Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.22. 11:06:24

néhány reagálás az előzőkre:
belletti nem gyors? szinte csak az!!! és most már visszajön és a beadásai is egyre jobbak! szal jövőre visszaszerzi a helyét...
oleguer meggyőzött? Kit? engem nem! lassú, rosszul helyezkedik. 1 az 1-ben szinte mindíg megverik!!! Padra vele!!!
gio nem a régi ez így van, de nem rossz! megoldja! sylvinho ugyanúgy. sztem jó formában volt idén...
minek ide terry, vagy lampard??????? van nekünk puyol, marquez, edmilson, deco, xavi, iniesta... kinek a helyére gondoltad!!! dehogy kell!!!
ugyanígy c.ronaldo, vagy ibrahimovics sem kell semmiképp!!!!!!!! önzők, nagyképűek, bontják a csapategységet!!! ez az ibrahim főleg!!! ez egy se*fej!!! semmit nem mutatott fel! nagyképűsködik a lasztival, aztán egy gólt nem képes belőni. mindent elmond róla, h végig kezdőként 6 gólt lőtt a sere A -ban, a csereként alig játszó Del Piero pedig 12-t!!! ha valaki ő jöhetne. elviseli a padot, mert a juvéban is ott a helye. be tud állni szélre támadni, középre és kicsit hátrébb is "fantatistának". maniche vagy carvalho is jöhetne. de csak padra!!! és maniche csak akkor ha elmegy vki. pl. bommel, vagy motta...
egyébként most olvastam, hogy távozik a klubjától: cissé, maniche, zé roberto...
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2006.05.22. 11:04:38

oleguerrel 1 nagy bajom van!! rengeteget hibázott !! csak a bl döntőn vagy 18-szor mentek el mellette!! a gol elött rosszul helyezkedett és lassu volt!! henry egy-egy-ben mindig megverte !! bár az idényt nem nagy hullámokkal jonak mondhatoan vette de nem igazán kéne ráépiteni a szélső védő szerepét!! valakiket kéne venni hátra mert ott még van mit javulni!! kiváncsi lennék az aktuális kiszemeltekre!! :)
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.22. 10:31:26

Riijkard BLt nyert a Barcával. Szeret mindenkit, elégedett a csapattal, az eredmények őt igazolták. Ezért nem hiszem, hogy nagyon erőltetné az új igazolásokat, max. 1-2őt. Azt pedig sztem felejtsük el, hogy Eto'oval azonos kaliberű, vagy csak hasonlóan jó csatárt fogunk venni (Trez.,Ibra., Tevez), nem fogja a mester rotálással megbontani a 2éve eredményesen működő támadószekciót, legalábbis sztem.

Szélső védők vsz is jöhetnek, bár Olival nagyon szeretik egymást, Bellettiből pedig félisten lett :lol: Esetleg Gio-Sylvinho oldalán lehet újitgatni, de ha belegondoltok, ők sem olyan katasztrofálisak, van még 1-2 évük. Bár jó volna fiatalítani már most... meglássuk.
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
edmond
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2005.10.24. 20:40:33

2006.05.22. 09:45:37

Foolkiller írta: ...Vedelem terén A bal és jobb szélsők szorulnak Erősitésre:bronkhorst mar nem idealis,Oleguer;Beletti pedig nem elég gyorsak bár ole az idény 2ik felében es a blben engem meggyozott és egy jo nyári vb szereplés es jo alapozás utan stabil és kiszorithatatlan kezdő lehet....
Tudtommal Oleguer nem lesz kint a VB-n a spanyol csapattal :!: :?:
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.05.22. 09:35:02

Szia Foolkiller,

Még egy dolog: sztem nem akar mindenképpen a club 50 milliót költeni igazolás(ok)ra mert Henry-ért nemcsak azért adtunk volna ennyit, mert hihetetlenül jó, univerzális játékos, hanem mert hatalmas a reklámértéke és nem mellesleg Laporta egyik kedvence (ami nem baj)
Úgyhogy nem biztos, hogy ennyitr költünk, de még egy Ezquerro-nak viszont nem sok értelmét látnám. (vkit csak azért idehozni, mert olcsó és a létszámot fel kell tölteni)
Avatar
laci18
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2005.07.14. 10:29:56
Tartózkodási hely: Bp

2006.05.22. 09:31:25

Foolkiller írta:Sracok,Ugye vegiggondoltatok hogy henryert a barca es a real is 50 millios ajanlatot tett,ez fix osszeg amit most masra fordithatunk.
Forlán nem kell ide,ö nem valo ugymond nagycsapatba ott csak vergodik,Carvalho,Maniche ugyanmar ha már igazolni akarunk szerezuk meg C.ronaldot manchesterbol,és Terry+Lampardot a chelseabol ezek a jatekosok barca szintu igazolások lenének,es egészitsuk ki a keretet sajat nevelésbol.
Jelenleg Csatarposzton Eto'o bevetheto ,vele kozel azonos qualitasu csatarunk nincs.
maxit én elkuldeném ha vki 2 év alatt se produkal semmit annak nincs helye a csapatban.
Adjunk egy fricskat a chelseanek és szerezuk meg Tevezt eloluk o igazan minoségi jatekos,képeségei és gyorsasaga alapjan mar most jobb mint Saviola barmikor is.
Vedelem terén A bal és jobb szélsők szorulnak Erősitésre:bronkhorst mar nem idealis,Oleguer;Beletti pedig nem elég gyorsak bár ole az idény 2ik felében es a blben engem meggyozott és egy jo nyári vb szereplés es jo alapozás utan stabil és kiszorithatatlan kezdő lehet.
Decot kéne tehermentesiteni még mert idén tompább volt a keleténél ,erre a posztra idealis jelolt Frank Lampard akinek a helye mar nem biztos ballack miatt.
De mondjuk Lampard akkor érdekes csak ha Xavi nem nyeri vissza a formáját amire valljuk meg oszintén sajnos esély van.
A barca ikonja de én nála formahanyatlást is lattam az utobi 2 szezonban.
De ha nem igazolunk senkit se akkor is álom csapatunk van.
A 2 kritikus pont mint mondtam a bal és jobb szélso posztja ill a vk poszt.
Nos én a leírtakkal jó formán semmivel nem értek egyet.
Deco cseréjének ott van Van Bommel és Iniesta, minek kéne Lampard?
És hogy Lampardot kiszorítja Ballack? Te ugye viccelsz !
Szerintem Xavi visszanyeri a formáját, már az utolsó két bajnokin (amelyen játszott) is látszott hogy jól osztogat.
Az igaz hogy kell egy jó csatár de Tevez? Jó szerintem sem rossz de én ugy vettem észre hogy Frank nem részesíti előnyben az argentínokat.
Én Luis Fabianot venném meg vagy McCarthyt a Portoból.
És C.Ronaldo minek? Ott van Giuly és Messi.
És a vkp poszt miért lenne problémás? Edmilson, Motta jók de ha nem bevethetők Marquez is előrejöhet.
Abban viszont egyetértek hogy bal oldalra kell valaki, de én jobb oldalra nem vennék semmit még egy évet adnák Bellettinek mert az első éve jó volt a második nem remélem most megint jó jön.
És Manichet akkor kellene megvenni ha Van Bommel elmegy mert Maniche átlövőerejére szügségünk lenne, mivel a góljainkat jóformán csak csatárok rúgják(kivéve a pontrúgásokat) és hiányzik a második hullám.
Barca 4ever
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.05.22. 09:31:07

Sziasztok,

Íme hírek a goal.com-ról, melyek szerint RV, Trez, Ibra is a lehetséges jelöltek között van. Sztem utóbbi kettő csak akkor lehetséges, ha a Juvét hátrébb sorolják a bunda miatt.
Egyetértek Gregével, hogy Del Piero nagyon jó lenne, (én Crespo-t is szívesen látnám nálunk) de ő sztem se fogja elhagyni a Juvét, mégha másodosztályú lesz is.
Sokan írtátok már, hogy tapasztalt ember kell Henke pótlására, aki bírja a padot, de meccseket tud eldönteni ha kell, de én egy fiatalabb támadónak is örülnék (Farfan). Ugyanakkor a fenntebb említetteken kívül Henke pótlására nem sok ember lenne képes és csak azért, mert vki 30 körül van, tehát tapasztalt (Lucarelli) nem biztos, hogy annyira kéne nekünk.
Csak a rotálás-ból adódó feszültségeket kell tudni kezelni, newhogy az rontson a hangulaton és a csapategységen.
Forca Barca!

http://www.goal.com/en/articolo.aspx?ContenutoId=55236
Foolkiller
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2005.03.20. 00:03:33

2006.05.22. 09:00:30

Sracok,Ugye vegiggondoltatok hogy henryert a barca es a real is 50 millios ajanlatot tett,ez fix osszeg amit most masra fordithatunk.
Forlán nem kell ide,ö nem valo ugymond nagycsapatba ott csak vergodik,Carvalho,Maniche ugyanmar ha már igazolni akarunk szerezuk meg C.ronaldot manchesterbol,és Terry+Lampardot a chelseabol ezek a jatekosok barca szintu igazolások lenének,es egészitsuk ki a keretet sajat nevelésbol.
Jelenleg Csatarposzton Eto'o bevetheto ,vele kozel azonos qualitasu csatarunk nincs.
maxit én elkuldeném ha vki 2 év alatt se produkal semmit annak nincs helye a csapatban.
Adjunk egy fricskat a chelseanek és szerezuk meg Tevezt eloluk o igazan minoségi jatekos,képeségei és gyorsasaga alapjan mar most jobb mint Saviola barmikor is.
Vedelem terén A bal és jobb szélsők szorulnak Erősitésre:bronkhorst mar nem idealis,Oleguer;Beletti pedig nem elég gyorsak bár ole az idény 2ik felében es a blben engem meggyozott és egy jo nyári vb szereplés es jo alapozás utan stabil és kiszorithatatlan kezdő lehet.
Decot kéne tehermentesiteni még mert idén tompább volt a keleténél ,erre a posztra idealis jelolt Frank Lampard akinek a helye mar nem biztos ballack miatt.
De mondjuk Lampard akkor érdekes csak ha Xavi nem nyeri vissza a formáját amire valljuk meg oszintén sajnos esély van.
A barca ikonja de én nála formahanyatlást is lattam az utobi 2 szezonban.
De ha nem igazolunk senkit se akkor is álom csapatunk van.
A 2 kritikus pont mint mondtam a bal és jobb szélso posztja ill a vk poszt.
Visca el barca!!!!
2004-2005 champions!!
2005-2006 Champions!!
Champions Leauge 2005/2006 WINNERS!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.21. 22:19:16

Hát igen igen...

Iniesta is tud védekezni, ha kell

asszem az ütős csapatok ellen érdemes védekező középpályást játszatni
mint Edmilson és kevésbé nehéz meccseken pedig nyugottan lehet Iniesta a kezdő, mert csak feldobja a látványosságot és a támadójátékot

Most nagyon végignéznék egy meccset

Valdes
Belletti-Marquez-Puyol-Silvynho
Xavi-Iniesta-Deco
Messi-Etoo-Ronaldinho
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2006.05.21. 22:01:10

Iniesta is eltudja vmien szinten végezni a védekező feladatot. Az Arsenal ellen is bejött, és ott jáccott :wink:
thegreek
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2004.10.09. 14:15:28

2006.05.21. 21:38:14

Szerintem nem kell nagyon változtatni, fiatal még a csapat!

Valdes
Belletti, Puyol, Marquez, Placente
Xavi, Iniesta, Deco
Messt, Eto'o, Ronaldinho

Csere: Jorquera, Oleguer, Silvinho, Motta, Edmilson, Saviola, Maxi
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.21. 21:31:45

Aix írta:Valdes
Puyol-Marquez-R.Carvalho-Capdevila
Xavi-Maniche-Deco
Messi-Etoo-Ronaldinho

Cserek:Jorquera, Belletti, Oleguer? Silvinho
Iniesta, Motta, Saviola, Cavenaghi

S ha kell felhozni a B bol Marc Valientet, Julio, Sito Rierat, Giovanni Dos Santost(bar o elsonek jatszon a B ben, s majd jojjon, csak ugy mint Bojan Krkic)

Valahogy igy kepzelnem l a jovo capatat, mert az uj jatekosok megszerezhetoek, nem dragak, s nagyon jo jatekosok;
egész tetszetős, de Maniche helyett lehetne kezdő Iniesta
mert kezd kiforrni a technikája, és nagyon meg tudja keverni az ellen középpályát :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.21. 21:27:20

G-Jay írta:
lionelmessi19 írta:szerintem nem szedik szét a juvét, ha mégis akkor meg del piero visszavonul, de inkább fiatalok kellenének
Tehát!

Legalább 100 oldala ezt tárgyaljuk h NEM fiatal kell mert arra ott van Maxi stb, hanem egy tapasztalt játékos, aki brja a padot! Én is azt m ondtam már elég régota h Del piero a jo megoldás, mert neki megy is! De tök mind1!
Bocs én még nem vagyok itt 100 oldala, de végülis igaz
bár del piero sztem esélytelen, mert vagy marad, vagy visszavonul

Valakinek van más ötlete? tapasztalt játékos, aki brja a padot-ra :?:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Aix
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2005.04.25. 01:55:40
Kapcsolat:

2006.05.21. 21:22:40

Valdes
Puyol-Marquez-R.Carvalho-Capdevila
Xavi-Maniche-Deco
Messi-Etoo-Ronaldinho

Cserek:Jorquera, Belletti, Oleguer? Silvinho
Iniesta, Motta, Saviola, Cavenaghi

S ha kell felhozni a B bol Marc Valientet, Julio, Sito Rierat, Giovanni Dos Santost(bar o elsonek jatszon a B ben, s majd jojjon, csak ugy mint Bojan Krkic)

Valahogy igy kepzelnem l a jovo capatat, mert az uj jatekosok megszerezhetoek, nem dragak, s nagyon jo jatekosok;
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.21. 21:01:29

Egyébként sztem nem nagyon lehet számítani a juvésokra, mert ha lejjebb is sorolják őket, amjdnem mindenki marad, és egy év alatt visszaküzdik magukat.

A Milánt nem akarják véletlen kizárni, mert akkor nagy húzás lenne egy Kaka, akármennyire is nem kéne ember a középpályára
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.05.21. 20:48:24

Don Del Poaro nyilatkozatban szögezte le, hogy a Juve akármelyik osztályba is lesz visszasorolva, ő soha nm fogja elhagyni a csapatot egy másik klub kedvéért, én sem bánnám ha jönne, de még Henry-ra is több esélyünk van, mint Pierrot-ra
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.21. 20:38:47

Grege írta:Udv, sztm a jelenlegi piacon Larsson megfelelojekent leginkabb DelPiero juthatna eszunkbe...
Nagyon durva tapasztalata van, nagyon technikas, megismerkedett mar a paddal Trezi es Ibra mogott, viszont nagyon technikas, es meccseket dont el cserekent beallva... Nem vagok erte oda tulzottan, de sztm o A MEGOLDAS, foleg, ha a juvet szetszedik!
Velemeny?
szerintem nem szedik szét a juvét, ha mégis akkor meg del piero visszavonul, de inkább fiatalok kellenének
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.05.21. 20:36:19

Kissé utánnanéztem és tényleg Podolski a hátán vitte a Kölni csapatot, de sztem nem illene a csapatba.

Fred nekem is tetszik
:lol:

portugál, spanyol, francia, holland ligából érdemes válogatni

az olaszoktól nem fognak a sztárok jönni a kispadra, és nem szeretném ha valaki kiesne miattuk, mondjuk messi
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2006.05.21. 20:34:01

Udv, sztm a jelenlegi piacon Larsson megfelelojekent leginkabb DelPiero juthatna eszunkbe...
Nagyon durva tapasztalata van, nagyon technikas, megismerkedett mar a paddal Trezi es Ibra mogott, viszont nagyon technikas, es meccseket dont el cserekent beallva... Nem vagok erte oda tulzottan, de sztm o A MEGOLDAS, foleg, ha a juvet szetszedik!
Velemeny?
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2006.05.21. 20:20:34

podolski jó fred mégjobb talán ez az ötlet teccik eddig a legjobban(Fred) :wink:
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2006.05.21. 19:48:29

Figinho írta:Technikás-e?A Köln góljainak 3/4 ő lötte! :shock:
Az a 3/4 az 1/5 és ezzel lettek utolsó előttiek a Bundesligában... :?
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.05.21. 19:46:11

Na és Fredhez mit szóltok? Ő a Lyonban nm tolja rosszul. Ráadásul ha érkezik hozzájuk a Lóarc, akkor elképzelhtőbbnek fog ő is vélni egy váltást. Vélemény?
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Lezárt