Játékospiac

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.01.04. 16:27:48

Boixos írta:
Charlie írta:Jó ötlet ha már Boixos felfedte magát :lol: :lol:
C.
kösz!!! :D :D :D
Arról nem szóla a fáma, h mitől lett ilyen feje? 8)
real_funghi

2005.01.04. 16:26:22

Lujo írta:Perezzel csak azóta vannak "gondok", amióta nem megy a RM-nak. Előtte pedig ő volt az ELNÖK? Azért ezt nem teljesen értem. Amikor éveken keresztül vásárolta a sztárokat akkor jó volt, most, hogy elkövetett pár baromságot (ami nem különösebben érint meg, egyedül Morientest sajnálom) ő a világ legrosszabb presidentéje? Azért ezt magyarázzák el nekem az ide látogató madrid fanok. Egyébként nálunk volt ha jól emlékszem Nunez, majd jött az embere Gaspart. Na nála tényleg bebukott a mutatvány és nem hogy nem választották újra, hanem le is kellett mondania.
Tevedes. En akkor sem komaltam ezt az embert. Attol fuggetlenul, hogy tisztelem azokat a jatekosokat, akiket idehozott, nem valtoztat a velemenyemen. Sokkal jobban kedvelem az olyan jatekosokat, mint pl. Solari, R Carlos, Casillas vagy anno Sanchis, Redondo, Chendo, Michel, akik nem szerepel(t)nek nap mint nap a bulvarlapok cimlapjaim. En nem egy nyereseges cegnek akarok szurkolni, hanem egy jol mukodo csapatnak. A Real Madrid ma csak az elobbi feltetelt teljesiti, es ez Pereznek koszonheto. O viszont nem fog lemondani. En meg attol vagyok szurkolo, hogy akkor is a csapatom mellett vagyok, ha nem megy nekik, de elismerem, ha mas jobb. Aki reagalni akar, az private-ba tegye, mert nem akarom, hogy ez follyon a topicban.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.04. 15:39:41

Charlie írta:Jó ötlet ha már Boixos felfedte magát :lol: :lol:
C.
kösz!!! :D :D :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Ronaldinho22
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2004.11.07. 14:29:41
Tartózkodási hely: Dédestapolcsányi víztározó

2005.01.04. 15:38:28

Silvanus írta:A felfedésről jut eszembe: nem kéne egy olyan topikot nyitni, ahol csak felfedhetik magukat a hozzászólásokban az emberkék??? Úgy értem, hogy itt felfedte magát 1-2 ifjú, de csak avatarban, vagy aláírásban, ami ugye eltűnik, ha átálítják azt....

Kéne erre egy teljesen külön topik, amelyben a hozzászólásba rakja be az illető a képét, így az ott maradhatna mindig, és ha valamelyik olyat írna, ami nem tetszik a többieknek, akkor csak odamész erre a topikra, és egész egyszerűen szemen köpöd őt!!! :D

Na jó ez csak egy ócska vicc volt, de a külön topikot komolyan gondolnám, oda akár én is feltenném magamat, ha..... mit gondoltok???...

Az lehetne a címe, hogy pl.: Portré, vagy Portrék, vagy EuroBarca Portrék, vagy Ezek vagyunk MI, vagy Ezek MI vagyunk.... ilyesmi. :wink:
Végülis nem rossz, majd meglátjuk mit szólnak a többiek! :)
KépKép
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2005.01.04. 15:35:28

Jó ötlet ha már Boixos felfedte magát :lol: :lol:
C.
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.01.04. 15:31:04

A felfedésről jut eszembe: nem kéne egy olyan topikot nyitni, ahol csak felfedhetik magukat a hozzászólásokban az emberkék??? Úgy értem, hogy itt felfedte magát 1-2 ifjú, de csak avatarban, vagy aláírásban, ami ugye eltűnik, ha átálítják azt....

Kéne erre egy teljesen külön topik, amelyben a hozzászólásba rakja be az illető a képét, így az ott maradhatna mindig, és ha valamelyik olyat írna, ami nem tetszik a többieknek, akkor csak odamész erre a topikra, és egész egyszerűen szemen köpöd őt!!! :D

Na jó ez csak egy ócska vicc volt, de a külön topikot komolyan gondolnám, oda akár én is feltenném magamat, ha..... mit gondoltok???...

Az lehetne a címe, hogy pl.: Portré, vagy Portrék, vagy EuroBarca Portrék, vagy Ezek vagyunk MI, vagy Ezek MI vagyunk.... ilyesmi. :wink:
"Més Cuen un Club"
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.04. 15:17:02

Ronaldinho22 írta:
Boixos írta:
Ronaldinho22 írta: Szép kis darab emberke! :shock:
Ehhez képest Klicsko is egy segdugó!
Profi boxoló?
jaja, akkora, mint a liftajtó. profi bokszoló, most vele akar nagyot szakítani az universum, miután a klicskóék leléptek. de nem akarok off lenni.
Én meg már azt hittem, hogy te vagy a képen! :D
Épp kérdezni akartam, hogy mi a francot ettél, hogy ilyen nagy "állat" lettél! :D :D :D
na jó, akkor megmondom a frankót. télleg én vagyok a képen, gondoltam, ha már Redlions felfedte magát a múltkor, én sem akarok lemeradni. egyébként minden reggel 1 pohár tejet iszom, attól lettem ekkora :D :D :D
a tej élet, erő, egészség! :D :D :D :D :D :D (megint vicc, az orosz boxer a tuti)
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Ronaldinho22
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2004.11.07. 14:29:41
Tartózkodási hely: Dédestapolcsányi víztározó

2005.01.04. 15:11:29

Boixos írta:
Ronaldinho22 írta:
Boixos írta:hát télleg nem egy tál áfonya... de én csúnyább és nagyobb is vagyok :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

DE EZ A FAZON NEM AZ ÖCSÉM ÉS NEM IS BÁBU, HANEM EGY OROSZ BOXOLÓ!!!! :D :D :D :D :D :D
Szép kis darab emberke! :shock:
Ehhez képest Klicsko is egy segdugó!
Profi boxoló?
jaja, akkora, mint a liftajtó. profi bokszoló, most vele akar nagyot szakítani az universum, miután a klicskóék leléptek. de nem akarok off lenni.
Én meg már azt hittem, hogy te vagy a képen! :D
Épp kérdezni akartam, hogy mi a francot ettél, hogy ilyen nagy "állat" lettél! :D :D :D
KépKép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.04. 15:04:38

Ronaldinho22 írta:
Boixos írta:hát télleg nem egy tál áfonya... de én csúnyább és nagyobb is vagyok :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

DE EZ A FAZON NEM AZ ÖCSÉM ÉS NEM IS BÁBU, HANEM EGY OROSZ BOXOLÓ!!!! :D :D :D :D :D :D
Szép kis darab emberke! :shock:
Ehhez képest Klicsko is egy segdugó!
Profi boxoló?
jaja, akkora, mint a liftajtó. profi bokszoló, most vele akar nagyot szakítani az universum, miután a klicskóék leléptek. de nem akarok off lenni.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.01.04. 15:02:25

Ronaldinho22 írta:
Boixos írta:hát télleg nem egy tál áfonya... de én csúnyább és nagyobb is vagyok :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

DE EZ A FAZON NEM AZ ÖCSÉM ÉS NEM IS BÁBU, HANEM EGY OROSZ BOXOLÓ!!!! :D :D :D :D :D :D
Szép kis darab emberke! :shock:
Ehhez képest Klicsko is egy segdugó!
Profi boxoló?
Ilyen fejjel csak profi lehet! :D
"Més Cuen un Club"
Avatar
Ronaldinho22
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2004.11.07. 14:29:41
Tartózkodási hely: Dédestapolcsányi víztározó

2005.01.04. 15:00:40

Boixos írta:hát télleg nem egy tál áfonya... de én csúnyább és nagyobb is vagyok :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

DE EZ A FAZON NEM AZ ÖCSÉM ÉS NEM IS BÁBU, HANEM EGY OROSZ BOXOLÓ!!!! :D :D :D :D :D :D
Szép kis darab emberke! :shock:
Ehhez képest Klicsko is egy segdugó!
Profi boxoló?
KépKép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.04. 14:46:33

hát télleg nem egy tál áfonya... de én csúnyább és nagyobb is vagyok :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

DE EZ A FAZON NEM AZ ÖCSÉM ÉS NEM IS BÁBU, HANEM EGY OROSZ BOXOLÓ!!!! :D :D :D :D :D :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2005.01.04. 14:42:21

Hát ne sértődj meg, de nem egy szívderítő látvány az öcséd!... Arra gondolnék, hogy ő Real-os, és te helyretetted egy kicsit, azért néz ki így!?... Mostanra már biztos Barcás... :D
"Més Cuen un Club"
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.04. 14:36:13

redlions írta:A viaszbábun az a te kezed Boixos?
:D :D :D :D
ez nem egy viaszbábu!!! nyikolaj valujevnek hívják és az öcsém... :D :D :D :D

egyébként egy orosz boxoló 217 cm és 147 kg. legújabban őt akarja felhozni az Universum box promo...

csak azért tettem be ekkorába, mert tegnap az Eszter emlegette a kopaszokkal szembeni fenntartásait. gondoltam, ettől talán szimpatikusabbak lesznek neki.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.01.04. 14:29:56

A viaszbábun az a te kezed Boixos?
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.04. 14:24:53

azért nem kell a romát temetni!! 6.án futballünnep itáliában és már majdnem blhelyen lesz a brigád!

egyébként a reál sztem most szarabb helyzetben van, mint a roma, mert ők lefelé mennek, a roma viszont felfelé.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.01.04. 14:21:41

Hat a romaert kar mert en nagyon birom azt a csapatot
Tiziano Crudeli fan :!:
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.01.04. 14:16:51

Boixos írta:így jár, aki a madridról álmodozik 8)
mi a túróért kellett eljönnie a rómától? nem tudom sajnálni.
Amíg a Romában volt, addig ott tök jól ment - még a madridnak is úgyahogy. Mostmeg... Se Roma, se Madrid... :roll:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.04. 14:15:42

így jár, aki a madridról álmodozik 8)
mi a túróért kellett eljönnie a rómától? nem tudom sajnálni.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2005.01.04. 14:13:46

Samuel szenved Madridban
C.Ronaldo7 2005.01.02. 11:59

Walter Samuel élete álma volt, hogy egyszer a Real Madridban játszhasson. Az argentin hátvéd a Corriere dello Sportnak adott nyilatkozatában elmondja: álma megvalósult, csakhogy rémálom lett belőle.



Amikor Walter Samuel, a "Fal" - "El Muro" a beceneve a 26 éves argentin középső védőnek - tavaly nyáron bemutatkozott a Real Madrid csapatában, mindenki azt hitte, hogy csatasorba állásával megoldódtak a problémák a madridiak hátsó alakzatában.

A "Fal" azonban inkább átereszti az ellenfél rohamait ahelyett, hogy visszaverné azokat; Samuel osztozik a csapat sorsában, ahogy a Madridnak megy, úgy megy - azaz nem megy - neki is. Ennél talán még nagyobb baj, hogy a közönség is megtalálta a szigorú arcú védőt, és a gúnyolódások állandó céltáblájává vált a sokszoros argentin válogatott hátvéd.

"Mindig is az volt a nagy vágyam, hogy egyszer a Real Madrid játékosa lehessek. És tessék, az álom megvalósult, hogy aztán rémálom, lidércnyomás legyen belőle" - nyilatkozta az olasz Corriere dello Sportnak. "Nem játszom híremhez és képességeimhez méltóan, túl sok szabálytalanságot követek el, amiben persze az is közrejátszik, hogy Spanyolországban más mércével mérnek a bírók, mint ahogy ahhoz Olaszországban hozzászoktam."

"El kell viselnem a közönség állandó füttykoncertjét, amihez nem szoktam hozzá sem Rómában, sem a Boca csapatában, Buenos Airesben." Jövő nyáron megoldás születhet Samuel kínjaira, ugyanis visszamehet Olaszországba: az Inter és a Juventus is szívesen látná, sőt, José Mourinho, a Chelsea menedzsere is nagyon szeretné kék mezben látni a védőt.



NEm csodalkozom :D :D
En Samulet egy nagyon jo vedonek ismertem meg a romanal,de a madridnal katasztrofa,de azert magat a jatekost meg most is birom "Szenved szegeny"
Tiziano Crudeli fan :!:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.04. 14:00:33

Gaspart volt a mi "perezünk"
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2005.01.04. 13:56:10

Perezzel csak azóta vannak "gondok", amióta nem megy a RM-nak. Előtte pedig ő volt az ELNÖK? Azért ezt nem teljesen értem. Amikor éveken keresztül vásárolta a sztárokat akkor jó volt, most, hogy elkövetett pár baromságot (ami nem különösebben érint meg, egyedül Morientest sajnálom) ő a világ legrosszabb presidentéje? Azért ezt magyarázzák el nekem az ide látogató madrid fanok. Egyébként nálunk volt ha jól emlékszem Nunez, majd jött az embere Gaspart. Na nála tényleg bebukott a mutatvány és nem hogy nem választották újra, hanem le is kellett mondania.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2005.01.04. 13:51:27

gondolom, h nem te választottad, debrecenből nehéz lenne beleszólni a dolgokba 8)
de az ottaniaknak jó a perez. egyébként neki se kicsi botrányai voltak, amikor rákérdeztek, h miért madridi városi pénzekkel (is) finanszírozta a nagybevásárlásait. de az ilyen nagyotmondó maffiózó gyökereket el kell zavarni, mert még sehol sem volt jó vége annak, ha ilyenek a főnökök. ha esetleg az abramovics sem lenne tiszta ilyen téren, ő sem fog sok vizet zavarni egy idő után, hiába ő london királya jelenleg.
PUYOL-XAVI-INIESTA
real_funghi

2005.01.04. 13:41:55

Boixos írta:
real_funghi írta:Egyetlen agyatlan ember ott Perec bacsi. De sajnos az o kezeben van minden.
nem mintha tanácsokat akarnék osztani, mert igazából lexarom a realt, de ha ilyen tré a perec, miért nem zavarják el? barcelonában a gaspart (aki sztem megvillantott egy-két perez-szerű bugit nálunk) megbukott a választáson és elhúzott a túróba. nálatok lazán újraválasztották a perezt. ő kell madridban a népnek. ezért tartotok ott, ahol.
Nem en valasztottam.
Volt Sanz, aki nem csinalta ilyen ugyesen, majdnem csodbe ment vele a klub ezert o nem, kellett a szavazoknak.
A harmadik jeloltnek meg nem volt neve.
real_funghi

2005.01.04. 13:38:54

Az a baj, hogy Perec a penzet a Real Madridon keresztul mossa. Es eleg regota rajongok a Madridert, hogy ez nekem ne tetsszen.
Lezárt