Ludovic Giuly #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.12.12. 20:22:39

Én személy szerint több variációt is el tudok képzelni:

Giuly, Ezquerro, Saviola el (ebből csak az argentín távozásának nem örülnék, bár Ezquerrónak nem volt sok esélye a bizonyításra).

Preferencia sorrendem:

1. Henry megvétele (legkevésbé valószínű)

Ronaldinho, Eto', Messi, Henry kvartett rotálása, mint ahogyan az a nyártól is lett volna, ha eljön. Állandó csere Gudjohnsen.

2. Luque megvétele + Dos Santos

Baloldalon és középen is bevethető, többet lehetne pihentetni a triumvirátust

3. Dos Santos beépítése

Játszani ugyan még csak videókról láttam, de a képek alapján bíztató. Játszhatna mindkét szélen.

4. Egy szélső szerződtetése: vagy fiatalt, vagy valami rutinos rókát.
pl Jesus Navas, Arizmendi, Etxeberria, Yeste
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.12.12. 19:59:10

Okés, közös nevezőre ebben a témában nem fogunk jutni.
Viszont kíváncsi lennék a játékoslistádra, aki:
-Giulynél jobb
-Messi cseréje akar lenni (nem akarás kérdése, de úgyis az lesz)
-pár meccs kihagyás után is jó formát tud nyújtani
-bármikor hozzá tud tenni a meccshez, ha beáll
-könnyedén beilleszkedik a Barca játékába(ezt már csak én tettem hozzá)

Csak maradj objektív. :wink:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.12.12. 19:46:52

Kralo írta:Okés. Nézzük sorjában:
Nem akarunk lemaradni a Chelsea és Real mögött igazoljuk le C.Ronaldot vagy Joaquint vagy Kakát (mind1 csak felkapott neve legyen az illetőnek), végülis majd csak elüldögélnek a kispadon.
Nem mondod fantasztikus teljesítménynek, de mérget vennék rá, ha Messi csinálja ugyanezt, akkor százával jöttek volna hsz-ek a topicjába, és készültek volna a rajongói videók (persze lehet hogy nem tőled).
Egyébként ne haragudj nem akartam személyeskedni meg letámadni. Csak betelt a pohár, hogy a csapat szerényebb képességű játékosait sokan elküldenének, pedig ők legalább olyan fontos részei a csapatnak.
Giulyt például mindig a Barca bonus playerének tartottam, mindig akkor lep meg pozitív értelemben, amikor a leginkább kell.
Figy, mondtam én egy szóval is, hogy vegyük meg a világ legjobb szélsőjét???????? Segítek, nem mondtam ilyet. Olyan játékos kell, aki képes elfogadni, hogy nem ő lesz a namber van, ahogy Torrente barátunk mondaná. De, Guily-nél mindenképpen jobb képességű játékos kell! A Werder ellen jól játszott, de mi van a maradék húsz meccsel kábé, ahol szintén pályára lépett? Olyan kell, aki be tud ugrani bármikor és hozzá tud tenni a játékhoz, ha valakire nem lehet számítani. A jövőben is lesznek sérülések és formaingadozások, és nem mindig lesz rá ennyi ideje, hogy formába lendüljön.

Legyük objektívak, Giuly egyáltalán nem cselez jól, rossz a helyzetkihasználása, gyenge a védőmunkája. Nála szerintem jobbra van szükségünk!

Azért mert én így gondolom, még messze nem biztos, hogy így is lesz, majd a vezérkar eldönti, mi a CSAPAT érdeke! Én így látom, te úgy.
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.12.12. 19:38:19

Kralo írta:Nem mondod fantasztikus teljesítménynek, de mérget vennék rá, ha Messi csinálja ugyanezt, akkor százával jöttek volna hsz-ek a topicjába, és készültek volna a rajongói videók
Én is ugyanezt mondtam, amit a Werder ellen játszott, amig a csapat is(20 percig) az fantasztikus volt, írtam is, hogy az még Messi becsületére is válna csak néztem, hogy vajon mit reggelizhetett, vagy talán bevett 1-2 speed-et, vagy mittom én.

Lényeg, hogy nem kis szerepe volt azon a meccsen, hogy ilyen hamar eldöntöttük.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.12.12. 19:35:05

Okés. Nézzük sorjában:
Nem akarunk lemaradni a Chelsea és Real mögött igazoljuk le C.Ronaldot vagy Joaquint vagy Kakát (mind1 csak felkapott neve legyen az illetőnek), végülis majd csak elüldögélnek a kispadon.
Nem mondod fantasztikus teljesítménynek, de mérget vennék rá, ha Messi csinálja ugyanezt, akkor százával jöttek volna hsz-ek a topicjába, és készültek volna a rajongói videók (persze lehet hogy nem tőled).
Egyébként ne haragudj nem akartam személyeskedni meg letámadni. Csak betelt a pohár, hogy a csapat szerényebb képességű játékosait sokan elküldenének, pedig ők legalább olyan fontos részei a csapatnak.
Giulyt például mindig a Barca bonus playerének tartottam, mindig akkor lep meg pozitív értelemben, amikor a leginkább kell.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.12.12. 19:21:14

Kralo írta:Csak tudnám miért kell rászállni mindig egy-egy játékosra... hol Oleguer hol Giuly. :x Giuly hány gólt szerzett Barcelonában eltöltött első szezonjában? Az hogy tavaly és idén már nem tud ennyit nyújtani nem csoda, van elötte egy Messi. Ő csupán akkor kerül sorra, ha Messi sérült vagy pihen. Ennek ellenére tavaly Milan ellen ő lőtte a továbbjutást eldöntő gólt, idén ő adta az első gólpasszt egy sorsdöntő mérkőzésen a BL-ben. Első 20 percben meg fantasztikusan játszott... De még lehetne kiemelni róla dolgokat, Monacoban se volt béna gyerek.
Grecki mi az, hogy nem a múltból kell megélni??? Werder elleni meccs az bizony nagyon rég volt...

Ez pedig az én véleményem volt.
Először is nem szálltam rá senkire. Mindig azon agyalok, hogyan lehetne jobb a csapat. Per pillanat úgy látom, hogy nélküle (vki mással) jobbak lehetünk még ennél is. Az erősítés pedig szükséges, ha nem akarunk lemaradni a Chesea, a Real, vagy bánom is én kik előtt. Még egyszer mondom, én nem utálom őt, de a jelenlegi teljesítményével nem vagyok kibékülve. A Werder ellen jól játszott az elején (a fantasztikus jelző szerintem egy kicsit erős), elismerem. De ezért még nem változik meg a véleményem vele kapcsolatban.
Amit meg felsoroltál vele kapcsolatban, az bizony mind a múlt, kivéve a Werder elleni meccset...

A kultúrált véleményformálás pedig szerintem nem takarja a másik támadását
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.12.12. 19:06:45

Csak tudnám miért kell rászállni mindig egy-egy játékosra... hol Oleguer hol Giuly. :x Giuly hány gólt szerzett Barcelonában eltöltött első szezonjában? Az hogy tavaly és idén már nem tud ennyit nyújtani nem csoda, van elötte egy Messi. Ő csupán akkor kerül sorra, ha Messi sérült vagy pihen. Ennek ellenére tavaly Milan ellen ő lőtte a továbbjutást eldöntő gólt, idén ő adta az első gólpasszt egy sorsdöntő mérkőzésen a BL-ben. Első 20 percben meg fantasztikusan játszott... De még lehetne kiemelni róla dolgokat, Monacoban se volt béna gyerek.
Grecki mi az, hogy nem a múltból kell megélni??? Werder elleni meccs az bizony nagyon rég volt...

Ez pedig az én véleményem volt.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.12.12. 19:03:31

Ú, bocsánat, erről teljesen megfeledkeztem...:D :D :D
Na, megyek vissza számvitelt tanulni... :( :( :( :( :( :(
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2006.12.12. 19:00:41

grecki írta:....Mondom midezt úgy, hogy a mai napig ő a kedvenc játékosom!!!!
Oke elfogadom ervelesed ;) eleg logikusnak tunt ! DE ne feledd 2006ban rugta a golt a milannak es meg 3 hetig 2006ban vagyunk tehat az szamit jelennek az ideji ev :DD
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2006.12.12. 18:49:53

Gyerekek nem mindenkinek vannak ám gumiból a lábai meg az ízületei, hagyjuk már szegény Gyulát.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.12.12. 18:43:56

Szakacs írta:
grecki írta:Asszem 5 méterre még én is tudok pontosan passzolni, úgy hogy védők nem zavrnak benne, de sztem mg a nem létező 10 éves unokaöcsém is...
Gondolom akkor is utaltad amikor golt lott a milannak, sot egy akarmilyen magyar jatekos is megcsinalta volna pont ugy :roll: leveszi es ballal kozelrol, pontosan hm :roll:
1 szóval sem mondtam, hogy utálom, de egyszer volt Budán kutyavásár... Eltalálta piszkosul, nem mondom, gyönyörű gól volt, csak hát nem a múltból kell élnie. A jelenlegi teljesítménye alapján ítélem meg, én nem vagyok megelégedve vele, még akkor sem, ha az utóbbi meccseken jobban játszik. De ez az én véleményem, nem muszáj egyetértenünk. Az viszont biztos, hogy nem vagyok egyedül így.
Ennyi erővel nem kellett volna elküldeni Kluivertet sem, hiszen több, mint 100 gólt rúgott a Barca mezében... Pedig jó döntésnek bizonyult, mert jött Eto'o, ő meg sehol sincs már. Mondom midezt úgy, hogy a mai napig ő a kedvenc játékosom!!!!
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2006.12.12. 18:16:00

grecki írta:Asszem 5 méterre még én is tudok pontosan passzolni, úgy hogy védők nem zavrnak benne, de sztem mg a nem létező 10 éves unokaöcsém is...
Gondolom akkor is utaltad amikor golt lott a milannak, sot egy akarmilyen magyar jatekos is megcsinalta volna pont ugy :roll: leveszi es ballal kozelrol, pontosan hm :roll:
Tiziano Crudeli fan :!:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.12.12. 17:59:05

Asszem 5 méterre még én is tudok pontosan passzolni, úgy hogy védők nem zavrnak benne, de sztem mg a nem létező 10 éves unokaöcsém is...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.12.12. 17:53:13

grecki írta: Adott egy gólpasszt a Werder, meg a Sociedad ellen. És akkor mi van? Ezt egy átlagos magyar futballista is meg tudta volna tenni.
A végén még kiderül, h te is meg tuttad volna tenni :roll:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2006.12.12. 17:19:37

Szerintem is menjen csak nyugodtan, de csak nyáron. Véleményem szerint ő egyik olyan jellemző tudással sem rendelkezik, amitől egy szélső jó szélső lesz. Maximum a gyorsasága az, ami elfogadható, de sem cselezőképességben, sem beadásban, sem helyzet-kihasználásban nem veszi fel a versenyt még a kategóriája középmezőnyével sem.

Adott egy gólpasszt a Werder, meg a Sociedad ellen. És akkor mi van? Ezt egy átlagos magyar futballista is meg tudta volna tenni. Mindkét esetben nagyon eltolódott az ellenfél védekezése, tök üresen kapta a labdát (véletlenülk sikerült levennie) aztán bepasszolta középre. Ettől még nem ájulok el a teljesítményétől. Abban mondjuk igazatok van, hogy bele kell lendülnie,mert nem állandó kezdő (még jó) Messi mögött, de azért játszott már annyit ebben az idényben is, hogy erre ne lehessen fogni.

Vegyk meg Henryt (talán összevesznek annyira Wengerrel) és megoldódnak a problémák! Esetleg 2 Santos is be tudná tölteni sztem ezt a szerepkört is, bár ő inkább bal oldali játékos, ha nem tévedek... Esetleg Jesus Navas, ha mindenáron szélsőt akarunk igazolni!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.12. 16:19:53

Egyetértek.Bár kissé esetlen néha,azért nyerő ember lehet Giuly-ahogy már eddig is volt párszor,és lesz is még.
Szerintem is szükség van rá.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.12.12. 15:56:35

Egyetértek az előttem szólóval:)

Giuly-ra szükségünk van, ha elkapja a fonalat, akkor nagyon hasznos tagja tud lenni a csapatnak... csak így tovább Gyula!!!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.12.12. 15:41:31

Ha rajtatok múlna, akkor Galaktikusokat csinálnátok a Barcából... :(
Guilyre igen is szükség van! Más - hasonló kvalitású - nem hiszem, hogy hajlandó lenne padozni egy Messi mögött... Nem lehet mindenki világsztár! A szürke munkásokra is szükség van, nem csak a sztárokra! Ha Guily nem férne be a Barcába, akkor nem itt játszana! Ideje lenne elfogadni...
Ez a világ legjobb csapata! Ha több sztár lenne a csapatba, akkor hatalmasat buknánk... Erre volt példa a Real, vagy korábban az Inter...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.12. 15:13:46

LG írta:[
Egész éves munkákát sztem ne nézzük, mert csere volt :!: A Bremen ellen meg azt se felejtsd el, h adott 1 golpaszt+nagyon jol játxotott. Nekem mind1, h m1-e, vagy marad, de ha jol játxik, akkor ismerjük már el azt is :!:
Egész éves munkáját nézhetjük, mert nem volt csere.
az esetek 90%-ában ő játszott, mert Messi sérült volt, és most is az.
És hát ez az egész éves munka szerintem közel sem elég meggyőző ahhoz, h szezon végénél tovább megtartsuk őt...

Elismerjük azt is ha jól játszik. El is ismertük, h a werder ellen magához képest jól tolta, de azért nézük meg jobban: 2. félidőre például teljesen eltűnt. 1. félidőben pedig két óriási ziccert hagyott ki, a másodiknál pedig miatta nem lett gól, amit aztán kipattanóból sem tudott üres kapura tenni.
Szóval amikor azt írod, h ismerjük el a jó játékát, akkor tedd hozzá, h magához képest... :wink:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.12.11. 17:01:57

Barcaforever írta:
Los Barrachos írta:Ma is dícséret illeti Gyulát, kitette szívét-lelkét a csapatért és meg is hálálta a közönség a vastapsal, amit többedmagával kapott, bár az 1-0 miatt nem felhőtlen az öröm. Giuly viszont felszántotta a pályát és ugye ő adta Ronaldinhónak a gólpasszt. Örülök, hogy magára talált Ludo :!:
Jah persze, eszméletlen magára talált.Ez a Soceidad hanyadik a bajnokságban? :oops: :roll:

Azért nehogy már megint Isten legyen mert az utolsó helyezet csapat ellen tud vmit felmutatni.Hál'isten h legalább ellenük....

Azért nézzük már vissza az egész éves munkáját. :shock:

Pl:Werder Bremen.Az vmi hatalmas volt mikor Guddy kapufája előtt ugrált fel-le a labda elöl. :lol: A folytatást meg sztem meg se említem.

Én bizony nem állok ki mellette, játszik de nem úgy ahogy egy barcelonai jobb oldali középpályásnak kéne. :o
Egész éves munkákát sztem ne nézzük, mert csere volt :!: A Bremen ellen meg azt se felejtsd el, h adott 1 golpaszt+nagyon jol játxotott. Nekem mind1, h m1-e, vagy marad, de ha jol játxik, akkor ismerjük már el azt is :!:
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2006.12.10. 20:30:08

Barcaforever írta:Jah persze, eszméletlen magára talált.Ez a Soceidad hanyadik a bajnokságban? :oops: :roll:

Azért nehogy már megint Isten legyen mert az utolsó helyezet csapat ellen tud vmit felmutatni.Hál'isten h legalább ellenük....

Azért nézzük már vissza az egész éves munkáját. :shock:

Pl:Werder Bremen.Az vmi hatalmas volt mikor Guddy kapufája előtt ugrált fel-le a labda elöl. :lol: A folytatást meg sztem meg se említem.

Én bizony nem állok ki mellette, játszik de nem úgy ahogy egy barcelonai jobb oldali középpályásnak kéne. :o
Csak azt felejted el, hogy előtte Messi játszott azon a poszton, alig kapott lehetőséget, most neki önbizalmat kell szerezni, és pont az ilyen Sociedad elleni meccsekkel tudja jól visszanyerni önbizalmát és régi formáját, amikor idekerült a Monacótól. Lesz még jobb is Giuly :!:
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2006.12.10. 18:36:29

Szerintem a nyáron el kell adni amíg pénz kapunk érte. A jobb oldalra pedig Messi mellé tartsuk meg Saviolát. Ő is tud a jobb oldalon is játszani.
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2006.12.10. 18:22:01

Enrique írta:Én most is elküldeném. :wink:

Nem tudom, én továbbra sem látok semmi fantáziát a játékában... Annyi kínálkozó lehetőségből, amennyi előtte adódik meccsenként, sokkal, de sokkal jobban is ki lehetne jönni... :roll:
azért el nem küldeném(max idény végén :twisted: ), mert azért mostanában fényévekkel jobban játszik, mint ahogy ezelőtt, persze nem azt mondom, hogy maradjon örökre.Annyit írtam, hogy ha szídjuk amikor gyenge, akkor dicsérjük meg már, ha jól játszik, nekem kellemes csalódás az ő játéka, remélem kitart Messi gyógyulásáig.

az tény, hogy a góllövéssel hadilábon áll, de a széleket jól meghukodja, és remekül készít elő, mint egy szélső.Persze nem lennék szomorú, hogyha néha gólt is rúgna :twisted:
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.10. 18:04:14

Barcaforever írta:
Los Barrachos írta:Ma is dícséret illeti Gyulát, kitette szívét-lelkét a csapatért és meg is hálálta a közönség a vastapsal, amit többedmagával kapott, bár az 1-0 miatt nem felhőtlen az öröm. Giuly viszont felszántotta a pályát és ugye ő adta Ronaldinhónak a gólpasszt. Örülök, hogy magára talált Ludo :!:
Jah persze, eszméletlen magára talált.Ez a Soceidad hanyadik a bajnokságban? :oops: :roll:

Azért nehogy már megint Isten legyen mert az utolsó helyezet csapat ellen tud vmit felmutatni.Hál'isten h legalább ellenük....

Azért nézzük már vissza az egész éves munkáját. :shock:

Pl:Werder Bremen.Az vmi hatalmas volt mikor Guddy kapufája előtt ugrált fel-le a labda elöl. :lol: A folytatást meg sztem meg se említem.

Én bizony nem állok ki mellette, játszik de nem úgy ahogy egy barcelonai jobb oldali középpályásnak kéne. :o
Erről van szó.
Jövőre mennyen, és jöjjön Dos Santos, vagy vki más.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.12.10. 18:02:20

mixer írta:Én birom Gyulát.Amellett, hogy vannak elképesztő(gyenge) mecsei,ha kell mindig oda teszi magát és fontos gólokat lő.Elég sok helyzetet kihagy, de nem tudnék a helyére jobbat aki tűri a padot és hasznos is lenne. :wink:
Go Gyula :!: :!: :!:
Hát azért azt az állítást akár vissza is szívhatnád, h nem tudsz mást, aki az ő posztjára jobb és tűri a padot...
Azért én tudnék kapásból egy párat...nézz csak körül a barca b-ben, vagy akárhol európában. Giuly még ha messi a kezdő, akkor is sokat lépett pályára, és sokan vannak, akik örülnének a barca kispadjának, ha kb. ennyit játszhatnának. És a legtöbben azért jobbak nála...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Lezárt