Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.01.14. 12:09:24

LG írta:
shearer09 írta:Tudjátok mikor lesz undorító az edzőtéma?

Mikor majd esetleg a Spanyol bajnokságot, a BL-t megnyerjük és esetleg a Kupát is.
Na akkor, akik itt elküldenének mindenkit, azok lesznek "igaz" Barca drukkerek, és persze akkor Rijkaard ISTEN lesz!!!

Nem lehet ennyi kulcsember nélkül csodaszép és eredményes focit játszani.
Én soha sem mondtam, h takardodjon Rijkaard, de azt sem, h ő az Isten. Nem tartottam soha nagy edzőnek, de szimpatikus, és a játékosok is szeretik, ugy hogy jo ő ide.
Ha tegnap meccs után idenéztél volna, asszem téged is megrémített volna itt 1-2 ember hozzászólása... nem is akárkik...:)
Félelmetes volt:D SPOOOOOOOOOOokY
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2007.01.14. 12:04:18

Én egyet értek varga tamással, de azért nem követelem Rijkaard fejét.
Kép
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.01.14. 12:01:44

Gondoljatok már bele, hogy idén még egyetlen fontos meccset nyertünk meg, a Bréma elleni itthonit :!:
(Idegenben meg ellenük is csak döntetlenre futotta.)
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.01.14. 11:58:50

Jézusom, srácok, vegyétek már le a szemellenzőt :!:
Olvassátok végig (figyelmesen) azt, amit Varga Tamás írt, benne van minden... Itt nem a sérültek hiánya a legfőbb probléma, és senki nem mondta, hogy el kell zavarni rijkaardot azért, mert kikaptunk az Espanyoltól! Ez nem egy meccs miatt van, nem is az eredmények miatt, hanem mert az utóbbi hetekben a játékunk teljesen nulla, ráadásul semmilyen taktikát nem lehet felfedezni. Ez így nem állapot...

Azért meg le ne szóljatok már valakit, mert nem bízik abban, hogy a csapat idén mindent megnyer! Így, ilyen játékkal, védekezéssel semmit nem fog... Most még nem késő, ha jönne egy normális edző, tényleg mindent meg lehetne nyerni!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2007.01.14. 11:57:03

Edzőkérdés most nem aktuális de az már látszik, hogy Henk nagyon hiányzik és ez jelent is valamit. Az eddigi eredményeket nem kell megkérdőjelezni, de azt együtt érték el Reikard egyedül még sehol nem bizonyitott. A másik, hogy csak a játékosállományt nézve a tegnapi Epanol játékerőben gyengébb a tegnapi Barcánál, mert ilyen klasszisai nincsenek mint akik nálunk tegnap játszottak. Csak azt kell megérteni, hogy az Espanol nyerni akart és ugy is hajtott, mi meg .....
Fecó
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.01.14. 11:22:35

elprat írta:
varga tamás írta: Ha Rijkaard marad, és az idény végét eredményesen zárjuk vele - ami nálam minimum egy címet jelent -, akkor itt fogok vezekelni, és bocsánatotokért esedezni, hogy kishitű voltqam, és nem bíztam Rijkaardban. És: én nem az elmúlt 3 év eredményeiben való részvételét kérdőjelezem meg, elismerem a munkáját, de már ez kevés.
Ilyen negatív hozzáálással nem is lehetne semmit sem nyerni,bocsánatért meg ne ide gyere hanem magadban intézd el amiért nem bíztál a "csapatodban "...
Amúgy ha nem az elmúlt 3 év eredményeiben való részvételét kérdőjelezed meg,akkor mit? :roll:
Ez is egy vélemény,ne vedd kérlek sértésnek....
:wink:
Kedves 'elprat'!
Én nem a csapatban nem bízom, hanem az edzőben. Már leírtam, de most megismétlem. Nem elsősorban a megszerzett pontok mennyisége a legaggasztóbb, hanem az, hogy 1. milyen minőségű csapatok ellen szereztük ezt a 3 pontot, ad 2. milyen játékkal. Mert nekem ne akard megmagyarázni, hogy a december eleje óta eltelt időben a csapat játéka oké, mert nem az. Nem azt várom, hogy mindenki minden meccsen tudása 200%-át nyújtsa, meg hogy Dinho az egész ellenfelet, meg a kapufát és a szögletzászlót is kicselezze, hanem az átlagot, amit tudunk, azt kihozzuk magunkból. Mert - én - az akaratot, a küzdést-hajtást tegnap csak VV-en meg Carlesen láttam, a többiek csak lézengtek, bolyongtak. És, ne feledjétek, a margit 1-0-ra nyert az espanyol otthonában, hogy milyen játékkal, lényegtelen, mert nyert. Ez a legfontosabb. Nem lehet mindig brillírozni, de ha már az akaratot, a küzdőszellemet sem látom a cvsapaton, akkor ott nagy bajnak kell lenni. Ha vki úgy érzi a csapatból, hogy fáradt, elege van mindenből, akkor menjen, nem marasztalunk semmit.
És, még valami. A cserepad tényleg rövid, de akkor Laporta, meg Txiki miért nem igazolnak valakit? Csatárt, vagy vkp-t, nem tudják mi a dolguk, vagy nincs pénz?
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2007.01.14. 11:16:04

Ritkán szólok hozzá a fórumhoz, de ez azért már nevetséges, még ha hibázott is Rijkaard, akkor sem lehet elzavarni, igazán jó Perez válna belőletek, ő volt kb ilyen Del Bosquevel... Ő sem volt zseniális edző, de a sztárokhoz nem feltétlenül az kell, hanem egy ember, aki megtalálja a hangot velük, és tud rájuk hatni...

Megnéztem a tavalyi eredményeinket, a végére összeszedtünk 7 döntetlent és 6 vereséget.......Most van 2 vereségünk és 5 döntetlenünk, szvsz úgy, h általában 4, de olykor 6-7 kezdő játékosunk nélkül játszottunk, gondolkozzatok már el rajta, h mennyire is Rijkaard hibája ez...

Lehet egy ilyen rérült kerettel meccseket nyerni, fontosakat is, de hosszútávon azért meglátszik a teljesítményen, decemberben még örültünk magunknak, h még így is nyerjük a meccseket, hát mostanra kijöttek a hibák, és kikaptunk EGYSZER!!! Puff neki, ha még kikapunk 2-szer, 3-szor, akkor majd károghatunk, meg szitkozódhatunk, de legyetek már kicsit elnézőbbek, ahogy előttem is mondták, ez jó figyelmeztetés volt, reméljük magukra találnak a srácok....

Ami meg Ronniet és Decot érinti, mondhatjuk azt, h hűűű, de nagyot pihentek, de másoknál ezt úgy szoktuk megfogalmazni, h 3-4 hetes meccshiányuk van....

Na, bocs, h bőlére eresztettem, de felhúztatok....
Los Barrachos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 885
Csatlakozott: 2006.11.13. 19:32:35
Tartózkodási hely: Pestszenterzsébet
Kapcsolat:

2007.01.14. 11:07:20

Ettől az egy vereségtől még nem kell Rijkaardot kirúgni (szól ez főként Badinak), nem [auto_cenzúra] edző, egyszerűen vannak olyan meccsek, amikor semmi nem jött össze. Frank szerint (és szerintem is) ez egy figyelmeztető jel volt, hogy valami nem úgy működik, ahogyan kéne. Tavaly is volt ilyen meccs, érdekes, akkor senki nem akarta Rijkaardot eltakarítani Barcelonából. Most az Alavés ellen győzni fog a csapat, utána a kiskatalán-derbin megverjük a Násticot, onnantól pedig Eto'ó-val és Decóval az élen visszavesszük a vezető helyünket!
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2007.01.14. 10:40:03

Vesztettünk, ennyi. Gyengén játszottunk. Nem kell megmagyarázni a vereséget. Ez volt a második a bajnokságban. Ha visszatérnek -az amúgy egy fél csapatot kitevő- húzójátékosok a csapatba, akkor sztem simán nyerjük a bajnokságot és a Bl-ben is lehet keresnivalónk...
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2007.01.14. 10:22:32

varga tamás írta: Ha Rijkaard marad, és az idény végét eredményesen zárjuk vele - ami nálam minimum egy címet jelent -, akkor itt fogok vezekelni, és bocsánatotokért esedezni, hogy kishitű voltqam, és nem bíztam Rijkaardban. És: én nem az elmúlt 3 év eredményeiben való részvételét kérdőjelezem meg, elismerem a munkáját, de már ez kevés.
Ilyen negatív hozzáálással nem is lehetne semmit sem nyerni,bocsánatért meg ne ide gyere hanem magadban intézd el amiért nem bíztál a "csapatodban "...
Amúgy ha nem az elmúlt 3 év eredményeiben való részvételét kérdőjelezed meg,akkor mit? :roll:
Ez is egy vélemény,ne vedd kérlek sértésnek....
:wink:
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.01.14. 09:41:43

shearer09 írta:Tudjátok mikor lesz undorító az edzőtéma?

Mikor majd esetleg a Spanyol bajnokságot, a BL-t megnyerjük és esetleg a Kupát is.
Na akkor, akik itt elküldenének mindenkit, azok lesznek "igaz" Barca drukkerek, és persze akkor Rijkaard ISTEN lesz!!!

Nem lehet ennyi kulcsember nélkül csodaszép és eredményes focit játszani.
Én soha sem mondtam, h takardodjon Rijkaard, de azt sem, h ő az Isten. Nem tartottam soha nagy edzőnek, de szimpatikus, és a játékosok is szeretik, ugy hogy jo ő ide.
botond kiru
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2006.04.19. 18:36:10

2007.01.14. 09:25:10

Hihetetlen gyengén játszotunk,és ez sokkal szomorubb a vereségnél!!Egyet értek azzal,hogy egy nagy frissitésre van szükség!Többen fevetettetek kb6-7 játékost:Gio,Edmilson,Guly,Beletti,Ezquero,Sylvino,és még lehetne találni akár 2-3 nevet.Lassuak,körülmenyesek,nem tudnak már megfelelö teljesitményt nyujtani!Nem csak egy meccsen,hanem folyamatosan. AZONNAL igazolni kell vkp,csatár,közeppályás posztokra. Vkp egyértelmű,csatár;golképtelenek vagyunk,kell Eto mögé egy golérzekeny játékos,kp;Bommel helyére nem érkezett senki,Inni,Deco,Xavi.Hárman 2 helyre kevés!!Rijkardnak Henk volt az igazi segitöje,Neeskens csak ül mint a f.....!!
Avatar
shearer09
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2006.03.25. 22:01:41

2007.01.14. 09:24:07

Tudjátok mikor lesz undorító az edzőtéma?

Mikor majd esetleg a Spanyol bajnokságot, a BL-t megnyerjük és esetleg a Kupát is.
Na akkor, akik itt elküldenének mindenkit, azok lesznek "igaz" Barca drukkerek, és persze akkor Rijkaard ISTEN lesz!!!

Nem lehet ennyi kulcsember nélkül csodaszép és eredményes focit játszani.
Argyelus
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2004.10.12. 07:26:07

2007.01.14. 09:12:20

Sziasztok!

Valóban ez a vereség még nem a világ vége. Remélem tényleg tanulnak belőle a srácok. Sajnos Etoo és Messi egyszerre történő hiányzását nem tudja a csapat feledtetni. Guddy igazi csere ember, és nem képes Dinho szintjére felnőni, tegnap is rúghatott volna legalább 2 gól.
Ami gondok mások oldala az az, hogy a középpálya közepén elveszítjük a párharcokat, főleg Edmilson és Xavi. Egyikük sincs formában, és hiába jó Puyol vagy Marquez a lendületből jövő játékosok nehéz őket megállítani.
Rijkaardon is látni, hogy valami baj van, és lehet igazak a Henk hiánya az öltözőben. De kérek mindenki ne temesse a csapatot, a Werder elleni meccseken nagyon gyengék voltunk még is nyertünk.
Az is igaz, ha most 2-3 meccset nyertünk volna, akkor 5-6 pontos előnyük lenne. Másik, hogy most a Valencia is össze kapta magát:(
Hajrá Barca Mindörökké!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.01.14. 09:09:28

lionelmessi19 írta:Nos, sokan szapulják Frank Rijkaardot:

"küldjük el, takarodjon, igazi edző kell" stb.
a következő a hozzáfűzni valóm:

NÉzzük, h miből is tevődhet össze az elmúlt meccsek gyenge teljesítménye:

1. Hiányzók

Deco előbb eltiltás, majd sérülés, Etoo, Messi sérültek, Ronaldinho eltiltás egy meccsről, Zambrotta, és Thuram szintén sérülés.

2. egyéni formák:
Ronaldinho: elég gyenge, mostanában inkább hullámzó, mint h egyszerűen rossz, ma épp rosszul nyomta.
Edmilka: semmi jót nem produkál, Motta sokkal jobb
Belletti: bl döntő ide, vagy oda, azért nem sokat változott régi önmagához képest.
gio: nagyon kevés, iszonyatos formában van, az a baj, h Syl se sokkal jobb.
Puyol: fáradt, nagyon sokat játszik és mindig hajt a csapatért, ha lehet minél előbb pihenőt adnék neki, de egyébként még mindig sok góltól menti meg a csapatot.
Xavi: sérülés óta csak keresi régi foráját.

3. Cserepad:

Nincs minőségi cserepadunk, mai meccsen pl elfogytak a kp-k.
A védők közül nincs vmi izmos cseresorunk...
A támadóink külön hsz-t érdemelnének: Giuly, lassú, öreg, nem bírja végig, Guddy, keveset nyőjt, nem elég képzett technikailag, kissé robosztus mozgása van, Ezqu egyszerűen falábú
Saviola: reméljük ezentúl több lehetőséget kap

Azt gondolom, h ezek a tényezők a legnagyobbak a rossz forma okai közül, és nagy százalékot tesznek ki ezekből.

Franknek is vannak hibái, de senki ne mondja nekem azt, h az előbb felsorolt 3 dolog közül bármelyiket is felülmúlja ez.

Csak arra próbálok rávilábítani, h Frank nem makulátlan teljesítménnyel, de rossz körülmények közt állítja össze a csapatot, és variálja azt a meccseken.

És hogy a legnagyobb tényezőktől (amik kiváltják a rossz formát) messze lemaradnak az edzőnk hibái.
Nem értem, h miért is akarná elküldeni őt bárki is, amikor annyi szép év, meccs után van egy kis probléma, amivel nehezen birkózik meg...
Nos, az 1. pont Oké. Ezzel nem lehet vitatkozni.
2. pont. Kinek, milyen a formája. Ez az edzések minőségén, hatékonyságán, a játékosok mentális felkészültségén, erőnléti állapotán múlik. Ennek a hatásfoka pedig az edzőn is múlik - szerintem. EWdmilsontól a nyáron meg kellett volna szabadulni, mert sajnos a sok sérülés miatt kiesett a ritmusból, biztos félti is magát egy kicsit, így nem lehet játszani. Motta sose volt valami nagy eresztés, soha nem értettem, mit keres itt. Az pedig, hogy Gio és Sylvinho itt vannak még, az Rijkaardnak köszönhető. Mindketten kiöregedtek, fáradtak, a támadások támogatásában nem veszik ki a részüket, ha felmennek, akkor nem érnek vissza. És mindkettejük szerződését meghosszabbítooták. Gondolom, nem a szertáros vagy a takarítónő ajánlására, hanem az edző kérésére - erről ennyit.
3. pont. Az, hogy kik ülnek a cserepadon, az megint az edző felelőssége elsősorban, hisz azok ülnek ott, akiket frankie odaültet, azok ülnek ott, akiket ő leigazoltatott. Szidjátom az Ezquerrót, de könyörgöm: mennyi játéklehetőséget ad neki a Rijkaard, ha beküldi a meccs utolső 5 percére, akkor nem tudja megmutatni, mit tud, vagy helye van- a csapatban, vagy nincs. A Giuly pedig már hosszú ideje egy rakás sz.r, 30 meccsen három gól egy jobbszélsőtől, még öreganyám is többet tudna tenni. Guddy pedig kifejezetten Rijkaard kérésére érkezett Barcelonába, tehát az ő ittléte, és harmatos, kritikán aluli játéka egyértelműen Rijkaard felelőssége.
Igen, sok a sérült, remélem, ha visszatérnek, a csapat játéka eredményesebbé válik. Bízom a játékosokban, de Frankie-ben nem. Sztem igenis érdemei elismerése mellett, meg kellene tőle válni. Nekem ez a véleményem, amivel nem kell egyet érteni, de a személyeskedésektől tartózkodjunk. Én is elolvasom a leírt véleményeket, és arra reagálok, de emberi hangnemben, és nem kétségbe vonva egyikünk jószándékát sem. Ha Rijkaard marad, és az idény végét eredményesen zárjuk vele - ami nálam minimum egy címet jelent -, akkor itt fogok vezekelni, és bocsánatotokért esedezni, hogy kishitű voltqam, és nem bíztam Rijkaardban. És: én nem az elmúlt 3 év eredményeiben való részvételét kérdőjelezem meg, elismerem a munkáját, de már ez kevés.
ronnie1002
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2007.01.13. 11:02:34

2007.01.14. 09:08:44

varga tamás írta:
Rumig írta:
varga tamás írta: Én azon a véleményen vagyok, h Rijkaardtól könnyes búcsút kell venni, meg Neeskenstől is, és egy igazi edzőt kell idehozni. Ettől még nem leszünk a madridhoz hasonlatosak. Rijkaard felé 6 hete folyamatosan türelemmel vagyunk, ami nálam elfogyott. Ki kell mondani: Rijkaard alkalmatlanná vált az edzői feladatok ellátására, ő a leggyengébb láncszem, tehát viszlát!
Nem értem mért kéne elküldeni. Egy csómó mindent köszönhetünk neki, és ő egy igazi edző. Nem áll olyan rosszul a csapat, van egy elmaradt meccse, ha azt megnyerni akkor nincs gond. Lassan felépül Eto'o és Messi, akik majd újabb lendületet hoznak a csapatba.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.01.14. 08:57:00

Mostmár csak abban bízhatunk,hogy a sérültek gyorsan formába lendülnek,mert ha ez nem valósul meg,akkor elúszhat a bajnoki cím.
Ez a mostani csapat nem képes hosszútávon normális teljesítményre, a támadójáték azon múlik,hogy Ronaldinho milyen formában van.És nem lesz minden meccsen jó formában.
Azzal én is egyetértek,hogy minimum egy passzát az első félidőben Eto'o tuti gólra váltotta volna.
Tegnap a két széldő védőnk élen Bellettivel nulla volt,Edmilson szintén.
Abban ne bízzunk,hogy hétvégén Saviola kezd Giuly helyett,mert ez úgysem fog bekövetkezni,ha 25 gólt lő Saviola egy félidő alatt,akkor sem!

5 pontra leszünk a Sevillatól,és hiába van elmaradt meccsünk,idegenben nem hinném,hogy meg tudjuk verni a Betist ezzel a csapattal,bár lehet,hogy túl borulátó vagyok.

Én jelenleg abban bízok,hogy Eto'o egyrészt jó formában tér vissza,másrészt már a jelenlétével is nagy lökést ad a csapatnak.

A tegnapi meccsen nekem Zambrotta is nagyon hiányzott,de az a Zambrotta,aki a sérülése előtt nem sokkal játszott.
Remélem most nem lesz gondja a formájával.

Sajnos be kell ismerni,hogy Eto'o és Messi nélkül sokkal gyengébb a csapat,bár néhány nagy meccsre képesek,mint a Werder és a Villareal ellen.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.01.14. 08:45:14

Rumig írta:
varga tamás írta: Én azon a véleményen vagyok, h Rijkaardtól könnyes búcsút kell venni, meg Neeskenstől is, és egy igazi edzőt kell idehozni. Ettől még nem leszünk a madridhoz hasonlatosak. Rijkaard felé 6 hete folyamatosan türelemmel vagyunk, ami nálam elfogyott. Ki kell mondani: Rijkaard alkalmatlanná vált az edzői feladatok ellátására, ő a leggyengébb láncszem, tehát viszlát!
Nem semmi. Már 6 hetet türelmesen végig bírtál! (Megjegyzem, közben szünet is volt) Mir csináltál vajon Rijkaard előtt? Akkor is 6 hetente edzőt cseréltél volna, vagy inkább kevesebb, ha arányosan nézzük az akkori és a mostani csapat helyzetét, játékát. Meg ezek szerint Rijkardot szerinted már 2003 októberében el kellett volna küldeni? Emlékszel egyáltalán még azokra az időkre?
Igen, emlékszem. De a két időszak között van egy hatalmas különbség. Akkor egy épülőfélben, alakulófélben lévő csapat voltunk, 4-5 új játékossal, új hadrenddel, új szisztémával, aminek beéréséhez idő kellett. Most viszont kész csapatunk van, amelyik két éve ugyanazt játssza, uazokkal a játékosokkal, és azt látom, h Rijkaard nem tudja mit tegyen, nem tudja hogyan játsszunk, mit játsszunk. Mert lehet egy csapat gyengébb formában, de meg kell nézni az ellenfeleket: levante, sociedad (azt nyertük, de hogyan, VV mentett meg minket a 94. percben), getafe, espanyol, atletico. Ne akard nekem megmagyarázni, hogy ezen az öt meccsen szerzett 6 pont és 4 rúgott gól az elfogadható, az teljesen rendben van, és minden happy, örüljünk ezeknek a nagyszerű, csodálatos eredményeknek. Mert nem, gyengén játszunk, a védelem likas, kpálya nincs, a csatárok meg b.sznak mindenre.
Két dolgot: 1. Puyolnak egy kis pihenőt kéne adni, mert fáradt, ő az egyetlen, aki minden meccsen kiadja szívét-lelkét, többet fut, mint a többi védő együttvéve. 2. Dinhót meg hagyjátok békén, feléje teljes a bizalmam, a türelmem. Aki szerint el kéne küldeni, az egy hülye barom. De Rijkaardtól el kéne köszönni - ezt továbbra is tartom!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2007.01.14. 08:20:17

Már a meccs után tudtam, hogy a távollevőket fogják hiányolni. Ha visszajönnek persze jobb lesz a csapat, de attól félek túl vagyunk a csúcson. Túl sok a gond és nem érzek motivációt sem. Nagyobb gödörre lehet számolni. Olyan játékoscsere kellene, mint amikor Decoék jöttek.
Ugy látom, hogy néhányan Barca szinten már nem elég jók:Ezku,Juli,Ed
mi, Motta, Gudy, és Puyolon kivül a teljes védelem. De Frenket sem értem, miért kellett ész nélkül nekik esni, középpályán a labdaszerzés már nem jellemző, a védelem lukas. Olyan gólókat kaptunk amit el lehetett volna kerüni, a végén még örülni is kellett. Az elöttem szólókban sok a ha meg a volna kifejezés. Tul sok a mentség.
Fecó
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.14. 02:19:58

Enrique!
Szerintem egyáltalán nem kell félnünk attól, h a hiányzók visszatérésével még ilyen súlyos problémák lesznek. Etoo és Messi is fiatal rugalmas gyerekek, életük formájában voltak, mielőtt kiestek, a visszatérésük gyors lesz, és aztán már nem lesznek gondok.

A másik: Ronaldinho

Egyet tudok érteni azzal, h nem megfelelő a hozzáállása, és nem ment neki. De elfelejted, h pl. az 1. félidőben nem egy gólpasszank beillő labdát adott Guddynak, Giulynek, csak hát ők nincsenek olyan szinten sem...
De ha Mondjuk Eto'o lett volna középen, akkor min. két gólpasszt jegyezhetett volna Dinho, szóval azt azért tulzásnak tartom, h semmi más jót nem csinált a szabadrúgáson kívül....

már alig várom, h a sérültek ujra kezdők legyenek...lesz itt még idén nagy gólzápor, és Frank a mennybe fog menni, Dinho kíséretében... 8)

Aztán majd belletti megint nyer nekünk egy bl-t... :lol:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.14. 02:12:50

Boixos írta:
Ordog írta: Le merem fogadni a következő meccsüket idegenben nem fogják megnyerni, mert itt szinte mindent kiadtak magukból!!
persze, h nem fogják megnyerni, hiszen ők csak az espanyol.
elég, ha ellenünk játszották az év meccsét, már a saját szemszögükből.

a lefocizást egyébként nem arra értettem, h mondjuk át sem mentünk a félpályán, hanem arra, h egyáltalán nem rajtunk múlt, h a három helyett nem hatot vagy hetet kaptunk tőlük.
akkor kerültek gólhelyzetbe, amikor akartak.
Na azért álljon meg a menet! :D

Csak a második félidő 2. felében volt ez a helyzet, mivel akkor már a barca rá volt kényszerítve a teljes kitámadásra...
egyébként rajtunk is múlt, h nem annyit kaptunk, hiszen hozzánk tartozik Valdes is, aki igencsak sok góltól mentette meg ma a hálót, és a 3-ből kb. egyikről sem tehetett...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.01.14. 02:04:05

Lehet keresni az okokat, felelősöket a vereségért - kinek ez, kinek az volt a hibás.

Én először is néhány játékos hozzáállása és teljesítménye mellett nem tudok elmenni szó nélkül. Ronaldinho annak ellenére, hogy rugdalták agybafőbe, a szabadrúgásán kívül egyetlenegy jó megmozdulása nem volt. És ami a nagyobb baj, 'mit is' ? bele az egészbe!!!
Gio egyszerűen egy alibi focista. Védekezni már nem tud, mert nem ér oda sehova, támadni meg szintén nem tud, mert baromi lassú. Sylva is igen fos mostanában, elég gáz a helyzet itt...
EdMilka krtikán aluli volt ismét, kismilliószor hibázott, szörnyű volt, kaptuk is...
Belletti ismét bebizonyította, hogy egy "agyatlan vaddisznó", felháborító megoldásai voltak, szörnyű... Gyulára nem pazarlom a szót, Józsi nem nyújtott szintén semmit. Márquez és Puyol energiája elment a többiek kisegítésére így ők is hibáztak nagyon.

Dicsérni egyedül VV-t, Saviolát és talán az Andrist és a Xavit lehet. Csak sajnos ez kevés...

Ez a sok hiányzós dolog meg olyan, hogy most, MÉG, lehet arra fogni a [auto_cenzúra] játékot. Viszont ha esetleg nem lesz javulás a sérültek visszatérése után sem, nem lesz mentség...

Felejtsük el, és reménykedjünk a holnapi kedvező eredményekben, és hogy Rijkaard először is helyreteszi a srácokat, és hogy végre tényleg bizalmat szavaz Saviolának a Gyula helyén.

Csakabarça!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.01.14. 01:57:56

Ordog írta: Le merem fogadni a következő meccsüket idegenben nem fogják megnyerni, mert itt szinte mindent kiadtak magukból!!
persze, h nem fogják megnyerni, hiszen ők csak az espanyol.
elég, ha ellenünk játszották az év meccsét, már a saját szemszögükből.

a lefocizást egyébként nem arra értettem, h mondjuk át sem mentünk a félpályán, hanem arra, h egyáltalán nem rajtunk múlt, h a három helyett nem hatot vagy hetet kaptunk tőlük.
akkor kerültek gólhelyzetbe, amikor akartak.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.01.14. 01:51:51

Illetve azt is tegyük hozzá, hogy igen nehezen sikerült az Espanyolnak is túljutnia rajtunk... Lehetett rajtuk látni, érezni hogy mindent kiadnak magukból, mindenki 100%-on pörög hatalmas taktikai fegyelmezettség árán képesek csak fölénk kerekedni, amit mi sem bizonyít jobban mint az a 8!!!!! sárgalap, amit kaptak.

Le merem fogadni a következő meccsüket idegenben nem fogják megnyerni, mert itt szinte mindent kiadtak magukból!!


De ez persze semmi alól sem mentesít minket...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.14. 01:51:38

Ordog írta:Illetve Dinho is jobban játszott sztem, mint itt páran leírják. Azért a szabadrúgásai rég voltak ilyen veszélyesek, és volt 1-2 jó egyérintős passza is. (Sztem ő fogja a legjobb osztályzatot kapni a csapatból)

Mindörökké Barca!!!!!!!!!!!!!!
Az előbbivel egyetértek, bár sztem Iniesta és Valdes jobb volt tegnap nála, ezért jobb osztályzatot kaphatnak...

Az utóbbi pedig gyönyörű gondolat, és teljes mértékben osztom! 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Lezárt