Ellenfeleink játékosai

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.02.21. 10:26:08

Charlie írta: Miért jössz egyfolytában a Dortmund helyezésével? :evil: :evil: Miért nem jössz azzal amikor bahjnokságot nyertek folyamatosan az elitben voltak és Rosicky orrba szájba szívatta az egész Bundesligát?Erre talán nem emléxel?
Tudod nincs rendben minden a Dortmund házatáján szval elég nehéz úgy focizni :!: :!: :!:
C.
Barçába nem fér be Rosicky... Azért annyira nem jó... Pár év múlva meg talán.... A Dortmund már évek óta - olykor a legjobb játékos állománnyal - sem nyert semmit....
Minőségibb a padunk... Iniesta inkább jobb Deco cserének, mint T.R.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.02.21. 10:20:18

redlions írta:
Charlie írta:Rosicky egy király játékos,és már többször kijelentette hogy a Bacelona a számára a No.1,nagyon soxor leakartuk igazolni de nem lett belőle semmi,mostmár vszínű nem is lex,de attól függetlenül jó játékos,ha nem a Dortmundban ülne a cserepadon akkor nagyobb játékos vállhatna belőle mint Decoból!
C.
És így is 12. a Dortmund... :evil:
Miért jössz egyfolytában a Dortmund helyezésével? :evil: :evil: Miért nem jössz azzal amikor bahjnokságot nyertek folyamatosan az elitben voltak és Rosicky orrba szájba szívatta az egész Bundesligát?Erre talán nem emléxel?
Tudod nincs rendben minden a Dortmund házatáján szval elég nehéz úgy focizni :!: :!: :!:
C.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.02.21. 10:12:49

Charlie írta:Rosicky egy király játékos,és már többször kijelentette hogy a Bacelona a számára a No.1,nagyon soxor leakartuk igazolni de nem lett belőle semmi,mostmár vszínű nem is lex,de attól függetlenül jó játékos,ha nem a Dortmundban ülne a cserepadon akkor nagyobb játékos vállhatna belőle mint Decoból!
C.
És így is 12. a Dortmund... :evil:
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.02.21. 10:10:53

Köszönöm! végre egy normális ember.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.02.21. 10:09:51

Rosicky egy király játékos,és már többször kijelentette hogy a Bacelona a számára a No.1,nagyon soxor leakartuk igazolni de nem lett belőle semmi,mostmár vszínű nem is lex,de attól függetlenül jó játékos,ha nem a Dortmundban ülne a cserepadon akkor nagyobb játékos vállhatna belőle mint Decoból!
C.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21250
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.02.21. 09:05:34

mis.master! Te csak angol játékosokat ismersz+Rosickyt :?: :roll: Rosicky szvsz igen gyenge ahoz, h a Barcelonába játszon. Sztem biztos vmi játékbol gondolod, h nagy zsugás. :o
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.02.21. 08:44:14

Rapika írta:
Mr. Master írta:a Kedves olvasóknak is feltűnt (rajtam kívül), hogy a megszavazható játékosok között csak csatárok vannak? Szeritnem jelenlegi állás szerint e következő két játékosokat kéne ....
Amikor létrehoztam ezt a topicot,csak Eto'o volt a csapatban csatár poszton!Így az akkori helyzetben csatárokról beszéltünk inkább!
Értem. Kösz.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21250
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.02.20. 21:58:49

Charlie írta:
Eszter21 írta: Miért? Ő is ember...
Figo a szememben 1 darab [auto_cenzúra]!
C.
Finonak amuyg is min1...o má oreg. 8) De az angolnak azt kívánom épuljen fel, DE aztán játszo igen rosszul. Mint az osszes tobbi margitos. :twisted:
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2005.02.20. 18:22:48

Mr. Master írta:a Kedves olvasóknak is feltűnt (rajtam kívül), hogy a megszavazható játékosok között csak csatárok vannak? Szeritnem jelenlegi állás szerint e következő két játékosokat kéne ....
Amikor létrehoztam ezt a topicot,csak Eto'o volt a csapatban csatár poszton!Így az akkori helyzetben csatárokról beszéltünk inkább!
Kép
Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.02.20. 16:46:59

Mr. Master írta:Vagy már előre tudta, hogy Rosicky-re karjuk elcerélni és a Dortmundban való játszás minden álma. Na, erre nem gondoltatok?
Szerintem biztos igaz.
Pfff.. Ekkora poéént... :roll: :lol: 8) :? :D :shock:
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.02.20. 16:13:25

BaliNorbi írta:
Mr. Master írta:Nem is pont arra godoltam, hogy a Dortmundba adjuk cserébe, mert tisztábvan vagyok a nem túlfényes anyagi helyzetükkel. Abramovicsnak végtelen a pénztárcája, Mourinho meg már ismeri is Decot, szal abból a transzferből már kereshetnénk annyit, hogy a csőd szélén lévő cspat legnagyobb sztárját (az alig 24 éves Rosickyt) megvegyük.
Ráadásul teljesíthetnénk Tomas nagy álmát, hogy Spanyolhonban focizhasson. CSAk kár, hogy a rinyál a kedvenc klubja, gyerekkora óta, de ha jól emlékszem, amikor a Barcáról nyilatkozott, akkor azt mondta, hogy ez nem akadály a számára, mármint, hogy ideszerződjön.
A Chelseaben sok a középpályás!Oda csak jobb szélső kell és teljesen kész a csapat!Amúgy meg már köztudott volt,hogy Mourinho oda megy és Decot is hívja,s mégsem választotta a Chelseat!Miért?Biztos pénzt szeretett volna csinálni nekünk!! :D
Vagy már előre tudta, hogy Rosicky-re karjuk elcerélni és a Dortmundban való játszás minden álma. Na, erre nem gondoltatok?
Szerintem biztos igaz.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
BaliNorbi
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.02.19. 21:55:41
Tartózkodási hely: Kaposvár,Komárom

2005.02.20. 16:08:13

Mr. Master írta:Nem is pont arra godoltam, hogy a Dortmundba adjuk cserébe, mert tisztábvan vagyok a nem túlfényes anyagi helyzetükkel. Abramovicsnak végtelen a pénztárcája, Mourinho meg már ismeri is Decot, szal abból a transzferből már kereshetnénk annyit, hogy a csőd szélén lévő cspat legnagyobb sztárját (az alig 24 éves Rosickyt) megvegyük.
Ráadásul teljesíthetnénk Tomas nagy álmát, hogy Spanyolhonban focizhasson. CSAk kár, hogy a rinyál a kedvenc klubja, gyerekkora óta, de ha jól emlékszem, amikor a Barcáról nyilatkozott, akkor azt mondta, hogy ez nem akadály a számára, mármint, hogy ideszerződjön.
A Chelseaben sok a középpályás!Oda csak jobb szélső kell és teljesen kész a csapat!Amúgy meg már köztudott volt,hogy Mourinho oda megy és Decot is hívja,s mégsem választotta a Chelseat!Miért?Biztos pénzt szeretett volna csinálni nekünk!! :D
Hajrá Barca,Juve!!!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.02.20. 16:00:34

Nem is pont arra godoltam, hogy a Dortmundba adjuk cserébe, mert tisztábvan vagyok a nem túlfényes anyagi helyzetükkel. Abramovicsnak végtelen a pénztárcája, Mourinho meg már ismeri is Decot, szal abból a transzferből már kereshetnénk annyit, hogy a csőd szélén lévő cspat legnagyobb sztárját (az alig 24 éves Rosickyt) megvegyük.
Ráadásul teljesíthetnénk Tomas nagy álmát, hogy Spanyolhonban focizhasson. CSAk kár, hogy a rinyál a kedvenc klubja, gyerekkora óta, de ha jól emlékszem, amikor a Barcáról nyilatkozott, akkor azt mondta, hogy ez nem akadály a számára, mármint, hogy ideszerződjön.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.02.20. 15:59:27

Mr. Master írta:Nem tagadom, Deco sokkal többet tett le az asztalra, mint Rosicky, viszont az utóbbit sokkal többre tartom, mint Decot és hiszem, hogy a Barcában képes lenne sokkal többet elérni, mint Deco. Bár ezzel lehet, hogyha egy kötben ülnénk, most mindennel, ami a kezetekbe kerül megdobálnátok.
Sztem is jó játékos Rosicky,de a Deo is van olyan jó..Rosicky fiatalabb,ennyiből jobb sztem.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.02.20. 15:57:19

Nem tagadom, Deco sokkal többet tett le az asztalra, mint Rosicky, viszont az utóbbit sokkal többre tartom, mint Decot és hiszem, hogy a Barcában képes lenne sokkal többet elérni, mint Deco. Bár ezzel lehet, hogyha egy kötben ülnénk, most mindennel, ami a kezetekbe kerül megdobálnátok.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
BaliNorbi
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.02.19. 21:55:41
Tartózkodási hely: Kaposvár,Komárom

2005.02.20. 15:55:45

Deco-Rosicky csere biztosan nem lesz,mert a Dortmund nem tud akkora fizetést adni,meg Deco úgysem fog elmenni,hisz jó a csapat,játszik és csak most érkezett!Ide most csak fiatal tehetséget kellene venni,esetleg védőt,de az sem szükséges!
Hajrá Barca,Juve!!!
Avatar
ronaldo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2004.10.08. 14:25:34
Tartózkodási hely: Környe

2005.02.20. 15:51:13

Mr. Master írta:a Kedves olvasóknak is feltűnt (rajtam kívül), hogy a megszavazható játékosok között csak csatárok vannak? Szeritnem jelenlegi állás szerint e következő két játékosokat kéne megszerezni:
Rio Ferdinand (bár ő a kevésbé fontos)
Sol Campbell (szintén nem túlságosan szüksges)
Ashley Cole (ő se a ,,Most Wanted" kategóriába tartozik)
Steven Gerrard (na, ő a ,,Most Wanted")
Meg persze az a Kompany se lenne rossz vétel.
Estleg részemről egy Rosicky-Deco csere se lenne elítélendő
Amnt a Felsorolásomból kiedrült szerintem nem támadókra van szüksége a csapatnak (max Henry-ra)
Deco Rosicky csere??!! ez szerintem nagyon rossz otlet. Ha akkor irnád ezt amikor Deco rosszull játszik, de hát most is megmuttatta hogy kell nekunk. Rosicky nem rossz de hát a dordmunddal nem a legszebb napjait éli.
Forza Barca!!!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.02.20. 15:44:47

a Kedves olvasóknak is feltűnt (rajtam kívül), hogy a megszavazható játékosok között csak csatárok vannak? Szeritnem jelenlegi állás szerint e következő két játékosokat kéne megszerezni:
Rio Ferdinand (bár ő a kevésbé fontos)
Sol Campbell (szintén nem túlságosan szüksges)
Ashley Cole (ő se a ,,Most Wanted" kategóriába tartozik)
Steven Gerrard (na, ő a ,,Most Wanted")
Meg persze az a Kompany se lenne rossz vétel.
Estleg részemről egy Rosicky-Deco csere se lenne elítélendő
Amnt a Felsorolásomból kiedrült szerintem nem támadókra van szüksége a csapatnak (max Henry-ra)
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.02.20. 15:30:07

Valóban nem helyes örülni más játékosok sérüléseinek, legyen az akár Real-os, vagy bármi más...

gondoljunk csak a mi sérültjeinkre! Szóval, jobbulást nekik is, ahogy a mieinknek is, a pályán dőljön el mindig, hogy ki a jobb, ne az orvosi szobákban!!!
"Més Cuen un Club"
BaliNorbi
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2005.02.19. 21:55:41
Tartózkodási hely: Kaposvár,Komárom

2005.02.20. 15:15:48

Egy sérülésnek nem szabad örülni!A kiállításnak persze igen!! :lol: Sok jó játékos sérülés miatt nem lett,lehet jó játékos,és ez minket szurkolókat megfoszt a szép foci látványától!Gondoljatok bele,mi lenne,ha Ronaldinho is megsérülne úgy,mint Cisse vagy Woodgate!Milyen szép játéktól,mekkora élménytől esnénk el!
Hajrá Barca,Juve!!!
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2005.02.20. 11:36:36

ezzel 1etértek,még ha a Majlandot nem is csipázom annyira :cry:
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6156
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.02.20. 11:31:51

Charlie írta:Shevchenko--->arccsontörés!
Manchaster,Inter elleni meccsek ugrottak neki :!:
C.
Na őt már sajnálom viszont...ő egy nagyon szimpatikus futbalista sztem.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.02.20. 11:30:19

Shevchenko--->arccsontörés!
Manchaster,Inter elleni meccsek ugrottak neki :!:
C.
Avatar
Pedro
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.11.23. 09:45:00
Tartózkodási hely: Budapest

2005.02.20. 11:17:12

Én 1 szóval sem mondtam,hogy örülök neki, vissza lehet nézni... Én csak azt irtam, hogy nem különösebben érzek sajnálatot, vmilyen szinten érdektelen a sérülése mind a csapata, mind a mienk szempontjából... nem kell már itt a nárcisztikus szentlelkeket játszani, hogy jaj szegény... ha megsértettem vkit, sorryka :oops:
„Nagyon tetszik és csodálom azt a játékbeli dominanciát, amit a Barcelona fel tud építeni. A játékuk nem is a szemnek, hanem a léleknek kedves. A labdát tisztelettel, imádattal kezelik, szinte simogatják. Ezt a csapatot mindenki számára élvezet nézni.”

Alfredo Di Stéfano, a Real Madrid tiszteletbeli elnöke - 2011.04.17
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.02.20. 11:14:14

Eszter21 írta:
Enrique írta:
Eszter21 írta:Egy sérülésnek, hogy lehet örülni? Én mindenkit(akár Figo-t is) sajnálnék ha megsérülne!
Na, ő azért más kategória... :wink:
Miért? Ő is ember...
Figo a szememben 1 darab [auto_cenzúra]!
C.
Lezárt