Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.12.30. 22:44:39

Az a baj a csapatoddal Szabolcs, hogy nem lenne középpályás védekezés! Egy labdavesztés után átrohannának a csapatok rajtunk, mint a reálon...
Avatar
Szabolcs
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2005.12.30. 16:51:01

2005.12.30. 22:31:47

Frank Rijkaard tényleg remekül összerakta a csapatot!!! És Quaresma is remek labdarúgó, de nem biztos, hogy a BArcában is ugy megállná a helyét, mint a Portóban, vagy lehet mégmikor nálunk volt, nem volt eléggé kiforrott futbalista!!! :oops:
Avatar
Szabolcs
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2005.12.30. 16:51:01

2005.12.30. 22:27:48

Nincs igazatok!!! Én nem azt mondom, hogy rossz lennen igy a Barca, és nem kell feltétlenül erősiteni, főleg nem téli elkapkodott és nem jól átgondolt igazolásokkal!!! De ahogy én elmondtam ugy jó lenne a csapat akkor is!!! Xavi meg Deco talán kevesebbet foglalkozna a támadással, de akkor is nem lenne ellenfele a Barcának!!! Ja, és Cristiano Ronaldora nem az, hogy szükség van, de jó lenne a Barcában, és én szivesen látnám a klubbnál!!!! És hiába dicséritek Victor Valdest, akkor sem Barca szintű kapus, hiába javult sokat!!! és hallottam, a 20 milláról,. de akkor sincs pénz... ezt ugysem költik játékos igazolásra, és sajnos nyáron megint ez lesz, hogy lejárt szerződésű játékosok jönnek max, ha egyet veszük!!! És ebben is igazam volt, hogy a két szélsőhátvéd nudli!!! és nem BArca szintű sem, Belletti , sem Oleguer, sem Van Brnchorst, sem Sylvinho!!!! Marquez meg azt hiszi, hogy jól lövi a szabadrugást pedig nem , enm nagy lövő!!! Hagyja meg Ronaldinhonak, vagy Deconak azokat!!! Xavi meg jó, de nem elég gyors!!! De mind1... Én igy látom!!! Jó ez a csapat!!! Ja, és Quaresma is jó, de nem hiába zavarták el, túlságosan szerette a labdát, és azt hitte, hogy a foci egyéni sport , nem pedig csapatjáték!!! ez a véleményem az egészről!!! De, hogy ne azt hidjétek, hogy be vagyok kattanva!! Remek ez a Barca igy is!!! :P
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2005.12.30. 22:23:20

fcjoc írta:
Barcaboy!!! írta:
Fernando írta:Sztem ez a Quaresma gyerek elég keményen tolja ahoz h a barcába nyomja! Én nem adtam volna el, Giuly-nél milliószor jobb az tuti!!!
Ezzel énis egyet értek...egyedül a csapatjátékával volt gond...
Ezzel viszont én értek egyet... kicsit önző volt a srác :lol: :lol: :roll: :roll:
De szerintem most nagyon jó a portoban és nem önző, néha néztem bl-meccsen meg a bajnokságban is láttam párszor és elég jó mindkét szélen de szerintem Giuly helyett jó lenne! csak kár hogy elküldtük a csába :(
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2005.12.30. 22:18:32

Barcaboy!!! írta:
Fernando írta:Sztem ez a Quaresma gyerek elég keményen tolja ahoz h a barcába nyomja! Én nem adtam volna el, Giuly-nél milliószor jobb az tuti!!!
Ezzel énis egyet értek...egyedül a csapatjátékával volt gond...
Ezzel viszont én értek egyet... kicsit önző volt a srác :lol: :lol: :roll: :roll:
Avatar
Barcaboy!!!
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2005.02.28. 12:23:38
Tartózkodási hely: Tata

2005.12.30. 22:12:47

Fernando írta:Sztem ez a Quaresma gyerek elég keményen tolja ahoz h a barcába nyomja! Én nem adtam volna el, Giuly-nél milliószor jobb az tuti!!!
Ezzel énis egyet értek...egyedül a csapatjátékával volt gond...
Kép
VISCA EL BARCA!!!HAJRÁ THAC!!!Póker közvetítések a Sport csatornán KORDA GYÖRGGYEL!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2005.12.30. 20:55:40

Sztem ez a Quaresma gyerek elég keményen tolja ahoz h a barcába nyomja! Én nem adtam volna el, Giuly-nél milliószor jobb az tuti!!!
Avatar
Lenzer
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.03.23. 09:20:20
Tartózkodási hely: Százhalombatta

2005.12.30. 19:13:01

Szabolcs igaza van Ördögnek! Cristiano Ronaldo ide ne jöjjön, mert marhára felesleges!Ez a felállás meg minden csak nem jó! Az meg hogy nem lesz pénz igazolásra, nemrég volt itt az eurobarcán egy cikk, hogy 20 millió font lesz most télen átigazolsáokra!!Szóval felejtsd el azokat amiket írtál!!!Valdes is jó lesz egyre többet fejlődik! Szélső védők majd kellenek ez igaz de szerintem annyira nagy szükség még nincsen rájuk, bár jobb oldalra érkezhetne most valaki!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.12.30. 18:29:04

Szabolcs sztem tartsd meg magadnak az ötleteidet... Ebben a csapatban nincs is védekező középpályás. Rijkaard nagyon [auto_cenzúra] összetette a csapatot... a támadósoron nem is kell változtatni még vagy 6-7 évig a középpályára lehet hozni játékost, de sztem az is tökéletes... a széleken lehet javítani a többit nem kell!!! Valdes is tökéletes lesz!!!!
Avatar
Szabolcs
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2005.12.30. 16:51:01

2005.12.30. 17:34:52

De a legfontosabb egy jó kapus, egy jó bal védő, és egy jobb védő vétele lenne, mert nem biztos a csapat ezeken a posztokon!!! De nem elsz rá pénz ugysem!!! ugyhogy igy álhatnánk fel, majd!!!

V. Valdes

Belletti Puyol Marquez Sylvinho


Deco Xavi
C. Ronaldo Ronaldinho
Messi

Eto'o


Talán igy is felállhatnánk, és akkro tényleg egy támadógép lenne a csapat!!! Még a mostaninál is több gól, és még ettől is szebb játék, pedig ettől már nehezen van szebb!!! :oops:
Avatar
Szabolcs
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2005.12.30. 16:51:01

2005.12.30. 17:07:32

Sziasztok!!! Igazolások... hm... Nagyon jó már így is a Barca, de lehetne még ennél is jobb, de ahoz pénzre is szükség lenne!!! :( Hiába, ez a realitás... Jött... Van Bommel és Ezquerro, de csak kiegészitőemberek, de mit is várhatnánk, hiszen ingyen jöttek, mivel lejárt a szerződésük, nem azt mondom, hogy rosszak, de ha több pénz lenne, klasszisokat vehetnénk, mint pl. Cristiano Ronaldo, aki nem hiszem , hogy annyi pénzbe kerülne, pedig egy világklasszis, de mégis mellőzött a Manchester Unitedben. Hm... a nagy álom pedig Eto'o mellé... Ibrahimovic, de ez már nagyon nagy álom, hiszen a nyáron, még Fernando Torrest sem tudtuk leigazolni. És sok oka van, talán nem kölcsön kellene adni a játékosokat!!! Pl. saviola, hanem eladni a csába,, hiszen semmi szükség rá!!! Maxi Lopez meg tényleg nagy melléfogás volt! És ha már itt irogattok , hogy Real Madrid- FC Barcelona... akkor megmondom ismét 3-0 ra nyerünk, mert a real megint nem lesz képes kiöregedett sztárokkal felpörögni! Ronaldinho, és Eto'o villan megint! :lol: Leo Messi meg egy isten császár lesz, ha már most nem az!!! De szerintem már most is egy csodagyerek!!! :P
Foolkiller
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2005.03.20. 00:03:33

2005.12.30. 13:02:12

ki öreg a realba?
Elmondom:Zidane,Ronaldo(ö azért még most is kiválló),Raul,Beckam,R carlos,Salgado
Nálatok 0 utánpotlás,nálunk egy kinevelt Messi aki röhögve kicselez minden real játékost.
Robinhot megvettétek a nem tul acélos brazil bajnokságbol,Nálunk az edző dönt arrol hogy kit igazolunk le(néha nem...Pl Maxi),nálatok csak az elnök mindenféle taktikai tudás nélkül,elöszed egy listat azt pipálja a neveket....az edzőnek beleszolása sincs mivel átlag fél évet birnak a csapatnál.Ja elöre megmondom cicinho jo játékos vele nem nyul a real mellé,de cassano ismét hatalmas baki lesz,de ez legyen a ti bajotok.

És tökéletesen mondtad a real és a barca nem egy szint,legjobb példa erre az idei meccsünk.....real-barca 0-3

Ami az igazolásokat illeti roviden és tömören:NEM KELL SENKI TÉLEN ugy jó a csapat ahoy van, fagyaszthatjuk is a topicot nyárig.
Visca el barca!!!!
2004-2005 champions!!
2005-2006 Champions!!
Champions Leauge 2005/2006 WINNERS!!!
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2005.12.30. 12:38:05

ide igazolásokat írjatok vaze meg embereket akikkel még jobbak lehetünk ez nem a Barca vs. Real topic!!!! :?
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.12.30. 10:55:54

realmadrid írta:hát az igaz h en önfejű állat!de ki öreg nálunk???csak zidane,garcia meg salgado nah jó meg robi carlos de akkor is a barcába azt ne mondd h egy belletti jobb mint egy robi carlos??azér két külön kaetegória a két csapat!!!igaz h a barcának jobban megy de realba nagyobb nevek vannak!!és jobb a keret is(névről itélve)a játék viszont nem nagyon megy nekik!! :?
A nevek nem nyerik meg a meccset :twisted: , csak a csapat, meg a játékosok. Nem hiszed??? Akkor Ronaldinhora változtatom a nevem és leigazoltatom magam a Honvédhoz! Attól még nem lesz jobb... :roll:
Ez nem Barça vs Real topic! Ott folytatni! Barça vs. Real
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.12.30. 10:48:57

realmadrid írta:Hát sztem gondolkozz el azon h kinek van a legjobb kerete az egész világon a Milan után??Hát persze h a realnak!!!!Csak még nicnsenek összeszokva!!Remélem majd főni fog a fejed amiko' Cassano góllal köszönt be a Classico visszavágóján!! :wink:
Ez kevés :!: Csapatnak is kell lenni! Lásd Barça :!: :D :D :D
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2005.12.30. 10:43:43

realmadrid írta:Hát sztem gondolkozz el azon h kinek van a legjobb kerete az egész világon a Milan után??Hát persze h a realnak!!!!Csak még nicnsenek összeszokva!!Remélem majd főni fog a fejed amiko' Cassano góllal köszönt be a Classico visszavágóján!! :wink:
nálatok nem jó keret van, hanem vének tanácsa. :lol:

pár éve még bólogattam volna, de azok az idők már elmúltak. a feje meg főjön a Madridnak, amikor Cassano nem köszön be és leordítja mindenki fejét.

egyébként jó játékos, csak hihetetlenül fegyelmezetlen.
realmadrid
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2005.12.29. 14:09:41

2005.12.30. 10:40:15

Hát sztem gondolkozz el azon h kinek van a legjobb kerete az egész világon a Milan után??Hát persze h a realnak!!!!Csak még nicnsenek összeszokva!!Remélem majd főni fog a fejed amiko' Cassano góllal köszönt be a Classico visszavágóján!! :wink:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.30. 09:09:07

nem értem ezt a beképzeltséget! nagy királynak hiszitek magatokat, mert a real adta nekünk Eto'o-t??? hát ne legyetek rá büszkék!!! a realnak semmi köze nem volt Eto'o fejlődéséhez, mert állandóan tovább passzolgattátok. nem ismertétek fel a benne rejlő zsenialitást. még akkor sem amikor a Mallorca játékosaként lődözgette a gólokat a realnak. pl. az madridi 1-5??? pedig akkoriban nem volt ilyen gyenge a margit! még akkor sem mondták azt a vezetők, hogy igen ez a gyerek hatalmasat fejlődött és jöjjön vissza mert kell egy ilyen ász, hanem eladtátok a Barcának, mert lenéztétek a tehetségét. ezért cabronozott Eto'o tavasszal, mert a real ennyit érdemel. az inter észre tudta venni, h Adriano már kinőtte a Parmát és visszahívta, pedig rá is nagyon hajtott a Barca! nektek inkább kellett Beckham, pedig ha jól tudom akkor már volt egy klasszis jobbszélsőtök, akit a Barca tett naggyá és nálunk lett igazi sztár, de ti elloptátok! csak gratulálni tudok a real átigazolásaihoz. és még annyit, hogy nem Eto'o miatt kerültünk ki a kakiból, ahogy te írtad, hanem sokkal több miatt. ez pedig: reikard, ronaldinho, deco, és a többi zseniális játékos, mert a Barca tud igazolni!!! és pont ezért fog Henry is hozzánk jönni, mert jobb csapat jelenleg nincs Európában!!!!!!!
Bocs, h kicsit hosszú voltam!!!
NouCamp

2005.12.29. 14:46:45

Imádom amikor a Madrid szurkolók szinte öntik ide az okosságaikat!
Úgy látszik nem nagyon vagy tisztában "imádott csapatod" dolgaival és játékosaival! Eto'o-hoz annyi közötök volt, hogy megtaláltátok, majd nem nem vettetek róla tudomást! Ezeket nagyon köszönjük!

Henryre pedig lenne pénz,de nem nagyon kell, mert most a mi vagyunk a legjobbak, igy nem is kell ide más!

FCB
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2005.12.29. 14:38:44

realmadrid írta:Samu nem is tom h kié volt??Csak a Mallorcába volt kölcsönadva!!De ha a Rewal nem fedezi fel akko még most is a kakiban lennétek!!
Samu nektek nem kellett és még most is a levét isszátok...
Ha ti nem fedezitek fel Eto'o-t felfedezi más :)
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2005.12.29. 14:37:31

realmadrid írta:Boldogítsalak vagy mennyek alukálni??
Menj aludni mindenki jobban jár. Jah, és Samu Mallorcáról jött, és senkit sem érdekel, h a Madrid fedezte fel, mert hogy nem ők nevelték fel! Tehát semmi köze a reálhoz.

De menjél elkezdődött a pizsamaosztás
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2005.12.29. 14:35:33

realmadrid írta:Samu nem is tom h kié volt??Csak a Mallorcába volt kölcsönadva!!De ha a Rewal nem fedezi fel akko még most is a kakiban lennétek!!
Köszönjük real madrid, hogy felfedezted nekünk Eto'o-t!
Nem is tudom hogy hol lennénk most a real madrid nélkül...
Pffff...

A reál annyira felfedezte benne a tehetséget, hogy Mallorcára száműzte őt évekre, mert nem vették észre benne azt, amit itt Barcelonában észrevettek. Azaz, hogy Eto'o egy Ász!

A real csak magának köszönheti hogy Eto'O most nem náluk ontja a gólokat...
Kép
Avatar
Cs.Á
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2005.02.26. 10:04:51
Tartózkodási hely: BARCELONA

2005.12.29. 14:33:09

Csá!!Én a MAdridnak szurkolok!! :arrow: :arrow: :arrow: MINTHA NEM LÁTSZANA :!:
De sztem nem fogja a Barca megvenni Henryt :arrow: :arrow: :arrow: MAJD MEGLÁTJUK :!: :D
1:Nincs annyi pénzük :arrow: :arrow: :arrow: VAN SOKKAL TÖBB IS :!:

2:Henry hobb csapatba fog menni :arrow: :arrow: :arrow: NINCS JOBB :!: :D :D :D

Jhalés ne felejtsétek el h a gólkirály jelöltetek honnan igazolt a Barcába??Hát persze h a Realból!! :arrow: :arrow: :arrow: MERT CSAK A REAL VEZETŐSÉGE VOLT OLYAN HÜLYE HOGY ELADJA :!: :!: :!:
FORCA BARCA!FORCA RONALDINHO!VISCA BARCELONA Y CATALUNA! BARCA FOREVER!
realmadrid
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2005.12.29. 14:09:41

2005.12.29. 14:31:24

Samu nem is tom h kié volt??Csak a Mallorcába volt kölcsönadva!!De ha a Rewal nem fedezi fel akko még most is a kakiban lennétek!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.12.29. 14:28:53

látom amigo, azt gondolod magadról, h te vagy nálunk a fény az éjszakában, aki helyreteszi a dolgokat. :D

1. ahogy egy másik topikban mondta már Charlie testvérem, először tanulj meg helyesen írni, ne törd annyira a magyart.

2. van annyi pénz, még több is.

3. jelen pillanatban nem nagyon van a barcánál jobb csapat európában. ha esetleg a madridra gondoltál volna, akkor hadd röhögjek most egy kicsit.

4. samu, a haverod a mallorcából érkezett.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Lezárt