Denis Suárez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
1
7%
2
5
33%
3
7
47%
4
2
13%
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 15
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.04.27. 11:48:53

Kash írta:
Normandia írta:Azért a tegnapi passza Paconak nem semmi volt. Beletett egy csavart, ami pontosan, kikerülve a védőt, Paco elé csavarodott. Le a kalappal ritkán látni ilyet. Ezen kívül nem sok mindent mutatott, de a szikra benne van, kár hogy nem lobban a tűz.
Nem kicsinyítve az érdemeit, de abba a passzba a védő simán beletudott csúszni és rúgni, Paco érezte jól a ritmust és tudta ígyis megtartani, de azt egy jobb védő simán elkapálja onnan.

Én bár nem nagyon kedvelem és sokszor hangoztattam, hogy jövőre felőlem akár el is mehetne, de talán mégis adnék neki egy szezont itt...Tegnapi meccsen láttam rajta, hogy ő is tisztában van azzal, hogy nem elég az amit produkál, főleg ilyen kiscsapatok ellen mint pl az Osasuna, meg volt még pár ilyen nokedli csapat akik ellen teljesen hasznavehetetlen volt, ezért is útáltuk meg itt sokan.

Azonban még egy szezon erejéig bíznék benne a vezetőség helyében, majd kiderül.
Csak az a baj, ha mindenki marad, akiben fantáziát látunk, akkor ki megy és ki jön.
Igazából, itt az edző lenne a kulcs, egy olyan aki képes nagyon jól és okosan elosztani a játékperceket.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2017.04.27. 11:05:47

Normandia írta:Azért a tegnapi passza Paconak nem semmi volt. Beletett egy csavart, ami pontosan, kikerülve a védőt, Paco elé csavarodott. Le a kalappal ritkán látni ilyet. Ezen kívül nem sok mindent mutatott, de a szikra benne van, kár hogy nem lobban a tűz.
Nem kicsinyítve az érdemeit, de abba a passzba a védő simán beletudott csúszni és rúgni, Paco érezte jól a ritmust és tudta ígyis megtartani, de azt egy jobb védő simán elkapálja onnan.

Én bár nem nagyon kedvelem és sokszor hangoztattam, hogy jövőre felőlem akár el is mehetne, de talán mégis adnék neki egy szezont itt...Tegnapi meccsen láttam rajta, hogy ő is tisztában van azzal, hogy nem elég az amit produkál, főleg ilyen kiscsapatok ellen mint pl az Osasuna, meg volt még pár ilyen nokedli csapat akik ellen teljesen hasznavehetetlen volt, ezért is útáltuk meg itt sokan.

Azonban még egy szezon erejéig bíznék benne a vezetőség helyében, majd kiderül.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.04.27. 10:54:14

Alenában sokkal nagyobb jövőt látok.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.04.27. 10:33:53

Azért a tegnapi passza Paconak nem semmi volt. Beletett egy csavart, ami pontosan, kikerülve a védőt, Paco elé csavarodott. Le a kalappal ritkán látni ilyet. Ezen kívül nem sok mindent mutatott, de a szikra benne van, kár hogy nem lobban a tűz.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.03.23. 23:17:15

Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.03.02. 10:15:13

Nekem csak az a bajom vele, hogy sír rajta a 6-os mez. Xavi meg Dani után persze nehéz, csak DS egyelőre kiegészítő játékos szerepét tudja betölteni és még ezzel sem lenne baj, de rengeteg ilyen játékosunk van. Az össz közül ő játszik legkevesebbet, ez sem lehet véletlen.

Előre játékban még csak-csak, de a védekezésben kell sokat fejlődnie, lepattan mindenkiről, és ha nincs a KP-n legalább egy ütközni tudó játékosunk elvesztünk. Az új edző dolga lesz majd a sok középszer közül kiválasztani, hogy ki maradjon. DS, AG, Arda közül ketten menni fog szerintem. Rafi és Robi már bizonyítottak, hogy lehet rájuk számítani 12. emberként. Sőt Robi tavaly ősszel parádésan játszott a KP-n amikor Messi sérült volt. Madrid ellen szerintem élete meccsét tolta.

Mondjuk ha Arda elmenne, akkor meglehetne őt is próbálni előrébb a szélen, Villarealban is a szélen játszott nem?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.29. 01:22:41

MQuCsabi írta:Ha Ini kiválik, egyiküknek úgyis jönni kell és az szerintem Denis lesz. Bármennyire is fájna. :-D
Kéne, de kérdés, hogy tud-e bármelyikük is előrelépni.. Közel se biztos sajna, Denisnek én drukkolok azért, de néha olyan alapvető dolgokat hibázik, hogy nem is értem hogy képes rá.. :D
Feast4 írta:Ezzel szemben benne igen.Igaz nem hiszem, hogy ő lesz a középpálya agya.Inkább egy ilyen klasszikus támadó kp. néha egy kulcspassz vagy felzarkóik a támadók mögé negyedik embernek lendületből elenged egy lövést.Ezt a szerepkört látom benne.Mellé még kéne egy igazi nagyzaugás.
Ezzel egyetértek javarészt, bár szerintem őt ki lehet majd szorítani a kezdőből, ha esetleg be is kerül huzamosabb ideig. Jelenleg inkább egy jó kiegészítő szerepet tudok elképzelni neki, de még fejlődhet bőven.
S.Agüero írta:Gólok ellenére is jöttek volna a dicséretek? :D Mert szerintem mezőnyben nem volt olyan meggyőző. De az tiszta, hogy ő és Rafinha azok, akik képesek lehetnek szintet lépni később. :)
Ezzel is egyetértek, de az előző meccsére is igaz ez. A legjobb eddig mezőnyben talán a Sevilla ellen volt, mostanában kicsit visszaesett szerintem. De a tehetsége megvan, a játékunkat is érzi szerintem. A mostani felhozatalból őt tudom leginkább elképzelni mint hosszútávú kerettag, de ki tudja mennyire vállalná be a 12. ember szerepet.

Ezt a gólerősségét se kell túlmisztifikálni amúgy szerintem, most kijött neki a lépés, de nem hinném, hogy ez sokáig fog tartani. Olyanra tippelném ezt mint Rafinha esetében. Legalábbis én kétlem, hogy átvedlett hirtelen egy ilyen szinten gólerős középpályásba.. Szimplán jó időszakot élnek meg mindketten, bár a brazil eléggé visszavett, mostanság nem megy be neki minden lövés.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.01.28. 15:05:46

S.Agüero írta:Gólok ellenére is jöttek volna a dicséretek? :D Mert szerintem mezőnyben nem volt olyan meggyőző. De az tiszta, hogy ő és Rafinha azok, akik képesek lehetnek szintet lépni később. :)
Rafhina esetében szerintem ez nem valószínű.Nagyon jó kiegészítő ember lesz de nem látom benne att hogy na majd minden meccsen kezdek.

Ezzel szemben benne igen.Igaz nem hiszem, hogy ő lesz a középpálya agya.Inkább egy ilyen klasszikus támadó kp. néha egy kulcspassz vagy felzarkóik a támadók mögé negyedik embernek lendületből elenged egy lövést.Ezt a szerepkört látom benne.Mellé még kéne egy igazi nagyzaugás.

Mondjuk sokakkal ellentétben én nem vagyok biztos hogy ki is az...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.01.28. 12:38:12

Ha Ini kiválik, egyiküknek úgyis jönni kell és az szerintem Denis lesz. Bármennyire is fájna. :-D

Off: Egyébként azt álmodtam, hogy Coutinho olyan sérülést szenvedett, ami miatt abbahagyta a focit, vele ezért nem számolok :-D :-D

De az is lehet, hogy az álom csak a Trófeá vacsora miatt volt.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.28. 12:30:34

ntibi67 írta:
S.Agüero írta:Gólok ellenére is jöttek volna a dicséretek? :D Mert szerintem mezőnyben nem volt olyan meggyőző. De az tiszta, hogy ő és Rafinha azok, akik képesek lehetnek szintet lépni később. :)
Miért csak később?Szerinted ön magukhoz képest nem léptek már szintet?
Szintlépés alatt arra gondoltam, hogy ne 12. vagy 13. emberek legyenek, hanem a kezdőbe megragadjanak. De erre még szerintem egyelőre kevesek, hogy stabilan tudjanak hozni egy ilyen szintet.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.01.28. 12:10:02

S.Agüero írta:Gólok ellenére is jöttek volna a dicséretek? :D Mert szerintem mezőnyben nem volt olyan meggyőző. De az tiszta, hogy ő és Rafinha azok, akik képesek lehetnek szintet lépni később. :)
Miért csak később?Szerinted ön magukhoz képest nem léptek már szintet?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.28. 12:02:04

Gólok ellenére is jöttek volna a dicséretek? :D Mert szerintem mezőnyben nem volt olyan meggyőző. De az tiszta, hogy ő és Rafinha azok, akik képesek lehetnek szintet lépni később. :)
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.01.28. 07:57:45

Nekem ami tetszik,hogy Luchó nem skatulyázza be egy posztra őket.Jól érzik magukat mind két szélen.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.01.28. 05:54:09

Feast4 írta:Azt hittem amúgy a tegnap után sokkal jobban fog égni a topicja.A második gólját nagyon szépen megcsinálta, igaz Messi átadása se volt piskóta, de azt ott még be kellett verni.Szerintem ő lehet az a kp. aki hosszú távon akár a kezdőbe is beépülhet.
A kezdeti nehézségek után, lehetséges, hogy tényleg ő kezdte el érezni legjobban a játékot. A kaput mondjuk Rafinha is érzi, de szerintem Denisben több van.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.01.28. 01:17:58

Azt hittem amúgy a tegnap után sokkal jobban fog égni a topicja.A második gólját nagyon szépen megcsinálta, igaz Messi átadása se volt piskóta, de azt ott még be kellett verni.Szerintem ő lehet az a kp. aki hosszú távon akár a kezdőbe is beépülhet.
Kép
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2017.01.27. 22:46:32

Végre egy góllövő középpályás, ráadásul potom áron. Nem baj, ha nem Iniesta utód, olyat úgysem találnánk. Iniestát nem a góljaiért szeretjük, Denis viszont úgy néz ki érzi a kaput. Nagyon becsüljük meg!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.01.26. 23:48:06

Jó lesz ez jó lesz ez.. :)
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.12.22. 22:51:35

MichaaBee írta:A főoldali cikkből: "Denis Suárez bár Barcelona nevelés, a katalán klubnak vissza kellett vásárolnia őt az angol egyesülettől."

Javítsatok ki, de tudtommal Suárez a Celta nevelése, onnan 17 évesen elvitte a City, mi pedig 2013-ban (19 évesen) megvettük a Citytől a B csapatba.
Jól tudod. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.12.22. 22:49:54

visca el barca írta:
Alexandro írta:Szerintem nagyon ügyes
sztem max egy cuenca, jeffren szint. próbálom magam megerőltetni, hogy mit látnak egyesek ennyire benne, de nekem vhogy nem megy... :?

Nehéz eldönteni.Vannak pillanatok amikor azt hiszem hogy na igen ő az és ha beillik végre akkor megvaltja a középpályás gondokat.Aztán jön a meccse amikor csak nézek, hogy mi a toszt csinál azaz pont hogy nem csinál.Szerintem palesznek lesz igaza, ha sikerülne megtalálni a középpálya motorját aki ész a pályán ő lehetne a tuti gyorspasszos varázsló aki teszi veszi a bogyót látványosan játszik néha jön egy kulcspasz de alapvetően nem ő a főnök a pályán.Szerintem ez lenne a szerepe inkább.
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2016.12.22. 21:56:57

A főoldali cikkből: "Denis Suárez bár Barcelona nevelés, a katalán klubnak vissza kellett vásárolnia őt az angol egyesülettől."

Javítsatok ki, de tudtommal Suárez a Celta nevelése, onnan 17 évesen elvitte a City, mi pedig 2013-ban (19 évesen) megvettük a Citytől a B csapatba.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
BarcaFan1998
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2016.12.18. 13:55:12
Tartózkodási hely: Barcelona

2016.12.22. 12:47:36

palesz77 írta:Ma is a legjobb kozeppalyas volt szerintem. Egy kis Iniestas varazslat is belefert ma mar. Ezeket hianyolom tole kicsit, a Villarrealban tobb hasonlot bevallalt, nalunk sajna kevesebbet. De idovel lehet ahogy jon az onbizalma, ugy mer majd egyre inkabb ilyeneket meghuzni. Jo lenne, mert amugy szerintem eddig is biztatoan jatszik, de az "igazi Denisben" ezek is benne vannak.
szerintem biztos hogy beválik. hasonlóan gomeshez és pacohoz, csak kis időt kell adni neki, és VILÁGKLASSZISSÁ érhet
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.22. 00:12:07

Ma is a legjobb kozeppalyas volt szerintem. Egy kis Iniestas varazslat is belefert ma mar. Ezeket hianyolom tole kicsit, a Villarrealban tobb hasonlot bevallalt, nalunk sajna kevesebbet. De idovel lehet ahogy jon az onbizalma, ugy mer majd egyre inkabb ilyeneket meghuzni. Jo lenne, mert amugy szerintem eddig is biztatoan jatszik, de az "igazi Denisben" ezek is benne vannak.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.12.19. 09:40:13

Alexandro írta:Szerintem nagyon ügyes
sztem max egy cuenca, jeffren szint. próbálom magam megerőltetni, hogy mit látnak egyesek ennyire benne, de nekem vhogy nem megy... :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Alexandro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2016.03.31. 06:44:20

2016.12.19. 07:44:51

A tegnapi katalán derbi ellen tetszett, hogy Ini-vel együtt mindketten a pályán voltak. Szerintem nagyon ügyes és idővel akár Ini helyettese is lehet, de persze ehhez nagyon sok idő kell és nem egy az egyben fogja tudni pótolni őt. Más adottságai vannak, de van benne potenciál. Az is tetszett, ahogy SR-el megoldották a jobb oldalt. Felváltva támadtak és védekeztek, ami szerintem SR-nek is bejött, mert nem csak neki maradt a védekezés. Szeretném, ha ilyen felállással többet játszanának, mert ezzel hosszú távon sokat nyerhetünk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.12.07. 12:24:42

Stalkyard írta:Csak sajnos azt felejtitek el, amit pont nemrég beszéltünk Lucho kapcsán. SR nem hozza megbízhatóan az elmúlt időben a jhv posztot, Rakitic igencsak kell besegíteni védekezésben, amit láttunk a Clásicón is. Denis ezt nem bírná. Mellé vagy egy jól védekező SR kéne, vagy pedig egy igazi jobbhátvéd, ( Vidal hiába hozta magát tegnap, védekező feladata szinte nulla volt). Szóval amit nyernénk kreativitásban, azt el is vesztenénk védekezésben, az is lehet, hogy hatványozottabban.

Szóval a jelenlegi felállásban, rangadókon legalábbis elképzelhetetlen a kp Rakitic nélkül. Mert ez a szerepkör, ami a jobboldali középpályásunkra hárul, rajta "csak" annyiban látszik meg, hogy kidöglik a 60. percben. Denissel a kp-n a csapat is vesztene, nem is kicsit.
Ezzel én egyet értek, de szerintem senki nem azt várja el, hogy innentől Denis és Vidal legyenek az alap kezdők, csak legyenek többet használva a posztokon, főleg olyankor, ha inkább támadni kell. Mint pl. hétvégen az Osasuna ellen. Utolsók a ligában, zsinórban 5 vereségük van, kis híján két hónapja nyertek utoljára... na, ha van csapat, akik ellen nem kell túlbiztosítani magunkat, akkor azok ők. Én ugyanazzal a csapattal állnék fel, kapusposztot leszámítva. Esetleg Suarez-Paco csere, de úgy érzem, most jót tenne Paconak, ha kaphatna még egy meccset.
Lezárt