Nagy Laci

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.06.02. 20:07:32

Gareth Tello írta:
samy85 írta:Nagy Laci meg szerintem így marad a Magyar válogatottban... legalábbis remélem...
Megérdemelné?
Ha önérzetesek vagyunk akkor nem, ha azt akarjuk, hogy jobb legyen a válogatott akkor igen.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.02. 19:58:51

samy85 írta:Nagy Laci meg szerintem így marad a Magyar válogatottban... legalábbis remélem...
Megérdemelné?
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.06.02. 19:39:25

Búcsúzásul egy bajnoki címmel gazdagította a klubbot.
joco200
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2012.05.15. 22:36:39
Kapcsolat:

2012.05.15. 22:49:54

a barcának szerintem nagy fejtörést okoz, hogy NagyLaci ott hadja a csapatotn szerintem nem lesz egyszerű ijen jó játékost találni a helyére!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.04. 21:35:25

érdekes dolgokat írta talma, én azt mondom várjuk ki a nyarat, s meglátjuk mi lesz ebbből a csilliárdos költségvetésből.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.05.04. 21:32:18

én azt hallottam Sterbik neve is felmerült az M.K.B-nál!
Nagy Laci meg szerintem így marad a Magyar válogatottban... legalábbis remélem...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.05.04. 21:20:10

Talma írta:...
Szép is lesz ha lassan magyar se lesz a csapatba. Habár nem is nagyon tudnának kit hozni, mert a Szegedbe meg a Veszprémbe van szinte az egész válogatott.
Laci tényleg baromi jól védekezik, de szerintem ennyi pénzt kiadni érte. Ha már nagy sztárokat akarunk venni, hozzuk el Abalot, Mikkel Hansent, Steffansont, Narcisset, Kim Anderssont :D
De hát ha így akarják megnyerni a BL-t, akkor így. De már előre sajnálom az NB1et, hogy mennyire szét fogjál ütni őket :D Balic meg már tényleg öreg lenne ide, bár nem hiszem hogy olyan nagy fizetése lenne lassan 40 évesen, 1-2 nagyot még lehet tud mutatni. :)
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2012.05.04. 20:50:46

Amilyen infókkal rendelkezem, azokat már megosztottam ezen topicban / magyar kézilabda topicban.
Pletyka szinten felmerült Csaszi Atléticóba való igazolása, de mivel a Bors értesülése, így annyira nem veszem komolyan. Balicról rengeteget cikkeznek, pedig ő aztán kummára nem kellene ebbe a csapatba.
Remélem nem haragszanak meg a moderátorok, hogy a topic témájától néhány mondatban eltérek (kevés hozzászólás érkezik amúgy is a kézilabdával kapcsolatos eseményekhez, remélem ez maradhat). A jelenlegi Veszprém legfőbb gondja az, hogy támadásról védekezésre rengeteg csere volt, alkalmanként 3 is. A kézilabda folyamatosan fejlődik, immáron azon csapatok vannak a legjobbak közt, akik nem cserélnek. Nagy Laci érkezik Vujin helyére: támadásban szerintem azonos teljesítményre képes mindkettő, védekezésben egyértelműen a világ egyik legjobbja Laci, míg Vujin... hát ő... kereshetném a trágár szavakat.
A két szélen mindenképp kell a frissítés: örülnék, ha Korazija távozna, s érkezne Ugalde a Barcából, de valljuk be, nagy luxus lenne két kiváló játékost felváltva padoztatni.
Lackovic leigazolását pedig nagyjából 60-70%-os biztonsággal ki lehet jelenteni. Ő sokat segíthetne a támadásokban a csapaton.
Egyetlen helyre kell még játékos szerintem a mai Veszprémbe, s az az irányító posztja. Kizárólag Duvnjakot szabad ide megvenni. 23!!! éves srác, hihetetlenül jó kézilabdázó és védekezésben is kimagaslóan teljesít (Lacival ketten alkothatnák a védelem tengelyét). Egyébként vele kapcsolatban megerősítette a vezetőség, hogy nem érkezik, de azért hátha... Merjünk "Nagyot" álmodni! :)
Az én kezdőcsapatom pedig ez lenne: Alilovic; Ugalde; Sulic; Nagy; Duvnjak; Lackovic; Iváncsik
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.05.04. 20:33:46

Talma írta: Konkrét infóval nem rendelkezem távozók terén, de nagy a valószínűsége annak, hogy az Iváncsik testvérek a Bundesligában folytatják, s állítólag Ilyés maradása sem garantált (helyére elvileg Lackovics érkezhet).
Talma, ha lehet akkor mondanád az infókat miket tudsz? nagyon érdekel a dolog :) Mostmár akkor illene minimum a FinalFourba bejutni. Én még azt hallottam, hogy Császár Gabi megy az Atlético Madridba, és jön Balic is. A két Iváncsik pedig a Kielbe.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2012.05.04. 20:06:15

Barcaman1993: szponzor lesz a Mercedes (100%), a Red Bull (80-90%) és valószínűleg a MOL is.
A Kiel költségvetése kb. 10 millió euró (ők állnak az élen e téren), míg a Veszprém jövőre 7-7.5 millió euróból gazdálkodhat. Tekintve, hogy tavaly ennek a töredékéből sikerült ilyen sikereket elérnie a csapatnak, jövőre valószínűleg a Final Fourt célozzák meg. További igazolások várhatók, illetve távozók is.
Konkrét infóval nem rendelkezem távozók terén, de nagy a valószínűsége annak, hogy az Iváncsik testvérek a Bundesligában folytatják, s állítólag Ilyés maradása sem garantált (helyére elvileg Lackovics érkezhet).
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.04. 19:59:10

Lehet szidni a pénz miatt, de ha bármelyikőnk a helyzetében lenne, előfordulhat mi is ugyanúgy döntenénk. Nem hibáztatom semmiért. Sportoló ez a munkája, az ő dolga. Bár nekem szimpatikusabb veszprémiként az, hogy a Barcelona csapatkapitánya mint, hogy itt játsszon, de ő tudja.

Csak azt tudnám, hogy a Veszprémnek erre, honnan van pénze? Már a 750 ezer az átszámítva mondjuk 200 millió Ft. Az MKB 450 millió Ft-tal támogatta a Veszprémet. Most akkor vagy nagyon sok lét nyúltak le, vagy vmi óriási nagy hülyeséget csinálnak. Elég magasnak érzem az összeget.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.05.04. 19:51:31

A madridi As napilap információi szerint a Barcelona évi 400 ezer eurós fizetést ajánlott az átlövőnek (Masip 20 százalékos emelésről beszélt), ám a magyar klub ennek majdnem a dupláját, négy évre hárommillió eurót kínált neki (évi 750 ezer eurót), amit a játékos elfogadott.

Két kérdés persze továbbra is nyitva maradt Nagy László ügyében: hogy mikor távozik a Barcelonától – a Veszprém kivásárolja-e a 2013-ig érvényes szerződéséből, vagy annak lejárta után vált klubot –, és hogy melyik nemzet válogatottjában kíván szerepelni.

Az As az utóbbi kérdést is taglalja, és a Spanyol Kézilabda-szövetség egy nem megnevezett szóvivőjét idézi, aki úgy nyilatkozott: „Csak azt lehet tudni, hogy egy ideje azt mondta, a spanyol válogatottban akar játszani. Semmi mást." A napilap azonban hozzáteszi, a spanyol válogatottság esélyét rendkívül nagy mértékben csökkentették az utóbbi napok eseményei.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.05.02. 22:01:24

Nem értem mi munkálhat benne.

Nem hiszem, hogy Barcelonában ne keresett volna kiemelkedően.

Idáig az volt az ellenérv, hogy azért nem jön haza, mert ott már befogadták, csapatkapitány, stb.

Ehhez képest most őket is ott hagyja?

Kíváncsi leszek, hogy fogadják majd a hazai szurkolók. Nekem elég gerinctelen embernek tűnik.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2012.05.02. 21:55:12

Kb annyira érdekel a kézilabda mint a matyóhímzés de erre felkaptam a fejem én is.
Egyszerűen nem tudom elhinni hogy olyan fontos lenne az a plusz lé vagy hogy annyival több hogy megérje hazajönni.
Inkább lesz közellenség itthon mint odakint kb legenda.
Vicc.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.05.02. 21:31:50

Game90 írta:"Számomra két csapat létezik a világon: a Pick Szeged és a Barcelona! Még nem tudom, hogy hol fejezem be a pályafutásom. Úgy tervezem, hogy a Barçában, de ha ez nem jön össze, akkor csak a Pick jöhet szóba." (2011.12.17.)
Két csapat, és Deák Ferenc...ezek után még ha valaki védi, az nem látja a fától az erdőt...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.05.02. 21:30:16

"Számomra két csapat létezik a világon: a Pick Szeged és a Barcelona! Még nem tudom, hogy hol fejezem be a pályafutásom. Úgy tervezem, hogy a Barçában, de ha ez nem jön össze, akkor csak a Pick jöhet szóba." (2011.12.17.)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.05.02. 15:14:47

jelwaz írta:Azért ne dedózzunk már kérem szépen.
Megértem a felháborodást, valahol jogos is. De fogadjuk el azt is, hogy rengeteg dolgot nem tudunk. Én viszonylag sokáig benne voltam az utánpótlásban, magas szinten, és azok a disznóságok, amik mehetnek egy serdülő meg ifi bajnokságban is (meg gondolom alacsonyabb korosztályban is, csak akkor még nem láttam tisztán)... El bírom képzelni, hogy mi mehet a legmagasabb szinten. Nem biztos egyáltalán, hogy nem Nagy Laci viselkedik nem magyarként, simán elbírom képzelni, hogy bizony Sinkáék sem. Jó magyar szokás a nem a faladat szempontjából való maximális teljesítés. Állítólag pl. Mocsai is egy nagy gazember, hallottam több helyről is. Szóval azért ez egy túl nyakatekert sztori nekem ahhoz, hogy elhiggyem, hogy annyi van mögötte, mint amennyit az újságok lehoznak.

Főleg úgy, hogy állíthatom, hogy ha kézilabdás berkekben mindenki tenné a dolgát rendesen, akkor egy top ligák szintjéhez közeli, erős bajnokságunk lenne, a válogatottól meg reális lenne a VB/EB/Olimpiai érem...
Nagy Laci az egyetlen aki a körülmények miatt nem volt hajlandó a válogatottban játszani...a többieknek érdekes módon fontosabb volt a hazájuk válogatottjának mezét viselni, mint a körülmények...Ha másnak ez nem jelentett akkora problémát, hogy ezért ne képviselje a hazáját, akkor nincs miről beszélni...
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2012.05.02. 15:01:26

csababarca: 3 millió euró a kivásárlási ára, de kizárt, hogy valóban annyiért jönne.
Van egy motiválatlan játékosuk, akit ha megtartanak, akkor a fizetését muszáj állniuk, illetve jövő nyáron ingyen távozhat. Mindenképp eladja őt a Barcelona még idén nyáron. Ha tippelnem kellene, akkor 100.000-500.000 euró körül saccolom azt az összeget, amennyiért "haza"igazol.
A Barcelona nincs jó alkupozícióban, mivel hatalmasat bukhat a transzfer késleltetésén. Azt pedig mindenki tudja, hogy a kézilabdában 100.000 euró már nem kis summa. Viszonyításképp: Duvnjak 1.1 millió euróért igazolt a Hamburghoz (rekord!), Karabatic 500.000 euróért a Montpellierhez.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.05.02. 14:55:44

Állítólag már bejelentették,hogy Veszprémbe igazol.
Érdekes dolog.
a barca ajánlott neki élete végéig tartó szerződést,20%al emelték volna a fizuját, plusz visszavonulása után is biztosítottak volna neki pozíciót a szakmai stábba.
Veszprém meg feldobott egy olyan fizetést ami a mostaninak a duplája.

Ugye vagy jövőre jön,ingyen,vagy ki kell vásárolnia a veszprémnek 3M euróért...

Az hogy játszik e majd a spanyol válogatottban? ebbe nem vagyok biztos. lehet az áll a háttérben,hogy meggondolta magát a szövetség,és nem kell nekik Nagy a válogatottba. de ez csak feltételezés,simán benne lehet.
Állítólag nagy pénzek érkeztek veszprémbe, olyan nevek repkednek,hogy Balic,Duvnjak,Lackovic...nem semmi csapat állhatna ott össze,ha tényleg beszállnak a szponzorok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.02. 14:50:18

visca el barca írta:a nemzeti sporton olvastuk és immáron hivatalos informacio h távozik.
akkor spanyol válogatottként játszik itthon???
(nem tudom játszhat-e már a spanyol válogatottban) :shock:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.02. 14:45:29

a nemzeti sporton olvastuk és immáron hivatalos informacio h távozik.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2012.05.02. 14:45:01

Mihu írta:... hogy nagy laci (igen, így kisbetűvel, mert kb semmibe nem nézem az embert, ezután a húzása után...)...
Azért ne dedózzunk már kérem szépen.
Megértem a felháborodást, valahol jogos is. De fogadjuk el azt is, hogy rengeteg dolgot nem tudunk. Én viszonylag sokáig benne voltam az utánpótlásban, magas szinten, és azok a disznóságok, amik mehetnek egy serdülő meg ifi bajnokságban is (meg gondolom alacsonyabb korosztályban is, csak akkor még nem láttam tisztán)... El bírom képzelni, hogy mi mehet a legmagasabb szinten. Nem biztos egyáltalán, hogy nem Nagy Laci viselkedik nem magyarként, simán elbírom képzelni, hogy bizony Sinkáék sem. Jó magyar szokás a nem a faladat szempontjából való maximális teljesítés. Állítólag pl. Mocsai is egy nagy gazember, hallottam több helyről is. Szóval azért ez egy túl nyakatekert sztori nekem ahhoz, hogy elhiggyem, hogy annyi van mögötte, mint amennyit az újságok lehoznak.

Főleg úgy, hogy állíthatom, hogy ha kézilabdás berkekben mindenki tenné a dolgát rendesen, akkor egy top ligák szintjéhez közeli, erős bajnokságunk lenne, a válogatottól meg reális lenne a VB/EB/Olimpiai érem...
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.05.02. 14:42:14

Hol a pi''ban olvastátok h Laci haza akar jönni???
pont most olvastam h pont h szerződést akar hoszabítani.
majd hülye lesz egy Barcából eljönni úgy h MAGYARként csapatkapitány.
én se újjongok h lemondta a magyar válogatottságot (nem mintha vele több esélyünk lenne komoly címekre) de a spanyolokkal összejöhetnek neki eb,vb.
és inkább büszkének kéne lennünk rá h Magyarország hírnevét öregbíti
(volt valami katalónia napja és otta a fejesek között egy nagy virágból készült Barca címert Piqué és Nagy vittek koszorúzásra amiből látszik h Nagy meg van becsülve náluk)
Avatar
orska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2008.01.09. 14:43:37
Tartózkodási hely: Idegi alapon

2012.05.02. 14:22:27

Erre csak ennyit tudok mondani: Kis penz, kis foci, nagy penz, Nagy Laci!

Szanalmas alak....
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.05.02. 14:12:45

visca el barca írta:saric 5éves szerződést kapott, 39 éves koráig, de ő kapus... ne vegyük már egy kalap alá egy mezőnyjátékossal.

az oké, hogy a barcelona a saját maga által kikötött szabályt rúgta fel, de én ezt akkor sem értem.

mi a baj azzal ha csak évről évre kap szerződést? semmi... ha ugy jatszik mint eddig, kap még kb. 3-4 évnyi szerzodest, aztán vmi zsíros állást és kész.

megsértődött volna a vezetőkre? ennyi lenne az egész? ezért bevállalja h hazajön ahol a többség utálja? van akkora respektje a kézilabda bizniszben, hogy mehetett volna a kieltől kezdve a berlinen át a köbenhavnig.

12 éve van kint, csapatkapitány, ikon, vezér, gondolom havi pár milliót megkeresett, van saját étterme, évek óta csak a barcelonarol ömleng, aztán egy kis sertodottség után, elmegy oda, ahol talán a legjobban utálják

épeszű ember csinál ilyet?
Plusz ugye azzal hogy évente hosszabbítgatják a szerződését, eléggé jól jár, mivel ELVILEG a sportolók egy új szerződés aláírásakor aláírási pénzt is kapnak.
Lezárt