Douglas

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.12.04. 08:12:19

Kezdem érteni, hogy LE miért Alvest játszatja. Az igazság az, hogy Dani jobb mint Douglas. Montoyaról ma sem tudtuk meg mire lehetne képes és az az érzésem, hogy már nem is fogjuk. Ha egy ilyen meccsen sem játszatja, akkor már nem is számol vele.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.04. 08:07:32

Esetleg azt el tudom képzelni, hogy ezután a meccs után leigazolja a Huesca. És félreértés ne essék, ne mazért, mert rosszul játszott, hanem, mert semmi extrát nem ad. Ott van nagyjából mindig a helyén, de pl volt egy szitu, mikor vonal mellett egy sima talppal visszahúzós "csel"nél úgy forgolódott, hogy felröhögtem. De nem akarom ekézni, ő ott van a Barcában, én meg nem. :mrgreen:
Kép
macgabi
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2014.03.12. 17:04:51

2014.12.04. 01:07:54

Szerintem Douglas stabil kezdő lenne bármelyik magyar MB1-s csapatban.

Amúgy persze, nem akarom bántani, de nem Barca szintű játékos.
Nem értem a vezetőséget. Vermaelen és Douglas nagy mellényúlás volt (pontosabban Douglas, Vermaelen esetében a helyzet kezelése lett elbaltázva). De ez más téma.

A lényeg, nem volt rossz, de jó sem.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.04. 00:29:21

defender3 írta:Már érzem LE vmi olyasmit fog mondani róla, hogy tetszett a játéka de még szoknia kell a környezetet.
Luis Enrique: "Douglas? He needs games and time to adapt. We'll see if he gets that time."

Kb a kupa következő fordulójában még kap egy esélyt, aztán lehúzták neki a rolót szerintem..
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.04. 00:12:13

http://www.transfermarkt.co.uk/douglas/ ... eler/64590" target="_blank

Nem lehet, hogy ezt a gyereket akartuk leigazolni? Transfermarkt szerint kétszer olyan jó.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2014.12.04. 00:11:03

Erxy írta:https://vine.co/v/Ov6AKib1dnQ

jóéjt.


váááá megfulladtam a nevetéstől :D :lol:

ekora hozzászólást :D

jóéjt.... 8)

Ezt a hibát nem számitva,sztem még igy is jobb mint a jelenlegi Dani Alves.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Roniee21 2014.12.04. 00:15:26-kor.
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2014.12.04. 00:09:00

csababarca írta:Szerintem ő sosem volt igazolt játékos előttünk. Nem létezik,hogy látott valaha labdát,pályát.

Azt tudom elképzelni,hogy volt valami titkos sorsolás, ilyen amatőr sörfocis csapatok játékosai nevezhettek, és 1 szerencsést kisorsolt a barca, és leigazolta. Mást nem tudok elképzelni.
Micsoda??? Zubi két évig figyelte, titokban leste, éjt nappallá téve dolgozott a leigazolásán és európa elitcsapatai elől elhappolva végre itt van, megérkezett! Kiegészítő embernél nem nézek ki belőle többet, csak az a baj h ezt Montoya is simán hozná.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.04. 00:06:56

Erxy írta:https://vine.co/v/Ov6AKib1dnQ

jóéjt.
Na ez halvány lila gőzöm sincs, hogy mi volt nála, ezzel jól lenyomta az egész esti produkcióját. Pedig ettől eltekintve amúgy rohadjak meg nem volt vele komolyabb bajom, a balszélsőjük ihletett formában játszott, és így is szerelte vagy 5-ször, csapatszinten szerintem az egyike volt a legtöbb labdát szerzőknek, a támadásokba sokkal jobban lépett be, mint Adrian, adott egy gólpassz értékű lasztit is.. Ettől a csodás mozdulattól eltekintve nem volt vele különösebb bajom, de ez meg nagyon gáz volt, ilyen egy bajnokin nem fér bele.. :-k

Arra meg, hogy az ő oldalán jöttek a támadások.. Gondolom ennek néminemű köze van ahhoz is, hogy a Huesca balszélsője volt a csapat legjobbja, és mindent rá játszottak ki kb.. Adriano oldaláról amúgy 1 támadásra emlékszem, azzal kapuig is mentek.
mvik írta:szerelni nem tud, beadni nem tud,
No offense, de ajánlom, hogy majd nézd vissza meccset jó minőségben, pl a második gólunk előtti szitunál is nézd meg, hogy ki szerezte a labdát.. A Huesca 7-ese megverte néhányszor, de megverte Rakiticet és Bartrat is - többször is -, akkor ők sem tudnak szereli?

Na mindegy, lehet én vagyok berúgva, és tök mást néztem, de azért ilyen siralmasnak nem láttam a helyzetét - attól a "gólpassztól" eltekintve, az katasztrófa volt..
mahitoo írta:Ha megy Alves és Montoya is, akkor vagy Adriano lesz a jobb hátvéd havonta egyszer (a sérülései miatt), vagy fel kell hozni Adamát.
Mondjuk akkor tuti Adamat hoznám fel inkább, Adriano sincs élete formájában, hogy finoman fogalmazzunk, Douglas meg alapból max kiegészítőnek lehet elég..
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.12.04. 00:10:19-kor.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2014.12.04. 00:06:42

Szimpatikus srác, de hogy jellemezzem a helyzetét: Sergi Roberto ezerszer jobban a Barcába való, mint ő. Kizárt, hogy LE ezt nem látja, de Zubi nem hinném, hogy hagyja, hogy hülyét csináljon belőle. Viszont az edzőnk totálisan maga és a csapat alatt vágta a fát Montoya mellőzésével és a nyilatkozataival. Ha megy Alves és Montoya is, akkor vagy Adriano lesz a jobb hátvéd havonta egyszer (a sérülései miatt), vagy fel kell hozni Adamát.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.12.04. 00:03:24

Szerintem ő sosem volt igazolt játékos előttünk. Nem létezik,hogy látott valaha labdát,pályát.

Azt tudom elképzelni,hogy volt valami titkos sorsolás, ilyen amatőr sörfocis csapatok játékosai nevezhettek, és 1 szerencsést kisorsolt a barca, és leigazolta. Mást nem tudok elképzelni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.12.03. 23:57:59

Színtiszta üzlet az ő leigazolása és játszatása (szerencsére ritkán), valaki nagyon megtömte vele magát. PLS indítsanak vizsgálatot az ügyben, hátha még két évre kizárnak bennünket a piacról. :lol:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.12.03. 23:56:17

Már érzem LE vmi olyasmit fog mondani róla, hogy tetszett a játéka de még szoknia kell a környezetet.

Remélem ez volt számára kezdőként az utolsó meccse, és ő lesz a 4. számú jobbhátvéd. Elől nem jobb mint Montoya hátul meg még sokkal rosszabb mint Alves, ami azért teljesítmény. Talán egy Elche Depor szintű csapatba elmenne de nálunk nem. És rá mondta Zubi, hogy 2 éve figyelik.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.03. 23:51:21

Hogy a fenébe került ide ez a gyerek??? :lol: Nem akarom bántani, meg javulhat is még, de ha rátesz két lapáttal, akkor is szintekkel az elvárt alatt marad...
Az meg oké, hogy Montoya nem fér bele Lucho elképzeléseibe, de az hogy lehet, hogy még ez a gyerek is előtte van??? :lol:
Rivaldo-A Legnagyobb.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.12.03. 23:51:16

https://vine.co/v/Ov6AKib1dnQ" target="_blank

jóéjt.
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.12.03. 23:42:05

tudom, hogy nem 2 meccs alapján kell megítélni, de szerintem gyenge játékos, nem hogy a barcába, de még egy másodvonalas csapathoz (napoli, schalke, benfica, stb) sem biztos, hogy elég lenne.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.03. 18:49:59

Remélem jól fog játszani a csapat, és a szélen érdemi társa lesz majd, akkor nem lesz gond vele szerintem. Én a múltkor is láttam benne fantáziát, sosem lesz klasszis, de kiegészítőnek szerintem idővel tökéletes lehet.

Ma hál istennek az ellenfél nem lesz túl nívós, de mégis európai csapat, más a ritmus és a játék.. Pont ez kell most neki, remélem ő kezd majd, és nem Montoya - már ha igaz, hogy távozni akar, ha maradna, akkor szeretettel várom a kezdőbe! :mrgreen:
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.12.03. 18:39:01

Elég csak Lucho legutóbbi szavait idézni róla:

"Az első év mindenkinek nehéz Európában. Várja a lehetőségét, be kell illeszkednie, fel kell oldódnia. Hiszek Douglasban, amit láttam róla a korábbi csapatainál, figyelemre méltóak."

Szerintem ezt senki nem veszi be, de ezt kell neki mondani. Azért bízzunk benne, hogy beválik, mert ha nem akkor bajban leszünk. Ha csak be nem robban egy fiatal a B-ből.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.12.03. 18:28:11

Chino írta:Nagyítóval fogom nézni a játékát. Mondjuk ez nem fog sokat számítani, mert ha jól játszik, akkor az lesz, hogy egy Huesca ellen könnyű, ha gyenge lesz akkor meg duplán lehet szidni.

Zubi szerint két éve figyelik. Komolyan ez a fószer egy vicc.
Majd a beadásai döntik el, hogy mi lesz a vélemény róla :mrgreen:
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7457
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.12.03. 18:04:17

Nagyítóval fogom nézni a játékát. Mondjuk ez nem fog sokat számítani, mert ha jól játszik, akkor az lesz, hogy egy Huesca ellen könnyű, ha gyenge lesz akkor meg duplán lehet szidni.

Zubi szerint két éve figyelik. Komolyan ez a fószer egy vicc.
Forca Barca!!!!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.21. 20:53:54

palesz77 írta: Kíváncsi vagyok, hogy kupában majd ki lesz a kezdő jobbhátvéd, ő vagy Montoya - aztán majd lehet jön Adriano. Ha a Spanyol tényleg megy, akkor már inkább kapja meg ő szerintem a lehetőséget, kíváncsi lennék mennyit fejlődött.. :D
Klasszist azért ne várj, mire legközelebb pályára lép! :D :D Ez a fiú az Elchébe nem férne be.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.21. 20:09:13

Belsö vizsgálatot indított a Barcelona Douglas leigazolása ügyében?

Nem megy nekünk ez a Brazíliából való igazolgatás úgy látszik.. :lol:

Rakitic amúgy most nyilatkozott róla:
"Nyugodt és dolgos srác. Szerencsétlenül jött neki a sérülés, szeretne minél előbb visszatérni. A benyomásom az vele kapcsolatban, hogy kedves ember. Szeret a támadásokban részt venni, gyors játékos, és sokat fejlődött. Számára ez egy hatalmas változás. Ha felépül, biztos, hogy a maximumot fogja nyújtani. Leginkább a brazil csapattársak támogatják, de mi is itt vagyunk bármikor, ha segítségre van szüksége."

Kíváncsi vagyok, hogy kupában majd ki lesz a kezdő jobbhátvéd, ő vagy Montoya - aztán majd lehet jön Adriano. Ha a Spanyol tényleg megy, akkor már inkább kapja meg ő szerintem a lehetőséget, kíváncsi lennék mennyit fejlődött.. :D
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.15. 13:07:12

defender3 írta:
hank1ee írta:Ez a srác tulajdonképpen mit keres itt? :D A szerződtetése nehezen magyarázható sportszakmai okokkal, és nekem az a gyanúm, hogy nem is e célból történt...
Felszínen szerintem azért, h elmondhassa Zubi, h vett egy jobbhátvédet, mélyebben meg vmi olyasmit olvastam, h Neymar apja ajánlotta. Innen azt gondolom, h Neymar papának így adtunk pénzt.
Én is valami ilyesmire gondoltam, kétes biznisz szaga van a leigazolásának.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.11.15. 13:02:49

hank1ee írta:Ez a srác tulajdonképpen mit keres itt? :D A szerződtetése nehezen magyarázható sportszakmai okokkal, és nekem az a gyanúm, hogy nem is e célból történt...
Felszínen szerintem azért, h elmondhassa Zubi, h vett egy jobbhátvédet, mélyebben meg vmi olyasmit olvastam, h Neymar apja ajánlotta. Innen azt gondolom, h Neymar papának így adtunk pénzt.
Avatar
Telliho
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.05.31. 21:34:49
Tartózkodási hely: Pécs

2014.11.15. 13:02:16

hank1ee írta:Ez a srác tulajdonképpen mit keres itt? :D A szerződtetése nehezen magyarázható sportszakmai okokkal, és nekem az a gyanúm, hogy nem is e célból történt...
Jövőre szinte biztos, hogy a Montoya-Alves duó valamelyike lelép (vagy Alvest, mert túl sokat keresne, vagy Montoya megy, mert nem kap szerepet), és mivel augusztusban elég biztosnak tűnt, hogy nem igazolhatunk 2015-ben, és a B-ben Patric még cserének sem opció, ezért "kellett" ő... Valószínű, majd jövőre kap nagyobb szerepet... a 2. számú jobbhátvédét...
Kép
"A tundra-tél nem tetéz, ez itt Mediterránia,
egy mecseki terápián nem kell hezitálnia"
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.11.15. 12:36:36

Ez a srác tulajdonképpen mit keres itt? :D A szerződtetése nehezen magyarázható sportszakmai okokkal, és nekem az a gyanúm, hogy nem is e célból történt...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Lezárt