Douglas

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.10.29. 18:28:41

visca el barca írta:
hank1ee írta:én maximum az Újpestben játszatnám.
így is egy ótvar csapatunk van, nem kell oda még egy daglesz :lol:
:lol: pedig a cserepadra leülhetne, Douglas, Hazard, extraklasszis keretünk lenne

Kristop, egy dolog a whoscored statisztika, de már a Sao Paulo-drukkerek is kikezdték, ha jól tudom, annyira nem volt megfelelő a teljesítménye.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.29. 18:06:04

hank1ee írta:én maximum az Újpestben játszatnám.
így is egy ótvar csapatunk van, nem kell oda még egy daglesz :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.10.29. 17:43:18

defender3 írta:Nagyon jó ez a Porto meg Sevilla akarta leigazolni de nem tette. 24 évesen még egy brutálisan komoly brazil bajnokságban játszott, és nem nagyon látszódott az erőfeszítés az említett 2 csapat részéről, hogy leigazolják. Az említett Alex Sandro meg Danilo meg 20 éves korukban kerültek a Portohoz és az azért nem mindegy, hogy még fiatalként kerülnek Európába vagy szinte teljesen kész játékosként.
teljesen mindegy, mindhárom játékos ugyanott tartott. támadó szélsővédők, akiknek semmi taktikai felkészültségük nem volt, de a brazil bajnokságból már kiemelkedtek. az előbbi kettőnek (akik mára elismert szélsőhátvédek) NÉGY év kellett, hogy élcsapatba kerüljenek, pedig már a portóba igazolásukkor is ígéretek voltak, de nem merte egy nagy csapat se bevállalni, mert félkészek voltak. csakúgy, mint douglas.

And the interest that had the Seville Brazilian fullback Douglas. "It was an option that we were brainstorming, but had no chance because the club had traveled with him" he said the sports responsible.

itt egyébként a "club" a barca google translate fordítása. konkrétan elvittük előlük, ezt nyilatkozta a sevilla sportigazgatója.
Chino írta:Lehet, hogy nem játszott sokat, de nem látni benne azt, már csak képességei alapján sem, hogy lehet belőle valaki. Olyan van, hogy valaki keveset játszik és még nincs játékban, de azért látszik hogy van benne fantázia.
pont hogy a képességei vannak meg, és más semmi. az átlagnál gyorsabb, de nem egy alba, a labdával jobban bánik, mint egy montoya, de nem egy alves. a lövőtechnikája átlag feletti szélsővédőkhez képest, de szintén nem egy alves, vagy egy danilo szint. védekezni meg úgy tud, hogy fut hátrafelé és plusz egy ember, semmi több. de például a whoscored szerint ő volt sao paulo legjobbja, és olyan szerelés + labdaszerzési statisztikával rendelkezett, amivel a jelenlegi csapatunkból senki. montoyánál több van benne, legalábbis ami a képességeit illeti, őt pedig tavaly a fél fórum a kezdőbe követelte. egy olasz, spanyol középcsapatban, vagy egy portugál élcsapatban simán lenne helye most is.

ettől függetlenül szerintem is csak muszájból érkezett, nem is tartanám itt, sőt nem is játszhatnám, felesleges. de minden nem klasszis játékosról, aki nem vált be az itt eltöltött 364 játékperce alatt, úgy beszélni, mintha egy falusi focista lenne annyira nso, meg trollfoci szint.

nem ránk vall, mi focibzuik vagyunk és ennél bővebben érdekel minket a foci 8)
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.10.29. 15:49:07

Chino írta:ennyi perccel és képességgel plusz sérüléssel még egy kiscsapatnak sem fog kelleni.
Mivel megélhetési futballistáról van szó, aki már a Sao Pauloban sem tudott focizni, nem hiszem, hogy különösebben érdekli ez. Degeszre kereste már magát egy semmilyen teljesítménnyel, amit bárki meg tudna csinálni 25 éves korára, ha érdekli a futball és megtanulja. Ez róla a véleményem röviden, és egy kicsit irritál is az egész ember, nagyjából mint Bartomeu.

Semmi helye itt, húzzon haza.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7419
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.29. 15:28:25

hank1ee írta:
Daniloval igencsak meredek összehasonlítani, de egyértelműen egy Mario Gasparral, akár egy Cokével is. Nem azért van Barcelonában, mert kellett ide, mindenki nyugodtan oszlassa el a kételyeit, aki esetleg így gondolta volna. Egy üzlet része volt, tetszik nem tetszik, ezért van itt, egyébként én maximum az Újpestben játszatnám.
Én nem igazán tudom. Lehet, hogy nem játszott sokat, de nem látni benne azt, már csak képességei alapján sem, hogy lehet belőle valaki. Olyan van, hogy valaki keveset játszik és még nincs játékban, de azért látszik hogy van benne fantázia.
Douglas viszont stílusában egy igazi brazil jh, csak nagyon-nagyon gyenge kiadásban. Tegnap is leggyengébbek között volt és még csak azt sem lehet mondani, hogy nem sokat játszott. Az ősszes fiatal többet alkotott (Sandrot kivéve), mint ő. Nyilván nem egy poszt, de a megoldásaikat össze lehet vetni. Télen el kell passzolni valahova 1-2 millióért, mert vannak előtte hárman és csak a pénzt viszi.
Igazából őú Zubiék "áldozata". Idehozták a Barca-ba csak azért, hogy elmondhassák igazlotak jh-t. Ha tovább marad az egész karrierjére keresztet vethet, mert ennyi perccel és képességgel plusz sérüléssel még egy kiscsapatnak sem fog kelleni.
Forca Barca!!!!
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.10.29. 15:22:09

Nagyon jó ez a Porto meg Sevilla akarta leigazolni de nem tette. 24 évesen még egy brutálisan komoly brazil bajnokságban játszott, és nem nagyon látszódott az erőfeszítés az említett 2 csapat részéről, hogy leigazolják. Az említett Alex Sandro meg Danilo meg 20 éves korukban kerültek a Portohoz és az azért nem mindegy, hogy még fiatalként kerülnek Európába vagy szinte teljesen kész játékosként.

hank1ee meg igaza van és én is ezt mondtam még tavaly, hogy ő 2 ok miatt jött. Egyik, hogy Zubi elmondhassa igazolt jobbhátvédet a másik meg, hogy egy üzlet része volt.

A sok sérülését meg sajnálom de most egy Gijon Las Palmas megfelelne neki ahol tudna játszani.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.10.29. 15:10:02

visca el barca írta:
kristop írta:ha a porto igazolta volna le vagy a sevilla, már mindenki nyáladzana, hogy úristen milyen jó megfigyelő hálózatuk van, és mi miért nem tudunk ilyeneket igazolni.
azért remélem ezt te sem gondoltad komolyan. vidallal együtt 3an lesznek előtte, nyáron szinte 99%, hogy el- vagy kölcsönadjuk vhova
Daniloval igencsak meredek összehasonlítani, de egyértelműen egy Mario Gasparral, akár egy Cokével is. Nem azért van Barcelonában, mert kellett ide, mindenki nyugodtan oszlassa el a kételyeit, aki esetleg így gondolta volna. Egy üzlet része volt, tetszik nem tetszik, ezért van itt, egyébként én maximum az Újpestben játszatnám.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
MR. TROMORT777

2015.10.29. 14:42:54

Most olvasom én is.. Ezt nem hiszem el. Szegény srác. Pedig lenne benne potenciál, csak idő kellene Neki. Tegnap tetszett a mozgása és a kényszerítők is jól mentek neki.
Látszik, hogy mennyire bizonyítani akar, sérülten is végig tolta. Talán jobb lett volna ha 3 perc után lejön.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.10.29. 14:29:20

visca el barca írta:
kristop írta:ha a porto igazolta volna le vagy a sevilla, már mindenki nyáladzana, hogy úristen milyen jó megfigyelő hálózatuk van, és mi miért nem tudunk ilyeneket igazolni.
azért remélem ezt te sem gondoltad komolyan. vidallal együtt 3an lesznek előtte, nyáron szinte 99%, hogy el- vagy kölcsönadjuk vhova
de komolyan gondoltam. pont olyan kaliber a srác, aki azoknál a csapatoknál megkapná a lehetőséget, és az időt, hogy beleszokjon az európai fociba, aztán pár év múlva leigazolná a real (danilo), vagy a juve (alex sandro), esetleg a barca (alves, vidal). és megint azt kellene olvasnom, hogy atyaég a portonak ez mennyire megy, és mi miért nem tudunk ilyet csinálni #-o

egyébként nyilván 99% hogy lép tőlünk, nem is mondtam sehol hogy ez nem így van.

főleg a legújabb sérülése után:
Official: Douglas has a foot injury and is expected to be out for around 8 weeks

Although Douglas got injured after three minutes yesterday. he completed the Copa game against Villanovense.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.10.18. 11:34:00

kristop írta:ha a porto igazolta volna le vagy a sevilla, már mindenki nyáladzana, hogy úristen milyen jó megfigyelő hálózatuk van, és mi miért nem tudunk ilyeneket igazolni.
azért remélem ezt te sem gondoltad komolyan. vidallal együtt 3an lesznek előtte, nyáron szinte 99%, hogy el- vagy kölcsönadjuk vhova
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.10.17. 22:48:50

Kis túlzással hozott le azon az 1-2 mérkőzésen olyan teljesítményt, mint SR első 1-2 meccsén jobbhátvédként. Csak mikor pont megkapta volna a lehetőséget(Alves sérülése miatt), akkor ő is lesérült, ezért is próbáltuk ki SR-t(Ami nem volt egy rossz ötlet,minden rosszban van valami jó).
Én sosem ekéztem, nem is fogom, főleg amíg nem kapta meg a lehetőséget.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.10.17. 22:45:28

Messias2 írta: Kb. 1-2 meccsen is játszott, tehát ez nem rossz arány. Na, mind1 is,úgy se tényező a srác, csak szerintem nem akkora kókler, mint ahogyan páron állítják.
nemhát, valószínűleg az európában egyik legjobb sportigazgatóként számom tartott sevillás monchi se azért nézte ki magának, mert béna lord douglasos mémeket akart csinálni a sevilla facebook oldalára.

ameddig az előszezonban le nem sérült, addig például tök biztatóan tolta, mire felépült addigra viszont felfedeztük újra sergi robertot. ha a porto igazolta volna le vagy a sevilla, már mindenki nyáladzana, hogy úristen milyen jó megfigyelő hálózatuk van, és mi miért nem tudunk ilyeneket igazolni.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.10.17. 22:29:16

Sikerült végre beverekednie magát a csapatba, mondjuk egy egyeset nem tudott a labdába rúgni, de az alapoktól kell elkezdeni építkezni.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.10.17. 22:27:57

Talán 1 (vagy 2 ) olyan meccs volt , ahol mutatott vmit. A Barcaba ez kevés.
Kb. 1-2 meccsen is játszott, tehát ez nem rossz arány. Na, mind1 is,úgy se tényező a srác, csak szerintem nem akkora kókler, mint ahogyan páron állítják.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2015.10.07. 16:26:25

Nero. írta:Ha csak a klub nem akarja kölcsönadni, akkor ő továbbra is szívesen maradna itt mert jól érzi magát.
Hatalmas ez a pali amúgy. :D
Olyasmi ember lehet, mint Julien Faubert a Realban volt?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.10.07. 16:22:09

Nero. írta:Ha csak a klub nem akarja kölcsönadni, akkor ő továbbra is szívesen maradna itt mert jól érzi magát.
Hatalmas ez a pali amúgy. :D
Én is jól érezném magamat a helyében. Mert ő nem az a szint, aki egy - mondjuk - spanyol középcsapatban stabil kezdő lenne, így simán jobb a világ egyik legjobb csapatában edzésekre járni, mint Katarban vagy Brazíliában játszani, persze utóbbit jóval kevesebb pénzért.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.10.07. 15:58:42

Ha csak a klub nem akarja kölcsönadni, akkor ő továbbra is szívesen maradna itt mert jól érzi magát.
Hatalmas ez a pali amúgy. :D
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.07.30. 18:31:41

kanty írta:Nso szerint sérülés miatt ki kell hagynia két hónapot.
(Nem mintha játszott volna sokat.)
Én most sajnálom a srácot, egész jó benyomást tett rám amikor játszott. Jó lett volna többször is játszatni a felkészülési meccseken.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.07.30. 14:28:23

Nso szerint sérülés miatt ki kell hagynia két hónapot.
(Nem mintha játszott volna sokat.)
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.05.25. 13:34:16

palesz77 írta:
Feast4 írta: mert ebből e meccsből ezt nem lehetett leszűrni. Kb annyi jó megmozdulása volt mindt ami rossz.
Ezt most tök komolyan kérdezem, hogy te milyen rossz megmozdulására emlékszel? Egy eladott labdája volt egész meccsen, szerelnie nem kellett - 2 "közbelépése" volt mondjuk, szóval labdát is szerzett. "SR szintet" hozott 2 jó megmozdulással, de hogy negatívan nem tűnt ki, az is biztos.
Én úgy emlékszem több volt, de igazából mindegy. Volt egy szép zsugája az elején, az igaz az papír volt, de igazából fél óra alatt nem dönthetjük el milyen is lesz. Vele kezdtem volna, ha gáz lehozom.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.25. 13:20:27

Feast4 írta:Nagyon kíváncsi leszek a következő szezonra, mivel több mint valószínű, hogy egy Adriano Douglas párral indulunk a jobboson, szóval sok gond lesz ott, főleg ha Adriano megsérül... Előszezonban kíváncsi leszek a srácra. Tényleg olyan gáz e mint azt gondoljuk, vagy történt valami erőlelépés, mert ebből e meccsből ezt nem lehetett leszűrni. Kb annyi jó megmozdulása volt mindt ami rossz. De nagyon nehéz fél évre számítok. Bele se merek gondolni, hogy egy komoly csapat ellen vele kell kezdeni... #-o
Sajnos igen...És közbe a Real meg képünkbe röhög egy Danilo-Carvajal párossal a poszton...
Amúgy necces lesz..az egy dolog hogy találni kell,de kit? Ahhoz nem szabad Bl-ben játszatni a jövőbeli igazolást az új klubban, mert oké hogy januárban veszünk egyet,de BL-be is kéne hogy játsszon mert főleg ott a legneccesebb..
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.25. 13:19:10

Feast4 írta: mert ebből e meccsből ezt nem lehetett leszűrni. Kb annyi jó megmozdulása volt mindt ami rossz.
Ezt most tök komolyan kérdezem, hogy te milyen rossz megmozdulására emlékszel? Egy eladott labdája volt egész meccsen, szerelnie nem kellett - 2 "közbelépése" volt mondjuk, szóval labdát is szerzett. "SR szintet" hozott 2 jó megmozdulással, de hogy negatívan nem tűnt ki, az is biztos.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.05.25. 13:15:53

Nagyon kíváncsi leszek a következő szezonra, mivel több mint valószínű, hogy egy Adriano Douglas párral indulunk a jobboson, szóval sok gond lesz ott, főleg ha Adriano megsérül... Előszezonban kíváncsi leszek a srácra. Tényleg olyan gáz e mint azt gondoljuk, vagy történt valami erőlelépés, mert ebből e meccsből ezt nem lehetett leszűrni. Kb annyi jó megmozdulása volt mindt ami rossz. De nagyon nehéz fél évre számítok. Bele se merek gondolni, hogy egy komoly csapat ellen vele kell kezdeni... #-o
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.25. 12:45:34

visca el barca írta:melyik részére gondolsz? amikor 4x megkapta egymás után a labdát a szélen és mind a 4x hátrapasszolta úgy, hogy egy védő volt csak vele szemben? :mrgreen:
Összekevered Adrianoval.. :mrgreen: Amúgy való igaz, hogy nem mindig támadta a kaput, de 1 perccel a beállása után volt egy baromi jó kombinációja, ami után még a védőjét is kicselezte és úgy adott be, a végén meg jól tekert ballal a 16-osra, helyzet is lett belőle. Ez kb több volt - vagy ugyan annyi -, mint amennyi hasznos megmozdulása volt Adrianonak az ellenfél térfelén az egész meccs alatt.. Úgyhogy ja, nekem ez biztató volt.
Boixos írta:okés, ha nem hibázik vmi orbitálisat (eddig semmi ilyet nem csinált, igaz, lehetősége sem volt rá), már beljebb vagyunk vele, így csereként. de azért kellene vkit hozni elé, ha alves lekoccol.
Ezzel mindenki egyetért szerintem, de attól még egy jó beugrós lehet belőle akár. Egyetértek Chinoval, a kupameccsekhez képest sokkal magabiztosabbnak tűnt most, várjunk a savazásával még az előszezon utánig szerintem..
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.05.25. 12:36:04

okés, ha nem hibázik vmi orbitálisat (eddig semmi ilyet nem csinált, igaz, lehetősége sem volt rá), már beljebb vagyunk vele, így csereként. de azért kellene vkit hozni elé, ha alves lekoccol.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Lezárt