Damiá

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.04. 20:11:11

Futo'o Balázs írta:
LG írta:
Futo'o Balázs írta: Eredetileg ez egy Barca utánpótlás dicsőítő megjegyzésből fajult ily módon reál-Barca csatává. De Damiá tényleg megérdemli, hogy inkább róla dumáljunk itt, szerintem sokkal inkább lehetne Belletti cseréje mint Gabri (bár ezt félve mondom, hátha LG idejön megvédeni a druszáját)
Még jo h jottem!!! Amugy igazad van, Gabri nem lesz Belletti csaerélye, Gabri kezdo lessz!!! :twisted: Puyolon kívul sztem bárkit kiszorít! és Motta is kezdo lessz!!! Damianak még sokat kell fejlodnie, de nagy jovo elott áll! :)
Bellettit senki nem szoríthatja ki a kezdőből csakis Damiá ha elég rutinos lesz. Belletti nagyon nagy zsugás imádom a játékát, Gabri meg olyan szerencsétlen időnként, hogy a Kispestbe se hoznám el. Amikor meg jól megy neki akkor úgy játszik mint Damiá átlagba
Tod mit, majd ha felépul(sajnos lehet,h az má nem idén lessz, akkor meglátjuk. Bár kitudja, h tud visszajonni 1 ilyen komoly sérulés utánn... :roll:
Futo'o Balázs
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.01.02. 13:17:44
Tartózkodási hely: Wudersch

2005.01.04. 20:06:22

LG írta:
Futo'o Balázs írta:
Xavi írta: Ja! Csóró Damiá, hova fajult a topikja!
ÉLJEN DAMIÁ!!!
Eredetileg ez egy Barca utánpótlás dicsőítő megjegyzésből fajult ily módon reál-Barca csatává. De Damiá tényleg megérdemli, hogy inkább róla dumáljunk itt, szerintem sokkal inkább lehetne Belletti cseréje mint Gabri (bár ezt félve mondom, hátha LG idejön megvédeni a druszáját)
Még jo h jottem!!! Amugy igazad van, Gabri nem lesz Belletti csaerélye, Gabri kezdo lessz!!! :twisted: Puyolon kívul sztem bárkit kiszorít! és Motta is kezdo lessz!!! Damianak még sokat kell fejlodnie, de nagy jovo elott áll! :)
Bellettit senki nem szoríthatja ki a kezdőből csakis Damiá ha elég rutinos lesz. Belletti nagyon nagy zsugás imádom a játékát, Gabri meg olyan szerencsétlen időnként, hogy a Kispestbe se hoznám el. Amikor meg jól megy neki akkor úgy játszik mint Damiá átlagba
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.01.04. 20:02:06

Futo'o Balázs írta:
Xavi írta:
redlions írta:Szerintem Casillas a világ jelenlegi legjobb kapusa! Sajnos! :evil: Egy ilyen átjáróház középpályás és védelmi soros csapatot is életben tud tartani.
U.i. Ez a kapusok topicba folytassátok! Ez oda való nem ide...
Ja! Csóró Damiá, hova fajult a topikja!
ÉLJEN DAMIÁ!!!
Eredetileg ez egy Barca utánpótlás dicsőítő megjegyzésből fajult ily módon reál-Barca csatává. De Damiá tényleg megérdemli, hogy inkább róla dumáljunk itt, szerintem sokkal inkább lehetne Belletti cseréje mint Gabri (bár ezt félve mondom, hátha LG idejön megvédeni a druszáját)
Még jo h jottem!!! Amugy igazad van, Gabri nem lesz Belletti csaerélye, Gabri kezdo lessz!!! :twisted: Puyolon kívul sztem bárkit a kiszorít vedosorbol! és Motta is kezdo lessz!!! Damianak még sokat kell fejlodnie, de nagy jovo elott áll! :)
Futo'o Balázs
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.01.02. 13:17:44
Tartózkodási hely: Wudersch

2005.01.03. 21:26:46

Xavi írta:
redlions írta:Szerintem Casillas a világ jelenlegi legjobb kapusa! Sajnos! :evil: Egy ilyen átjáróház középpályás és védelmi soros csapatot is életben tud tartani.
U.i. Ez a kapusok topicba folytassátok! Ez oda való nem ide...
Ja! Csóró Damiá, hova fajult a topikja!
ÉLJEN DAMIÁ!!!
Eredetileg ez egy Barca utánpótlás dicsőítő megjegyzésből fajult ily módon reál-Barca csatává. De Damiá tényleg megérdemli, hogy inkább róla dumáljunk itt, szerintem sokkal inkább lehetne Belletti cseréje mint Gabri (bár ezt félve mondom, hátha LG idejön megvédeni a druszáját)
Xavi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2004.10.19. 14:08:12
Tartózkodási hely: Keszthely

2005.01.03. 21:23:06

redlions írta:Szerintem Casillas a világ jelenlegi legjobb kapusa! Sajnos! :evil: Egy ilyen átjáróház középpályás és védelmi soros csapatot is életben tud tartani.
U.i. Ez a kapusok topicba folytassátok! Ez oda való nem ide...
Ja! Csóró Damiá, hova fajult a topikja!
ÉLJEN DAMIÁ!!!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.01.03. 21:20:17

Szerintem Casillas a világ jelenlegi legjobb kapusa! Sajnos! :evil: Egy ilyen átjáróház középpályás és védelmi soros csapatot is életben tud tartani.
U.i. Ez a kapusok topicba folytassátok! Ez oda való nem ide...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.01.03. 20:57:27

Futo'o Balázs írta:
Enrique írta: Sztem meg a bajnoki helyezésükhöz képest Casillas élete végéig kibérelte magának az 1. helyet... Ha ő nem lett vna... Atyaég mi lett/lenne a madriddal.
1ébként Canizares már tényleg elmehetne a fenébe... VV legalább(!!) a cserepadra kell!! De biztos eljön majd az ő ideje is!! Mert C. sem védhet örökké így... :wink:
Azért én nem látok akkora különbséget, egyrészt Casillasnak is voltak gyenge meccsei, legalább annyi mint Valdésnek, és Valdesnek is köszönhetünk egy-két meccset. Csak mer Casillas olyan ratyi csapatban játszik mint a madrid, VV meg olyan frankóban mint a Barca még nem kell C-t védetni. Legalább egyenlően kellene kezelni mindkettőt aztán győzzön a jobbik. Nehezebb dolga van C-nak de szerintem VV legalább úgy megállná a helyét. De lehet, hogy túlontúl elfogult vagyok
1általán nem védem C-t, de azt mondom h azért annyira nem rossz kapus.
És sztem is egyenlő feltételek mellett kéne eldönteni h ki a jobb.
Futo'o Balázs
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.01.02. 13:17:44
Tartózkodási hely: Wudersch

2005.01.03. 20:24:11

Enrique írta: Sztem meg a bajnoki helyezésükhöz képest Casillas élete végéig kibérelte magának az 1. helyet... Ha ő nem lett vna... Atyaég mi lett/lenne a madriddal.
1ébként Canizares már tényleg elmehetne a fenébe... VV legalább(!!) a cserepadra kell!! De biztos eljön majd az ő ideje is!! Mert C. sem védhet örökké így... :wink:
Azért én nem látok akkora különbséget, egyrészt Casillasnak is voltak gyenge meccsei, legalább annyi mint Valdésnek, és Valdesnek is köszönhetünk egy-két meccset. Csak mer Casillas olyan ratyi csapatban játszik mint a madrid, VV meg olyan frankóban mint a Barca még nem kell C-t védetni. Legalább egyenlően kellene kezelni mindkettőt aztán győzzön a jobbik. Nehezebb dolga van C-nak de szerintem VV legalább úgy megállná a helyét. De lehet, hogy túlontúl elfogult vagyok
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.01.03. 20:18:26

Futo'o Balázs írta:
Enrique írta:
Xavi írta:Szerintem Canizares is jobb kaszíjjasznál, de már öreg Valdesé a jövő, a tartalékja meg Jorquera lesz a válogatottnál is!!!!! :)
Ott sajnos még nem tartunk... :wink:
Pedig szerintem VV már most is megérdemelne egy esélyt a válogatottban is. Canizarez már öreg a jövő VV-é Casillas meg koptathatja a cserepadot :twisted: : És ez még mindig hízelgő a bajnoki szereplésükhöz mérten
Sztem meg a bajnoki helyezésükhöz képest Casillas élete végéig kibérelte magának az 1. helyet... Ha ő nem lett vna... Atyaég mi lett/lenne a madriddal.
1ébként Canizares már tényleg elmehetne a fenébe... VV legalább(!!) a cserepadra kell!! De biztos eljön majd az ő ideje is!! Mert C. sem védhet örökké így... :wink:
Futo'o Balázs
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.01.02. 13:17:44
Tartózkodási hely: Wudersch

2005.01.03. 20:13:03

Enrique írta:
Xavi írta:Szerintem Canizares is jobb kaszíjjasznál, de már öreg Valdesé a jövő, a tartalékja meg Jorquera lesz a válogatottnál is!!!!! :)
Ott sajnos még nem tartunk... :wink:
Pedig szerintem VV már most is megérdemelne egy esélyt a válogatottban is. Canizarez már öreg a jövő VV-é Casillas meg koptathatja a cserepadot :twisted: : És ez még mindig hízelgő a bajnoki szereplésükhöz mérten
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.01.03. 20:06:15

Xavi írta:Szerintem Canizares is jobb kaszíjjasznál, de már öreg Valdesé a jövő, a tartalékja meg Jorquera lesz a válogatottnál is!!!!! :)
Ott sajnos még nem tartunk... :wink:
Xavi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2004.10.19. 14:08:12
Tartózkodási hely: Keszthely

2005.01.03. 19:40:40

Szerintem Canizares is jobb kaszíjjasznál, de már öreg Valdesé a jövő, a tartalékja meg Jorquera lesz a válogatottnál is!!!!! :)
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.01.03. 19:18:50

Zsolti írta:
Futo'o Balázs írta:Na jó Casillast kihagytam a sorból de Valdés hamarosan kiszorítja a válogatottból Canizarezzel együtt
Casillas sajnos jobb sokkal mint Valdes.
1általán nem! Nagyon hasonló adottságaik vannak, csak Cassillas ezt jobban ki tudja használni mert elég "gyengus" a madrid védelme...
Eszter21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 964
Csatlakozott: 2004.10.24. 19:30:08
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

2005.01.03. 17:54:04

Zsolti írta:
Futo'o Balázs írta:Na jó Casillast kihagytam a sorból de Valdés hamarosan kiszorítja a válogatottból Canizarezzel együtt
Casillas sajnos jobb sokkal mint Valdes.
Szerintem nem
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.01.03. 17:53:19

Futo'o Balázs írta:Na jó Casillast kihagytam a sorból de Valdés hamarosan kiszorítja a válogatottból Canizarezzel együtt
Casillas sajnos jobb sokkal mint Valdes.
Futo'o Balázs
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.01.02. 13:17:44
Tartózkodási hely: Wudersch

2005.01.02. 21:19:58

Na jó Casillast kihagytam a sorból de Valdés hamarosan kiszorítja a válogatottból Canizarezzel együtt
Futo'o Balázs
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.01.02. 13:17:44
Tartózkodási hely: Wudersch

2005.01.02. 21:18:26

redlions írta: Ez azóta megy (, hogy nem tűnnek fel tehetségek), mióta Del Bosque elment, illetve Per(v)e(r)z az elnők! :twisted:
Hát én nekem a Del Bosque-érából sem rémlene, hogy a kezdőben hemzsegtek volna a saját nevelésű játékosok, legfeljebb tényleg a Meija-féle bohócok. Nálunk meg a fél kezdőcsapat saját nevelésű ráadásul a csapat húzóemberei, mint Xavi, VV, Puyol vagy Iniesta (mondjuk Oleguer helyett én is elviselnék egy Terry-t) és aki meg kiegészítő ember az is nagyot dob a játékon. Lásd Iniesta, Damiá, Messi etc.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.01.02. 21:10:48

Futo'o Balázs írta: Háát nem tudom Portillo meg Nunez az úgy ok de akkor is ez így Raúllal együtt 3! És a 2. kettő se olyan nagy szám mint teszem azt Xavi vagy Puyol. Nemrég még arról is szó volt, hogy Iniestáért bejelentkezett a reál. De lehet hogy igazad van azért a margit utánpótlását nem ismerem annyira. Ha tudsz írj neveket bár meggyőzni nem fogsz
Ez azóta megy (, hogy nem tűnnek fel tehetségek), mióta Del Bosque elment, illetve Per(v)e(r)z az elnők! :twisted:
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Futo'o Balázs
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.01.02. 13:17:44
Tartózkodási hely: Wudersch

2005.01.02. 20:53:42

redlions írta:
Futo'o Balázs írta: Hát igen ha megnézzük a Barcából ömlenek a tehetségek ez első csapatba, kár hogy hagyjuk őket elmenni, mindenfele (Fabregas, Pique). Gondoljunk bele hány szenzációs játékos került fel. Xavi, Iniesta, Puyol, Oleguer, Valdés, Damiá. És még csak a kezdőket említettem (Messi, Navarro, Gabri, Gerard + O. López, S. Garcia). A reálnál meg van egy szem Raúl és aufwiedersehen. Na jó időnként még jön bohóckodni egy-egy Helguera, Pavón, Raul Bravo, Mejia vagy egy Javi Lopez. Hát van egy kis külöbség
Azért a Realnak is remek utánpótlása volt, van! Csak a sztárok vétele miatt elkótyavetyélik a tehetségeket... :roll:
Háát nem tudom Portillo meg Nunez az úgy ok de akkor is ez így Raúllal együtt 3! És a 2. kettő se olyan nagy szám mint teszem azt Xavi vagy Puyol. Nemrég még arról is szó volt, hogy Iniestáért bejelentkezett a reál. De lehet hogy igazad van azért a margit utánpótlását nem ismerem annyira. Ha tudsz írj neveket bár meggyőzni nem fogsz
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.01.02. 20:43:23

Futo'o Balázs írta: Hát igen ha megnézzük a Barcából ömlenek a tehetségek ez első csapatba, kár hogy hagyjuk őket elmenni, mindenfele (Fabregas, Pique). Gondoljunk bele hány szenzációs játékos került fel. Xavi, Iniesta, Puyol, Oleguer, Valdés, Damiá. És még csak a kezdőket említettem (Messi, Navarro, Gabri, Gerard + O. López, S. Garcia). A reálnál meg van egy szem Raúl és aufwiedersehen. Na jó időnként még jön bohóckodni egy-egy Helguera, Pavón, Raul Bravo, Mejia vagy egy Javi Lopez. Hát van egy kis külöbség
Azért a Realnak is remek utánpótlása volt, van! Csak a sztárok vétele miatt elkótyavetyélik a tehetségeket... :roll:
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Futo'o Balázs
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2005.01.02. 13:17:44
Tartózkodási hely: Wudersch

2005.01.02. 14:05:30

Charlie írta:
Taibi írta:
Enrique írta: Azám!! :twisted:
Én meg már azt hittem, hogy csak Puyol tud ilyet! :D
Hát nem szerencsére,olyan jó látni hogy ilyen játékosokat nevelünk ki :)
C.
Hát igen ha megnézzük a Barcából ömlenek a tehetségek ez első csapatba, kár hogy hagyjuk őket elmenni, mindenfele (Fabregas, Pique). Gondoljunk bele hány szenzációs játékos került fel. Xavi, Iniesta, Puyol, Oleguer, Valdés, Damiá. És még csak a kezdőket említettem (Messi, Navarro, Gabri, Gerard + O. López, S. Garcia). A reálnál meg van egy szem Raúl és aufwiedersehen. Na jó időnként még jön bohóckodni egy-egy Helguera, Pavón, Raul Bravo, Mejia vagy egy Javi Lopez. Hát van egy kis külöbség
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.12.24. 14:13:08

Enrique írta:
Charlie írta:
Taibi írta: Én meg már azt hittem, hogy csak Puyol tud ilyet! :D
Hát nem szerencsére,olyan jó látni hogy ilyen játékosokat nevelünk ki :)
C.
Van 1 olyan érzésem h ezt is gyakorolják edzésen.. 8)
Mármint a kapu felé tartó labda kirugását?Mert azt még megye szinten is tanítják edzésen :) Legalábbis nekünk anno kellett.
C.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.12.24. 14:09:42

Charlie írta:
Taibi írta:
Enrique írta: Azám!! :twisted:
Én meg már azt hittem, hogy csak Puyol tud ilyet! :D
Hát nem szerencsére,olyan jó látni hogy ilyen játékosokat nevelünk ki :)
C.
Van 1 olyan érzésem h ezt is gyakorolják edzésen.. 8)
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.12.24. 14:08:38

Taibi írta:
Enrique írta:
Charlie írta:Micsoda mentése volt a Levante ellen,csak tegnap néztem meg az összefoglalót,nagyon király volt!
C.
Azám!! :twisted:
Én meg már azt hittem, hogy csak Puyol tud ilyet! :D
Hát nem szerencsére,olyan jó látni hogy ilyen játékosokat nevelünk ki :)
C.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2004.12.24. 14:07:56

Enrique írta:
Charlie írta:Micsoda mentése volt a Levante ellen,csak tegnap néztem meg az összefoglalót,nagyon király volt!
C.
Azám!! :twisted:
Én meg már azt hittem, hogy csak Puyol tud ilyet! :D
Kép
Lezárt