Miért a BARCA???

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Figinho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2006.04.05. 19:30:26

2006.04.12. 18:59:04

Az az én fórumom! :P :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar
garamm
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.01.05. 16:34:39
Tartózkodási hely: Ejrópa

2006.04.08. 12:31:59

Szaisztok! IWIW-eseknek ott is van Barca fórum: F.C. Barcelona csk meghivóval regisztrál tagoknak: http://www.iwiw.hu/pages/forum/topic.js ... ID=3245057
Hajrá Barca!
Avatar
zozinho
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2006.03.11. 12:46:12
Tartózkodási hely: Debrecen/Budapest

2006.03.23. 17:28:58

Hát én elég furcsán lettem barcadrukker:kb 5 éves voltam(szerettem a focit,de a nézése csak annyira kötött le mint amennyire az egy 5 évest leköthet... :) )amikor apu focit nézett és én megkérdeztem h melyik az a piros-kék csapat?(mert nagyon tetszett a címere... :D )mondta h a barca és azt is h nagyon jó csapat.megjegyeztem a nevüket a címer miatt,és utána az lett a kedvenc csapatom(a loki mellett csak ennek tudtam a nevét... :D )romárioékra én már nem emlékszem,de a mindenkori kedvencem rivaldo volt!!!ő volt az isten!!!aztán amikor elment és mi csak egyre zuhantunk a tabellán...hát az nagyon nehéz volt...az összes haverom engem csesztetett,de én mondtam nekik h nem lesz ez mindig így!ezért adok most hálát az istennek és dinnyónak(vagy ez ugyanaz? :D )h megérte gránátvöröskéknek maradni!és ezért utálom a madridi divatdrukkereket!és lehet h furcsa de én azt a csapatot is ugyanugy szerettem mint ezt!ja és persze az sem mellékes h mi játszuk a legszebb focit a világon!!! :D
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2006.03.23. 17:17:36

Én a 94-es BL döntőn láttam először a Barcát, és már a meccs elejétől kezdve természetesnek vettem, hogy nekik szurkolok, azóta sincs másképp.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
igeorgy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2005.03.12. 17:56:58
Tartózkodási hely: Akvinkum

2006.03.23. 17:07:33

Asszem én már így születtem...de ha vkire fogni kell, akkor én Kubaláékat nevezném meg, akik miatt barca hívő lettem!

A maiak pedig amikor jáccanak akkor úgy vigyorgok otthon a tv előtt, ahogy Roninhoék a pályán :D
Avatar
BaRcADINHO10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 333
Csatlakozott: 2005.11.16. 08:55:12
Tartózkodási hely: a paradicsom

2006.03.23. 17:00:05

raven írta:Én a Romario, Koeman, Stoichkov féle csapatba szerettem bele. A sokpasszos játék, amivel elaltatták az ellenfelet és aztán egyszecsak lecsaptak, onnantól fogva nem volt kegyelem.A 90-es évek nagyon szépen sikerültek aztán a vége felé elkezdődött a aszenvedés.
Amikor Rivaldot elüldözte VAn GAal komolyan mondom olyan kínokat éltem ár mintha jó istenesen tökön rúgtak volna.
A kedvenc csapatom darabokra szedve, teljes anyagi csőd, sehol a láthatáron egy megmentő.
Aztán amikor megvolt az elnökválasztás már csak reménykedtem hogy ennél jobb kell hogy legyen, és bárki bármennyire szidja is Laportat én nagy hálával gondolok rá, mert nélküle most sehol sem lennénk, lehe hogy már kiscsapatként tengődnénk.
Szerencsére jött, látott és győzött és nagyon remélem hogy még fog is nagyon sokszor :D
EZ NAGYON TECCET!!!!

Mi jáccuk a legszebb focit a világon.én is a romario,stoichkov féle csapatba szerettem bele és ami most van BARCELONA-ba, hát az valami fantasztikus!!!!!!!
Avatar
raven
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2005.01.17. 16:14:38

2006.03.23. 16:53:03

Én a Romario, Koeman, Stoichkov féle csapatba szerettem bele. A sokpasszos játék, amivel elaltatták az ellenfelet és aztán egyszecsak lecsaptak, onnantól fogva nem volt kegyelem.A 90-es évek nagyon szépen sikerültek aztán a vége felé elkezdődött a aszenvedés.
Amikor Rivaldot elüldözte VAn GAal komolyan mondom olyan kínokat éltem ár mintha jó istenesen tökön rúgtak volna.
A kedvenc csapatom darabokra szedve, teljes anyagi csőd, sehol a láthatáron egy megmentő.
Aztán amikor megvolt az elnökválasztás már csak reménykedtem hogy ennél jobb kell hogy legyen, és bárki bármennyire szidja is Laportat én nagy hálával gondolok rá, mert nélküle most sehol sem lennénk, lehe hogy már kiscsapatként tengődnénk.
Szerencsére jött, látott és győzött és nagyon remélem hogy még fog is nagyon sokszor :D
Campeones 2005-2006
Visca el Barca!!!!
Avatar
Enrique21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2004.10.10. 22:51:02
Tartózkodási hely: Mór

2006.01.20. 22:57:14

balusz írta:én 1999-ben a real ellen láttam őket és nagyon tetszett a játékuk addig man united drukkr voltam de aztán rájöttem hogy a BARCA a király :HALA BARCA!!!
ja még valami én a VASASban focizom és toom mi az a szép foci a BARCÁé az!!!


Hala Barca hala ronaldinho hala messi hala Eto'o!!!
Tényleg nem kötözködés képen,de a hala szót egy másik fórumon szokták irni..(madridista.hu :idea: )
frei83
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2005.12.19. 12:55:07

2006.01.20. 21:56:38

Hi mindenkinek!

Én a holland válogatott révén lettem Barca szurkoló.

Hajrá Barca
balusz
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2005.11.14. 11:39:44

2006.01.20. 21:42:34

én 1999-ben a real ellen láttam őket és nagyon tetszett a játékuk addig man united drukkr voltam de aztán rájöttem hogy a BARCA a király :HALA BARCA!!!
ja még valami én a VASASban focizom és toom mi az a szép foci a BARCÁé az!!!


Hala Barca hala ronaldinho hala messi hala Eto'o!!!
kalanga
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2005.11.10. 14:34:20

2006.01.14. 08:38:09

Miért pont a Barca?
Erre egyszerű a válasz:mert a Barca nem Real Margit!
Én először 92-ben láttam őket a Samp elleni BEK-döntőben.Koeman már akkor nagy király volt Sztoicskovval.Másik emlékezetes pillanat:Ronaldo első meccse a Celta ellen idegenben(1:1),amikor a saját térfeléről indulva kicselezett 7ember+a kapust és begurította.Persze Rivaldo ollózását sem lehet feledni a Valencia ellen(3:2),amivel kiharcoltuk a BL-indulást.
Manapság pedig elég leírni 3 nevet:RONALDINHO,ETO'O,MESSI.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2006.01.13. 21:24:54

Én a 98-99-es szezonban szerettem bele a barcába.Csodálatos élmény visszaemlékezni az akkori játékosokra (rivaldora).
Imádom a barcelonát!!!!!!!
A legszebb élményem (a 99-es és a 04-05 bajnoki címek után) a nem tom mikori barcelona-valencia meccs volt.Hihetetlen produkciót nyújtott rivaldo.
A legfájobb a tavalyi bl vereség a chelseatől.
Nagyon örülök hogy egy ilyen klubnak szurkolok pedig a környezetemben mindenki real szurkolo kivéve apámat.
Ezért is örültem amikor megszervezte a udine-barca bl meccsre az elutazást, és most még lehet hogy a barcelonai el classicóra is elmegyünk ketten.
Barca més quo un club!!!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
CampNou

2006.01.13. 21:12:48

Én 2000ben lettem Barcelona szurkoló,azaz eleinte inkább csak érdeklődem felőle, és az is úgy kezdődött, hogy a Kluivert itt játszott! Mivel Kluivert volt a kedvenc játékosom (persze manapság már Xavi a tuti favorit)! Így a tavalyi volt életem első átélt Barcelona bajnoki címe! És ez csodálatos, meg is könnyeztem a Levante elleni meccs után! Még sok ilyen csodás élményt kívánok nekünk! Mára már teljes fanatikussá váltam, egyetlen bánatom, hogy még nem járhattam Barcelonában, igy meccsen sem voltam :( ! De persze ami késik nem múlik!

FCB
Avatar
Barrano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2005.08.21. 21:05:14
Tartózkodási hely: Budapest, Csepel

2006.01.02. 22:03:33

Én is még a kevésbbé sikeres években szerettem bele a Barcába. A 2000-es EB után kezdtem figyelni a bajnokságban és a BL-ben a Barcát. Az Eurosporton láttam korábbi meccseiket, és nagyon megtetszett a csapat játéka. Azóta a Barca a nagy kedvenc, óriási öröm volt látni, a tavalyi győzelmeket, valamint a bajnoki sikert. Megérte kitartani a Barca mellett, jelenleg a világ legszebben játszó csapata, és ezzel rengeteg embernek szereznek örömet a világon. Kívom, hogy továbbra is ilyen sikeres legyen a Barcelona
Hajrá Barca!!!!! :!: :!:
Catalonia is not Spain
Avatar
dóróó13
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2005.12.28. 16:23:47

2006.01.02. 21:45:18

Üdvözlök Mindenkit!
Az én sztorim a suliban kezdődött, kb 3 éve, amikor még nem kottyintottam semmit a focihoz. Minden fiúnak a Roma volt a kedvence Tottival az élen. Ezért rá 1,5 évre, amikor lett sport tvnk megnéztem 1-2 meccsüket. Nem volt rossz, de igazán még mindig nem érdekelt a foci. Aztán 1szer láttam a Barcelonát játszani. (az olasz foci után meglepő élmény volt, h ilyen is létezik) Nagyon megtetszett a játékuk, meg Ronaldinho is lenyűgözött. Attól kezdve imádom őket.

:!: Ja, még vmi :!:
Amiért a Barca különleges:
-én egy foci analfabéta vtam, de mégis megszerettem őket, de nem csak őket hanem a focit is. És erre nem sokan képesek!

Szerintem :D
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2006.01.02. 12:31:05

Húúú... Hát én 6 éves koromban láttam először Barca meccset, de ott sajna kikaptak talán 2-1-re! De amit akkor láttam lenyűgözött! Meg az is, hogy a focisták köpködnek :) Aztán csak egy szimpla Barca drukker voltam! de tíz évesen elolvastam a Barca történelmét és azóta a legmélységesebb Barca drukker vagyok! Amikor általánosa jártam, akkor ment olyan rosszul a Barcának és én voltam az egyetlen Barca drukker egy 720 fős iskolában! Erről voltam híres! Ha név szerint nem is, de mindenki ismert legalább látásból, hogy ez az a barca drukker! Persze a szivatások középpontjába kerültem, hogy hogy szeretheti nézni valaki azt a "félprofi" együttest (persze barátaim voltak)! Egyszer bunyó is volt, de megúsztam "bünti" nélkül, mert a tanár tudta milyen fanatikus vagyok (egyszer összevesztem vele Katalónia függetlenségi törekvéseiről, meg órán beszólt egy srác valami nagyon dúrvát és ott órán elkezdtem vele ordíbálni)! Aztán pont 8. osztály évvégére esett a Barca nagy tavaszi menetelése és mivel az iskola fele Real drukker volt, nagy ívben kerültek engem! :D És olyan Hawaii lett a második félév! Senki nem szólt egy rossz szót sem hozzám, én persze nagyban ércelődtem és senki nem szólt vissza, hatalmas volt! Azóta persze a volt sulim volt Real drukkereinek 98% most Barca drukker! Talán ez az egyetlen rossz abban ha egy csapatnak jól megy, az igaztalan drukkerek! Nem baj vegyenek mezt, azt lesz pénzünk! :D
Avatar
Tincho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2005.12.26. 18:46:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.12.26. 19:21:12

Mert ők játszák a legszebb focit a világon, igaz, én nem akkor szerettem meg őket, amikor ment a csapatnak, hanem amikor nem ment nekik, amikor véget vetettek a hollandosításnak, és elkezdődött egy új csapat alapjainak letétele. Mindez nem rég volt, de hát focit se rég kezdtem nézni. Régebben nem érdekelt a foci, ma már pedig idehaza Fradi meccsekre is megyek, remélem egyszer egy (két) Barca meccsre is lesz lehetőségem kimenni...
Avatar
muhi
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2005.06.17. 21:00:22

2005.12.24. 07:59:38

Haz az en tortenetem eleg erdekes :)

Meg anno alt. iskolaban foldrajz oran tanultunk terkeprol es ott lattam meg Spanyolorszagnal 1 Barcelona nevu varost....Megragadott ez a nev hogy BARCELONA... Es mivel imadtam a focit minden meccset megneztem amit csak lehetett...Majd meglattam a tvbe piros-kek mezben lathato csapatot ahol ott volt Romario, Koeman, Laudrup es a tobbiek...Elso Barca meccsem utan azonnal beleszeretten a csapatba...Azota sok ido telt el valtoztak a jatekosok...voltunk az elen..kozepmezonyben....DE A BARCA AZ BARCA marad.... Kellemes Karacsonyi unnepeket mindenkinek !!!!
GO BARCA !!!!

HARD TECHNO POWA !!!
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2005.12.24. 03:01:32

Én akkor szerettem meg a Barcát mikor nagyon mélyen voltak és szurkoltam nekik hogy küzdjenek és ne adják fel :) NEM IS ADTÁK :!: Akkor szerettem bele Kluivert játékába :!: Azóta vagyok elvakult BARCA-FAN!!
Egyébként van 1 divatdrukkernek nem mondható haverom aki Aston Villa szurkoló... :)
mind1...A lényeg hogy FORCA BARCA :!: :!: :!: :!:
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2005.12.14. 06:49:15

Nem tudom hova írjam, de tegnap hallottam valamelyik sporthírekben, hogy az FC fehérvár, és a Barca megállapodást kötött, hogy ezentúl a Barca felügyeli, irányítja az Fc fehérvár utánpótlásnevelését..................
Avatar
dóry
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2005.07.16. 09:36:02
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow

2005.09.11. 15:55:45

ohh, már rég leszoktam róla.. :lol:
jah és 17 éves vagyok.vagyis leszek..szal majdnem 17!
:lol: :lol:
de a portréknál irtam magamról ha érdekel... :roll:
Zsákmányállat máját mosod egy névtelen patakban, körülötted olajfoltok mézeskalácsszív alakban. És úgy nézed az arcod benne, mint régen a céllövöldében az a lány, akinek lőttél egyet finom utalásféleképpen...

Gumicukor Powa'
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.09.10. 20:08:48

dóry írta:Miért pont a Barca? 9 éves voltam amikor elkezdett érdekelni a foci. Először angol focit néztem csak (ekkoriban nagy manchester fan voltam), aztán rá 1-2 évre láttam először spanyol bajnoki meccset. és kb ez idő tájt figyeltem fel a Barcelonára is. nem is tudom mi fogott meg igazán: az ötletes játék, vagy a szemetgyönyörködtető cselek, vagy a csapat és a szurkolók hozzáállása. azóta csak a Barca! :lol: :lol:
Remélem azért teljesen leszoksz majd a manutd-fanolásról (micsoda szó!) . Én is kb olyasmikorban szerettem meg őket. EGyébként szabad megkérdeznem, h hány éves vagy. NEm msuzáj írnod, ha nem akarod.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2005.09.10. 19:06:26

Mert, aki a Barcát szereti rossz ember nem lehet
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2005.09.10. 15:56:18

Kitfisto írta:A Topic címére válaszolva:"Més qué un club."
na én is pont ezért.
Avatar
dóry
Barça B
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2005.07.16. 09:36:02
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow

2005.09.10. 12:18:38

Miért pont a Barca? 9 éves voltam amikor elkezdett érdekelni a foci. Először angol focit néztem csak (ekkoriban nagy manchester fan voltam), aztán rá 1-2 évre láttam először spanyol bajnoki meccset. és kb ez idő tájt figyeltem fel a Barcelonára is. nem is tudom mi fogott meg igazán: az ötletes játék, vagy a szemetgyönyörködtető cselek, vagy a csapat és a szurkolók hozzáállása. azóta csak a Barca! :lol: :lol:
Lezárt