Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2005.12.04. 16:54:43

Ha Edmilson jó lesz akkor nem kell, de a vkp poszt a csaptat egyik legmaghatáozóbb posztja, ezért nem játszhat ott Xavi és BOmmel sem, legalábbis igazi tétmeccseken nem.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21249
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.12.04. 15:11:11

Cooltiszo írta:Egy vmit nagyon nem szeretnék, ha Ashley Colet a Real venne meg. Sztem reális áron megvehető és végre megoldódna nagyon hosszú dőre az a gond. És most ez nem igazán hiányposzt, de nyáron megvenném Mascheranot. Középső védőt esetleg, de oda én Gonzalo Rodriguezt szeretném, mert ő jó középső védőnek, és jobb bekk nem is. Ez árba sem sok, de rengeteget erősödne a csapat.
Azért egy ilyen kezdőt lehetne irigyelni
-----------------VAldes-----------------
-Gonzalo R.-Puyol-Marquez-A. COle-
---------------Mascherano-------------
---------Xavi----------Deco------------
-Messi----------------------Ronaldinho
----------------Eto'o--------------------
Gonzalo és Cole nem lenne rosz, DE igaz h Edmilson most még nem 100%, de akkor is világklasszis, sztem nem kell Maskerano.
Avatar
Lenzer
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.03.23. 09:20:20
Tartózkodási hely: Százhalombatta

2005.12.04. 14:35:14

Az biztos hogy balbekk majd kell, de egyáltalán nem biztos, hogy már nyáron! Miért baj az, ha Gio és Silvinho is 30 fölött van?? Nem lehet mindenki 25 éves egy csapatban, szerintem jók és nem nagyon kell siettetni ezt a dologot! A Mascheranot meg MINEK?????vkp-t jelenleg ebből a csapatból tud játszani Marquez, Edmilson, Motta, Xavi(sajna ugye megsérült:(), és még akár a Bommel is! Szóval felesleges költekezés lenne Mascheranot megvenni!Tudom, hogy nem rossz játékos, de nem igazolhatunk le minden egyes jó játékost!!Egyébként néztem pénteken a Porto-Sportingot, és a Portoba van egy Assuncao nevezetű középpályás, nekem nagyon Makalelére hasonlít a játéka, valaki esetleg felfigyelt már rá??
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2005.12.04. 14:24:02

Télleg 31 Broki, de attól még nem lesznek fiatalabbak.
SZtem meg az hüyleség ha vki szürke háyloggal a szemén ül és azt hiszi hogy inenntől miénk a világ. Én nem Henryt akarom meg ilyeneket, hanem fiatalokat, tehetséges játékosokat, akikkel a csapat csak jobb lenne. Mindig kellenek új játékosok, példa erre az arsenal, egy veretlen szezon után örültek hogy a blbe jutottak, ne mazt mondom hogy ez vár ránk, de nem szabad a végletekig elmenni, nem mi vagyunk a legjobbak, ne legyünk oylanok mint páran odát, hogy akármit tehetünk mi mindenkit gyalázunk ,de azért még igazán komoly csapattal nem játszottunk ezt se felejtsétek el, kíváncsi leszek majd a Juve, Cselzi, Milan, Bayern elleni meccsekre. Ja, és addig erősítsünk amíg jól megy, mindigelőre kell gondolkozni, vagy ti meg akarjátok váni hogy rosszul menjen?
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2005.12.04. 13:43:46

Nekem meg a Maxi kérdésből van elegem :)
nem tudom miért szeretitek ennyire
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.12.04. 13:20:12

Ja ezen a topicon keményen fel lehet idegesítenie magát az embernek... Ezen a Casillas témán sírok be a legjobban. Bár már elég régen írtak ilyeneket...
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2005.12.04. 13:06:09

Hagyjátok már abba! :evil: NEm kell ide senki, max veszünk egy védő azt kész, az is bőven sok! Ennyi hülyeséget összehordani, Mascherano, Henry, Casillas stb. Nem értem, hogy kivel van bajotok? Valdés: jól véd, a védősor: egy picit bizonytalan néha, na és? Így jobb nyerni! középpálya: aranylabdás, kreatív játékosok, dolgoznak szépen, csatárok:mind jó képességű, nem tudunk velük mit kezdeni "olyan sok van"! De egyesek szerint folytassuk a Gaspart politikát, nem adunk el senkit, de legyen 40 játékos a keretben és kullogjunk az utolsó helyen! Ez a csapat nem hiába lett bajnok, nem hiába vezeti a tabellát és nem hiába jutott tovább elsőként a csoprtból, és nem hiába emlegetik második DreamTeam néven és nem hiába helyezik az Hollywood FC (Chelsea) fölé és leginkább nem hiába nevezik Európa jelenlegi legerősebb csapatának! Örüljünk, hogy ez van és nem az évekkel ezelőtti állapot! ÚGY FEL TUDOM MAGAM IDEGESÍTENI EZEN A FÓRUMON! :evil:
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2178
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2005.12.04. 12:45:32

[quote="Cooltiszo"]Mascherano vkp, és nemsokára az egyik legjobb lesz.
A taktikán sokminden múlik az így igaz, de nekünk pont az a lényeg hogy támadó taktikánk van, a védelmet nem teszik sokszor próbára, de ha igen akkor azt sokszoramguknak kell megoldani. Nézd meg a nagycsapatok védelmét! Bőven lenne mit erősítenünk, nem azt mondom, hogy így gyenge és semmire se lenne esélyünk, akár blt is nyerhetnénk. De gondolj bele, Sylvinho 31, Gio 33 lesz, nyáron mindenképpen kell bal védő. Jobb védőt nem feltétlenül kell venni, csupán GOnzalo R. azért is lenne jó, mert képes középső védőt, és job hátvédet is játszani, fitatal, nagyon jó kis védő lesz belőle. Szal nekem nem a szélső hátvédek mostani teljesítményével van gondom, hanem a korukkal, gyorsaság, idegbetegség...
És egyébként is jó ha egy csapatba van 1 kis vérfrissítés, nyáron máshova fölösleges, szal csak ezt lehet :P
Természetesen ezeket mind nyáron akarom venni.[/quote]
Gio 31 lesz...ÉS Sylvinho pedig 32....ha jól tom! (de Gio tutti)...Ha télen nem is,,, de nyáron SZERINTEM JÖn BAL- BEKK,,...hogy ki, azt senki sem tudhatja!..Remélem Evra vagy Aurelio!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2005.12.04. 12:19:27

Mascherano vkp, és nemsokára az egyik legjobb lesz.
A taktikán sokminden múlik az így igaz, de nekünk pont az a lényeg hogy támadó taktikánk van, a védelmet nem teszik sokszor próbára, de ha igen akkor azt sokszoramguknak kell megoldani. Nézd meg a nagycsapatok védelmét! Bőven lenne mit erősítenünk, nem azt mondom, hogy így gyenge és semmire se lenne esélyünk, akár blt is nyerhetnénk. De gondolj bele, Sylvinho 31, Gio 33 lesz, nyáron mindenképpen kell bal védő. Jobb védőt nem feltétlenül kell venni, csupán GOnzalo R. azért is lenne jó, mert képes középső védőt, és job hátvédet is játszani, fitatal, nagyon jó kis védő lesz belőle. Szal nekem nem a szélső hátvédek mostani teljesítményével van gondom, hanem a korukkal, gyorsaság, idegbetegség...
És egyébként is jó ha egy csapatba van 1 kis vérfrissítés, nyáron máshova fölösleges, szal csak ezt lehet :P
Természetesen ezeket mind nyáron akarom venni.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2178
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2005.12.04. 10:41:59

Semmi bajos.... :oops: :lol: :roll:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2005.12.04. 10:38:50

Bocs hülyeséget írtam, veled értek egyet kedves fcjoc!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.12.04. 10:37:53

Recrea,

a félreértések elkerülése végett szólok, hogy Cooltiszo szerint kellenek szélsővédők, fcjoc szerint meg nem. Nem keveredett senki ellentmondásba senkivel. :)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2005.12.04. 10:34:51

fcjoc írta:
Cooltiszo írta:Egy vmit nagyon nem szeretnék, ha Ashley Colet a Real venne meg. Sztem reális áron megvehető és végre megoldódna nagyon hosszú dőre az a gond. És most ez nem igazán hiányposzt, de nyáron megvenném Mascheranot. Középső védőt esetleg, de oda én Gonzalo Rodriguezt szeretném, mert ő jó középső védőnek, és jobb bekk nem is. Ez árba sem sok, de rengeteget erősödne a csapat.
Azért egy ilyen kezdőt lehetne irigyelni
-----------------VAldes-----------------
-Gonzalo R.-Puyol-Marquez-A. COle-
---------------Mascherano-------------
---------Xavi----------Deco------------
-Messi----------------------Ronaldinho
----------------Eto'o--------------------
Szerintem a szélekre nem kell SENKI....Viszont Xavi-t megpróbálhatná a Barca pótolni Mascherano-val,,,csak háát Xavi-t nem lehet csak úgy pótolni...és ez.... :roll:
Ha szerinted a szélekre nem kell senki, akkor mégis miért írtad be Gonzalot meg Colet, kicsit ellentmondásba keveredtél!!! Nem gondolod?!
Mascheranot még nem láttam játszani(ő nem támadó kp?), de szerintem Edmilson arra a posztra tökéletes, bár tény, h idősebb!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2178
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2005.12.04. 10:03:10

Cooltiszo írta:Egy vmit nagyon nem szeretnék, ha Ashley Colet a Real venne meg. Sztem reális áron megvehető és végre megoldódna nagyon hosszú dőre az a gond. És most ez nem igazán hiányposzt, de nyáron megvenném Mascheranot. Középső védőt esetleg, de oda én Gonzalo Rodriguezt szeretném, mert ő jó középső védőnek, és jobb bekk nem is. Ez árba sem sok, de rengeteget erősödne a csapat.
Azért egy ilyen kezdőt lehetne irigyelni
-----------------VAldes-----------------
-Gonzalo R.-Puyol-Marquez-A. COle-
---------------Mascherano-------------
---------Xavi----------Deco------------
-Messi----------------------Ronaldinho
----------------Eto'o--------------------
Szerintem a szélekre nem kell SENKI....Viszont Xavi-t megpróbálhatná a Barca pótolni Mascherano-val,,,csak háát Xavi-t nem lehet csak úgy pótolni...és ez.... :roll:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2005.12.04. 09:45:16

Cooltiszo írta:Egy vmit nagyon nem szeretnék, ha Ashley Colet a Real venne meg. Sztem reális áron megvehető és végre megoldódna nagyon hosszú dőre az a gond. És most ez nem igazán hiányposzt, de nyáron megvenném Mascheranot. Középső védőt esetleg, de oda én Gonzalo Rodriguezt szeretném, mert ő jó középső védőnek, és jobb bekk nem is. Ez árba sem sok, de rengeteget erősödne a csapat.
Azért egy ilyen kezdőt lehetne irigyelni
-----------------VAldes-----------------
-Gonzalo R.-Puyol-Marquez-A. COle-
---------------Mascherano-------------
---------Xavi----------Deco------------
-Messi----------------------Ronaldinho
----------------Eto'o--------------------

Nem értelek Titeket! Mi a problémátok a szélső védőkkel? Ha nem tűnt volna fel, hónapok óta nem kapunk gólt, csak Elton 11esekből!!! Vagy esteleg nem nézitek a Barca meccseit, mert ha igen, akkor nem tudom mi ez az elégedetlenség!!!
Azt mondjátok többen hogy nem voltak erős ellenfeleink, jo-jo, dehát akkor is ezekkel a csapatokkal játszottunk, mikor 13. helyen voltunk a bajnokságban és akkor sem volt egy racing erősebb, mégis hármat kaptunk tőle. Akkor nem volt gond a védelemmel? Ferrer v. Sergi sem volt anno világsztár, mégis bl-t, bajnokságok sorát nyertünk velük. Szoval egy Gio v. Belleti bármikor felveszi a versenyt egy robbennel v. zlatannal, higgyétek el. Na jó, Oleguer tényleg nem Barca szintű játékos és nem is lesz soha az(sajna lassú és néha elég vakon van)
Olyan jó Frank taktikája, hogy semmi gondunk nem lesz. Soha nem gondoltam volna, hogy ennyire ért a focihoz. Sokszor nem a játékosok tudásán alapszik egy csapat eredményessége( pl.: Osasuna-hol vannak ott sztárok, vagy ott a Sevilla-6 gólt kapott, mi a dupláját, pedig nincsenek cole-jai meg gallasai, talán igazoljuk le az ő védősorukat? Hát NEM! Ezek a taktikán múlnak és a miénk kiváló!
Nincs szükségünk senkire!!!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2005.12.04. 09:21:26

Egy vmit nagyon nem szeretnék, ha Ashley Colet a Real venne meg. Sztem reális áron megvehető és végre megoldódna nagyon hosszú dőre az a gond. És most ez nem igazán hiányposzt, de nyáron megvenném Mascheranot. Középső védőt esetleg, de oda én Gonzalo Rodriguezt szeretném, mert ő jó középső védőnek, és jobb bekk nem is. Ez árba sem sok, de rengeteget erősödne a csapat.
Azért egy ilyen kezdőt lehetne irigyelni
-----------------VAldes-----------------
-Gonzalo R.-Puyol-Marquez-A. COle-
---------------Mascherano-------------
---------Xavi----------Deco------------
-Messi----------------------Ronaldinho
----------------Eto'o--------------------
Avatar
laci18
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2005.07.14. 10:29:56
Tartózkodási hely: Bp

2005.12.04. 07:13:50

TeeeB0R írta:Szerintem meg nem Henry kell ide nekunk, nem kell az Arsenalt visszarakni angol kozepcsapatnak, Vieirat is elvittek onnan, meg Bergkamprol se lehet tudni hogy mikor "hal" meg. szerintem jobb lenne, ha mindenkepp csatarrol van szo Dirk Kuyt-ot leigazolni a Feyenoordtol.
Kuytot???? Olyan mint amikor a Chelsea leigazolta Kezsmant. Kezsman jó volt hollandiában de angliában és spanyolban semmit se ér, cserének itt van nekünk Maxi és szerintem inkább ő legyen itt mert nem kell felesleges igazolásokra költeni és sztem Henry-t azért akoarják olyan sokan mert lejár neki a szerződése és vihető lesz.
TeeeB0R
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2005.02.06. 20:14:27
Tartózkodási hely: Kolozsvár
Kapcsolat:

2005.12.03. 17:34:10

Szerintem meg nem Henry kell ide nekunk, nem kell az Arsenalt visszarakni angol kozepcsapatnak, Vieirat is elvittek onnan, meg Bergkamprol se lehet tudni hogy mikor "hal" meg. szerintem jobb lenne, ha mindenkepp csatarrol van szo Dirk Kuyt-ot leigazolni a Feyenoordtol.
TeeeB0R
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2005.02.06. 20:14:27
Tartózkodási hely: Kolozsvár
Kapcsolat:

2005.12.03. 17:29:54

nem ertem, miert mindenki Giuly ellenes, en szeretem a kis franciat, villamgyors, hatekony, az igaz, hogy a monacoi langja kezd halvanyulni, de ez azert van, mert nemigen jut jateklehetoseghez. nem kell azert ilyen hamar leirni.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2005.12.02. 23:09:13

A sport.es-en mit mond Giuly Henry-ról?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21249
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.12.02. 21:09:04

Zsolti írta:Két szélső poszt ja!
én meg Henryval úgy vagyok,hogyha jön,akkor jön,ha nem meg azse baj.Messire meg még tényleg nem szabad akkora terhet rakni,mert majd úgy jár,mint a raul...idő előtt lejár a "szavideje".Bár nem olyxan biztos ez,csak benne van a pakliban ez is.
Raulnál azért egészen más volt a helyzet, sztem Messin semilyen teher nincs, már most a csapat 1ik legjobbja, sokkal erosebbek vagyunk vele mint Giulyvel, és sztem még Henry se lenne olyan jo mint o :!:
Avatar
laci18
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2005.07.14. 10:29:56
Tartózkodási hely: Bp

2005.12.02. 14:23:14

[quote="Foolkiller"]
De sagnol, Cole ne...
Ami nálunk Üres poszt az a 2 szélso vedőposzt oda rank-. [quote]


Ez nem gondolod hogy ellentmond egymásnak Cole és Sagnol ne jöjjön de szélső védők kellenek, miért ők nem azok?!
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2005.12.02. 13:30:27

sztem inkább csk jobbszélső kellene mert mostanság jól megy a balosoknak meg úgytudom hogy damia is balszélső csak tavaly jobbot játszott szóval ő jó lesz hosszútávra majd akkor ha gioék kiöregednek jó lesz jobbszélső posztra jöhetne lauren vagy heitinga az ajaxból na őis jó játékos lesz szerintem. és még szerintem elférne egy védekező középpályás aki tényleg védekező középpályás ezqu meg tényleg mehet jó volt hogy jött ingyen rúgott egy gólt most mehet pénzért de lehet hogy lassan ott fogunk járni hogy giuly is mehet mert ha hanrty jön akkor itt semmi helye se lesz de szerintem ettől már nem kell félni :roll:
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.12.02. 11:31:33

Két szélső poszt ja!
én meg Henryval úgy vagyok,hogyha jön,akkor jön,ha nem meg azse baj.Messire meg még tényleg nem szabad akkora terhet rakni,mert majd úgy jár,mint a raul...idő előtt lejár a "szavideje".Bár nem olyxan biztos ez,csak benne van a pakliban ez is.
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2005.12.01. 23:46:17

egyetértek foolkillerrel! csak a 2 szélső hátvédposzton kell erősíteni, a többi csapatrész bombaerős! saviola sem kell, mert egyszerüen nem tudná rejkárd hova tenni szerencsétlent. én eddig támogattam hogy legyen giuly alternatívája, de mára ott tartunk hogy giuly is csak egy alternatíva...
Lezárt