HOVA TŰNT DAMON HILL?! - Dühöngő:)

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2011.05.18. 14:14:49

:evil: :evil: :evil: :evil: ennyi... el se hiszem!!!
sportkommunikátor szakra járok szegeden, idén végeznék, minden kurzusom ok, minden félévben ösztöndíjas (jó,ebben a félévben 2századdal lecsúsztam róla) voltam, képben vagyok a szak által fontosnak tartott kurzusokkal. ma záróvizsgáztam. eddig nem mondtak semmi infót, h miből készüljünk. 3 (!!!) napja mondták,h a 0952.es számú kurzusokból lesznek.jó, azoknak semmi köze a sporthoz, de ez van.Majd az újságírás lesz benne, gondoltuk.Erre a 120pontos záróvizsgából 25 pont volt az, aminek a szakhoz bármilyen köze volt. 25!!!! a többi vállalkozás menedzsment, vállalkozás és cégjog!!ez volt a vizsga 50-60%a! 20 pontos feladat volt a kiadványszerkesztés, 3.féléves kurzus egy az egyben.DE!ezt a kurzust nem tartották meg nekünk,m eltűnt (!!!) a tanár,nem volt semmi anyag leadva, se követelmény,mindenki kapott egy 5öst: az erre a kurzusra vontakozó kérdések volt 20 pont. ennyi. bukok egy évet, és rohadt ideges vagyok.muszáj volt ezt leírnom, és már annyit szidtam az egész rendszert, hogy már írás közben se káromkodtam.de 11től idáig csak szidtuk ezt a z izét...erről ennyit.jövőre,ugyanekkor,ugyanitt.... :cry:
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.05.16. 10:04:28

Gauchomester írta:Azért én nem tudok szó nélkül elmenni a Sport TV tegnapi minősíthetetlen közvetítése mellett. Egyrészt Horváth Ferenc teljesen el volt veszve. Mondjuk tőle ezt már megszokhattuk, de Bartra helyett folyamatosan Fontást kiáltott, s viszont. Az, hogy a kapu torkában a beadásról lemaradó Bojan helyett vajon miért a balhátvéd Maxwell kihagyott helyzetéről beszélt, jó kérdés, de még egyszer mondom, csak az mond marhaságokat, aki ott van.
A nagyobbik baj, és ami egy kis felháborodással tölt el, hogy kérdezem én: nem az az egész bajnokság lényege augusztustól májusig, hogy ki nyeri a serleget a végén? Erre nem mutatják? Ráadásul fogalma sincs, hogy vajon most adják-e át? Ott ül a lelátón a szövetség elnöke, s tippelget, hogy vajon miért. Majd a 90. percben bejelenti, hogy hát oda KELL érnünk a FELVÉTELRŐL közvetített Villareal - Real meccsre, mert 15 perccel később megnyomni azt a szá[auto_cenzúra] play gombot tényleg nem lehet. Csak azért ültem végig a meccset, hogy a végén megnézzem, ahogy Puyi átveszi a trófeát, de nem, úgy látszik ez túl jelentéktelen esemény egy egész évig végigközvetített bajnokság során.Szégyen, ami a magyar sportközvetítések körül forog.
Valóban sok mindenben igazad van, első részhez annyit, én ezért nézem mindig online külföldi streameken a meccseket, számomra élvezetesebb mint Horvát Ferenccel, megjegyzem Farkas Norbertet szívesen hallgatom!A második részhez meg az összefoglalóban biztos benne lesz, illetve elképzelhető, hogy egy kb 1 órás műsort szentelnek a dolognak, persze élőben lett volna az igazi, de ha csinálnak műsort, szerintem kárpótolják a szurkolókat!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Gauchomester
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1400
Csatlakozott: 2006.04.19. 14:02:27
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2011.05.16. 09:58:42

Azért én nem tudok szó nélkül elmenni a Sport TV tegnapi minősíthetetlen közvetítése mellett. Egyrészt Horváth Ferenc teljesen el volt veszve. Mondjuk tőle ezt már megszokhattuk, de Bartra helyett folyamatosan Fontást kiáltott, s viszont. Az, hogy a kapu torkában a beadásról lemaradó Bojan helyett vajon miért a balhátvéd Maxwell kihagyott helyzetéről beszélt, jó kérdés, de még egyszer mondom, csak az mond marhaságokat, aki ott van.
A nagyobbik baj, és ami egy kis felháborodással tölt el, hogy kérdezem én: nem az az egész bajnokság lényege augusztustól májusig, hogy ki nyeri a serleget a végén? Erre nem mutatják? Ráadásul fogalma sincs, hogy vajon most adják-e át? Ott ül a lelátón a szövetség elnöke, s tippelget, hogy vajon miért. Majd a 90. percben bejelenti, hogy hát oda KELL érnünk a FELVÉTELRŐL közvetített Villareal - Real meccsre, mert 15 perccel később megnyomni azt a szájbaszabott play gombot tényleg nem lehet. Csak azért ültem végig a meccset, hogy a végén megnézzem, ahogy Puyi átveszi a trófeát, de nem, úgy látszik ez túl jelentéktelen esemény egy egész évig végigközvetített bajnokság során.Szégyen, ami a magyar sportközvetítések körül forog.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.05.14. 19:49:36

Fecooo írta:a válasz az ángyroigy ;)

a symbian nagyon elavult rendszer, hamarosan a nokia se fog többet foglalkozni vele, rá fog jönni, h versenyhátrányt jelent...
Ami azt illeti, már alá is írták a Microsofttal a szerződést. Egyik 'mit is' ? a másikra cserélik.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.14. 19:38:03

oké, oké hogy symbianos...

Viszont mindenképp olyan kell, amihez van qwerty billentyűzet, mellesleg akármilyen telóim is voltak, akármennyire szapulták mindig a nokiás telóim, hogy sony meg samsung meg android meg minden.. a vége mindig az volt, hogy tovább használtam minden telómat, mások már a kukába vágták, mert gallyra ment.. pedig az én telefonjaim acélos kiképzést kapnak, állandó jelleggel repkedni ki az autóból menet közbe... :lol:

szerk: sanama, amilyen nokia telókat én fogtam a kezembe, egyikkel sem volt olyan probléma, hogy lassú lenne, döcögne a rendszer... na jó, a mostani az igen csak döcög, mert 2 gigás kártyát tud kezelni és egy 6 GB-s micro sd kártya van benne. :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.05.14. 19:35:49

Mert amilyen Nokiát próbáltam, csak a baj volt vele. Lassú, és nekem nem is volt kényelmes még csak a kezelése sem. Illetve a Nokia is beismerte,hogy kicsit el vannak maradva az okostelefonok terén.
Nincs nagy igényem telefonok terén,de mikor a kép nagyítása is döcögve megy,az nem jó szerintem.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.14. 19:33:52

a válasz az ángyroigy ;)

a symbian nagyon elavult rendszer, hamarosan a nokia se fog többet foglalkozni vele, rá fog jönni, h versenyhátrányt jelent...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.05.14. 19:35:51-kor.
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.05.14. 19:30:42

Sanama írta:
Victor_Valdes írta:Fáj a szívem, fáj N97-ért fáj... de csak nem sikerül jó áron szerezni egyet.. :cry: :evil:
Ha már érintőképernyő,akkor sokkal hamarabb vennék egy Samsungot vagy HTC-t, de akár még LG-t is , mint Nokiat!
Miert?
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.05.14. 19:29:13

Victor_Valdes írta:Fáj a szívem, fáj N97-ért fáj... de csak nem sikerül jó áron szerezni egyet.. :cry: :evil:
Ha már érintőképernyő,akkor sokkal hamarabb vennék egy Samsungot vagy HTC-t, de akár még LG-t is , mint Nokiat!
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.14. 18:50:21

Én tavaly focizás közben összecsúsztunk és 2 hétig nem tudtam ráállni pedig csak megzúzódott. Menj el megröntgenezni ha nagyon fáj.

Ma valami elképesztően nagyot estem biciklivel. Csoda hogy túléltem!
Megyek haverokkal egy homokúton és olyan rossz volt, hogy alig lehetett menni. Volt egy domb ahova fel akartam emelni az első kereket de túl hamar emeltem ezért elfordult teljesen az első kerék és kb kettőt vagy hármat gurultam a biciklivel és a kavicsok szinte belefúródtak a karjaimba, lábaimba, de ez nem volt elég. Akkorát fejeltem bele egy nagy kőbe, hogy felszakadt a homlokom és ömlött belőle a vér, 5 perc múlva meg úgy feldagadt hogy csak na :D
Megkönnyeztem annyira fájt. Vagy 20 percig ültem a földön és gondolkodtam hogy hogy lehetek ekkora béna..
Most meg röhögök az egészen :lol:
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.05.14. 18:37:10

Ilyen nincs!!!! :evil: Focizunk,felszokok egy labdaert es olyan szerencsetlenul esten,hogy nyujtva volt a laban.Kb olyan Marquez effectus...Csak remelem nem szakadt el...Valakinak volt mar ilyen esete?Ha igen,kb mikorra jott rendbe?

Hat megyek is!Koszi a biztatast! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Leomessi14 2011.05.14. 18:55:32-kor.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.05.14. 14:39:37

Victor_Valdes írta:
szerk2.: mellesleg a mini változatra hajtok, ami elméletileg sokkal stabilabb, és korrektebb az egész cucc.
Na mondjuk a Miniről csak jót hallottam :D
Én ilyenre akarok beruházni nyár végén:
http://mobilarena.hu/teszt/lg_optimus_2 ... zekok.html
De ez már off, úgyhogy egy kis dühöngés: mi a halálért kell este 7re rakni a Kaposvár meccset... Nem bírom ki...
Kép
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.14. 14:35:01

sjd írta:
Victor_Valdes írta:Fáj a szívem, fáj N97-ért fáj... de csak nem sikerül jó áron szerezni egyet.. :cry: :evil:
Annyira ne fájjon, egy barátomnak van N97ese, aminek gyakorlatilag az első pillanatokban meghalt az érintőképernyője, gyakorlatilag alig tudja használni...
Nekem adta el a régi telóját (5800 XpressMusic) és én azóta röhögök rajta kb.
Attól, hogy egy modell hibás volt, nem jelenti azt, hogy mind az.. :oops: :D

szerk.: Az én ismerőseim közül akiknek van semmi gondjuk nincs vele. :o

szerk2.: mellesleg a mini változatra hajtok, ami elméletileg sokkal stabilabb, és korrektebb az egész cucc.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
L.Messi 10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2372
Csatlakozott: 2010.07.03. 22:08:22
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.05.14. 14:34:29

sjd írta:
Victor_Valdes írta:Fáj a szívem, fáj N97-ért fáj... de csak nem sikerül jó áron szerezni egyet.. :cry: :evil:
Annyira ne fájjon, egy barátomnak van N97ese, aminek gyakorlatilag az első pillanatokban meghalt az érintőképernyője, gyakorlatilag alig tudja használni...
Nekem adta el a régi telóját (5800 XpressMusic) és én azóta röhögök rajta kb.
+1, Én is csak rosszat hallottam róla, ismerősömnek is folyamatosan "problémázik".
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.05.14. 14:18:59

Victor_Valdes írta:Fáj a szívem, fáj N97-ért fáj... de csak nem sikerül jó áron szerezni egyet.. :cry: :evil:
Annyira ne fájjon, egy barátomnak van N97ese, aminek gyakorlatilag az első pillanatokban meghalt az érintőképernyője, gyakorlatilag alig tudja használni...
Nekem adta el a régi telóját (5800 XpressMusic) és én azóta röhögök rajta kb.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.05.14. 14:00:30

Fáj a szívem, fáj N97-ért fáj... de csak nem sikerül jó áron szerezni egyet.. :cry: :evil:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2011.05.11. 12:26:32

Tim írta:Biztos feltűnt nektek,hogy ma sokkal kevesebb idiótával találkoztatok.Ennek az volt az oka hogy az összes itt tipródott nálunk a boltban,és a véremet szívta.. :roll:
ha nem nálatok vannak, tudd hogy a cukiban nyomulnak nálam :)
amúgy elég nagy tehetségem van hogy bevonzzam őket,tanítani való :P
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.05.11. 11:30:10

Barca_10 írta:Ááááááááá :evil:
Infóra prezentációt kellett csinálni PowerPointtal a téma szabadon választható volt.Messiről csináltam,fél 2 óta azzal szenvedtem,erre kiírja aranyosan, hogy a PowerPoint működése leállt.Olyan ideg van benne..felrobbanok.. :evil: :evil:
Alap dolog az ilyen irodai programoknál, hogy állandóan mentsünk, főleg ha fontos a dolog. :wink:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2011.05.11. 11:11:48

Agyam eldobom ettől az egésztől!!! :evil: :evil:

2 hete írtunk pályázatírásból zh-t. Azt mondta a tanár, hogy akinek nem sikerül, annak lesz lehetősége javítani, mert akinek ez egyes, azt nem engedi OKJ-s vizsgázni. Na.. nekem 1es lett. Múlt héten javítottam és még egy két ember az osztályból. Elvileg sikerült. Legalább is én így éreztem. Erre tegnap volt vele megint ilyen pót zh-s cucc (szerencsére nekem nem kellett bemenni) és közli a többiekkel, hogy csak nekem lett meg. Méghozzá azért, mert:
Az első dogát e-mailben kellet neki elküldeni, mert ő otthon javítja. A pót zh-t is elvileg úgy kellett volna, de mivel szórakozott a net a suliban, ezért csak rámásoltuk a pendrájvjára és ennyi. És közli a többiekkel, hogy én az előző doga anyagát adtam neki oda, amit nem tudom, hogy honnan vesz, mert az e-mailben lett elküldve, ez meg pendrájvon, és ott csináltam az orra előtt. Ezért a gyakorlati részt nem tudja értékelni az elméleti meg kevés ahhoz, hogy meglegyen a 2es! És majd a héten még ír egy e-mailt, hogy mikor mehetek javítani! Szokás szerint majd reggel 7kor szól, hogy 2re lehet menni. Kisebb gondom is nagyobb, mint ez a szros pályázatírás. :evil: :evil: :evil:


szerk: hétfő reggel 9 a cégénél az irodájában :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Puyol05 2011.05.11. 13:43:22-kor.
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.05.09. 17:33:50

Barca_10 írta:Ááááááááá :evil:
Infóra prezentációt kellett csinálni PowerPointtal a téma szabadon választható volt.Messiről csináltam,fél 2 óta azzal szenvedtem,erre kiírja aranyosan, hogy a PowerPoint működése leállt.Olyan ideg van benne..felrobbanok.. :evil: :evil:
Én PS-sel jártam így. Éppen terveztem a meghívót és mikor már már félúton jártam, kiiírja hogy PS működése leállt..
Részvétem amúgy! :D
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.05.09. 17:21:49

Ááááááááá :evil:
Infóra prezentációt kellett csinálni PowerPointtal a téma szabadon választható volt.Messiről csináltam,fél 2 óta azzal szenvedtem,erre kiírja aranyosan, hogy a PowerPoint működése leállt.Olyan ideg van benne..felrobbanok.. :evil: :evil:
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.05.04. 15:00:15

ozsimiki írta:
kanty írta:áá.
Négy éve minden Barca meccset a neten nézek, erre most sopcast, veetle meghal, a tv2 nem jó, mert úgy-e nem Magyarország. ](*,) ](*,) :roll:

Egész első félidőben egy link se ment rendesen, pff. :roll:
Most meg ne haragudj Kanty, de azt hiszem egyéb sportokba írtad,h mostanában nem láttad Nadalt játszani, azóta mindent nyert, most nem láttad a Barcát, Ők is simán továbbmentek:lol: (na jó, ez azért nem igaz, mert ugye az utóbbi 4évben is láttad,és elég szép eredményeket értek el veled együtt :D ).

Azért ha borítékolható lenne,h ha nem nézed a Bl Döntőt és megnyerjük azt, menj bele please :twisted:

amúgy komolyra fordítva, továbbra is ajánlom neked is a tv player v028as progit. Csak egyszer kell feltelepíteni, utána betölt csomó csatornát,és a foxsport mindig adja a Bl-t. gond nélkül, idén is csomót néztem úgy,amíg nem lett Digim.
:lol: Hidd el, ha ezen múlik kihagyom a BL döntőt és RG-t is. DE nem hiszem, h én lennék itt a kulcs. Ha vki biztosra tudja, h ha nem nézem meg a döntőt akkor nyerünk, akkor kihagyom és utána felvételről pótolom. :P :lol: A csapatért feláldozom magam. :-({|=
Nem lesz gyenge, egy napon lesz a kicsengetésem és utána a BL döntő.
:)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.05.03. 22:55:41

kanty írta:áá.
Négy éve minden Barca meccset a neten nézek, erre most sopcast, veetle meghal, a tv2 nem jó, mert úgy-e nem Magyarország. ](*,) ](*,) :roll:

Egész első félidőben egy link se ment rendesen, pff. :roll:
Most meg ne haragudj Kanty, de azt hiszem egyéb sportokba írtad,h mostanában nem láttad Nadalt játszani, azóta mindent nyert, most nem láttad a Barcát, Ők is simán továbbmentek:lol: (na jó, ez azért nem igaz, mert ugye az utóbbi 4évben is láttad,és elég szép eredményeket értek el veled együtt :D ).

Azért ha borítékolható lenne,h ha nem nézed a Bl Döntőt és megnyerjük azt, menj bele please :twisted:

amúgy komolyra fordítva, továbbra is ajánlom neked is a tv player v028as progit. Csak egyszer kell feltelepíteni, utána betölt csomó csatornát,és a foxsport mindig adja a Bl-t. gond nélkül, idén is csomót néztem úgy,amíg nem lett Digim.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.05.03. 21:37:37

áá.
Négy éve minden Barca meccset a neten nézek, erre most sopcast, veetle meghal, a tv2 nem jó, mert úgy-e nem Magyarország. ](*,) ](*,) :roll:

Egész első félidőben egy link se ment rendesen, pff. :roll:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.05.02. 23:08:28

Tim írta:Dióhéjban.Megpróbáltak átverni egy tízezressel.Fizetett volna 2480-at,kiszámolta a négynyolcvanat apróban(huszasok,tizesek),és kirakott mellé egy tízezrest,és amíg számoltam az aprót szépen eltette a tízezrest.
Külön pech hogy van kamera :lol: Bejön egy gonosz vénember,az agresszív feleségével,hogy vettek egy zárat húsz évvel ezelőtt(nem viccelek,mutatta a blokkot akkor került 120,70-be)hogy most akarta felszerelni húsz évig várt vele,és nézzem meg a csavarhelyek nincsenek rendesen kisüllyesztve,emiatt a hozzákapott csavar rövid,cseréljem ki egy másik zárra(ami jelenleg 3950 forint mellesleg).Szerintük az akkori 120 forint az kb.annyit ér mint a mostani négyezer..Az meg sem fordult a fejében,hogy vegyen egy hosszabb csavart tíz forintért.Nyakig vagyok a melóban,és felhív egy paranoiás nő hogy bemászkálnak a lakásába és kikaparják a csempék közül a fugákat..félórán keresztül meséltem neki milyen zárakat lehetne felszerelni,végül kiküldtem hozzá egy lakatost aki nem ért vissza zárásig.Egy kicsit aggódom.Volt még egy hegedűművész aki nem tud fűrészelni,és egy másik őrült aki mindenáron el akart vinni Kisorosziba (nem pont engem persze,de csak én voltam ott a pultnál),hogy nézzem meg milyen zár van az ajtajában.És még számos kalandban volt részem ezenkívül is.De jó hogy van itthon pálinka.
ezzel fel kéne lépned a Sóderklubban :D
Lezárt