Bajnokok Ligája & Európa Liga

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.03.10. 18:22:27

A Juve-Chelsea elképesztően X szagú szerintem, egyszerűen nem érzem, hogy Hiddinket elverné egy Juve. Más keret (sisokko nincs), más műfaj, más edzők.

A Pana-Villareal azért lesz hazai, vagy X szerintem, mert a Villareal nagyon elfáradt, kidurrant és most egy sima középcsapatnak tartom, a görög hangulat meg egy döntetlenre legalább elég. Ha a Villareal továbbjut, az nem győzelemmel lesz kikövezve.

A Bayern meccsben tényleg benne van egy X, de talán otthon még Podolskival is verik a Sportingot, akik Liedsont el sem viszik.

A Pool meg hazai, vagy X, utóbbira egy Real gól esetén van esély, de a Madrid nem fog nyerni, sőt arra látom a legtöbb esélyt, hogy egy kontrából 1 góllal nyer a Pool.

Amúgy erősen azon gondolkodom, hogy a Poolt és a Panát is megteszem döntetlen védett hazaira.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.03.10. 18:19:16

Liverpool FC - R. Madrid

Tipp:1-es Indok: A MAdridnak még sok a nemzetközi porond, Juandével - talán - jövőre már lehet esélyük...

Juventus - Chelsea

Tipp: 1-es Indok:A Juve egy jó csapat, és ha Alex formában van,még jobb :D Viccet félretéve, kevés a Chelsea!

Panathinaikos - CF Villarreal

Tipp:2-es Indok: Hiába a híres görög hangulat, a Villarreal jobb és rutinosabb csapat, így szerintem sima 2-es lesz

Bayern München - Sporting Lisszabon

Tipp: x Indok: Bayernnek nem kell izzadnia, a Sporting meg kevés már erre a szintre, így egy unalmas iksz,esetleg 1 gólos győzelem vkinek.
.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.03.10. 18:15:52

Mai tippek BL-re? Indoklást is kérek srácok :wink:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.03.10. 18:05:19

LG írta:Azért játszott idén nagyon jó meccseket is az Inter, pl. elég ha a közelmúltból fölhozom a Roma v. a Milan elleni a rangadót. Ibra zsoldos, ok. De azért én nem hibáztatnám, h nem maradt a másod osztályba, azért egy épp a csúcson levő játékostól ez nem várható el.
Cambiasso nem kellett a Realba, ezért ment az Interbe. Etoo se kellett a Realba, ő meg a Barcába ment. Sztem mind2 1000x megbánta a Real. Ő is zsoldos, de egy zsoldosból is lehet hűséges játékos, akár ikon is. Jó pléda erre egy másik interes: J. Zanetti. De pl. sztem Cordoba vagy Toldo is hűséges játékosai az Internek.
Biztos játszottak, de ha megnézzük, hogy más listavezető hányszor játszott jó meccset, és összehasonlítjuk az Interrel... :) Én sem azért utálom az Intert, mert olyan kedvem van, hanem a nézhetetlen meccseik (igen a Barcának is akad, de arányaiban...), a játékról alkotott filozófiájuk és természetesen az igazolásaik miatt. :) És félreértés ne essék, nincs bajom a zsoldosokkal (egy határig persze), igazából a reagált hsz-ben szerepelt úgy, mintha ők nem zsoldosok lennének. Persze lehet hűséges a zsoldos (Zanetti), de akkor is zsoldos marad (bár így már tényleg elég szerencsétlen ez a kifejezés).
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21246
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.03.10. 15:57:28

barca99 írta:Tényleg. Ibra, Cambiasso, egyik sem zsoldos. Egyik a Realba nem kellett, a másik meg a nagy kiárusítás alatt jött. És mintha Mourinho is keveset keresne. :) Ráadásul még szépen sem játszanak, mint Wenger zsoldos hadserege. Szóval igazolják csak az eredmények, az évkönyvekbe jól mutat (és persze van akinek csak ez fontos, vagy legalábbis döntő többségben), de hogy nem éri meg leülni a TV elé ha Inter meccs van, az biztos.
Azért játszott idén nagyon jó meccseket is az Inter, pl. elég ha a közelmúltból fölhozom a Roma v. a Milan elleni a rangadót. Ibra zsoldos, ok. De azért én nem hibáztatnám, h nem maradt a másod osztályba, azért egy épp a csúcson levő játékostól ez nem várható el.
Cambiasso nem kellett a Realba, ezért ment az Interbe. Etoo se kellett a Realba, ő meg a Barcába ment. Sztem mind2 1000x megbánta a Real. Ő is zsoldos, de egy zsoldosból is lehet hűséges játékos, akár ikon is. Jó pléda erre egy másik interes: J. Zanetti. De pl. sztem Cordoba vagy Toldo is hűséges játékosai az Internek.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.03.09. 23:36:05

Utána korrigáltam is, de igazad van. Én is hibáztam. Ahogy ezt utána le is írtam. Ott inkább a 4 meccs óta tartó fogadási-vereségem beszélt belőlem és a bukás idegességében írtam, amit.

De teljesen igazad van. Szégyenteljes volt az a hsz-is, én írtam. Nem vitás. Sőt, mindkét esetben a vesztés miatt jött ki belőlem. Nem mentség, gáz volt.

Talán ezekből is látszik, hogy még inkább látom, mit nem kéne.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.03.09. 23:22:17

gekkodan írta:Na álljon meg a menet. A gond nem azzal van, hogy valaki nem szereti az Intert, hanem azzal, hogy kritikán aluli, minősíthetetlen stílusban szennyezi azt a klubot, ami azért a korosztályos csapatával porrá alázná a magyar válogatottat.
Nem kellet sokat visszalapoznom. :roll:

gekkodan írta: Az Arsenal egy fertő. Megint behúzták mázlival, ritka ratyi csapat.
Az AtMa-Porto meg egy majomparádé, menjen tovább a kisebbik sz*r .
Nem akarok vitát ebből de akkor hogy is van ez?? És még a Villával kapcs. is írtál hasonlókat. Nem minta figyelném minden hsz-edet csak ezek szúrták a szememet.
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.03.09. 22:59:58

gekkodan írta:Na álljon meg a menet. A gond nem azzal van, hogy valaki nem szereti az Intert, hanem azzal, hogy kritikán aluli, minősíthetetlen stílusban szennyezi azt a klubot, ami azért a korosztályos csapatával porrá alázná a magyar válogatottat.
Na álljon meg a menet.
Nem kellene ilyen ilyen kritikán aluli, minősíthetetlen stílusban beszélni a magyar válogatottról! :lol: :lol: :lol:
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.03.09. 22:56:05

Na álljon meg a menet. A gond nem azzal van, hogy valaki nem szereti az Intert, hanem azzal, hogy kritikán aluli, minősíthetetlen stílusban szennyezi azt a klubot, ami azért a korosztályos csapatával porrá alázná a magyar válogatottat.


És nem vagyok kíváncsi most a bundás válaszokra. Az sem jogosít fel senkit arra, hogy így beszéljen. Nem túl értelmes hozzáállás.


Az, hogy szeretem az Intert csak egy dolog. Sokkal jobban zavar az, hogy kritikán aluli stílusban beszéltek róla. Ahogy zavar a Madrid kapcsán is. Nem lehet így lefikázni egy top csapatot. Nem az Intert minősítitek vele... :roll:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
TZS
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2005.02.02. 11:15:36

2009.03.09. 22:49:46

barca99 írta:de hogy nem éri meg leülni a TV elé ha Inter meccs van, az biztos.
Na ebben teljesen egyetértek, idén több bajnoki meccsüket is láttam, azaz leültem nézni, de végignézni egyiket sem sikerült.
És a BL-ben hazai pályán a MU ellen sem brillíroztak!
Kép
„’Ini’ mindig csinál valami olyat, amivel elkápráztatja mind a közönséget, mind minket.
Egyszerűen ő a legjobb játékos a világon!” - Eto'o
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.03.09. 22:46:40

gekkodan írta:A távkapcsoló topicban megy egy vita erről:

Fecooo:

"sztem az inter még csapatnak is nehezen nevezhető...
összevásárolt zsoldosok és a edző is egy zsoldos...
sztem ritka nézhetetlen meccs lesz...
nem lepődnék meg, ha tizik döntenének"

Na ez vicc. Mi az, hogy összevásárolt zsoldosok? Csak néhány név ellenvetésként: Ibrahimovics (világ egyik legjobb támadója), Mourinho (világ egyik legjobb edzője), Cambiasso, stb... hagyjuk már ezeket a megjegyzéseket könyörgöm. Lehet utálni Mourinhot, de az eredmények őt igazolják. Ha meg az Inter ennyire ratyi, miért kullog utána a Roma (sanszos BL-kiesés), a Juve (detto), a Milan (uefa-kupa kiesés után). Ezek felelőtlen kijelentések.
Az internek meg a legsanszossab mert idegenben játszik Európa legnagyobb oroszlánbarlangjában. Nemrég volt egy kimutatás hogyha normálisan fujnának a bírók akkor 4. lenne az Inter 11pontos hátrányban mostani önmagához képest. Szval a jelenlegi tabella csak egy statisztika semmi több. Ugye bíróságon könnyű bajnokságot nyerni meg 1000pontos előnyről is. Megmondta szpesöl zéró is a frankót nekik " Egy rakás *** vagytok" :twisted:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.03.09. 22:29:33

Tényleg. Ibra, Cambiasso, egyik sem zsoldos. Egyik a Realba nem kellett, a másik meg a nagy kiárusítás alatt jött. És mintha Mourinho is keveset keresne. :) Ráadásul még szépen sem játszanak, mint Wenger zsoldos hadserege. Szóval igazolják csak az eredmények, az évkönyvekbe jól mutat (és persze van akinek csak ez fontos, vagy legalábbis döntő többségben), de hogy nem éri meg leülni a TV elé ha Inter meccs van, az biztos.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.03.09. 20:01:23

A távkapcsoló topicban megy egy vita erről:

Fecooo:

"sztem az inter még csapatnak is nehezen nevezhető...
összevásárolt zsoldosok és a edző is egy zsoldos...
sztem ritka nézhetetlen meccs lesz...
nem lepődnék meg, ha tizik döntenének"

Na ez vicc. Mi az, hogy összevásárolt zsoldosok? Csak néhány név ellenvetésként: Ibrahimovics (világ egyik legjobb támadója), Mourinho (világ egyik legjobb edzője), Cambiasso, stb... hagyjuk már ezeket a megjegyzéseket könyörgöm. Lehet utálni Mourinhot, de az eredmények őt igazolják. Ha meg az Inter ennyire ratyi, miért kullog utána a Roma (sanszos BL-kiesés), a Juve (detto), a Milan (uefa-kupa kiesés után). Ezek felelőtlen kijelentések.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.02.27. 19:25:18

[/quote]Az az igazság, hogy annak örülök, mert a Milan nálam a top 3 undorító klub között van. Sőt, ott is az első helyen.
De basszus, még mindog nem tudom felfogni, h a Fio jobban játszott az Ajaxnál, mégis kiesett :([/quote]
A Milán télleg undorito. Viszont azt sajnáltam, h kedven holland csapatom és egyik egyik kedvenc olasz csapatom összekerült. Örülök a Milan kiesésének. A Spurson viszont ki vok akadva. Egyik kedvenc angol csapatom...A Zenitnek és a Marselle-nek örülök. Viszont sajnálom, h egybe került kedven Holland és francia csapatom.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21246
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.02.27. 19:10:49

faithnomore írta:
antiimperialista írta:

Az az igazság, hogy annak örülök, mert a Milan nálam a top 3 undorító klub között van. Sőt, ott is az első helyen.
De basszus, még mindog nem tudom felfogni, h a Fio jobban játszott az Ajaxnál, mégis kiesett :(
mi a baj a Milannal? nekem alapjában véve egy szimpatikus csapat, aki sajnos nem mindig tud nyerni, bár olasz klubokat nem nagyon bírálnék, mert a Juvét is szeretem (Nedved-Del Piero-Trezeguet nagy kedvencem régóta), a Milant is csípem, Intert is:) úgyhogy nekem végül is tökmind1 a Serie A-t ki nyeri :wink:
Nálam is a Milan az 1ik legundoritóbb csapat, de a Juve is az. Elég csak bundabutrányra gondolni, + mindkettő jó ocsmány focit játszik, na meg ott voltak a milan mákos utolsó perces góljai, amik mostanában szerencsére már nem jellemzőek rájuk.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.02.27. 15:49:32

Titinho írta:
Szerk:
Ha már megemlítettem a spanyol csapatokat is, akkor megemlítenék még az olaszokat is. Ők ugye 7 csapattal szerepeltek ezen a héten az európai kupákban. A 3 BL csapat mind kikapott, de úgy, hogy még gólt sem lőttek!!! a 4 Uefás csapatból pedig 1 továbbjutott és 3 kiesett. Ha valaki ezt a mondatot mondja nekem 2 héttel ezelőtt, sírásig röhögtem volna magam, de így, hogy meg is történt, inkább leesett az állam. :?
két bl csapat kapott ki, inter x-elt, bár abban igazad van,h ők se szereztek gólt.

Am én a blben nem vártam mást tőlük, igaz két esetben szerettem volna ha nem kapnak ki (juve,roma),de mindkettőre számítottam. uefába meg egyenesen örömtáncot jártam,h a milán kizúgott.

Fio-t még bírtam is, bár Ajaxhoz régebb óta kötnek szálak, szóval ott is örültem az eredménynek. többi számomra nem számít.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
darmian
Jugador del Barça
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2008.02.24. 14:45:09

2009.02.27. 14:22:09

Sanama írta:...
Igazából szerintem nem a játékosok korával van a legnagyobb gond, hanem az edzővel. Nem tudja megtalálni a taktikát a kiscsapatok legyőzésére, ha nem ikszelne a Milan minden kiesés ellen küzdő csapat ellen, akkor pár pontra lenne az Inter. Régen ott volt erre a problémára Shevchenko, neki csak meg kellett fordulnia és már ott is volt a gól... a londoni túrája óta viszont mintha elfelejtett volna focizni, az öreg Ancelotti meg nem tud mit kitalálni a kis csapatok ellen, bízik a sztárok villanásában és ennyi. Na meg haverkodik a játékosokkal, egyszerűen Seedorfot, Pirlot meg a többi komáját nem meri lehozni, nehogy megsértődjenek. Gourcuff is azért ment el kölcsönbe, mert az edző cimborája, Seedorfnak játszania kellett mindig.
Még a védelem az, ami egészen katasztrófa. Pár éve messze a Milannak volt a legjobb védelme Európában, ha megszerezték a vezetést, akár 90 percet is kivédekeztek úgy, hogy komolyabb helyzetig nem jutott el az ellen. Most meg... két gól nélkül nem tudják kihúzni a meccset. Bár már igazoltak a védelem közepébe egy T. Silvát, aki a brazil válogatott kezdője is, meg egy ifi titánt is, akit az új Cafúnak becéznek.

De a legnagyobb gond áncselottival van, hogy kortól függetlenül, ilyen keretből, ennyit tud kihozni
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.02.27. 13:04:24

Én meg azt mondom nem a tartalékolásról meg érdektelenségről van szó.Egész egyszerűen jobbak a kelet-európai csapatok mint az elit bajnokságok középcsapatai.

Jó nyilván jobban oda is teszik magukat de kétlem,h egy Milan vagy Tottenham vagy Valencia akiknek ez volt az egyetlen esélyük,h valamit mutassanak idén ne tette volna oda magát...

Ráadásul már jó rég óta nem is szabad lebecsülni a kelet-európai focit.Mindig voltak ott jó csapatok(elég ha csak a Sevcsenko féle Dinamo Kijevet említjük az utóbbi évekből,rettegett tőlük egész Európa...)

Én azt mondom rövid időn belül a Bl-ben is komolyan kell majd számolni velük.Rájöttek a gazdag kelet-európai emberkék,h megéri befektetni a fociba.De én ennek csak örülök.Nagyobb lesz a versenyhelyzet és nem csak szökőévente jut be "kiscsapat" a Bl döntőjébe.Végre tényleg a bajnokok is beletudnak majd szólni a küzdelmekbe(legalábbis remélem).

Ami pedig a legjobb,h azért nem az a jellemző,h védekező focit játszanak.Szóval egyértelműen a foci javára válik ez a tendencia.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.02.27. 12:56:37

Ez engem is meglep folyton az UEFA kupában, hogy az Angol, Spanyol és Olasz csapatok semeddig sem jutnak.
Biztos tartalékolnak az erejükkel, hogy a bajnokságba izzasszák nagyokat...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.02.27. 12:52:20

Nem igazán tudom hová tenni az UEFA-kupát. Egyrészt egyre többször nyomnak jobb meccseket, mint a BL-ben, másrészt nem értem hogy az európai topligák középcsapatai miért nem veszik komolyan. Spanyolok, olaszok 0 (bár a Fio mindent érdemelt, csak kiesést nem, bár az első meccsüket nem láttam; a Depot állítólag szintén jó volt, majd hirtelen kapott 3-at, és teljesen összeomlottak...), az Aston Villa magasról le... az egészet, a Spurson meg sem lepődök.

Bár ha jó meccseket játszanak, akkor mindegy ki jut tovább, ennek ellenére valahol ez mégis csak csalódás... :? De legalább van mit nézni csütörtök este is. :)
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2009.02.27. 12:51:26

Hát ezek az eredmények nagyon érdekesek, de amúgy ez már évek óta így van. A nagy csapatokat nem igazán vonzza az uefa. Ezt nem értem, hogy mért van így. A nagy szégyent áltálába elkerülik vagyis csoportból még tovább mennek de után potyognak ki szere. A kis csapatok meg jól felszívják magukat.
Milan kiesésének én is örülök! :twisted:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.02.27. 12:49:40

Milannal egy probléma van,de az óriási.
Öregszik a csapat nagyon!
Kezdőben,hány 25év alatti játékos van? Pato,Flamini
Kaká is 27, Dinho 29,
Seedorf,Ambrosini,Gattuso,Pirlo,Zambrotta,Maldini már bőven a csúcson túl vannak, és mégis ők képzik a csapat magját.
Eleve nem bírnak annyit futni,mint Ronaldo,Messi,Gerrard,Xabi Alonso stb.

És egyszerűen nincs fiatalítás a Milanban...
Aki rendszersen kezd,és stabil az Pato,a maga 19-20évével.
Utána viszont jön 4-5 játékos 28körül,akikből 1-2kezdő.
Utána meg az öregfiúk 32+ -> Gattuso,Pirlo,Beckham,Maldini,Seedorf,Ambrosini,Zambrotta,Nesta,Favalli stb.

Úgyhogy már évek óta mondogatják a kritikusok,h nagy baj lesz a Milannal,és el is jött. Egyszerűen nincs Motor a csapatban,nincs aki fusson középen. Egyszerűen elszállt felettük az idő és nem gondoskodtak megfelelő utánpótlásról(kivéve Pato).

Mondjuk ez elég buta megszólalás volt,h nem gondoskodtak megfelelő utánpótlásról :).
Ha megnézem Európát, 2csapatnak van megfelelő utánpótlása és sok stabil fiatal játékosa. MU,Barca. Többet nem tudok.
1-2holland csapatban biztos,van de a Holland csapatokat nem tartam erősnek. Szóval ,ez a gáz a mai fociban. Vagy kinevelsz otthon játékost,vagy szevasz,mert Más klubboknak is nehéz gondoskodni az utánpótlásról,és nem fognak üzletelni 25év alatti játékosokkal.

Röviden ennyi :) és örülök,hogy nekünk olyan csapatunk van,ahol ennyi fiatal,tehetséges játékos van! :wink:

ui: Még ezzel együtt is a Milan a legszimpatikusabb csapat Itáliából,persze a Genoa mellett :D
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.27. 12:42:22

Nagyon jön fel a keleti foci is. Ami szerintem nem is baj, örülök, hogy kezdenek ők is felzárkózni. Az, hogy mindhárom ukrán csapat tovább ment, az tényleg hihetetlen. :shock: Nagyon örülök neki, hogy kiestek a 'nagyok' ( Milan, Valencia, Spurs etc.).

Voltak nagyon érdekes meccsek, Galata - Bordeaux 4-3, és hogyan :shock:

Innentől hajrá CSKA Moszkva és Zico =D> =D> :)
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.02.27. 12:25:15

antiimperialista írta:

Az az igazság, hogy annak örülök, mert a Milan nálam a top 3 undorító klub között van. Sőt, ott is az első helyen.
De basszus, még mindog nem tudom felfogni, h a Fio jobban játszott az Ajaxnál, mégis kiesett :(
mi a baj a Milannal? nekem alapjában véve egy szimpatikus csapat, aki sajnos nem mindig tud nyerni, bár olasz klubokat nem nagyon bírálnék, mert a Juvét is szeretem (Nedved-Del Piero-Trezeguet nagy kedvencem régóta), a Milant is csípem, Intert is:) úgyhogy nekem végül is tökmind1 a Serie A-t ki nyeri :wink:
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Dos Santos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2006.11.18. 06:11:05
Tartózkodási hely: Híd alatt

2009.02.27. 12:12:44

Titinho írta:A Valenciát is nem értem...ősszel jók voltak, tényleg szép focit is játszottak és ott is voltak az élmezőnyben. Erre most már 21 ponttal vannak lemaradva és 5.-ek...
Nem tudom mennyire vagy képben,a rivális csapatokkal kapcsolatban,de a Valencia csődközeli állapotban van.A játékosok közel két hónapja nem kaptak fizut,szóval semmiképp sem nevezhető ez az eredmény meglepetésnek.Legalábbis,a körülmények tudatában nem.
A legnagyobb probléma az, amikor a hülyeség akaraterővel párosul.
A vélemény olyan, mint a segglyuk.Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
Lezárt