Flame Fórum

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.04.26. 18:16:12

Maxi írta:
HAnonymus írta:aynas, most lett elegem a károgásodból (szerintem nem csak nekem)! Annak az égvilágon semmi értelmed nincs hogy azért járj a kedvenc (?) csapatod fórumára hogy annak játékát és játékosait fikázd, annak meg végképp nincs hogy a drukkertársaiddal összevesszél. Ha semmi nem tetszik lehet más csapatot és más fórumot keresni. És gondolkozz el azon amit írtam mielőtt csípőből engem is lehülyéznél!
Így van! :P
télleg így van!Elég idegesítő az,hogy nyer a csapat,jól játszik,te meg elkezded itt osztani őket.sztem,ha bajnokok lennénk arra is azt mondanád,hogy a többi csapat gyengesége miat lettünk azok....
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2005.04.26. 16:21:10

HAnonymus írta:aynas, most lett elegem a károgásodból (szerintem nem csak nekem)! Annak az égvilágon semmi értelmed nincs hogy azért járj a kedvenc (?) csapatod fórumára hogy annak játékát és játékosait fikázd, annak meg végképp nincs hogy a drukkertársaiddal összevesszél. Ha semmi nem tetszik lehet más csapatot és más fórumot keresni. És gondolkozz el azon amit írtam mielőtt csípőből engem is lehülyéznél!
Így van! :P
Forca Barca
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2005.04.26. 16:19:54

aynas, most lett elegem a károgásodból (szerintem nem csak nekem)! Annak az égvilágon semmi értelmed nincs hogy azért járj a kedvenc (?) csapatod fórumára hogy annak játékát és játékosait fikázd, annak meg végképp nincs hogy a drukkertársaiddal összevesszél. Ha semmi nem tetszik lehet más csapatot és más fórumot keresni. És gondolkozz el azon amit írtam mielőtt csípőből engem is lehülyéznél!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.04.25. 17:14:23

uszi85 írta:Nekem is elegem van már ebből a távolrólkétszermeglövős-Lúciónkétszermegpattanós-
Valdestszögletnéllefogós-ilyenbuzigólokkaltovábbjutós Cselszkijből!!! Liverpool remélem szétalázza a mocskos pofájukat az elődöntőben!!! Bár erre nem sok esélyt látok, sajna...
Király!
Támogatom a topicot!
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
A. Gábor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2005.01.30. 11:05:23
Tartózkodási hely: Lébény City

2005.04.25. 16:52:08

uszi85 írta:Nekem is elegem van már ebből a távolrólkétszermeglövős-Lúciónkétszermegpattanós-
Valdestszögletnéllefogós-ilyenbuzigólokkaltovábbjutós Cselszkijből!!! Liverpool remélem szétalázza a mocskos pofájukat az elődöntőben!!! Bár erre nem sok esélyt látok, sajna...
Teljesen igazad van :P :wink:

Kellene nyitni egy RTL CSIRKE topikot nem??
Barca módra........
uszi85
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2004.12.25. 18:06:56
Tartózkodási hely: TiszaNewCity

2005.04.25. 16:28:53

Nekem is elegem van már ebből a távolrólkétszermeglövős-Lúciónkétszermegpattanós-
Valdestszögletnéllefogós-ilyenbuzigólokkaltovábbjutós Cselszkijből!!! Liverpool remélem szétalázza a mocskos pofájukat az elődöntőben!!! Bár erre nem sok esélyt látok, sajna...
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2005.04.12. 23:32:26

[auto_cenzúra] annyát a cselzinek! :D
Kép
Kép
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.04.11. 19:22:54

a tudatlant azt arra értettem,hogy látott két meccset kábé,mert utálja a focit,de a legjobb cvsapat a reál,mert mindenki azt mondja neki. erre ertettem,hogy foci terén annyi esze van,mint 6pár rendőrcsizma.amugy semmi bajom vele,csak az ilyen megnyilvánulásai kicsit az a gyamra tudnak menni.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.04.11. 19:17:00

Zsolti írta:
Mihu írta:
Zsolti írta:az a mocskos [auto_cenzúra] [auto_cenzúra] média !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! most láttam az ertéel klubbAN,hogy mutatták az el cslassico góljait közben meg nyomatták,hogy a galaktikusoknak becézett Elton gárda agyonverte a barcelonát.[auto_cenzúra] tudatlan [auto_cenzúra].kaparják el magukat!bezzeg amikor mi aláztruk őket az nem vot a tévében.ez egy [auto_cenzúra] nagy igazságtalanság.ráadásul fater is azt mondta,hogy a királyi gárda győzött,meg hogy a reál madrid az csak a világ legjobb csapata és a Barca sehol sincs.tudatlan állat kábé látot két focimeccset oszt itt pattog nekem.
1. Nem azért írták oda hogy NEM MODERÁLT! hogy itt most mindenki káromkodhat agyba-főbe.
2. Nem tudom hogy milyen viszonyban vagy az apáddal de én azért nem aláznám meg őt egy ország előtt.
nem aláztam fatert,csak azt mondtam,hogy nem ért a focihoz,de ha ez szerinted alázás akkor legyen.mindenesetre nállam nem az.meg amugy is tudod kit idegesítsen.....
Na jó lehet hogy rosszul és túl durván fogalmaztam.Akkor átfogalmazom:Én nem mondanék ilyet a fateromról.
Kép
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2005.04.11. 19:16:54

De hála ég hogy nem minden tv csatornán ez van!!!
balboa7 írta:Mindig ez van! Ha a reklám nyer és a bekem a vörös rózsaszín csíkos tangájába játszik akkor a Elton radio meg a tv tuti hogy leadja! Azt kit érdekel mit mondanak aki ért a focihoz az tudja hogy most mik az erőviszonyok, meg tudja hogy mennyi az a 6 pont!
Meg attól vagyok én is a plafonon hogy a bekem ilyen ruhát hord meg ezzel kefél.......hát ezek még az agyamra mennek!
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2005.04.11. 19:14:51

Mindig ez van! Ha a reklám nyer és a bekem a vörös rózsaszín csíkos tangájába játszik akkor a Elton radio meg a tv tuti hogy leadja! Azt kit érdekel mit mondanak aki ért a focihoz az tudja hogy most mik az erőviszonyok, meg tudja hogy mennyi az a 6 pont!
Meg attól vagyok én is a plafonon hogy a bekem ilyen ruhát hord meg ezzel kefél.......hát ezek még az agyamra mennek!
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.04.11. 19:11:35

Mihu írta:
Zsolti írta:az a mocskos [auto_cenzúra] [auto_cenzúra] média !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! most láttam az ertéel klubbAN,hogy mutatták az el cslassico góljait közben meg nyomatták,hogy a galaktikusoknak becézett Elton gárda agyonverte a barcelonát.[auto_cenzúra] tudatlan [auto_cenzúra].kaparják el magukat!bezzeg amikor mi aláztruk őket az nem vot a tévében.ez egy [auto_cenzúra] nagy igazságtalanság.ráadásul fater is azt mondta,hogy a királyi gárda győzött,meg hogy a reál madrid az csak a világ legjobb csapata és a Barca sehol sincs.tudatlan állat kábé látot két focimeccset oszt itt pattog nekem.
1. Nem azért írták oda hogy NEM MODERÁLT! hogy itt most mindenki káromkodhat agyba-főbe.
2. Nem tudom hogy milyen viszonyban vagy az apáddal de én azért nem aláznám meg őt egy ország előtt.
nem aláztam fatert,csak azt mondtam,hogy nem ért a focihoz,de ha ez szerinted alázás akkor legyen.mindenesetre nállam nem az.meg amugy is tudod kit idegesítsen.....
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2005.04.11. 19:11:34

Charlie írta:Most meg a [auto_cenzúra] TV kettő mutatta,azok is pofáznak hogy MÁR CSAK 6pont a különbség!Kérdezem én,nem elég [auto_cenzúra] meg?
C.
Más csapat örülne hogy ennyivel megy a bajnokságában!
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.04.11. 19:09:09

Zsolti írta:az a mocskos [auto_cenzúra] [auto_cenzúra] média !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! most láttam az ertéel klubbAN,hogy mutatták az el cslassico góljait közben meg nyomatták,hogy a galaktikusoknak becézett Elton gárda agyonverte a barcelonát.[auto_cenzúra] tudatlan [auto_cenzúra].kaparják el magukat!bezzeg amikor mi aláztruk őket az nem vot a tévében.ez egy [auto_cenzúra] nagy igazságtalanság.ráadásul fater is azt mondta,hogy a királyi gárda győzött,meg hogy a reál madrid az csak a világ legjobb csapata és a Barca sehol sincs.tudatlan állat kábé látot két focimeccset oszt itt pattog nekem.
1. Nem azért írták oda hogy NEM MODERÁLT! hogy itt most mindenki káromkodhat agyba-főbe.
2. Nem tudom hogy milyen viszonyban vagy az apáddal de én azért nem aláznám meg őt egy ország előtt.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.04.11. 19:08:42

még szerencse, h nem a tv2 meg az rtl monnya meg, h ki lesz a bajnok. a margitot meg ünnepeljék.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.04.11. 19:05:56

Most meg a [auto_cenzúra] TV kettő mutatta,azok is pofáznak hogy MÁR CSAK 6pont a különbség!Kérdezem én,nem elég [auto_cenzúra] meg?
C.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.04.11. 19:04:46

hopp,vagy itt már nem lehet csúnyákat mondani????
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.04.11. 19:03:15

az a mocskos [auto_cenzúra] [auto_cenzúra] média !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! most láttam az ertéel klubbAN,hogy mutatták az el cslassico góljait közben meg nyomatták,hogy a galaktikusoknak becézett Elton gárda agyonverte a barcelonát.[auto_cenzúra] tudatlan [auto_cenzúra].kaparják el magukat!bezzeg amikor mi aláztruk őket az nem vot a tévében.ez egy [auto_cenzúra] nagy igazságtalanság.ráadásul fater is azt mondta,hogy a királyi gárda győzött,meg hogy a reál madrid az csak a világ legjobb csapata és a Barca sehol sincs.tudatlan állat kábé látot két focimeccset oszt itt pattog nekem.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.04.01. 22:51:20

A [auto_cenzúra] életrt! :wink: Hogy meritek átverni az embereket április1én?!? Ez aztán a [auto_cenzúra]... :twisted:
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.02.11. 21:07:07

Xavi írta:Minden topikra vonatkozik, amit most írok: kicsit próbáljunk már odafigyelni a helyesírásra...
Tudom, hogy senki sem nyelvészprofesszor közülünk, de rengeteg olyan durva hiba van, ami bántja az ember szemét és ami általános műveltség kérdése....
Köszi...
Teljes mértékben 1etértek, de ez mindenkinek a magánügye...
Bár a tavaly az mindig is "ly"-nal volt, a muszáj meg "j"vel... :roll: Csak h párat említsek..

De én ezért még nem szóltam meg senkit sem, és ezután sem fogok.
Xavi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2004.10.19. 14:08:12
Tartózkodási hely: Keszthely

2005.02.11. 19:32:40

Minden topikra vonatkozik, amit most írok: kicsit próbáljunk már odafigyelni a helyesírásra...
Tudom, hogy senki sem nyelvészprofesszor közülünk, de rengeteg olyan durva hiba van, ami bántja az ember szemét és ami általános műveltség kérdése....
Köszi...
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.01.27. 20:58:33

Rendben! Ébren őrködünk!! 8)
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2005.01.27. 20:56:29

Red, Enrique, Badi!

Arra figyeljetek, hogy ha vhol 3nál több egymásba idézés van, akkor a legutolsót kivéve töröljétek az összes korábbit, mert már nagyon idegesít a dolog. Ez talán jó megoldás lehetne rá, a szöveg megmarad, a sok ismétlődés viszont nem.

Erre felhívtam a cikkben is a figyelmet.

Most nem tudok sokáig netezni, mert nem otthon vagyok, de szombaton vagy vasárnap létrehozok egy csak modoknak látható szekciót, majd ott tudtok egymással és velem dumálni! Ha meg vmi nagyon eltér a témától, szedjétek külön topicba (Adott szólások szétválasztása) vagy töröljétek, nem szívlelem a sok 'mit is' ? a topicokban.

Politizálásra szintén figyeljetek! Lehet de csak #n#-es topicban, amúgy az oldalunk garantáltan politikamentes!
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.01.27. 13:23:25

#N#-nel kezdődik, ami azt jelenti, hogy az adott fórum nincs moderálva egy bizonyos szintig
Ezt jelenti... :roll:
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Lezárt