HOVA TŰNT DAMON HILL?! - Dühöngő:)

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.11.27. 21:18:20

messi1918 írta:
. Pesten es le merem képzelni, hogy mi lehet... Aluljárókba, este te jó Isten...
Hát elég nagy szívás. Rendesen be vagyok fosva mikor edzésről 8-9 körül jövök haza, és ráadásul a 99es prolijárattal, meg határ út, utána meg köki. Legjobb helyek, és ezt már pár éve nyomom, szóval tképpen csak azt akartam mondani, hogy sokszor a fiatal lányok nem szórakozásból járkálnak későn egyedül. Csak egyszerűen nem lehet máshogy.

14 évesen én sem voltam akkora nagy partifész mondjuk... de azért az se volt, hogy minden percemről beszámolni...hát azmilyenmár. Egy egészséges bizalom kell a szülőktől a kölkök felé. Engem pölö sose zaklattak, mégse kummantottam egyszer se, meg mindent elmondok. Ez eléggé beválós módszer.

Tamás: ez a fiatalság cigizés téma engem is nagyon idegesít. Undorítóó. :? Azt hiszik, hogy ettől lesznek menők, vagy én nemistudom.


Rivaldo: Elég fura igen, hogy Magyarországon nem lehet a magyarságért vonulni, mert akkor már egyből rasszizmusról beszélünk.. :shock: (nehogymár a fika egye meg az óvodást)
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.11.27. 21:07:27

Tim írta:De tényleg adjon már valaki egy linket ahol konkrétan,leírják hivatalos forrásra támaszkodva hogy az elkövető˙(k) cigány! Mert úgy tudom egyenlőre gyanúsított sincs.
legalábbis a hivatalos szervek azt mondják, hogy nincs..
de nekem már konkrét neveket is mondtak....6-an voltak, egy meghalt ( nem tudom pontosan hogyan, kering mindenféle pletyka..), 3-at elkaptak (nevek is vannak), a többit meg keresik....
én úgy gondolom, hogy ez 90%-ig biztos... a Nóri barátja mondta...akit mellesleg 4 órán vallattak még hétfőn...inkább nem mondanám el, hogy milyen állapotban van ő is... :( :(
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.27. 21:07:07

Tim írta:De tényleg adjon már valaki egy linket ahol konkrétan,leírják hivatalos forrásra támaszkodva hogy az elkövető˙(k) cigány! Mert úgy tudom egyenlőre gyanúsított sincs.
Igen, ez nekem is feltűnt. Csak nem akartam megemlíteni, mondom, biztos elkerülte a figyelmemet. Így születnek a legendák, és ilyenekből indul el a kockadobálás, a Molotov-koktél hajigálás, a zászlóégetés, stb. Gyanúsított még nincs, de tudjuk, hogy roma volt az elkövező. Bravó! Ez (is) Magyarország!
Kép
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2008.11.27. 21:05:33

Elkéne küldeni minden tezsvííírt,Zanzibár-szigetére.... Ott áll. nem dolgoznak a férfiak,szal jóljárnánk mi is ,s a férfi tezsvííírek is :D .

szerk.: Dejó lenne,ha olyanok lennének a tezsvíírek,mint isten....1 lenne belőlük s nem találkoznák vele soha 8) .
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2008.11.27. 21:05:29

VAn egy "viccem" erre:
-Mi az, egy fekete pont a Holdon?
-Egy cigány.
-ÉS több fekete pont?
-Megoldás...

De valami ilyesmit nem lehetne csinálni? Pl. Fogni egy csomó hajót, azt visszaküldeni őket Indiába (tudtommal onnan jöttek) vagy hasonlót, de ez már nem állapot. Pesten es le merem képzelni, hogy mi lehet... Aluljárókba, este te jó Isten...
..................................
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2008.11.27. 21:04:05

De tényleg adjon már valaki egy linket ahol konkrétan,leírják hivatalos forrásra támaszkodva hogy az elkövető˙(k) cigány! Mert úgy tudom egyenlőre gyanúsított sincs.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.27. 21:01:27

A Magyar gárda öltözéke hasonló a néptáncosok ruháihoz. Cseppnyi hasonlóság sincs a két ruházat között. De ez így megy. Magyarországon a magyarokért NEM lehet vonulni, mert akkor kirekesztő vagyok, rasszista vagyok, náci vagyok.
Ide jutottunk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
lopakodo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2008.06.16. 15:07:57
Tartózkodási hely: inkább vegyük meg Fabregast,ha kell 45ért

2008.11.27. 20:59:27

Varga Tamás írta:Az én értékrendem szerint: magyar gárda = nyilasokkal. Öltözék, eszmerendszer, megbélyegzés, kisebbségellenesség.
Teljes egyetértés.Soha nem fogok velük szimpatizálni.
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.11.27. 20:58:41

messi1918 írta:csapattársamhoz ketten mentek oda, és el is vettek 2000 forintot :roll: Ez normális?
Szerencséje volt a barátodnak...
messi1918
Capitá del Barça
Hozzászólások: 840
Csatlakozott: 2007.12.23. 12:34:45
Tartózkodási hely: Szatymaz
Kapcsolat:

2008.11.27. 20:56:05

Nekem az a kedvencem amikor jönnek oda hozzánk MArs téren (Szeged buszpályaudvara) és "Szevasz tesókám, van nálad 100 FT?" Ez az alap. Jó esetben, mi vagyunk 4-5-en ő pedig egyedül. Akkor nincs cink. De múltkor csapattársamhoz ketten mentek oda, és el is vettek 2000 forintot :roll: Ez normális?
én nem akarom ki irtani őket, csak valamit tenni ez ellen...
..................................
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.11.27. 20:55:59

Varga Tamás írta:
d.OR írta:nem hinném hogy a Gárda balhézni megy oda....
persze nálunk most mindenki arról beszél, hogy ki kell irtani a cigánytársadalmat stb..tiszta forradalmi hangulat van...
szóval szerintem a Gárda okkal megy oda. igen, menjenek! ők legalább nem hagyják annyiban a dolgokat..és nem mondom, hogy mindenben egyetértek velük, de el nem ítélem őket...
Értem.
Az én értékrendem szerint: magyar gárda = nyilasokkal. Öltözék, eszmerendszer, megbélyegzés, kisebbségellenesség.
hát nem tudom...
lehet, hogy naiv vagyok ezekhez a dolgokhoz, de én nem így látom.
mindenesetre reméljük nem lesz balhé. a tettesek meg fogják kapni a méltó büntetésüket, a többiek meg egy ideig meghúzzák magukat...mert nekem már nem egyszer füttyögettek meg köszöngettek, és nem egyszer volt hogy valamelyik utánam jött, és kérdezgetni kezdett. délután 6 órakor...
én csak azt akarom, hogy legyen vége a rettegésnek, nem akarok görcsölve boltba vagy akárhova elmenni....ez így nem állapot. és ha arra gondolok, hogy mit érezhetett a Nóri, olyan düh és szomorúság fog el, hogy azt nem lehet szavakba önteni...nem, nem hiszem el...még mindig nem tudom elhinni...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.27. 20:55:20

d.OR írta:nem hinném hogy a Gárda balhézni megy oda....
persze nálunk most mindenki arról beszél, hogy ki kell irtani a cigánytársadalmat stb..tiszta forradalmi hangulat van...
szóval szerintem a Gárda okkal megy oda. igen, menjenek! ők legalább nem hagyják annyiban a dolgokat..és nem mondom, hogy mindenben egyetértek velük, de el nem ítélem őket...
A Gárda nem csinált balhét soha. Most sem fognak, csak vonulnak. Kit zavar?
Nem a Budaházy, meg Toroczkai félék elfogására kell kommandót felállítani, hanem a-főleg vidéken-egyre jobban elterjedő (c. vagy nem c.)bűnözést kellene már megállítani.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2008.11.27. 20:50:57

Türtőztesd magad ilyeneket még ide sem írunk!

Szerk: menj orvoshoz ember. :shock: L.
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.27. 20:50:46

d.OR írta:nem hinném hogy a Gárda balhézni megy oda....
persze nálunk most mindenki arról beszél, hogy ki kell irtani a cigánytársadalmat stb..tiszta forradalmi hangulat van...
szóval szerintem a Gárda okkal megy oda. igen, menjenek! ők legalább nem hagyják annyiban a dolgokat..és nem mondom, hogy mindenben egyetértek velük, de el nem ítélem őket...
Értem.
Az én értékrendem szerint: magyar gárda = nyilasokkal. Öltözék, eszmerendszer, megbélyegzés, kisebbségellenesség.
Kép
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.11.27. 20:49:15

nem hinném hogy a Gárda balhézni megy oda....
persze nálunk most mindenki arról beszél, hogy ki kell irtani a cigánytársadalmat stb..tiszta forradalmi hangulat van...
szóval szerintem a Gárda okkal megy oda. igen, menjenek! ők legalább nem hagyják annyiban a dolgokat..és nem mondom, hogy mindenben egyetértek velük, de el nem ítélem őket...
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2008.11.27. 20:46:23

MichaaBee írta:
Varga Tamás írta:...
én is így látom a dolgokat. hogy honnan van pénzük? hát a véleményem az előző hszembe van foglalva...
Nekem is volna egy történetem. A legnagyobb gond az, hogy igaz... sajnos...
Általános suliban volt nekem egy osztálytársam. Nevét nem írom le, nem szabad. A gyerek tök normális volt, de mikor már 7.-es lett, erősen rászokott a piára. Tudta azokat a helyeket, ahol kiadják az alkoholt, és minden nap, még iskola időben is oda járt! 2 nyomorék barátjával... A mi osztályunkból 3-an jöttünk át a giminkbe, egy srác, egy fiú, és én. A csaj itt Nyíregyházán vmelyik szórakozóhelyen látta. Narkózott. Kicsit meghökkentett, ugyanis a csaj megbízható volt iylen téren. Mondjuk már 2 szememmel láttam, hogy miylen volt részegen, plusz 1 doboz cigi elment délig... Utána még1... 4 éve nem láttam. Lehet, hogy jobb is. Lehet már nem is fogom többet látni. Egyértelmű, hogy mi lesz az ilyenből. Hulla.
Nagyon sajnálom, hogy idáig jutott a gyerek, az anyja nem foglalkozott vele, az apjuk meg elhagyta őket még régen. Lehet ezért fajult idáig a dolog. Hát... ez van... én nem tudok mit tenni... csak egy kicsit szomorú vagyok... ilyen világban élünk...

+1: normális topban járkalni 10 óra környékén, már akkor hót részegen kb -3 fokba, szélben? Plusz amint megtudtam egyik befolyásos barátomtól, aki ott állt mellettem, a csaj 11 éves korától nem szűz... Apja, anyja normális, nem értem mi viszi rá az ilyet iylenekre... Aki tudja jelentkezzen...

Bocs, ha hosszú lett.
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.27. 20:45:45

Perrero írta: egy barátom szintén ismerte "sajnos"... persze, hogy megy a gárda, van "indok" a zúzásra
Egy esetet kérnék, amikor "zúzott a gárda. Egyet.
De be is fejezem, ne kelljen a modiknak törölgetni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.27. 20:45:41

Krojf írta:Csak az a baj, hogy ahány cigányvajdaság van, annyinak kellene
ilyen vajdát választania-kiérdemelnie...
Csak így lehet hatékony a dolog, ha minden roma ezt hallja és
ezúton szocializálódik.
Bár ez csak egyetlen, ugyanakkor felettébb fontos szelete a
hazánkban eluralkodott rendetlenség, káosz felszámolása felé
megteendő útnak, de ha tüzet csak ellentűz olthat el, akkor
lobogjanak az ellentüzek perzselően!
Ha az országban valamelyik öngyilkos kormány elkezdene rendet
tenni, akkor az iszonyatos fájdalmakkal járna ennek a lusta,
nemtörődöm, megosztott és szellemileg komolyan visszamaradott,
jelenleg csupán populációnak megfelelő lakosságnak.
Álljon elő sürgősen az öngyilkos kormány!
Hatalmas lemaradást kell behoznunk önmagunkkal szemben!
K.
Krojf!
Mindig tisztelettel és respekttel olvasom a gondolataidat, de most nincs teljesen igazad. Szerintem. Mindenért nem a kormány/ok a felelős/ek. A hiba bennünk van. És van egy érzésem, hogy újfent igazzá válnak Kölcsey sorai:

"S lettél magzatod miatt
magzatod hamvedre!"

Mi magunk vetettünk keresztet magunkra, amiben a mindenkori vezetés is hibás.
De, ehhez kellettek az emberek is. És mi vagyunk a legnagyobb bűnösök, hogy ma itt tartunk.
A politikai osztály pedig hű leképezése a jelen magyar viszonyoknak. Egy kutyák.

Más.
Ja, és látom, Kiskunlacházán a leány tragédiájából is sikerült politikai ügyet kreálni. Gratulálok hozzá! Ha az én lányomról lenne szó, ezt biztos nem engedném. Ha meg mégis megrendezik ezt a gárda-felvonulósdit, inkább elköltöznék addig a helységből. Mi keresnivalójuk van ott? Az ellentétek eddig még mindig csak ellentéteket szültek.
Kép
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.11.27. 20:43:50

Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2008.11.27. 20:39:33

Csak az a baj, hogy ahány cigányvajdaság van, annyinak kellene
ilyen vajdát választania-kiérdemelnie...
Csak így lehet hatékony a dolog, ha minden roma ezt hallja és
ezúton szocializálódik.
Bár ez csak egyetlen, ugyanakkor felettébb fontos szelete a
hazánkban eluralkodott rendetlenség, káosz felszámolása felé
megteendő útnak, de ha tüzet csak ellentűz olthat el, akkor
lobogjanak az ellentüzek perzselően!
Ha az országban valamelyik öngyilkos kormány elkezdene rendet
tenni, akkor az iszonyatos fájdalmakkal járna ennek a lusta,
nemtörődöm, megosztott és szellemileg komolyan visszamaradott,
jelenleg csupán populációnak megfelelő lakosságnak.
Álljon elő sürgősen az öngyilkos kormány!
Hatalmas lemaradást kell behoznunk önmagunkkal szemben!
K.
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.11.27. 20:32:56

látom itt is ez a téma...
mivel a dolog itt történt a szomszéd faluban, a lányt pedig ismertem (Nóri), szeretném mondani, hogy nem kell minden pletykát elhinni...
holnap fáklyás felvonulás lesz Kiskunlacházán, ahol most elég durva lincshangulat uralkodik. jön a Magyar Gárda is, mindeni ki van borulva..

annyit tudok mondani, hogy szörnyű ami történt, és még mindig nem dolgoztam fel. a Nóri egy nagyon aranyos lány volt, bár kicsit önfejű (én nem ismertem olyan jól, egyik barátnőm viszont nagyon nagy barátságban volt vele). mindenkinek nagyon hiányzik, és ez az egész annyira borzasztó, hogy csak annyit tudok mondani, hogy nyugodj békében Nóri...
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2008.11.27. 20:31:29

Varga Tamás írta:A mai világban elég elmenni egy diszkóba, 12-14 évesekkel van tele. Anno, főiskolás bulikon is találkoztam hasonló korúakkal. Cigarettáztak, ittak, mindenük elöl volt, semmi feszélyezettség, semmi gátlás. Mintha azt sugallták volna: "Gyertek, d......k meg!" (bocs, de ez az igazság).
14 évesen 8 óra után sehova sem mehettem, minden percemről be kellett számolnom. 14 évesen az ilyesmi eszembe se jutott. ma pedig ez dívik, ez a buli, ez a jó, ez a menő.
Ma mentem haza, 4 óra körül. A zebránál áll egy lány egy szál rövidujjúban - lehetett úgy 3-4 fok. Normális az ilyen? Majd 40 évesen rájön, hogy milyen felelőtlen volt - de akkor már késő lesz.
Sajnálom a lányt, a családot, de ki kell mondani: a szülői felelőtlenség megkerülhetetlen. Ugyanis kiskorúról van szó. fájdalom, de ez az igazság. Persze, ettől az emberi élet még hiányzik, és egy élet elveszett.
A mai 14 évesek egy jelentős része számára a pia, a cigi, a szex az egyetlen érdeklődési kör. Mintha nem lenne idejük. Nem fogják fel, hogy egy fejlődő szervezet számára a cigi károsabb, mint egy felnőtt ember szervezete számára. Az meg egy másik misét is megérne, hogy honnan van rá pénzük? Van egy-két tippem.
Lehet egyet nem érteni, de ez a véleményem.
Ennél jobban nem lehet jellemezni a mai "gyerektársadalmat"!
.
Lezárt