Világbajnokság 2014

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2014.04.25. 16:08:19

2004-es EB-n is még a portugál csapat volt az egyik kedvencem (Európában nekik szorítottam egyedül), de aztán ahogy "kihalt" az a generáció, egyre kevésbé voltak szimpatikusak, mára meg már egyenesen odáig fajult, hogy a pótselejtezőn a svédeknek szorítottam :D

Csak látom még senki sem írta őket, valamint az olasz-angol párost.

Anglia szerintem a csoportkört sem éli meg, az olaszok továbbmennek a csoportból, de nekik sem jósolok nagy jövőt ezen a nyáron legalábbis.

A meglepetéscsapatok közé sorolom én is Belgiumot (brutális keret :shock: ) és Chílét is (nagyon együtt vannak!). Kolumbia sorsa nagyban függ Falcaotól, ha felépül, akkor mutathatnak valamit.

Én egy nagyon jó VB-t várok, most különösen olyan érzésem van, hogy sziporkázó játékot fogunk látni, bár lehet, hogy pont azért nem lesz az, és már Mourinho vezérletével gyártósoron vannak a buszok... :lol: :lol:

A spanyolok szerintem nem védik meg a címüket, német-brazil győzelmet várok, ha ez nem jönne össze, akárki is nyerje meg, azt SZÉP JÁTÉKKAL tegye, és ne 1-0-s győzelmekkel végigmasírozva, halálunalmas meccsekkel :D
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.25. 15:45:02

Kód: Egész kijelölése

    Spanyolország: ZBarca, LM10, GT
    Argentína: ZBarca, LM10, GT
    Brazília: geridoss, ZBarca, LM10, daffy
    Olaszország:
    Németország: LG
    Hollandia: messideco
    Anglia:
    Franciaország: G90
    Portugália:
    Belgium: G90, LM10
    Honduras: GT
Mellettük a belgákkal, a chileiekkel és a brazilokkal is szimpatizálok.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.25. 15:41:15

A magam részéről szeretném, ha Németország nyerne. Remek üzenet lenne a futball jövőjének szempontjából. Legyen eredményes az attraktív látványos, támadófutball!
Van még továbbá 3 olyan válogatott, akik sikere esetén szintén nem szomorkodnék: Spanyolország ( nem kell magyarázni miért), Brazília ( nem tudok nem szurkolni nekik, örök kedvencek ők is) és Argentina ( Leo). A kedvencek közé tartozik nálam még Nigéria is, de sajnos most nincs olyan csapatuk a szuper sasoknak, mint 94'ben , és 98'ban. Azért a csoportból tovább kéne menni, aztán meglátjuk.
Természetesen bárki csak ők ne" jellegű csapatok is vannak: Anglia (nagyarcú viccbrigád), Olaszország, illetve a Francia-Holland kettős sem éppen a szívem csücske.
Meglepetéscsapatot is mondok: Belgium, Kolumbia, illetve Chile simán boríthat papírformát.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.04.25. 15:37:57

Kód: Egész kijelölése

    Spanyolország: ZBarca, LM10
    Argentína: ZBarca, LM10
    Brazília: geridoss ZBarca ,LM10,daffy
    Olaszország:
    Németország: LG
    Hollandia: messideco
    Anglia:
    Franciaország: G90
    Portugália:
    Belgium: G90, LM10
98 óta szurkolok a braziloknak,2001 óta a realnak,szóval mondhatjuk,hogy a brazilok szerettették meg velem a focinézést.előtte is rúgtam a bőrt,de nem ültem le a tv elé
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.04.25. 15:26:33

Kód: Egész kijelölése

    Spanyolország: ZBarca, LM10
    Argentína: ZBarca, LM10
    Brazília: geridoss ZBarca ,LM10
    Olaszország:
    Németország: LG
    Hollandia: messideco
    Anglia:
    Franciaország: G90
    Portugália:
    Belgium: G90, LM10
Jó VB-t várok idén. Argentína,Brazillia, mindig esélyes, de sokszor hamar kiesnek, Belgák a fekete lovak, és az angol keret sem tűnik olyan rossznak, egyre több benne a fiatal tehetség. Spanyolok biztos, hogy nem nyernek, de a sok Barcás miatt szurkolok nekik.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.04.25. 15:12:28

Kód: Egész kijelölése

Spanyolország: ZBarca
Argentína: ZBarca
Brazília: geridoss ZBarca
Olaszország:
Németország: LG
Hollandia: messideco
Anglia:
Franciaország: G90
Portugália:
Belgium: G90
De egy brazil győzelem esetén sem szomorkodnék.

Ha pedig Afrika, akkor Elefántcsontpart!
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.04.25. 14:11:08

Kód: Egész kijelölése

Spanyolország: ZBarca
Argentína: ZBarca
Brazília: geridoss ZBarca
Olaszország:
Németország: LG
Hollandia: messideco
Anglia:
Franciaország:
Portugália:
Belgium:
Én már csak ilyen Spargzíliai vagyok! :D
Tőlem aztán bárki nyerhet e közül a három közül.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.25. 13:59:31

én mindig az olaszoknak szurkoltam, nagyon csíptem a régi öregeket.

az egész 94-ben kezdődött, voltam kb 13 éves, nem nagyon értettem a focihoz, de mikor robbie baggio fölé verte a büntetőt és kikaptak a döntőben annyira megsajnáltam őket, h akkor eldöntöttem mindig nekik fogok szurkolni :D

98-as vb volt az első amit ugy igazi foci fanatikusként néztem. pagliuca, costacurta, malidini, baggio, vieri, del piero, cannavaroval, meg a tejfölös szájú nestával.. (huh mint nem adnék most egy ilyen párosért :D ) jó kis csapat volt, de ott a negyeddöntőben lett vége, hülye di biaggio keresztlécre verte a büntetőt...

aztán vmikor 2000 környékén barca szurkoló lettem, de mivel az akkori válogatottban csak puyol meg LE volt barcás 2002-ben továbbra is az olaszokat nyomtam. coco, zanetti, meg jött totti mester :D meg az a hulye kis dél koreai a hosszabbításban. áh. még mindig látom azt a golt magam előtt. :cry:

aztán 2006-ban már a spanyolokat is nézegettem, az már olyan 'maibb' összetétel volt, casillas, torres, xabi, xavi, cesc akkor már ők is szimpatikusak lettek.

2010-ben a barcások miatt már inkább nekik szurkoltam, az olasz válogatottból meg lassan kikoptak azok az emberek akik miatt megszerettem őket, montolivo, pepe meg iaquinta már nem az a kategória akit szeretni lehet :D

franciákkal kapcsolatban van még ilyen furcsa érzésem, soha nem voltak nálam no. 1 csapat, de ha vhogy mindig szurkoltam nekik is barthez, thuram, desailly, zidane, treze, jo kis csapat volt, most is szimpatikusak a keret tagjai.

uhogy idén nálam már egyértelmuen a spanyolok a favoritok. de ha argentina, olaszország, vagy a franciák nyerik a vb-t akkor sem leszek szomoru.

bárki, csak ne a németek, soha nem szerettem őket. :D

titkos esélyes belgium. apám ezek milyen csapatot rántottak össze 2-3 év alatt kurtoá, kompany, vertonghen, hazard, witsel, chadli, dembele, lukaku és a többiek. simán kinézek nekik egy elődöntőt.

remelem jo kis vb lesz, és mivel valszeg ágyhoz leszek kötve, lehet az összes meccset megnézem :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.25. 13:11:52

Én természetesen mint mindig, csakis Németországnak szurkolok. Bármely más csapat végső győzelme esetén csalódott lennék.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.25. 12:36:00

Az a baj szerintem a szavazással, hogy elég összetett. Nálam például alapvetően a latin foci a nyerő: Brazília, Spanyolország. De MEssi miatt az argentinoknak is szurkolok majd, s a franciáknak többek között Benzema miatt :oops:
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2014.04.25. 12:30:14

messideco írta:Tudom, a fórum nagy része a spanyol, esetleg argentin válogatottnak szurkol. Van valaki, aki esetleg nem?

Kód: Egész kijelölése

Spanyolország:
Argentína:
Brazília: geridoss
Olaszország:
Németország:
Hollandia: messideco
Anglia:
Franciaország:
Portugália:
Belgium:
Talán szavazást is ki lehet írni róla :)
Régebb óta vagyok brazil, mint Barca drukker :oops: :D (2002)
Barcás csak R10 óta♥
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.04.25. 12:27:47

Tudom, a fórum nagy része a spanyol, esetleg argentin válogatottnak szurkol. Van valaki, aki esetleg nem?

Kód: Egész kijelölése

Spanyolország:
Argentína:
Brazília: geridoss
Olaszország:
Németország: LG
Hollandia: messideco
Anglia:
Franciaország:
Portugália:
Belgium:
Talán szavazást is ki lehet írni róla :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára messideco 2014.04.25. 13:26:26-kor.
"And my heart will leave you never."
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.25. 12:13:06

Nem lesz rossz a mostani angol válogatott, szvsz akár meglepetést is okozhatnak.

Butland, Forster, Hart

Walker, Johnson, Cahill, Lescott, Caulker, Smalling, Baines, Gibbs

Barkley, Gerrard, Henderson, Lallana, Lampard, Milner, Ox, Sterling, Wilshere

Rooney, Welbeck, Sturridge
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.04.25. 11:43:46

Érdekes, pedig tíz év legerősebb csapatának tűnik ez, talán még 2006-an voltak erősek, utána jött a mélypont, az EB kihagyása.
"And my heart will leave you never."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.25. 08:27:57

Amúgy ez az angol válogatott hihetetlenül középszerű...

De már mióta? Az angolok évek óta panaszkodnak, hogy a bajnokságuk nem azért erős, mert olyan jó lenne az utánpótlás, hanem, mert gazdagok a klubbok és bárkit le tudnak igazolni. Nem kis bajban vannak ők sem.
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.24. 18:42:38

- Forster, Foster, Hart
- Baines, Cahill, Caulker, Dawson, Jagielka, Glen Johnson, Shaw, Walker
- Barkley, Carrick, Gerrard, Lallana, Lampard, Lennon, Oxlade-Chamberlain, Sterling, Wilshere
- Lambert, Rooney, Sturridge
zola8787 írta:Állítólag Mourinho is kiválasztotta, hogy kiket vinne ha ő lenne a kapitány:

J. Butland, R. Green, J. Hart, F. Forster

L. Baines, G. Cahill, S. Caulker, A. Cole, C. Davies, M. Dawson, J. Flanagan, K. Gibbs, P. Jagielka, G. Johnson, P. Jones, J. Lescott, L. Shaw, C. Smalling, J. Stones, K. Walker

R. Barkley, G. Barry, S. Gerrard, A. Lallana, F. Lampard

-
:mrgreen:
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.04.24. 18:32:39

S.Agüero írta: A. Cole
K. Gibbs
Baines?

Illetve nálam Lallana is alap.


Amúgy ez az angol válogatott hihetetlenül középszerű...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.04.24. 17:27:07

zola8787 írta:Állítólag Mourinho is kiválasztotta, hogy kiket vinne ha ő lenne a kapitány:

J. Butland, R. Green, J. Hart, F. Forster

L. Baines, G. Cahill, S. Caulker, A. Cole, C. Davies, M. Dawson, J. Flanagan, K. Gibbs, P. Jagielka, G. Johnson, P. Jones, J. Lescott, L. Shaw, C. Smalling, J. Stones, K. Walker

R. Barkley, G. Barry, S. Gerrard, A. Lallana, F. Lampard

-

Pillanatra tényleg elhittem, nem értettem, hol a csatár. Aztán koppant, szebbé tetted a napom :D.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.04.24. 16:43:44

Állítólag Mourinho is kiválasztotta, hogy kiket vinne ha ő lenne a kapitány:

J. Butland, R. Green, J. Hart, F. Forster

L. Baines, G. Cahill, S. Caulker, A. Cole, C. Davies, M. Dawson, J. Flanagan, K. Gibbs, P. Jagielka, G. Johnson, P. Jones, J. Lescott, L. Shaw, C. Smalling, J. Stones, K. Walker

R. Barkley, G. Barry, S. Gerrard, A. Lallana, F. Lampard

-
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.04.24. 16:19:24

messideco írta:http://www1.skysports.com/FIFA-World-Cu ... d-selector
A francia után az angol keretválogató is megjelent :)

Az én keretem:

Butland, Forster, Hart
Baines, Cahill, Jagielka, G.Johnson, P.Jones, L.Shaw, Stones, Walker
Barkley, Gerrard, Lallana, Lampard, Carrick, Ox,Sterling, Wilshere
Lambert, Rooney, Sturridge, Wellbeck

(a két unitedes csatár jobb híján csak...)

Nem sokkal tér el a legnépszerűbb kerettől

Goalkeepers
J. Butland, F. Forster, J. Hart

Defenders
L. Baines, G. Cahill, J. Flanagan, P. Jagielka, G. Johnson, P. Jones, J. Lescott, K. Walker

Midfielders
R. Barkley, S. Gerrard, J. Henderson, A. Lallana, A. Lennon, A. Oxlade-Chamberlain, R. Sterling, A. Townsend, J. Wilshere

Strikers
W. Rooney, D. Sturridge, D. Welbeck
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.04.24. 15:55:09

Goalkeepers

F. Forster
R. Green
J. Hart

Defenders

G. Cahill
A. Cole
K. Gibbs
G. Johnson
P. Jones
J. Lescott
C. Smalling
K. Walker

Midfielders

M. Carrick
T. Cleverley
S. Gerrard
F. Lampard
A. Lennon
A. Oxlade-Chamberlain
R. Sterling
J. Wilshere
A. Young

Strikers

W. Rooney
D. Sturridge
D. Welbeck
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2014.04.24. 16:59:26-kor.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.04.24. 12:39:25

http://www1.skysports.com/FIFA-World-Cu ... d-selector
A francia után az angol keretválogató is megjelent :)

Az én keretem:

Butland, Forster, Hart
Baines, Cahill, Jagielka, G.Johnson, P.Jones, L.Shaw, Stones, Walker
Barkley, Gerrard, Lallana, Lampard, Carrick, Ox,Sterling, Wilshere
Lambert, Rooney, Sturridge, Wellbeck

(a két unitedes csatár jobb híján csak...)

Nem sokkal tér el a legnépszerűbb kerettől
"And my heart will leave you never."
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.16. 22:32:41

A mostanában történtek miatt mondom, hogy nagyon kívántam Messinek, hogy megnyerje az idei VB-t. De nem érdemli meg, és nem is fogja megnyerni, és engem már nem is érdekel. Jó középpálya és védelem hiányában nulla lesz Argentína egy ilyen fars Messivel Brazíliában. Majd a németek most megnyerik, elsőként Amerikában az öreg kontinensről...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.16. 21:11:10

Rivaldo11 írta: Kiváncsi lennék, hogy a németeknél Lőw hogyan rakja össze a csapatát-egyáltalán lesz e alapcsapata lévén brutál a keret-mondjuk a középpályától felfelé. Olyan minőséget képviselnek, mint senki más a mezőnyben. Schweini, Kroos, Gündogan ( bár a játékára szinte nulla sansz van), Khedira ( a németeknél hasznos, és fontos láncszem, szerintem ott lesz a keretben), Sven Bender, Lars Bender, Özil, Götze, Reus, Draxler, Podolski, és Müller közül Egyszerre jó eséllyel csak öten lesznek pályán...
Hülyén hangzik, de szerintem pont nekik van a legkönnyebb dolguk ilyen tekintetben. Gündogan és Khedira sérültek, tehát az alfanazi középpálya egyértelműen:

Reus ----------- Götze/Özil ------------ Müller
----------- Kroos -------------- Schwein ----------
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.16. 20:46:47

csababarca írta: Zidane óta annyira gyűlölöm magát a francia csapatot,hogy szurkolni max az olaszok,angolok,hollandok és portugálok ellen tudnék nekik szorítani.
:D Kb hasonló nálam is.
Kiváncsi lennék, hogy a németeknél Lőw hogyan rakja össze a csapatát-egyáltalán lesz e alapcsapata lévén brutál a keret-mondjuk a középpályától felfelé. Olyan minőséget képviselnek, mint senki más a mezőnyben. Schweini, Kroos, Gündogan ( bár a játékára szinte nulla sansz van), Khedira ( a németeknél hasznos, és fontos láncszem, szerintem ott lesz a keretben), Sven Bender, Lars Bender, Özil, Götze, Reus, Draxler, Podolski, és Müller közül Egyszerre jó eséllyel csak öten lesznek pályán...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Lezárt