FC Barcelona 05/06

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21175
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.01.28. 09:04:32

Van aki szinte Rijkaard fejét akarja, van aki azt mondja hogy inkább essünk ki, mert a reál ellen esélyünk sincsen, van aki vészmadárkodik, hogy a chelsea le fog minket alázni...
De ez az egyik kedvencem: "...most komolyan tényleg valaki hisz abban hogy mi megnyerjük a bl-t. ez hülység."
Ezeket én is olvastam, de 1 olyan embertol származnak akirol már kiderult h nem normális.
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2006.01.27. 22:02:49

Bodi írta:
doki írta:Szerintem egyáltalán nem kéne a kupát ilyen komolyan venni,mert a Bl rovására mehet,és még nem vagynk bajnokok sem újra!Ha sikerül a továbbjutás az csak egy bonusz. :)
Egy bónusz Clásico!!!!!

Nem biztos,hogy jó lenne a Chelsea elleni meccsek előtt két ilyen meccsel lefárasztani a csapatot!
Persze jó lenne,ha továbbmennénk,de én akkor se ugrok ki az ablakon,ha kiesünk a kupából a 8 közt!
Szerintem nem fáradnak le tőle,hanem feldobja őket,meg ugye a Chelsea is játszik elég sok meccset,szóval ők is le lesznek fáradva ennyi erővel.Ha jobb csapat vagyunk mint a Chelsea,akkor nem foghatjuk arra,hogy "ja mert a Real ellen lefáradtunk!"
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2006.01.27. 21:09:16

Akkor már inkább a zaragoza, mintsem a madrid ellen essünk ki. de én örülnék annak a bónusz klasszikusnak!
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2006.01.27. 20:32:23

ne felejtsük el, hogy a real meg az arsenallal játszik
kb annyival gyengébbek nálunk, mint a chelseanél az arsenal
tehát nekik is csak másodlagos lenne a kupa
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2006.01.27. 20:01:27

doki írta:Szerintem egyáltalán nem kéne a kupát ilyen komolyan venni,mert a Bl rovására mehet,és még nem vagynk bajnokok sem újra!Ha sikerül a továbbjutás az csak egy bonusz. :)
Egy bónusz Clásico!!!!!

Nem biztos,hogy jó lenne a Chelsea elleni meccsek előtt két ilyen meccsel lefárasztani a csapatot!
Persze jó lenne,ha továbbmennénk,de én akkor se ugrok ki az ablakon,ha kiesünk a kupából a 8 közt!
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2006.01.27. 19:52:06

Szerintem egyáltalán nem kéne a kupát ilyen komolyan venni,mert a Bl rovására mehet,és még nem vagynk bajnokok sem újra!Ha sikerül a továbbjutás az csak egy bonusz. :)
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2006.01.27. 18:12:29

Mental_Theo írta:Teljesen Egyetértek Taibival.18 meccs zsinórban,most kikaptunk,és Rijkaardot fikázzák..
Nagyon nagy hülyeség Rijkaardot szidni,nem tehet arról,hogy a védők elesnek a saját lábukban...
A középpálya is nagyon gyenge volt,jövő héten Decoval megerősödve tovább kell jutni!
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2006.01.27. 18:03:27

Teljesen Egyetértek Taibival.18 meccs zsinórban,most kikaptunk,és Rijkaardot fikázzák..
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.01.27. 16:51:45

Taibi - rohadtul igazad van!!! :D
"Més Cuen un Club"
Avatar
Rivaldinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2071
Csatlakozott: 2005.05.21. 08:24:46
Tartózkodási hely: csúcson

2006.01.27. 16:00:51

Nagyon szomrú vagyok.... de engem mélységesen felháborít Presas ( az a [auto_cenzúra], akit én már most elküldeném, nagyon sokx hibázik, Chelsea ellen is hibázott és ez nem megengedhető... nem érdekel mekkora katalán...... ennyierővel kimegyek oda lakin, és megmondom mekkora katalán vok, lehet nem ott születtem de oda húz a szívem.... stbstb.... nagyon nag lúzer,.... és Edmilson... hát a kezeés az hihetetlen hülye ez az Edmilson......... még volt 1 szitu amikoir Everthon labdával 2m hátrányból lefutotta Edmilsont, aki éppen akkor utcsó előtti ember volt Marquez előtt... ilyet nem lehet, Marqueznek betudom ugy a szabálytalanságait hogy nem volt ott Puyo h segítsen, és nem akart a véletlenre bizni a dolgokat..... vagy vmi ilyesm.. 8) :lol:
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2006.01.27. 15:23:00

en ugy latom hogy eleg sokan elfelejtettek a regi szep idoket, mikor soxor kikaptunk... en sem tudok haragudni a sracokra...
amugy szerintem meglesz a tovabjutas...
Tiziano Crudeli fan :!:
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.01.27. 15:20:14

én már régóta szajkózom a kupa hanyagolását...

nem kell nekem esni, DE gondoljatok bele :
ezek a fiúk egy szezonban játszanak 60 meccset!!! :shock:

bakker, az rengeteg.
azt nem lehet kívánni tőlük, hogy mind3 fronton maximumot nyújtsanak és ezek közül a kupa a legsúlytalanabb.
ha kell kimondom, hogy 110% koncentráció és hatalmas szerencse kell ahhoz, hogy a mai futballban egy csapat maximálisat tudjon nyújtani mind3 sorozatban :!:

és igaz: ha jönne egy újabb clasico, akkor fizikálisan és fejben is a maximumot kellene nyújtani a fiúknak, mert valljuk be idén nem valószínű, hogy a Madridnak egy kupa beli Barca verésnél lehet nagyobb öröme...
ok, a BL, de sztem a Madrid nagyon-nagyon távol áll most tőle.

szal gondolkodjunk objektíven, szem előtt tartva az emberi teljesítőképesség határait!

sejjj
roniebarca
Barça B
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2005.04.12. 18:49:36

2006.01.27. 14:54:56

Sztem semmi gond h kikaptunk mert így legalább már tiszta fejjel tudnak játszani a játékosok.Gondoljatok bele h minden meccs előtt attól fosol h mikor kapunk ki és meg lesz e a rekord.Ezzel a vereséggel a játékosoknak már nincs akkora teher a vállukon.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2006.01.27. 14:42:52

Srácok, mi van veletek?

A tegnapi meccset nem számítva eddig a 2005/06os szezonban volt kb 30 tétmeccsünk, amiből 23-at megnyertünk, 5 döntetlen és 2 vereség (Betis ellen szuperkupa, Atl.Madr).
30 meccsből két vereség és mindkettő a szezon elején.

Erre most a kupában, idegenben, tartalékos csapattal kikapunk a zaragozától és olyan véleményeket olvasok, mintha kb ez lenne zsinórban a tizedik vereségünk...

Van aki szinte Rijkaard fejét akarja, van aki azt mondja hogy inkább essünk ki, mert a reál ellen esélyünk sincsen, van aki vészmadárkodik, hogy a chelsea le fog minket alázni...
De ez az egyik kedvencem: "...most komolyan tényleg valaki hisz abban hogy mi megnyerjük a bl-t. ez hülység."

Én pl komolyan hiszek abban hogy megnyerhetjük a BL-t...
Nem fér bele 25 meccsenként 1-1 zakó?
Nem robotok játszanak....
Egyszer elszállhat Marquez agya is...
Az is előfordulhat hogy Ronaldinhonak nem megy néha...
Vagy hogy Rijkaard eltaktikázz magát...
Stb...
25 meccsenként egyszer belefér szerintem....
Kép
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2006.01.20. 15:59:03

Fél év alatt 10 millió euró profitot csináltunk!
http://www.fcbarcelona.com/esp/noticias ... 2004.shtml
Nem is olyan rossz! 8)

Hupsz... Viszont az adósságból is van még 188 milka... :shock: 5-6 évig vernünk kell az egész világot ha ezt le akarjuk dolgozni...
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.01.20. 13:48:04

Ja, és még egy "apróság" Farkas Norbert zseniális témafelvezető-klippjéhez: a bíró nem a baszkokat fosztotta meg legalább 5 szöglettől a Barca-Bilbao meccsen, hanem a Barcát! Hát ennyi... :wink:
VISCA EL BARCA!
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2006.01.20. 13:32:11

Zsolti írta:Az tegnap nekem is tetszett,ahogy osztották a Hegyit.
Hegyinek meg biztos az fáj,hogy nincs olyan csatár madridban..az összes nem rugott annyit,mint a mi Eto'o-nk! :lol: 8)
Azért Hegyi elég nagy baromságokat mondott: például összehasonlította Eto'o-t Dinhoval, mondván milyen ellenszenves játékos a kameruni, bezzeg Dinho a sportszerűség mintaképe! Hát én vagy 15 éve vagyok Barca drukker, imádom a Barcát, imádom Dinhot, (azt hiszem érthető okból), és ennek ellenére azt mondom éppen a brazil zseni az, akit minden második meccsén ki lehetne állítani. (Visszaütésért, fejelésért, kakaskodásért stb...) És éppen Eto'o az, aki 10-ből 9-szer békítő szándékkal megy oda, aki rendre felsegíti a földről az ellenfelet... annak ellenére, hogy rendszeresen ŐT érték, érik rasszista atrocitások! (lsd Mallorcában például a saját edzője, a jelenlegi spanyol szöv. kapitány részéről) A képmutatás pedig nem kell, mert Eto'o-t már az ominózus cabrón-ozás előtt is ugyanúgy huhogták madridban, mint utána. Hegyi Iván pedig jobban tenné, ha egy kicsit több Barca meccset nézne és kevésbé lenne elfogult, mert akkor talán nem mondana ekkora baromságokat élő adásban! És még valami: Mi a gusztustalanabb? Leköpni valakit esetleg több millió néző szeme láttára (mondjuk tehetetlenségből egy esetleges ütés alternatívájaként), vagy sunyi módon odaszólni valakinek (amit később bármikor le lehet tagadni) és folyamatosan provokálni.....?
VISCA EL BARCA!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.01.20. 12:51:07

A faragás magában nem is akkora nagy gond... de ha már az a rohadt védő egy ütemmel elkésik és úgy lép oda és láthatóan már nem a labdára irányul a mozdulat akkor azokat fújja már be a madár bíró!!!

Lehet hogy az ütemkésés után pl Deco is nem várja meg míg beleszáll a lábába a védő, hanem még előtte próbálja magát feldobni, hogy ne történjen valami nagyobb baj... na és ezeket a helyzeteket a bíró úgy fogta fel a Bilbao ellen mintha ténylegesen feldobta volna magát

pedig azért van különbség felbobás és feldobás között :lol: Remélem világos voltam
Saint Germain
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2005.09.05. 16:05:32
Tartózkodási hely: Bogyiszló

2006.01.20. 12:44:04

Nekem csak az nem tetszett, hogy Nyilasi azt mondta: a BARCA szárok kezdenek elszállni. szerintem még elég normálisan tűrik (kivéve Deco utóbbi hajhúzását)azt, hogy állandóan faragják őket. Mindenesetre nehéz lehet úgy játszani, ha az aktuális ellenfél nem igazán akar focizni.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.01.20. 11:36:09

Az tegnap nekem is tetszett,ahogy osztották a Hegyit.
Hegyinek meg biztos az fáj,hogy nincs olyan csatár madridban..az összes nem rugott annyit,mint a mi Eto'o-nk! :lol: 8)
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.01.20. 10:54:35

Mental_Theo írta: A szakkomentátorok közül meg az vesse Eto'ora meg Decora az első követ,amelyik nem szólt be az ellenfélnek,vagy nem csinált hasonlót..No comment
pont ezt mondta Mészöly és Nyilasi, Hegyi Ivánnak.
nem hiszem, hogy pont ezután a parázs meccs után kellene valaki felett pálcát törni.
amúgy úgy néz ki, hogy Clemente húzta talán a legrövidebbet, mert miután rászálltak a :"most jöttle a fáról" kijelentése után, dühébe azt mondta :
"nem tudom miért piszkálnak, elvégre nem büdös négezetem le senkit..."

lehet, hogy nem szószerint mondta, de a lényege ez volt :!:
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2006.01.20. 10:46:57

Komolyan ugy beszéltek,mintha a Barcában lennének azok a játékosok,akiknek a csapatában volt dén vagy 10 piroslap (real madrid).arra bezzeg nem mondanak semmit.
Zidane Hamburg ellen mit csinált még Juventus mezben?Igen.tényleg nem lesz akkora játékos Ronaldinho :roll:
A szakkomentátorok közül meg az vesse Eto'ora meg Decora az első követ,amelyik nem szólt be az ellenfélnek,vagy nem csinált hasonlót..No comment
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.01.20. 10:01:52

azert a Nyil sem kutya, meg a Meszoly is kivitte annak idejen a vbre a brigadot. jojo, az mar regen volt.
Varhidi meg tenyleg jo zsugas, bar nagyon szeretem hallgatni, amikor neha kritizalgatja a "[auto_cenzúra]" olasz edzok munkajat :D (spalletti, ancelotti, capello, del neri stb.)
viszont azt nem ertem, h a Barna mi a turot keres ott? o aztan az oroszlanyon kivul, senkivel sem csinalt semmi kulonosebb dolgot. monnyuk azon kivul, h elegge el nem itelheto modon, a csapataival rendszeresen megverte a fradit az ulloin. :lol: :lol:
PUYOL-XAVI-INIESTA
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2006.01.20. 09:56:59

A Sport1 szakértői közül sztem csak Várhidi konyít vmit a focihoz. Várhidit hívják be minden nagy rangadóra, főleg az olasz meccsekre, rajta látszik. h azért vágja a focit, mert mindent észrevesz, meccs előtt a mágnestáblán mutogat... Ő az egyetlen aki sztem jó edző lehetne a Sport TV-s szekértők közül.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.01.20. 09:54:33

Vito írta:a kérdés az volt, hogy ki legyen Ön szerint az új szöv. kap.:

az nyert (75%-kal), hogy: valaki a stúdióban ülők közül :)

aztán Mészöly elkezdett szabadkozni, hogy ő nem akar kapitány lenni... :lol: :lol: :lol:
pedig sztem a farkas norbira (v a musorvezetore) gondoltak a nezok. v vmelyik operatorre :D :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Lezárt