Világbajnokság 2014

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.07.04. 18:49:19

Nem tudom, hogy ki kapja meg az idei Oscart, Fred vagy egy német játékos. :D
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.04. 18:41:58

PCsabi írta:Azért ez már nem Honduras/Svájc/Ecuador/Nigéria.

Németek nagyon akarnak egy 11-est...
Biztos magas volt rá a szorzó es megraktak tippmixen ;) :D
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.07.04. 18:38:05

Azért ez már nem Honduras/Svájc/Ecuador/Nigéria.

Németek nagyon akarnak egy 11-est...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.07.04. 18:30:28

Alfa írta:
hajnesz írta:Gundi a nap ásza: "Benzema ballal. Ez volt a 13. kapuralövése a világbajnokságon,ezzel első a brazil csapatban." (jobbal rúgta, és elég fura brazil ez a Benzema :D :D :D )
Egyik meccsen megszólal , hogy ő nem szereti a statisztikákat :D :D

Megint hozza a mar megszokott "magas" színvonalú közvetítést
Esküszöm úgy közvetít,mintha tegnap halálra itta volna magát,és kegyetlen másnapos lenne. Legalábbis nekem akkor szoktak lenni ilyen értelmetlen mondataim,mint a mai kedvencem:
"Lahm szokott régen minkét hátvédet játszani."
Ugyanmár... Lehet átkapcsolok szerb adóra,ez valami hihetetlen mennyire gagyi. Eddig is fostos volt a kommentátori munka,de érzésem szerint most csúcsosodik ki.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.07.04. 18:17:05

hajnesz írta:Gundi a nap ásza: "Benzema ballal. Ez volt a 13. kapuralövése a világbajnokságon,ezzel első a brazil csapatban." (jobbal rúgta, és elég fura brazil ez a Benzema :D :D :D )
Egyik meccsen megszólal , hogy ő nem szereti a statisztikákat :D :D

Megint hozza a mar megszokott "magas" színvonalú közvetítést
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.07.04. 18:12:23

Gundi a nap ásza: "Benzema ballal. Ez volt a 13. kapuralövése a világbajnokságon,ezzel első a brazil csapatban." (jobbal rúgta, és elég fura brazil ez a Benzema :D :D :D )
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.07.04. 17:58:51

Hajrá Franciaország!!!!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.07.04. 17:19:22

Confirmation Mertesacker/Gotze dropped by #GER. Khedira/Klose in, Lahm to RB. #FRA as expected, Sakho for Koscielny.

Germany: Neuer – Lahm, Boateng, Hummels, Höwedes – Schweinsteiger, Khedira – Müller, Kroos, Özil – Klose.

France: Lloris – Debuchy, Varane, Sakho, Evra – Pogba, Cabaye, Matuidi – Valbuena, Benzema, Griezmann.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21292
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.04. 16:04:44

Nálam a továbbjutók: Németország, Kolumbia, Belgium, Hollandia.

A németek szerintem összeszedik magukat, és egy szoros meccsen legyőzik a csigazabálókat. A kolumbiaiaknak pedig ha nem remek meg a lába a téttől, akkor meg kell lennie a továbbjutásnak, sokkal több erőt érzek bennük, mint a hazaikban.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.07.04. 15:54:53

A hollandok is nagy bajban vannak, azt hiszem a goal.comon néztem hogy de jong is kidőlt egy időre. :? Pedig ott is elkellene egy két ütköző ember, de guzmán meg claise nem éppen annak nevezhető sztem. :lol:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.07.04. 15:51:41

Rivaldo11 írta:Gündogan
A véleményedet teljes mértékben adom, bár Gündögan majd a szomszéd városban fog burritót árulni, nem vb meccseket játszani :D. kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.04. 15:33:42

Egyszerű: Ha Lőw ezzel a csapattal nem éri el a döntőt, az miatta lesz, és nem lesz, nem lehet maradása. Egyrészt nem visz magával igazi szélső védőt. Otthon hagyja a két éve remek teljesítményt lehozó Schmelzert, ellenben a csatárból védővé lett Durm ott van a keretben, arról meg, hogy egy középső védő, Höwedes szaladgál a bal oldalon, arról már szót sem ejtek. Lahm mindkét oldalon szélső hátvédként világklasszis teljesítményt tud leadni. Lőwnél a kp-ra fér be-nem magyarázat, hogy Pep is ott játszatja-Khedira-hacsak nem tolószékben ül-rendre szerepet kap, Kroos és Schweini meg egymást oltja ki igazából. Az, hogy egyetlen igazi csatár van a keretben-illetve kettő, de Lőwnél Podolski szélső-, hogy Draxler még csak epizódszerepet sem kap, hogy Özil ezzel a teljesítménnyel kezdő lehet, csak hab a tortán.
A védekezés katasztrófa, a visszarendeződés nagyon nem megy, mégis a védelem állandóan a felezőig van feltolva,-Hummels-Mertesacker belső párossal...- ez ma meg fogja bosszulni magát. De ha a egy leégés kell ahhoz, hogy Európa magasan legjobb állománya mondjuk két év múlva-Reussal és Gündogannal-csúcsra érhessen, ám legyen.
Lőw már eddig is hazardírozott, de ennyi hiba a mai futballban egy bizonyos szint felett már nem fér bele.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.04. 14:48:43

" de Kolumbiának meg lesz a sansz, de sajnos nem fognak tudni élni a lehetőségekkel. "


Várhídi úr, maga az? :mrgreen: Tegnap a Zuhanyhíradóban elmondta ugyanezt.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19632
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.04. 14:36:55

Na ma megint forog tovább a film.
Egy "ősi ellenségek" csatája és egy dél-amerikai rangadó.

Francia-Német
Egyik kedvenc csapatom játszik a számomra legantipatikusabb csapat ellen. Nem is lehet kérdés, francia sikert várok.
Sportszerű nagy fizikai csatát várok, de úgy érzem a gall csapat erősebb és jobb formában is van. Feláll a Maginot vonal, amit most nem tudnak betörni a fritzek és lefog csapni a guillotine. Ámen!

Kolumbia-Brazília
A kávésok az egyik legjobb csapat a VB-n, nagyon kíváncsi vagyok mennyire fogja őket nyomni a tét. Szerintem ez lesz a döntő, brazilok megint továbbverekszik magukat, de Kolumbiának meg lesz a sansz, de sajnos nem fognak tudni élni a lehetőségekkel. Kiderül, mindenesetre nagyon szorítok Kolumbiának, nagyon megérdemelnék az eddigi teljesítményük miatt, hogy ott legyenek a világ 4 legjobb csapata között.
Kép
Kép
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.07.04. 14:14:59

mess2009 írta:csak a rend kedvéért, én így saccolom:
Brazilia, Franciaország, Argentína,Hollandia
tény, a legnagyobb sansz a Hollandoké, nálam az Argentínok a leg "neccesebbek" a Brazil -Kolumbia szoros, de viszonylag jól ismerik egymást és a Brazilok stabilabbak.
Egyetértek veled, kivéve a franciákat. Habár ha belegondolunk, a franciák taktikailag felül tudnak kerekedni a németeken. Mindenesetre kemény meccset várok, egygólos különbséggel valamelyik csapat számára.
Messi pedig remélem megmutatja, hogy ki a főnök! :mrgreen: :twisted:
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.07.04. 14:10:09

csak a rend kedvéért, én így saccolom:
Brazilia, Franciaország, Argentína,Hollandia
tény, a legnagyobb sansz a Hollandoké, nálam az Argentínok a leg "neccesebbek" a Brazil -Kolumbia szoros, de viszonylag jól ismerik egymást és a Brazilok stabilabbak.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.07.03. 13:58:50

Még semmilyen holland vonatkozású nem volt ma :D
Kép
"And my heart will leave you never."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.07.02. 19:56:46

8 meccs, 5 hosszabbítás, 2 11-es párbaj. Korrekt.


Pinilla csináltatott egy tetoválást a hátára:

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.07.02. 12:59:45

óriási meccs volt! úgy ültünk le a haverokkal nézni a meccset, hogy minden szögletnél ledobunk egy felest, 23 volt belőle, úgy hogy jó meccset választottunk, vagy nem. :mrgreen:
Azért megnéztem volna még azt a 11-es párbajt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.02. 12:27:48

hát tegnap tényleg a vb meccse volt, kb. kézi meccsen nincs ennyire kapura lövés. mondjuk én még mindig azon elmélkedem h a wondolowski gyerek, hogy tudta a 95. percben azt az ajtó-ablakot kihagyni.

soha nem emlékszem a régebbi tornákra (néha a győztesek is nehezen ugranak be, nem hogy meccsek), de sztem ez a vb mindent visz. iszonyat sok gól, nagy drámák, hatalmas csöcsök, van itt minden ami kell. :D

negyedöntők a holland meccset leszámítva abszolút kétesélyesek, a forma alapján nem lenne meglepő egy francia-kolumbia, holland-belga elődöntő...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.07.02. 12:15:40

Pont jókor sírt a szám, h mennyire gáz meccsek vannak :D
Mondjuk ettől függetlenül tartom, h ezt a belga-usa meccset be kell osztanunk a torna végéig, de ne legyen igazam.

Abszolút semlegesként nehéz volt nézni a meccset, mert igazából mindkét csapat annyira odarakta magát, h mindkettőnek tovább kellett volna mennie :) Szurkoltam minden akciónál, h legyen gól és a vége 6:5 valakinek :D

Mondjuk a spori nem volt partner a végén, ráhúzott egy percet, ráadásul pont akkor mutatták fel, amikor a belgák jöttek kirúgással és több, mint a fele el is ment vele, amit simán hozzá kellett volna adnia.

De mindegy, így is maradéktalanul kiszolgáltak minket a srácok, bár talán a hab a tornán egy büntetőpárbaj lett volna még :D

A negyeddöntők párosításai elég érdekesek, kíváncsi leszek mit hoznak ki belőlük.

Francia-Német:
ez egy nagyon parázs csörtének tűnik így elsőre, de sztem biztonsági játék lesz, inkább a mezőnyjáték dominál, mint a sok helyzet. X-esnek tűnik.

Brazil-Kolumbia:
ha a hazaiak kifognak (végre) egy jó napot, akkor nem lehet gond a vendégcsapat. De mivel ez a VB ilyen, amilyen, még kár tovább fokozhatják Hámeszék a csodát, annyira nem volt meggyőző a vendéglátó csapat, h esélytelennek nyilvánítsuk őket :)

Argentín-Belga:
Messiék színtelen-szagtalan teljesítménye itt üthet vissza először, mert a másik csapatban is kiváló képességű srácok vannak, akik tudnak támadni is, nem csak a kaput védik. Ha nem kapják össze magukat, ez lesz a végállomás. Bár itt meg benne van a pakliban, h a belgákból rengeteget kivehetett az éjszakai meccs, többet, mint Leoékból a saját 120 percük. Viszont egy ilyen továbbjutás szárnyakat adhat a pirosaknak. A fene tudja mi lesz a vége...

Holland-Costa:
elvileg országos 1-es, de nem ezen a VB-n :D
Az Oranje is szenvedős meccseken van túl, amin ha nem változtatnak gyorsan, akkor könnyen kívül találhatják magukat. Nem számítok gólzáporra (ezért az lesz :mrgreen: ), inkább egy küzdős állóháborúra, olyanra, amit láthattunk a 8addöntők nagy részén. Azért rutinból valahogy túlélik a hollandok sztem...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Jester
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2014.04.30. 08:37:51

2014.07.02. 10:47:56

1978ban láttam egy magyar-argentin meccset a vb-n, utána egy holland-argentin döntőt ugyanazon a tornán, ezek az élmények és még néhány ezek mellett, bőven adtak annyit, h helyrerakják ezt a brigádot nálam kb a következő 500 évre.
az az uccsó szempont, h hány játékosunk játszik náluk. a barca egy más kávéház.
Én az Argentinoknak szurkolok. De azok alapján amit felsorolált teljesen jogos az utállat.
A mostani generáció szerintem szerethető, de amik régebben voltak....néha kaparom a falat.

Amit 1978-ban leműveltek, az nem normális. Elbújnék a helyükben. A döntőben kb. negyed óráig nem jöttek ki az öltözőből a meccs előtt, ez nem hangzik soknak de egy bemelegített csapatnál ez egyáltalán nem mind1! Aztán még ők rinyáltak, hogy be van kötve az egyik holland keze!!
A döntőbe meg egy 5 gólos különbséggel kellett volna bejutniuk, azt mit ad isten elverték Chilet 6-0-ra. Most, hogy ezeket így felhoztam talán én is gyűlölöm őket mint a sz---rt :D

Messi és Di Maria miatt szimpatizálok velük. Messi szöges ellentéte az eddigi összes Argentin játékosnak ami személyiséget illeti...mondjuk ő is csinált pár hülyeséget, de nem lőtt légpuskával az újságírókra...
100% pure awesomeness
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.02. 10:04:02

mess2009 írta: mondjuk két játékosunk van az Argentínoknál, mi ez a nagy Argentín útálat?!
Mi köze a kettőnek egymáshoz? Remélem Messiék jól kizúgnak úgy, hogy őt választják meg a meccs legrosszabb játékosának :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.07.02. 09:45:15

Tegnap Svájcnak és az USA-nak szurkoltam, hogy a hollandok elkerüljék a belga-argentin duót, de sajnos nem jött össze. :?

Howard összes védése,remélem fog működni.
http://coub.com/view/2bkhy
"And my heart will leave you never."
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.07.02. 00:57:10

Továbbra is a Barca játékosoknak szurkolok. Nem fair, de ha választanom kéne Messit mondanám.
Lezárt