FC Barcelona 18/19

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit tippelsz szezon végére?

Nem nyerünk 1 kupát se a 3-ból
24
18%
Megnyerjük a Bajnokságot
21
16%
Megnyerjük a BL-t
3
2%
Megnyerjük a Kupát
15
11%
Megnyerjük a Bajnokságot és a Kupát
28
21%
Megnyerjük a Bajnokságot és a BL-t
11
8%
Megnyerjük a BL-t és a Kupát
1
1%
Triplázunk
32
24%
 
Szavazatok száma: 135
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2018.04.10. 23:07:58

Nálam a veretlen bajnokság mindennel felér, nem is lehet kérdés. Rég nem volt ilyen, s nem csak úgy hoznánk vissza a kupát, hogy van kérdés, hanem magabiztosan.

A mait el kell felejteni, ekkora előnyt valóban nem illik leadni...
Kép
Kép
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.04.10. 23:02:15

MessiNeymarSuarez írta:
Az meg már más kérdés hogy rajtunk kívül semlegeseket rohadtul nem érdekli hogy a Barca hányszor nyeri meg a bajnokságot, ha a RM nyeri folyamatosan a Bl-eket.
Ezt értem, de ne más miatt szurkoljunk már a Barcának, hanem magunk miatt. Nekünk meg igenis fontos a bajnokság.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.04.10. 23:01:09

MessiNeymarSuarez írta:
Fecooo írta:Köszönöm a csapatnak, hogy sikeresen kukázták az idényt... A világ szégyene, amit ma csináltak mindenestül... Umtiti meg mióta a szerződése szóba került, normális meccse nem volt... Befejeztem erre a szezonra a meccsnézést, mert sose csalódtam ekkorát bennük...
De héjj, megnyerhetjük még a spanyol kupát és a Spanyol bajnokságot is!

Az meg már más kérdés hogy rajtunk kívül semlegeseket rohadtul nem érdekli hogy a Barca hányszor nyeri meg a bajnokságot, ha a RM nyeri folyamatosan a Bl-eket.
Évek óta nyomod ezt a “semlegesek” dumát, kiráz a hideg tőle. Nem akarok egy ilyen estén vitázni, de ennek mi a értelme van?! Ki a túrót érdekelnek bármilyen semlegesek...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.04.10. 22:57:26

Ekkora balhet illik elvinni, szerintem Valverde mondjon le
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.04.10. 22:52:04

hajnesz írta:Beáldoztuk a kisebb kupát, hogy a bajnokságban arany serleget kapjunk :lol:
Kár hogy a madrid úgy fog leverni szokás szerint otthon, mint vak a poharat. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.10. 22:51:33

Fecooo írta:Köszönöm a csapatnak, hogy sikeresen kukázták az idényt... A világ szégyene, amit ma csináltak mindenestül... Umtiti meg mióta a szerződése szóba került, normális meccse nem volt... Befejeztem erre a szezonra a meccsnézést, mert sose csalódtam ekkorát bennük...
De héjj, megnyerhetjük még a spanyol kupát és a Spanyol bajnokságot is!

Az meg már más kérdés hogy rajtunk kívül semlegeseket rohadtul nem érdekli hogy a Barca hányszor nyeri meg a bajnokságot, ha a RM nyeri folyamatosan a Bl-eket.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.10. 22:51:17

PCsabi írta:Tegyétek el humorosba...

Valverde-t meg számoltassák be szóban és írásban is.
:lol: :lol:
sírok.

4-1ről, világi szégyen, bárki ellen, egy csúcs real ellen is szégyen lett volna.
ez nagyobb blama mint mikor a BM lsimázott minket oda vissza.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.04.10. 22:51:11

Beáldoztuk a kisebb kupát, hogy a bajnokságban arany serleget kapjunk :lol:
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.04.10. 22:50:09

PCsabi írta:Valverde-t meg számoltassák be szóban és írásban is.
Mégsem írta ezt anno feleslegesen Samper!! :lol:
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2018.04.10. 22:46:25

No, innét pedig semmi értelme pihentetni...
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.04.10. 22:43:44

PCsabi írta:Ok, hogy veretlenek vagyunk a bajnokságban, de 4-1-ről kiesni egy Roma ellen. Tegyétek el humorosba...

Valverde-t meg számoltassák be szóban és írásban is.
Sírok ezen a hsz-en :D
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.10. 22:41:23

Köszönöm a csapatnak, hogy sikeresen kukázták az idényt... A világ szégyene, amit ma csináltak mindenestül... Umtiti meg mióta a szerződése szóba került, normális meccse nem volt... Befejeztem erre a szezonra a meccsnézést, mert sose csalódtam ekkorát bennük...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2018.04.10. 22:35:32

Ok, hogy veretlenek vagyunk a bajnokságban, de 4-1-ről kiesni egy Roma ellen. Tegyétek el humorosba...

Valverde-t meg számoltassák be szóban és írásban is.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.04.04. 00:48:08

Grimaldo írta: Mi az egyik szabadon választható órámon elég sokat foglalkoztunk ezekkel a sport piaci tényezőkkel és azokból kiindulva is egyértelmű ,hogy az árak ,bevételek növekedése az arabok nélkül is eljutott volna ide ,csupán annyit tettek ,hogy felgyorsították egy kicsit ,de ha nem lennének akkor is pár éven belül eljutottunk volna oda ,hogy a top játékosok már 100 millánál keddnek.
Nem csak a sportban, az egész világban ez a tendencia. Ömlik a pénz mindenhova, legyen szó bármilyen szektorról is. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.04.03. 15:38:36

Petr írta:Néztem, hogy melyik topic lenne az ennek való, de ötletem sincs. :D

A Mundo szerint a klub bevételei nagyban nőhetnek.

- 2019-re ~120 millió euró növekedést várnak
- 2021-re pedig ~210 milliót.

Forrás:
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... mm-tv.html

A fenti linkben biztos vannak még extra infót, de egy mukkot nem értek belőle, csak egy twitteres angol fordítását hoztam magyarul a lenti ábrával fogjuk rá, hogy hitelesítve. Ha valaki Google Fordító nélkül tudná ellenőrizni, hálás lennék.

Összefoglaló kép:
http://www.mundodeportivo.com/r/GODO/MD ... vo-Web.jpg

Múltkor szóba került a PSG a másik topicban. Erre a piaci növekedésre céloztam akkor, amikor azt mondtam, hogy nem (csak) az arabokon múlnak az árak, hanem a változás mindenképpen bekövetkezne. Ez a tendencia más kluboknál is megfigyelhető, ha nem is ilyen szép mértékben.
Mi az egyik szabadon választható órámon elég sokat foglalkoztunk ezekkel a sport piaci tényezőkkel és azokból kiindulva is egyértelmű ,hogy az árak ,bevételek növekedése az arabok nélkül is eljutott volna ide ,csupán annyit tettek ,hogy felgyorsították egy kicsit ,de ha nem lennének akkor is pár éven belül eljutottunk volna oda ,hogy a top játékosok már 100 millánál keddnek.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.04.03. 12:28:26

Néztem, hogy melyik topic lenne az ennek való, de ötletem sincs. :D

A Mundo szerint a klub bevételei nagyban nőhetnek.

- 2019-re ~120 millió euró növekedést várnak
- 2021-re pedig ~210 milliót.

Forrás:
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc ... mm-tv.html

A fenti linkben biztos vannak még extra infót, de egy mukkot nem értek belőle, csak egy twitteres angol fordítását hoztam magyarul a lenti ábrával fogjuk rá, hogy hitelesítve. Ha valaki Google Fordító nélkül tudná ellenőrizni, hálás lennék.

Összefoglaló kép:
http://www.mundodeportivo.com/r/GODO/MD ... vo-Web.jpg

Múltkor szóba került a PSG a másik topicban. Erre a piaci növekedésre céloztam akkor, amikor azt mondtam, hogy nem (csak) az arabokon múlnak az árak, hanem a változás mindenképpen bekövetkezne. Ez a tendencia más kluboknál is megfigyelhető, ha nem is ilyen szép mértékben.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.01. 20:43:41

Cestus írta: Külföldön csak arra futotta, hogy Valverde ter Stegent szeretné belső védőként bevetni. :D
Örülnék neki, legalább vissza lehetne hozni Alvest kapusnak, ő nyilván hozná magával Neymart, meg lenne oldva a balszél, így Cafú fölmehetne centernek.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2018.04.01. 20:28:58

Nero. írta:A legjobb Április bolondja valamikor 2007 vagy 2008ban volt, elosszor volt egy cikk hogy Rijkaard megy a Realba amit természetesen nem hitt el senki, de mindenki azt hitte ezzel levan tudva a poén. Majd este megjelent egy cikk meg egy topic hogy 10 fórumozót kisorsolnak és ingyen elmehetnek egy Barca-meccsre, amit elég sokan benyeltek csak a problema az volt hogy errol az átveréséről elfelejtettek szólni az egyik adminisztrátornak aminek hatalmas balhé, anyázás lett a vége és majdnem kilett osztva egy pár bann. :D
Erre a sztorira emlékszik még valaki?
Az az érdekes hogy erre mindenki másképp emlékszik :D
Viszont meg kell hagyni, zseniálisan volt felépítve. Volt egy beépített ember, ha jól emlékszem
Dani, aki pár héttel korábban beregisztrált álnéven (Imaginarius, ha nem tévedek) és megeresztett pár hozzászólást, hogy szokják a jelenlétét. És akkortájt tényleg volt ilyen lehetőség a klubnál, hogy szervezett látogatásokat csináltak. Videó, külön oldal, miegymás, amit ide be is linkeltek. Na és utána jött a sorsolás :D Ekkor a beépített ügynök elkezdett kötekedni, hogy nem tudni hiteles-e a sorsolás, stb..csak hogy hiteles legyen.
Balhé, ha jól emlékszem csak abból volt hogy páran nagyon beleélték magukat, és csalódottságuknak hangot is adtak. Szerintem elő lehetne ásni az archívumból.

Szerk.:Természetesen én sem emlékeztem jól :D El kezdtem keresgélni a régi hozzászólásokat a témában, és úgy tűnik hivatalos szurkolói csoportokkal volt összefüggésben.
Egyébként az akkori elkövetőkből páran még aktívak, talán tudnak segíteni.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.04.01. 17:34:53

A legjobb Április bolondja valamikor 2007 vagy 2008ban volt, elosszor volt egy cikk hogy Rijkaard megy a Realba amit természetesen nem hitt el senki, de mindenki azt hitte ezzel levan tudva a poén. Majd este megjelent egy cikk meg egy topic hogy 10 fórumozót kisorsolnak és ingyen elmehetnek egy Barca-meccsre, amit elég sokan benyeltek csak a problema az volt hogy errol az átveréséről elfelejtettek szólni az egyik adminisztrátornak aminek hatalmas balhé, anyázás lett a vége és majdnem kilett osztva egy pár bann. :D
Erre a sztorira emlékszik még valaki?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2018.04.01. 17:12:35

Az a baj hogy a mai modern, rohanó világ cinikussá, és szkeptikussá változtatja az embereket.
Elég ha csak arra gondoltok pld. Amerikában mennyien neki estek a merényletek túlélőinek, hogy ott sem voltak, beépített ügynökök, illetve meg sem történt az egész.
Azt eddig is tudtuk hogy Barto egy vadbarom, simán tud ilyen hülyén nyilatkozni, az is tény hogy
a kedélyek nem nagyon csillapodnak a függetlenségi megmozdulások után, és ezt nem nézik jó szemmel Madridban.

Továbbá szerte a világon Húsvét van, többnyire ezzel foglalkozik mindenki, kivéve a klub vezetőségét, akik szeretnék (remélhetőleg) semmissé tenni a döntést.

Másfelől, magunk közt szólva, az utóbbi években nem volt valami kreatív az oldal az áprilisi átverésekben. Ha az lenne, akkor valószínűleg olyasmi lett volna pld. Umtiti Madridba igazol..
Na most ha mondjuk nekem lenne bármi beleszólásom az ilyesmibe, én "eladtam" volna az oldalt
valami kormány közeli csoportnak, majd a bejelentés után lezártam volna a topikokat.. :twisted: Röviden, néha az élet sokkal hihetetlenebb dolgokat produkál, mint elképzelnétek.
Nem lesz olyan rossz a Francia bajnokság (már ha oda kerülünk), Neymar is könnyebben visszakerülhet :D .
Kép
duplagomboc
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.04.01. 16:55:12

2018.04.01. 17:01:08

Jó lenne, ha a naptárra néznétek! Április 1!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára duplagomboc 2018.04.02. 09:29:46-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.04.01. 14:46:34

Chino írta:Mondjuk a hivatalos oldalon nincs fent szóval valszeg tényleg kamu, de el tudtam volna képzelni fantáziadúsabb ötletet is.
Jó darabig bóklásztam az angolszász netet az itteni kommentek után, hogy hol és mikor nyilatkozott ilyet Barto, mire rájöttem, hogy itt kell keresni a cikket. :mrgreen:

Külföldön csak arra futotta, hogy Valverde ter Stegent szeretné belső védőként bevetni. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.04.01. 14:37:54

Nero. írta:
Chino írta:Nem tudom miért kellett Bartomeunak ilyen éktelenre nyitni a száját és belefolyni a politikába. ](*,)
Várható volt, hogy ezt nem hagyják válasz nélkül. Remélem ez csak kis erőddemonstráció Tapasék részéről és nem lesz francia bajnokság ebből, mert tökön szúron magam.
A ligának se igazán lenne érdeke.
Ha ez megvalósul Bartomeut keresztre feszítik és joggal.
Naptarra nezz ra azert

Felötlött bennem, és én is ebben reménykedem de ezt személy szerint rossz ízű tréfának tartanám, egy ilyen nyilatkozatra, pedig bőven el tudnám ezt a
kifejletet képzelni. Mondjuk a hivatalos oldalon nincs fent szóval valszeg tényleg kamu, de el tudtam volna képzelni fantáziadúsabb ötletet is.
7
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.01. 14:31:14

Chino írta:Nem tudom miért kellett Bartomeunak ilyen éktelenre nyitni a száját és belefolyni a politikába. ](*,)
Várható volt, hogy ezt nem hagyják válasz nélkül. Remélem ez csak kis erőddemonstráció Tapasék részéről és nem lesz francia bajnokság ebből, mert tökön szúron magam.
A ligának se igazán lenne érdeke.
Ha ez megvalósul Bartomeut keresztre feszítik és joggal.
Szerintem ez már felér politizálással amiért joggal zárnak ki Bl-ből is minket akár már most is.
Lehet hogy lejátsszuk a negyeddöntőt, nyerünk de a Roma megy tovább mert minket kiraknak.

április 1 van, nem tudom hogy a Bartos cikk mennyire komoly, de hogy kizártak a ligából az nyilván nem komoly :lol:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.04.01. 14:31:00

Chino írta:Nem tudom miért kellett Bartomeunak ilyen éktelenre nyitni a száját és belefolyni a politikába. ](*,)
Várható volt, hogy ezt nem hagyják válasz nélkül. Remélem ez csak kis erőddemonstráció Tapasék részéről és nem lesz francia bajnokság ebből, mert tökön szúron magam.
A ligának se igazán lenne érdeke.
Ha ez megvalósul Bartomeut keresztre feszítik és joggal.
Naptarra nezz ra azert
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Lezárt
cron