Victor Valdés

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Viki
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009.01.08. 12:13:05

2009.04.26. 10:37:05

szerintem jó volt V.V. ugy sajnáltam mikor gólt kapot de igy izgalmasabb lenne ha ma győzne a Madrid annak nagyon örülnék :D végre valami szorakozás és győzőn a jóbbik...
Valdes a király!!!
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.04.26. 10:08:17

lehet hogy szerintetek VV miatt ment el a meccs és rajta hozott a Valencia 1 pontot, de akkor ebben ugyanennyire hibás Messi is meg Xavi is meg Eto'o is, mert ők meg nem rúgták be a helyzeteiket :wink:
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2009.04.26. 10:03:40

Véleményem szerint V.V. egyértelműen benne volt a gólban!!! AZ egy dolog hogy puyol is ott szerencsétlenkedett,de szerintem:

1. ezt a labdát V.V. meg akarta fogni, csak nagyon mellé nyúlt lehet azért mert akadályozták, nem tudom.

2. szerintem éppen ezért mert ekkora volt a tömörülés elég lett volna ha belebokszol egyet és akkor nem kéne itt vitáznunk!!!

szerintem fölöslegesen vállalt túl nagy kockázatot!!! a meccsen nyújtott összteljesítménye viszont rendbe volt!!!
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2009.04.26. 09:44:54

Tudjuk,hogy míg mi V.V.-n bukunk pontokat,addig a madrid Cassillason hoz sokat,ebben mindig jobbak.
Persze nem csak rajta ment el,Puyol is benne volt,meg a valencia is jó volt de ez van.
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.04.26. 09:38:47

Villa két másodpercig nem engedte tovább VV-t, ezek után pedig Puyol is zavarta. Mégis, hogyan fogja meg a labdát?

Persze, ez is az ő hibája volt...
.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.04.26. 09:00:41

én úgy láttam a visszajátszásból, hogy valdes kezei közül repült át a labda :x :oops: tehát megfelelő magasságban volt, de hagyta hogy elrepüljön :oops:

ezt a fatális hibát... EPIC FAIL :!:
KépKép
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2009.04.26. 08:37:20

Az első gól totálisan VV hibája! Szép lesz, hogy a potyái ellenére övé lesz a Zamora díj...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
socio66

2009.04.26. 08:10:17

Rivaldo11 írta:Tény, jöhetett volna ki határozottabban is, de Puyol is sáros abban a találatban rendesen. A végén Villa lövésénél eszméletlen nagyot fogott, gyakorlatilag az pontot ért.
Összességében nem volt gond a tegnapi teljesítményével,de annál a szögletnél úgy kellett volna kijönnie,hogy mindenki boruljon..még Puyol is..bár szerintem az ilyen hibák az 'alacsonyságából' is adódnak,ha egy 10essel magasabb lenne,valószínűleg elérte volna ezt a labdát.
Persze ezért nem hibáztatható. :)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.26. 00:06:53

Tény, jöhetett volna ki határozottabban is, de Puyol is sáros abban a találatban rendesen. A végén Villa lövésénél eszméletlen nagyot fogott, gyakorlatilag az pontot ért.
Rivaldo-A Legnagyobb.
MR. TROMORT777

2009.04.25. 23:59:54

Röhejesek vagtok, de télleg, amint gólt kap, egyből szidjátok h mekkora sz@r, de bezzeg amikor jókat véd akkor semmi
remélem marad mert V.V EGY BARCA SZINTŰ KAPUS!!!
Cech meg maradjon, nem kell ő ide, csak meg kell nézni, h mostanába h véd...

U.i:Nem vok V.V. fan
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2009.04.25. 23:10:04

Caesarka írta:Kár vergődni mert (sajnos...) maradni fog. Nem tud kijönni a kapuból, nem újdonság. Pontrúgásoknál már már alsógatyó kell cserélni. Nem akarok dobálózni ezzel a ki-kicsoda Barca szint, de a vak is látja hogy méterekkel marad le a többiektől teljesítményben! Cech-t meg nem értem. Miért nem akar idejönni? Azért, mert az is egy láma, nem tudja, hogy mi a jó neki...

Ma is Valdes olyan sügér mint a többi meccsen (általában). Bár Pinto se jobb, ha már itt tartunk...

Vele van a baj elsősorban a mai meccsen és Puyollal. Sajnos Carles játszott már jobb meccseket is, le kell cserélni, mert kapunk még egy gólt és kaput. Cáfoljatok rám és mondjátok, hogy 2-3 gólt berámolunk és kezét csókolom...
Bezzeg ilyenkor nem tudsz/tudtok emlékezni arra,hogy hányszor mentett meg minket a góltól...Szerintem ő pont jó ide,Cech már nem az igazi mióta fejvédőben játszik Casillas nem az esetem,de ős sem az igazi tojás már...Szóval Ne szidjátok már Valdest a gól miatt,akkor bezzeg nem szidjátok mikor kivéd egyet a kapuból...Szánalmas..pff.. :evil: :evil:
Avatar
Caesarka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2008.12.23. 11:40:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.04.25. 22:59:25

Kár vergődni mert (sajnos...) maradni fog. Nem tud kijönni a kapuból, nem újdonság. Pontrúgásoknál már már alsógatyó kell cserélni. Nem akarok dobálózni ezzel a ki-kicsoda Barca szint, de a vak is látja hogy méterekkel marad le a többiektől teljesítményben! Cech-t meg nem értem. Miért nem akar idejönni? Azért, mert az is egy láma, nem tudja, hogy mi a jó neki...

Ma is Valdes olyan sügér mint a többi meccsen (általában). Bár Pinto se jobb, ha már itt tartunk...

Vele van a baj elsősorban a mai meccsen és Puyollal. Sajnos Carles játszott már jobb meccseket is, le kell cserélni, mert kapunk még egy gólt és kaput. Cáfoljatok rám és mondjátok, hogy 2-3 gólt berámolunk és kezét csókolom...
Kép
CSAK A BARÇAAA!!! :twisted: :wink: :P
Glori glori FC Barcelooona, glori glori FC Barcelooona, glori glori FC Barcelooona and the Catalans go marching on on on!!! :twisted:
Avatar
tenkl
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2008.01.06. 13:28:25

2009.04.25. 22:58:58

Nem Barca szintű kapus, ez tény. Már év eleje óta ezt próbálja bebizonyítani nekünk, és szerintem már többször is sikerült. Néha egy-egy szép védéssel vagy statisztikával el tudja hitetni velünk, hogy jó kapus, de ez nem szint, legalábbis aki a Barca játékhoz van szokva, annak nem.
Kép
Örök kedvencek: Messi, Xavi, Toure, Marquez, Piqué
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.04.25. 22:58:30

Xavinho írta: Puyol miatt nem tudta elütni.
???
Ilyen nincs. A kapusnak vinnie kell a "bábut" is. Alap szabály, hogy a kapus mindent visz 5 méteren belül!

Ráadásul még Piqué-nél megérteném, hogy nem fért oda...de Puyolnál? :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mikaos 2009.04.25. 22:59:11-kor.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.04.25. 22:56:30

Mikaos írta:Kapushiba az 1.gól, egyértelmű. 4 méterről, szögletnél melléütni a labdának...
Gyakorlatilag az a 600 valahány perces rekordkísérlet sem nagyrészt az ő érdeme volt, hanem, hogy a védősorunk nem hagyta az ellenfelet kapuig eljutni.
Puyol miatt nem tudta elütni.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.04.25. 22:54:46

Kapushiba az 1.gól, egyértelmű. 4 méterről, szögletnél melléütni a labdának...
Gyakorlatilag az a 600 valahány perces rekordkísérlet sem nagyrészt az ő érdeme volt, hanem, hogy a védősorunk nem hagyta az ellenfelet kapuig eljutni.
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.04.23. 16:51:31

Nem feltétlen az utálat szól belőlem, de azt a szintet amin ő van jelenleg mások is tudnák hozni. Fog nagyokat olykor-olykor, de ettől a hatalmas rekordtól nem kell hasra esni, és akik kedvelik meg istenítik azok is beláthatnák, hogy nem barca szintű kapus, főleg nem top5ös stb....
Nem akartam senkit sem megsérteni a hsz-eimmel, ha így történt akkor elnézést kérek. Pusztán a véleményemet fejtette ki, amivel persze nem kell egyetérteni, de ha nekem azon kell gondolkodnom, hogy tuti a gyűlölet beszél belőlem, akkor másoknak meg azon, hogy vakok.
Az meg a másik, hogy ha felvetődik egy név valakinek kedvenc játékosának a posztjára, akkor egyből jön az, hogy nem is láttad, nem is ismered, nem is biztos, hogy itt jó lenne stb....az tudom, hogy Vitya nem megbízható kapus.
Ez az én véleményem, amit szerintem többen osztanak.

Szerkesztve 2009.04.25. Valencia - barca félideje
És tényleg milyen jó kapusunk van! Az a nevetséges, hogy a barca stárok között kell keresni.
Istenem, így mellé nyúlni a labdának!?! Legendásan rosszul jön ki a kapuból, a cselszkivel bajok lesznek, ott nem 1-2 jól fejelő és jól beadó játékos van. Ezek után főleg nem fogja nekem beadni senki, hogy ilyen olyan jó, meg az 1v1 baromságot főleg el lehet felejteni!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára marci6p 2009.04.25. 22:56:41-kor.
abreu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2008.05.19. 20:35:46

2009.04.23. 14:49:28

marci6p írta:Meg a túrót! Olyan szerencsétlen ez az ember, nem igaz. Abszolúte nem tud kijönni a kapuból, ez olyan mintha egy kosár csapatnak a centere nem tudna lepattanózni.
VV helyében felajánlanám a Zamora díjat a mindenkori védelemnek.
Most jutott eszembe, hogy 3. számú CSK, nehéz lesz kitenni a szűrét, de ez a nemes feladat nem várhat. Menjen az MU-ba, ne 25 milkáért, elég lesz 5 is, abból tudunk hozni egy Assenjo-t.
marci6p írta:
Valdes előtt a a védelem pillanatnyilag jó. Őt nem kell isteníteni!
Capon:

Én is nagyon várom a cselzit. Remélem ott majd rámcáfol Vitya és úr lesz a tizenhatoson belül, de nem tartom valószínűnek, ne legyen igazam. Ott majd megmutathatja, de remélem nem sok dolga lesz és a középpályánk leveszi a terhet róla, más nem akkor a védelem.
És valóban, nagyon nem kedvelem,de úgy gondolom, hogy ettől még reálisan látom a helyzetet.
Sztem te abszolút nem reálisan látod a helyzetet. Te nem a teljesítménye miatt kritizálod Valdes, hanem mert annyira utálod.
Azt mondod jobb lenne Asenjo. Attól hogy ő lenne a kapus attól még a védelem ugyanolyan jó lenne, tehát neki is kevés dolga lenne. Kíváncsi lennék hogy őt is szidnád-e. Sztem abba is lehet hagyni ezt hogy Valdes csak azért nem kap gólt mert jó a védelmünk.
Egyébként meg attól hogy valahol hallottad h Asnejo jó kapus meg nagy tehetség, még nem biztos h jobb int Valdes. Nem hinném h olyan sok Valladolid mecset láttál volna, h ilyen jó kapus legyen. :roll:
Avatar
Felvideki
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009.04.22. 20:34:18
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.04.23. 14:02:26

Azért az nem semmi, hogy minél tovább nyújtja a góltalansági sorozatát, annál jobban támadják itt páran.
Szerintem az elmúlt pár meccsen nem lehet rá panasz és volt pár bravúrja is a nagy semmit tevés mellett - lásd pl. Bayern elleni meccs...
Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. :D
barca007
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009.04.14. 16:54:39

2009.04.23. 13:42:09

Jorquera Szerzödést Hosszabit A Barcával: http://barcadruker.gportal.hu/gindex.ph ... id=5001685 (Ez Nem Semmi)
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.04.23. 13:39:20

cps46 írta:Szerintem csesszük le, hogy volt pofája nem gólt kapni az utóbbi 7 meccsen. :twisted:
Az a védelem meg hol jó, hol nem. Tegnap is amikor Piqué elkezdett a 16-oson belül cselezni... :shock:
Az ellenfél azért nem támad, mert nincs náluk a labda. De ha megindulnak, akkor előfordul, hogy a védelmen simán túljutnak, és csak a szerencsén vagy Valdesen múlik, hogy nem kapunk gólt. Nincs sok dolga, de azt megoldja, ahogy kell.

OFF: azt veszem észre, hogy minél többen fikázzák Valdest, nekem annál szimpatikusabb. :wink:
Ráadásul az okosok azt szokták mondani nem alaptalanul, hogy annak a kapusnak van a legnehezebb dolga, akinek a kapuját nem sokat veszélyeztetik :wink: Tényleg ez már a tipikus esete annak mikor valaki innen Mo-ról,ahol Valdeshez képest nulla kapusok vannak, ráadásul Európában sem annyira rossz, okoskodik és fikázza a Zamora díjra szinte már egyedül esélyes kapust:D
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.04.23. 13:08:35

marci6p írta:Valdes előtt a a védelem pillanatnyilag jó. Őt nem kell isteníteni!
Szerintem csesszük le, hogy volt pofája nem gólt kapni az utóbbi 7 meccsen. :twisted:
Az a védelem meg hol jó, hol nem. Tegnap is amikor Piqué elkezdett a 16-oson belül cselezni... :shock:
Az ellenfél azért nem támad, mert nincs náluk a labda. De ha megindulnak, akkor előfordul, hogy a védelmen simán túljutnak, és csak a szerencsén vagy Valdesen múlik, hogy nem kapunk gólt. Nincs sok dolga, de azt megoldja, ahogy kell.

OFF: azt veszem észre, hogy minél többen fikázzák Valdest, nekem annál szimpatikusabb. :wink:
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.04.23. 12:06:25

Hmmm..Leszerencsétlenezni egy 110 éves csapat egyik legjobb kapusát, nem tudom mennyire vall reális gondolkodásra.
Egy kapus képességeit nem csak az adja meg, hogy mennyire tud kijönni. Azt vallom, hogy reflexei és 1 vs. 1 mutatók alapján a legjobbak között van.Tény, hogy a kijöveteleinél nem magabiztos, ez összképben a teljesítményét le is rontja, de véleményem szerint, közel sem annyira rossz kapus, mint ahogyan sokan beállítják. Ha összehasonlítanánk, hogy Valdes miatt hányszor kaptunk gólt és hogy Eto'o egy az egyben hány ziccert hagyott ki, szerintem gyanúsan Eto'o mellett nagyobb számérték állna. Csak hát egy kapuson jóval nagyobb a nyomás ő az aki nem hibázhat, pedig engem legalább annyira idegesít amikor a támadók elszórakozzák a nagyobbnál nagyobb helyzeteket.
Ügyetlennek semmiképpen sem mondanám:
marci6p
Jugador del Barça
Hozzászólások: 235
Csatlakozott: 2009.02.13. 01:54:10
Tartózkodási hely: Hb City

2009.04.23. 11:07:07

Ilúvatar írta:
marci6p írta:Meg a túrót! Olyan szerencsétlen ez az ember, nem igaz. Abszolúte nem tud kijönni a kapuból, ez olyan mintha egy kosár csapatnak a centere nem tudna lepattanózni.
VV helyében felajánlanám a Zamora díjat a mindenkori védelemnek.
Most jutott eszembe, hogy 3. számú CSK, nehéz lesz kitenni a szűrét, de ez a nemes feladat nem várhat. Menjen az MU-ba, ne 25 milkáért, elég lesz 5 is, abból tudunk hozni egy Assenjo-t.
"Victor Valdés, a katalán hálóőr ugyanis már 632 percre nem kapott gólt a spanyol bajnokságban. Ez hét mérkőzést jelent zsinórban, és elég arra, hogy Valdés fölléphessen a Barcelona kapusainak örökranglistáján a második helyre a góltalansági csúcsot tekintve."

:) Szval' már elérte a 2. helyet.

Valdes most pillanatnyilag jó. Nem kell agyba'főbe' szidni őt...

Valdes előtt a a védelem pillanatnyilag jó. Őt nem kell isteníteni!
Capon:

Én is nagyon várom a cselzit. Remélem ott majd rámcáfol Vitya és úr lesz a tizenhatoson belül, de nem tartom valószínűnek, ne legyen igazam. Ott majd megmutathatja, de remélem nem sok dolga lesz és a középpályánk leveszi a terhet róla, más nem akkor a védelem.
És valóban, nagyon nem kedvelem,de úgy gondolom, hogy ettől még reálisan látom a helyzetet.
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.04.23. 09:46:28

marci6p írta:Meg a túrót! Olyan szerencsétlen ez az ember, nem igaz. Abszolúte nem tud kijönni a kapuból, ez olyan mintha egy kosár csapatnak a centere nem tudna lepattanózni.
VV helyében felajánlanám a Zamora díjat a mindenkori védelemnek.
Most jutott eszembe, hogy 3. számú CSK, nehéz lesz kitenni a szűrét, de ez a nemes feladat nem várhat. Menjen az MU-ba, ne 25 milkáért, elég lesz 5 is, abból tudunk hozni egy Assenjo-t.
Valóban kemény megfogalmazás, de ettől a góltalansági rekordjától nem ájulnék el én sem. Nem sok dolga akadt az elmúlt pár meccsen, parádés bravúrvédésekre meg pláne nem nagyon emlékszem! :D
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
Lezárt
cron