Bajnokok Ligája & Európa Liga

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Navarro
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009.10.20. 13:01:41
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.10.21. 21:12:40

vezet az APOEL :shock:
Kép
Avatar
..:Poldi:..
Banner mester
Hozzászólások: 1065
Csatlakozott: 2008.02.24. 15:54:36

2009.10.21. 21:08:33

lluisllach89 írta:Zambrotta továbbra sem viseli a szívén a madrid sorsát, Benzemát elég durván felvágta a 16-oson belül,és a spori szerint nem volt semmi. :D

De még nagyobb bírói tévedés történt a Bordeaux-Bayernen, Toni egyértelműen szabálytalan volt az öngól előtt.
Schweinit meg lerántották-> mehet tovább....
Kép
I. Eurobarca Sigverseny győztese..
Avatar
18UvB85
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009.07.12. 23:04:44
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

2009.10.21. 21:06:28

Küldjetek pls egy használható linket a Juve meccshez, de ne ilyen digiset, mert ezt nem hozza be. Köszi szépen előre is :)
Kép
No brain, no pain. No pain, no game.
Kép
Kép
Kép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.10.21. 21:06:08

bali 15 írta:Jaj Roni :)
DIDA :evil: :evil:
Dinho és a mellén pihenő laszti hihetetlen:D

Hála Didának már nem kell vacillálni hogy a madrid vagy a cselszki meccset nézzem-e..
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Navarro
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009.10.20. 13:01:41
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.10.21. 21:03:28

Chelsea majdnem vezet csak a bíró nem adott meg egy gólt nekik pedig sztem szabályos volt. Kalou meg üres kapura kihagyta 15 méterről
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.10.21. 21:03:17

Jaj Roni :)
DIDA :evil: :evil:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bali 15 2009.10.21. 21:04:14-kor.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.10.21. 21:01:25

Zambrotta továbbra sem viseli a szívén a madrid sorsát, Benzemát elég durván felvágta a 16-oson belül,és a spori szerint nem volt semmi. :D

De még nagyobb bírói tévedés történt a Bordeaux-Bayernen, Toni egyértelműen szabálytalan volt az öngól előtt.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.10.21. 20:50:49

Köszönöm!
Hajrá Milan remélem nem lesz nagy verés belőle...
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.10.21. 20:49:54

Capon írta:
bali 15 írta:Lassan kezdődik a meccs. Real-Milan
Ronaldinho kezdő :!:
Valami link srácok nincsen?
http://www.digisport.hu/live/

Roni egész jól élvezi a játékot. :D érdemes nézni ;)
Végül is nem idegen tőle a Bernabeu hangulata. :D
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.10.21. 20:46:57

bali 15 írta:Lassan kezdődik a meccs. Real-Milan
Ronaldinho kezdő :!:
Valami link srácok nincsen?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.10.21. 20:39:21

Lassan kezdődik a meccs. Real-Milan
Ronaldinho kezdő :!:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.10.21. 15:42:02

LG írta:
A Liverpool vereségének viszont kimondottan örülök még hétvégén kikapnak a MU tól és akkor kis alakítás után újra megfelelő lesz a szlogen, ami így néz majd ki: You'll ever walk alone.
Ezzel bajba kerültek, nem is kicsit. 3 meccsből három pont, és még mennek a Lyon otthonába, ahol megint nem valószinű a három pont, de még az 1 sem nagyon, jönnek Magyarországra, ez nyerhető nekik, de nagyon bizok a Lokiban, h elcsipnek egy pontot tőlük. A Fio pedig megy hozzájuk, ami szintén nyerhető meccs, de egy esetleges x már végzetes lehet számukra.
Sztem nem jutnak tovább a vörösök.
De ezzel a furdulóval nem dicsekedhet az Inter, a Rangers, meg sajna mi sem. Idén nagyon kemények a keleti csapatok :?
Liverpool saját dolgát nehezitette meg. Volt jópár ziccerük, azokat be kellett volna vágni és akkor meglett volna 3 pont.
Benitez helyében sem lennék jelenleg :roll:
Amit ebben a szezonban művel a Pool az harmat gyenge.
Az is igaz, h ha a keretet megnézzük akkor ez nem olyan meglepő. Torresen és Gerrardon kivül nincs klasszis játékosuk, legalábbis támadásban. Ha ők nem játszanak akkor látjuk, h mire képes a csapat.
Kellene minimum még egy irányitó és egy befejező csatár ebbe a Liverpoolba, h versenyképesek legyenek.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.10.21. 14:54:28

barca99 írta:Tudtam én, hogy a Fio-elleni meccs lesz a legjobb... :D kár azért az 1v1 szituációért. Amikor az utolsó ütemben hosszan tolta meg, éreztem, hogy sok lesz.
Bizony. Én is mondtam a többieknek, hogy inkább a Fio meccsre mennyünk, mert az biztos jó lesz. És az is lett tényleg. Óriási meccs volt! Ha tényleg Coulibaly belövi azt a ziccert a 82. percben akkor még egy jó 10 perce lett volna Lokinak, nem csak 3-4 perc.
barca99 írta:A hangulat tényleg nagyon jó, sajnálom, hogy már csak egy hazai meccs lesz. :? Remélem jövőre is főtáblás lesz a Loki. :)
A hangulattal tényleg nem volt gond, az első félidőben még jó, hogy rúgtunk 2 gólt, legalább ugráltunk percekig, nem fáztunk annyira. :D A második félidő végén már mondtuk, hogy jöhetne egy gól, mert kezdtünk odafagyni a székhez. :wink: Megyek a Liverpoolra is, ott szerintem még jobb lesz a hangulat.
barca99 írta:Mekkora poén volt, amikor félidőben mutatták a gólokat, és a bekapott Inter góloknál olléztak a firenzei drukkerek, a szerzett góloknál meg "óóóó". :D
Az óriási volt! :D Stankovic góljánál tényleg, mindenki óóóóó, utána Lució öngóljánál ollléééééééééé!

Nagyon nagy élmény volt a meccs, pláne már a 2. percben. Mekkora hangrobbanás volt már! Mindenki ezt várta, ezért jött ki és tessék már a 2. percben sikerült gólt rúgni. Egyből el is ment a hangom, kész végem volt. De a 28. percre valahogy visszajött megint és a 88. percben is volt még egy kicsi! :D (be is gyulladt a hangszálam, ma olyan a hangom mint Darth Vaderé :wink:, de megérte) Rudolf gólját választották egyébként a keddi játéknap legnagyobb góljának! :wink: De amellett is nagyon jól játszott.

Egy felejthetetlen élmény volt tényleg, a Liverpoool ellen is remélem hasonló lesz, csak fordított eredménnyel. :D

Aki teheti az ne hagyja ki...
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.10.21. 14:30:36

Navarro írta: egyetértek a Coulibaly-s dologgal. hihetetlen béna ez a gyerek. 1 az egyben megy a kapusra és képes belelőni a lábába. a góljánál meg nem volt nehéz dolga.
Ilyet még előtte soha senki nem tett a futballtörténelembe... :roll: Miért kell ilyen butaságokat leírni? A gólja meg szép fejes volt! Szerintem egy normális, jó külföldi játékos! Ramost hiányoltam a középpályáról, Kiss Zoltán helyén játszhatott volna. (tudom, hogy ő a csk, de szerintem gyengén teljesített...)
MQuC írta:Első sorban Dudut kéne játszatni, Culibaly helyett. Ez semmit nem tud belőni - a gólja ellenére sem-, hihetetlen. Leigazolják az esetlen afrikaiakat,mert 10et futnak százon. De sajnos ő még ezt sem teljesíti.


Coulibaly francia :wink: :arrow: (Nyílván nem törzsgyökeres, de akkor is...) Míg Dudu nigériai... Akkor most az mitől lenne jobb neked? :roll:
Drigo írta:Hiába kapott ki a Barça mégsem vagyok letörve, egyáltalán nem aggódom a továbbjutás miatt, bár ha kiesnénk legalább a divatok lemorzsolodnának - minden rosszban van valami jó.
:lol: Szerintem már így is csappant (van ilyen szó? :P ) a "divatok" létszáma az oldalon a tegnapi meccsnek "köszönhetően"! :wink: Kiesni biztos nem fogunk, hiszen mi fogjuk először megvédeni a BL-t! :wink:

Szerk.: Megnéztem, van olyan szó! :twisted: :lol:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.10.21. 14:16:15

Tudtam én, hogy a Fio-elleni meccs lesz a legjobb. :D Sajnos hiba volt Herczegtől a félig sérült Mészárost kezdetni, az elején nagyon gyenge volt a védelem. Szélesi becserélésével azért javult a helyzet. A másik gyengén teljesítő talán Kiss Zoli volt, de úgy az egész középpálya gyengébb volt (mondjuk a pooli teljesítményt alapul véve). Rudolf megint gyönyörű gólt vert, Kolibuli fejese is szép volt és most nagyon kár azért az 1v1 szituációért. Amikor az utolsó ütemben hosszan tolta meg, éreztem, hogy sok lesz.

A hangulat tényleg nagyon jó, sajnálom, hogy már csak egy hazai meccs lesz. :? Remélem jövőre is főtáblás lesz a Loki. :)
Mekkora poén volt, amikor félidőben mutatták a gólokat, és a bekapott Inter góloknál olléztak a firenzei drukkerek, a szerzett góloknál meg "óóóó". :D

(mellesleg rajtunk maradt egy jegy, de az érdekes az volt, hogy embert nem láttam, aki venni akart volna, eladni viszont annál többen)
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.10.21. 11:01:58

Ha azt a sok válltozást a Debrecenben végrehajtanák az már nem a Loki lenne. Nem kell szidni az afrikai csatárt, ha olyan jó lennne nem Magyarországon játszana. Majd megszokjuk a légkört, lesz jobb is. Attól félek nem lesz. Mitől lenne ? Majd a magyar bajnokikon fognak felkészülni az europai elit ellen. Vicc. Már az is csoda, hogy BL. főtáblán van csapatunk.
Fecó
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21174
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.10.21. 10:15:00

A Liverpool vereségének viszont kimondottan örülök még hétvégén kikapnak a MU tól és akkor kis alakítás után újra megfelelő lesz a szlogen, ami így néz majd ki: You'll ever walk alone.
Ezzel bajba kerültek, nem is kicsit. 3 meccsből három pont, és még mennek a Lyon otthonába, ahol megint nem valószinű a három pont, de még az 1 sem nagyon, jönnek Magyarországra, ez nyerhető nekik, de nagyon bizok a Lokiban, h elcsipnek egy pontot tőlük. A Fio pedig megy hozzájuk, ami szintén nyerhető meccs, de egy esetleges x már végzetes lehet számukra.
Sztem nem jutnak tovább a vörösök.
De ezzel a furdulóval nem dicsekedhet az Inter, a Rangers, meg sajna mi sem. Idén nagyon kemények a keleti csapatok :?
Navarro
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009.10.20. 13:01:41
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.10.21. 09:47:18

MQuC írta:Szépen játszott helyenként a Loki! Persze ahhoz, hogy benn is maradjanak, ahhoz sokat kell még dolgozni. Első sorban Dudut kéne játszatni, Culibaly helyett. Ez semmit nem tud belőni - a gólja ellenére sem-, hihetetlen. Leigazolják az esetlen afrikaiakat, mert 10et futnak százon. De sajnos ő még ezt sem teljesíti.
Mind1. Gólt már rúgtunk, már csak a pontok hiányoznak. Így tovább.
egyetértek a Coulibaly-s dologgal. hihetetlen béna ez a gyerek. 1 az egyben megy a kapusra és képes belelőni a lábába. a góljánál meg nem volt nehéz dolga.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.10.21. 08:13:42

Szépen játszott helyenként a Loki! Persze ahhoz, hogy benn is maradjanak, ahhoz sokat kell még dolgozni. Első sorban Dudut kéne játszatni, Culibaly helyett. Ez semmit nem tud belőni - a gólja ellenére sem-, hihetetlen. Leigazolják az esetlen afrikaiakat, mert 10et futnak százon. De sajnos ő még ezt sem teljesíti.
Mind1. Gólt már rúgtunk, már csak a pontok hiányoznak. Így tovább.
Kép
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2209
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.10.21. 00:22:31

LOKI! =D>

Le a kalappal! Volt szerencsém élőben látni, de egy rohadt részeg majom miatt nem láttam a 2. gólunkat! :evil:

Bl szintű támadása van a csapatnak, a védelmen kéne egy kicsit javítani, meg talán a középcsatárt leváltani, de ha ezeket megtennénk, akkor stabil bl tag lenne a csapatból! Hatalmas élmény volt, látni az első gólt, hogy vezetünk egy BL meccsen, nagy érlény volt a 85. percben szerzett találatunk is, hogy egy bl meccsen egy Fiorentina ellen tudtam szorítani egy magyar csapatnak, mert partiban voltak!

A magyar foci elindult egy úton, aminél a válogatottat az utánpótlás képviseli, a klubszinten meg a Debrecen, abban reménykedek, hogy felhúzza a többi csapatot és akkor erősödne az egész bajnokság és így az átlag terhelés is nagyobb lenne, tehát a Bl-ben is jobban helyt tudnánk állni, sőt nem kallódnának el a tehetségek, ha itthon maradnak!

Az első lépés az ez, hogy bejutunk és kikapunk (sőt, az első lépés az lenne, hogy kitömnek minket, de nem ez történt meg: 3 meccsből erős ellenfelekkel 2-n abszolút tisztes helytállás, tetszetős játék!). Köszönöm LOKI, hogy reményt adtál, hogy élménnyel gazdagítottál, hogy vagy a magyaroknak!
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.10.20. 23:39:33

Most jövök a LOKI meccsről :!:
Édes Istenem, de gyönyörű meccs volt!
Az első félidő igazi katarzis volt. Hihetetlen volt a lelátón élvezni. Aki kinn volt, és nem ülő szektorban volt, az tudja miről beszélek. Nagyon nagyon jó volt, egy igazi élmény :!: A legpoénabb az volt, hogy mind3 gól előtt azt mondtam, hogy most gól lesz. Se előttük se utánuk semmikor, de pont azok előtt a helyzetek előtt mondtam... :lol:

Köszönöm LOKIKA ezt az élményt!

Minden tisztelet a srácoké! Ez ma futball volt, nem valami bunkerkedés!
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Navarro
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009.10.20. 13:01:41
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.10.20. 23:26:35

Drigo írta: A Liverpool vereségének viszont kimondottan örülök még hétvégén kikapnak a MU tól és akkor kis alakítás után újra megfelelő lesz a szlogen, ami így néz majd ki: You'll ever walk alone.
vagy ahogy Gerrard mondaná: You'll never drink alone :lol:
Kép
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2009.10.20. 23:22:39

Hiába kapott ki a Barça mégsem vagyok letörve, egyáltalán nem aggódom a továbbjutás miatt, bár ha kiesnénk legalább a divatok lemorzsolodnának - minden rosszban van valami jó.

A Liverpool vereségének viszont kimondottan örülök még hétvégén kikapnak a MU tól és akkor kis alakítás után újra megfelelő lesz a szlogen, ami így néz majd ki: You'll ever walk alone.

Sajna tippmixem elment, de 8ból 5 meccset eltaláltam. Igaz, ami 3 elment igazán nem lepett meg. (200ból lett volna 75k, de nem is bíztam benne, tettem egy biztonságit, amin visszajön majd az a 200 :) )

Livepoolt legalább egy x-re jónak láttam, túlbecsültem őket. Rangers meccset is Xre vettem, na meg a Barça, de mondtam is havernak, hogy a Kazányra a 16x odds nevetséges, igaz vereségre nem számítottam, de egy xnél már nem lepődtem volna meg.

'Pool meg az Inter még kitesznek magukért és minden rendben lesz, mármint kiesés ügyileg.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2009.10.20. 23:13:46

Loki =D>

Kb. ugyanazt tudnám írni, mint Miki. Jó ez a támadóbb felállás, kár, hogy gyenge a védelem. Azért hármat lőni egy Fiorentinának... :) Kár, hogy nem sikerült a pontszerzés.

Liverpool-lal mi van? Nem lennék meglepve, ha egy hétvégi vereség (MU-val játszanak) után elgondolkodnának Benitez leváltásán.

Internek, ahogy az elmúlt években, csak a bajnokságban megy, a BL-ben gyengék.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Navarro
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2009.10.20. 13:01:41
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2009.10.20. 23:09:01

minden elismerés a Debrecené. a védelmen van mit dolgozni, demegoldható szvsz. Rudolf gólja sztem a forduló gólja lehet
Kép
Lezárt