HOVA TŰNT DAMON HILL?! - Dühöngő:)

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.08. 16:58:03

danianevem írta: A Corvinuson ilyenkor van. Szerencsére egy-kettőt még egész jó időpontban sikerült felvennem, de összejött egy csütörtök 19:10-es gyakorlat is... :evil:
Az jó, úgyis este lehet a legjobban figyelni órán.. :mrgreen: Nekem hál istennek már ilyen gondom nincs, minden előadásból és gyakorlatból már csak 1-1 időpont van, nem kell izgulnom tárgyfelvételkor, hogy a rosszabb órára kerülök.. :D

De amúgy tényleg vicc, hogy ez azt se tudom hány éve folyamatosan probléma, mégse csináltak még semmit.. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.12.08. 17:03:43-kor.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.08. 16:52:12

defender3 írta:Tárgyfelvétel, ilyenkor? :-k
A Corvinuson ilyenkor van. Szerencsére egy-kettőt még egész jó időpontban sikerült felvennem, de összejött egy csütörtök 19:10-es gyakorlat is... :evil:

szerk.: Risitas :mrgreen:
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.12.08. 16:47:27

danianevem írta:Neptun :evil:

Az egész alapképzésem elmegy úgy, hogy egyszer sem sikerült a tárgyfelvételhez időben belépni. Fantasztikus ez a rendszer. Lelki szemeim előtt látom a tervezőjének víg kacaját, amint olvasgatja az ilyen sorokat... :cry:
Tárgyfelvétel, ilyenkor? :-k
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.08. 15:39:05

Neptun :evil:

Az egész alapképzésem elmegy úgy, hogy egyszer sem sikerült a tárgyfelvételhez időben belépni. Fantasztikus ez a rendszer. Lelki szemeim előtt látom a tervezőjének víg kacaját, amint olvasgatja az ilyen sorokat... :cry:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.10.16. 20:37:16

A facebookon miért nem lehet mozgó képeket (gifeket) betenni állapot frissítésként? Faf... Zuckerburg
"And my heart will leave you never."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.05. 15:27:33

Én most csak szobrozok, várva a következő időpontot, mikor kajálnom kell. ( percek kérdése :lol: )

Szóval, most csak szobrozok, mert nincsenek készen a riportok, amiből dolgozom, de múlt héten volt az szerda,csüt,pénteken, hogy a főnököm, akinek küldöm a riportokat, szabadságra ment és a "helyettese" pedig teljesen más szisztémában és struktúrában kért mindent, tehát ment a fejvakarás, hogy ezt meg minek megváltoztatni?

TAnulság: Ne legyünk beosztottak :lol: Vagy birka türelem.
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2013.08.05. 14:19:21

Deus írta:...
Kép
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.08.05. 13:58:39

F*cking RAGE!!! :evil:

Munkahelyen keresztbe-orrbaszájba szivatnak. Megcsináltam a táblázatot, vagy 3 órába telt, millió adatokat gépeltem be, erre jön egy kérés a vezetőségtől, hogy módosítani kell mindent, kiderült hogy a régebbi adatokat kellett beírni, nem a mostanit.

Fúúúú... Majdnem leütöttem a monitort.
KépKép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.08. 21:04:13

mert a lájkot az emberkék tapasztalataim szerint (ez nőknél főleg látszik) elismerésnek, bóknak veszik.
pölö, ha a csajnak van fenn pár képe, valaki mind likeolja, szinte biztos, hogy bejön, ha a fürdőruhás képét 125 pali lájkolja, akkor meg dagad a mája :D

nem akarok itt nagyon filozofálni, mert nem is tudok, de a tizenévesek körében (tisztelet a kivételnek) a lájk egy bizonyos fokmérője lett az embernek a facebook közegében.
ha te meg makkmarci kiteszitek ugyanazt a videót, és te 1 lájkot kapsz, ő 21-et, akkor te [auto_cenzúra] vagy, ő nagykirály, ha a te profilképed 4-en lájkolják, az övét 74-en, akkor ugyanez.

nekem írt már csaj úgy levelet (nem is voltunk ismerősök) hogy szia, lájkolnád a profilképem ? ránéztem a képre, ótvarcsúnya, de 880 lájk :D

szerencsére ilyen ismerőseim nincsenek (vagyis közeliek) akik meg napi 12 állapotfrissítéssel és napi 3 új képpel fájtolnak a lájkolókért, azokat le szoktam tiltani a falról :D

(elkanyarodtunk deus cipőjétől ? :D)
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.05.08. 20:58:26

shutterisland írta:szerintem itt elég nagy összefüggés van a között, hogy valaki elkezd így öltözködni, menőbb lesz, több csajnak jön be, több lájkot kap ( ez nem vicc :D) és akkor megnő az arc.
tehát sok esetben a függvénye a dolog.
Na, ha ilyen lenne az én baráti társaságomba kajak szájba is vágnám, de minimum, hogy felvilágosítanám, hogy térjen már észhez.

Milyen értékrendje van az ilyen embernek, most komolyan? Lájk... jézus isten. Ezek a gyerekek szerintem jobban örülnek, ha lájkot kapnak egy csajtól, mint ha puncit. :lol:
Múltkor pont beszéltük haverommal, hogy ez egy jó megoldás lenne a túlnépesedésre. Lekapcsolnák a rákba a fészbukk szervereket, szerintem kapásból lenne egy pár millió öngyilkos takony... :D

Öltözködésbe én nem ugatok bele, én szeretek ruhára költeni, de azért az már szerintem kicsit gáz, mikor a moziban a csávón meg a nőjén majdnem ugyan olyan rózsaszínű ruci van...
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.08. 20:54:43

minden évtizednek megvan heppje, voltak a hippik, rockerek, punkok, franc tudja, most volt az emo, rózsafüzéres harcosok... ki tudja mi lesz még a jövőben...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.08. 20:52:54

Azért ez nem gyenge, hogy a dühöngésem a converse cipőm miatt indított el lavinát. :shock:

Ám a jó hír, az hogy alig látszik már a folt napnak köszönhetően... Még amikor nedvesen vettem ki, akkor még látszott a folt, kitettem a napra szárítani, hogy elvihessem a vegytisztítóhoz: estére már alig volt ott a folt. Nem kicsit voltam meglepődve...
KépKép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.08. 20:49:17

azzal még nincs baj, ha valaki felvesz egy piros cipőt. de ha már megy mellé a tabadós kék cicanaci, meg a rózsafüzér az gáz. az ilyen emberek általában beképzeltek, nagypofájuak és azt hiszik attól lesznek menők, hogy ők ilyenek. érdekes, h a szerény, normalis embereken nem látsz ilyen göncöket (kivétel persze mindig van)
szerintem itt elég nagy összefüggés van a között, hogy valaki elkezd így öltözködni, menőbb lesz, több csajnak jön be, több lájkot kap ( ez nem vicc :D) és akkor megnő az arc.
tehát sok esetben a függvénye a dolog.

persze én nem ebben a korban nőttel fel, hanem a fáramászós, pöttyös gumilabdás, balatonnál 5 forintos mustáros kenyeres korszakban, uhogy én ezt nem érthetem.
ilyen szempontból mondjuk elég konzervatív vagyok, de ez már az én bűnöm.
22 éves vagyok, szóval még én is inkább abban a korban nőttem fel, ahol te (mármint ilyen közeg volt akkor is, mint amit írtál, még ha 10 évvel idősebb is lennél) mégis tudok valamilyen szinten azonosulni a dolgokkal.
fel tudok venni egy bordó nadrágot vagy bármilyen színű teremcipőt, nem hinném, hogy ez nagy dolog.
szerintem bőven beleférnek 2013-ban már azok a dolgok, amiken még 2003-ban nevettünk, mert változik a világ, az emberek, az értékrendek, és ha valaki konzervatívan áll a dolgokhoz, az napról-napra kénytelen lesz lenyelni az egyre több ilyen "változást" :D

5 év múlva már kagylóval töröljük majd a seggünket, nem papírral, mi lesz így ? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára shutterisland 2013.05.08. 20:56:21-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.08. 20:47:58

Primitive írta:Bocs, hogy belepofázok, de nekem csak egy off jellegű kérdésem lenne: az Elton olyan, mint a "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)"? :D
Elton

:lol:

igen
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.08. 20:46:33

Bocs, hogy belepofázok, de nekem csak egy off jellegű kérdésem lenne: az Elton olyan, mint a "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)"? :D
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.08. 20:33:54

sjd írta:
recrea írta:csak így tudnak kitűnni a tömegből.
Ez mondjuk nekem azért sántít, mert akkor nem egymást majmolnák, ilyen korban meg amúgy is erősebb a csoporthoz tartozás / megfelelés késztetése, mint az egyediségé.
recrea írta:Két dolog kell hozzá: jobb kézben az Audi kulcs, bal kézben az újépítésű lakásod kulcsa.
Bakker, akkor most már értem miért nem működött BMW-kulccsal. :?

Amúgy (sajnos) tényleg elég nagy hatásfokkal működik a dolog.
Hát, ha a B(usz)M(etro)V(illamos) kombóra gondolsz, az tényleg ritkán működik. :lol:

A pénzhez még két dolog:
1. A nőstények eleve így vannak kódolva (erősebb, életrevalóbb hím)
2. Manapság a pénz körül forog minden, akinek van, bármit, bárkit megvehet, akinek nincs, kuka.

Akkor úgy mondom, bizonyos csoport is tud kitűnni a tömegből. Már hogy ezzel a stílussal, és ezt nemcsak az öltözkedésre értem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.08. 20:33:18

azzal még nincs baj, ha valaki felvesz egy piros cipőt. de ha már megy mellé a tabadós kék cicanaci, meg a rózsafüzér az gáz. az ilyen emberek általában beképzeltek, nagypofájuak és azt hiszik attól lesznek menők, hogy ők ilyenek. érdekes, h a szerény, normalis embereken nem látsz ilyen göncöket (kivétel persze mindig van)

de ha ők ezzel tudnak csajozni, meg "lazázni" (mert a mai világban az a fontos!) akkor hajrá. én biztos nem fogom sem kifütyülni, sem megverni őket, leirtam a véleményemet és kész.

persze én nem ebben a korban nőttel fel, hanem a fáramászós, pöttyös gumilabdás, balatonnál 5 forintos mustáros kenyeres korszakban, uhogy én ezt nem érthetem.

ilyen szempontból mondjuk elég konzervatív vagyok, de ez már az én bűnöm. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.08. 20:27:41

Nyilván aki nem ízlésficamos és nem a buta csitriket hajkurássza, hanem normális csajokat az nolife meg kocka
ilyet nem írtam, mert odaírtam mellé, hogy meg még tudom is én kiknek a véleménye, oda azt gondolsz, amit akarsz, tőlem magadat is.
egyébként elég nagy arányban, mert tudod az irigység magyarországon iszonyatosan nagy divat.

azt nem tudom felfogni, hogy ha magyarországon valaki jól néz ki, falják a nők, ki van dolgozva a teste, vagy mittudomén, az Elton, az biztos pénzes népművészeti cserépedény, az biztos koxol, ha egy nő jól néz ki, jó teste van és szexi, imádják a palik, akkor biztos, hogy [auto_cenzúra],stb.

nem azzal van bajom, ha valaki azt mondja, hogy neki nem a stílusa egy ilyen színű cipő, vagy nadrág, vagy hogy ő nem venné fel.
hanem azzal, hogy nem fogják fel, hogy attól, hogy valaki követi a divatot, szedi a szemöldökét vagy ilyesmi, netán jobban is néz ki, és népszerűbb a csajok körében, mint az őt kritizáló, még nem Elton.
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.05.08. 20:12:11

shutterisland írta:
azt hiszi h durva menő, holott nem az.
és ezt ki dönti el ? te ? és rólad ki dönti el, hogy jól nézel ki, vagy hogy vagány vagy e ?

azoknak a szemében igen is menők, meg kapósak, akiknek meg akarnak felelni (mondjuk a tizenéves csajok) és nyilván a nolifenogirl csé kockák, nyugdíjasok, meg tudom is én kiknek a buzizós véleménye e mellett eltörpül.
Nyilván aki nem ízlésficamos és nem a buta csitriket hajkurássza, hanem normális csajokat az nolife meg kocka ](*,)
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.08. 19:59:48

azt hiszi h durva menő, holott nem az.
és ezt ki dönti el ? te ? és rólad ki dönti el, hogy jól nézel ki, vagy hogy vagány vagy e ?

azoknak a szemében igen is menők, meg kapósak, akiknek meg akarnak felelni (mondjuk a tizenéves csajok) és nyilván a nolifenogirl csé kockák, nyugdíjasok, meg tudom is én kiknek a buzizós véleménye e mellett eltörpül.

nehogy már most valaki gáz legyen, mert fel mer venni egy piros dorkót, egy bordó nadrágot, vagy ilyesmi.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.08. 19:38:47

lehet csűrni meg csavarni, de aki piros cipőben, lila feszülős nadrágban meg rák tudja miben feszít, az vagy homár, vagy azt hiszi h durva menő, holott nem az.

a férfi legyen férfi, ugy is öltözködjön. nőknél is azt szeretem h látszik rajta h nő. nem ilyen bugyuta mc hammer nadrág meg meg 20 centi vastag nyelvű nike tornacipő. persze egy 15 évesnél meg értem, mert azt hiszi ho ez a divat, de idősebb korban már gáz.

nah. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.08. 18:33:54

sjd írta:
recrea írta:Két dolog kell hozzá: jobb kézben az Audi kulcs, bal kézben az újépítésű lakásod kulcsa.
Bakker, akkor most már értem miért nem működött BMW-kulccsal. :?

Amúgy (sajnos) tényleg elég nagy hatásfokkal működik a dolog.
Erről jut eszembe. Egyik legjobb barátom ismerkedett egy "lánnyal", a csaj úgy 3-4. kérdése már az autóra irányult. Szépen burkoltan, virág nyelven megkérdezte milyen autód van? :)
Haverom úgy volt vele ezek után, hogy ez a kapcsolat sem az őszinte érzelmeken fog alapulni. Most mondja az, hogy nincs kocsija és nem is érdekli a vezetés? Azt mondta, hogy audia van, de szervizben van :D Hát ha csak ez kell a csajnak hozzá akkor miért ne. Úgy is köszönt el tőle aznap este(örökre) hogy megy a kocsiért aztán majd hívja.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.08. 18:09:54

recrea írta:csak így tudnak kitűnni a tömegből.
Ez mondjuk nekem azért sántít, mert akkor nem egymást majmolnák, ilyen korban meg amúgy is erősebb a csoporthoz tartozás / megfelelés késztetése, mint az egyediségé.
recrea írta:Két dolog kell hozzá: jobb kézben az Audi kulcs, bal kézben az újépítésű lakásod kulcsa.
Bakker, akkor most már értem miért nem működött BMW-kulccsal. :?

Amúgy (sajnos) tényleg elég nagy hatásfokkal működik a dolog.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.08. 18:00:13

Hogy az ilyen fiúkra lenne igénye a nőknek, azt kétlem. Azért csináljak ezt a mai fiatalok (agyonszoli, v nyakú, rózsafüzér, fülbe pötty, papagáj), mert csak így tudnak kitűnni a tömegből.

Egyébként nem akarok senkinek csalódást okozni, vagy szertefoszlatni álmai nőjéről képződő vágyait, de egy farmer, adidas pólóban is könnyű becsajozni, hamarabb is megy, mint "divatosan" öltözve. Két dolog kell hozzá: jobb kézben az Audi kulcs, bal kézben az újépítésű lakásod kulcsa. Hipp-hopp haza kísér valaki. :lol:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.08. 17:43:37

csababarca írta:Azért jó kis vihart indítottam el a cipővel,ami amúgy nem piros,hanem bordó... :D
Ízléses öltözködéshez annyit,hogy mindent tudni kell viselni. Lehet ízlséses egy fehér ing, nyakkendő, fekete nadrág, de ha nem tudja az ember viselni,akkor halott a dolog.
:D látod látod.
Egyébként tényleg nem vészes annak a cipőnek a színe csak arról jutott eszembe.
És teljesen egyet értek a többivel is. Pont azt akartam írni, hogy szinte mindent lehet hordani csak tudni kell viselni.



Egyébként meg ha a fél szem jönne divatba, akkor tuti idióták ezrei szúrnák ki maguknak otthon az egyik szemüket csak azért hogy divatosak legyenek.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Lezárt