Miért a BARCA???

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Ferry
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2004.12.06. 16:43:06
Tartózkodási hely: Érd

2004.12.06. 17:17:30

A Barcelona jelenleg a világ legjobb és a legszebb focit játszó alakulata, nemcsoda, hogy magabiztosan vezeti a spanyol bajnokságot, s továbbment a BL-ben, náluk van a spanyol góllövőlista vezető Eto'o is.
Laporta jól döntött amikor ilyen igazolásokat vett, hogy Eto'o, Larsson, Deco, Belletti - ők beváltották szerintem amit tőlük elvártak- a többiek még nem nagyon tudtak bizonyítani, de szerintem amint felépülnek ők is bizonyítani fognak.
Ez a foghíjas Barcelona nagyon erős, s remélem ezt az évet ilyen jó formában tudja lejátszani.
Jövőre egy mégjobban összetett gárdát várok, ami simán zökkenők nélkül végigveria világot.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.11.26. 12:26:39

Lujo,

azt hiszem! és akkor még az Amort, Guardiolát, Nadalt (aki még most is nyomja, bár őt annyira nem csíptem) meg a Zubit (aki szintén nem volt vmi nagy kedvencem a megdöbbentő potyái miatt) még nem is említettem.

elméxel a narancssárga mezes bek-győzelemre a sampdoria ellen?
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2004.11.26. 12:21:45

Boixos: Amit írtál, az egyfantasztikus csapat volt. Micsoda játékosok.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.11.26. 12:20:20

Melkor írta:
Boixos írta:nem akarom a hazai dolgokat belekeverni, de nekem a Barcelona szeretete olyan, mint a Fradié. nem is tudom elképzelni, h más csapatnak szurkoljak.
Ne is keverd bele!!!!

okés, de azért nem kell nekem ugrani!
:D :D
azt már le sem írom, h a margit ellenszenvessége meg olyan, mint az..... (a színük hasonló) :D :D :D

de télleg csak általánosságban írtam, ez a weblap nem az itthoni dolgokról szól.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2004.11.26. 11:23:53

Boixos írta:nem akarom a hazai dolgokat belekeverni, de nekem a Barcelona szeretete olyan, mint a Fradié. nem is tudom elképzelni, h más csapatnak szurkoljak.
Ne is keverd bele!!!!
Én a Barcelonai olimpia tájékán hallottam először a csapatról. Akkor még nem igazán tudtam mi is az a foci, de már akkor izgatta a fantáziámat maga a név: FC Barcelona :wink: . Azután, talán elég meglepő módon, abban az évben szerettem meg igazán, amikor 2. lett a reál mögött (nem tudom melyik évben). Akkoriban valahogy minden bajnokságban a második helyen végző gárda lett szimpatikus. Aztán a meccseik után beigazolódott, hogy tökéletesen választottam, mert ez a legszimpatikusabb és legszebb focit játszó csapat a világon!!! Azóta olyan szinten a mániámmá vált a nekik való szurkolás, hogy ha nem nyernek akkor nagyon összetörök, pocsék lesz a hetem.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2004.11.26. 10:10:19

én először kb '81 körül hallottam a Barcáról, akkor, amikor az ETA elrabolta az akkori legnagyobb zsugást, a Quinit. innentől kezdve figyeltem és szerettem is meg őket. de igazán, a 80as évek végi, 90es évek eleji Barcelona tett igazán fanatikussá. a már akkor is nyálas, jólfésült, primadonna reálosokhoz képest a barcelonai játékosok sokkal szimpatikusabb, "emberközelibb" fazonok voltak. a Cruyff, mint edző, a Romario, Sztojcskov, Bakero, Begi, Ferrer, Sergi, Koeman, Laudrup stb. brigádot nagyon csíptem. a mostaniak talán még náluk is jobbak. nem akarom a hazai dolgokat belekeverni, de nekem a Barcelona szeretete olyan, mint a Fradié. nem is tudom elképzelni, h más csapatnak szurkoljak.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2004.11.26. 09:58:14

Nem véletlem, hogy annyian szeretjük a Barcát, mert manapság Európában a mi csapatunk játsza a legszebb focit. A képzeletbeli dobogón ott van még az Arsenal is, de több csapatot nem is tudnék mondani, aki megközelíti a játékunkat.
reinita
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2004.11.12. 09:29:30
Tartózkodási hely: Cegléd

2004.11.26. 09:13:31

Én 1998 óta szeretem a Barcát.
Előtte nem is érdekelt még csak a foci sem, de akkor valami nagyon megváltozott. Azóta ez a mindenem.
2003 nyarán jártam Barcelonában és találkoztam Víctor Valdésszel. A Camp Nou parkolójából jött ki éppen az Audi tt-jével. Teljesen közvetlen volt. Ez a dolog még fanatikusabbá tett.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2004.11.23. 16:44:12

Furi,de amikor elkezdtem meccseket nézni,akkor a Reál volt a kedvencem!lehettem kb8éves akkoriban :lol: .Aztán láttam egy Barcameccset is,és rájöttem,hogy sokkal szmpatikusabbak,mint a reál...ugyhogy a betegségem szépen lassan eltűnt.És már vagy 5-éve teljesen tiszta vagyok.Kigyógyultam a reál betegségből. 8) Ma már semmi másnak nem drukkolok,csak a Barcának!
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2004.11.23. 15:51:00

Én még a Milan - Barca 4-0s BL döntőn szerettem bele a Barcába :) Bármilyen nehéz is elhinni. Akkor se szerettem az olaszokat, most se!

Akkor voltam kb 11 éves, kezdett érdekelni a foci, tekintve hogy a fél osztály arról beszélt. A családba viszont senki nem nagyon néz sportot, nagyapámat leszámítva, szal nem neveltek rá! :(

Na mind1, azóta elkötelezett hívő vagyok! Kedvencem Savigól és Messi. Ja 3x voltam a Nou Campban, de meccsen még sose! Remélem hamarosan igen!
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2004.11.23. 15:45:26

Sziasztok! Én 99/00 -es szezon óta vagyok Barcas. Addig még a foci sem érdekelt, amíg nem néztem meg egy Barca meccset! Barcelona -Porto volt az első meccs amit végignéztem. Lenyűgözött!! 4-2-re nyertünk. Rivaldo és Kluivert góljaival. Azóta követem a Barca ténykedését. Sajna ezalatt az idő alatt nem nyertünk semmit, de én mindvégig kitartottam a Barca mellett, a haverjaim hiába szivattak. A Barca Európa sőt a világ legszebb fociját játssza, csak az eredmények nem jöttek. Különben tetszik a körítés is. A Barca több mint egy klub! Én mindörökké Barcas leszek! :D
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2004.11.23. 14:29:00

Én a 80-as évek végén, 90-es évek elején szerettem bele a Barcába, amikor Cruyff volt ott az edző. Ez volt későbbi nevén az ún. Dream Team és nem véletlenül érdemelték ki ezt a nevet! Egyérintős focit játszottak, rengeteg kényszerítővel, rövid passzokkal. Minden egyes játékosuk labdazsonglőr volt, és egyszerűen nem csak fociztak, hanem JÁTSZOTTÁK a focit. Ott nem volt elég ha a csapat "csak" nyert, szépen kellett, hogy játszon, máskülönben már fütyülték őket. Minden idők legnagyobb csapata volt az. Olvastam nálamnál (vélhetően) fiatalabbak hozzászólásait ebben a témában, hogy pl Rivaldo vagy figo miatt váltak Barca drukkerré. Nekik üzenném, hogy a későbbiek még így is csak "másolatai" voltak annak a csapatnak! A Cruyff-éra végével még jött Boby Robson és Ronaldo, (ők sem voltak rosszak) majd miután átvészeltük a holland korszakot (amely hozott ugyan 2 bajnoki címet, de a Barca teljesen elvesztette egyedi stílusát) most először látom úgy, hogy ismét visszatérhet a régi hangulat a Nou Campba.
VISCA EL BARCA!
Akela
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2004.10.12. 11:56:00

2004.11.23. 14:09:28

Lujohoz hasonlóan én is a Stoichkov idejében szerettem meg a Barcát, 12 éves voltam akkor. Nagyon jó visszagondolni arra az időszakra, amikor a szüleim csak a Barca BEK meccsei miatt engedték, hogy hétköznap késő este a TV előtt maradhassak...
Akela
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.11.23. 14:03:24

Nos én a 90-es évek közepétől kezdtem szimpatizálni a Barcával, egész egyszerűen megbabonázott már oly fiatalon Stoichkov, Romárió, majd Rivaldo játéka.......

És (tudom ez hülyén hangzik) a mezük is nagyon-nagyon megtetszett!!! :)

Igazából ez akkor még tényleg csak szimpátia volt, még akkor nem voltam oda ennyire a fociért, mint most. A konkrét imádatom, maximális odaadásom, és rajongásom a Barca felé a 90-es évek végén, 99-00 felé kezdett kialakulni!!! És ez is igazán 2-3 éve lett nagyon erős, hisz csak amióta van Magyarországon Sport1, azóta tudom őket rendszeresen nézni, előtte se internetezni nem tudtam igazán, se más módom nem volt, amivel folyton követni tuttam volna a Barcával kapcsolatos történéseket! :?

Szóval én is már sok-sok éve kötődöm hozzájuk, és mára ez a kötődés már annyira erős, hogy el sem tudnám képzelni, hogy valaha is más csapatnak szurkoljak!!!! Imádom a játékosokat, imádom az egész körítést, ami körülveszi ezt a gárdát!!!! Kitartok mellettük jóban-rosszban, MINDIG!!!!
"Més Cuen un Club"
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2004.11.23. 07:14:39

Hát én 1992 óta vagyok a CSAPAT rajongója. Ez alatt az idő alatt voltak remek szezonok és kevésbé jók is. Én visszaemlékszem még a Koeman, Stoichkov féle csapatra, Romariora, Ronaldora, Luis Enriquére, Rivaldora csak hogy a legnagyobbakat mondjam. Azt kell mondanom, hogy a mostani csapat ugyanolyan szépen játszik, mint a Stoichkov féle (akkor is egy holland, Cruyff volt az edző). Az hogy mennyire lesz eredményes, az csak rajtuk áll. Ebben a csapatban benne van lehetősége sok szép sikernek, az 1-2-3 évvel ezelőtti csapattal ellentétben. A Barca mindíg akkor volt nagyon jó, amikor volt egy világklasszis irányítója (pl.: Stoichkov, Rivaldo, Ronaldinho).
Avatar
jokedvu
Jugador del Barça
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2004.10.09. 00:42:58
Tartózkodási hely: Szolnok

2004.11.23. 00:57:12

Zsolter írta:Ti miért pont a Barcának szurkoltok?
Szerintem érdekes kérdés, mert én pont akkor szerettem bele a Barcába amikor igencsak botladoztunk....
Mindenki a "király" reált istenitette, de én a "gyenge" Barcát választottam........ Azért ez jelent valamit!!!
:)
Forca BARCA!!!!!!
Na igen, én is így vok valahogy...
2000 óta szurkolok a BARÇÁNAK!
Azért kezdett el érdekelni, mert 3 szimpi játékos itt játszott... RIVALDO, KLUIVERT és figo.
Igaz, akkor se ment a legjobban, de az utána lévő években meg aztán nem is mondom....
De kitartok mindvégig a csapat mellett, ezt mindig is felvállaltam!
Sajna már se Rivaldo, Se Kluivert, figo meg egy szemét áruló. De én Barçás maradok mindörökre,
egy másik csapatot sem tudnék így szeretni.... bármilyen formában is legyenek!
FORÇA FC BARCELONA!!!
Kép
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.11.22. 21:54:57

Mert szerettem Romariot! Igaz, sokáig csak szimpatikus volt. Igazi van 98ban lettem, mikor ott játszott Rivaldo és láttam ezt:
Kép
A kép idei.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.11.22. 21:41:17

1értelmű, h Rivaldo és LuisEnrique miatt!! :D
Ők örökre beírták magukat a Barca Történelmébe!! :D
Avatar
Pilfer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 458
Csatlakozott: 2004.10.12. 08:01:18
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2004.11.22. 21:22:20

Pilfer írta:Én akkor lettem igazi Barça drukker, amikor Ronaldo itt játszott... :roll:
'96-97-es szezon... Előtte is szorítottam nekik, de nem úgy, mint most 8)
Az sem volt egy gyenge csapat: Baia, Sergi, Figo :oops: , Luis Enrique, De la Pena, Stoichkov, Nadal, Ronaldo, Guardiola, Giovanni... 8)
ja, és nagyon tetszett a stadion, és sok szépet hallottam anno a városról is... 8)
Avatar
Pilfer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 458
Csatlakozott: 2004.10.12. 08:01:18
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2004.11.22. 21:14:20

Én akkor lettem igazi Barça drukker, amikor Ronaldo itt játszott... :roll:
'96-97-es szezon... Előtte is szorítottam nekik, de nem úgy, mint most 8)
Az sem volt egy gyenge csapat: Baia, Sergi, Figo :oops: , Luis Enrique, De la Pena, Stoichkov, Nadal, Ronaldo, Guardiola, Giovanni... 8)
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.11.22. 21:09:14

Zsolter írta:Ti miért pont a Barcának szurkoltok?
Szerintem érdekes kérdés, mert én pont akkor szerettem bele a Barcába amikor igencsak botladoztunk....
Mindenki a "király" reált istenitette, de én a "gyenge" Barcát választottam........ Azért ez jelent valamit!!!
:)
Forca BARCA!!!!!!

Engem Rivaldo vonzott!Megbabonázott... :twisted: :twisted: Innen a nagy Barca szeretett,elment Riva,sajnos szomorú voltam,de kitartottam a csapat mellett,még amikor igen rosszul ment akkor is :wink:
C.
Zsolter
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.10.08. 14:27:10

2004.11.22. 20:55:43

Ti miért pont a Barcának szurkoltok?
Szerintem érdekes kérdés, mert én pont akkor szerettem bele a Barcába amikor igencsak botladoztunk....
Mindenki a "király" reált istenitette, de én a "gyenge" Barcát választottam........ Azért ez jelent valamit!!!
:)
Forca BARCA!!!!!!
Lezárt