Luis Enrique

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Kit választanál LE utódjának?

Sampaoli
53
56%
Unzue
5
5%
Koeman
10
11%
Blanc
0
0 szavazat
Allegri
9
9%
Tuchel
2
2%
Sarri
1
1%
Eusebio
0
0 szavazat
Óscar Garcia
1
1%
Más
14
15%
 
Szavazatok száma: 95
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2017.02.16. 13:02:19

TripleH írta: Luchonak volt 2 jó fél szezonja, ennyi. Azért Pepnek anno egy kicsit több volt, akárhogy is csavargatjuk a statokat, anno Pepnek újra kellett építeni a csapatot, Luchonak csak finom hangolni. Szerintem ezt se felejtsük el, a statok nézegetése mellett.
Már ne haragudj meg,de Pepnek újra kellett építeni a csapatot? Mikor? 2008-ban? Ott volt neki Xavi és Iniesta a kp-n friss EB győztesként,csúcsformában,mellettük Yaya,a védelemben Alves,Puyol,Márquez,Abidal,hogy a Tridentet meg se említsem a 21 évesen már világklasszis Messivel. Azt a csapatot fel kellett rázni,hitet adni nekik amiben Pep profi,ellenben ha gaz volt nem tudott változtatni. A Cruyff-fele játékstílus visszahozasa viszont tényleg nagy húzás volt,ezt elismerem.

Enrique taktikailag jobb-szerintem-Pep viszont sokkal jobb motivator.

Az külön dühít,hogy Enrique teljesen erzelemmentesen áll a vonal mellett,meg lehetett nézni Emeryt 4-0-nal egy labdavesztes után..
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.16. 12:47:22

Ezért gondolom azt, hogy külsős kéne. Nem feltétlenül aki teljesen más irányba gondolkozik, csak valakit nem ismernek. Unzué, vagy Vinyals oké ismeri a keretet, de nem biztos, hogy változást éreznének,tudnák mit várhatnak és egy-két játékosunk nem hiszem, hogy komolyan venné, míg ha Barcelona vonalon maradva Koeman nem az a tipusú ember aki mondjuk, hagyja hogy valaki kilógjon a sorból, nem is dolgozott vele a keret tehát nyilván óvatosabbak lennének vele, ha meg valaki próbálgatja... Hát figyelembe véve amit eddig láttam nem nagy ötlet! :mrgreen:
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.02.16. 12:36:39

Samper írta:Egyetértünk, hogy ősztől új edző kell. De szerintem előbb a vezetőségnek kellene tisztázni, hogy most mi a baj, szerintük merre van az előre és ahhoz keresni edzőt. Mert ha ez nincs, abból csak az jöhet ki, hogy sokan sokfelé húznak és nem jutunk előre egy elvben jó edzővel sem.
Én a bajt a 2 dologban látom. Ezek egyike sem az "alaptaktikánk".
Egyrészt nem igazolunk jól. Egy baromi egyszerű példa erre a jobbos kérdése:
ez már akkor kérdéses volt, amikor Lucho idejött. Mi történt, kiket hoztunk? Douglas, Vidal, miközben az alapemberünk, Alves távozása mellett is kilöktük azt a Montoya-t, aki jelenlegi csapatában kiszorította azt a jobb-bekket, akit mi nagy pénzért meg akarnánk venni (Cancelo). És még így is szórakoztunk Vidallal: megvettük, várt fél évet, aztán hirtelen kegyvesztett lett, nyáron újra hittünk benne, aztán ősszel újra kegyvesztett lett, aztán pár hónapja hirtelen újra bíztunk benne. Nem mondom, hogy nem változhat egy edző és játékos kapcsolata, de ilyen rövid idő alatt ennyiszer nem normális dolog. Mindezt úgy, hogy ő az egyetlen jobb-bekk a keretben. =D>
Másrészt gond a rotáció. Tavaly szinte semmit nem rotált Lucho, idén pedig - talán betojt a tavalyi kifulladástól - túlzásba esik vele. Az nem megoldás, hogy egyes csapatrészeket meccsről meccsre teljes egészében kicserél az edző. Így nem lehet egyenletesen, jól teljesíteni. Sok az új arc is, akiknek pont az állandóság segítene abban, hogy megszokják a közeget. Nem az, hogy hétről hétre másik két társ van mellettük, ha épp a pályán vannak, ráadásul mindig más-más pozícióban. Gomes és Rakitic is hol Busquets szerepkörét kellene átvegye, hol Iniesta szerepkörét, hol pedig egy harmadikat.
Védelemben ugyanez a gond. Alba ennyit szerintem még egész karrierje során nem pihent, mint ebben a fél évben, nem is tudott felpörögni, játékba lendülni. Umtiti is hol a bal hol jobb középső védő pozícióban kell teljesítsen. Roberto-ról meg esszét lehetne írni. Röviden: tavaly nagyot ugrott, remekül szállt be a középpálya bármelyik pozíciójába, erre idén végleg száműzzük jobb-bekknek. #-o

2-3 jó igazolással és normális edzői felfogással rendbe lehetne rakni ezt a csapatot elég gyorsan, de úgy néz ki Lucho erre képtelen. Én meggondolnám, hogy még ebben a hónapban elküldjük. :oops:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.02.16. 11:37:13

Egyetértünk, hogy ősztől új edző kell. De szerintem előbb a vezetőségnek kellene tisztázni, hogy most mi a baj, szerintük merre van az előre és ahhoz keresni edzőt. Mert ha ez nincs, abból csak az jöhet ki, hogy sokan sokfelé húznak és nem jutunk előre egy elvben jó edzővel sem.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1466
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.02.16. 11:05:36

Feast4 írta: Dettó! Nekem is ez ugrott be. :D

Idá látom amúgy a felmerülő neveket: Sampaoli, Biesla, Valverde, Klopp, Koeman,dobjuk még be Laudrupot a vicc kedvéért, meg teszem azt Tuchelt a poén kedvéért meg mondjuk Blanc nevét ( fele csak poén csak a klub nélküli nagy nevek, meg az általában pörgő ötletekből szemezgettem) és vagy választunk valami totál noname Tata Martinot, vagy házon belül valaki beül LE helyére és leművelünk egy jó év kínlódást, mire belátjuk, hogy nah lehet valaki tényleg kell.
Sokszor azért jobb egy kívülálló, mert másképp viselkednek vele az emberek. Főleg ha mondjuk tudják hogy miket ért el, milyen csapatokban. Lásd Sampaoli Chile-vel és a Sevillaval. Én sokszor nem tartom jónak ha házon belül jön valaki. Lásd a hadsereget. Hülye példa lehet, de ha egy szakaszban valakit előléptetnek, akkor rendszerint átrakják máshova, mert a haveri viszony nem jó ha irányítani kell az embereket. Másik hülye példa: Az unokaöcsém hülyére veszi az anyját bármikor. Ha én vigyázok rá akkor mint a kis angyal ugyanis engem nem tud átlépni a szarságaival. Mindkettő hülyeség lehet az emberek bizonyos fokig teljesen ugyanúgy viselkednek.
Csak is Puyol
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.02.16. 10:58:48

visca el barca írta:sampaolis cikket olvasva eszembe jutott h bielsanak épp nincs csapata :D

Dettó! Nekem is ez ugrott be. :D

Idá látom amúgy a felmerülő neveket: Sampaoli, Biesla, Valverde, Klopp, Koeman,dobjuk még be Laudrupot a vicc kedvéért, meg teszem azt Tuchelt a poén kedvéért meg mondjuk Blanc nevét ( fele csak poén csak a klub nélküli nagy nevek, meg az általában pörgő ötletekből szemezgettem) és vagy választunk valami totál noname Tata Martinot, vagy házon belül valaki beül LE helyére és leművelünk egy jó év kínlódást, mire belátjuk, hogy nah lehet valaki tényleg kell.
Kép
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1466
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.02.16. 10:54:29

visca el barca írta:sampaolis cikket olvasva eszembe jutott h bielsanak épp nincs csapata :D
A cikk alapján nagyon örülnék ha ide jönne nyáron.
Csak is Puyol
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.16. 09:50:30

sampaolis cikket olvasva eszembe jutott h bielsanak épp nincs csapata :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.02.16. 09:47:23

mess2009 írta:véletlenül sem szeretném "leütni a magas labdát" hiszen egyértelmű hogy Busquets szerepét a mai Barcában elhibázottnak tartom és ezt számtalanszor le is írtam (megkapva a szokásosat, vagy éppen szóra sem méltatva.) a srác azért alkalmatlan mert egy letünt, túlhaladott szisztéma kulcsfigurája volt és azért különösen alkalmatlan, mert maga LE. is kétségbeesetten próbál MÁST játszatni vele és a csapattal is !
.
Abszolút egyetértek.... Elszaladt mellette az idő..ugyanúgy, ahogy az ellenfelek szoktak..
Viszont az egyáltalán nem tetszik, hogy már ezen a honlapon is akasztják a hóhért(LE)....
Egy nso, index, blikk cikkben még meg is érteném...
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.02.16. 09:41:04

zeli39 írta:az edző teljesen szétcseszte Rakitic önbecsülését azzal,hogy a posztját szétrotálta
egyem a kis szívét rakiticnek, jó, hogy neki nem áll pityeregni. keres havi 300.000 eurót, amikor lehetőséget kap, akkor mutasson olyan játékot ami alapján egy (normális) edzőnek eszébe nem jutna letenni padra.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.02.16. 08:50:34

véletlenül sem szeretném "leütni a magas labdát" hiszen egyértelmű hogy Busquets szerepét a mai Barcában elhibázottnak tartom és ezt számtalanszor le is írtam (megkapva a szokásosat, vagy éppen szóra sem méltatva.) a srác azért alkalmatlan mert egy letünt, túlhaladott szisztéma kulcsfigurája volt és azért különösen alkalmatlan, mert maga LE. is kétségbeesetten próbál MÁST játszatni vele és a csapattal is !
az meg egyszerűen irreleváns a MAI TELJESÍTMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE KAPCSÁN, hogy az illető milyen múlttal bír az ilyesmit lehet és kell is a helyén kezelni - ehhez kell egy alkalmas edző.
lehet, hogy nem vagyok igazságos de egyre inkább azt érzem, hogy LE. középszerűsége leginkább az igazolásai igénytelenségében mérhetőek!! az általa "összehordott" emberek az ő világa, az ő szintje....nagyon úgy tűnik sajna hogy ennek a levét isszuk...
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2017.02.16. 08:11:32

zeli39 írta: Az az érdekes még mindig vannak emberek akik ennek ellenére kiállnak Busquets mellett főleg az eurobarcán :-)
Hát hol álljanak ki mellette, ha nem egy Barcelona fan oldalon? Talán tett le annyit az asztalra, hogy az 5-ből 4 károgó mellett legyen egy valaki, aki "megvédi".
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.16. 00:26:50

Yokozuna írta:Szerintem félremagyarázzák Busquets szavait. Pont a dédelgetett középpályás mondana ítéletet az edzője fölött? Nem hiszem. Éppen ő az egyik felelős azért, hogy itt tart a csapat, évek óta tartó gyenge játékának köszönhetően.
Az persze az edzők és a vezetők felelőssége, hogy nem gondoskodtak a pótlásáról, a középpálya megerősítéséről. Erről nem csak LE tehet.
Egy rossz meccs nem teheti alkalmatlanná az edzőt, nem fordíthatja vele szembe az egész csapatot!
Persze hogy félre. Még ha bármi konfliktus is lenne az is az öltözőben maradna. Kaptunk egy négyest, és most sokan azt hiszik vége a világnak, pedig vert már nekünk ennyit a Bayern, Real Madrid de még a Celta vagy a Getafe is, de az említett szárcsapatok is szaladtak már bele ekkora vagy nagyobb késbe. Ettől függetlenül el kell vinnie a balhét, de az élet megy tovább és meg kell próbálni behúzni a ligát.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2017.02.16. 00:11:47

Szerintem félremagyarázzák Busquets szavait. Pont a dédelgetett középpályás mondana ítéletet az edzője fölött? Nem hiszem. Éppen ő az egyik felelős azért, hogy itt tart a csapat, évek óta tartó gyenge játékának köszönhetően.
Az persze az edzők és a vezetők felelőssége, hogy nem gondoskodtak a pótlásáról, a középpálya megerősítéséről. Erről nem csak LE tehet.
Egy rossz meccs nem teheti alkalmatlanná az edzőt, nem fordíthatja vele szembe az egész csapatot!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.15. 22:56:55

Jajj... Nem azt akarom kihozni hogy Enrique jobb edző lenne Pepnél, sőt Guardiola a jobb de azért ennyire ne fitymáljuk le Luchot és a stábját. Mint mondtam, ennek az időszaknak szerintem is vége és mindenkinek jobb ha év végén távozik mert látszik hogy nem tud újítani sajnos.
Enrique csak finomhangolta a csapatot? Ebben nem értek egyet. Egy teljesen megtört társaságot vett át, lelkileg is rendbe rakta őket, arról nem beszélve hogy megtanultunk kontrázni és pontrúgásokból gólt szerezni.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.02.15. 22:53:04

Nero. írta:Valószínűleg kiestunk vele a BLből de az minden évben esélyesebb hogy nem nyerjük meg mint hogy igen. Várjuk meg mi lesz a vége, ideáig egy hihetetlen és egy nagyon jó szezon van mögötte, ha a kupa mellé eltudnánk hozni a bajnokságot akkor azt gondolom hogy az idei szezonra is minimum rálehetne sütni hogy jó.
Luchonak volt 2 jó fél szezonja, ennyi. Azért Pepnek anno egy kicsit több volt, akárhogy is csavargatjuk a statokat, anno Pepnek újra kellett építeni a csapatot, Luchonak csak finom hangolni. Szerintem ezt se felejtsük el, a statok nézegetése mellett.
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.02.15. 22:44:05

Nero. írta:
Messias2 írta: Én a 2 edző által hozzáadott szakmai értéket hasonlítom össze, nem a statokat, sry.
Szerintem a 15ös Barca jelentősen simábban hozta el a BLt mint a 09es vagy a 11es.
Jók voltunk, de azért ne essünk túlzásokba. Arról a szintről azóta is csak álmodozunk, triplázás ide vagy oda. A 6 kupás Barca szerintem minden idők legjobb csapata volt mint eredményességben, mint mutatott játékban.
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.15. 21:58:05

Messias2 írta:
Nero. írta: Van bizony mert Luchonak jobb statjai vannak mint Pepnek.
Én vagyok a legnagyobb Enrique-hívő és én is elismerem hogy ennek a projektnek vége de ne húzzuk már le ennyire...
Én a 2 edző által hozzáadott szakmai értéket hasonlítom össze, nem a statokat, sry.
Szerintem a 15ös Barca jelentősen simábban hozta el a BLt mint a 09es vagy a 11es.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.02.15. 21:45:51

barcami írta:
Messiék abból tudtak építkezni elől a legjobban, ha uraltuk a játékot.
Nálunk volt a labda és keresték a rést, a háromszögeket.
Ehhez pedig kellett a tikitaka, vagy ami utána még megmaradt belőle.
Kellett hozzá a labdabiztos, adogatós középpálya.
Xavi és Iniesta, kb ennyi a hozzászólásodhoz. Két ilyen tökéletes középpályást nem fogunk találni. Ezért kellett volna erre a szezonra valami újat kitalálni. Ez a tikitaka nem lesz már sosem olyan, mint volt.
Ha LE sem érzi már magában, akkor tényleg a minimum, hogy a szezon végén távozik, de ne már a másodedző kerüljön trónra, hozzunk már valakit, de ne ilyen Tata Martino-kat könyörgöm, kicsit nyissuk már ki a pénztárcát, ha kell adjuk el Gomes-t, bár a teljesítménye alapján max az Nb1-be kellene...
Neveket nem mondok, nem értek hozzá, nem követem már úgy a focit.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.02.15. 21:44:29

Nero. írta: Van bizony mert Luchonak jobb statjai vannak mint Pepnek.
Én vagyok a legnagyobb Enrique-hívő és én is elismerem hogy ennek a projektnek vége de ne húzzuk már le ennyire...
Én a 2 edző által hozzáadott szakmai értéket hasonlítom össze, nem a statokat, sry.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.15. 21:44:14

Valószínűleg kiestunk vele a BLből de az minden évben esélyesebb hogy nem nyerjük meg mint hogy igen. Várjuk meg mi lesz a vége, ideáig egy hihetetlen és egy nagyon jó szezon van mögötte, ha a kupa mellé eltudnánk hozni a bajnokságot akkor azt gondolom hogy az idei szezonra is minimum rálehetne sütni hogy jó.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.02.15. 21:40:31

Nero. írta: Van bizony mert Luchonak jobb statjai vannak mint Pepnek.
Én vagyok a legnagyobb Enrique-hívő és én is elismerem hogy ennek a projektnek vége de ne húzzuk már le ennyire...
Légyszi, engedd már el ezeket a statokat, sokra mentünk tegnap is a statjaival.

Unzuét én sem támogatom, de nem azért mert LE "tanítványa", hanem mert semmi változás nem lenne...plusz nem látom, hogy majd Messiék érte elkezdenének csúszni mászni.
Plusz nekem szegény Tito edzősködéséről se pozitívak az emlékeim (pályán lévő dolgokra vonatkozóan), én akkor majdnem annyira szenvedtem meccsek alatt mint az idei szezonban, pedig akkor még behúzogattuk legalább a meccseket.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.02.15. 21:29:04

Messias2 írta:
S.Agüero írta:Tito kinevezésénél is hőzöngtetek, aztán 19 meccs alatt 55 pontot nyertünk, év végén meg pontrekord dőlt, 100 pont ugye.
Ja, csak ő Peptől tanulhatott, Unzue meg Luchotól.
Azért van különbség, na.
Van bizony mert Luchonak jobb statjai vannak mint Pepnek.
Én vagyok a legnagyobb Enrique-hívő és én is elismerem hogy ennek a projektnek vége de ne húzzuk már le ennyire...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2017.02.15. 20:52:07

Én tegnap pont a kezdőrúgás előtt magyaráztam barátnőmnek, hogy az ellenfél csapat edzőjét egyszer nagyon szeretném a Barca kispadján látni, aztán túl sok okot sajnos már nem kellett felhozni, hogy miért...
Csakhát ugye PSG, úgy tűnik most kezd igazán belelendülni, jelenlegi helyzetben teljesen szürreális, hogy ő idejöjjön

Titokban azért álmodozom róla tovább, hogy 2017 nyarán szerződést köt a Barcával, és hoz magával egy szerény Marco Verrattit... [-o<
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2017.02.15. 20:26:05

A kupákat szállította a LE csapat, én ezért elismerem, most is megvannak még a lehetőségek.
Ez az eredményes edzők közé emeli őt.

Néhány momentum, itt-ott belekapva:

Viszont a játék képének teljes átalakítása nem sikerült, hibás irányt vett.
Mikor a kezdőév második felére ötvöződött néhány új játékelem(e) a meglévő képességeinkkel (technikai képzettség, labdatartás, ritmusváltás), nem volt ellenfelünk. Triplázás, és a többi.

A középpálya átalakítása sikertelen volt. SR-t kellett volna beépíteni középre (és talán DS majd, de ő nem bírja még el a terhet), benne ott van a masia és tudja hogyan kell támadásba fordítani a csapatot. Hát ezt sajnos talán 1x láttuk az utóbbi hetekben amikor Vidal előtt játszott. A tegnapi meccsen nem tudom milyen feladatot kapott, de hogy védekezni elfelejtett az 1. félidőben, az biztos.
Alba szokatlanul visszafogottá vált 2017-re, ha játszik éppen, akkor elvétve megy előre.

Messi láthatólag nagyon nehezen fogadta el Alves kiválását a csapatból, szinte sosem játszott össze a felfutó SR-val.

A múltkor már leírtam a véleményemet a középpályáról, nagyon aggasztónak láttam, hogy ennyire szétszakad a pálya, ezt már képtelen a Barca bejátszani.
Bármikor közbeléphet valaki az ellenféltől, a támadás megakad és a korábbi erényeink elvesztek.

Messiék abból tudtak építkezni elől a legjobban, ha uraltuk a játékot.
Nálunk volt a labda és keresték a rést, a háromszögeket.
Ehhez pedig kellett a tikitaka, vagy ami utána még megmaradt belőle.
Kellett hozzá a labdabiztos, adogatós középpálya.
Ez lett 15/16-ban kissé felgyorsítva és remekül működött.
...Majd el lett tüntetve.

Egy Barcelona, egy ilyen képességű Barcelona nem kerülhet 4 gólos hátrányba, ez méltatlan és érthetetlen.
Lezárt