Jéghoki divízió-1-es VB

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
raven
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2005.01.17. 16:14:38

2006.04.25. 14:20:09

Ezzel a kérdéssel fgolalkozniuk kellett mert az izraeliek tették fel...
Ha bárki más próbálkozott volna ezzel elhajtják, de hát még mindig van a épek között rangsor de erre is van egy mondás: Utolsókból lesznek az elsők :twisted:
Campeones 2005-2006
Visca el Barca!!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.04.25. 14:14:36

antiimperialista írta:Az izraeliek meg rohadjanak meg! Ilyen hülyeséget is csak magyar csapattal lehet megcsinálni! Ráadásul az izraeli magyar nagykövet nem is tud semmiféle ünnepről, a mai munkanap Izraelben. Lehet, hogy üldözési mániám van, de szerintem a franciák keze lehet a dologban. Így ugye velük úgy fogunk játszani, hogy három meccset nyomunk zsinórban, pihenőnap nélkül, és hát a harmadik érdekes módon pont ellenük lesz... Szerintetek?
ne az izraeliek rohadjanak meg, inkább a szervezők menjenek a francba, h egyáltalán foglalkoztak ezzel a kérdéssel. nehogy már egy-két nappal a vb előtt derüljön ki, h egy országnak nemzeti ünnepe van éppen az adott játéknapon, vagy sem! egyébként sztem sem kizárt, h csak a franciák akarnak kavarni, és ehhez asszisztálnak (sajnos) az izraeliek.
PUYOL-XAVI-INIESTA
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.04.25. 13:34:48

Boixos írta:meccs nélkül is odaadhatnák 5-0lal a bugit. :?
Az jó lenne, mert akkor kevésbé lenne fáradt a csapat. Egyébként az izraeliek miatt eltolt meccsen az ezüstérmünk múlhat :?
Ha meg véletlenül megfognánk a németeket (amire persze igen kicsi az esély), sokkal több is...
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.04.25. 13:32:41

No, ha nehezen is, de megvan az első! A vége húzós volt, köszönhetően az emberhátrányoknak. Jó lenne feljavulni az emberelőnyös játékban és az emberhátrányos védekezésben, és akkor szerintem a dobogó biztos.
Mindenképpen pozitívum, hogy szép gólokat lőttünk.

Az izraeliek meg rohadjanak meg! Ilyen hülyeséget is csak magyar csapattal lehet megcsinálni! Ráadásul az izraeli magyar nagykövet nem is tud semmiféle ünnepről, a mai munkanap Izraelben. Lehet, hogy üldözési mániám van, de szerintem a franciák keze lehet a dologban. Így ugye velük úgy fogunk játszani, hogy három meccset nyomunk zsinórban, pihenőnap nélkül, és hát a harmadik érdekes módon pont ellenük lesz... Szerintetek?
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.04.25. 10:42:30

tudom, de nem baj. :D :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
El Payaso
Capitá del Barça
Hozzászólások: 527
Csatlakozott: 2005.06.15. 15:17:08
Tartózkodási hely: Eger

2006.04.25. 10:34:46

már tegnap is akartam írni, de ma megteszem: Angol az nem egyenlő a brittel :):)
Köszönöm Istenem, hogy nem lettem realos!
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.04.25. 09:29:24

na, csak behúztuk az angolok elleni meccset, még ha a vége kicsit erős is volt!! :D
a mai meccs elmarad, holnap délután játszunk az izraeliekkel, bár annak alapján, amit a nazik ellen mutattak, meccs nélkül is odaadhatnák 5-0lal a bugit. :?
PUYOL-XAVI-INIESTA
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.04.24. 11:11:53

Boixos írta:lehet, h nem is akkora gáz az angolokkal kezdeni. ha most megtakarjuk őket - és miért ne? -, az elég nagy lökést adhat a későbbiekre nézve.
nagy szükségünk is lesz erre! holnap Izrael (nem is tudtam, h ott van jég...), csütörtökön a franciák (ez nagyon kemény lesz, már csak a hazai pálya miatt is), szombaton a nazik, vasárnap pedig a japcsik. nem egyszerű a bugi, de nagyon jó csapatunk van!
MINDEN LEHETSÉGES!!!!

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!
Nemhogy jegük, honosított orosz játékosaik is vannak! Emiatt tartok is kicsit tőlük.
Az biztos, hogy nagy lökést adhat, ha megverjük az angolokat, csak verjük meg őket!

Azt olvastam, hogy Cortina itthon hagyta Csibit és Gergelyt is, nagyon meglepett a döntés, Csibi egyértelműen az egyik legjobb játékos (szerintem), Gergely pedig az egész szezonban nagyon nagy formában volt. A cikk hangvételéből lehetett érezni az újságíró nemtetszését is. De Cortinát nagyon jó edzőnek tartom, remélem, a döntései őt igazolják majd!
(Vas Jani is nagyon hiányozni fog, de annak örülök, hogy a hétvégén megszerezte első rájátszásbeli gólját az AHL-ben szereplő Iowa Stars-ban!)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.04.24. 10:27:34

a közvetítések:

ma, hétfőn:
Sp1 16.15 (élő) Magyarország-Nagy Britannia

kedd:
Sp2 20.30 (felvételről) Magyarország-Izrael (egyébként 13.00kor kezdődik a meccs)

csütörtök:
Sp1 19.45 (élő) Magyarország-Franciaország

szombat:
Sp1 19.45 (élő) Magyarország-Németország

vasárnap:
Sp1 16.15 (élő) Magyarország-Japán
PUYOL-XAVI-INIESTA
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2006.04.24. 10:13:47

lehet, h nem is akkora gáz az angolokkal kezdeni. ha most megtakarjuk őket - és miért ne? -, az elég nagy lökést adhat a későbbiekre nézve.
nagy szükségünk is lesz erre! holnap Izrael (nem is tudtam, h ott van jég...), csütörtökön a franciák (ez nagyon kemény lesz, már csak a hazai pálya miatt is), szombaton a nazik, vasárnap pedig a japcsik. nem egyszerű a bugi, de nagyon jó csapatunk van!
MINDEN LEHETSÉGES!!!!

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!
PUYOL-XAVI-INIESTA
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.04.24. 08:09:28

Ma indul a vb, nem biztos, hogy szerencsés az örök mumus britek ellen kezdeni. Bár lehet, hogy így, fáradtság nélkül simán verjük őket. Nehéz lesz...

HAJRÁ MAGYAROK!!!
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2006.04.16. 12:07:27

Szerintem nem baj, hogy kikaptunk a németektől, sőt jó! Szerintem! Mert ha megvertük volna őket, akkor sanszunk sem lenne legyőzni őket, mert ha most kikaptak volna akkor a VB-n úgy jönnének ki a jégre, hogy nem kaphatunk ki mégegyszer a magyaroktól, és még csúfos is lehetne vége! És azért melyik a fontosabb meccs! Az meg hogy nehéz a csoport? A játékosok minden dicséretet megérdemelnek, mert a nehéz körülmények ellenére nagyon jól játszanak, és színvonalas bajnokságot tartanak fenn (ellenben a focistákkal :?). És szerintem ebben a csapatban benne van egy hatalmas bravúr, mondjuk az A csoport. Szerintem meg "csak egyszer kéne feljutni", mert akkor megindulhatna egy hatalmas fejlődés akár már a rákövetkező évben újra feljutnánk és akkor már a bentmaradás lenne cél! Mindenesetre határozottan van remény!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.04.14. 08:02:17

Köszönöm az illetékeseknek a topic újbóli megnyitását!

Nemsokára kezdődik Amiens-ben az idei divízió I-es vb, a mieink nagyon nehéz csoportba kerültek, ahol bármi lehet (inkább negatív értelemben, de annál szerintem erősebb a csapat).

A németek elleni barátságos meccsek múlt héten nem sikerültek a legjobban, szombaton ott is voltam Pesten, a Koriközpontban, hát sajnos ilyen rossz meccset még nem láttam élőben.
A jó hír viszont az, hogy kedden és szerdán idegenben vertük a lengyeleket, először 1-0-ra, majd 4-2-re! Ez azért óriási dolog, mert őket már nagyon régen nem vertük meg.

Akit érdekel a (magyar) hoki, írjon ide, nemsokára lesz miről beszélnünk...

HAJRÁ MAGYAROK!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.04.26. 15:46:16

A barátságos meccseken bárki megverhet bárkit :o A lényeg h a kovetkezo évben is Kanada, Swédország, Szlovákia, USA(Csehország) lesz a legjobb 4 :?
ui: Nem nagycsapatokat kell "szorongatni" hanem az angolokat megverni :roll: De talán majd legkozelebb :wink:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.04.26. 15:12:12

ezt a javítani kell a körülményeken témát már a topik elején körbejártuk asszem. persze, h attól lesznek jó zsugásaink az egyébként tehetséges gyerekekből, ha normális módon, nem olyan fedetlen istállókban kell készülni, mint pl. a kisstadion, ahol nincs is mindig jég. (tiszta ciki, h a niedermayer meg a strudwick úgy mentek oda, mintha vidámparkba mennének, mert ilyet még nem is láttak!)
de mostanában talán ezek körülmények is megváltoznak.
PUYOL-XAVI-INIESTA
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.04.26. 14:57:35

Nem írtam azt, hogy jobbak vagyunk a szlovákoknál, nem írtam azt, hogy végigvernénk az A-csoportot. Arra reagáltam így, hogy a hokit nem Magyarországnak találták ki. Amúgy meg annyiszor szorongattunk meg már nagycsapatokat, hogy lassan nem bravúr lesz, hanem ez lesz a realitás, de még ez sem azt jelenti, hogy ott lennénk a világelitben, azt jelenti, hogy közeledünk hozzá.
el marcador
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2005.04.19. 03:27:18
Tartózkodási hely: gyor

2005.04.26. 13:20:48

antiimperialista írta:
LG írta:
Boixos írta:ezért érdemes volt beleszólnod. fogalmad sincs az egészről.
A hoki nem az a sport, amit a magyaroknak találtak ki. Hokizni az egész világon tud 7 ország: Kanada, Svédország, Szlovákia, Csehország, USA, Oroszország, Finnország és letelt. A VB a tobbi ország csak disznek van ott. Ez van.
Ha olyan okos vagy, mondd már meg, miért vertük nemrég a szlovákokat 4-2-re? Ez még akkor is bravúr volt, ha nem a legerősebb csapatukkal jöttek. Vagy a februári 4-es tornán miért csak 4-2-re kaptunk ki a Satannal, Stumpellel, Orszagh-gal, stb. kiálló szlovákoktól? Csak kapkodták a fejüket, amikor az első harmad után 2-1-re vezettünk...
Amúgy meg az orosz utódállamok között is van 1-2, ahol igen jó a hoki: Ukrajna, Fehéroroszország, Kazahsztán.

skacok , ne máááá... hova akarjátok hasonlitani a magyar hokit a szlovákhoz.. ez hülyeség. fényévekkel vannak előttünk és kb 10ből kilencszer pupra vernének minket... hagyjuk már az álmodozást ,hogy megvertünk egy szlovák D csapatot meg hogy egy Japán. ők is 10ből 7szer elvernének mindket... itt nem a hozzáállás ami a magyarbol hiányzik hanem a pályák száma. Kanadában kb 2500 pálya áll rendelkezésre és még sorohatnánk sok más Europait akik száznál többel rendelkeztek... itt ez a mérce.. szoval mit is akarunk ? azért tegyük fel ezt a kérdést. A csoport?? hehee .... tragikomikus lenne. miért is ? mert jo lenne látni a magyarokat játszani a világ legjobbjai ellen, de siralmas hogy hogyan koriznak az ellenfelek... maradjunk a realitás mellett. sokan mondják hogy 'uuu de hát az mekkorát lenditeni ' kérdem én? mi ,, a 6 meg 7 egyes meccsek ? majd segit akkor ha már lesz 20 pályán legalább ahol van profi utánpotlás és szakértelem........ éljen a magyar hoki.... éljenek a pályaépítő kezdeményezések és jussunk fel 5 éven bellül ....... na ez lenne reális ......

Viva Barca
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.04.26. 10:54:58

LG írta:
Boixos írta:ezért érdemes volt beleszólnod. fogalmad sincs az egészről.
A hoki nem az a sport, amit a magyaroknak találtak ki. Hokizni az egész világon tud 7 ország: Kanada, Svédország, Szlovákia, Csehország, USA, Oroszország, Finnország és letelt. A VB a tobbi ország csak disznek van ott. Ez van.
Ha olyan okos vagy, mondd már meg, miért vertük nemrég a szlovákokat 4-2-re? Ez még akkor is bravúr volt, ha nem a legerősebb csapatukkal jöttek. Vagy a februári 4-es tornán miért csak 4-2-re kaptunk ki a Satannal, Stumpellel, Orszagh-gal, stb. kiálló szlovákoktól? Csak kapkodták a fejüket, amikor az első harmad után 2-1-re vezettünk...
Amúgy meg az orosz utódállamok között is van 1-2, ahol igen jó a hoki: Ukrajna, Fehéroroszország, Kazahsztán.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.04.25. 16:36:37

biztos vagyok benne, h legalább ugyanott tartanánk, ahol a csehek és a szlovákok, ha úgy álltak volna hozzá a dolgokhoz az itteni okosok is, mint az ottaniak. a 60as években közel egy szinten álltunk velük, csak sajnos itt leszarták az egészet, kint pedig nem. de ez csak az egyik része a dolognak. ha valahol el kezd egy gyerek hokizni, annak nagy valószínűséggel az az álma, h egyszer az A csoportba jusson. ez a mieinknek, kevés hiján most majdnem sikerült. tök mindegy, h milyen eredménnyel nyomták volna az Aban, akkor is óriási dolog lett volna. egyébként sem egyértelmű, h mindenki cipóra vert volna minket. mindegy, remélem, minél hamarabb kiderül, h mit tudnánk ott művelni.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.04.25. 16:29:50

Boixos írta:ezért érdemes volt beleszólnod. fogalmad sincs az egészről.
A hoki nem az a sport, amit a magyaroknak találtak ki. Hokizni az egész világon tud 7 ország: Kanada, Svédország, Szlovákia, Csehország, USA, Oroszország, Finnország és letelt. A VB a tobbi ország csak disznek van ott. Ez van.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.04.25. 16:13:42

ezért érdemes volt beleszólnod. fogalmad sincs az egészről.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.04.25. 16:06:55

Nem kell A csopotros Vbre mennie a magyaroknak. Minek :?: 1 golt loni, 50et kapni :?: :roll:
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.04.25. 13:53:53

Boixos írta: egyébként én sem értem, mitől lenne nagyobb kiadás egy A vbre utazás és felkészülés, mint egy saját rendezésű B vb.
Pont ez járt az én fejemben is. Meg szerintem is jönnének a szponzorok, ha feljutnánk. Itt nincs olyan, hogy akkor majd igazolni kell, meg emelni a fizetéseket. Furcsa...
Akik meg ezt mondták nekik, azokat ugyanoda küldeném, ahova te.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.04.25. 12:56:33

nem tudok erre mit mondani. de ha ez tényleg így volt, h beszóltak nekik a meccs előtt, akkor elmehetnek oda, ahova én gondolom! (azok akik szóltak)
milyen stílus ez? miért nem akkor ugatnak, amikor már az lenne a "probléma", h hogyan szereznek lóvét az A csoportra? tuti, h beszálltak volna a bugiba a szponzorok, úgy, mint most a pgsm. de ez, h "nem kell megszakadni, úgysem lesz lé", hát ez hihetetlen! hogy lehet ilyet mondani azoknak a kölyköknek, akiknek ez az álmuk, h olyan zsugások közt játszanak, mint a kanadaiak, oroszok, finnek, stb.?
egyébként én sem értem, mitől lenne nagyobb kiadás egy A vbre utazás és felkészülés, mint egy saját rendezésű B vb.
PUYOL-XAVI-INIESTA
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.04.25. 12:38:51

Szombaton beszélgettem a Főnixben egy csávóval, aki eléggé benne van a dologban, a kisfia a Budapest Starsban játszik. Ő azt mondta, hogy pénteken, a britek elleni meccs előtt mondták meg a srácoknak, hogy nem is lenne értelme feljutni, mert az állam nem adna pénzt az A-csoportra. Ezt nem igazán értem. Mivel kellene több pénz az A-csoportra? Az állam eddig se igazán adott nekik pénzt, mi változna? Nem értek ehhez, Boixos, tudsz valami okosat mondani?
Lezárt