HOVA TŰNT DAMON HILL?! - Dühöngő:)

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.08. 13:30:44

csababarca írta: csinálj rá valami sérülést, mondjuk a varrást szedd szét, aztán vidd vissza, mond hogy szétjött, cseréljék ki. hátha bejön, elvileg van rá gari. vagy előtte vidd el egy rendes tisztítóba! szappannal nem fog kijönni.

Hát azt baromira nem merem megcsinálni. :oops: szétszedem a varratot, azt visszaviszem, oszt mondom nekik, hogy kérek másikat, mert szétesett. Megnézik --> kérdezni fogják, hogy mik azok a foltok ott?...

Így rájönnek, hogy direkt szedtem szét a varratot...


Beszéltem faterral, elviszünk majd a vegytisztítóba, hátha...
KépKép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.07. 22:10:44

Deus írta:szétb... az ideg :x :x :x


Négy napja vettem 18 ropiért egy Converse cipőt, fehér-piszkos fehér színben, imádtam hordani, erre ma leöntötték a cipőmet egy epres limonádéval, epersziruppal együtt. Azt a jó édes....... ÖCSÉM!!!!!!!! TIZENNYOLC EZERRRRR!!!!!!!!!

Próbáltam lemosni szappannal, de semmi... Ki se jön az a folt onnan... Totál szétb... az ideg most.

ÁÁÁÁ
csinálj rá valami sérülést, mondjuk a varrást szedd szét, aztán vidd vissza, mond hogy szétjött, cseréljék ki. hátha bejön, elvileg van rá gari. vagy előtte vidd el egy rendes tisztítóba! szappannal nem fog kijönni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.07. 22:06:14

szétb... az ideg :x :x :x


Négy napja vettem 18 ropiért egy Converse cipőt, fehér-piszkos fehér színben, imádtam hordani, erre ma leöntötték a cipőmet egy epres limonádéval, epersziruppal együtt. Azt a jó édes....... ÖCSÉM!!!!!!!! TIZENNYOLC EZERRRRR!!!!!!!!!

Próbáltam lemosni szappannal, de semmi... Ki se jön az a folt onnan... Totál szétb... az ideg most.

ÁÁÁÁ
KépKép
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.08.28. 23:36:41

ilyen nincs...
így hónap végére maradt kemény 1400 forintom,gondoltam nyerek hozzá egy picit,és az utolsó héten lesz miből jól érezni magam suli elött...

Dobtam 2 tipp-mixet...
az egyiket 1000 forinttal:
Villa-Tranmare H
QPR-Walsall H
Dinamo Zagreb tj
Malaga tj
Bate tj
Mattek-Sands-V.Williams V

Udinese tj :evil:

Ebből jöhetett volna 11.455 Ft...


raktam mégegyet,400-al,ebből 4690 ft jöhetett volna...:

Leeds-Oxfrod H
Seheffield W-Fullham V
Yeovil-West Brom V
Auxerre-Dijon H
Beck-Tsonga V
Roddick-Williams H
Bratchilkova-Radwanska V



szóval,ilyen az én szerencsém...
:evil: :evil: :evil:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.08.28. 20:42:57

messideco írta:Hogy szeretem, amikor a szomszédom az utcára engedi ki a szennyvizét, és az egész lakásban érzem :evil:
alattunk 22 évig egy húsbolt volt :D minden szag feljött a wc-n keresztül, reggel beültél gletteli és mindennek abált szalonna szaga volt a budin :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.08.28. 20:16:15

Hogy szeretem, amikor a szomszédom az utcára engedi ki a szennyvizét, és az egész lakásban érzem :evil:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.08.08. 13:48:23

HAnonymus írta:Úgyis nézni fogod legközelebbis, tudod te is nagyon jól. :lol:
Ez a legrosszabb benne. :lol:
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2012.08.08. 13:30:35

Úgyis nézni fogod legközelebbis, tudod te is nagyon jól. :lol:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.08.08. 13:27:39

A ROHADT BÜDÖS [auto_cenzúra] EBBE A [auto_cenzúra] KÉZILABDÁBA!! KEZÜNKBEN VAN A MECCS ÉS [auto_cenzúra]! Mindig ez van, [auto_cenzúra] unalmas már. Nem nézek többet soha a büdös életben magyar kézilabdát.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.31. 14:28:25

Gerard3Piqué írta:...Szerintem csak azzal , hogy egy német hülyegyerek népmuvészeti cserépedényöskedése téged egy 3 . VH "reklámozására" indított és ha ezt a pszichiátrián sütőd el tömegpánik lett volna.Nem megsértődni :D
Szerk.: Váááá átírja a k*öcsö-*g-öt :D És hibásan :D
nem sértődöm meg. :)
de azt hadd mondjam el hogy ott nem vizionáltam semmi ilyesmit... ha figyelmesen elolvasta/ták/tok akkor ezt érteni is lehet... hiszen csupán azt írtam, hogy mit hallani és mivel foglalkoznak mostanában, hiszen rengeteg ilyen hackkelést hajtottak végre az utobbi 1-2 hétben... és kivétel nélkül olyan emberek akik várják azt az eseményt amit ott leírtam... szal ez még távolról sem ugyanaz, mint ha ÉN vártam volna... olvasni, és értelmezni... ennyi! :)


A vizipólósaink meg kiverik a biztosítékot! :x Nem hiszem el hogy a ráúszásokból(2 meccs-8 ráúszás=1 labda) ez önmagában is gyenge, viszont az hogy védekezni nem tdunk, és támadásban is csak emberelőnyös helyzeteket használunk ki, sőt valamikor abból is csak minden 2-at, idegesítő.. egy ilyen keret? :evil: :evil: :evil: :x
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2012.07.31. 13:47:02

gergo9 írta:
Ezzel csak az a gond hogy hozzád is így fognak állni úgy meg aztán fsza dolgozni.
Még csak szezonos munkám volt mivel tanulok még de abszolút nem értek egyet. Azért nyilván nem minden munkatárs idióta és sggnyaló az meg csak rajtad múlik hogy ki tudod e szűrni hogy kinek a társaságát érdemes keresni.
Igen, attól függ hol dolgozol - melyik megyében és milyen területen?

A munkanélküliségtől sújtott Nógrád megyében - Szabolcs-Szatmárt követjük a "hol a legnagyobb a munkanélküliség?" listán és ha figyelembe vesszük, hogy Nógrád megye a legkisebb megye az országban, a számok még ijesztőbbek.
Itt egy munkahelyért lassan már ölnek!
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2012.07.30. 16:34:32

Óóó, motmár igazán elárulhatnád, hogy mit csináltatok! :D
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.07.30. 15:05:35

gergo9 írta:
Ne bánj egy munkatárssal barátként, de még jó ismerősként, haverként se - bánj vele munkatársként! Alapelv és nagyon jó észbe vésendő!
Ezzel csak az a gond hogy hozzád is így fognak állni úgy meg aztán fsza dolgozni.
Még csak szezonos munkám volt mivel tanulok még de abszolút nem értek egyet. Azért nyilván nem minden munkatárs idióta és sggnyaló az meg csak rajtad múlik hogy ki tudod e szűrni hogy kinek a társaságát érdemes keresni.
Azért igen necces kiszűrni..Az idegesített fel,hogy az éjszakai műszakba kötöttek bele,amikor csak öten dolgozunk.Természetesen változnak,hogy mikor éppen ki van bent,de az esti ötös úgy köbö 15személyből kerül ki. Egy párral jóban vagyok közülük, a többit meg nem ismerem. Most azon gondolkodtam,hogy vajon,akiket ismerek,azok közül lehetett-e valaki (amit kétlek,mert ez a balhé miatt ők is ugyanúgy kaptak,nem csak én) tehát egy olyan ember szívatott meg,akinek max a nevét tudom... Eddig az éjszakai műszak volt a legjobb,mert laza és barátságos hangulatban telt el a munkaidő (persze,a dolgunkat ugyanúgy elvégeztük,sőt,ha azt nézzük,az éjszakai műszak egyfajta jutalom,mert nem mindenki kapja ezt meg). Lehet ez szúrhatott valakinek szemet,hogy vagyunk öten-hatan,akiknek ez többször kijárt. Más kérdés,hogy tettünk is érte,hogy megkapjuk. Valószínűleg az irigység vagy csak a sima "benyalunk tövig a főnöknél" elv vezérelte. Na,nem tudom..
Kép
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.07.30. 14:52:00

Castiel írta:
Drigo írta:Hova tűnt Kash? De "szerencsére" Castiel megpróbálja betölteni azt az űrt, amit hagyott.
mivel dühítettelek fel kedves drigo?
Szerintem csak azzal , hogy egy német hülyegyerek köcsögöskedése téged egy 3 . VH "reklámozására" indított és ha ezt a pszichiátrián sütőd el tömegpánik lett volna.Nem megsértődni :D
Szerk.: Váááá átírja a k*öcsö-*g-öt :D És hibásan :D
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.07.30. 14:04:55

Ne bánj egy munkatárssal barátként, de még jó ismerősként, haverként se - bánj vele munkatársként! Alapelv és nagyon jó észbe vésendő!
Ezzel csak az a gond hogy hozzád is így fognak állni úgy meg aztán fsza dolgozni.
Még csak szezonos munkám volt mivel tanulok még de abszolút nem értek egyet. Azért nyilván nem minden munkatárs idióta és sggnyaló az meg csak rajtad múlik hogy ki tudod e szűrni hogy kinek a társaságát érdemes keresni.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.07.30. 12:38:55

El fanático írta:...
Ne bánj egy munkatárssal barátként, de még jó ismerősként, haverként se - bánj vele munkatársként! Alapelv és nagyon jó észbe vésendő!
Wow, azért ez nagyon durva.
Nem tudom hol dolgozol most, de nem lennék a helyedben. :roll:
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2012.07.30. 12:30:36

Forcabarca8 írta:Volt már valamelyikőtöknek parája munkahelyen 1-1 tuskó miatt?Amikor olyan ember miatt van parád a főnök előtt,akihez semmi közöd? Mert én
most teljesen kiakadtam :evil: van egy-két talpnyaló patkány a munkahelyünkön,de ezek engem eddig nem zavartak.Csak most bemószerolt az egyik tuskó a főnöknél.Ráadásul egy olyan dolog miatt,ami egyáltalán nem zavart senkit. :evil: de utálom az ilyet: ha én nem piszkálom őt/őket,akkor ő miért nem tud így hozzáállni a helyzethez?De felidegesít :evil: :evil: Utálom,s legjobban azt,hogy csak a hátam mögött :evil: Ha már bunkó,legalább legyen őszinte és mondja a szemembe is,hogy baja van velem.. :roll:
Nem akarok negatív lenni, de kb. mindenkinek! Sajnos a munkahelyeken ez megy.
Vannak a nagypofájú talpnyalók - lusták, nem csinálnak szinte semmit, de olyan szinten benyalták magukat a főnökségnél, hogy a velük való konfliktus=kirúgás!
Aztán van ezeknek a talpnyalóknak a sleppje, akik dolgoznak ugyan, de abból élnek meg illetve úgy biztosítják a hátukat, hogy kémkednek és jelentenek a talpnyalónak, aki aztán rohanhat a főnökhöz - különösen veszélyesek, mert sokakról nem gondolnád, mivel van, aki csak alkalomszerűen csinálja és általában pont az, akiről álmodban sem gondolnád!

Úgy védekezhetsz - bár 100%-os védelem nincs - hogy senkit sem engedsz közel, a munkahelyről nem barátkozol, intim infókat, titkokat, összeesküvés elméleteket nem osztasz meg, pletykákba nem veszel részt. Arra válaszolsz, amit kérdeznek, a véleményedet megtartod magadnak. Minden-nemű kommunikációt minimumra csökkentesz- ha köszönnek/ köszönsz és nem kezdesz jópofizni meg a tegnapi meccset kitárgyalni! Munkahely - a munkatársaid nem a barátaid és mind tudna a helyedre rokont, szomszédot hozni! Megtalálják a leggyengébb láncszemet és ha Te leszel az, akkor a Te helyedre hozzák be a fajtájukat!
Ne bánj egy munkatárssal barátként, de még jó ismerősként, haverként se - bánj vele munkatársként! Alapelv és nagyon jó észbe vésendő!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.07.29. 23:20:13

kistotti írta:
sjd írta:De ami a legjobb, hogy reggel 9-10 tájban is járogatnak, hát hadd ne mondjam milyen kellemes élmény ezekre ébredni...
Örülök, hogy a mindennapjaid úgy indulnak, hogy 9-10 felé ébredsz :)
Na ezzel mellélőttél, az elmúlt egy hónapot végigdolgoztam, épp ezért is tudom értékelni, amikor szombat-vasárnap is kelni kell egy ilyen gyökér miatt... :?
kistotti
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.06.27. 08:03:49
Tartózkodási hely: Szombathely

2012.07.29. 23:13:06

sjd írta:De ami a legjobb, hogy reggel 9-10 tájban is járogatnak, hát hadd ne mondjam milyen kellemes élmény ezekre ébredni...
Örülök, hogy a mindennapjaid úgy indulnak, hogy 9-10 felé ébredsz :)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.07.29. 22:33:12

Ha már így él ez a topik.
Mostanában nagyon elszaporodtak ezek a megafonos magánvállalkozók, akik kocsival járnak körbe és közben üvöltik a baromságaikat. Van már felénk dinnyeárustól kezdve fémgyűjtőig minden. De ami a legjobb, hogy reggel 9-10 tájban is járogatnak, hát hadd ne mondjam milyen kellemes élmény ezekre ébredni...
Amúgy nem tudjátok, hogy van-e valami tv. ami alapján rájuk lehetne uszítani a rendrőséget/NAVot?
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2012.07.29. 21:39:32

Volt már valamelyikőtöknek parája munkahelyen 1-1 tuskó miatt?Amikor olyan ember miatt van parád a főnök előtt,akihez semmi közöd? Mert én
most teljesen kiakadtam :evil: van egy-két talpnyaló patkány a munkahelyünkön,de ezek engem eddig nem zavartak.Csak most bemószerolt az egyik tuskó a főnöknél.Ráadásul egy olyan dolog miatt,ami egyáltalán nem zavart senkit. :evil: de utálom az ilyet: ha én nem piszkálom őt/őket,akkor ő miért nem tud így hozzáállni a helyzethez?De felidegesít :evil: :evil: Utálom,s legjobban azt,hogy csak a hátam mögött :evil: Ha már bunkó,legalább legyen őszinte és mondja a szemembe is,hogy baja van velem.. :roll:
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.29. 19:47:16

Drigo írta:Hova tűnt Kash? De "szerencsére" Castiel megpróbálja betölteni azt az űrt, amit hagyott.
mivel dühítettelek fel kedves drigo?
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2012.07.29. 19:33:59

Hova tűnt Kash? De "szerencsére" Castiel megpróbálja betölteni azt az űrt, amit hagyott.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.07.13. 00:06:45

Most az egyszer vok dühös a magra....egy Rosol-Nadal wimbi meccs szinte egyből fent van...egy közel sem extra Djoko-Federer elődöntő fent van meccs után, a fácánfügyülősrézangyalú WIMBLEDONI DÖNTŐ meg még mindig nincs fent MAGYARUL....elképesztő.

:twisted: :twisted: :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.31. 13:51:05

A rohadt életbe! Ekkora egy kicseszést, amin én átmegyek. Félévkor 5-ös voltam matekból, a tanár még hívott is emelt szintre, de aztán nem vállaltam be. A 2. félévet 3db 5-sel és 1db 4-sel nyitottam. Erre most jön a hidegzuhany. Múltkor 1 ponton múlt az 5-söm, most 2 dogát is írtunk. A 18 pontos dogából 2-3 pontot azért vesztettem, mert az egyik feladat nem lett jó, eddig OK. Erre +3-4 pontot azzal vesztettem el, hogy a valószínűségszámításnál az eredmény jó lett csak nem írtam oda, hogy P=0,5 (most mondtam vmit). Erre ma megírjuk az évfolyamdogát. 8 feladat: mind a 8-at simán megcsináltam, 15 percet még a padban ücsörögtem. Erre egy olyan feladat lett rossz, ami azért félreérthető volt. Az egyik feladatban meg azért buktam pontot, mert nem ellenőriztem a logaritmusos egyenletet... Aztán megint jön a valószínűségszámítás, ahol ismét nem írtam oda, hogy P=0,5-tel. Ja és azt hozzá kell tenni, hogy a múlt órán a tanár épp mondani akarta, hogy a P=-őt írjuk oda, erre az egyik idióta belepofázott és nem mondta el. Ezzel pedig -3 pont ismét. A tanárt bezzeg azt nem érdekli, hogy szinte mindegyik feladatom jó. A válasza ennyi volt: 85 %-tól 5-ös. Na a qva anyját az ilyennek. Mindent vágok, simán meg tudok csinálni mindent, bárkit kenterbe verek az osztályba, erre ilyen hülyeségekkel megszívat. Ráadásul még ezt a P=-ős hülyeséget sem tudtam kijavítani, mert a mai óra után mutatta meg, hogy az előzőben mi volt a hibám. Egyébként korábban megnéztem az egyik érettségiben és az nem írta, hogy oda kéne írni, hogy P=. Köszönöm szépen tanárnő! 2 pontom ugrott ezzel a felvételin. :evil:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Lezárt