Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.01.14. 20:03:31

lionelmessi19 írta:Most te berágtál rám, mi? :?
dehogy rágtam be. inkább csak azoknak üzentem "rajtad keresztül", akik nekiugrottak mondjuk Varga Tamásnak csak azért, mert egyáltalán nem véresszájú módon leírta a véleményét a zakóról.
elnézést, h pont a te cuccodra írtam be.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.14. 19:56:43

Boixos írta:
lionelmessi19 írta:Ajánlom a figyelmébe mindenkinek a nap képét, elég jól elkapta a fotós.

De azért szomorú...hogy ez a kép a nap képe, és nem egy Ronaldinho gólöröm...
innentől már csak azt nem értem, h ha egy olyan képet tettek be, ami sajnos eléggé jellemző az utóbbi pár hét barcájára, ráadásul ez még neked is feltűnt, akkor miért kell megdobálni sz.rral azt, aki ezt szóvá meri tenni?
Most te berágtál rám, mi? :?

Egyébként a [auto_cenzúra] dobálás és az egyet nem értés közt is van különbség.
Mondjuk, h nem értettem teljesen egyet pl. veled, és ezt szerintem kultúrált módon leírtam.
Ellenben aki a pokolba kívánta Dinhot, vagy épp Franket, annak durvább kifejezésekkel adtam a tudtára az egyet nem értésemet.

Peace :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.01.14. 19:51:30

lionelmessi19 írta:Ajánlom a figyelmébe mindenkinek a nap képét, elég jól elkapta a fotós.

De azért szomorú...hogy ez a kép a nap képe, és nem egy Ronaldinho gólöröm...
innentől már csak azt nem értem, h ha egy olyan képet tettek be, ami sajnos eléggé jellemző az utóbbi pár hét barcájára, ráadásul ez még neked is feltűnt, akkor miért kell megdobálni sz.rral azt, aki ezt szóvá meri tenni?
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.14. 19:20:53

varga tamás írta:
Zozzy 5 írta:A gödör kifejezés talán még elmegy de a [auto_cenzúra] az már nem! Most nem akarom felhozni az Eto'o témát mert már lejárt lemez de IGAZ. Viszont nagyon sok barca "szurkolóban" csalódtam tegnap. Amikor a "Takarodj Rijkaard" hozzászólásokat kellett olvasnom majdhogynem könnyes lett a szemem :( Remélem megbántátok amit mondtatok viszont ha nem akkot ti SZÁMOMRA nem vagytok barcások!
Az utolsó mondatot kikérem magamnak. [...] Megint hosszú lettem, de egy kicsit szíven ütött a kijelentésed. varga tamás
Ezt privátba nyugodt szívvel megírhattad volna, egyébként valóban nem tartom én sem barcáshoz méltónak azokat a dolgokat, amiket írtál.
Már ne is hargudj, de az, h Frankkel szemben 6 hét türelmed van, egyébként is iszonyat gáz, de hogy még be is írod ide...röhej.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.01.14. 19:17:51

Ajánlom a figyelmébe mindenkinek a nap képét, elég jól elkapta a fotós.

De azért szomorú...hogy ez a kép a nap képe, és nem egy Ronaldinho gólöröm...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.01.14. 19:15:45

Zozzy 5 írta:A gödör kifejezés talán még elmegy de a [auto_cenzúra] az már nem! Most nem akarom felhozni az Eto'o témát mert már lejárt lemez de IGAZ. Viszont nagyon sok barca "szurkolóban" csalódtam tegnap. Amikor a "Takarodj Rijkaard" hozzászólásokat kellett olvasnom majdhogynem könnyes lett a szemem :( Remélem megbántátok amit mondtatok viszont ha nem akkot ti SZÁMOMRA nem vagytok barcások!
Az utolsó mondatot kikérem magamnak. Én 30 éves vagyok, és az 1986-os BEK-döntő óta szurkolok a Barcelonának, min den eredményüket tudom, a gépemen minden bajnoki és kupaidény eredménye, góllövője fenn vann, minden infót, ami a csapattal kapcsolatos figyelek, a szobám fala tele van a ma és a múlt Barca-nagyjainak képeivel. Vallom, hogy a Cruyff-féle Dream Teamhez hasonló alakulat soha nem volt, és nem is lesz a földkerekségen, hogy a múlt nagyjai - Ramallets, Sadurni, Kubala, Gensana, Antonio Torres, Rexach, Urruti, Perico Alonso, Seguer, Segarra, Sagi-Barbá, Simonsen, Koeman, Laudrup stb. - ma is velünk vannak, tisztelem, becsülöm őket. És képzeld, amikor nemrég olvastam, hogy Urruti - a nagy kapus, tudod, 1986, Sevilla, Sánchez Pizjuán-stadion, Steaua - már halott, sírtam. És, ma is tudok sírni egy-egy nagy győzelem után, vagy egy vereséget követően. Nekem a hazám után a BARCELONA A LEGFONTOSABB, nekik drukkolok, és velük vagyok lélekben. Minden alkalommal izgatottan ülök le a meccsüket nézni, és örülök ha nyernek, s mérgelődök, ha kikapnak Ennyi. Neked nincs jogod kétségbe vonni senkinek az elkötelezettségét, és szívbéli szorítását a CSAPATÉRT. Én csupán féltem a csapatot, és azt látom, hogy gondok vannak másfél hónapja, amit Rijkaard nem tud kezelni, nem tudja az ellenszert. Az én véleményem is egy vélemény, amit illen tiszteletben tartani, mint ahogyan én is tiszteletben tartom a többiekét. De, attól, hogy másnak más a véleménye, nem vonom kétségbe jószándékát, és a csapatért való aggódását. Megint hosszú lettem, de egy kicsit szíven ütött a kijelentésed. varga tamás
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.01.14. 19:05:37

Vissszatérve az Espanyol -Barcara én nem haragszom a csapatra meg senkire sem egy kicsit Riikardra mert nem Saviolát kezdette de ami elmult elmult én ezt a sok sérültnek könyvelem el !!!Persze abban az értelemben hogy nem voltak itt Messiék pedig egy ilyen rangadón el kellet volna a tudásuk sőt le is mostuk volna az espanyolt a pályáról ha itt vannak!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.01.14. 19:02:03

varga tamás írta:Kedves Barca drukkerek! Úgy látszik az Isten és a sevilla azt akarja, hogy mi legyünk a bajnokok. Sevilla-Mallorca 1-2!!!!!! Most már csak a real-zaragoza meccsen kéne egy döntetlen. varga tamás
Te hova gondolsz?????Reál Zaragoza x????biztos vagy hát? simán nyer a ..................... zaragoza!!!!!!! :lol: :D :D :D
Argyelus
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2004.10.12. 07:26:07

2007.01.14. 19:00:42

Igen van Isten, és azt ma Maxi Lopeznek hívják. Mallorca az ő góljával nyert Sevillában:)))
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.01.14. 18:55:43

Kedves Barca drukkerek! Úgy látszik az Isten és a sevilla azt akarja, hogy mi legyünk a bajnokok. Sevilla-Mallorca 1-2!!!!!! Most már csak a real-zaragoza meccsen kéne egy döntetlen. varga tamás
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2007.01.14. 18:14:13

Én nem mondom, hogy ne játszon sose rosszul a csapat, ne legyenek mindig csúcsformában, de azért egy kicsit elkeserített az, hogy sok emeberen nem láttam az akarást. Azt láttam az arcukon, hogy ,,mi vagyunk a Barca, úgyis nyerünk, ha nem csinálunk semmit, mert minket így hívnak"! Persze volt, aki akart, de hiányolom sok játékosból annak az alázatnak legalább a csíráját, amit Henrik Larsson képviselt (többek között). :(
Avatar
don gamper
Capitá del Barça
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2006.11.30. 19:53:10
Tartózkodási hely: otthon a fiam mellett

2007.01.14. 17:58:50

Üdv minden Barcelona drukkernek!kicsit felkorbácsolták az indulatokat tegnap este a srácok.Tényleg borzalmas volt a produkcio még akkor is ha a realitást nézve a csere sor játszott.R10 is csak a tartalék formájával volt jelen.igazábol azt sem értem,hogy miért kellett 12 nap szünetet adni az egyébként sem tul jo formában játszo csapatnak.amiből még egypáran el is késtek.Marquez sztem még mindig Mexikóban van.A tegnapi játékot látva lett volna mit gyakorolni az ünnepek alatt.a másik számomra érthetetlen dolog ,hogy az átigazolási szezonban miért kell karba tett kézzel nézelődni mintha nálunk minden funky lenne.Motta,Edmilson,Giuly nevű urakanak értékelhető mozzanata sem volt összel.Messi igazán klasszis focista de gyenge mint a nádszál és azzal nem sokra megyünk hogy ha egyidényben négy öt hónapot sérült és a padon a mögötte lévö ember kutyaütö.azért mégiscsak a világ 1ik legjobb csapatárol beszélünk.illenék mindenkinek olyan szintet is megütni.ez a tegnapi meccs csak hab volt a tortán mely remélem kiboritotta a bilit Rijkaardnál,mert itt nálunk sikerült az biztos.azért már nagyon várom,hogy sérültjeink felépüljenek és ujra a régi fényében csilloghasson a mi kis éxerünk.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.01.14. 17:17:42

A ledöbbenvét azokra értem akik edzőváltást követelnek stb
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.01.14. 17:16:42

Ordog írta:Tehát így összegezve annyi, hogy persze lehet elégedetlenkedni, meg kell is mivel látszik hogy a csapat játéka hagy kívánni valókat maga után! Akkor nem lenne ennek helye ha 10 ponttal vezetnénk a bajnokságot már most:)

Viszont, aki azt hitte, hogy Eto'o és Messi hosszútávú hiányzása és a sok kis 1-2-3 hetes kulcsjátékosok hiányzása(Deco, Zambi, Xavi) után magasan vezetni fogjuk a bajnokságot és a BL-ben is brillírozunk az túl magasra tette a lécet a csapatnak :!: :!: :!:

Ez a realitás ami most van, ami pedig itt egyes emberekben megfogalmazódott a hiányzások közben az valami teljesen más volt!! Örüljünk ennek a 2. helynek is a hiányzók mellett!

Meglátjátok: Ezután lesz majd nemulass!!! :lol:

(Alaves(o), Nastic(o), Celta(o), Osasuna(i), Racing(o)) És mindeközben visszatér Eto'o, Messi, Deco és Zamrotta, [Thuram, Iniesta]... (ja és még a Betis is lesz majd vmikor idegenben, az elmaradt meccs)


Tessék itt az igazság! Ennyi és nem több. Ezt kéne megérteni mindenki olyannak akik ledöbbenve nézik a barca produkcióját. a TV-ben is meg a neten is annyira fel tudnak bosszantani az olyan mondatok amelyben ez hangzik el : jaj istenem, a barca nem hoz minden meccsét 20 góllal, itt a vég.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.01.14. 16:29:21

Tehát így összegezve annyi, hogy persze lehet elégedetlenkedni, meg kell is mivel látszik hogy a csapat játéka hagy kívánni valókat maga után! Akkor nem lenne ennek helye ha 10 ponttal vezetnénk a bajnokságot már most:)

Viszont, aki azt hitte, hogy Eto'o és Messi hosszútávú hiányzása és a sok kis 1-2-3 hetes kulcsjátékosok hiányzása(Deco, Zambi, Xavi) után magasan vezetni fogjuk a bajnokságot és a BL-ben is brillírozunk az túl magasra tette a lécet a csapatnak :!: :!: :!:

Ez a realitás ami most van, ami pedig itt egyes emberekben megfogalmazódott a hiányzások közben az valami teljesen más volt!! Örüljünk ennek a 2. helynek is a hiányzók mellett!

Meglátjátok: Ezután lesz majd nemulass!!! :lol:

(Alaves(o), Nastic(o), Celta(o), Osasuna(i), Racing(o)) És mindeközben visszatér Eto'o, Messi, Deco és Zamrotta, [Thuram, Iniesta]... (ja és még a Betis is lesz majd vmikor idegenben, az elmaradt meccs)
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.01.14. 16:13:25

Boixos írta: de ha emiatt a "maradék" (akiknek a háromnegyed része pl egy espanyol szintű csapatban a császár lehetne)
Kikre gondolsz??? A tegnapiakból a védőket leszámítva, csak Dinho, Iniesta és esetleg Xavi lehetne sztár az Espanyolban sztem. Esetleg Saviola, de hát tudjuk ő is nemrég tért vissza sérülésből és Frank se számított rá annyira...

Ennyi... a többiek akik tegnap rúgták a bőrt, mind zongora cipelők, akikra nagy szüksége van a csapatnak az öltözői hangulathoz, a megfelelő csapategységhez stbstb. A többiektől nem lehet elvárni, hogy egy fél idényen keresztül csillogjanak-villogjanak. Az kitelt az erejükből, hogy a szezon félidejében 2 ponttal levagyunk maradva az első helyezettől. Sztem ez is figyelemre méltó!! (Inkább annak kéne örülnünk, hogy a Dinho-Guddy-Giuly támadósor Ezquerroval kiegészülve képes volt nem összeroppani a mögöttünk hagyott 20 meccsen)

Ha visszatérnek folyamatosan a sztárok akkor majd ők elvégzik az úgymond "piszkos" munkát, és megszerzik azokat a pontokat amik majd kellenek a bajnoki címhez.

Még hátra van 19 meccs a bajnokságban!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.01.14. 16:03:08

részemről elég nehezen esek pánikba, ha az egyik kedvenc csapatomnak nem megy a bugi, az elmúlt húszegynéhány évben láttam ennél durvább dolgokat is. de ne kelljen már dalolva benyelnem, ha valami láthatóan nem oké, ráadásul nem 10 perce, hanem már huzamosabb ideje.
azt természetesen aláírom, h olyan extraklasszisok, mint a samu, v messi hiánya visszaveti a csapatot, de ha emiatt a "maradék" (akiknek a háromnegyed része pl egy espanyol szintű csapatban a császár lehetne) csak ennyire képes, az már gáz.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.01.14. 15:52:31

Sztem azzal vagyunk jobbak egy átlag közép vagy középjó spanyol bajnoki csapatoktól, hogy olyanok játszanak a csapatban, mint Dinho, Eto'o, Messi, Deco, Iniesta... kb ők azok akik klasszis játékosok a csapatban és eldöntik a meccseket...

Ha viszont hiányoznak ezen játékosok többsége, akkor ugye pótolni kell őket, és a 2. sorban lévő játékosaink nem érnek fel az előbbi sztárok szintjére... Akik kiegészülnek az alapból is nem akkora császár csapattársakkal(Gio, Belletti, Guddy, Giuly, Edmilson stbstb.)

Akikkel pedig pótoljuk őket, olyan játékosaik az ellenfeleknek is vannak, vagy ha egy kicsivel gyengébbek is, akkor az aznapi harcosságukkal, szívósságukkal kiegyenlítik ezt, hiszen A CÍMVÉDŐ látogatott hozzájuk.

Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy az olyan érvekkel(elég soxor olvasom itt), hogy még így is (sokkal) jobb játékosokkal rendelkezünk mint az ellenfél és vernünk kéne őket, az NEM ÁLLJA MEG A HELYÉT!!! Főleg ha idegenbe megyünk!!
Ha nem játszanak a sztárok és hasonló erőt képviselünk, mint az ellenfél, akkor csak ki-ki meccseket tudunk játszani akármilyen felállással is lépünk pályára és ilyenekben bizony könnyedén benne vannak a vereségek!!

Nagyon megszokták itt egyesek hogy 2 éve alig vesztettünk pontot , most pedig mikor eljött ez az idő a sok hiányzó miatt, akkor már sokan teljesen pánikba esnek...
Akárki akármit mondd, igenis a sztárhiányzók miatt tudható be 90%-ban ez a mostani sorozat, hiszen ők azok akik miatt különbözünk a többi csapattól.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.01.14. 15:47:37

-----------Valdes-----------
-----Zambrotta---Marquez--Puyol--Gio-----

----------Iniesta----Edmilson---Deco------

------Messi--------Eto'o-------Ronaldinho--------

ez a legerősebb csapatunk!
tavaly (1 kivételével) ezek a játékosok gázoltak át egész Európán.
közülük 4 :!: játékos hiányzik az utóbbi időben -értsétek meg, hogy ezt NEM LEHET NEM MEGÉREZNI!!! ráadásul pont a csatárok közül, akik miatt olyan a Barca játéka, amilyen.

a tegnapi meccs miatt én is pipa vagyok mindenkire, de inkább a kiscsapatok elleni döntetleneket kellett volna elkerülni, de ilyen nagyzakók minden évben benne voltak a játékban (Villareal, At.Madrid...)

egyébként Frank tegnapi kirohanását elnézve nem hinném, hogy a játékosok valóban azt csinálták, amit kért tőlük.
Kira
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2007.01.14. 11:54:22
Tartózkodási hely: Camp Nou

2007.01.14. 15:45:05

Sziasztok!

Régóta figyelem a fórumot, és olvasgatom a véleményeteket, úgy éreztem, itt az ideje megszólalnom, és az én sajátos (női) nézőpontomból megközelíteni a dolgokat. :D

Idén negyedik éve szurkolok a csapatnak, nem nagy idő még, de mentségemre szóljon, hogy fiatal vagyok, és előtte nem voltam egy nagy focifan. Igaziból teljesen hülye voltam az egészhez, nekem a Rijkaard-csapat tanította meg, miről szól ez a játék. Győzni, és szépen játszani. Szerintem a csapat minden szurkolójának fantasztikus volt az utóbbi 3 szezon, főként a legutóbbi, amikor is hivatalosan is a világ trónjára került a csapat. Óriási meccseket játszottunk, a Bernabeuban vertük meg a Madridot, hosszú ideig veretlenek voltunk, a világ legjobb támadóhármasával mi rúgtuk a legtöbb gólt a ligában, megnyertük a BL-t...stb. stb. Sorolhatnám a szép emlékeket, felesleges, úgyis mindannyian átéltétek őket.
A lényeg, amit mondani akarok, hogy szerintem túlságosan hozzászoktunk a jóhoz:D Én is úgy voltam vele, hogy az idei szezonban is megállíthatatlanok leszünk, hiszen a csapat nemhogy gyengült, még erősödött is néhány kiváló játékossal. Én is azt vártam, hogy megint zsinórban nyerjük a meccseket, és azt reméltem, hogy mindig a legerősebb csapattal állunk ki, magyarul senki se sérül meg komolyabban. Ezek az álmok, amit most átélünk, az pedig a (soxor kíméletlen) valóság. Hogy mi se vagyunk verhetetlenek, a játékosok emberek, az edzőink hibáznak. Én is alig várom, hogy újra jó formában, Eto'o-val, Leóval és Decóval játsszon a csapat, és hiszek benne, hogy így is lesz!
De miért kell ebben a rosszabb időszakban folyton szidni Rijkaardot, vagy egyes játékosokat? Mintha elfelejtenénk, hogy mit tettek le az asztalra az elmúlt években! Az rendben, hogy a Madridban szidják a játékosokat, edzőt és mindenkit, ott az évek óta tartó sikertelenség, a szurkolük haragja. De nálunk nem ez a helyzet! Nem vagyunk csúcsformában, de senki se felejtse el, hogy mi vagyunk Spanyolország és Európa legjobb csapata jelenleg is! És igenis úgy gondolom, hogy a Barca, Sevilla, Real hármasból nekünk van a legnagyobb sanszunk a bajnoki címre! Igen, még mindig! Nem tudok mást mondani, csak hogy tartsatok ki, bízzatok Frank-ben és a csapatban! Szerintem megérdemlik! VISCA EL BARCA! 8)

Ami Henk Ten Cate-t illeti: egyetértek, hogy hiányzik a csapatból és személy szerint nekem is, naon szimpi volt:)
DE! Azzal nem értek egyet, hogy Rijkaard egy senki lenne nélküle. Ha valóban Henk lett volna a nagyfőnök, aki edzést tart és a taktikát kidolgozza, akkor szerintetek a klub elengedte vona? Szerintem Laporta nem ennyire hülye! :shock:
A fontosságát én inkább abban láttam, hogy remek kapcsolatot ápolt a fiúkkal. Emlékeztek, mikor Eto'o-t Zaragozában rasszista módon sértegették? Ki vigasztalta, és küldte vissza a pályára? Henk! Vagy mikor egyik meccsen Frank lecserélte őt, és megsértődött, ki rakta helyre? Henk! Szal szerintem inkább abban volt nagy szerepe, hogy a játékosok bármikor, bármiben számíthattak rá.
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2007.01.14. 15:39:13

van ilyen,nem megy a játék,tavaly is volt,tavaly előtt is,mégis megnyertük.majd feljavulnak ha kell.
ha kellett mindig bizonyítottak.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.01.14. 15:29:57

Az lehet, hogy visszatérnek a sérültek, de a többieknek is javulnia kéne. Eto'o és Messi sem lesz csúcsformában sajnos. Én nem látok semmi akarást, küzdést néhány játékosban (kivétel VV, Puyol, Xavi és Iniesta). Ilyen teljesítménnyel nem lehet megnyerni a bajnoki meccseket és akkor mi lesz majd a BL-ben :roll:
Boixos-sal teljesen egyetértek :!:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2007.01.14. 15:14:48

Türelem és türelem,1-2 hét és egy bizonyos Samuel Eto'o szaladgál majd a pályán,nemsokkal utána pedig már egy Lionel Messi is.
Az tényleg nem biztos,hogy rögtön óriásit lendül majd velük a szekér,de az 1000%,hogy javulni fog a játék.Kérdés,hogy mennyit.

Azt se feledjük,hogy Zambrotta ősz végére nagyon jól játszott,a következő bajnokin már ő is ott lesz!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.01.14. 15:13:28

nem mondom, h pár középsz.r és egy-két kirívóan sz.r meccs után azonnal el kell zavarni mindenkit akit érünk, de azért az nonszensz, h pikkpakk le vannak f.szozva azok, aki kritikát mernek megfogalmazni a csapat és annak a felkészítéséért felelős rijkaard aktuális teljesítményéről!
nehogy már ne lehessen "csúnyát" írni róluk! mi a rákot ünnepeljen az ember, amikor abszolút nem látszik brigádon, h komolyan vennék a dolgokat?! ez a tegnapi teljesítmény csak feltette a koronát az utóbbi idők gyenge teljesítményeire! tény, h még bőven időben vagyunk, nem három forduló van hátra, és minden fronton ott vagyunk a legjobbak között, de azért tenni is kéne vmit, h ez a szitu így is maradjon! sztem a legtöbb "negatív" ember - velem együtt - ezt hiányolja a brigádtól!
azt meg felejtsük már el, h milyen nehéz dolog az, amikor néhány ember hiányzik a csapatból! BAKKER, NEM A REACRÓL, HANEM A BARCELONÁRÓL BESZÉLÜNK! mi az, h amikor ronaldinhok, xavik, puyolok, marquezek stb játszanak, akkor nem tudják megoldani a tegnapihoz hasonló feladatokat? ha már itt tartunk, az arzenál tavaly a fakójával ment el a bl-döntőig, és ott sem voltak túl szarok. de engem nem érdekelnek a többi csapat problémái, engem a barca érdekel, és bár szurkolóként nincs beleszólásom semmibe sem, de azért azt elvárnám, h a milliókért tartott gyerekek legalább úgy csináljanak, mintha vmi közük lenne a bugihoz!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.01.14. 14:48:49

most kerültem gépközelbe és látom, hogy eléggé elszabadultak az indulatok. :?

magam részéről türelemmel vagyok a csapat és a Rijkaard irányában, DE a tegnapi produkció után minimum pénzbüntetést helyeznék kilátásba, mert csapnivaló volt tegnap a brigád.

próbálom objektívan megközelíteni a kérdést és, ha tetszik, ha nem egy ilyen hullámvölgy lógott már a levegőben! 2-3 éve van a csúcson a Barca és ne gondolja senki, hogy ez mindig így is marad! úgy látszik, hogy az első nagyobb akadály mostanra jött el... úgy, ahogy ez el szokott jönni az Arsenalnál, a MU-nál, a Real Madridnál, Milannal, Juvenál, Internél és az ábra azt mutatja, hogy idén még a feneketlen pénztárcájú Chelsea-nél is hasonlóak a gondok. azoknál a csapatoknál nem emlékszem, hogy 3-4-5 [auto_cenzúra] meccs után edzőváltásért és hasonlókért könyörögtek volna... :?
:?
a csapat igazi ereje most fog meglátszani: képesek lesznek-e a srácok és a stáb egy ilyen ' "gyalázatos ősz" '(10-5-2) után talpra állni, kiegészülve a csapat gerincét adó sérültekkel.


a tegnapi zakó lényegesebb okait már Ti is leírtátok, annyit tennék hozzá, hogy én is úgy gondolom, hogy a 3 gól abszolút a két szélső védő, valamint Edmilson újbóli hitvány, súlytalan játékának köszönhető. és a két balvédővel most hosszabbítottunk... :?
a sokat szídott Zambrotta hiányát abszolút nem tudtuk pótolni, valamint Edmilson helyett tényleg ki kellene találni valamit, mert rajta elmehet a szezon -labdaszerzés helyett számtalan labdát adott el tegnap is.

valamint nem mentség, de én is úgy láttam, hogy az Espanyol tegnap az évad meccsét játszotta, a szomorú az (nekünk), hogy egyre több ilyen spanyol csapat van idén -nagyon erős lett idén a primera.

a magam részéről :

Forca Barça!!!

ennyivel minimum tartoznunk kell Rijkaardnak is!
Lezárt