Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2006.01.09. 20:30:55

Nemtudom ki nézte tegnap este a Valencia meccsét, én néztem, és szerintem ezt a Fabio Aureliot nagyon gyorsan lekéne igazolni, mielőtt a Real, vagy a Liverpool elvinné.
Jó volt a srác
Avatar
Barrano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2005.08.21. 21:05:14
Tartózkodási hely: Budapest, Csepel

2006.01.09. 20:03:39

Zsolti írta:Cisse????hát ha ő kell nekünk akkor én megeszem a fejemet..egy labdát nem tud levenni.köbö annyi az előnye annak a csávesznek,hogy kumma gyors,de egy cselt nem tud megcsinálni..ilyet meg a B-keretből is tudunk hozni full ingyen. :roll: :? :x
Szerintem sem kell Cissé, erre a posztra már most is jobb játékosaink vannak. Másrészt a kezdőbe nem nagyon kerülhetne be. Ronaldinho, Eto'o, Messi mellett nem lenne esélye. :wink:
Catalonia is not Spain
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.01.09. 19:18:02

barcafan írta:
Bodi írta:
BANDIKA írta:Igaz,hogy Lampard meg a csaja vettek kérót Barcelonában?Remélem nyáron költözködés lessz!Tuti,hogy Murinho papa kikészül! :twisted:
Ha Lampard jönne hozzánk,Mourinho kérne valami fegyvert a ruszkitól,aztán fejbelőné magát kb.... :twisted:
vagy a szakadt csöves megvetetné a Barcát a cukros bácsijával...
Hát, egy olyan klubbot mint a Barca nem (csak) pénzben mérnek!
VISCA EL BARCA!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.01.09. 19:14:33

Zsolti írta:Cisse????hát ha ő kell nekünk akkor én megeszem a fejemet..egy labdát nem tud levenni.köbö annyi az előnye annak a csávesznek,hogy kumma gyors,de egy cselt nem tud megcsinálni..ilyet meg a B-keretből is tudunk hozni full ingyen. :roll: :? :x
Ez így van! No further comment! :wink:
VISCA EL BARCA!
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.01.09. 19:12:08

Cisse????hát ha ő kell nekünk akkor én megeszem a fejemet..egy labdát nem tud levenni.köbö annyi az előnye annak a csávesznek,hogy kumma gyors,de egy cselt nem tud megcsinálni..ilyet meg a B-keretből is tudunk hozni full ingyen. :roll: :? :x
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.01.09. 19:10:19

Hát, én azért el tudnék képzelni egy Ronaldinho, Lampard, Xavi, Van Bommel középpályát egy Eto'o-Henry ékpárral kiegészülve! :wink:
VISCA EL BARCA!
Deco01
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2005.04.11. 19:36:37
Tartózkodási hely: Békéscsaba

2006.01.09. 17:33:05

Üdv! sztem a nyáron a vezetöség a két szélsövédö posztot fogja elsösorban megerösiteni! a jobb oldalra jöhetne a Gallas a balra meg A.Cole! :twisted:
ha ez az alternativa nm jönne össze akkor jöhetne a D.Alves, F. Aurélio páros! Belletti + Silvinho sztem lelépnek a nyáron! Kp-ra nm kell Lampard! Saviolat is adjuk el végleg! Larsson ha elmegy nyáron nm kell ide Henry mert ott van Maxi + Ezqu is! De azért nm bánnám ha jönne! :lol:
A védelem meg igy nézhetne ki:

---Gallas-------Puyol---------------Marquez-------A.Cole---
--(Damiá)-----(Pena)-------------(Oleguer)------(Gio v. F.Navarro)---
Eto'ó: Madrid, cabron saluda el campenon! :)
Avatar
barcatom
Jugador del Barça
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2006.01.09. 14:41:22
Tartózkodási hely: bonyhád

2006.01.09. 16:59:12

Szerintem teljesen felesleges Lampard igazolása. Két világklasszis Deco,Xavi,és két nagyon jó vegyünkközéppályásunk van Bommel,Edmilsin!! Minek? Inkább vegyünk még egy világklasszis védöt, mint Puyol pl:Nesta. Belleti Bronchorst jó,Silvinho lassan öreg lesz de jó. Egyedül Marqez van olyan szinten mint Puyol! Oleguer gáz!!!!!!! Egyszóval nem sajnálni rá a pénzt ,és elhozni valami nagyot! Ne kövessük el a real {fúj} hibáját, sőt menjünk teljesen más irányba! Minden poszton fejlődjünk, ahol lehet, és ez most a védelem!!!! SZERINTEM !! ??
csak is a barca!!!!!!!!!!!
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2006.01.09. 16:14:31

Silvanus írta: Cisse pedig szerintem játszani szeretne, ami érthető is, miért jönne egy angol kispadról egy spanyolra??? Nem hülye ő sem...

Így van. azért akar elmenni a Poolból, mert keveset játszik. Mért jönne hozzánk, ahol egyértelműen csak csere lenne :?: Egyébként meg ha nem jön Henry, én még mindig Saviolát hoznám vissza
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.01.09. 16:06:47

Ha Lampard jönne, valszeg ő venné át edmilson helyét és vkp lenne belőle, ha tetszik neki ha nem, vagy a másik eshetőség, h Xavi jön hátra, meg egymást váltogatják, vagy mittomén. De kb ugyanannyira felesleges, mint Henry szerződtetése. Nah, én léptem aludni császtok!
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.01.09. 15:44:44

Kluivertinho írta:Én Lampardot azért jobbnak tartom mint Decot. :roll:
Hát nem tudom, ez azért nem olyan egyértelmű, persze az ellenkezőjét sem állítom... :roll:

Morientes nem nagy szám MÁR!!! Ismétlem MÁR! Régen jó volt, de ne ebből induljatok ki, ő már a múlt! CROUCH A JELEN!!! :shock: :D Azok a ropi lábak, édes Istenem... :lol:

Cisse pedig szerintem játszani szeretne, ami érthető is, miért jönne egy angol kispadról egy spanyolra??? Nem hülye ő sem...
"Més Cuen un Club"
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2006.01.09. 15:39:29

Én Lampardot azért jobbnak tartom mint Decot. :roll:
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.01.09. 15:31:27

csocso82: teljesen egyet értek veled!
Jelenleg a legjobb felállás a védelemben: Belletti-Puyol-Marquez-Silvinho! de Gallas jöhetne ide nagyon! Egy baj van csak, h Oleguert kifelejtetted, pedig Reikardnál ő kihagyhatatlan!
A Henry témát egyszer és mindenkorra felejtsük el! Megmondta: MARAD! Ugyaníg Saviolat is! Reikardnak NEM KELL!
Morientes ne mondjátok, h nem jó játékos! A Margitnál nélkülözték, aztán a Monacoval BL gólkirály lett és a Depor elleni 8-3-nál nem is játszott! Csak a Real miatt tényleg nem jönne!
Cissé el akar jönni, mert Benitez nem nagyon játszatja. Nem azt mondtam, hogy Eto'o szintű, de azért Larsson szintűnek mondhatjuk és ő pont oda kéne, Larsson helyett, Eto'o mögé tartaléknak. Arra sztem még jobb is!
Lampard meg semmi képpen ne jöjjön!!! Nincs neki itt helye!!! Akkor padozzon Xavi, vagy Deco??? Semmiképp!!!
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2006.01.09. 15:26:26

azért egy Lampard-Xavi-Deco középpálya nem lenne rossz...mind3an tudnak védekezni
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2006.01.09. 15:14:36

Kráucs arra jó h lefejelje kapásra Gerrardnak a labdát, meg beíveléseknél nagy esélye van h kapura tudjon fejelni :)
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
Barcaboy!!!
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2005.02.28. 12:23:38
Tartózkodási hely: Tata

2006.01.09. 15:11:35

Azért Cissét nemkell leszólni...És az hogy a poolba éppen nemfér be csak azon múlik hogy benítez a cissénél jóval tehetségtelenebb crouchot játszatja...komolyan mondom néha már rossz nézni crouchot :?
Kép
VISCA EL BARCA!!!HAJRÁ THAC!!!Póker közvetítések a Sport csatornán KORDA GYÖRGGYEL!!!
csocso82
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.01.09. 11:58:42
Tartózkodási hely: Győr

2006.01.09. 14:56:39

Sziasztok!

Cissé?Nem hiszem,hogy bármilyen erősitést jelentene
Cissé,egyáltalán nem barca szintü játékos szerintem!
Még a poolba sem fér be,nincs is miről beszélni!
Ellenben Henry,tökéletes játékos,illene a csapatba,a világ egyik legjobb játékosa!De az utobbi napok nyilatkozatai alapján maradni akar,hozzáteszem sajnos!
Ami Giulyt illeti,egyáltalán fel se merüljön a távozása!!Saviola meg nem kell,nem fér be ebbe a csapatba!!
Ami a védőket illeti (látom sok kritikát kaptak) silvinho tökéletesen ellátja feladatát és GIO is jo,föleg hogy több poszton is bevethető!
Jobb oldalon Belletti megfelel,csak neki kéne egy helyettes,plusz egy jo belső védőre lenne szükség,mert Oleger nem a legjobb!
Jelenleg a legjobb felállás a védelemben a
Belletti-Puyol-Marquez-Silvinho!
Ami Lampardot illeti szerintem el sem jönne de nem is kell,nem illik a Barca képébe,nincs neki hely,érkezésével teljesen át kellene alakitani a csapatot!
erre pedig nincs sükség mint látjuk! :?:
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2006.01.09. 14:51:05

Cisse-t en is birom es igenis Barca szintu...o tokeletes lenne eto'o cserejenek...
Tiziano Crudeli fan :!:
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.01.09. 14:07:19

Morientes nem kellene, mert már réges-régen nem olyan jó, mint volt, és szerintem soha nem is jönne! Cissé szimpatikus játékos, és ügyes, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy Barca szintü csatár-e?!... Mondjuk arról sem, hogy Crouch Pool szintü lenne, de ez már legyen az ő bajuk...

A védelmet én is megerősíteném, és én egyértelműen Gallast venném meg, szerintem ő hajlana is a váltásra, nem úgy mint Lampard! Szerintem ő barátnő ide-nagy pénz oda sosem fogja elhagyni Londont... Legalábbis ha idén nem, akkor soha!

Részemről ennyi, Larsson után én nyáron elengedném még (vagy küldeném) Giuly-t, GIO-t, vennék egy bal és egy jobb védőt, Sylvinho maradhatna cserének, és persze ott lenne MAXI, Eto'o első számú cseréjének, illetve Saviola, aki Messivel harcolhatna a kezdő státuszért!!! Nagy csapat lennénk...

Különösebben egyébként nem kell itt semmit sem tenni, mert tudjuk: ami jó, az jó, vétek megbontani azt!!!
"Més Cuen un Club"
weisz001
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2004.12.13. 12:20:56

2006.01.09. 11:54:39

szerintem Cissé jó lenne Eto'o mellé csereként......deco henry cseréről nem is akarok hallani:):) és persze két mindíg megbizható szélső védő...véleményem szerinte f.aurélio vagy ha van rá esély a.cole a másik oldalra én el tudnám képzelni gallast .....ha meg középpályást akarnak igazolni(lampardra gondolok) akkor nem kellett volna elengedni riquelmét bár tudom nem ugyanolyan tipusú kp.-k de sztem ő(riquelme) nagyon jó játékos lett volna a barcában is.........
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.01.09. 11:45:09

akkor meg rá kell menni cissére, mert crousc, meg morientes mögött nem nagyon jutna szóhoz...
esetleg ha a betis ilyen vacakul zár és oliveira felépül és formába jön, akkor ő is jöhetne...
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.01.09. 11:09:20

Subinho írta:a tegnapi meccs után úgy gondolom nincs szélső kérdés nálunk. syl jól tolja, ha felépül tuti kezdő. belletti is odatette magát nagyon, jól védekezett. középen a marquez-puyol duo is első osztályú! a középpálya kész! persze xavi most hiányozni fog...
csatár posztra viszont kell vki nagyon! saviolát tuti eladjuk, larsson elmegy, maxi meg úgysem játszik! tehát kell eto'o mögé vki! henry megmondta a frankót hétvégén: marad! tehát őt elfelejteni! viszont ott van a liverpoolban 2 remek mellőzött csatár! cissé és morientes. utóbbi főleg jó lenne, hiszen hasonló a sorsa eto'o-val. ő is mellőzött ex-reál játékos és ismeri a spanyol ligát. sztem ő lenne a megoldás! van esély mindkettőre, hiszen a poolban az 1 csatár posztot (nem értem miért) crouch birtokolja... ha jól tudom emiatt (főleg cissé) nagyon el akarnak jönni!!!
lamrard meg nem kell!!!! kinek a helyére??? xavi? deco? egyik sem :!:
Erről csal annyit, hogy ha jól emlékszem, akkor Morientes nyilatkozta azt, hogy soha nem akar a Barçában játszani a Real miatt. De lehet, hogy tévedek...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.01.09. 09:42:16

a tegnapi meccs után úgy gondolom nincs szélső kérdés nálunk. syl jól tolja, ha felépül tuti kezdő. belletti is odatette magát nagyon, jól védekezett. középen a marquez-puyol duo is első osztályú! a középpálya kész! persze xavi most hiányozni fog...
csatár posztra viszont kell vki nagyon! saviolát tuti eladjuk, larsson elmegy, maxi meg úgysem játszik! tehát kell eto'o mögé vki! henry megmondta a frankót hétvégén: marad! tehát őt elfelejteni! viszont ott van a liverpoolban 2 remek mellőzött csatár! cissé és morientes. utóbbi főleg jó lenne, hiszen hasonló a sorsa eto'o-val. ő is mellőzött ex-reál játékos és ismeri a spanyol ligát. sztem ő lenne a megoldás! van esély mindkettőre, hiszen a poolban az 1 csatár posztot (nem értem miért) crouch birtokolja... ha jól tudom emiatt (főleg cissé) nagyon el akarnak jönni!!!
lamrard meg nem kell!!!! kinek a helyére??? xavi? deco? egyik sem :!:
Deco01
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2005.04.11. 19:36:37
Tartózkodási hely: Békéscsaba

2006.01.08. 20:15:27

Üdv! sztem majd a nyáron két szélsövédö kell! Jobboldalra a Belletti helyett leginkább Daniel Alvest hallani de más is jöhet aki megüti a BARCA szintet! A baloldalra meg Silvinho vagy Gio vagy mindkettö helyett jöhet vissza kölcsönböl Fernando Navarro, és a Valenciábol Fabio Aurelio vagy vki más! Henry nm tudom h kellene-e ide! én Maxit favorizálom inkább! most h Eto odalesz az afrika kupán remélem él a lehetösségel! Meg remélem Ezqu is többet fog játszani! Savigol is jöhetne vissza de ugyse játszana amig Frank a coach! :cry:
Eto'ó: Madrid, cabron saluda el campenon! :)
Lezárt