Ami sehova nem tartozik

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.08.21. 18:22:25

off:

gratulálok magamnak

on:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.21. 17:15:40

Ez a Samsunsport kiakasztó,igénytelenség mintaképe!
Ez is a sport bulvárlapja... :evil:

cikk1:
http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=15568
leírja,h Ronnie szabadrúgása után fejelte Xavi a győztes gólt...

cikk2:
http://www.samsungsport.hu/hir.php?id=15586
cikk címe: Büntetést kap a dúrcás Eto'o,de a cikkben egyszó sincs,h kapna valamiféle büntetést is :!: :x
Másik: a vezetőedző a hajrában lecserélte, hát ha a félidő a hajrá...
SZÁNALMAS!
+
Nemzeti Sport Online is az,már 17óra is elmúlt,és mégcsak 1cikket sem közölt a BARCÁRÓL,hogy mellesleg megnyerte a spanyol szuperkupát!!!
Utolsó spanyol hír: Újabb játékost igazol a Real...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.21. 17:06:06

Viharral kapcsolatban,szerintem minden hsz-ban van igazság!
Az is igaz,h az ember el tudja dönetni,h akar e menni,az is,h kellett volna szólni nekik,stb...

Írtátok azt is,h van net,és mindenki meg tudja nézni,h milyen idő lesz,stb..
Azért szerintem egy átlagos családnak(mert volt bőven ilyen tegnap) nem az fordul meg a fejében,hogy húú mielőtt megyünk megnézem valahol,nehogy óriási vihar legyen...hanem inkább elkészülnek,és esetleg raknak el egy esernyőt,mert ki tudja? lehet esni fog

Na csak azt akarom ezzel mondani,h NEM az a másfél millió ember volt elővigyázattlan aki kiment!

Más:
40 perc alatt lehetettlenség lett volna elküldeni őket,de csak több lehetőségük lett volna,mint abban a pillanatban amikor kitör a vihar :!: Sokkal nehezebb viharban "menekülni",mint előtte...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2006.08.21. 15:57:55

húúúú, na sikerült lebetegednem! Szerintem arcüregy, vagy valami nyavaja gyulladás, és most tömöm magamba a neo citran-t, valami citromolajat, na meg sört, de csak módjával!

Aki tud tuti gyógymódot írjon!

Holnapra meg kell gyógyulnom, mert dolgomat intézem, és attól függ, hogy tudok e menni a találkára, vagy nem!
Setupboy
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006.07.27. 19:36:57

2006.08.21. 15:14:51

Vito írta: amennyiben 40 perccel a tüzijáték előtt a már ott lévő másfélmillió embernek azt mondják, hogy induljanak haza, mert viharos erejű szél lesz, akkor szerinted nem lett volna tragédia?

másfél millió ember.
nem tízezer.
ok, sry a vehemenciáét, de én is átéltem a zűrzavart... előszöris valszeg tragédi lett volna, mert annyi ember valszeg ha már kiment végignéz egy tüzijátékot, és lexarja a 'vihart'. DE! biztos lett volna pár értelmes, átérzi a súlyát, és nem kellett volna megfosztani őket attól hogy mi lesz.. ha ugyse mennek haza, minek nekik megmondani h vihar lesz? nem? igy gondolod :?
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.08.21. 15:10:59

Setupboy írta:
Vito írta:egy szó erejéig:

a tüzijátékra felnőtt emberek mentek ki, illetve vitték ki a gyermekeiket.
mindenki számára elérhető a médiából az időjárás-jelentés, akik képesek a mérlegelésre és a jó döntés meghozatalára és az esetleges kockázatvállalásra.
Szegeden is volt már olyan, hogy a tüzijátékot egy kis eső, villámlás kísérte.
Te ennyire csőlátókörű vagy már bocsánat? Csak azért mert ezt nem tudjátok elmesélem:
Igazából a rendőrség 8kor kapta a meteorlógusoktól a hírt (azt se értem mér nem napokkal ezelőtt, ezzel a technikával...) hogy nagy szél 100km/h -ás várható :shock: , ekkor a rendőrség úgy öntött, közösen az önkormányzattal, meg ugye főpolgármester urunkkal, hogy mivel ennyi pénzt beleöltek, sok reklámkiadás elveszne, már nem viszakoznak..... ők már tudták ezt 8kor.... és ne mond nekem vito hogy te hallottad bárkitőlis h ennyire itéletidő lesz! Mert ha én hallottam volna, énse mek ki!
Nem hallotam, még csütrötökön is azt mondták, h jön a kánikula holnaptól a jövő hétig... stbstb. egyetlenegy szóval sem említették, ill: védéken előfordulhatnak apró nyári záporok, zivatarok... igen, gratulálok
először is nyugalom.

másodsorban nem hiszem, hogy a hsz-emre ilyen vehemenciábval kellene reagálni.

nézd!
nehogy azt mondd már, hogy direkt nem tették közzé az ítéletidőről szóló híreket.
azt jelezték szombatra, hogy vihar lesz. ennyit és nem többet.

21.00-kor kezdődik a tüzijáték, szerinted 20.00-kor kapták meg az infót a 100km/h-s szélről (ha egyáltalán tényleg ezt mondták nekik. nemtudhatja senki sem, hacsak nem a rendőrfőnök, vagy a met szolgálat vezetőjének az ismerőse az ember). körülbelül 10-20 percbe beletelik, amíg döntés születik, mert azért másfél millió emberről volt szó.
amennyiben 40 perccel a tüzijáték előtt a már ott lévő másfélmillió embernek azt mondják, hogy induljanak haza, mert viharos erejű szél lesz, akkor szerinted nem lett volna tragédia?

másfél millió ember.
nem tízezer.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.08.21. 15:07:55

barcafan írta:Vito azt mondta, h mindenki utána tud nézni az időjárásjelentésnek, és az alapján eltudja dönteni, h kimegy vagy nem...
Igen, aki akrja, tudhatja, h mien idő lesz, pl ha IDE KATTINT, láthat egy radarképet, amit állandóan frissítenek és ezen lehet látni, hogy hol mekkora eső volt/van, amiből azért értelmes ember tud következtetéseket levonni... egyébként ajánlom még a www.met.hu -t is, onnan is el tudjátok érni ezt a radarképet(Az idő az általános világidőt jelzi Mo-i időhöz hozzá kell adni 2 órát)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Drigo 2006.08.21. 15:13:36-kor.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.08.21. 14:57:49

Zsolti írta:az meg a másik,hogy mondjátok má meg,hogy mi a fene értelme van a töüzijátééknak...pukkan,meg fénylik,és erre osrszágos szinten nemtom hány millót,vagy inkább miliárdot költenek...valaki meg közben éhenhal..tökéletesen fölösleges sztem. :roll:
Dettó,nincs egy normális korházunk,nincsenek normális utak,és akkor ilyen sz*rságokra kell költeni a pénzt.Ez ugyanaz mint a homokóra,200 millióba került asszem és még nemis használják. :?
in to exile
Setupboy
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2006.07.27. 19:36:57

2006.08.21. 14:54:59

Vito írta:egy szó erejéig:

a tüzijátékra felnőtt emberek mentek ki, illetve vitték ki a gyermekeiket.
mindenki számára elérhető a médiából az időjárás-jelentés, akik képesek a mérlegelésre és a jó döntés meghozatalára és az esetleges kockázatvállalásra.
Szegeden is volt már olyan, hogy a tüzijátékot egy kis eső, villámlás kísérte.
Te ennyire csőlátókörű vagy már bocsánat? Csak azért mert ezt nem tudjátok elmesélem:
Igazából a rendőrség 8kor kapta a meteorlógusoktól a hírt (azt se értem mér nem napokkal ezelőtt, ezzel a technikával...) hogy nagy szél 100km/h -ás várható :shock: , ekkor a rendőrség úgy öntött, közösen az önkormányzattal, meg ugye főpolgármester urunkkal, hogy mivel ennyi pénzt beleöltek, sok reklámkiadás elveszne, már nem viszakoznak..... ők már tudták ezt 8kor.... és ne mond nekem vito hogy te hallottad bárkitőlis h ennyire itéletidő lesz! Mert ha én hallottam volna, énse mek ki!
Nem hallotam, még csütrötökön is azt mondták, h jön a kánikula holnaptól a jövő hétig... stbstb. egyetlenegy szóval sem említették, ill: védéken előfordulhatnak apró nyári záporok, zivatarok... igen, gratulálok
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.08.21. 14:38:02

Teljesen felesleges 100milliókat beleölni ebbe a tűzijátékba.

Más felől megközelítve...3éve asszem autók robbantak fel meg égtek ki a tűzijáték után Budapesten, és több helyen tűz ütött ki...

A cég hibája, aki rendezte.Ki rendezte tegnap?Ugyanaz a cég.Érdekes hogy nem tom kinek a kije, vagy kinek származik ebből pénz, de roppant érdekes hogy egy olyan eset után még hagytaák őket újból rendezni, nem is először.

A tegnapi nap az szomorú...Időjárás jelentésre hagyatkozva mentek ki az emberek Vito szerintem. Sose jön össze mostanában az előrejelzésük, felénk legalábbis nem.

Vihar hirtelen jött...De, nem 1 állomás van ahol megtudják állapítani hogy mi is közeledik, és egy ekkora rendezvény előtt, ami ennyi embert vonz, talán jobban körültekinthetőbbek lehetnének.


Fel kel mindenre készülni, ez a tegnapi esetből is látszik.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.08.21. 13:06:30

az meg a másik,hogy mondjátok má meg,hogy mi a fene értelme van a töüzijátééknak...pukkan,meg fénylik,és erre osrszágos szinten nemtom hány millót,vagy inkább miliárdot költenek...valaki meg közben éhenhal..tökéletesen fölösleges sztem. :roll:
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2006.08.21. 12:49:44

A hajósokra gondolok még, az volt szerintem nagyon necces ott a káoszban.
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.08.21. 12:44:12

egy szó erejéig:

a tüzijátékra felnőtt emberek mentek ki, illetve vitték ki a gyermekeiket.
mindenki számára elérhető a médiából az időjárás-jelentés, akik képesek a mérlegelésre és a jó döntés meghozatalára és az esetleges kockázatvállalásra.

vihart jeleztek előre és úgy gondolom, hogy egy átlagos nyári zápor, vagy zivatar nem okozhatott volna tragédiát.
arra valószínűleg senki sem számított, hogy ilyen ítéletidő lesz.
mert ez az volt: nem vihar, hanem ítéletidő.


Szegeden is volt már olyan, hogy a tüzijátékot egy kis eső, villámlás kísérte.
volt, aki hazament, volt, aki maradt.

úgy gondolom, hogy a tegnapi tragédiára nem lehet felelőst találni, a véleményem akkor lenne más, ha a balesetek valami olyan anomália miatt keletkeztek volna, amelyek hibás összeszerelésre, fel nem robbant bombákra lettek volna visszavezethetőek.

az időjárás sajnálatos módon nem válogat.
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2006.08.21. 12:36:41

Silvanus írta:
Drigo írta:Silvanus!most van az m1 hírek extra a néni ott azt mondta:a meteorológusok a vihar előtt 1 órával kiadtak egy tájékoztatástm, hogy mi készülődik, de azt a szervezők nem vették figyelembe....Ez önmagárét beszél
Most engem akarsz meggyőzni? Hagyjuk már...

Figyelmeztess 1,5 millió embert, és küld őket haza 1-2 órával az esemény előtt... menne?

Na, tényleg hagyjuk, mert aztán még itt elkezdi valaki a politikát is blekeverni, hogy ez, meg az a felelős (bár már azon se lepődnék meg...)...
Talán szerinted senki sem felelős azért ami történt? Ez egyszerű baleset volt, és kész?
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.21. 12:25:13

Annácska..:) :D
http://www.szinesbulvarlap.hu/index.php?cpage=today

minden apró mozdulatot leírnak részletesen....:D
a talpas részen hanyatdőltem..:D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.08.20. 23:36:45

Jó sztem is hagyjuk írtam lejebb, hogyha elküldtek volna mindenkit haza, akkor lehet h rosszab lett volna (amúgy mondta, h beszakadt egy emelvény, gondolom sokan voltak rajata az nem a vihar miatt lehetett, ott min 3 halott volt).A politikát tényleg nem kéne idekeverni nem erre az oldalra való.Jövőre biztos felkészülnek mindenre csak az a baj, h mindig egy ilyennek kell volna történnie ahhoz, hogy valami másként legyen.


Akkor bocsi Los, csak ott volt az :) szal ez és emiatt gondoltam.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.08.20. 23:36:25

Drigo írta:
Los Banditos írta:Pártai Julcsi a legjobb,ő még sosem tévedett. :)
Azt hiszem, h ettől most megkímélhettél volna minket ez most nem az a pillanat, h viccelődni kéne.
Ezt egyáltalán nem viccnek szántam,ő mindig megmondja percre pontosan.Az már más kérdés hogy a szervező bizottság nem vette ezt figyelembe.
in to exile
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.08.20. 23:33:23

Drigo írta:Silvanus!most van az m1 hírek extra a néni ott azt mondta:a meteorológusok a vihar előtt 1 órával kiadtak egy tájékoztatástm, hogy mi készülődik, de azt a szervezők nem vették figyelembe....Ez önmagárét beszél
Most engem akarsz meggyőzni? Hagyjuk már...

Figyelmeztess 1,5 millió embert, és küld őket haza 1-2 órával az esemény előtt... menne?

Na, tényleg hagyjuk, mert aztán még itt elkezdi valaki a politikát is blekeverni, hogy ez, meg az a felelős (bár már azon se lepődnék meg...)...
"Més Cuen un Club"
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.08.20. 23:32:57

Los Banditos írta:Pártai Julcsi a legjobb,ő még sosem tévedett. :)
Azt hiszem, h ettől most megkímélhettél volna minket ez most nem az a pillanat, h viccelődni kéne.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.08.20. 23:31:09

Pártai Julcsi a legjobb,ő még sosem tévedett. :)
in to exile
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.08.20. 23:29:02

Silvanus!most van az m1 hírek extra a néni ott azt mondta:a meteorológusok a vihar előtt 1 órával kiadtak egy tájékoztatástm, hogy mi készülődik, de azt a szervezők nem vették figyelembe....Ez önmagárét beszél
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.08.20. 23:28:52

Most mondták,h 1 órával a kezdés előtt tudták a szervezők a vihart...szemét bagázs :evil:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Lezárt