba igazolt.
csoho
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006.03.17. 13:59:49

2006.11.28. 22:12:46

Elfogult vagyok ugyan, ezt elfogadom, de ennek ellenére nem Ronaldinhonak adnám a címet, mert ő, úgy érzem, kicsit elszállt magától, annak ellenére, hogy BL- és bajnoki győzelemre vezette a csapatot, és remek cselekkel és gólokkal örvendeztette meg a szurkolókat.
Nálam Henry az első idén, és Ronaldinho a harmadik, és választhattok, hogy melyik világbajnok legyen a második. De vegyétek figyelembe a fenti érveket...
Sorry, h ilyen hosszú voltam, de ez vhogy bennem volt... :)
Éljen mindenki, aki megérdemelten kapta a díjat, és éljen a Barca meg Katalónia! :)
Minden jót!
csoho
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006.03.17. 13:59:49

2006.11.28. 22:06:40

Itt folytatom, hogy nem legyek egyszerre olyan hosszú...
Szóval egy bundagyanús csapat játékosait szerintem alapból kicsit háttérbe kellene szorítani, az életműdíjakat más fórumon kiosztani, az egész éves teljesítményt pedig jobban értékelni. Egyedül Henry dobogós helyét érzem igazságosnak, mert ő mind a BL-, mind a VB-döntőben ott volt, remekül játszott, és hátán vitte a csapatot, és csak azért nem mondom, hogy már évek óta megérdemelné, mert én magam mondtam, hogy nem életműdíjat osztunk... (pardon, osztanak).
Oké, a BL- és a spanyol bajnoki egyéni elismeréseket is kiosztoták már, ez igaz. Nade vessük össze, ki az, aki összességében jobban játszott ebben az évben, ki nyújtotta a legjobb teljesítményt, ki hogy szerepelt az egyes (rangos) tornákon, és kinek mennyire sikerült elszórakoztatni a közönséget. Jah, és ki az, aki (legalábbis majdnem) egész évben a pályán volt, mert pl Zidane-ról ez nem mondható el.
R.M.C.F

2006.11.28. 22:03:36

kirakatcsapatba igazolt.
Akkor nem követed az eseményeket mert a Real Madridba igazolt a nyáron...
R.M.C.F

2006.11.28. 22:02:23

Igen.Én meg arra emlékszem amikor hozzánk igazolt és a sajtó fujta hetekig hogy jaj jaj jaj nem tud a Realba beilleszkedni és nem megy neki a játék.......azt már nem nézték a szokásos "hergeljükanépetaMadridellenmertaztleheteladni" ujságírók hogy a szövegük idején az 5 fordulóban 4 góllal a góllövő lista élén állt középpályásként és meccsenként 2-3 olyan ziccerpassza volt a mit Rauléknak illet volna berúgni...
csoho
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006.03.17. 13:59:49

2006.11.28. 22:01:02

Namost egy pillanat! Ha életműdíjat adunk, akkor kapja Zizou, sőt, ha vébéaranylabdát adunk, talán még akkor is. DE ne haragudjatok, ez az éves teljesítményért jár!! A vébéért mindenki megkapta a vébén a saját kis díját - ha jól tudom, cannavaro lett a vébé legjobb védője. Ezen kívül mit csinált: belekeveredett egy bundabortányba csapatával, majd elhyagta a süllyedő hajót, és "csekély" összegért, amit zsebre vágott, egy kirakatcsapatba igazolt. Elismerem, hogy jó védő, de ez még nem ér aranylabdát. Azért nem, mert ez egy éves díj, amibe beleszámít a nemzeti bajnokság, (miből őt és csapatát kizárták, a barca ellenben megnyerte), és a nemzetközi klubtorna - ebben a kategóriában a legrangosabbat pedig talán mindenki tudja körünkből hogy ki birtokolja...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21174
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.11.28. 21:45:06

Azért a Zidane nemcsak a brazilok meg taljánok ellen volt jo :roll: Az egész VBn jol nyomta, talán a csoportmeccseken kicsit halványabb volt, de akkor az egész csapat fos volt..utánna viszont varázslás jött :!: Joggal lett ő a VB legjobbja, és nagyon sajnáltam, h ugy hagyta abba, ahogy...mert 1 ekkora zsenihez nem volt mélto befejezés, mert bizony ő volt a korxak legnagyobb zsenije :!: És az is tulzás, h a realba nem csinált semmit...jol emlékxem pár golt lőtt, és volt mesterhármasa is.
R.M.C.F

2006.11.28. 21:39:50

Nem is 100 percet volt jó.Tény hogy Zizu megöregedett és elfáradt.De még így is okozott örömöt nekünk jó pár meccsen.

Ő volt a legnagyobb.Állva néztem sokszor a meccseit régebben..
Avatar
windu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 285
Csatlakozott: 2006.02.23. 14:06:57

2006.11.28. 21:08:04

Zinedine Zidane
Zinedine Zidane
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.11.28. 20:55:58

már elnézést, de nem az alapján rangsorolják a zsugásokat, h ki, hány bélcsavarodást osztott ki, hanem, h az adott időszakban hogyan játszott.
mivel zidane semmit sem csinált a brazilok elleni meccsén, és a vb-döntőbeli erős félóráján kívűl, az első 20ba sem kellett volna beférnie.
de végülis lesz.rom, nem sajnálom tőle a helyezését, bár azt kétlem, h mondjuk a samu kevesebbet csinált volna nála, mégis mögötte végzett.
PUYOL-XAVI-INIESTA
R.M.C.F

2006.11.28. 20:45:54

Boixos írta:na, bejött a papírforma...
én csak azt nem értem, h mondjuk a berber az ebben az évben bemutatott cirka 100 percnyi önmagához méltó játékával és egy fejessel, hogyan tudott az 5. lenni? kaká meg annyira [auto_cenzúra] volt, h még a 10be sem fért be?
így viszont holnaptól olcsóbb lesz a kalmópirin. hála a fabiót támogató gyógyszergyáraknak.
röhej ez az egész.
Én meg azt nem értem hogy a Berber hogy tudta hülyére szi***tni az egész világot ugy hogy olyan betegsége volt amitől nem sok ember sportolt volna magas szinten. Fizikailag nem tudta felvenni a versenyt senkivel sem a betegsége miatt...mégis hányan kerültek bélcsavarodásssal kórházba a cselei miatt?
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2006.11.28. 20:44:21

ja az igaz!! De NE HASONLITSUK össze a két játékost mert RONALDO egy másik Dimenzió!! ő 2002-ben többet tett Brazíliáért mint az egész olaszválogatott beleértve(buffon cann)stb.. meg a sok gagyi olaszországért!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2006.11.28. 20:28:42

Ronaldinho 17 írta:Sztem megérdemelte Cannavaro,a VB igenis számítson sokat!Emlékezzetek hogy Ronaldo miért kapott aranylabdát 2002-ben!
Na én már ezzel sem értettem 1-et!
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
ruszok
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2006.01.12. 20:44:41
Tartózkodási hely: Köln

2006.11.28. 20:15:01

akkor sem helyén való, mert nem csak az első helyezett lehet a vitatárgya.(szerintem)
nem hallgatta valaki a petőfi rádión a sporthíreket?
felolvastak egy pár kommentárt, minden szakember leosztotta a francia újságírókat, hogy miért is adták ennek a kannát várónak a díjat,de a legdurvább az a nyilatkozat: "igy már nincs értéke ennek a díjnak"

azt hiszem hogy ez mindent elárul :!:
nem emlékszem kiknek a nyilatkozatát olvasták be, mert csak 1/2 füllel hallottam
sosevót
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.28. 19:59:11

ozsimiki írta:
Subinho írta: a VB-ig egyértelmű a legjobb 3: ronaldinho, henry, eto'o. a VB-n Cannavaro, a VB óta Henry és Kaká, tehát egyszerű a képlet... 8)
Annyiban vitatkoznék csak,h VB óta Henry sem az igazi, ezt Wenger a fáradtsággal magyarázza,ami valószínűsíthető is,és ezért adott neki pihenőt is... szerintem Vb óta Drogba (nem a kedvencem,sőt...),és Kaka,és hogy mondjak 1 Barcást is: Iniesta :twisted:
igen vb óta henry sem játszik jól, sőtt. nem az van h nem megy neki, hanem egy kis nagyképűséget és flegmaságot vélek felfedezni a játékában.

Iniesta mellet pedig a barcából még messi is az őszi szezon pontenciális arnylabda eséllyesei közé tartozna sztem.
sőtt...
De mostantól ismét ronaldinho lesz a legjobb remélem.
már rég vártunk rá, h visszatérjen a játékkedve, és látszik ismét h nem focizni felejtett el, hanem egészen mást dolgok befolyásolták az eddigi játékát.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.11.28. 19:01:37

na, bejött a papírforma...
én csak azt nem értem, h mondjuk a berber az ebben az évben bemutatott cirka 100 percnyi önmagához méltó játékával és egy fejessel, hogyan tudott az 5. lenni? kaká meg annyira [auto_cenzúra] volt, h még a 10be sem fért be?
így viszont holnaptól olcsóbb lesz a kalmópirin. hála a fabiót támogató gyógyszergyáraknak.
röhej ez az egész.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21174
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.11.28. 18:58:13

Ronaldinho 17 írta:Sztem megérdemelte Cannavaro,a VB igenis számítson sokat!Emlékezzetek hogy Ronaldo miért kapott aranylabdát 2002-ben!A Juve-ban is jól játszott,a bundáról nem ő tehet!
Na, legalább rajtam kivül is igy gondolja vki :) De sztem ez már tul van tárgyalva :roll:
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2006.11.28. 17:56:24

Sztem megérdemelte Cannavaro,a VB igenis számítson sokat!Emlékezzetek hogy Ronaldo miért kapott aranylabdát 2002-ben!A Juve-ban is jól játszott,a bundáról nem ő tehet!
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.11.28. 17:51:22

Pesze hogy sokat számít de azért ottvan a BL meg a bajnokságok.Cannavaronak ebből egyik sem sikerült sőt még bundába is keveredtek.A VB-n meg nem volt olyan kiemelkedően jó.Sok emlékezetest nem csinált azon kivűl hogy magasba emelte a kupát.

Akkor inkább már Buffon.
in to exile
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21174
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.11.28. 17:47:52

Ifjuság :!: Mit csodálkoztok, h a VB olyan sokat számit :?: VB négy évenete 1x van, és a legnagyobb sportesemény a világon. Még jo, hogy az számit :!:
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2006.11.28. 16:50:36

ruszok írta:én arra számítottam, hogy ha nem Dino, akkor Kaka kapja meg, mert ő, vagy Henry nagyon, vagyis igazán megérdemelték volna.de ez a Fabio??ezek szerint nem csak Olaszországban volt bunda, hanem a franciákat is megvették. de ezek tényleg nem normálisak.
és hogy az év játékosa is lett?na az meg külön nevetséges.ezek mi szerint osztályoztak?
jo kérdés!!

ez valahogy nem derül ki :wink: de biztos megmagyarázta már valaki! :roll:
VISCA EL BARCA
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.11.28. 16:44:10

Subinho írta: a VB-ig egyértelmű a legjobb 3: ronaldinho, henry, eto'o. a VB-n Cannavaro, a VB óta Henry és Kaká, tehát egyszerű a képlet... 8)
Annyiban vitatkoznék csak,h VB óta Henry sem az igazi, ezt Wenger a fáradtsággal magyarázza,ami valószínűsíthető is,és ezért adott neki pihenőt is... szerintem Vb óta Drogba (nem a kedvencem,sőt...),és Kaka,és hogy mondjak 1 Barcást is: Iniesta :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ruszok
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2006.01.12. 20:44:41
Tartózkodási hely: Köln

2006.11.28. 11:46:31

én arra számítottam, hogy ha nem Dino, akkor Kaka kapja meg, mert ő, vagy Henry nagyon, vagyis igazán megérdemelték volna.de ez a Fabio??ezek szerint nem csak Olaszországban volt bunda, hanem a franciákat is megvették. de ezek tényleg nem normálisak.
és hogy az év játékosa is lett?na az meg külön nevetséges.ezek mi szerint osztályoztak?
sosevót
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.11.28. 11:42:34

Titinho írta:Az utolsó szóig egyetértek Houllier nyilatkozatával! Nem lett volna szabad Cannavaro-nak adni. Azért kapta meg mert volt 1! jó hónapja egész évben? Hűű. Nagyon de nagyon nem értek vele egyet! Ott van Henry: angol gólkirály lett már nemtudom hanyadjára, BL döntőig vitte a csapatot, a VB-n is jó teljesítményt nyújtott. Most Henry érdemelte volna meg.
Na meg, hogy az Év Játékosa is Cannavaro? Ugyan már. Ahogy Eto'o mondta: Ez egy vicc! Csak azért kapja meg Fabio mert volt a nyáron 8 jó meccse? Ennyi erővel Ronaldinho vagy Eto'o is kaphatná ( na meg persze Henry) mert ők legalább a tavasszal olyan formában voltak mint senki a világon! Szégyen lenne ha megkapná! És az nem 1! hónap volt és 8 meccs, hanem 20-22 meccs!!!
Visca el Ronaldinho!!!!
a VB-ig egyértelmű a legjobb 3: ronaldinho, henry, eto'o. a VB-n Cannavaro, a VB óta Henry és Kaká, tehát egyszerű a képlet... 8)
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2006.11.28. 11:40:06

Az utolsó szóig egyetértek Houllier nyilatkozatával! Nem lett volna szabad Cannavaro-nak adni. Azért kapta meg mert volt 1! jó hónapja egész évben? Hűű. Nagyon de nagyon nem értek vele egyet! Ott van Henry: angol gólkirály lett már nemtudom hanyadjára, BL döntőig vitte a csapatot, a VB-n is jó teljesítményt nyújtott. Most Henry érdemelte volna meg.
Na meg, hogy az Év Játékosa is Cannavaro? Ugyan már. Ahogy Eto'o mondta: Ez egy vicc! Csak azért kapja meg Fabio mert volt a nyáron 8 jó meccse? Ennyi erővel Ronaldinho vagy Eto'o is kaphatná ( na meg persze Henry) mert ők legalább a tavasszal olyan formában voltak mint senki a világon! Szégyen lenne ha megkapná! És az nem 1! hónap volt és 8 meccs, hanem 20-22 meccs!!!
Visca el Ronaldinho!!!!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Lezárt